Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wydarzenia kibicowskie w Polsce i na świecie

strona 9/9

15 maja 2018, 08:12 / wtorek
Tych przyśpiewek tak znowu wiele nie ma.Trzeba zwiększać repertuar.Wymagamy od mendziary ,piłkarzy a od siebie nic.
Nudne się robi to ciągłe na jedno kopyto oczywiście te obecne są super ale trzeba w/g mnie coś dodać z 1-2 jakieś nowe.
Nowy sezon jakieś nowe pierdol................cie musi być.
15 maja 2018, 09:38 / wtorek
Piosenkami ciężko zrobić pierdolnięcie, musi być forma okrzyku.

Kilka lat temu jak graliśmy w Szczecinie, ichniejszy mój znajomy powiedział, że z ich perspektywy, zrobiliśmy mega wrażenie bo oni coś tam sobie podśpiewywali, a my dawaliśmy konkretne wrzuty, krzyki, hasła. Wiadomo, jest wtedy też większa siła donośna niż jak człowiek ma śpiewać. Coś w tym jest, warto takie niuanse wykorzystywać.

odnośnik

W ramach tego można by dać Be Be Be Be Be Be ... Ka Ka Ka Ka Ka Ka ... Es Es Es Es Es Es Es ... Fooorza BKS!

Warto też by odświeżyć Forza BKS.
25 maja 2018, 19:52 / piątek
Niezłe jaja! odnośnik
25 maja 2018, 20:31 / piątek
Jaja to będą z Ciebie, zwłaszcza patrząc na datę tego śmiesznego artykułu.
26 maja 2018, 14:36 / sobota
O w mordę, nie zauważyłem!
10 czerwca 2018, 10:06 / niedziela
oo, w radio Listkiewicz proponuje wprowadzic policje na stadiony, bo "mundur budzi respekt", oj.
3 lipca 2018, 23:51 / wtorek
Ci Anglicy, to chyba taki rozrzutny nieco naród jest? Roztrzepani jacyś tacy. Ciągle coś gubią, a zwłaszcza ci z Chester ;) Ave Lechia!
4 lipca 2018, 11:41 / środa
Oj Johny,ty chichotku.
Nie zgubiliby,gdyby jechala prawidłowa ekipa,ale paszporty zostały w depozytach na komisariatach :-)
28 października 2018, 16:46 / niedziela
Ale jaja podobno piekarniką i zmywarką ktoś jumnął mase flag...Lech Poznań no one like us, ultras Lech, pyrusy, legion piła, szwadron Gostyń, nadmorski fc, FANATYCY ....jeżeli to prawda to sa jaja hehehehe jak macie jakieś wieści to napiszcie z ciekawości...
28 października 2018, 17:31 / niedziela
Z tymi flagami to prawda. Pogrzebałem trochę i sami kibice amiki mówią, że stracili flagi. Dostali wpierdol pod własnym stadionem od Widzewa i Ruchu, którzy podobno tam się na nich zaczaili...
Z tego co wygrzebałem, to w Szczecinie stracili też flagę FC Kostrzyn.

Widać kuchenkorz w gazie w trzy pizdy ;) Zarówno drużyna jak i kibice :)

Chyba dobry moment na grę z nim.
28 października 2018, 18:01 / niedziela
Słabo czytasz - Kostrzyn kilka lat temu stracony.
28 października 2018, 18:11 / niedziela
Faktycznie nie zwróciłem uwagi na datę.... Dzięki za sprostowanie
13 listopada 2018, 22:20 / wtorek
Sharks vs Psychodonos - miłość kwitnie !
Dzięki zeznaniom, zarzuty przedstawiono 68 pseudokibicom chorzowskiego klubu i Wisły Kraków.
13 czerwca 2020, 16:39 / sobota
Kibice (Football Lads Alliance) vs. blm - Londyn:
odnośnik
14 czerwca 2020, 15:15 / niedziela
Wspaniała sprawa. Brawo West Ham!
15 czerwca 2020, 07:16 / poniedziałek
Takie FLA u nas powinno oficjalnie powstać, piękna sprawa.
15 czerwca 2020, 12:39 / poniedziałek
Ciekawie by to wyglądało: manifa z LGBT, antifą i zielonymi zmierza Monciakiem zdewastować drogi mieszkańcom Trójmiasta pomnik rybaka. Zajeżdża od strony Wyścigów 20 autokarów w biało-zielonych barwach i w tym czasie od Kamionki 10 autokarów z żółto-niebieskimi flagami. Ich pasażerowie jak Czarniecki "dla Ojczyzny ratowania..." nadają bieg kolejnym wydarzeniom: tzn bieg przez molo, ale to chociaż długie kiedyś się kończy. "Pokojowi" manifestanci dla swego życia ratowania wskakują do wody i wzorem wspomnianego hetmana , tyle że w odwrotnym kierunku, rzucają się przez morze do Szwecji. Wpław. W tym samym czasie plażowicze w biało-niebieskich barwach strzegą wiernie polskiego Bałtyku trzymając straż na półwyspie, aby jakaś przepływająca imperialistyczna stonka nie zaatakowała naszej polskiej ziemi.
15 czerwca 2020, 22:11 / poniedziałek
Czytałem kiedyś, ze 30 lat temu, taką historyjkę s-f...
Nie pamiętam na 100% czy to było coś a'la wojna światów, czyli walka z najeźdźcami z kosmosu, ale był tam taki motyw, że kibice na wzór powstańców walczyli z wrogiem;
W pewnym momencie kibice z biało-zielonymi patkami na mundurach, Gdańskie Lwy ( albo coś podobnie) spotykają odwiecznych antagonistów z żółto-niebieskimi oznaczeniami...po chwili konsternacji szybko się dogadują i wspólnie działają...
ps. nic nie pobieram ;)
16 czerwca 2020, 17:46 / wtorek
balshoy- to nie S-F, troche wiecej niz 30 lat temu, mogl byc rok 1978 lub 79, byla w realu taka akcja, w ok. 200 osob wybralismy za Sopot by powitac niebiesko-bordowych ktorzy przyjechac mieli na are, przypuszczam ze na ten sam pomysl ugoszczenia szczecinian wpadli sasiedzi. W gdyni glownej po ostrej wymianie wzrokowej, zapadla decyzja ze dzialamy razem. Pogon miala troche szczescia w nieszczesciu ze pociag nie konczyl kursu w gdyni glownej. potezny oklep dostali ci co wyskakiwali na peron, a i 2 strona pociagu byla odpowiednio obstawiona. Cala reszta musiala jechac przymusowo w strone Gdanska.
I co w tym najciekawsze, w momencie gdy pociag z Pogonia ruszyl w kieruku Sopotu, zakonczyl sie "uklad", sledzie dostali taki oklep, ze tak teraz sobie mysle ze oni juz biegli w strone Ejsmonda, by kontynuowac swoj bieg w 1983.
24 czerwca 2020, 15:57 / środa
mecz rep wybrzeza -werder brema, 1997 rok ,kibice Lechii siedzą razem z arką,bałtyk nie zaproszony,pogoniony przez obie ekipy,arka biegła do wyjscia ze stadionu ( na góre do smoluchowskiego) a Lechia goniła baltyk dalej i dalej...taka mlodsza historia
24 czerwca 2020, 17:15 / środa
Patrz nawet nie zakodowałem, że Śledziuchy miały zaszczyt razem z gospodarzami siedzieć na Traugutta... Ehhh czasami pamięć zawodzi...
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.424