Gdańsk: wtorek, 16 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Jarek Bieniuk kończy karierę. Dzięki!

strona 1/1

1

26 maja 2014, 14:39 / poniedziałek
odnośnik

Wielu było zaskoczonych tą zmianą Moniza. Teraz wszystko sie wyjasnia. Szkoda ze nie pożegna sie w meczu z Wisłą.

Dzięki Palmer i powodzenia!

TYLKO LECHIA!
26 maja 2014, 15:04 / poniedziałek
Szkoda, że w taki sposób, na wyjeździe, przy garstce kibiców... Spodziewałem, że wyjdzie na mecz z Wisłą i zostanie zmieniony aby ostatni raz zebrać oklaski.
Ciekawe na ile to decyzja trenera, a na ile samego Jarka.
Tak czy siak dzięki za wszystko!
26 maja 2014, 15:24 / poniedziałek
Jest to bardzo dziwna sytuacja,z tym pożegnaniem w Bydgoszczy.

Wydaje mi się, ze jest to część planu podanego tutaj :
"- Na pewno chcę się jeszcze pożegnać z kibicami w Gdańsku i myślę, że jeden z meczów na początku nowego sezonu będzie do tego najlepszą okazją."

Zapewne chce się pożegnać przy "większym" meczu, np tym z Benficą.
26 maja 2014, 17:29 / poniedziałek
Opinia A.C.A.B wiele by wyjaśniała. Podczas meczu z Wisłą wszyscy by go żegnali a to nie o to chodzi. Jak dla mnie oklaski dla Palmera to o wiele za mało . Jego gra w jednym z meczów na początku sezonu nie wchodzi w grę, bo nie może wyjść na boisku zawodnik nie zgłoszony wcześniej do rozgrywek. Do tego jako pełnoletni na tym szczeblu rozgrywek musi mieć zawodowy kontrakt. Zatem w grę prędzej wejdzie jakiś mecz amatorski rozegrany przed innym meczem ligowym lub przed meczem np. z Benfiką albo wręcz Jarek wystąpi podczas meczu z Benfiką, bo co za problem przedłużyć kontrakt o dwa miechy choćby za minimalną pensję. To byłoby Panowie TO czyli godne pożegnanie kapitana , wychowanka Lechii .
26 maja 2014, 17:33 / poniedziałek
Tylko po jakiego chuja miał by przedłużać kontrakt o dwa miechy by wystąpić w towarzyskim meczu z Benficą ?
Nie zmienia to faktu że na meczu z Wisłą trzeba Jarka gromko pozdrowić !
26 maja 2014, 17:37 / poniedziałek
Czemu nie zagra w meczu z Wisla pożegnalnego ?? Kontuzja or what ? Cala ta sytuacja jest dziwna
26 maja 2014, 18:12 / poniedziałek
Jeżeli to wola Jarka (a tak należy przypuszczać) to należy ją uszanować . To, że grał dla Lechii mimo ciężkich chwil w życiu prywatnym pokazuje jak wielkim jest sportowcem . Panie Jarku wielki szacunek .
26 maja 2014, 18:49 / poniedziałek
Myślę, że to jest jego wola. Teraz jest liga a on nie wychodzi w pierwszej jedenastce. Wyjść na 5 minut w meczu, w którym walczymy o pudło i nie daj Boże zawalić bramę, która nam to pudło zabierze, to kiepska forma pożegnania. Nie zasłużył sobie na taki stres. Z kolei, jeśli wystąpi, to ludzie będą go żegnać , żegnać a tu pojawi się znowu, jakby za mało było mu tych pożegnań i honorów, co wyszłoby tez głupio.
Raz a dobrze. Benfica to wielka firma chociaż klątwa ponoć działa :)
Bramka przeciw Barcelonie i teraz ... nie chcę zapeszać.
26 maja 2014, 21:06 / poniedziałek
Jednymy slowy legenda pilkarskiego Gdanska (42 mecze seniorskie)?
Jesli chodzi o sportowy akces w Lechii to osobiscie mam wiekszy szacun dla tych co zapierdalali w nizszych ligach i siedza na zmywakach w Anglii.... niekoniecznie byli wchowankami,zagrali wiecej meczy i wlasnego tematu sie nie doczekali.

Rozumie ze temat dotyczy osobowosci?
26 maja 2014, 21:26 / poniedziałek
Pilsner 1945% poparcia.Palmer po prostu jest medialny i ma osobowość.Zasługi dla Lechiiraczej mierne.Pamieta ktoś Dolnego,Wasika,Widzickiego i wielu innych którzy robili kolejne awanse?No ale wtedy na forum nie było tylu fachowcow i zakochanych w Lechii...
26 maja 2014, 21:39 / poniedziałek
Chyba zakochanych w....pucharach !
26 maja 2014, 21:55 / poniedziałek
Jeśli chodzi o mój wpis to dotyczy Jarka jako sportowca (nie oceniam jego postępowania w kategoriach zasług dla Lechii) .

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.203