Gdańsk: poniedziałek, 23 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

TRANSFERY II

strona 116/161

9 stycznia 2016, 20:55 / sobota
dostaniemy....300 tys, resztę przytuli Filantrop. Niestety spełnia sie to o czym pisałem. Piekarski wydoił z Lechii wszystko co mozna przez 1,5 roku pobytu Ariela u nas.
Prowizja za wypożyczenie, Prowizja za podpisanie kontraktu, prowizja za przedłuzenie 3 letniego !! kontraktu, potem puszczona plotka o zainteresowaniu klubu , sumka 2 mln ojro.....i teraz finalizacja sprawy sprzedaż do Legii i 4 juz prowizja, a wszystko to w 18 miesiecy.

To sie nazywa proszę państwa F I L A N T R O P I A!

TYLKO LECHIA!
9 stycznia 2016, 20:55 / sobota
Za 3 bańki euro to pedały sprzedają za granicę wszystkich jak leci więc to można w kategorii marzeń umieścić.
Jak dawali za Vrdoljaka [czy jakoś podobnie] bańkę euro to już gazety szczały jak wielkie pieniądze idą na taką "gwiazdę". Za Masłowskiego płacili chyba 900tyś euro więc w tych okolicach chyba trzeba się kręcić.
9 stycznia 2016, 21:06 / sobota
Paixao podpisał kontrakt; 2.5 roku z opcją przedłużenia o rok
9 stycznia 2016, 21:50 / sobota
Sytuacja pewnie wygląda tak... Legia złożyła ofertę kupna Borysiuka, prawdopodobne że Borysiuk będzie chciał do Legii iść - więc pytanie: czy jest sens go trzymać na siłę ? Inaczej wyglądałaby sprawa gdyby ktoś na siłę go z klubu wypychał byle tylko zrobić jakiś biznesik - w to jednak wątpię (przynajmniej jeżeli chodzi o Borysiuka).
9 stycznia 2016, 21:52 / sobota
Cygnus wszystko ładnie wyjaśnił. Cóż - tak jak pisałem w temacie wyboru nowego trenera - nieważne kogo wybiorą, ważne że za sznurki pociąga mandziara, jóźwiak i piekarski.
9 stycznia 2016, 22:00 / sobota
Pozostaje pytanie jak długi nos od kłamstw mają panowie Bałaziński (trujący o zasadności przedłuzania kontraktów z 3 do 5 lat) oraz Mandziara mówiący ze Piekario to wolontariusz i grosza za nic nie wezmie. Jak to było AB i Maki chcieli wziąć kredyt na mieszkanie w Gdańsku? czy jakoś tak...

Ja tam nie bede płakał po Borysiuku (jesli faktycznie odejdzie), ot i solidny uczciwy najemnik, przyszedł pograł, nawet dobrze pogrywał, zapłaci ktoś, niech idzie.

Denerwuje mnie tylko ta cała otoczka sprawy i ten nażelowane cwaniaczki, śliniace sie na myśl o przytuleniu działki z geszeftu.
Rozumiem, ze piłka to biznes i to normalne, ze ktos kupuje, ktoś sprzedaje, ale dlaczego przy naszej Lechii kręcą sie cwaniaki ze słomą w butach?

TYLKO LECHIA!
9 stycznia 2016, 23:38 / sobota
Uff... Jednego zapatrzonego w siebie mniej. Jedyne co martwi to to, że łatać dziury po Arielce będziemy najżałośniejszym piłkarzem biało - zielonych Łukasikiem... A co do plotek związanych z Legią, to niech wezmą w pakiecie jeszcze naszego "wspaniałego" kapitana. Zawsze to gwiazdeczka mniej.
9 stycznia 2016, 23:59 / sobota
Paixao
Nie mam nic przeciwko Marco
Ale prawda jest taka
Kolejny ochłap rzucony nam kibicom Lechii
Za chwile Maku , a latem Janicki i Gerson
Najchętniej to opalony z Kurwiałą czy Mandziarą ( jeden chuj ) ojebali by ich już teraz
Za dużo by się jednak hałasu zrobiło a pieniądz lubi ciszę
Nie żebym płakał po Arielu
Akurat On ( będę pewnie mało oryginalny ) ma u mnie duży szacunek
Nigdy nie deklarował wielkiego przywiązania do naszych barw
Natomiast swoją pracę wykonywał najlepiej jak umiał , co na tle innych wkładów nie było rzeczą trudną
A jeśli ktoś jeszcze wierzy w dobre intencje naszych ( chuj wie jak ich nazwać , bo nie chcę obrażać złodziei z tzw klasą)...to niech otworzy oczy
Już zaraz po przyjściu opierdolili na siłe Pawła Dawidowicza , w zamian za 20-tu udawających grę w piłkę wynalazków

Co więc my jako kibice możemy zrobić?

Tu zaczyna się problem

Nikt z nas nie jest Rockefellerem , ani szejkiem z Kuwejtu

Natomiast mamy inne bogactwo

Może pora najwyższa powrócić do lat 80-tych i początku tego stulecia?
Wtedy nikt się nami nie przejmował a bynajmniej ja przeżyłem swoje najpiękniejsze kibicowskie czasy
12,13-03...wg terminarza 3 ligi wyjazd do Słupska

Zamiast nabijać portfele kurwom P, M, J....pojechać tam za Lechią , tą prawdziwą
a potem powrócić za nią na T 29 w tejże klasie rozgrywkowej
I olać mecze na nowym obiekcie ( sorry , dla mnie to tylko obiekt )

I co by kurwy nie zrobiły , nie wracać tam dopóki .... no pewnie dopóty te hieny raz na zawsze nie pójdą lub nie zostaną wyjebane w pizdu!!!
10 stycznia 2016, 01:07 / niedziela
Jako, że już wiadomo, to jeszcze potwierdzenie o Marco:

odnośnik
10 stycznia 2016, 01:56 / niedziela
A kto jest jego menadzerem?
Piekarski będzie wymachiwał flagą Portugalii?
10 stycznia 2016, 08:06 / niedziela
Daniel Weber
10 stycznia 2016, 10:22 / niedziela
Żebyśmy zaraz nie usłyszeli że Marco zmienił menadżera, wiadomo na kogo
10 stycznia 2016, 11:41 / niedziela
Już ma dwóch, poza tym jest za stary, aby zainteresować filantropa
10 stycznia 2016, 13:27 / niedziela
Dwoch? Makuszewski Borysiuk, od pol roku Gerson, no i Łukasik.
10 stycznia 2016, 13:37 / niedziela
Chodziło o to, że Paixao ma dwóch - Weber i ten co się wkurwiał.
10 stycznia 2016, 15:57 / niedziela
Wywiad z Paixao po podpisaniu kontraktu pokazuje że mentalnie to on bije wszystkich naszych zawodników na głowę.
Nie wiadomo jak będzie z formą,może dostosuje się do poziomu drużyny i będzie bezużyteczny jak reszta ale porównując pierwsze jego słowa po podpisaniu kontraktu a np Kuświka pół roku temu to jest przepaść.
Na jesieni chce z Lechią awansować do fazy grupowej Ligi Europy.
Wyobrażacie sobie takie słowa z ust tych wszystkich minimalistów którzy przez te pół roku regularnie kompromitowali nasz klub?
10 stycznia 2016, 16:21 / niedziela
Flavio Paixao od 1 Lipca piłkarzem Lechii

odnośnik
10 stycznia 2016, 16:30 / niedziela
Ruszyła machina
10 stycznia 2016, 16:31 / niedziela
Bliźniaki w Gdańsku. Czy to dobrze? Wg mnie Marco ujdzie ale jego brat? Nie przekonuje mnie ten transfer ani trochę. Tym bardziej, że w Sląsku najwięcej goli o ile się nie mylę ma Pich, którego dawno już nie ma. Może coś się zmieni w jego statystykach ale na ten moment to kupiliśmy emerytów od tego samego menago. Czyli co, Piekario mariano spierdala a przyszedł następny?
10 stycznia 2016, 16:37 / niedziela
Ten Flavio jak mówisz, kiedyś sypnął nam 4 bramki (oficjalnie 3).
10 stycznia 2016, 16:46 / niedziela
Teraz przydałoby się sprowadzić Mateusza Maka do kompletu. Podobno jesteśmy też zainteresowani Arkadiuszem Recą z Wisły Płock. Fajny, młody, silny zawodnik, tylko gdzie dla niego miejsce.
10 stycznia 2016, 17:09 / niedziela
Jak dla mnie to Makuszewskiego mogą już opylić. Flavio bije go na głowę. Oby tylko Borysiuk został. Jak Nowak wszystko dobrze poukłada to na wiosnę na pewno będzie lepiej.
10 stycznia 2016, 17:17 / niedziela
Właśnie miałem to trochę naprostować. 5 goli, 5 asyst, 1 kluczowe podanie. O wiele lepiej niż Makuszewski w tym sezonie i ogólnie w całym przekroju. A to, ze ten Flavio strzelił nam 3 (4) bramki świadczyło jedynie wtedy o słabości zespołu a nie potęgi Sląska.
10 stycznia 2016, 17:41 / niedziela
Flavio w zeszłym sezonie 18 goli i 6 asyst.
10 stycznia 2016, 18:28 / niedziela
Im prędzej pozbędziemy się wszystkich zawodników Piekarza tym lepiej. Mając ich w składzie ryzykujemy że z dnia na dzień Piekarz ich opierdoli do Ległej albo innego dziadostwa a my zostaniemy z rozpierdolonym składem i koniecznością szukania zmienników. Lepiej wyciąć ten nowotwór raz porządnie to będzie mniej bolesne i da szansę na zaleczenie.
Co do braci Paixao to fajne transfery ale trzy lata temu. Teraz chłopaki mają 32 lata i ich głównym zajęciem będzie towarzyszenie Sebkowi Mili na sportowej emeryturze.
10 stycznia 2016, 18:40 / niedziela
Dokładnie, też tak myślę im szybciej ta blond dziwka po solarium sprzeda swoich zawodników tym prędzej zniknie z Lechijki. Borysiuk ok jeden z nielicznych któremu się chciało i szkoda trochę, ale mamy naprawdę szeroka kadrę i myślę,że damy rade choćby Kovacevic. Choć zobaczymy ile w tym prawdy wszystkim w ogole
10 stycznia 2016, 19:07 / niedziela
Dla mnie osobiście to tacy zawodnicy jak Borysiuk, Makuszewski,Wawrzyniak(można napisać wszyscy obecni) są symbolem stagnacji tego klubu i niewykorzystanej wielkiej szansy,symbolem zmarnowanego potencjału drużyny,kibiców i pięknego obiektu.
Szczytem tego składu wydaje się 4-5 miejsce w lidze-jak co roku zresztą po zmianach właścicielskich które nastąpiły 2 lata temu.
Są symbolem odpuszczonych meczów-czy celowo czy też przez swoje kalectwo.
Taki Borysiuk czy Makuszewski mogą gdzieś dobrze zagrać,jako uzupełnie składu gdzieś w Legii czy jakiejś lidze tureckiej czy rosyjskiej.
Ale budowanie wokół nich zespołu i dawanie opaski kapitańskiej to jest strzał w stopę.
Mentalnie się do tego nie nadają i z takimi zawodnikami Lechia nigdzie nie zajedzie.
Makuszewski jako wchodzący w 75 minucie i robiący wiatr-ok.
Ale grajacy pierwszy plac od początku kapitan?
To nie wyjdzie...
Ja jestem zadowolony z zakontraktowania portugalskich bliźniaków.
Piłkarsko im nic nie brakuje porównując do Makuszewskiego Krasicia czy Borysiuka-ale mentalnie mają moim zdaniem wielką przewagę.
10 stycznia 2016, 19:17 / niedziela
"Jak udało się ustalić dziennikarzom Weszło że Lechia Gdańsk jest zainteresowana ściągnięciem Kamila Wilczka z Carpi."
10 stycznia 2016, 19:28 / niedziela
To prawda. mentalnie są zawsze nastawienie na walkę i wygraną ale wszystko okaże się w trakcie sezonu. Papier przyjmie wszystko.
Mówi sie, ze Lechia chce ściągnąć Wilczka. Czyli kolejny, który musi się odbudować.
10 stycznia 2016, 19:38 / niedziela
Wilczek? Jakiś link do tej informacji?
10 stycznia 2016, 19:40 / niedziela
Borysiuk jutro na testach w Legi.
szkoda , ale jesli za 2mln euro nie zgodzilismy sie go sprzedac, wiec mysle ze pojdzie za wyzsza kwote.
Ale oczywiscie nie dowiemy sie za ile pojdzie.
Brakuje nam zmiennika dla Wawrzyniaka , czy ktos sie orientuje co z Lekoviczem?
Mial do nas wrocic juz w tym roku , a tu nadal cisza
10 stycznia 2016, 19:49 / niedziela
aha, czyli będziemy mieli 3 nominalnych napastników: Paixao, Kuświk, Wilczek
+ Buksa, Mak
Biorąc uwagę, że każdy potrzebuje kilku meczów, żeby zacząć strzelać nic nie osiągniemy
10 stycznia 2016, 19:58 / niedziela
Czekałem z niecierpliwością na okres transferowy. Nie żebym zagryzał wargę w oczekiwaniu na kolejnego pracownika mojej Lechii, ale na komentarze niektórych forumowiczów.
Nie śledziłem za bardzo poprzednich stron, ale teraz kolega Hadasz opinią na temat napastników zainaugurował "sale do - 70%" :-).
10 stycznia 2016, 20:19 / niedziela
"ale jesli za 2mln euro nie zgodzilismy sie go sprzedac, wiec mysle ze pojdzie za wyzsza kwote." hahahahaha dobry dowcip.
1.Legia na pewno wyda np 2,5 mln ojro za swojego byłego gracza.
2. Oferta 2 mln euro przyśniła sie Piekario, tak jak to ze nie jest agentem Vranjesa oraz ze nie bierze prowizji za kolejne zmiany umow ze swoimi piłkarzami.

Dobry żart tynfa wart.

TYLKO LECHIA!
10 stycznia 2016, 20:23 / niedziela
Dokładnie, Borysiuk pójdzie maksymalnie za 600 tys euro. Vranjes poszedł za 300...
Biorąc pod uwagę to, że za łajzę Łukasika daliśmy 800 tysięcy to wkurw jest niesamowity. :/

Piekarski ty ............
10 stycznia 2016, 20:47 / niedziela
Kwota za jaką sprzedamy Borysiuka ma dla finansów klubu takie samo znaczenie jak pogoda w południowej Mongolii. Klub nic z tych pieniędzy nie zobaczy, tak samo jak ze sprzedaży wszystkich innych piłkarzy Piekarskiego i prawdopodobnie również innych zawodników.
10 stycznia 2016, 20:55 / niedziela
W skrócie mówiąc: coroczna zabawa o przetrwanie w ekstraklasie trwać będzie do czasu spłaty większości zadłużenia.
10 stycznia 2016, 21:19 / niedziela
To okienko transferowe miało być spokojniejsze i faktycznie będzie. Spokojnie 10 transferów zrobimy, połowę składu wymienimy. Grajkowie zanim się zgrają runda się skończy. I tak w koło Macieju.
10 stycznia 2016, 21:19 / niedziela
Coor a kto dostanie jak nie klub-może nie wszystko ale dostanie klub.
B.szkoda mi Borysiuka -bo to najlepszy obecnie zawodnik Lechii.
10 stycznia 2016, 21:35 / niedziela
Złotawiara:
1. Piekarz
2. Mandziara, Jóźwiak i ekipa
3. Sam piłakrz ma procent od transferu
4. To co zostanie zatrzymają ci panowie: odnośnik

Niestety nasz klub stał się pralnią i miejscem robienia interesów a nie profesjonalnie zarządzanym klubem piłkarskim. Kilkanaście transferów co okienko temu tylko służy.
10 stycznia 2016, 22:24 / niedziela
Mechanizm finansowania transferów przez fundusz jest prosty. To fundusz wykłada pieniądze na zakup wskazanych przez klub piłkarza lub piłkarzy. W zamian ma zagwarantowane, że w przypadku kolejnego transferu takiego gracza lub graczy odzyskuje zainwestowane środki, a nadwyżka jest dzielona pomiędzy funduszem a klubem w proporcjach zapisanych w stosownych umowach.

Czyli w/g tego coś tam z zadłużenia spadnie za ew transfery np Borysiuka i wcześniej Vranjesa. Jeśli nie jest tak to rozumiem że robią nas w ch....ja a TY masz na to dowody.
10 stycznia 2016, 22:37 / niedziela
Nie ma co się podniecać transferami. Znowu do Lechii trafia Marco Paixao zawodnik, który w tym roku skończy 32 lata (jego brat również). Zawodnik nawet nie z ławki Sparty Praga, która regularnie gra w rozgrywkach europejskich. Sparta chętnie oddała go za darmo żeby nie płacić mu wynagrodzenia z kontraktu. Kto go kupi za 2,5 roku jak będzie miał 35 lat? Chłop wykalkulował - Lechia = spokojna emeryturka. Jeśli chodzi o Borysiuka to szkoda bo to najrówniej grający kopacz w słabiutko grającej drużynie Lechii. Nie ma niestety z niewolnika robotnika mówi porzekadło i tak samo nie chce grac w Lechii krzyżyk na drogę.Wkurza tylko tłumaczenie przedłużenia kontraktu z przed 3 czy 4 miesięcy. Mandziarze to już nawet w pysk nie warto pluć bo on go nie ma (ma kasę to prawda). Może dożyje czasów, ze tego Bereta , Mandziarę i Piekario na kopach z klubu pogonią kibice. Rozgonili wychowanków po Polsce (ostatnich Lechistów Bąka i Wiśnie pogonią latem) i teraz każdego szrota nazywają Lechistą a to nawet nie wkłady bo, niektórzy nawet do szatni nie weszli.Ale karuzela transferowa trwa i chcą zatkać gęby kibicom. Ot ich polityka transferowa.
10 stycznia 2016, 22:42 / niedziela
W temacie Pajszao bros to trzeba uważać by nie przypalić odgrzewanych i tak już ziemniaków.. Mogą jeszcze odpalić razem z Milą i poprowadzić grę z przodu. Borysiuka jest mi szkoda (nie wdając się w finansowe niuanse), bo dobry jest. Świetnie podaje i ma pierdolnięcie. Pograł u nas trochę. Na jego korzyść przemawia fakt, że się rozwinął (wrócił do formy) pomimo braku trenera przez ten czas.

Jeśli chodzi o transfer trenera Nowaka to też (jak za każdym prawie razem) mam nadzieję, że będzie udany. Trzeba mieć na uwadze, że na teksty prasowe z USA należy patrzeć przez pryzmat poprawności politycznej i wyzysku latynosko - czarnej mniejszości etc.. Może facet ma twardsze trochę metody i może naszym gwiazdkom też się przyda PRZEPRACOWAĆ okres przygotowawczy..
10 stycznia 2016, 23:09 / niedziela
Sprawy nie mają się dobrze, bo istotą rzeczy jest właściwe ustawienie struktury klubu, mechanizmów decyzyjnych, podziału odpowiedzialności. Ponieważ cele właścicieli sa niejasne a już całkiem mętne wydają się cele polskich prokurentów, to trudno, aby z tego mogła sie zrodzić nowa jakość. Trener musi mieć istotny wpływ na polityke transferową, musi wiedzieć jaki piłkarz o jakiej charakterystyce jest potrzebny i czy on jest w stanie wkomponować go w zespół i czy będzie w stanie wykorzystać należycie jego walory. To oczywiste dyrdymały ale tak naprawdę to jakość piłkarzy ( ich indywidualne umiejętności) nie jest w naszym przypadku główną przyczyną ich niezadawalającej gry, umiarkowanego zaangażowania no i będących ich pokłosiem wyników sportowych. To są szopki menedżerów, które tylko im mogą coś przynieść satysfakcjonującego. Piłkarze, czy jak ich niektórzy określają wkłady czy najemnicy, pewnie też liczyli, że wsiądą do rakiety wznoszącej sie na szczyt a i przy okazji przytulą przejściowo jakiś skromny kapitalik. Były powołania do kadry to fakt i Borysiuk się o nią otarł, chociaż ma 1 konkurenta z wyższej półki a pozostałych większych fizycznie. Tu nie mogło byc rozczarowania ale porywającej gry w jakimś dłuższym przedziale czasu nie było. Stajemy się drugą Polonią Warszawa i jak tak dalej pójdzie klub będzie obiektem żartów środowiska kibicowskiego.
Teraz to przede wszystkim TRENER ! To on może dużo pomóc i to w nim ja pokładać będę nadzieje, że potrafi stworzyć zespół wykorzystujący niemały potencjał swoich zawodników. Borysiuka byłoby szkoda, to jasne,bo to dobry piłkarz, który na ogół grał z dużym zaangażowaniem nie schodząc przy tym poniżej poziomu przyzwoitości ekstraklasowego kopacza. No ale tu chodzi nie o Lechię a o to " byle handel szedł ". I to jest przygnębiające.
11 stycznia 2016, 07:21 / poniedziałek
@Złotawiara jest tak jak mówisz z tą tylko różnicą że fundusze uczestniczą w zyskach trojako: (1) biorą określony duży procent od transferu zawodnika w którego zainwestowali (jest to co najmniej 50-70%, tak więc biorąc pod uwagę ile jeszcze wezmą Piekarz, Mandziara czy też sam piłkarz to dla Lechii nie zostanie nic), (2) mają zagwarantowany coroczny nieco mniejszy procent od kwot które zainwestowali w sprowadzenie zawodników których jeszcze nie sprzedali (przykładowo fundusz wyłożył 1m PLN na zawodnika X, to klub musi płacić co roku dajmy na to 200k PLN), (3) zabezpieczeniem kwot które klub jest winien funduszom, są oprócz praw do znacznej części kwot transferów zawodników sprowadzonych przez fundusz są również prawa do udziału w transferach innych piłkarzy jak np. Janicki oraz przeniesienie na fundusz części praw do wpływów z praw telewizyjnych lub stałych umów sponsorskich.

To powoduje że cały projekt jest gigantycznie zlewarowany i w przypadku braku sukcesów, czyli gry w pucharach lub też sprzedaży piłkarzy za naprawdę grube pieniądze, klub będzie zmuszony do sprzedaży "likwidacyjnej", czyli sprzedaży piłkarzy na których jest jakikolwiek popyt, aby po pierwsze spłacić fundusze a po drugie pozbyć się piłkarzy "funduszowych", od których naliczane będzie bieżące coraz to większe zadłużenie - punkt (2) powyżej.
Wyprzedzając Twoje ewentualne pytanie - nie znam umów jakie pozawierała Lechia, wiem natomiast jak to funkcjonowało w co najmniej dwóch podobnych przypadkach. Było tak jak powyżej i w obydwu przypadkach kończyło się bankructwem. Jeżeli więc nie jesteś w 100% pewien że jest inaczej niż napisałem to nie pisz bo ta dyskusja będzie bez sensu.
Od siebie tylko dodam, że podejrzewam, że te fundusze to lewe pralnie ludzi kręcących się przy Wernzem, którzy w ten sposób przepuszczają lewą kasę. Mottem biznes planu Lechii Wernzego jest 15 transferów co okienko, co daje okazję do przemielenia i wyprania maksymalnej ilości lewej kasy.
11 stycznia 2016, 08:10 / poniedziałek
Może i szkoda Borysiuka bo jako jeden z nielicznych wkładał serce w grę ale jak się spojrzy na jego statystyki to nie powalają. Defensywni pomocnicy strzelają bramki i asystują a tutaj raczej słabo. Strzał silny ale bardzo często niecelny. Nie ma ludzi niezastąpionych. Mi bardziej było szkoda Dawidowicza jak odchodził.
11 stycznia 2016, 09:43 / poniedziałek
Już teraz oficjalnie mówi się, że Legia kupi Borysiuka za 400 tysięcy euro.
Czyli co, Lechia kupuje Borysiuka, który jest totalnie bez formy za 600 tysięcy, ogrywa go, ten łamie formę, ociera się o reprezentację i sprzedaje go o 200 tysięcy euro mniej?

No kurwa brawo!

Przy takiej kwocie za Ariela, 800 tysięcy za koślawego Łukasika to coś więcej niż ponury żart.
Dawno nie byłem tak wkurwiony. Super, że mogę sobie przynajmniej w necie pokrzyczeć.
11 stycznia 2016, 10:41 / poniedziałek
doczytałem na ichnich stronach iż kupują Borysiuka za 2 mln zł. Taką ofertę wysłała Legia do Lechii! a do tego ma być jakiś procent za kolejny transfer jeśli takowy będzie.
Powiedziałbym, że aż tak dużo nie straciliśmy na tym interesie, biorąc pod uwagę fakt, iż Borysiuk był naszym najlepszym graczem!
pzdr
11 stycznia 2016, 11:18 / poniedziałek
ale my mamy na takich pilkarzach zarabiac a nie wychodzic na swoje. 1 mln euro to minimum za takiego grajka
11 stycznia 2016, 11:57 / poniedziałek
To jest kurwa żart. Kupiliśmy niegrającego za więcej niż sprzedajemy go teraz gdy jest najlepszym zawodnikiem zespołu. Przecież to jawne działanie na szkodę klubu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.373