Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

TRANSFERY II

strona 172/173

4 lipca 2018, 20:37 / środa
Kurzawa? Wolny grajek, zero dynamiki. Co z tego, ze wrzuci na nos jak nie biega.
4 lipca 2018, 22:23 / środa
Sam se odpowiedziałeś.Najwięcej asyst w e-klapie .
Różnica :
Górnik w pierwszej czwórce Lechia w ostatniej czwórce
5 lipca 2018, 16:20 / czwartek
Pierdolenie o tym, ze Kurzawa nie biega i w ogole 'woz z weglem' to jakis wymysl rodem z komentarzy na Onecie. To jest Ekstraklasa a nie La Liga... Poza tym na Mundialu pokazal, ze jest wystarczajaco zwrotny, zeby robic gre na niezlym poziomie.
Fakt jest jednak taki, ze mozna o nim zapomniec bo jest poza zasiegiem finansowym Lechii. Zreszta niech idzie zarobic na zachodzie. Raczej sie nie odbije jesli tylko dokona rozsadnego wyboru.
5 lipca 2018, 16:28 / czwartek
,,Co z tego,ze wrzuci na nos,jak nie biega''.
Te słowa kwalifikują ciebie na Srebrzysko-bez kolejki.
5 lipca 2018, 21:02 / czwartek
a ja mam nadzieje ze juz jakis wynalazkow z ntej ligi wcisnietaj nam tylko po to aby cos sie dzialo nie bedzie... rok w rok sciagaja nam zaciag wkladow i nic z tego nie wynika... tylko frustracja i posmiewisko ile to sie zawodnikow przewalilo a efektow brak...

niech sie skupia aby z tych co maja w kadrze wycisnac walke zaangazowanie i na ekstra klape to naprawde wystarczy.... poprostu trzeba chciec....
5 lipca 2018, 22:42 / czwartek
Coś słabo jak na razie z tymi naszymi transferami
6 lipca 2018, 01:04 / piątek
Mamy już swoją trzódkę i nie widać by ktokolwiek zastawiał sieci na któregoś z naszych wysokobudżetowych gwiazdorów. Niech rudy Trener ogarnia na razie to co ma.
6 lipca 2018, 09:27 / piątek
Lechia popełniła błąd z Oliveirą -w/g mnie za 400 tyś euro powinie zostać wykupiony.Jeszcze o nim usłyszymy.
6 lipca 2018, 10:38 / piątek
400 tys .ojro to chyba jest problem na dzień dzisiejszy (długi,długi ,pustka w kasie). Każde życie na kredyt kiedyś się kończy zejściem (oby tylko na ziemię w tym przypadku) .
7 lipca 2018, 01:03 / sobota
Wisła Kraków zainteresowana Rafałem Wolskim, źródło 90minut.pl
7 lipca 2018, 07:31 / sobota
Chyba za kaczki i kury go kupia...
7 lipca 2018, 09:51 / sobota
Zawsze może dojść do wymiany zawodników, tylko kto z Wisły jest wartościowy?
7 lipca 2018, 10:30 / sobota
To tak jak Juventus zainteresowany Sławkiem
News z transfermarkt
7 lipca 2018, 10:47 / sobota
Najpierw niech Wisła ogarnie stadion, bo obecnie nie ma gdzie grać..
W tym celu sprzedała Carlitosa w cenie promocyjnej, ale to wciąż za mało...
9 lipca 2018, 15:22 / poniedziałek
Nie taka promocyjna, kończył mu się kontrakt za rok, a nie chciał go przedłużyć.
Wolskiemu też został rok, także albo sprzedać, albo przedłużać, bo inaczej 0,5 mln euro pójdzie na straty.
10 lipca 2018, 11:02 / wtorek
Szkoda Wolskiego. Z niewolnika nie ma pracownika. Chce uciec trudno. Najgorsze jest to, że on jak wyzdrowieje i zagra rundę bedzie wyróżniającym się ligowcem...
10 lipca 2018, 11:51 / wtorek
A co z Wolskim ?
10 lipca 2018, 13:13 / wtorek
na jego miejscu baraszkował bym z żoną.....-:)
10 lipca 2018, 13:45 / wtorek
Pierwszy raz od przyjścia Niemca nie ma pompowania balonika, ściągania szrotu, po prostu nic się nie dzieje. Nie wiem już czy to dobry czy zły znak. Przypuszczam że wynika to z braku kasy. Co do legionisty Wolskiego to praktycznie już nie jest nasz piłkarz. Przedłużenia nie podpisze a zimą o ile coś do tego czasu zagra to Mandziara będzie się go starał gdzieś wypchnąć. Jak Nawałka będzie w ległej to pewnie tam trafi, to jeden z jego pupilków.
10 lipca 2018, 15:24 / wtorek
odnośnik
przegraliśmy walkę z szwajcarskim drugoligowym zespołem - ja pitole, w jakim jesteśmy miejscu. Jednak lepsze to niż te wagony zawodników.
Póki co lepszy Sopoćko aniżeli Perger czy inny Rachuj. Jednak widać, że kasa się skończyła, mimo zapewnień prezesa, że wpłynęło sporo euro.
Szymek mówił w DB, że tak źle jak w ostatnim roku to jeszcze nie było, chociaż jeden coś powiedział i jakiś w miarę prawdziwy obraz mamy.
10 lipca 2018, 16:15 / wtorek
Widocznie tak "walczyli". I cale szczescie. Ten caly Oliveria to zwykly parodysta i nawet na polska Ekstraklase nie gwarantuje kompletnie nic. Przy obecnej kadrze i tak by nie gral, wiec zadna strata. Tym bardziej, ze wcale nie byl tania opcja.
Wiadomo co z Koseckim? Temat umarl smiercia naturalna? Szkoda.
10 lipca 2018, 16:18 / wtorek
Za Koseckiego trzeba dać 150 tyś. Euro ale nawet tyle nie ma...
10 lipca 2018, 17:14 / wtorek
I całe szczęście, że nie ma...
10 lipca 2018, 17:20 / wtorek
mafogda z całym szacunkiem ...Kosecki to jakaś twoja rodzina czy co ze go tak promujesz??a może ty menago Kosy jesteś....( taki lekki żarcik -suchar ) ??? bo naprawdę na dzień dzisiejszy to on ani taki wielki grajek ani taka wielka potrzeba dla Lechii ..porozglądał bym się za napastnikiem i obrońcą bardziej ...
10 lipca 2018, 17:58 / wtorek
naprawde lepsza cisza niz sciaganie szrotu ktory przeszedl przez Lechie w ciagu ostatnich lat. Kosecki?? jak byl u nas to byl wyrozniajacym sie na tle tamtego mega slabego sezonu.. ale tak naprawde od czasu jak go legia pogonila nigdzie nie pokazal nic poza pojedynczymi zrywami... a kontrakt na bank chcialby gwiazdorski... dla mnie zupelnie bez sensu...
10 lipca 2018, 21:56 / wtorek
Żadnych Koseckich... Mamy bardzo dobre skrzydła w tej chwili: Peszko+Haraslin, poza tym jest Mak i młodzi. Mam przeczucie, że w tym składzie będzie bardzo dobry sezon dla Lechii. Nie ma kasy - to nie kupujemy, proste jak budowa czołgu T34.
10 lipca 2018, 22:17 / wtorek
Z tym nieściąganiem szrotu, to bym nie chwalił dnia przed zachodem słońca. Sam prezio mówił, że pod koniec okna transferowego są największe "okazje".
11 lipca 2018, 08:54 / środa
bedi ma racje, znając prezia w sierpniu spodziewajmy sie wypozyczeń z Benfici B czy C oraz jakąs "gwiazdę" do odbudowania. Bedzie ruch w transferach bedzie deal pod stołem.

TYLKO LECHIA!
11 lipca 2018, 10:43 / środa
Slawczew, Victoria i Nunez tez przyszli z głębokich rezerw do odbudowania sie! I tragedii nie ma. Bardziej niż napastnika wypatruje stopera!
17 lipca 2018, 08:16 / wtorek
Wczoraj wieczorem na Twitterze Patryk Lipski zasugerował, ze wkrótce ma być jakaś bomba transferowa u nas ;))
17 lipca 2018, 08:25 / wtorek
Mandziara wraca do Wisły ? ;)
17 lipca 2018, 09:40 / wtorek
Haha to by była boma nad bombami !
17 lipca 2018, 13:00 / wtorek
Stolarski do Juventusu jako konkurent do miejsca w składzie dla Ronaldo.
17 lipca 2018, 15:43 / wtorek
Skoro nie stać nas na Sobiecha to tym bardziej na "bombe transferową".... no chyba że chodzi o transfer z Lechii do innego klubu
17 lipca 2018, 15:49 / wtorek
Nie stać bo Sobiech to mega gwiazda polskiej piłki i pewnie chciał więcej niż nasz Sebek zarabiał.Przyjdzie pewnie Mega Gwiazda typu Krasić Matsui na rok odcinać kupony.
Podolski ?
17 lipca 2018, 22:31 / wtorek
🔜Brazylijczyk Ricardo Cavalcante Mendes "Ricardinho" (ex. FK Tosno🇷🇺) podpisze kontrakt z Wisłą Płock.
18 lipca 2018, 13:09 / środa
Szkoda! był dobry jak od nas odchodził. Napewno nie był by tylko uzupełnieniem składu!
18 lipca 2018, 13:21 / środa
My zapewne poczekamy do końca sierpnia i weźmiemy kogoś żeby sobie dorobił do emeryturki ;))
18 lipca 2018, 13:44 / środa
A zatrudnilibyście sie w firmie ktora nie placi pensji?Przeciez tu nikt chocby w miarę ogarniety piłkarsko i umysłowo nie przyjdzie.Mandziara modli sie zeby Haraslin Stolar i Wolski zaczęli cos grać, bo na ich sprzedazy moze wyciagnąc szmal.Naprawdę dalej wierzycie, ze prezes ma jakakolwiek wizję mocnej Lechii? Czym moze zachecić dobrego piłkarza do grania w Gdańsku?A moze super skaut Iwan Andrzej wyciagnie jakąs perełkę za darmoszkę,ktora nie bedzie chciała wynagrodzenia za grę a jeszcze doplaci za mozliwość grania.
18 lipca 2018, 13:53 / środa
No nie mogłem się powstrzymać - d.g. to skrót od defetyzm gwarantowany ? ;)
18 lipca 2018, 14:31 / środa
A gdzie tu defetyzm?Czy napisalem cos, ze nie wierzę w Lechię?Że bedziemy wszystko przegrywać?Warto zajrzec do słownika jak sie nie ogarnia znaczenia uzywanych pojęć.Chyba ze jestes milosnikiem prezesa i jego przydupasów i liczysz na zajebiste transfery.Oczywiscie prezes placi na czas a nawet przed terminem i wszystko jest gites.Najwieksze tuzy przebierają nogami zeby trafic do notesu skauta Iwana...
Bez urazy ale pomyliles adresy okreslając mnie defetystą Vengo...
18 lipca 2018, 15:08 / środa
Szach-mat Ziom!
Pozdrawiam.
18 lipca 2018, 17:46 / środa
d.g. - dobitnie gnoi (nieogarów) ;-)
18 lipca 2018, 20:16 / środa
Info z Indonezji niesie ze napastnik trenuje u nas o imieniu Jay aston emmanuel-thomas 27 lat 185cm
18 lipca 2018, 20:26 / środa
Jest info o napastniku .Nareszcie.Teraz wymiatamy tę słabą ligę. Jak ja czekałem na tę wiadomość . Jak to dobrze ,że mam takiego dilera.Pozdrawiam optymistów .
19 lipca 2018, 16:16 / czwartek
Angielski napastnik Jay Emmanuel-Thomas przechodzi testy medyczne przed transferem do Lechii Gdańsk. Warto dodać, że jest to były zawodnik Arsenalu, w którym zagrał 6 oficjalnych spotkań.
19 lipca 2018, 16:35 / czwartek
Szału nie ma .Kolejny no name który albo wypali albo nie.
Mam nadzieję że będzie chociaż jak Angulo lub Carlitos.
Powinni podpisać na rok z możliwością przedłużenia.
Jak strzeli 10-goli w tej rundzie to przedłużyć kontrakt jak nie to nic z niego nie będzie.
19 lipca 2018, 16:45 / czwartek
Napastnik w stylu Lukaku czyli "klocek"
19 lipca 2018, 16:49 / czwartek
no to styl gry i taktyka pewnie takie ...szybkie skrzydła kafarek w polu karnym(wygląda na dużego )dośrodkowanie i albo się po przepycha i za główkuje albo nie ..koniec taktyki..
19 lipca 2018, 17:51 / czwartek
z angielskiej strony:

"Emmanuel-Thomas has been very well paid for doing next to nothing these past 12 months"

czyli pasuje do Lechii jak ulał...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011