Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:


TRANSFERY II

strona 155/205

24 lipca 2017, 21:36 / poniedziałek
Piszą na trojmiasto.pl że Maloca idzie na wypożyczenie.

odnośnik
24 lipca 2017, 21:40 / poniedziałek
Dobrze, że na razie mamy tylko 3 pkt na koncie, bo Mandziara i je zaraz zacznie pożyczać...
24 lipca 2017, 22:00 / poniedziałek
Ja pierdolę nie wierzę z Maloczą. Ostatni gasi światło.
24 lipca 2017, 22:20 / poniedziałek
Coraz bardziej pojebane ruchy w naszym klubie się dzieją.
24 lipca 2017, 22:30 / poniedziałek
Ja bym jeszcze kilku wypożyczył który to już nas opuszcza 15-chyba.
Przyszło lub wróciło 9 do tego 3 kontuzjowanych i jeden zawieszony.
Jedyna nadzieja w tym że ze 2-3 jeszcze do nas zawita-choć coraz mniejsza ta nadzieja.
24 lipca 2017, 22:37 / poniedziałek
wypożyczenie Malocy?!?!?

jak to ma sens, mendziara już chyba całkiem sfiksował
pora aby sam siebie wypożyczył
24 lipca 2017, 22:41 / poniedziałek
Mario Maloca może odejść z Lechii Gdańsk - informują chorwackie media. Piłkarz miał uzgodnić warunki transferu z Greutherem Furth.
To zespół występujący w drugiej Bundeslidze (8. miejsce w poprzednim sezonie), miałby zapłacić za Malokę 700 tys. euro. 200 tys. miałby dostać poprzedni klub Chorwata, Hajduk Split.
24 lipca 2017, 23:04 / poniedziałek
To co się obecnie dzieje w kwestii transferów potwierdza moje przypuszczenia. Niestety, w Lechii nie ma żadnej poważnej polityki transferowej. W pierwszej kolejności nakupowano mnóstwo piłkarzy (po 4 na jedną pozycję) a teraz wysprzedaż. Nie można zapomnieć o takich ruchach jak z Stojanem i Borysiukiem (jeszcze przed sprzedażą) - przedłużenie kontraktu i nagła szybka sprzedaż do Legii.
Obecnie nie mamy już szerokiej ławki jak to było w ostatnim sezonie. Ławka krótka, a po wypożyczeniu Malocy, bardzo krótka. Szkoda mi Haraslina, który może już dla Lechii nie zagrać. Oby kontuzja nie była groźna. Kto następny Duszan, Wolski, Haraslin?
Przyszłości nie widzę w kolorowych barwach!!!
Pozdrawiam
SULG
25 lipca 2017, 00:06 / wtorek
Cięcie kosztów, gdzie się da? Mnie to jakoś tak wygląda.
25 lipca 2017, 00:27 / wtorek
Płacz trwa w najlepsze.
Maloca sam powiedział że marzy mu się kierunek Chiny? W jakim celu, ambicja?
Mają go trzymać na siłe? Teraz jest ostatni moment aby go sprzedać i zarobić, wątpię że chodzi o wypożyczenie bo kontakt obowiązuje przez rok.
Odeszli gracze wypożyczeni którzy byli dla nas nieosiągalni, pisać o tych którzy ławę grzali poza Makiem nie ma sensu, a ten ostatni za wiele nie pokazuje.
25 lipca 2017, 09:58 / wtorek
Ufo podobno Maloca ma isc na wypożyczenie. Za rok kończy mu się kontrakt, więc żadna kasa więc do Lechii nie trafi. Zamiast 500 tys do Lechii i 200 do Hajduka jak pisali, to powiedzmy 300-400 tys trafi do Adasia i kolegów. Pewnie sam Maloca coś więcej dostanie niż za transfer. Wszyscy poza Lechią (i Hajdukiem) będą więc sporo do przodu. Tak się robi kasę, nic tylko się uczyć.
25 lipca 2017, 11:22 / wtorek
Na fb pojawił się wpis, że Lechia jest zainteresowana Fojutem z Pogoni Szczecin.
Lepsza taka plotka niż farmazon z Augustynem :)
Nalepa Fojut Vitoria i Nunes co o tym sądzicie?
Szkoda, że Lechia nie myśli o transferach do pomocy...
25 lipca 2017, 11:58 / wtorek
Mandziara interesuję się każdym ale bierze tylko za darmo bo przecież grunt to oszczędność w końcu walczymy tylko o 5 miejsce wg celów na ten sezon
25 lipca 2017, 13:14 / wtorek
Dopóki Maloca pójdzie za dobrą kasę, to nie widzę problemu. Był dobrym obrońcą, ale miewał też spadki formy. Myślę, że nie jest nie do zastąpienia. Wymiana duetu Janicki-Maloca na Nalepę, Nunesa, Vitorie czy Chrzanowskiego jest wg mnie na plus. Byle tylko jakiś pieniądz za niego dostali.
25 lipca 2017, 13:21 / wtorek
Fojut to ponoć dobry skrzydłowy -Panie Mandziara -bierz go Pan razem z Peszkinem zrobią nam mistrza -drugiej 8-hihihi hahaha.
25 lipca 2017, 14:09 / wtorek
Maloca wypożyczony to są jakieś jaja ...
25 lipca 2017, 14:39 / wtorek
Podobno Kapka szefem skautingu od sierpnia, chyba gasimy światło...
25 lipca 2017, 14:44 / wtorek
Maloca i wypożyczenie to jakiś sabotaż

mendziara gasi światło??
25 lipca 2017, 15:37 / wtorek
Rozłożyli kwotę transferu na miesięczne opłaty za wypożyczenie, żeby nie płacić hajdukowi procentu od transferu.
25 lipca 2017, 15:42 / wtorek
700 tys ojro, czyli zaoszczędzili 200 tys, ale lepiej odrazu pisać, że mandziara to przygłup.
25 lipca 2017, 15:58 / wtorek
Brak sensownej polityki informacyjnej i średnio sensowne ruchy transferowe (czyli totalna wyprzedaż) sprawiają, że można mieć takie wrażenie, że następuje ostateczny skok na kasę i wygaszanie klubu. Ale oczywiście w otwartych i łaknących nadziei sercach kibiców Prezes Mandziara ma wciąż szansę się zrehabilitować, jeśli tylko trzema szybkimi ruchami konika szachowego udowodni że działa na chwałę i korzyść Lechii a nie swojej kieszeni.
To pisałem ja Jarząbek, trener II klasy.
Pzdr.
Ps. Pojawiło się właśnie światło w tunelu w postaci planu zatrudnienia w roli skauta (piwnego?) Kapki Zdzisława niegdyś wywiadowcy w Wydziale B Służby Bezpieczeństwa.
25 lipca 2017, 15:58 / wtorek
OK, jeśli tak to zwracam honor (przynajmniej w tym temacie, generalnie zdania nie zmieniam).
25 lipca 2017, 17:19 / wtorek
Makowski w Górniku Łęczna. Pierwotnie był temat Stomilu Olsztyn.
Źródło z oficjalnej strony klubu.
25 lipca 2017, 19:45 / wtorek
@ujecity Mandziara na pewno nie jest głupi jesli chodzi o pieniadze.Przyklad Malocy to kolejny dowód, ze pralnia pracuje na pełnych obrotach.Myślisz, ze Lechia coś dostanie z tych pieniedzy?A głupi jest jesli mysli, ze wszyscy wierzymy w jego dobre intencje w stosunku do Lechii.
Jeśli to prawda z przodującym w wyszkoleniu bojowym i operacyjnym tow.Kapką to ja juz nie mam żadnych pytań.Z drugiej strony idealnie pasuje do takiego typa jak prezes.
26 lipca 2017, 00:30 / środa
czyli Lechia sprzedaje, a kasa idzie na konto Mandziary?
Długo nad tym myślałeś? :D
Płacz że sprzdają? Kogo oni sprzedali?
Maloce - chciał chłopina.
Janickiego - dobry chłopak ale nic nadzwyczajnego, kupiła go Amica bo nikogo nie mieli, a zagranica milczała.
Reszta....?
26 lipca 2017, 01:07 / środa
Jaja sobie robisz? Sezon trwa , a wygląda to bardzo słabo. Skład znacznie slabszy niż w poprzednim sezonie , w którym nie osiagnęliśmy kompletnie nic. Wyprzedaż i zawijanie manatek? Nie mam takiej wiedzy, ale każdemu to chodzi po głowie kto myśleć potrafi.
Może ktoś kto matę wiedzę jest wiarygodny i zaprzeczy, bo dotąd takiego info też nie widzialem.Jest się czym martwić?? Na moje jak najbardziej
26 lipca 2017, 07:21 / środa
Jak jest wyprzedaż to czemu Haraslina nie sprzedali ??? W sumie teraz mogą sobie w brodę pluć bo do końca rundy to raczej nie pogra. Ciekawe jaka koncepcja zwycięży w piątek we Wrocławiu - masowego zaciągu czy stawiania na stabilizajcę składu.
26 lipca 2017, 09:02 / środa
Może tak jak z Malocą - dostali ofertę na transfer, a bardziej korzystne dla decydentów byłoby wypożyczenie.
26 lipca 2017, 09:37 / środa
Odeszło 15 zawodników w tym 3-z Pierwszego składu (Sławczew Borysiuk Maloca) i 3 z 18 meczowej Chrapek Janicki Mak.
To poważne osłabienia.Mam nadzieję że nikt już znaczący nie odejdzie.
Jeśli prawdą są te kwoty długu to jest dramat -ale to przy tak szerokiej kadrze która nic nie wywalczyła (mowa tu o pucharach choć zajęła najlepsze miejsce od lat) można się było spodziewać wyprzedaży.
Martwi fakt że nie mamy praktycznie na najbliższe 2 kolejki prawdziwego skrzydłowego.Lukas -dziś zabieg a Peszkin -wszyscy wiemy .Trzeba koniecznie skrzydłowego i ogrywać Filę i Schikowskiego.
Zimą jakiegoś napastnika .
Powalczymy o pierwszą 8 bez fajerwerków.
26 lipca 2017, 10:02 / środa
Przymorze, doliczyć do tego należy Haraslina i Wolskiego a być może też Kuciaka. Janicki to poza końcówką sezonu był podstawowy zawodnik. Można powiedzieć więc że z podstawowego składu odeszła połowa zawodników, w tym wszyscy najmłodsi i najlepsi (poza na tę chwilę przynajmniej Kuciakiem).
26 lipca 2017, 10:04 / środa
Przedsiębiorstwo Kupno-Sprzedaż Hurt-Detal i tak co rundę.

"choć zajęła najlepsze miejsce od lat"

Teoretycznie najlepsze miejsce od lat to było w 2014 r. za Moniza też wywalczył 4 miejsce, które nic nie dawało, ale przynajmniej była jakaś tam progresja, w stosunku do poprzedników. Tegoroczne powtórzenie nic już nie znaczy, zresztą co to za różnica czy 4 czy 14 miejsce, zarówno w jednym jak i w drugim przypadku utrzymanie jest, a podium MP brak. Chyba, że liczyć, że z tamtego składu nikt już nie pozostał, a obecnie najdłuższy staż w Lechii to 2 lata odnośnik
26 lipca 2017, 10:10 / środa
z szerokiej kadry nic nie zostało

u Nowaka też już widać oznaki braku pewności siebie - wpuszczenie na boisko przy niekorzystnym wyniku nieopierzonych młodych czyli Filę i Schikowskiego, co w poprzednich sezonach nie miało miejsca

ciekawe co jeszcze wykombinuje sales manager Mendziara
26 lipca 2017, 10:33 / środa
Tyle transferów, tyle wypożyczeń a nie ma wśród nich tego najważniejszego. Nie wiecie jakiego..... ostatecznego transferu Mandziary. Lechia odzyskałaby swoją tożsamość. Co zrobiono z juniorami, którzy zdobywali medale mistrzostw Polski? Rozgoniono ich po klubach nie dając szans na rozwój w klubie. Wiadomo jak zechcę komuś udowodnić, że nie nadaje się do klubu to wstawię go do zespołu seniorów, w którym chłopak zginie. Nie ma drugiej drużyny grającej na poziomie przynajmniej II lub III ligi gdzie juniorzy zapoznaliby się z seniorską rzeczywistością.Ewenement ale Mandziara uważa, że lepiej ściągnąć zgranego starego "dziada" niż inwestować w obiecującego własnego juniora. To zupełnie inaczej jak w Ajaxie, Bayernie, Realu, Manchesterze i innych liczących się klubach w Europie. Wiem to koszty ale potem ma się piłkarza za w sumie niewielkie pieniądze, który utożsamia się z miastem, drużyną i kibicami, i można go sprzedać z zyskiem. Gdzie czasy Puszkarza, Jastrzębowskiego, Głowni, Słabika, Gładysza i wielu innych. To chłopcy, którzy rozpoczynali kopanie na gdańskich podwórkach i mają swoje gwiazdy w alei gwiazd na T 29. Kto z obecnych kopaczy zasługuje na miejsce obok Rogocza, Growskich, Kokota i wielu innych? No może Bąk i Wiśniewski, którzy zakończyli kariery.
26 lipca 2017, 11:41 / środa
REWOLUCJA TRANSFEROWA W LECHII? JEST NASTĘPCA MALOÇY, BĘDZIE NAPASTNIK

odnośnik
26 lipca 2017, 11:55 / środa
I pomocnik-uhaha P.Mandziara toż to szok.
Jeszcze Gamakowa i Łukasika trzeba oddać a Sebek jak kocha swój klub to niech zrezygnuje z połowy kasy wówczas 3-zawodników będzie można brać.
26 lipca 2017, 11:56 / środa
Ja widzę dwie strony tego medalu.
Z jednej ogólna wyprzedaż,wąska kadra i niezrozumiałe ruchy zakryte zasłoną milczenia przez zarząd.
Z drugiej strony -panowie-ta drużyna już 3 raz z rzędu nic nie wygrała będąc powiedzmy vice faworytem ligi.
Roztrwoniła przewagę punktową,dawała dupy notorycznie na wyjazdach,któryś rok z rzędu olała PP lekceważąc amatorskie drużyny lub podkładajac się ekipom do ogrania.
Taki Malloca w przeciągu całego sezonu więcej nam zaszkodził niż pomógł.
Jak sobie przypomnę te oddane punkty Legii,sprokurowane karne,gubienie krycia przy stałych fragmentach gry to nie zamażą tego nawet jakieś dwa dobre wślizgi.
Po prostu ten zbiór ludzkich charakterów i umiejętności się nie sprawdził i stąd napewno decyzja o wyprzedaży połowy drużyny.
Możliwe że decyzje o wypierdoleniu niektórych delikwentów z drużyny zapadały w tamtym sezonie po meczach wyjazdowych w Niecieczy,Chorzowie,Kielcach,Szczecinie.A brak pucharów tylko popchnął ten pomysł dalej.
Ja za bardzo nie wierzę że te skrzydła z tamtego sezonu czy tamta obrona dała by radę w tym roku.Dużo szumu ,pierdolenia a i tak skończyli by na 4-5 miejscu oddając po drodze przepustkę do dalszej rundy PP jakiejś Bytovii.
Przy wzmocnionych kolejnych 2-3 drużynach w tej lidze w porównaniu z ubiegłym rokiem?
Reansumując-materiał ludzki który nas reprezentował w ubiegłym sezonie się nie sprawdził i potrzebne były zmiany.
26 lipca 2017, 12:32 / środa
Gregory a którą ze zmian w materiale ludzkim, która nastąpiła w porównaniu z poprzednim sezonem uważasz za pozytywną, lub nawet potencjalnie która może okazać się pozytywna?
26 lipca 2017, 12:54 / środa
Jak dla mnie co najmniej dwóch takim mianem bym określił...Nalepa i Matras
Tylko Lechia!
26 lipca 2017, 12:59 / środa
Że niby Nalepa lepszy od Malocy a Matras od Sławczewa - bardzo odważna teza, oby tak się okazało!
26 lipca 2017, 13:36 / środa
Nalepa może spokojnie stać się dla nas bardziej wartościowy od Malocy, natomiast Matras się nie umywa do Slavchewa, ale brak w naszej kadrze Simeona nie jest akurat winą nikogo z zarządu... po prostu był za drogi. Obrona da radę, gorsze są braki w ofensywie. Mila powinien skończyć karierę, pomyśleć jakiego zawodnika można by było za jego pensję zakontraktować.
26 lipca 2017, 13:48 / środa
2-tanich lub jednego drogiego do gry
26 lipca 2017, 14:37 / środa
I frytki dla wszystkich!
26 lipca 2017, 15:03 / środa
cooer
Zmiany ogólnie coś trzeba było zmienić-skład ten z grupą 18-22 osobową w której był Pawłowski,Mak,Malloca,Chrapek,Janicki,Borysiuk-po prostu nie dał rady.
Nie chcę wyciągać kto ile grał procętowo a kto nie.
Po prostu nie dali rady.
Wszyscy dobrze pamiętamy ile setek wyciągnął Kuciak.
Gdyby na bramce stał jakiś kołek typu Vania czy inna pizda sezon moglibyśmy skończyć gdzieś na 6 miejscu i wtedy to wszyscy całą obrone by wymieniali.
Bo obrona cały sezon grała niepewnie.
26 lipca 2017, 21:27 / środa
Panie i Panowie.
Akurat ostatnie siedem meczów poprzedniego sezonu i pierwszy bieżącego obrona zagrała na 0 z tyłu. Nie zawsze grali pewnie, dużo pomagał Kuciak, ale grali na 0.
Czy odejście Janickiego i Chorwata zaszkodzi? Odpowiem jak prezes Banku Zbożowego: Pomóc nie może.
Osobiście nie wierzę w katastroficzne wizje, ale jeżeli Dusza i np. Wolski za chwilę odejdą, to faktycznie głosy, że Niemiec się wycofuje należy brać poważnie. Pytanie co dalej.
A MY...
26 lipca 2017, 21:59 / środa
Juras,
nikt sie nigdzie nie wycofuje...
Z niewolnika nie ma pracownika, chcial odejsc, odszedl - patrz Maloca. Dobrze ze pokombinowali i kwote 700 tys ojro rozlozyli na wypozyczenie by Hajdukowi nic nie kapnelo z tytulu sprzedazy.
Reszta grajow ktorzy odeszli badz zostali wypozyczeni to gorna polka jezeli chodzi o pensje. Pawlowski jest tego przykladem. A ze nic nie gral i nie bedzie gral, po co go trzymac. Z ta kontuzja Haraslina moze sie jeszcze okazac ze dobrze wyszlo i oby pod wzgledem sportowym mial go kto zastapic. Za dwa mecze wraca Slawek, jak nie przywali komus z banki i nie dostanie suchara to mysle ze tutaj na skrzydle bedzie okay. Po prostu peszek...
Ida dalej, Nalepa jeszcze chyba nie do konca sie kuma co i jak, tymbardziej ze musi sie zgrac na nowo z Nunesem badz Vitoria. Pierwszy mecz gral z Generalem z tylu - jak wiadomo juz Go nie ma. Inna sprawa to fakt iz jak dla mnie 8ma druzyna drugiej bundesligi to zaden wielki krok w przod, o ile to w ogole kurs do przodu. Janicki, szczerze? Nic nie gral, dziwie sie ze w amice gra, cholera wie, moze sie chlopak odbuduje i wroci z wypozyczki.
Co do reszty, Chrapkow, Makow i innych, procz Slawczewa to bym po prostu nie plakal. Borysiuk jak dla mnie oprocz tego ze ma jeden z najwiekszych procentowo odbiorow pilki jest hamulcowym, raczej tylko dobry w destrukcji. Mysle ze Simeon to byl zawodnik za jakim bedziemy tesknic i nie bez powodu tyle kosztuje.
Reasumujac,
Mysle ze transfery dwa badz trzy beda. Jak Wolski chce odejsc to co maja zrobic? Niech idzie ale w swietle potencjalnego zakupu przez warszafke furmana ta opcja wydaje mi sie co raz bardziej odlegla.
I na koniec:
Duzej liczbie graczy koncza sie kontrakty wiec jezeli tu nie bedzie ruchow w trakcie sezonu to wtedy cos jest na rzeczy
26 lipca 2017, 23:24 / środa
A moze tak "niemce" I inne grupy kapitalowe po ostatnim sezonie zolta kartke dalo mandzize & copany kase na dwie albo trzy jedynastki wpompwalismy mialy byc puchary I co nima sory bobik kaska sie skonczyla trza zrobic wynik tym co macie I w budzecie sie utrzymajciee kombinujcie wynik ma byc a jak mie to dziekujemy bardzo albo zaprosimy innych do tanca. Moze stad tyle wpozyczen I malo nowych ttansferow po sezonie
27 lipca 2017, 10:04 / czwartek
Oni twierdzą ze hajdukowi nic sie nie nalezy bo chca przytulic jak najwiecej kasy, a pozniej sie znow okaze ze nowy sezon mamy zaczac z -3 pkt bo jednak hajdukowi sie cos nalezalo, oby nie i oby nowy sezon bylo nam dane zagrac...
27 lipca 2017, 11:11 / czwartek
Wszystko jest mozliwe, ale tak naprawde nikt z Nas nie wie co sie dzieje w klubie. Mozemy jedynie przypuszczac i moje przypuszczenia podpowiadaja mi ze po prostu schodza z kosztow. Pensje Mili czy Pawlowskiego sa/byly nie male. Ten pierwszy jak dla mnie niestety zabiera dosc sporo z klubowego budzetu jednoczesnie nie lapiac sie nawet na lawke. Mak, Chrapek tez pewnie zarabiali nie malo, Maloca wg tego co slyszalem mial jeden z wiekszych kontraktow w Druzynie.
I to by bylo nawet okay, tyle, ze nie zdobylismy nic. Zajelismy czwarte miejsce w lidze, ktore jest niestety porazka. Majac takich zawodnikow, wymiennosc na pozycjach, zesralilismy ten sezon. A wystarczylo miec Kuciaka od poczatku sezonu i...
Dla mnie pozytwne jest teraz poki co tylko jedno. Wchodza mlodzi do skladu, poki co tylko dwoch: Fila i Schikowski. Nie mam nic przeciwko by za Kuswika trener probowal w kazdym meczu przez 10 czy 15 minut jakiegos Mlokosa bo chyba wiecej wniesie taki Junior nie Grzegorz, ktory wali glowa w mur.
Zespol sie starzeje, mysle ze z wieloma zawodnikami nie beda przedluzane kontrakty z uwagi na wiek. A poki co skupilbym sie na zatrzymaniu takich zawodnikow jak:
Kuciak, Stolarski, Nalepa, Matras, Wolski, Haraslin, Fila, Schikowski, Zelenika, Chrzanowski, Nunes ktory ma 22 lata i moze jeszcze Kovacevic. Peszko ma 32 lata, wiec nie wiem, moze i On. Reszcie bym po prostu podziekowal...
27 lipca 2017, 16:10 / czwartek
Kovacevic także odchodzi do Norwegi własnie ustala warunki kontraktu.
27 lipca 2017, 16:19 / czwartek
Widziałem Schikowskiego w meczu z Cracovią. I wniosek jest jeden. To jest taki Buksa, ale z silnikiem od VW Polo. Buksa był z napędem od Fiata Punto. To żarcik, a nie wzmocnienie jakieś. Lechii jest potrzebny napadzior z prawdziwego zdarzenia, z turbodoładowaniem, przyspieszeniem do setki w 7s, napędem 4WD i mocą min 280 KM. Ale tu generalnie niestety widać, że wszystko się sypie, rozpada, rozłazi niemal w każdej formacji. I przyjdą jakieś trabanciki może lekko podtuningowane. Ech… wielka Skoda.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.502