Gdańsk: czwartek, 30 marca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

TRANSFERY II

strona 141/146

16 stycznia 2017, 09:18 / poniedziałek
Jedyny plus taki że idzie na wypożyczenie -bo jak Savić lub Krasić odejdą -a kiedyś odejdą to Olek wróci ograny .Podobnie liczę na Gersona.
16 stycznia 2017, 10:44 / poniedziałek
Gregory, w tej akcji zauważyłeś jedynie bramkę? Pisałeś o motoryce i dynamice - to zauważ ile razy w tej akcji Berbatow był przy piłce i w których sektorach boiska.
Nie, nie oglądam ligi angielskiej, od jakichś 15 lat mam tak, że nie oglądam prawie nic poza Lechią. Więc absolutnie nie podważam Twojej opinii. Po prostu kilka dni temu ktoś to wrzucił to na Tweetera, gdy pisałeś o jego „żółwiowatości” to aż się prosiło by tu podać ten link.

Zostawmy tego Berbatowa, przecież temat jego przyjścia to bzdura. Tak naprawdę z emerytów z nazwiskiem to ma przyjść Kevin Kuranyi, powinni to ogłosić na dniach.
16 stycznia 2017, 13:37 / poniedziałek
d.g. Kovacević lepiej wystartował na dworcu w Sopocie do psów przed derbami.
Szkoda takich charakternych piłkarzy, jedenastu takich i roznieśli by tą śmieszną ligę ...
16 stycznia 2017, 16:59 / poniedziałek
Hehe już widzę jak przychodzi piłkarz z takim nazwiskiem jak Kuryani :) zeszły sezon grał w Bundeslidze a dwa sezony temu łącznie strzelił 15 bramek w Moskwie. To że jest z ROGON to nic nie znaczy. Ale i tak stawiam bardziej ze to była ironia :)
17 stycznia 2017, 10:26 / wtorek
Mimo ciszy transferowej w LECHII, jestem spokojny o przyszłość . Cisza taka jest lepsza, od gwaru na dworcu, gdy przyjeżdżały co chwilę to nowe "gwiazdy", których nazwisk duża większość już nie pamięta.
A ploteczki i spekulacje.... zawsze były, proponuje spokój .....będzie dobrze.
17 stycznia 2017, 10:40 / wtorek
a to na poparcie moich słów, w temacie spokoju w polityce transferowej

coś z przeglądu sportowego:
odnośnik
17 stycznia 2017, 11:55 / wtorek
Prawda jest taka, że o transferach cisza jak makiem bo jedyna osoba która mogła coś wyniuchać pracuje teraz w klubie....:)

Więc wstań, do góry głowę wznieś....będzie dobrze!
17 stycznia 2017, 16:48 / wtorek
Z jednej strony cieszy mnie ta cisza bo wierzę, że w związku z tym ruchy transferowe będą przemyślane i konkretne! A z drugiej strony ile razy dziennie można odświeżać strony w oczekiwaniu na jakiś konkret!
18 stycznia 2017, 08:59 / środa
z przeglądaniem stron nalezy zaczekać do zamkniecia okna transferowego na zachodzie, pisałem to z tydzień temu, trzeba czekać, może przed meczem z Jagą, "ktoś " zdązy wylądować w Rębiechowie.

TYLKO LECHIA!
18 stycznia 2017, 09:13 / środa
tak nudnego okna transferowego to już dawno u nas nie było
19 stycznia 2017, 12:54 / czwartek
https://twitter.com/GolawskiSPORT/status/821404893 873377280

Ten człowiek pisze coś na temat transferu na linii Lechia-Legia, a poniżej ktoś mu potwierdza ze do takowego transferu dojdzie...

Czyżby znów wrócił temat Krasicia?
19 stycznia 2017, 13:07 / czwartek
z trojmiasto.pl
"Nie przewiduję, by podczas zgrupowania w Turcji ktoś do nas doszedł lub odszedł. Analizujemy, jacy piłkarze pojawiają się na rynku oraz co robią inne kluby. Myślę, że w lutym przyjdzie czas na ruchy transferowe - mówi nam Piotr Nowak, trener Lechii Gdańsk."

TYLKO LECHIA!
19 stycznia 2017, 13:43 / czwartek
Chodzi o Łukasika, Legia jest bardzo zdeterminowana aby pozyskać swoją była gwiazdę.
Mówi się , że w rachubę wchodzi kwota rzędu 2 mln zł.
19 stycznia 2017, 14:44 / czwartek
Ciasteczko masz rację, ale w połowie (coś jak Jackson dziki) - chodzi o 2 miliony, ale ojro nie złotych. Pozdrawiam.
19 stycznia 2017, 20:27 / czwartek
z oficjalnej

Daniel Mikołajewski nowym piłkarzem Lechii Gdańsk
odnośnik
19 stycznia 2017, 20:44 / czwartek
Fajnie. Jak mało dziś trzeba żeby sie wybić. 11 spotkań w I lidze. A nasza młodzież w wieku 18-19 lat na wypożyczenie sobie nie zapracowała?
19 stycznia 2017, 22:40 / czwartek
nie ma jak na nich zarobić, szczególnie filantropom
20 stycznia 2017, 06:57 / piątek
To o czym świadczy fakt, że po naszych juniorów nie ustawiają się kolejki chętnych z innych klubów Ekstraklasy?
20 stycznia 2017, 10:11 / piątek
Jak mogą ustawiać się kolejki jak nawet szans na pokazanie się nie dostają
20 stycznia 2017, 10:30 / piątek
W kontekście walki o mistrzostwo i wzmocnień, które dokonuje np. legia ten transfer to taki żarcik. Czekamy nadal na prawdziwe wzmocnienia składu piłkarzami, którzy wejdą od razu do pierwszej 11.
20 stycznia 2017, 12:43 / piątek
a Legia to niby kim sie tak super wzmocnila? Jedrzejczykiem ?
Bereszynski miał mega forme na jesien, i Jedrzejczyk nic wiecej niz on nie wniesie. A nawet mniej, bo nie jest AŻ TAK ofensywny jak Bereszyński.

Poza nim to tylko ten Chukwu, który w pierwszym sparingu prosto piłki nie podał - i w warszawie już trochę kręcą nosem.
A dziś jakis Sanogo. Napastnik z 1 ligi, po znajomosciach u Magiery.
Szał transferowy normalnie. Pomijając to, że stracili duet, który wypracował im prawie 75% bramek.

Jęczycie, że Lechia wzieła talent z 1 ligi, i go wypożycza od razu. Tak, żeby się ogrywał, ale był już zawodnikiem Lechii. Rzeczywiście, skandal.
20 stycznia 2017, 13:41 / piątek
Talent? Na jakiej podstawie stwierdziłeś, ze to jest talent? Ten piłkarz zagrał raptem 11 spotkań w Podbeskidziu i już dostał łatkę talentu? Dla przypomnienia Łukasik też miał łatkę talentu i jak teraz gra, każdy widzi. Nie zliczę, który to juz defensywny pomocnik ściągnięty do Lechii
20 stycznia 2017, 14:17 / piątek
Tak ciezko jest pojac, ze on nie zostal teraz sciagniety do Lechii tylko IDZIE NA WYPOZYCZENIE? Ja juz nie wiem, gdzie tu sa jakies elementy w tym zdaniu, ktorych nie mozna zrozumiec.
Lechia zwyczajnie zaklepala sobie duzy takent na przyszlosc.

Ale zapomnialem, ze to przeciez nie talent.. Za malo zrobil, wskakujac w wieku 17 lat do podstawowego skladu w 1 lidze. I to grajac naprawde dobre mecze. Kadra U18 tez pewnie sie myli, ze to talent.

Lepiej wziasc jakiegos czarnucha z chin, no i czarnucha z tej samej 1ligi na lata, jak ta wasza legiunia - w ktora tak patrzycie jak w obrazek.
20 stycznia 2017, 15:35 / piątek
W/g mnie powinien mieć jeszcze doświadczenie w LM.
Lewandowski w jego wieku kopał się po czole a legła go odrzuciła .Może to drugi Lewy albo Sazankow to się okaże.
20 stycznia 2017, 22:18 / piątek
Nie ma na razie co sie podniecać synkiem. Poważny klub musi prowadzić ofensywną politykę transferową. Talent odpala w 1 na 20 przypadków. I zależy to nie tylko od samego chłopaka, jego głowy ale w dużej mierze od klubu - jak poprowadzi jego karierę. Trzeba go upchnąć albo u Kafara albo nawet małego Boba ( z dala od dużego miasta) i raz w miesiącu zapraszać na trening drużyny i to nie taki z bieganiem nad morzem a z gierką wewnętrzną.
Co do Kowaczewicza, to według mnie dobry ruch, o ile oczywiście nie pozbędziemy się Wańki. Klimat we Wrocku ma dobry ( i ma sie dobrze czuć ) a przecież jemu potrzebne jest nie tylko dobre otoczenie, bo te ma również w Gdańsku, ale też i regularne granie. I to w ekstraklasie, bo przecież nie będziemy walczyć o mistrzostwo Cypru czy Szwajcarii.
21 stycznia 2017, 00:14 / sobota
Tylko czy we Wrocławiu nie ma czasami już 2 piłkarzy spoza UE (Dvali, Morioka)?
23 stycznia 2017, 11:35 / poniedziałek
Milen Gamakow może zostać wypożyczony z .@LechiaGdanskSA do @ruchchorzow1920. Są szanse, że defensywny pomocnik doleci do Hiszpanii na obóz.
23 stycznia 2017, 22:31 / poniedziałek
Wietrzenie szatni?
23 stycznia 2017, 22:38 / poniedziałek
Nie.
Zwalnianie miejsca dla nowego defensywnego pomocnika Joao Nunesa.
23 stycznia 2017, 23:56 / poniedziałek
Tak to mi też wygląda bo Nunies grał sparingowe mecze na defensywnym.
24 stycznia 2017, 12:13 / wtorek
Być może coś pomijam ale załóżmy, ze Nunes złapie kartki. Kto wtedy za niego bez zmiany ustawienia?
24 stycznia 2017, 12:32 / wtorek
Nunes bedzie trzecim wyborem po Slawczewie i Chrapku...i tak gramy zazwyczaj jednym defensywnym.
24 stycznia 2017, 13:43 / wtorek
A co jeśli oprócz Nunesa, Sławczewa i Chrapka kontuzje albo kartki wykluczą Vanję Milinkovicia-Savicia, Mateusza Bąka, Damiana Podleśnego, Pawła Stolarskiego, Grzegorza Wojtkowiaka, Mario Maločę, Rafała Janickiego, Stevena Vitórię, Jakuba Wawrzyniaka, Denisa Pergera, Sławomira Peszko, Lukáša Haraslína, Milena Gamakowa, Miloša Krasicia, Rafała Wolskiego, Sebastiana Milę, Piotra Wiśniewskiego, Michała Maka, Bartłomieja Pawłowskiego, Flávio Paixăo, Marco Paixăo, Grzegorza Kuświka. czy wtedy będziemy zgubieni?
24 stycznia 2017, 14:18 / wtorek
Hahahahah!!! :D
24 stycznia 2017, 14:59 / wtorek
@Hektopaskal
Wręcz odwrotnie wtedy wreszcie zagra prawdziwa Lechia moich marzeń - 100% wychowanków i zaangażowanie
24 stycznia 2017, 15:03 / wtorek
Borysiuk chyba kończy przygodę z Anglią

odnośnik
24 stycznia 2017, 15:18 / wtorek
Buziek - ostatnio Adam Duda był widziany na stacji benzynowej przez kolegę, kolegi, kolegi, kolegi, kolegi mojego kolegi, wiec kto wie może masz rację? OBY!
24 stycznia 2017, 15:29 / wtorek
A na mecz z arką, ściągniemy Buzałę i Vucko !
24 stycznia 2017, 17:20 / wtorek
Oby nawet nie myśleli o powrocie Borysiuka....
Jak grał u nas lubiłem jago walkę i zaangażowanie, choć mimo wszystko wirtuozem nie był...
Ale kiedy przy pierwszej okazji odszedł do tej zasranej legjuni i jeszcze tak się tym podniecał, a w meczach z nami wchodził w naszych grajków jak przecinak - stracił bardzo w moich oczach.
Na wyspach sobie nie poradził (co za zaskoczenie;) i teraz wróci z podkulonym ogonem odbudowywać formę... Oby nie do nas.
Nie dla Borysiuka i jego pedała managera!!!!!!
24 stycznia 2017, 17:27 / wtorek
Mam nadzieje, ze te ruchy z defensywnymi to nie jest robienie miejsca dla Borysiuka, fajnie grał ale za ta Legię nie chce go widziec w Lechii. Sportowo nie jest lepszy od naszych 3 defensywnych a zarobić też sie na nim nie da, bo dwa razy od zachodu sie odbił.
24 stycznia 2017, 17:49 / wtorek
To wlasnie bedzie Borysiuk.
24 stycznia 2017, 17:56 / wtorek
Krzysztof Stanowski
‏@K_Stanowski

Ariel Borysiuk zostanie wypożyczony do końca sezonu do Lechii Gdańsk. Wkrótce szczegóły na odnośnik .
24 stycznia 2017, 18:02 / wtorek
No, a potem już tylko powrót do ległej i znów zagraniczny wyjazd XD
24 stycznia 2017, 18:34 / wtorek
Co za kretynizm... po co nam on ?
24 stycznia 2017, 18:46 / wtorek
No i Krzyżak wygadałeś. Całe szczęście, ze to tylko wypożyczenie. Ale zapewne filantrop znów coś przytulił. Jak trwoga to do Lechii.
24 stycznia 2017, 19:25 / wtorek
Kukułcze jajo z Warszawy podrzucone by nam pomieszać szyki !
24 stycznia 2017, 19:26 / wtorek
Jeszcze wypożyczmy Makiego z wypożyczenia, to samo z Gersonem i Łukasikiem, zapłaćmy należne prowizje i niech nas filantrop prowadzi ku tytułom i sławie!!
24 stycznia 2017, 19:29 / wtorek
hehe
Ku Wielkiej Lechii z Borysiukiem i Łukasikiem !
24 stycznia 2017, 19:59 / wtorek
Przestancie narzekac, jak nas gral byl z niego pozytek, nie schodzil nigdy ponizej normy.
A naszych defensywnych wciaga nosem.
Ja jestem zadowolony, tylko jestem ciekaw jak u niego z forma.
24 stycznia 2017, 20:51 / wtorek
Yyy chcesz powiedziec,ze Borysiuk wciagal nosem Kovacevica?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.325