Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

miasto symbol 25 lat wolności - głosujemy na Wrocław!

strona 1/1

20 maja 2014, 18:32 / wtorek
Generalnie nie biorę udziału w takich plebiscytach, ale tym razem wezmę i zachęcam innych. W jednym z programów TVP trwa plebiscyt na miasto symbolizujące 25 lat przemian w Polsce. W finale są Wrocław, Rzeszów i Gdynia.
Parę razy również tu, na naszym forum, była mowa o tym, jak przyjemnym miastem jest Wrocław. Tętniące życiem centrum, tysiące turystów z całego świata, rozwój infrastruktury, wielkie inwestycje przemysłowe i usługowe, ważne wydarzenia sportowe i kulturalne, a poza tym otwartość ludzi, to tylko niektóre fakty sprawiające, że lubimy i cenimy Wrocław (pominąłem sprawy kibicowskie). Wiem, że i Rzeszów mocno ostatnio przyspieszył, ale wśród 3 wymienionych miast na pewno Wrocław jest zdecydowanym liderem. Tymczasem w Gdyni powszechna mobilizacja. Szczurek mówi "Głosujmy w plebiscycie na Miasto 25-lecia, bo to Gdynia, jak żadne inne miasto w Polsce, zasługuje na ten tytuł.". Facet chyba jadąc gdzieś w Polskę zakłada klapki na oczy. A rzeczniczka UM nawija "Mam nadzieję, że choć głosujemy na Gdynię, zjednoczy się Trójmiasto i całe Pomorze". Na forum trojmiasto.pl jakieś gadki, że Gdańsk ma głosować na Gdynię, "bo jesteśmy jak rodzeństwo". Uważają się za pępek świata i że chcą się wypromować również dzięki głosom Gdańszczan.

Głosujmy na Wrocław. Nie trzeba się logować, podawać mail itp. Wystarczy wejść na
odnośnik
i kliknąć "weź udział". Trwa to dosłownie parę sekund.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028