Gdańsk: wtorek, 20 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:


TRANSFERY II

strona 200/205

12 lutego 2020, 14:02 / środa
Omran https://youtu.be/P14NrNoeQSg
12 lutego 2020, 20:20 / środa
Z numerem 80

EGZON

KRYEZIUUUU !!!!

będzie wesoło :D
12 lutego 2020, 20:48 / środa
EGON KREJZI ja pie...lę co się tu wyprawia
12 lutego 2020, 20:53 / środa
Kadra chyba domknięta. Przydałby się jeszcze ktoś do zwiększenia konkurencji na prawym skrzydle i/lub prawej obronie. Jeśli Stokowiec dotrze do nowych, a przynajmniej co drugi się sprawdzi to ten sezon może się na prawdę miło skończyć.

PS Oby banici znaleźli jakiś klub, nawet jeśli trzeba by im nieco zapłacić za rozwiązanie kontraktów
12 lutego 2020, 20:56 / środa
Ciekawe jak nie znajdą sobie klubów...ale prezes na pewno ma wariant B...i C i wszystko zakończy się wesołym oberkiem.
12 lutego 2020, 20:58 / środa
Jeśli Wolski i Peszkin nie chcą rozwiązać kontraktu, albo odejść do innych klubów to można ich wypożyczyć do Stomilu. Dla nich to lepiej niż kopać sie w IV lidze.
12 lutego 2020, 21:09 / środa
Lechia i tak będzie płaciła ich pensje więc to raczej mija się z celem.
Peszkina jeszcze rozumiem bo i tak zaraz kończy karierę. Ale Wolski może sobie zniszczyć karierę przez to i to mnie dziwi.
12 lutego 2020, 21:09 / środa
Najlepiej byłoby gdyby władze umiały się z nimi porozumieć ale tu jest chyba obustronne poczucie krzywdy i zła wola. Jeden się obraził że polecieli do mediów, a ci dwaj uważają że to klub ich krzywdzi za nic
12 lutego 2020, 21:15 / środa
@buziek masz racje - obie strony traktują to ambicjonalnie, chociaż w przypadku wysokości ich kontraktów finanse tez maja znaczenie. Dla dobra Lechii powinni się dogadać.
12 lutego 2020, 21:48 / środa
Nie znalazł swojego miejsca w Underlicht, nagrał tylko dziewięć występów w Cincinnati, więc czy Kenny Saif znajdzie nadzieję w Polsce? Belgijskie media podały, że połączenie amerykańsko-izraelskie było na drodze do pożyczki dla Lechii Gdańsk w celu odbudowania jej kariery.

Zimowe okno w Polsce jest nadal otwarte, więc Gdańsk będzie mógł dołączyć do Saif na czas. Pomocnik zostanie wypożyczony drużynie z centrum tabeli ligi polskiej do końca sezonu, bez opcji kupna, podczas gdy Anderlecht zapłaci część swojej pensji.

Saif opuścił Izrael na rzecz ligi belgijskiej gdzieś latem 2014 roku. Po udanych trzech i pół roku w Gandawie, które obejmowały jedno mistrzostwo, pomocnik został wypożyczony do Anderlecht w styczniu 2018 r. I przejęty przez nią pod koniec Sezon 2017/18. Mimo to zanotował tylko 29 występów w lidze belgijskiej w luksusowym klubie i trudno jest zobaczyć, jak się do niego przywróci.
12 lutego 2020, 22:07 / środa
traker fajna artykuła ty przetłumaczyła. Moja rozumieć i się cieszyć, że taka fajna piłkarza grać w Gdańsku.
12 lutego 2020, 22:09 / środa
A moja nie do końca rozumieć...jaka być droga do pożyczki dla Lechia?
12 lutego 2020, 22:21 / środa
6 nowych 6 zagranicznych w tej przerwie, w większości już po starcie sezonu. Stokowiec robi dobrą minę do złej gry i powtarza farmazony prezesa.

Jak się słucha mandziary to ma się wrażenie jakby słyszeć monolog tow. Winnickiego z "Alternatywy 4" o tym, że "trzeba pewne rzeczy nawet zawoalować" i "my te trudności przedstawimy jako przemyślane działanie, to wtedy to w nikim nie wzbudza podejrzenia."
12 lutego 2020, 22:33 / środa
Chciałem dobrze więc macie po angielsku.
He did not find his place in Underlicht, he recorded only nine appearances in Cincinnati, so will Kenny Saif find hope in Poland? The Belgian media reported that the American-Israeli connection was on the way to being loaned to Lechia Gdansk with a view to rebuilding her career.

The winter window in Poland is still open so Gdansk will be able to join Saif in time. The midfielder will be loaned to the team from the center of the Polish league table until the end of the season, with no call option, while Anderlecht will pay part of his salary.

Saif left Israel in favor of the Belgian League somewhere in the summer of 2014. After a successful three and a half years in Ghent that included a single championship, the midfielder was loaned to Anderlecht in January 2018 and acquired by her at the end of the 2017/18 season. Despite that, he only recorded 29 appearances in the Belgian league at the luxury club and it is difficult to see how he will fit back into it
12 lutego 2020, 22:42 / środa
traker - trochę humoru nie zaszkodzi. Po prostu wujek google słabo znać polski :) A na transfer czekamy oczywiście jeżeli Anderlecht faktycznie zapłaci dużą część uposażenia piłkarza i jeżeli jeszcze mu się będzie chciało w Gdańsku grać....
12 lutego 2020, 23:01 / środa
O kuźwa..Luksusowa klub, więc on będzie mógł dołączyć do Gdańsk...ach so! Dobre. Bardzo dobrze.
No, na razie to młodzi zawodnicy ( nie liczę Zwolińskiego) i tylko Afgańczyk, jako tako sprawdził się w polskich realiach, tyle że poziom niżej.
12 lutego 2020, 23:14 / środa
Pewnie chodzi o to aby młodzi chcieli się wykazać i pogonili leniuchów do walki o pierwszy skład. Bo to był główny zarzut do zespołu ostatnio. Jeśli chociaż jeden z nich wypali będzie można zarobić na transferze. A aby zmniejszyć możliwość błędu niektórzy zostali wypożyczeni z możliwością wykupu.
Zobaczymy na ile ten plan wypali. jedno jest pewne - młodzieży na ławce nie zabraknie....
12 lutego 2020, 23:53 / środa
Prawdopodobnie już podpisali. Jutro oficjalnie go pokażą.
13 lutego 2020, 11:39 / czwartek
Dobra, Kenny też już jest. Szalom Kenny ! To jaki bilans przyszli/odeszli ?
13 lutego 2020, 12:17 / czwartek
Spektakularne okno transferowe: zyd, mulzumanin i murzyn. Jeszcze jakis azjata i homos i bedzie teczowa druzyna. XD
13 lutego 2020, 12:28 / czwartek
Się okaże się.
Na razie w teorii wygląda dobrze, młodzi ciekawi zawodnicy z transferami inni wypożyczeni jako uzupełnienie. Oczywiście czas pokaże. Pewnie nie wszyscy odpalą, niektórzy spierdolniczą.
Banici też w teorii wyglądali super.
Wolski przyszedł z Wisły po dobrym sezonie, a u Nas jeden dobry mecz w Płocku
Sławek niby OK, ale zachwytów też nie było.
Sobiech ? Kilka ważnych bramek.............. szału nie było.
Augustyn, rozkręcił się, ale czy jest lepszy od Generała, raczej nie.
Haraslin wiadomo nie było szansy i sensu go zatrzymywać.
Łukasik miał przebłyski, ale ostatnio częściej na ławce, Tobers da radę.
Reszta raczej nieistotna.
Jutro zobaczymy, może by ciekawie.
13 lutego 2020, 13:29 / czwartek
Wolski dostawał gigantyczną kasę. Tymczasem większość kontraktu przesiedział u lekarzy. Rehebilitacja i leczenie gracza też nie jest za darmo. Zagrał KILKA dobrych spotkań. W pozostałych dochodził do formy. Gdy pojawiły się problemy z kasą - pierwszy się sfochował. I - przypomnę - że to nie pierwszy raz bo już wcześniej chciał z Gdańska uciekać. W takiej sytuacji Mandziara powiedział : "sprawdzam" i oto okazało się, że zbyt wielu chetnych na naszą gwiazdeczkę nie ma. Szkoda Sobiecha, Augustyna i Peszki, bo mieli umiejętności choć za te kontrakty powinni dawać zespołowi więcej. Teraz czas na młodych. Nie spodziewam się, żeby odpalili od razu ale jeśli nie zabraknie im ambicji i konkurencji to może będzie dobrze. A na pewno taniej.....
13 lutego 2020, 16:50 / czwartek
Dobrze prawisz Kolego, zgadzam się w 100%.
14 lutego 2020, 08:09 / piątek
Bartosz Nowak jest rozchwytywanym pierwszoligowcem, ale Stal woła okrąglutką sumę. Tym razem o jego względy zabiegają Piast oraz Lechia.

„Zawodnik od dawna zwraca na siebie uwagę skautów i trenerów klubów z najwyższej klasy. Umiejętności Nowaka cenić ma bardzo Marcin Brosz, szkoleniowiec Górnika, ale kilka podejść zabrzan do piłkarza zakończyło się fiaskiem. Teraz piłkarz łączony jest m.in. z Lechią i Piastem. Trener gdańszczan Piotr Stokowiec wobec odejść tej zimy potrzebuje wzmocnień w środkowej linii, a niepewne jest przyszłość Patryka Lipskiego. Z kolei gliwiczanie aż takiego parcia nie mają, ale chętnie dodaliby do swojego składu kreatywnego pomocnika. Jak zwykle w takich przypadkach podstawową przeszkodą do pokonania są pieniądze. Stal Mielec ma ambicje sięgające ekstraklasy i nie jest skora łatwo oddać zawodnika, którego kontrakt obowiązuje do lata 2021 roku. Chętny musiałby za niego zapłacić. Ile? Według naszych ustaleń zdecydowanie powyżej pół miliona złotych.”
18 lutego 2020, 12:33 / wtorek
Pietrzak za Mladenowica....hm
18 lutego 2020, 13:05 / wtorek
Zmiana na plus, nie potrzeba już w tej drużynie gwiazdorów a utwierdziły mnie dwa ostatnie mecze, że w tej materii wiele się u niego nie zmieni już. Fajny był wymowny obrazek jak w dramatycznej końcówce meczu z Piastem, stracił piłkę przy polu karnym Piasta w i zamiast zapierdalać z powrotem to pierwsze co musiał zrobić to podciągnąć skarpety. Fajny ma automatyzm.

Jeszcze wypierdolić Lipskiego, wziąć Nowaka z Mielca i kadra jest gotowa jak ta lala.
18 lutego 2020, 13:30 / wtorek
Niealogowany tylko wez pod uwage to, ze Mladenovic w meczu z Piastem przebiegl najwiecej km. Akurat on jest daleki od odpuszczania. To, ze odejdzie w najblizszych kilku miesicach jest pewne i to dlatego, ze jest najlepszym lewym obronca w tej lidze. Jeszcze za nim zatesknisz. Pietrzak nie jest zly ale to nie ten poziom co Mladen.
18 lutego 2020, 13:44 / wtorek
Spodziewałem się kierunku rosyjskiego a nie żadnej Rijeki a przy ich możliwościach finansowych nie mamy szans konkurować, także możliwość sprowadzenia Pietrzaka jest bardzo dobrym zastępstwem i genialnym wręcz ruchem ze strony klubu przy deficycie LO w Polsce. Ponadto zeszło kom rozważa, że wcale nie musi dojść do odejścia Mladena a Pietrzak raczej jest na pewno potwierdzony. Więc to już byłoby królestwo na lewej stronie.
18 lutego 2020, 14:08 / wtorek
Puszczenie Filipa teraz byłoby(w mojej opinii) wielkim błędem, ciężko będzie go zastąpić na lewej obronie - a znalezienie kogoś z takim zaangażowaniem jednocześnie z przodu i z tyłu wydaje się prawie niemożliwe. Wolałbym by wypełnił kontrakt, a te pół roku które zostały do zakończenie poświęcić na wprowadzenie w taktykę Conrado, który wydaje się być niezłym materiałem na następcę ale wciąż nieco zagubionym.
Pieniądze które za niego weźmie klub raczej nie zrekompensują tego co stracimy na boisku, wiele można o nim powiedzieć ale nie to że odstawia nogę w kluczowych momentach - wręcz odwrotnie często zbyt się angażuje

Rzecz jasna jeśli sam zainteresowany mocno naciska na transfer to nie ma co go trzymać na siłę.
18 lutego 2020, 18:06 / wtorek
Ogólnie do Mladenovica nic nie mam ...ale mam kilka obserwacji.
Moim zdaniem jest zawodnikiem bardzo chaotycznym.Często traci piłkę po bezsensownym dryblingu gdy jest już na straconej pozycji.
Poza tym jest zawodnikiem bardzo impulsywnym.Rozumiem że w piłkę nie powinni grać grzeczni chłopcy ale Filip jest bombą z opóźnionym zapłonem.Nie wiadomo kiedy dostanie żółtko za dyskusje z sędzią czy wściekłe machanie łapami w jego kierunku.
A wiadomo że po takiej kartce już nie można więcej popełnić błędu,jakieś spóźnienie przy walce o piłkę,druga żółta i osłabienie.Albo jakaś absencja w następnym meczu za nadmiar żółtych.
Ogólnie jako piłkarz na polskie warunki jest ok,ale moim zdaniem nie daje aż tak dużo czystej fajnej piłki w ofensywie aby tak często leżała u niego defensywa.niech idzie-skończmy z gwiazdorstwem.
19 lutego 2020, 17:33 / środa
Rafał Pietrzak poinformował na antenie Weszło FM, że od transferu do Lechii Gdańsk dzielą go już tylko testy medyczne. Lewy obrońca przejdzie do niej z Royal Excel Mouscron.
19 lutego 2020, 17:57 / środa
Zeszlo
odnośnik
20 lutego 2020, 11:18 / czwartek
Oficjalnie

Rafał Pietrzak z belgijskiego Royal Excel Mouscron przeniósł się do Lechii Gdańsk. Polski obrońca podpisał trzyipółletni kontrakt z nowym klubem.

Pietrzak w trwającym sezonie belgijskiej ekstraklasy zagrał w 15 meczach.

odnośnik
20 lutego 2020, 18:39 / czwartek
Skoro pozbywamy się Wolskiego to nadal uważam, że brakuje nam kreatywnego pomocnika. Kto wie może ten Nowak ze Stali byłby dobrą opcją.
21 lutego 2020, 00:01 / piątek
O kreatywnym środkowym pomocniku tzw."playmakerze", marzą chyba wszyscy trenerzy. Niestety to towar deficytowy,w przyrodzie rzadko występujący, niemal tak samo rzadko jak bramkostrzelny napastnik.Wolski był dobry technicznie, potrafił wiele, ale kreatywnym raczej nie był. Przynajmniej ja bym go tak nie określił. Inaczej nie taki foch, jaki odwalił, przeszedłby mu na sucho.
21 lutego 2020, 10:01 / piątek
Mogliby poszukać w drugiej lidze brazylijskiej. Wiadomo, że w pierwszej nie mamy co szukać. A może jakiś małolat typu Conrado będzie chciał się wypromować i potraktować to jako furtkę na zachód. Kiedyś Wisła zrobiła zajebisty interes na Marcelo. Jako reklamę można powiedzieć, że i tak co pół roku 1/3 bardziej wyróżniających się zawodników wyjeżdża na zachód.
21 lutego 2020, 11:34 / piątek
Brazylia to tylko Piekaro chłop się ucieszy..😉😂
21 lutego 2020, 19:39 / piątek
wiem ze nie na temat ale moze brac pomoze...
szukam osoby/ osób ktore podarowały koszulke Marko Bajicia na licytacje na pomoc kibicom Lechii poszkodowanym w wypadku autokaru...byla to pomoc dla konkretnej osoby...osoba ktora koordynowała tą licytycje była z irlandii..ale kto podarował tą koszulke na licytacje??? chce oddac po prostu..dla kogos ta koszulka mogła duzo znaczyc a duzo poswieciła...moze ktos cos wie i sie odezwie..info na mejla
wiwer772@interia.pl..pozdrawiam..
2 marca 2020, 21:15 / poniedziałek
Prezesowi zostały niecałe 3 godziny żeby upchnąć gdzieś Peszkina i Wolskiego...prezes jest jest operatywny i na pewno da radę. Kto jak nie on?
4 marca 2020, 23:13 / środa
Teraz płacimy Augustynowi, Peszkowi, Lipskiemu, Wolskiemu za darmo bo mamy taki zarząd jaki mamy.
Debile i MAndziara którzy rozjebali ten kłub na drobne i że prokurator nie wszedł do tego klubu na dobre to cud.
Zburzyć ten nie rentowny stadion i wróćmy jak dawniej na Traugutta
22 maja 2020, 11:31 / piątek
Lechia Gdańsk postanowiła skorzystać z klauzuli w kontrakcie Kristersa Tobersa i definitywnie wykupiła go z FK Liepāja. Umowa Łotysza obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku.

19-letni pomocnik w tym sezonie Ekstraklasy zagrał w sześciu meczach. Tobers zanotował do tej pory sześć występów w reprezentacji swojego kraju.

90minut.pl odnośnik
22 maja 2020, 19:09 / piątek
Brawo, dobry perspektywiczny grajek, teraz jeszcze powalczyć o Ze Gomesa i będzie rewelacja.
25 maja 2020, 12:48 / poniedziałek
Zlatan Alomerović przedłużył kontrakt do 2023 więc bramkę mamy zabezpieczoną (Dusan ma do 2022). Kurczę nie rozumiem tego fenomenu, nasz kochany prezes mimo że go wszędzie źli ludzie oczerniają, że krętacz, oszust i malwersant a jednak grajki przedłużają kontrakty aż miło. Nad morskie powietrza tak działa czy jednak płacą? Jescze Ze Gomesa na przyszły sezon i kogoś dobrego za Mladena i będzie ok.
25 maja 2020, 13:29 / poniedziałek
Na lewą obronę ściągnięto Pietrzaka , bo zatrzymanie Mladenovica nie wchodziło w rachubę (za dobry na polskie podwórko i koszty utrzymania zapewne za wysokie)
27 maja 2020, 09:03 / środa
Największy serbski tabloid "Informer" (jego dzienny nakład to ponad 100 tysięcy egzemplarzy) pisze w dzisiejszym wydaniu o sytuacji kontraktowej Mladenovicia. Jako możliwe kierunki podaje greckie AEK i Panathinaikos Ateny, chorwacką Rijekę, rosyjski Achmat Grozny oraz, to nowość, hiszpański Valladolid.

odnośnik

Interia
27 maja 2020, 10:37 / środa
17-letni napastnik Kacper Sezonienko został zgłoszony do rozgrywek PKO Ekstraklasy w barwach Lechii Gdańsk.

Sezonienko dotychczas występował w czwartoligowych rezerwach Lechii.

90minut.pl odnośnik
7 czerwca 2020, 07:42 / niedziela
Mihalik na kolejny sezon. Wypożyczenie zostało przedłużone do końca sezonu 20/21. Jest również opcja pierwokupu.
7 czerwca 2020, 08:22 / niedziela
On ma ważny z cracovią kontrakt do końca czerwca 2021.
7 czerwca 2020, 10:22 / niedziela
Umowa między klubami nie przewiduje zakazu gry Jaroslava Mihalika przeciw "Pasom", z którymi wiąże go kontrakt do czerwca 2022 roku.

link do interii:
odnośnik
7 czerwca 2020, 12:32 / niedziela
No i gitara. Na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale przekonał mnie dobra forma. Jeszcze Saief i Roberto i będzie git.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441