Gdańsk: niedziela, 25 czerwca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Wydarzenia kibicowskie w Polsce i na świecie

strona 5/8

20 czerwca 2016, 23:31 / poniedziałek
Wisla wybrala.
20 czerwca 2016, 23:34 / poniedziałek
nie wszyscy wybrali ...wystarczy poczytać :
odnośnik
21 czerwca 2016, 00:10 / wtorek
Ale mnie wkurwia teraźniejsza kibicerka przez internet, na chuj takie oświadczenia kto ma wiedzieć ten się dowie od razu, reszta przy pierwszym meczu
21 czerwca 2016, 00:16 / wtorek
@misiu
A od kiedy to "wszyscy" decydują o tym w jakim kierunku idą kontakty między ekipami?
21 czerwca 2016, 01:20 / wtorek
to chyba nie grzech ze nie wszyscy wiślacy zgadzają się ze swoim kierownictwem ...kto chce niech sobie poczyta ....i tyle...dobranoc
21 czerwca 2016, 07:38 / wtorek
Jako kibic Wisły wypowiem się w swoim imieniu i WSZYSTKICH swoich znajomych kibiców nie powiązanych z WSH lub SKWK. GDAŃSKA LECHIA ma zawsze drzwi otwarte w naszych domach! Ukochalismy Lechię jak Krakowską Wisłę i nikt z H lub stowarzyszeń tego nie zmieni. Nastroje w Krakowie na jakiś układ z ruchem sa jasne i widoczne. Góra tego chce a kibice nie... Piszą w swoim imieniu, moja noga na ruchu nigdy nie postanie. Nigdy nie przebije 5 z kibicem ruchu. Nie mam nadal do nich szacunku... Swój rozum mam. Jak ktoś się spruje do mnie i mi powie że mam nie przychodzic na Wisłę tylko dla tego ze nie idę za decydentami to to pier*ole. Nie będę chodził na Wisłę... Jestem z Krakowa, narzeczoną mam Gdanszczanke... Kocham ja jak Lechię! I mnie to pier*oli kto z góry jakieś h*jowe ruchy robi! GDAŃSKA LECHIA W MOIM SERCU! WISŁA LECHA NA ZAWSZE!
21 czerwca 2016, 08:05 / wtorek
Nie ma czego świętować, ale najważniejsze, że w tej trudnej sytuacji Nasza Lechia pokazała, że ma jaja! Dziękujemy decyzyjni! Reszta bez komentarza.

Aejaejao!!!
21 czerwca 2016, 09:44 / wtorek
"... przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał
wrogów poszukam sobie sam,
dlaczego, kurwa mać, bez przerwy
poucza ktoś, w co wierzyć mam?.."
21 czerwca 2016, 13:24 / wtorek
21 czerwca 2016, 13:42 / wtorek
ciekawy poczatek ligi sie zapowiada :) ale jezlei to prawda ze ida w strone lodzi to b.doobrze zrobili.
21 czerwca 2016, 13:45 / wtorek
"Liga będzie ciekawsza."
21 czerwca 2016, 13:58 / wtorek
Nie jestem jakimś wielkim fanem zgód ale ciekawi mnie z jaką ekipą w Polsce warto było by zawrzeć przyjaźń ?
21 czerwca 2016, 14:17 / wtorek
z nikim jest dobrze tak jak jest
21 czerwca 2016, 14:17 / wtorek
"W dniu 21.06.2016r. zostaje zakończona zgoda pomiędzy kibicami Śląska Wrocław, a Wisły Kraków. Łódź, którą obecnie płynie ekipa decyzyjna Wisły ze względu na pamięć o naszym zmarłym koledze jest dla nas nie do przyjęcia."
21 czerwca 2016, 14:20 / wtorek
widać że nie czytasz forum kilka postów wyżej jest link
21 czerwca 2016, 14:38 / wtorek
kurwa, musiałem wyjebać awatar tkwm na gszu :/
21 czerwca 2016, 15:09 / wtorek
Szukam dobrego skaryfikatora.
21 czerwca 2016, 15:47 / wtorek
Jest gdzieś regulamin fc? Ktoś podpowie?
21 czerwca 2016, 16:05 / wtorek
O takie sprawy musisz się pytać Lwów Północy.

Nie jestem znawcą tych spraw, wiec nie bede sie wypowiadał. Żal takich rozstrzygnięć, ale wiem ze LP działają rozsądnie.

TYLKO LECHIA!
21 czerwca 2016, 19:35 / wtorek
21 czerwca 2016, 19:57 / wtorek
Proponuję przynajmniej na tym forum nie wrzucać z dupy wziętych tekstów pt "rzekomo", "miano" itp.

Wystarczą kibice.net, szajsbukowe chujpejdże itd. Szyk i elegancja.
21 czerwca 2016, 20:02 / wtorek
21 czerwca 2016, 20:09 / wtorek
teraz jeszcze wrzucicie 10 kolejnych linków do innych stron, które tworzą tekst za pomocą kopiuj/wklej. Przecież to ten sam tekst, kropka w kropkę.
Czytać ludzie, czytać i myśleć!

TYLKO LECHIA!
21 czerwca 2016, 20:29 / wtorek
Re: Scena kibolska w Polsce i na świecie

Postprzez WislakZW » mniej niż minutę temu
Oświadczenie kibiców Wisły Kraków:

"Kibice Wisły Kraków są zmuszeni do potępienia działań grup decyzyjnych Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków (SKWK), wyrażając stanowczy i zdecydowany sprzeciw wobec ostatnich poczynań stowarzyszenia. Szanując ponadczasowe wartości, jakie zawsze wyznawane były przez sympatyków Białej Gwiazdy, oparte na wierności, honorze i nieugiętej przyjaźni z fanami Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław, oświadczamy że nie uznajemy stowarzyszenia SKWK ani grupy WSH jako organów reprezentujących kibiców Wisły Kraków. Jednocześnie zachęcamy do bojkotowania tego stowarzyszenia i grupy WSH, rezygnując z uczęszczania na trybunę C oraz wypisywania się ze struktur stowarzyszenia. Namawiamy także do gorliwego umacniania przyjacielskich relacji z kibicami Lechii i Śląska, szczególnie poprzez przychodzenie w zielonych barwach na mecze naszej ukochanej drużyny."

"Prosimy też o udostępnianie i rozpowszechnianie tego oświadczenia, gdziekolwiek się da. Na mecz z Pogonią Szczecin wszyscy przychodzą na trybunę G ubrani na zielono!"

Kibice Wisły Kraków
21 czerwca 2016, 20:44 / wtorek
Wychodzi na to, że część Wiślaków wyRUCHała się sama.
21 czerwca 2016, 21:00 / wtorek
Docenić nalezy, ze u nad "decyzyjni" sa ogarnięci i nie podejmują kroków sprzecznych ze stanowiskiem ogółu. A kibiców Wisełki trudno nie zrozumieć , wyobraźcie sobie ze od jutro macie pokochać Cracowie😁. Dziekuje i jestem dumny z postawy kibiców naszej Lechii, pzdr
21 czerwca 2016, 21:02 / wtorek
Mam nadzieję, że wola suwerena przeważy :D
21 czerwca 2016, 21:03 / wtorek
"Odbyła się konferencja, na której zapadły konkretne postanowienia dotyczące naszego sprzeciwu wobec skandalicznych działań SKWK. Zaistniała sytuacja jest dla nas nie do przyjęcia. Skreślenie wieloletniej zgody oraz podejmowanie brzmieniej w skutkach decyzji przez grupę osób w imieniu wielotysielęcznej grupy jest niedopuszczalne.
Każdy kto podobnie jak my jest przeciwny proszony o zastosowanie się do poniższych postulatów:
-nie wchodzimy na sektor C .
-przenosimy się na sektor G .
-na 1 mecz z Pogonią przychodzimy na ZIELONO .
-nie wrzucamy do puszek SKWK .
-organizujemy wyjazd na mecz Lechii i Śląska .
-organizujemy transparent na mecz z Pogonią .
-nie jeździmy na wyjazdy (chyba że na własną rękę) .
-jeśli będzie to konieczne - prowadzimy własny doping .
-nie robimy zakupów w sklepie SKWK .
Potraktujcie sprawe poważnie bo przez niektóre osoby Wisła zmierza w bardzo złym kierunku !"

Bojkot rusza na całego... A MY SWOJE!!!!!! JE*AĆ rUCH I żYDZEW!!!! TKWM!
21 czerwca 2016, 21:05 / wtorek
Możecie ten wpis potraktować jak tylko chcecie, to forum funkcjonuje tylko dzięki kilku osobom, a cała reszta to... Szkoda słów.

Pamiętam San Marino, bilety z kserokopiarki, pamiętam jak długo nie mogłem przekonać się do Wisły jako zgody. Pamiętam ich cierpkie miny jak przyjechali w dwa autokary na cweLke jak Lechia-olimpia grała, a oni z Polonii wracali i usłyszeli: "chuj w dumę temu, co oddał głos kwaśniewskiemu". Nie mieli ochoty do śpiewania. Jeszcze długo długo po tym meczu mówiłem, że moją zgodą jest Śląsk. Byłem kilka razy w Krakowie, mam tam dobrych kolegów i pozostaną nimi na zawsze. Ale jak ktoś uważa się za Twojego brata, a później wafluje się z mordercami Rolika, albo z naszych wrogiem od dawien dawna, a główny tego powód jest taki, że są za ciency w dupie żeby sobie ogarnąć sprawy, które kiedyś jeden człowiek z Gdyni, fanatyk Lechii ogarniał lepiej sam od nich wszystkich to ode mnie ich własna maczeta w oko. Chuja warta taka zgoda skoro decyzyjni z Krakowa mają oczy srebrnikami zarośnięte. Pozdrawiam moich przyjaciół z Krakowa, długi krakowski nóż w oko centusiom z Krakowa. "Lechia biało-zielony kwiat, Lechia Śląska najlepszy bd brat". Rolik pamiętamy.
"Kropka za uchem to zgoda widzewa z ruchem".

Możecie skasować mój wpis, możecie mnie zbanowac. Koło Chuja mi to lata. Kto brata się z frajerem jest frajerem, nie moim bratem.

Brawo LP.
21 czerwca 2016, 21:13 / wtorek
Przed dzisiejszym meczem Polska - Ukraina pod jednym z marsylskich barów dochodzi do starcia nowej koalicji z innymi polskimi ekipami, które miały tam zbiórkę.
Ruch & Wisła & Widzew (około 160 osób) atakują różne polskie ekipy m.in. Lecha, ŁKS, Lechię i Śląsk. Z ekip praktycznie tylko WKS obecny w około 50 osób postawił się nowej koalicji. Do wszystkiego mieszają się psy i zapobiegają większej rozróbie. Najbardziej poszkodowanym po tym starciu został kibic Lechii Gdańsk, który trafił do szpitala.

z stadionowi oprawcy
21 czerwca 2016, 21:22 / wtorek
Up - aż rumieńców nabrałeś. Ochłoń. Poczytaj, wdech, wydech...
21 czerwca 2016, 22:20 / wtorek
Einherjer +1 dla Ciebie, boli, ale taka prawda
21 czerwca 2016, 23:24 / wtorek
Widać jak wielu jest na tym forum trolli, usłużnych idiotów, zadaniowanych funkcjonariuszy i po prostu debili.

Znak czasów jak się wydaje... czekamy na kolejne wklejki z "renomowanych portali"... przynajmniej będziemy wiedzieli kogo do w/w grup przypisać.
21 czerwca 2016, 23:33 / wtorek
Mi sie wydaje dokladnie odwrotnie.
Twoj wpis jest najbardziej emocjonalny.
21 czerwca 2016, 23:46 / wtorek
.....jakies cytaty linki.
Cos bulwersujacego to sam bym dodal.
Nieniej obecnie nie widzew......:)
22 czerwca 2016, 00:15 / środa
Dla mnie jak i dla wielu znajomych zachowanie Wisły to czyste kurestwo.... Tyle lat razem.... " dzisiaj wrogu, wczoraj bracie"
22 czerwca 2016, 00:23 / środa
Ja bym mial wielka beke z tego jakby to wszystko bylo manipulacja ruchu i widzewa typu: "zrobimy z Wisla 3 dobre interesy, w tym czasie padna jej Zgody, a potem napiszemy oswiadczenie,ze nie mamy zadnych ukladow z Wisla i jest kosa". Wtedy by sie cala Polska jeszcze bardziej smiala z Wisly niz teraz. Ciekawi mnie tylko to dlaczego nie ma oswiadczenia w sprawie upadku zgody ze Slaskiem i czy zakladajac, ze informacje z Francji sa prawdziwe mialo to jakis wplyw na cos...
22 czerwca 2016, 00:28 / środa
W sensie czy brak oświadczenia w sprawie Slaska (oswiadczenie w sprawie Lechii pojawilo sie godzine po naszym) mial wpływ na ataki we Francji na ekipe Slaska (w sensie: "szanujemy Lechie stad oświadczenie ale gdy Slask oglasza upadlosc zgody to ich nie szanujemy" i stad temat Francji). Chialbym znac odpowiedz na to pytanie....
22 czerwca 2016, 00:40 / środa
nQs, wisla sie wyruchala, co ty chcesz za odpowiedz, ogarnij
22 czerwca 2016, 06:30 / środa
Czy barwy Wisły będą "przemilczane" w Gdańsku? Tak się składa, że jestem z tych normalnych którym zależy na TKWM... Przy okazji mam w Gdańsku rodzinę.
22 czerwca 2016, 06:54 / środa
w Gdańsku nosimy barwy Lechii i zgód
22 czerwca 2016, 07:28 / środa
Barwy Gdańskiej Lechii z dumą i czystym sumieniem założę w Gdańsku będąc... A jak mają być krzywe spojrzenia na barwy Wisły to nawet ich zabierał nie będę... Nie ma sensu. Lechia w mym sercu na zawsze! Czy tego chcecie czy nie, traktuje Was jak Braci! POZDRO!
22 czerwca 2016, 09:40 / środa
Bracie,nie możemy być przyjaciółmi bo kilka osób zdradzilo,zarówno nas jak i was. Większość z Wisły dostała kose w plecy od swoich,zamiast ich dobijac trzeba ich wesprzeć, na tym polega przyjaźń.
22 czerwca 2016, 10:12 / środa
Czuje się wyje*any... Tak więc nie poczowam się do wspierania osób i organizacji które mnie wyje*aly... Wyhujali nas i Was. Dla tego nie mam zamiaru ich wspierać... Jestem rocznik 90. Mało widziałem, mało przeżyłem. Od kad pamiętam jest sztama z Lechią. Brata się nie zostawia. Rodziny się nie porzuca. Tak się kurwa nie traktuje braci! Tak mnie uczono, takie mam zasady. Jak ktoś wyhuja Ci brata to go pie*dol. Wisłę Kraków jako klub będę miał zawsze w sercu, Lechię Gdańsk tak samo. Nie zrezygnuje z noszenia barw Gdańskiej Lechii tylko dla tego ze komuś odjebalo... I moge zbierac za to wpierdol od jednej i drugiej strony.
Taki już jestem. W miłości do Lechii wychowam dzieci.

JEBAC rUCH!
22 czerwca 2016, 13:55 / środa
https://www.youtube.com/watch?v=asSQ4aLBc2g

Ciekawy filmik :-)

Śmieszne to wszystko się zrobiło :-)
22 czerwca 2016, 14:04 / środa
Aj, waj, jeszcze niedawno w odpowiedzi na post jakiegoś geniusza o czerwonym komplecie strojów, że "tylko szmaty mogą się identyfikować z tak szmaciarskim kolorem jak czerwony" miałem odpowiedzieć, że w takim razie w jego mniemaniu pewnie oddziały powstańcze miały na sobie opaski z pół flagą, pół szmatą, herb jego miasta (o ile to nie jest Kłeścierzyna) to dwa krzyże na tle szmaty, a oglądanie braci z Wisły to musi być dla niego męczarnia, a tu się okazuje, że w ciekawych czasach żyjemy! :)))

mnie tylko zastanawia, co na to gdański fc Wisły, który był pierwszy do jebania maczetami (mimo stania za flagą "honor"), wspierania Wisły na meczach w Gdańsku bardziej niż Lechii, czy do onanizowania się posiadaniem nowych rzymskich kolegów, co tacy fajni są bo tak lubią Adolfa... :))) cóż, można powiedzieć że nic w przyrodzie nie ginie, stare układy wracają jak nowe, tylko pozostają dwa pytania - pierwsze, czy niektórym Żydów nie wystarczy mieć na własnym podwórku, a drugie - będą filmy, ale jakie? :)))

szalom
22 czerwca 2016, 14:29 / środa
Powiem tak.. Jestem dumny z postawy LP.. Bravo za decyzje..
Niestety Wisla ma debili w ekipie decyzyjnej i jest jak jest,,, Ciagle mam sporo przyjaciol w Krakowie i nie zdradze ich ani nikt mnie nie zmusi do tego zebym ich przestal szanowac.. Oni takze nie rozumieja ekipy decyzyjnej i baranow z Wisly sharks,, Wisla jest podzielona w tej chwili a my powinismy wspierac tych ktorzy sa ciagle z Lechia od kilkunastu lat... Pozostalch jak ze stowarzyszenia Wisly i Wisly sharks nalezy lac w ryj tak jak oni zrobili to z naszymi na Euro ..
Tepic kurestwo jak sie szerzy bez roznicy w ktorych szeregach...
22 czerwca 2016, 22:24 / środa
protokolant ty piszesz o oficjalnym fc Wisly a akurat w calym Gdansku, Sopocie, Pruszczu i innych Lechijnych miastach jest cala masa osob deklarujacych sie jako wislacy ktorzy sie tu osiedlili i korzystali z okazji mieszkania w zgodowym miescie (nawet bratnim) i czuli sie jak u siebie - teraz co o tym myslec - ukryta opcja niemiecka ;) ? V kolumna ? zeby zaraz nie powstal FC ruchu autonomi slaska albo fc czerwonej armi trojmiasto ;)
sory za brak Polskich znakow - nie mam na kalkulatorze
23 czerwca 2016, 09:08 / czwartek
"Wydaje Ci się" Pilsnerku?

To ok... niech Ci się dalej wydaje... innym się wydaje, że jak pierdolną byle gówno online to są mega-kumaci... innym z kolei, że jak coś takiego wstawią na forum to będą "najpierwsi"... kwestia zasad jak mniemam (bądź ich braku).

Mój wpis "emocjonalny"... to chyba pomyliłeś z Einherjerem, bo po mnie to płynie.

(Niejako w odpowiedzi do pytań niejakiego @Festereknh): "Braci Się Nie Traci" to pojecie od długiego czasu zdezawuowane. Tego, co było w latach 90-tych już nie będzie... społeczeństwa kurwieją coraz bardziej i w coraz wiekszym stopniu liczą sie rzeczy przyziemne, nie ideały. I to ma przełożenie na kibicowanie na równi z innymi dziedzinami życia.
BSNT jednak działa doskonale na płaszczyźnie indywidualnej. Mam znajomków z Wisły za którymi w ogień bym skoczył (i wiem, że jest odwrotnie). Zarówno dla mnie jak i dla nich decyzje "brodatych rekinków" nie mają i nie będą miały wpływu na relacje pomiędzy nami.

Ci, którzy płaczą nad zgodą nie mają takich przyjaciół. Ci, którzy mają takich przyjaciół nie płaczą nad zgodą.

Popić można zawsze... nie trzeba meczów do tego.
A jeśli juz powinniśmy nad czymś ubolewać... to nie nad samym faktem dokonanym, ale okolicznościami w jakich do tego dochodziło.
23 czerwca 2016, 10:42 / czwartek
https://s31.postimg.org/9wa9rsd9n/2vdsch2.jpg Na zdjęciu ŁKS w Marsylii, po lewej koszulka Lechii...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.191