Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wydarzenia kibicowskie w Polsce i na świecie

strona 3/9

18 marca 2015, 09:00 / środa
Zmiany, których nie chce nikt. Ruszają prace nad ustawą.
Zapowiada się trudny czas dla kibiców, do wyborów...

odnośnik
18 marca 2015, 09:05 / środa
Ale o co chodzi ? Jak nie będzie zdjęć to chyba lepiej ? Niczego więcej się z tego artykułu nie dowiedziałem...
18 marca 2015, 17:11 / środa
niezależna jest tak samo niezależna jak wp i onet
a jeśli chodzi o ustawę, to wątpię, aby była jakaś groźna, kolejny bezsensowny papierek dla wyborców POpaprańców, bo przecież "zgoda buduje"
26 marca 2015, 08:23 / czwartek
Wieśniaki ze stolycy w akcji odnośnik
26 marca 2015, 14:30 / czwartek
"Na pamiątkę postanowili zachować sobie młotki bezpieczeństwa i 6-kilogramowe gaśnice,(...)"

I co na pierwszym zdjęciu rzuca się w oczy? Młotek bezpieczeństwa.

Już widzę typa jak zapierdala w eskorcie psiarni z autobusu do pociągu z sześciokilogramową gaśnicą pod pachą.

Nie neguję zniszczeń, ale artykulik to takie typowe zdechło.com!
26 marca 2015, 16:32 / czwartek
"Na pamiątkę postanowili zachować sobie młotki bezpieczeństwa i 6-kilogramowe gaśnice,(...)"

"I co na pierwszym zdjęciu rzuca się w oczy? Młotek bezpieczeństwa."

A na drugim zdjęciu w pierwszych drzwiach autobusu to co jest ?? Czy to nie aby gaśnica ??
26 marca 2015, 20:14 / czwartek
Proste, że media będą pierdoliły bzdury. Dziwię się tylko, że jeszcze są takie ancymony, które wierzą w ich brednie. Wiadomo czy szyba nie została wyjebana z zewnątrz? Świętych z nich nie robię ale wkurwia mnie debilizm ludzi, którzy wierzą w to co napiszą w mediach.
26 marca 2015, 23:14 / czwartek
Cool: byłem ciekaw, czy jeszcze ktoś zauważy... ;-)

(Tak na szybko tylko, bo z telefonu na lotnisku)
2 maja 2015, 23:15 / sobota
Knurów.
Śmierć kibica.
Ja pierdolę...
2 maja 2015, 23:27 / sobota
Co za kurwy... IV liga a ci z karabinów napierdalają... No nie wiem co napisać. Słów brakuje
3 maja 2015, 14:36 / niedziela
To było morderstwo! Cała prawda o wydarzeniach w Knurowie. odnośnik
3 maja 2015, 14:47 / niedziela
Kurwa spamuje
3 maja 2015, 15:47 / niedziela
Psy są odmóżdżonym motłochem. Miałem kilkakrotnie z nimi do czynienia (nic poważnego, ot wieczorne trzepanie w Sopocie, czy też drogówka) i muszę stwierdzić, że mało istotnym elementem rekruatacji jest poziom inteligencji potencjalnego psa, a może po prostu mało ludzi garnie sie do pracy na psiarni i nie ma z kogo wybierac po prostu...

Moim skromnym zdaniem:
W naszym kraju środowisko kibiców jest zrównywane z patologią społeczną (wg mainstreamu) i w związku z tym można po kibicach jechać wzdłuż i wszerz, można na nich psy wieszać, bluzgać, obrażać, gnoić etc... Psiarnia widać musiała takież wnioski również wyciągnąć (proces żmudny w tym wypadku, a i wynik tych rozważań błędny..) i traktuje kibiców w taki właśnie sposób.

Zatrważający jest jednak fakt, że ludzi z nizin społecznych można traktować jak obywateli drugiej kategorii (pod-obywateli) i nie stosować wobec nich prawa, tak jak wobec innych części społeczeństwa. To jest niebezpieczne! Policja w tym wypadku zachowała się fatalnie.

W tej sytuacji powinno natychmiast zostać rozpoczęte śledztwo prokuratorskie o (nie)umyślne spowodowanie śmierci, podejrzanym powinny zostać postawione zarzuty, a dowódca zostać wydalony ze służby, bądź co najmniej zrelegowany z zajmowanego stanowiska. Wobec niego też powinno zostać wszczęte śledztwo. To już powinno mieć miejsce!

R.I.P.
3 maja 2015, 16:14 / niedziela
szkoda chlopaka, bezsensowana smierc. Z drugiej strony czy w tym kraju nie moze byc normalnie? czy nie moze byc tak jak w angli ?
a w Polsce nastepnym razem dostane kulke w leb , ze przeszedlem na czerwonym swietle??.
3 maja 2015, 16:30 / niedziela
Jak ta akcja wyglądała widać na wielu filmach w sieci, np. tutaj odnośnik wszystko się rozegrało w niecałe 4 minuty...
3 maja 2015, 17:04 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 maja 2015, 17:36 / niedziela
Trzeba przyznać, że Amica majstersztyk odwaliła w Wawie. Co więcej w tv tego noe pokazali jebane warszawskie media
3 maja 2015, 18:44 / niedziela
skurwysyny zajebane ...
To się w końcu musiało stać... każdy kto jeździ na wyjazdy natknął się na sytuacje gdy śmiecie machają strzelbami przed twarzą...
3 maja 2015, 19:19 / niedziela
Nie chcę być złym prorokiem ale (Bardzo!)niedługim czasie prowokacja będzie gonić prowokację ,,Władzy" P(o)licyjnej jest teraz potrzebne ,,alibi"za tą śmierć .Tak było po Słupsku ,nie długo po tym był spodek....kto ma wiedzieć ten wie jak było to zorganizowane by dym był nie uchronny . A jak mogę się wypowiedzieć to uważam że nikt za to nie beknie ... tak jak za ,,mistrzostwo Falubaza" akcję ,,Widelec", Mydlinki czy choćby nie tak dawno morderstwo we Wrzeszczu (zmarł zatłuczony w nocy w szpitalu) . Masz nie podległości itd itd itd...... :-(
3 maja 2015, 19:21 / niedziela
Co najmniej nieumyślne spowodowanie śmierci(10 lat) czekamy na ruchy "państwa prawa". Ale to jedna strona medalu druga jest o wiele gorsza... Przeglądając internetowe portale najczęściej spotykam komentarz "dobrze, jednego zwierza mniej", kiedy ludzie żyjący w moim pięknym kraju tak bardzo się skurwili?
3 maja 2015, 19:27 / niedziela
Buziek to nie ludzie to kurwy.Nazywajmy rzeczy po imieniu
3 maja 2015, 20:53 / niedziela
Nocne zamieszki w Knurowie po postrzeleniu przez policję 27-latka. 10 rannych policjantów, 10 zatrzymanych kibiców.
odnośnik
3 maja 2015, 20:58 / niedziela
Ludzie sa oglupiani w sposob staly przez media i tzw. autorytety moralne(!). Narod wyczyszczony z elit i przez lata nauczony plyniecia z nurtem, to niestety my Polacy...

Jak wytlumaczyc, ze spoleczenstwo (jego wiekszosc w kazdym razie) ignoruje fakty, ktore bardzo klarownie swiadcza o tym, ze wladza sie wyemancypowala i sprawuje wladze dla samej siebie! Sluzby jej podlegle ignoruja konstytucyjne dyrektywy (za przyzwoleniem wladzy wykonawczej) i dzialaja tak by rzadzace elity byly nietykalne... To skandal jak ludzie dali sie zmanipulowac i powtarzaja to co uslysza w tefauenie i zczytaja w koszernej, powtarzaja zupelnie bezmyslnie..
3 maja 2015, 21:00 / niedziela
Nie było mnie tam ale myślę że ,,Oni" ta 10 jest tak poszkodowana(Skatowane!) jak te dwie Policjantki po zamieszkach w Zielonej..... Co to jedna wyszła w tym samym dniu a drugą trzymali tylko i wyłącznie na potrzeby mediów .
6 maja 2015, 19:34 / środa
Wewnątrzredakcyjna polemika. Wydarzenia z Knurowa od strony
a) kibola: odnośnik
i
b) kibica: odnośnik
6 maja 2015, 19:36 / środa
Wypad POpaprańcu.
7 maja 2015, 07:23 / czwartek
7 maja 2015, 09:58 / czwartek
Mądrości "kibica" które zaprezentował parówkowy Karuzo, przypominają wypociny nowego ministra (nie)sprawiedliwości odnośnik
Czy rządząca sitwa zamierza znowu na kibicach budować kampanię i odwracać uwagę od prawdziwych problemów obywateli? Wybory niebawem.
7 maja 2015, 15:26 / czwartek
w niedziele są wybory, idźcie i zagłosujcie na kogoś, spoza tego chorego układu.
7 maja 2015, 16:13 / czwartek
A kogo proponujesz?
7 maja 2015, 17:55 / czwartek
Paweł Kukiz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Grzegorz Braun
7 maja 2015, 21:52 / czwartek
Paweł Kukiz
7 maja 2015, 22:03 / czwartek
Qkiss - Rodzina słowem silna!

TYLKO LECHIA!
7 maja 2015, 23:10 / czwartek
Zdecydowanie Paweł Kukiz, koryto i inne Korwiny(oszust)czerwona kartka.
7 maja 2015, 23:16 / czwartek
Tu możecie ,,Po-rywalizować" ;-) odnośnik
7 maja 2015, 23:35 / czwartek
8 maja 2015, 15:44 / piątek
Kukiz? Chyba ktoś z forum wraz ze swoim chlopakien nie może "legalnie" egzystować? :)
8 maja 2015, 16:34 / piątek
Nie jestem adwokatem Kukiza, ale może przytoczysz jakąś jego wypowiedź w tej kwestii. Tak dla zaspokojenia mojej ciekawości i poparcia Twojej wypowiedzi.
8 maja 2015, 16:43 / piątek
Też bardzo proszę o jakieś poparcie dla tych słów, albo mnie coś ominęło i muszę zweryfikować w ostatniej chwili komu oddać swój głos, albo Tobie się coś pomieszało delikatnie mówiąc
8 maja 2015, 16:57 / piątek
Jedyna szansa na przegraną Bronka to 2 tura Komorowski-Kukiz w konfrontacji z Dudą Bronek jest wygrany. Poza tym nie chce prezydenta pisowca
8 maja 2015, 17:10 / piątek
ad Chłopiec z Plakatu - dobrze, zagłosujemy w twoim imieniu, ale w tym momencie wyobraź sobie możliwą na twój post reakcję kol. prawdy i racz wyjść (czy jakby to napisał inny kol, wypierdolić) i wrócić jak znajdziesz resztki rozumu, bo właśnie twoja obecność (zawierająca również te błyskotliwe i oryginalne przemyślenia) stanowi żywą odpowiedź na już raz rzucone mi głębokie pytanie brzmiące: "co Ty masz do Korwina?"

Ale skoro już o tym mowa, nie żeby mnie jakoś gorąco pasjonowało (zwłaszcza że ja tam swoje wybory w tym roku już miałem w marcu :))) czy naczelnego Bzdur-Bula zastąpi któraś z partyjnych marionetek czy inny przypadek okołopsychiatryczny/błąd pomiaru* (niep. skreślić), ale co do wywołanego powyżej pana, warto chociażby to przypomieć - bo pamięć dość w narodzie wybiórcza, i czasy wprawdzie się zmieniają, ludzie też, ale gdzie jak gdzie, kogo tutaj to miałoby to obchodzić? :)
"Przed wyborami politycy sięgają także po wsparcie ludzi, którzy autorytetami mogą być dla młodego pokolenia. Prym wśród nich wiodą gwiazdy estrady. – Popieram centroprawicę, a taką partią jest Platforma Obywatelska – mówi Paweł Kukiz. – Jestem związany z Platformą od lat. W tej kampanii, oczywiście, mogę zagrać – deklaruje."
odnośnik (niestety, stwierdzenia o "najpiękniejszym dniu w życiu" z wieczoru wyborczego PO nie znalazłem)
Także na ten łykend pozostaje chyba tylko życzyć bezpiecznej kohabitacji, i żeby nikomu ZChN ani CBA do drzwi nie zapukało :)))

szalom
8 maja 2015, 17:12 / piątek
W ankiecie 28 osób głosowało na Ogórek....ciekawe co ich przekonało?
To ze pokaże cycki? Czy może czerwony sztandar za nią? :)

TYLKO LECHIA!
8 maja 2015, 17:29 / piątek
@protokolant. Nie mam zamiaru robić za adwokata bo tez specjalnie się nie oszukuje, ze cos się zmieni, jednak 2007 rok to były trochę inne realia...kolejny oszukany i tyle
8 maja 2015, 17:44 / piątek
Uderz w stół, a nożyce się odezwą...

Moja teza bardzo naciągana i wyciągnięta z szerszego kontekstu wypowiedzi Pawła Cookies o dewiantach. W imię zasady:"nie z nami, czyli przeciwko nam". Co bardziej roztropni znajdą ów podmiot, który pchnał mnie w otchłań niech będzie...absurdu.
8 maja 2015, 17:45 / piątek
149 głosów na Komorowskiego?Ależ koalicja PO-TVN wyprała niektórym mózgi.Jak już macie głosować na Bredzisława Komorowkiego to już lepiej zostańcie w domu.
8 maja 2015, 18:38 / piątek
Wcale nie, lepiej oddać głos na siebie. Można zostawić jeszcze pusta kartę, ale lepiej nie ryzykowac...
8 maja 2015, 18:39 / piątek
Wątpliwości odnośnie uczciwości wyborów jest wiele, widzę też, że pojawia się ostrożność względem kandydatów zmieniających poglądy. Ja bym dodał do tego obawy względem kandydatów, którzy wiadomo już teraz, że pociągani są za sznurki. Pozostają ci, co nie są pociągani ale nie byli jak dotąd poddani takiej próbie wytrzymałości. Na takim stanowisku człowiek jest jak bąbel na wodzie. Jeśli nie ulegniesz presji, może sie okazać, że miałeś kłopoty finansowe i nie chciałeś żyć. Nie wykluczam tego, że wśród kandydatów są tacy ludzie, co oddaliby życie dla Sprawy, dlatego dziękuję im za to, że dają nam komfort wyboru. Kibice , jak pokazuje ankieta, też korzystają z tego szerokiego spektrum możliwości. Możemy mieć poczucie namiastki demokracji, ale jak zbierzecie 2 mln głosów za rozpisaniem referendum w interesującej was sprawie a zostaną one wyrzucone do kosza, to trzeba się w końcu zapytać " o co tu ku.. chodzi, kto nas kantuje ? " Jeżeli za karą śmierci jest ponoć 80% ludzi i nie wolno jej wprowadzić, to muszą być ludzie, którzy pilnują, aby tak właśnie było. Dlatego przepraszam ale tak na marginesie mam pytanie: gdzie mogę zagłosować na tego, co ... liczy głosy ?
8 maja 2015, 19:04 / piątek
ad Lille1 - niestety, można było na niego zagłosować jeszcze niedawno jak się miało szczęście, ale teraz to go papieżem wybrali... odnośnik :)))

A co do tematu, jak widać kogo by się nie wybrało, mentalnie republika bananowa taką pozostanie:
odnośnik
8 maja 2015, 22:54 / piątek
A tu też można sobie po -głosować ,do końca nie wiem do kogo ten portal należy ale jak dla mnie wyniki są bardzo pozytywne :-) odnośnik
9 maja 2015, 00:23 / sobota
Nie ma co rozwalać tematu. O wyborach spózniony temat odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.479