Gdańsk: piątek, 28 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Wydarzenia kibicowskie w Polsce i na świecie

strona 6/8

23 czerwca 2016, 11:39 / czwartek
A co jest w tym dziwnego?
Mecz kadry, oficjalny przemarsz kibiców ze zbiórki na stadion.
Przód pochodu to ŁKS, Śląsk, Lechia i pewnie kilka jeszcze innych klubów.
23 czerwca 2016, 15:31 / czwartek
Myślę, że niektórzy to powinni faktycznie porozmawiać ze starszymi od siebie kibicami, niech pewne sprawy im wyjaśnią...Można przecież kulturalnie się doinformować :)
23 czerwca 2016, 17:44 / czwartek
SS, jesteś jedną z kilku osób, przez które nie udzielam się za bardzo na tym forum. Najczęściej Twoje opinie są bardzo trafne i zbieżne z moimi. Dlatego nie piszę, bo byłoby to tylko powielaniem tego co zostało już tu powiedziane. Jednak nie zgodzę się z jedną Twoją tezą. Otóż to czy formalnie jest zgoda czy jej nie ma, ma wpływ na relacje indywidualne pomiędzy kibicami Lechii i Wisły. Po prostu nie będą zawierane nowe znajomości pomiędzy młodszymi kibicami. Oczywiście przedstawiłeś swój przykład, do którego się to wszystko nie odnosi ani nie ma wpływu. Jednak zerwanie sztamy będzie miało kolosalny wpływ na indywidualne kontakty w przyszłości. Oczywiście nie zamierzam tu się rozwodzić nad słusznością podjęcia takiej decyzji bo nie ma nad czym. Pozdrawiam.
23 czerwca 2016, 18:28 / czwartek
szale, koszulki i inne akcesoria wisły mogą leżeć w szafie, ale co do chuja z dziarami ?
:D
23 czerwca 2016, 21:44 / czwartek
Pytanie obracasz w zart, niemniej wiele jest takich pytan.
Ci co sie osto dziaraja przedstawiaja swoja historie ....to jest jak ksiazka zycia.
Moze byc piersza dziewczyna,matka,dziecko,idol,kluby,cokolwiek na danym etapie zycia.
Absolutnie tego nie mozna kasowac.
Problem moga miec jedynie tacy co okazjonalnie cos maja.......no ale w tym wypadku to maly problem.
24 czerwca 2016, 00:43 / piątek
@LGFT
Znam takiego który już herb Wisły przykrył herbem Gdańska(ma skubany refleks)

@portfel
Jak to co z "miejscowymi" kibicami Wisły? Będą przerzuty lub będzie rozłam w FC - jedno z dwojga. Obie sytuacje przykre
24 czerwca 2016, 01:18 / piątek
@buziek - i tu wstrzymalbym sie z nazywaniem kogos "przezutem" - jak masz 20-30 lat to cale twoje zycie - TKWM bylo czyms naturalnym - dochodzi do wislaxitu - a ty na drugim koncu Polski za chuja nie zgadzasz sie z poczynaniami "grup decyzyjnych" twojego rodzinnego miasta - wiec w obecnym otoczeniu co wybierasz - utrzymywac obecne zasady czy zostac fane RASiu ? zostajac przy obecnych zasadach narazasz sie na miano przezuta (dlatego mi to nie pasuje), pozostajac przy maciezy - czyscisz paznokcie po szychcie i uznajesz zwierzchnosc izraela .... i tak slabo i tak niedobrze - ale chyba lepiej trzymac sie zasad .... ogolnie slaby temat - ale co by nie mowic wisly w trojmiescie jest sporo - pytanie czy zaraz nie pojawia nam sie wlepki oberszlesen i inne chujne volksdojcze hasla w okolicy ....
sory za brak Polskich znakow na kalkulatorze ich nie mam
24 czerwca 2016, 05:55 / piątek
Wydaje mi się, że lepiej być "przerzutem" mieszkając w 3mieście mając jakiekolwiek zasady... Pokolenie TKWM jest tak mocno u niektórych zakorzenione, że bardziej boli brak honoru i jakichkolwiek zasad (Marsylia)... Wy Gdańszczanie jesteście w lepszej pozycji, bo to Wsh dała w pi*de... My Krakowianie, mamy dylemat... Wątpię, by 90% kibiców Wisły biło 5 z śmierdzielami... Wisła, rUCH i żydzew się jebnie prędzej niż to możliwe, to niema prawa bytu. A wtedy "grupa decyzyjna" będzie sama i będą bici w ... :) Zastanawiam się jak ludzie z SKWK patrzą sobie w twarz w lustrze... Gdybym miał wpływ jakikolwiek na takie działania, po takich akcjach nie mógł bym... Bliżej mi teraz do Lechii niż do Wisły.
24 czerwca 2016, 08:55 / piątek
narobiło się,od kiedy zacząłem chodzic na mecze Lechii ,zawsze TKWM bylo mi najważniejsze,teraz nie wiadomo jak sie do tego odnieść,jadąc do Krakowa,czy to na mecz,czy na urlop,zawsze czułem sie jak u siebie,mam tylko nadzieję,że decyzyjni z Wisły szybko pójdą po rozum do głowy i sie wycofają z takiego kierunku jaki obrali
LP powinni do klatki wrzucić decyzyjnych na najblizszym meczu w Gdańsku,a resztę kibiców z Wisły do nas, na trybuny,chętnie bym zobaczył ile to jest osób chetnych do bratania sie z brudnymi pazurami i żydami
pozdrawiam
24 czerwca 2016, 11:27 / piątek
"pójdą po rozum do głowy i sie wycofają z takiego kierunku jaki obrali"

No i co związku z tym? :D
24 czerwca 2016, 12:30 / piątek
Jak to się mówi "Mleko zostało rozlane " a "kotleta schabowego nie podgrzewa się dwa razy"lub "Nie wchodzimy dwa razy do tej samej rzeki "
To tak jak w małżeństwie ....raz zdradzisz będziesz zawsze zdradzał....a jak przebaczysz i tak nigdy już nie będzie tak samo.
Powiedzenia te nie wzięły się z znikąd i myślę ,że te mądrości życiowe trzeba przestrzegać.
24 czerwca 2016, 14:24 / piątek
Czyli co?
Sedzia chuj !
24 czerwca 2016, 14:54 / piątek
"Nie mów drugiemu co tobie nie miłe" albo "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"...
24 czerwca 2016, 15:19 / piątek
po herbacie...
24 czerwca 2016, 15:36 / piątek
Kto kurwą się urodził kanarkiem nie zdechnie - Wisła Szparks.
24 czerwca 2016, 16:51 / piątek
Jak Fidel Bogu, tak Bóg Kubie ;) No i Czarny ma rację. Sędzia chuj!
24 czerwca 2016, 21:07 / piątek
Przeczytałem Wasze wpisy i mam dylemat. Mam szalik Wisły, nie, nie kupowałem go, kibic Wisły zaproponował mi wymianę w Zabierzowie. Miałem się nie zgodzić? Co z nim zrobić?

Powinna pojawić się instrukcja.
24 czerwca 2016, 21:36 / piątek
Będziesz mógł wymienić się w Chorzowie teraz bez problemu. Na biało niebieski.
24 czerwca 2016, 22:36 / piątek
W dniu 24 czerwca 2016 został przybity układ z Psycho Fans.

Układ ten jest stricte chuligański i w takich normach należy go rozpatrywać. Wbrew krążącym po Internecie plotkom, układ ten obowiązuje dopiero od dnia dzisiejszego. Chcieliśmy na ten temat porozmawiać ze Śląskiem i Lechią, ale woleli oni zawierzyć wieściom wywodzącym się z internetowych forów.

W tym miejscu pragniemy odciąć się od wszelkich spekulacji odnośnie tego układu. Jak już wcześniej wspomnieliśmy jest to pakt chuligański, a potwierdzają to ostatnie wydarzenia.

Wisła Szparks
24 czerwca 2016, 22:39 / piątek
Widzisz jak ja zaczynałem swoje kibicowanie Ruch był przyjacielem. Pamiętam do dzisiaj jak się śpiewało i Widzew też i Widzew też przyjacielem Lechijki jest. Więc proszę nie zmuszaj mnie do wymiany szalika na Ruch tylko napisz coś rozsądnego.

Kiedyś w podobnej sprawie była instrukcja jak kibice powinni się zachować.
24 czerwca 2016, 22:59 / piątek
1. Nie denerwuj się.
2. Jak nie wiesz co zrobić, to podbij do jakiegoś kumatego. On ci wytłumaczy.
3. Szalika nie wyrzucaj. Może się przydać jak kumaci powiedzą co masz robić. Albo pójdzie na dywan, albo możesz go nosić.
4. Ja bym go wypierdolił.
5. Sędzia chuj !
25 czerwca 2016, 00:08 / sobota
Rudy chuj!
25 czerwca 2016, 00:18 / sobota
Dajmy sobie na luz...
Nie pierwszy, nie ostatni (?!) raz.

Pozdrawiam serdecznie
25 czerwca 2016, 00:33 / sobota
Najśmieszniejsze jest to, że szparksi ze Śląska robią kosę w kilka dni. Kabaret ;)

Liniowy, chujowy!
25 czerwca 2016, 07:17 / sobota
Niedługo mecz z Wisłą, może będzie można poddawać szale pod klatką gości.
25 czerwca 2016, 13:25 / sobota
Kiedyś przeczytałem, chyba na tym forum, wpis kibica Legii. O ile dobrze pamiętam, chodziło o to że Lechia wybrała Wisłę zamiast Legii. Kibic ten napisał coś takiego: "..., ale zobaczycie jeszcze krakusy was kiedyś wystawią czy wyru...". Trochę wody w rzece upłynęło, no i bach.
26 czerwca 2016, 20:34 / niedziela
26 czerwca 2016, 20:53 / niedziela
"Rudy Rudy, chcesz 100 złotych ?" - "Chce" - powiedział Szparks.

Sektor Niebo namieszał jak ta lala. Wojtuś się nam uśmiecha z Nieba.. Hej Śląsk!
26 czerwca 2016, 21:34 / niedziela
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13524391_10 42643175784620_43952494519547419_n.jpg?oh=d3c4392b 4e8b43a6fca66fa0a11ac0ca&oe=580EDA59
26 czerwca 2016, 22:18 / niedziela
Rybacy z nad wisły sharks się zdenerwowali
26 czerwca 2016, 23:13 / niedziela
spid'zie - dla pamięci ś.p. Wojtusia, zostawmy ten właśnie temat...

Pzdr
27 czerwca 2016, 15:19 / poniedziałek
myślę że osoby dla których barwy Wisły są już niepotrzebne mogą zrobić zbiórkę szali i koszulek następnie wysłać do domu dziecka w Chorzowie szczytny cel i szacunek do barw dla byłego zgodowicza
1 lipca 2016, 08:18 / piątek
@Bongo: no to szkoda... i wielce żałuję, że się nie udzielasz. Tu nie ma "powielania opinii". Jeśli coś myślisz, to dawaj znać... tym bardziej podkreślisz to, co masz do powiedzenia.
Zgadzam się z Tobą co do kwestii relacji. Mój wpis nie odnosił się generalnie do tych relacji, tylko był (jak wspomniałem) - niejako w kontekście do wpisu Festerka... dla mnie Bracia z Wisły pozostaną Braćmi i Festerek (po tym co wpisał na forum) nie powinien mieć żadnych wątpliwości co do swoich 'rozterek'.

Jeśli można prosić... nie pozostawaj bierny... pisz na forum, bo w zalewie szajsbukowych debili wrzucających na forum co popadnie każdy "oldschoolowy" głos na forum cieszy w dwójnasób!

@Pilsner: nie wiem, czy pijesz do mnie, ale powiem Ci tak: już na pamiętnym meczu śledzi z Wisłą [kiedy podeszliśmy mała grupką pod kasy rybiogłowych] gadałem ze Ś. z Sopotu (nota bene w koszulce Wisły z nr 88), że kumam cały klimat, ale osobiście NIGDY bym nie wydziarał na sobie NIC nie związanego z MOIM miastem... czas pokazał co i jak...

Mam Ci dalej wykładać łopatologicznie? Za stary jesteś i niejedno widziałeś... wiesz jak jest w rzeczywistości... i płacze na forum nic nie pomogą.

Einherjer ma osobiste odczucia... ja na przykład miałem taki rok, gdzie zaliczyłem więcej meczów Wisły niż Lechii... mam przyjaciół dozgonnych na Wiśle!
To dalej nic nie zmienia. Amba Fatima... była zgoda i ni ma.
Przyjaciół mam nadal i miał będę.
Ci którzy nawiązali przyjaźnie będą je pielęgnować dalej... reszta płacze nad zgodą.

Tyle.

(Sorry za opóźnienie... "dzięki" swojej fabryce <korporacji> 'zwiedzam' Kanadę... obecnie w Ottawie... [razem z Obamą... co za kurwa cyrk, ulice pozamykane, snajperzy na dachach itd]... mam nadzieję, że się wykręcę od Vancouver.)
1 lipca 2016, 22:06 / piątek
Ostatni wpis jaki dalem absolutnie nie odnosil sie do nikogo.....po prostu uwazam,ze tacy koledzy o jakim wspomniales robia sobie z ciala historie zycia i nie musza niczego korygowac.
Co sie tyczy ostatnich spraw to poruszalem je jedynie na priv.......Klimek moze potwierdzic , pare lat temu na moje sugestie zaoral mnie traktorem,przejechal czolgiem i na koniec wysmial.
7 lipca 2016, 23:36 / czwartek
Dziś Zagłębie Lubin próbowało skroić flagę Slavii Sofia .

odnośnik
8 lipca 2016, 10:55 / piątek
8 lipca 2016, 11:44 / piątek
A jednym z prowadzących prezentację Lechii ma być znany radiowy KODziarz i miłośnik Rzeplińskiego. Kto i po co go zaprosił, chyba po to, by zebrał porcję zasłużonych gwizdów.
8 lipca 2016, 12:42 / piątek
Zimoch był znany z tego, że pracując w radio pisał donosy na kolegów kto ile wódki wypił w pracy.
16 lipca 2016, 12:59 / sobota
WKSXXBKS
16 lipca 2016, 18:27 / sobota
Na Wiśle ponoć "Cała Polska jebie Śląska"
16 lipca 2016, 19:20 / sobota
Pytanie z innej beczki. Jestem z Krakowa jak juz wiecie... Jakie są szanse by nabyć bilet na mecz wyjazdowy Lechii jak będzie np. Na Śląsku lub w Małopolsce? Mam mało okazji by wspierać BKS na meczach u siebie a chciał bym wspierac Bialo-Zielonych jak najczęściej się da... Ktos poradzi?

Pozdro Tylko Lechia!
17 lipca 2016, 01:49 / niedziela
chyba byłoby nie na miejscu żebyś jechał do Wrocławia po wyzwiskach Wisły na Śląsk
17 lipca 2016, 06:51 / niedziela
retewer, ja już dokonałem wyboru... Jeżeli Śląsk będzie chciał mnie bić tylko za to że jestem z Krakowa, to będzie bił Biało-Zielone serducho a nie gwieździste... Klamka zapadła, czarka się przelała jak dla mnie w Krakowie... Wybór jest prosty.
17 lipca 2016, 07:11 / niedziela
Kupisz bilet we Wrocławiu w kasie nikt Ci nic nie zrobi jak masz biało zielone serce
17 lipca 2016, 11:52 / niedziela
dobry wybór
17 lipca 2016, 12:14 / niedziela
https://www.youtube.com/watch?v=-CGt5FDbETw
18 lipca 2016, 05:25 / poniedziałek
odnośnik

Nie miałem szans być na tym spotkaniu, więc nie przybliżę tematów rozmów. Informacje podane do publicznej wiadomości są szczątkowe...
18 lipca 2016, 05:52 / poniedziałek
I teraz pozwolę sobie wrzucić małe podsumowanie całego tego burdelu co się dzieje.

1. Po necie krąży fotka jako by rekin konsumował barwy Śląska i Lechii. Byłem pod tym grafem i ręczę klejnotami, że tam są barwy Śląska i motoru...

odnośnik

2. Jak podało SKWK po oficjalnym spotkaniu w Sobotę (16.07.2016r), na którym nie byłem - barwy Gdańskiej Lechii w Krakowie są nadal mile widziane. Plus informacja, że osoby decyzyjne bardzo żałują zakończenia zgody z Gdańską Lechią.

odnośnik

3. Oświadczenie tych podludzi z *uchu i podobne oświadczenie wsh:

odnośnik

odnośnik

4. Wniosków nie będę wyciągał, bo wolał bym osobiście tolerować motor z którym Lechia i Wisła ma kose, niż patrzeć na plątających się niebieskich po Krakowie... Jedyne na co pragnę zwrócić uwagę to obelżywe teksty z obu stron W-L, pod swoim adresem... Jeżeli to nie są słabe prowokacje, to na pewno żaden poważny kibic z Krakowa nie nawrzucał by na Lechię ... Spływają po mnie takie tekściki jak obietnice polityków...
No ale jak już wcześniej pisałem, mleko się rozlało!

NIECH ŻYJE WIELKA LECHIA!
18 lipca 2016, 08:47 / poniedziałek
1. Po necie krąży fotka jako by rekin konsumował barwy Śląska i Lechii. Byłem pod tym grafem i ręczę klejnotami, że tam są barwy Śląska i motoru...

A pierwotnie były tam barwy nasze i Śląska, poprawiony przez autora po mniej więcej 3 godzinach od wrzucenia w net pierwotnej wersji
18 lipca 2016, 13:13 / poniedziałek
jeśli nie szanują naszych braci z Wrocławia to tak jakby nas nie szanowali
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.215