Gdańsk: poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Wydarzenia kibicowskie w Polsce i na świecie

strona 4/8

9 maja 2015, 02:26 / sobota
Kukiz to kolejny "antysystemowiec" co się o ruskich nie waży wypowiedzieć w sposób niewybredny... wystrugany nagle przed wyborami.

Sorry, ale dla mnie typ, który "walczył z systemem" grając hejnały jabolami na punkowych imprezach to nie jest materiał na Prezydenta.

O agencie Korwinie, to już nawet nie ma co pisać... wstyd, że jeszcze są tacy naiwni/głupi/niedorozwinięci* co go łykają jak młode pelikany.

Mnie również daleko do PISu na codzień, ale na dzień dzisiejszy każda opcja jest lepsza od kolejnej kadencji Bronka z WSI i w drugiej rundzie nie zawahałbym sie głosować na Dudę jeśli byłoby to przeciw Komorowskiemu. Na szczęście nie głosuję.

* - niepotrzebne skreślić
9 maja 2015, 03:07 / sobota
Łamiesz ciszę :D. Szczerze , życie nauczyło , że polityka nie jest dla normalnych i uczciwych ludzi . Kto zaprzeczy jest kłamcą albo głupcem. Jutro (dzis) 3pkt !!!!
9 maja 2015, 03:54 / sobota
Rozwijając myśl nie tyle normalnych , co tych którym zależy na niezależności . W życiu każdy spotyka na drodze rożnych ludzi i jeżeli chce się nie pobrudzic to z dala od tego(polityki). Tak jak na zasadzie, ze ktoś w ryj się uśmiecha, a za plecami jedzie na ciebie(dla wielu to norma). Wybierać musisz :srasz na niego albo udajesz ,ze pada deszcz... Kwestia wyboru, każdy ma swoje zdanie, ale dla mnie priorytetem jest by postępować w zgodzie z samym sobą i móc spojrzeć w lustro z uśmiechem. Mogę i tego życzę każdemu ,bo to najwyższa wartość. Przepraszam bo to na jakiegoś bloga ,a nie na forum, ale bloga nie posiadam :D
9 maja 2015, 07:01 / sobota
Mądrze piszesz Edwin, ja mam podobne spostrzeżenia i wnioski odnosnie polityki. W dzisiejszych czasach brakuje w tej dziedzinie autorytetów i niestety nie wyglada na to aby coś miało sie zmienić. Wszak dzis łatwo kazdego obrzucić błotem i oczernić, a jeszcze sie taki nie urodził co by każdemu dogodził.

Dzis tylko zwycięstwo!
TYLKO LECHIA!
9 maja 2015, 17:29 / sobota
Edwin: w mojej strefie czasowej był jeszcze 8-my, więc teoretycznie nie łamałem... ;-)

Życzę każdemu Lechiście, żeby jutro zagłosował zgodnie ze swoim sumieniem... w drugiej rundzie (jeśli będzie) przeciw obecnemu układowi postkomuszemu!

A jak Wam przez lata w końcu zaświta, że d(upo)emokracja się nie sprawdza, to może kiedyś zrobimy po mojemu... ;-D
Ja czekam.
19 maja 2015, 19:21 / wtorek
Karta Kibica na II lidze! Inaczej nie wejdziesz! Kiedy to się skończy?
odnośnik
19 maja 2015, 19:37 / wtorek
UWAGA!!!

Cwe(L)icho spamuje.
30 maja 2015, 16:14 / sobota
W Pruszczu fajny turniej o mistrzostwo Polski w rugby oldbojów polecam
30 maja 2015, 18:35 / sobota
https://www.youtube.com/watch?v=f19lo2fwjcA Ciekawe co by Rysiu powiedział jak by to zobaczył ;)
24 czerwca 2015, 22:28 / środa
Kibice z Bydgoszczy zatrzymani za handel narkotykami odnośnik
25 czerwca 2015, 15:16 / czwartek
na pewno niewinni ;-)))) będzie kasowanie :-)))
25 czerwca 2015, 15:49 / czwartek
po co kasować jak można banować? ;)
26 czerwca 2015, 00:37 / piątek
Trzy stare telefony i dwa splify na stole obok jakiejś tam kasy... ano gruuuuby sukces służb!

I jeszcze ta miniaturowa hulajnoga... robi wrażenie!
26 czerwca 2015, 08:09 / piątek
No akurat stare telefony kto kumaty to wie czemu...pozdro
26 czerwca 2015, 17:57 / piątek
Ja wiem.

Tu chodzi o przekaz jaki serwują ludziom.
Dilerzy, liderzy, pseudokibole, mafia, 25 kilo, 30 kilo, etc.

A pokazują chłopaków na dwudziestoletnich tapczanach w komunalnych mieszkaniach, stare telefony i dwa skuny.

Ale przekaz idzie i społeczeństwo musi się bać, nie?
Niekoniecznie tych, co trzeba.

Pozdro.
27 czerwca 2015, 00:52 / sobota
Misiu67 słodki misiu wytłumacz mi proszę co "kumaci" wiedzą o starych telefonach. Tylko proszę nie mów o niemożliwości namierzenia przez GPS, bo zostaniesz misiem bajkopisarzem. Czekam cierpliwie.
27 czerwca 2015, 01:36 / sobota
Chodzi głównie o to, że są tanie i służą za jednorazowki. Latwiej to wyjebac, niz smartfona za tysiac pincet.
27 czerwca 2015, 02:09 / sobota
Stare telefony-brak WiFi, Bluetooth, GPS, konkretnego systemu/oprogramowania.

Niemożność namierzenia jest bajką niczym nasz fesjbukowo-tłiterowy guru od transferów, jednak brak wspomnianych wyżej funkcji znacznie utrudnia przechwycenie danych z telefonu. W dzisiejszych czasach wszyscy operatorzy opierdalają nasze dane aż miło, więc w zasadzie to jeden ch...
27 czerwca 2015, 09:14 / sobota
Milicji nie zależy na przechwyceniu danych tylko na podsłuchu i lokalizacji. Podsłuch mają w każdym momencie na każdym telefonie (starym czy nowym, drogim czy tanim). Lokalizację mają na podstawie logowania się telefonu do nadajników sieci gsm.

Jedynie teza o częstej wymianie telefonów ma sens, ale musi być wymieniony telefon razem z kartą sim i muszą to zrobić równo w tym samym czasie wszyscy z zainteresowanego kółka filatelistycznego.

I tu znów nie ma sensu twierdzenie, że kumaci wiedzą czemu stare telefony, bo jak trzeba telefon zmieniać co dwa tygodnie to nikt nie siedzi na allegro żeby skupowac stare telefony tylko kupuje nowy najtańszy model w sklepie.

Tak mi to wszystko kolega opowiadał.
27 czerwca 2015, 12:59 / sobota
Dodam jeszcze, że po niedawnych"cichych" zmianach w prawie operator ma obowiązek przetrzymywać nasze rozmowy i wiadomości tekstowe przez okres 10 lat na potrzeby służb za nim będzie mógł je usunąć.
27 czerwca 2015, 14:24 / sobota
Einherjer wszyscy wszystko prawie napisali a twój kolega ma w 90 % ma racje .pozdro
28 czerwca 2015, 17:53 / niedziela
Bardzo długi artykuł o klimatach krakowskich a w szczególności o kulisach zabójstw Człowieka i Dziekana . odnośnik

O tym że Metal z cracovi dostał od swoich kolegów nakaz opuszczenia miasta ( o czym piszą w tym artykule powyżej ) to może być prawda bo nie tak dano zatrzyamli go w Rumi . odnośnik
28 czerwca 2015, 17:55 / niedziela
Pierwszy link do gówna nie wchodzić...
29 czerwca 2015, 14:15 / poniedziałek
Galizero jak Ci się źródło nie podoba to nie czytaj , ale nie namawiaj do tego innych . Artykuł jest dość ciekawy .

Tutaj też ciekawy artykuł odnośnik . Najlepsze jest to że mimo takiej instrukcji i tak zostali namierzeni .
29 czerwca 2015, 14:34 / poniedziałek
To skopiuj tekst i nie podawaj więcej takiego źródła, takie to trudne?!
29 czerwca 2015, 14:38 / poniedziałek
Ty diakomo, a kto ty jesteś? Jeszcze masz czelność coś tu głosować?? wybiórcza jest po drugiej stronie barykady. To chyba też twoja strona ? Na tym forum nie wklejamy linków do g...a. Jak ci się nie podoba i tego nie rozumiesz to szoruj z Lechii i tego forum. Znalazł sobie wiarygodne źródło chłopina, ehh
29 czerwca 2015, 15:34 / poniedziałek
Ja jestem członkiem układu i agentem WSI . Jednym z moich zadań jest zwerbowanie jak najwikszej rzeszy kibiców do czytania Gazety Wyborczej , a tym samym zindotrynowanie ich umysłów jedyną słuszną ideologią . Widcznie bardzo panicznie boicie mojej działalności i jednocześnie nie wierzycie swoim kolegom po szalu myślać że po przeczytaniu jednego artykułu porzucą wzorce jakie są im wpajane od lat . Żeby jednak odpędzić demony jakie opętały wasze umysły po przeczytaniu tego artykułu proponuje w ramach pokuty wysłać skromnemu zakonnikowi z Torunia sowitą jałmużnę , bo on stoi po właściwej stronie barykady a wtedy wasze umysły pozostaną oczyszczone ze szkodliwej ideologii .

Sorry , ale nie mogłem się powstrzymać :-)))))))))))) .
29 czerwca 2015, 16:03 / poniedziałek
diakomo jesteś starym forumowiczem i powinienes wiedzieć jakie sa zasady w stosunku do żydowskiego szmatławca.Jeden chuj czy artykul dotyczy polityki czy sportu.A tekst o Rydzyku slaby, Twoim zdaniem kazdy kto nie chce czytać glosu cadyka jest z PIS albo Radia Maryja?
29 czerwca 2015, 17:56 / poniedziałek
Rzeczywiście powyższa wypowiedź niepodobna do forumowego Diakomo...
29 czerwca 2015, 18:46 / poniedziałek
Na forum powinien być podwieszony baner - Nie wrzucać linków z gówna wybiorczego, ile razy to już było przypominanie i w kolko to samo. Niektórzy nie rozumieją czy nie chcą zrozumieć ze jest duża grupa ludzi którzy nie życzą sobie wchodzić na to ścierwo żydowskie, tak ciężko zrozumieć.
29 czerwca 2015, 18:46 / poniedziałek
Dobrze ze na tej stronie nie ma avatarów bo ten idiota wybrał by sobie pewnie tęczowy.
10 lipca 2015, 18:35 / piątek
Na piątkowym posiedzeniu Sejm przyjął nowelizację ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Wnioskodawcom zależało na złagodzeniu przepisów organizacyjnych, ale też na walce z chuliganami.

Za uchwaleniem nowelizacji autorstwa Komisji Kultury Fizycznej, Turystyki i Sportu oraz Komisji Spraw Wewnętrznych opowiedziało się 416 posłów, przeciw zagłosowało trzech, a wstrzymało się czterech.

Jednym z głównych założeń nowelizacji jest rezygnacja z kart kibica, które dotychczas trzeba było posiadać, aby móc kupić bilet na mecze piłki nożnej. Kiedy ustawa wejdzie w życie, do zakupu wejściówki wystarczające będzie podanie imienia i nazwiska oraz numeru PESEL, nie będzie natomiast konieczności rejestrowania wizerunku twarzy. Poszerzony został z kolei zakres okoliczności, w których będzie można zastosować tzw. zakaz stadionowy (np. za nieodpowiednie zachowanie w czasie dojazdu na imprezę masową).

Inna zmiana zakłada wprowadzenie możliwości stworzenia na stadionach piłkarskich sektorów stojących, nie mogą one jednak stanowić więcej niż 25 procent wszystkich miejsc.

Zmiany dopuszczają także większą elastyczność w zabezpieczaniu tzw. imprez masowych podwyższonego ryzyka. Na przykład, wyznaczanie liczby funkcjonariuszy służb porządkowych będzie teraz opierało się o szczegółowe analizy. Dotychczas obowiązywał model wyliczeń, według którego określano konkretną liczbę wymaganych funkcjonariuszy.

Dokument trafi teraz do Senatu.
1 lutego 2016, 19:16 / poniedziałek
Idzie Nowe ?
odnośnik
3 lutego 2016, 09:34 / środa
odnośnik
Moze nie kibicowskie, ale uwazam ze wazne.
4 marca 2016, 13:41 / piątek
Witam! Panowie z LP.Czy będzie wyjazd na gorny slask do zabrza?
4 marca 2016, 17:15 / piątek
Mamy zakaz .
Najbliższy wyjazd to Warszawa 2 kwietnia.
5 marca 2016, 11:56 / sobota
Klimek,czy ja źle pamiętam,że mieliśmy najpierw zakaz do końca roku a potem jeszcze na dwa wiosenne czyli na scyzoryki i kreciki? Ja myślałem,że pierwszy wyjazd to jedziemy na Górny Śląsk.
5 marca 2016, 18:42 / sobota
Dostaliśmy dwa wyjazdy w zawieszeniu za "Witajcie w piekle".
Po następnej kolejce odwiesili nam dwa mecze dodając jeden gratis.
6 czerwca 2016, 14:04 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 czerwca 2016, 09:56 / sobota
EURO 2016 u żabojadów chyba nie będzie takie piknikowe jak te u nas. Zaczęło się dość ciekawie. Standardowo pijaczki angielskie ale ruskie rosną w siłę na scenie kibicowskiej. Mistrzostwa świata za 2 lata jeżeli wejdziemy będą ogromnym wyzwaniem dla Polaków.

https://www.youtube.com/watch?v=8WKA6I1D6Tg

https://www.youtube.com/watch?v=FdJJUXOkeLo

https://www.youtube.com/watch?v=NpB3eCHjTL4

https://www.youtube.com/watch?v=dLaCeP3PzMM

https://www.youtube.com/watch?v=78M2YGdihW8

https://www.youtube.com/watch?v=R_QrnFnGTbw

https://www.youtube.com/watch?v=nkHDgfCzXO8
11 czerwca 2016, 12:07 / sobota
Jeżeli chodzi o Anglików, to mogą sobie podymić, bo to "wyjazd" U siebie szybko dostali by konkretne kary. Jedno co byłoby dobre, jakby kibice pogonili uchodźców, ciapatych i islamistów ot co. Przydałby się im konkretny wpierdol tam na miejscu.
11 czerwca 2016, 18:29 / sobota
A niech się tłuką. Anglicy na mieście szukają ISIS to i się włączyli kibice Olympique, którzy jak wieść niesie mają układ z klubem zza Sopotu. Czyli jak widzę jakikolwiek rozwalony ryj to wiem, że to albo rusek, albo angol albo przyjaciel areczki. Komfort, bo nikogo mi nie szkoda :D
12 czerwca 2016, 00:34 / niedziela
odnośnik

cd Anglia Rosja
12 czerwca 2016, 00:37 / niedziela
sorry ze post pod postem ale z Nicei

https://twitter.com/emelinecombi/status/7417465577 16959232
20 czerwca 2016, 12:29 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 czerwca 2016, 12:51 / poniedziałek
teski podbij do tej osoby na meczu i tobie wytłumaczy o co chodzi.
Nie słuchaj propagandy śledziowych cweli i pedałów z kibice.net

Pozdrawiam
20 czerwca 2016, 13:29 / poniedziałek
rozumiem, dzięki
20 czerwca 2016, 22:40 / poniedziałek
fb Lwy Północy

W związku z ruchami grupy decyzyjnej kibiców Wisły Kraków, które są nie do zaakceptowania przez kibiców Lechii Gdańsk, z dniem dzisiejszym zostaje zakończona zgoda z kibicami z Krakowa.

odnośnik
20 czerwca 2016, 23:19 / poniedziałek
"ruchami" pdk
20 czerwca 2016, 23:27 / poniedziałek
grubo
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.216