Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Górnik - LECHIA 01.06 g.18.00

strona 2/2

1 czerwca 2014, 20:38 / niedziela
Nie czytajac wiecej.pytania jest kto będzie gral.
Budujac to wczesniej ,daje korpus delicti dla tych co chca to zrobic.
Niech cos zorbia .zobaczymy i wtedy krytykujmy
1 czerwca 2014, 20:43 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 czerwca 2014, 20:45 / niedziela
Rozumiem wyrażać Swoją opinię, nie zgadzać się itp. ale zwyzywać kolegę po szalu jest dla mnie nie pojęte. Zmień MP ton wypowiedzi to może siła argumentu przemówi, taka rada... bez napinki
1 czerwca 2014, 20:48 / niedziela
Czarny jak masz dalej moda, zablokuj tych mniemających się Lechistami. Nie potrzebni nam tacy.
1 czerwca 2014, 20:50 / niedziela
Ziomek banuj frajerów!
1 czerwca 2014, 20:53 / niedziela
A kto pamięta jeszcze dawne forum?Tam każdy znalsie z geby mimo ze wpisy na forum anonimowe były ale większość się znala.A teraz bijatyki w sieci i wyzwiska.
1 czerwca 2014, 20:54 / niedziela
Duch919191... dyżurny prowokator.
1 czerwca 2014, 20:54 / niedziela
Nie jestem modem-I dobrze.....oczywiscie dla gamoni :-)
1 czerwca 2014, 20:58 / niedziela
haha pamietam ze na wyjazdach niektorzy mieli nawet koszulki z nickiem z forum, ale to juz przesada
1 czerwca 2014, 21:01 / niedziela
Co to za pajacowanie na forum? Proste, że warto było bawić się w Poznaniu na całego. Co to za głupie pytania a jak komuś nie odpowiada piro to niech to powie na staidonie
1 czerwca 2014, 21:03 / niedziela
Za mna w Poznaniu bylo cale epicentum piro. Spodnie osmolone na dupie, ze hoho. Ale mi sie podobalo :)
1 czerwca 2014, 21:05 / niedziela
Ofensywnie bardzo fajnie to wyglądało-z ikrą(i iskrą) i konkretnie. Ale MAN OF THE MATCH-Bączek bo gdyby nie seria Jego bardzo dobrych interwencji to z Zabrza moglibyśmy wyjechać max z punktem. Choć i tak dla wielu ,,za słaby'' i ,,niczego Nam nie wygrał i nie wygra'' to zwłaszcza wiosna pokazała, że Mati nie gra tu tylko za zasługi. Zarządzie myśl, Trelo drżyj!:-)
1 czerwca 2014, 21:06 / niedziela
Brawo za 4 miejsce! Moniz wprowadził pressing na całym boisku a temu polskie drużyny nie są w stanie sie przeciwstawić. Moim zdaniem w przyszłym sezonie walczymy o Mistrza Polski bo byliśmy najlepsi z grupy mistrzowskiej. W meczu z Legia nas przekrecili i tyle. Co do zmian w składzie to jestem przekonany ze Moniz juz doskonale wie kto musi odejść a i część nowych zawodników jest mu tez znana. Wkrótce sie tez dowiemy.
1 czerwca 2014, 21:15 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
1 czerwca 2014, 21:29 / niedziela
Bo tu złamaniem regulaminu jest inne myślenie.

A w temacie to mam nadzieje że nie będę musiał czekać kolejnych dziesiątek lat na kolejny sukces tym razem podium.
1 czerwca 2014, 21:30 / niedziela
Czarny68

Bo to trol ze Śledziowa i niech spierdala. Istnieje na forum tylko po to, by robić rozpierdol. Zresztą, cyferka 7 przy jego nicku mówi samo za siebie. Był banowany tzry razy częściej, niż ja;]

p.s. Menda, wypierdalaj.
1 czerwca 2014, 21:42 / niedziela
A swoją drogą, czy ktoś starszy i bardziej doświadczony pamięta taką sytuację, żebyśmy mieli cztery karne w dwoch meczach?
1 czerwca 2014, 21:58 / niedziela
odnośnik

;> to ile lacznie za 4 miejsce dostanie Lechia ?
1 czerwca 2014, 21:59 / niedziela
Nie jesteś wyjazdowiczem, to niech Cię KURWA NIE OBCHODZI czy nam szkoda tych wyjazdów czy nie.

Nikt Ci nie każe myśleć jak my, ale nikt też nie będzie brał Twojego zdania od uwagę. Jesteś nikim i nic Twoje zdanie nie znaczy. Proste.

Tak sprowokowałeś swoimi wpisami, urągającymi innym Lechistom. Także wypierdalaj :)
1 czerwca 2014, 22:08 / niedziela
Rozumiem, że to nie do mnie? Ja tam jestem całym sercem za piro. Nie lubie tylko odpalania rac pod sektorówkami, bo - przyznaję - trochę sie tego boję. Ale pomijając to piro jest bezpieczne.
1 czerwca 2014, 22:17 / niedziela
Do Ciebie w tej kwestii nie.
1 czerwca 2014, 22:18 / niedziela
Zasłużone zwycięstwo! Szkoda mi Deleu bo patrząc na całokształt pracy jaką wykonał dla Lechii i to jaką jest osobą sprawia, że pomimo jego obecnej formy chciał bym go dalej oglądać w Lechii chociaż na kolejny sezon. Nawet jako żelaznego rezerwowego. Tuszyński mam nadzieje, że zakończy erę dawnej Lechii i w raz z kilka zawodnikami odejdzie. Proszę koniecznie przedłużyć kontrakt z Bąkiem! Jak by tak bronił od początku to bramkarz sezonu w kieszeni. Brawo! Podziwiam siłę Sadajewa i spokój zarazem.

4 Miejsce to będzie początek sukcesów! Mam nadzieje, że po okienku transferowym będziemy dalej takimi optymistami!

Pozdrawiam
1 czerwca 2014, 22:22 / niedziela
Tech

Deleu chyba tak ma, że źle gra, jeśli nie przepracuje okresu przygotowawczego. Wcześniej też juz tak bywało.
1 czerwca 2014, 22:24 / niedziela
91919 na cholere rozwijasz temat o którym nie masz żadnego pojęcia - Tak bylo warto !!!
Tradycyjnie proponuje drobnym pijaczkom wyłączenie forum do jutra by nie narazic sie na bany.
1 czerwca 2014, 22:40 / niedziela
Zaur pokazał opanowanie po niewykorzystanej setce kiedy go chyba Kosznik pociągnął z bara. Coś tam tylko powiedział po swojemu i nawet z liścia nie dał. Przy jego czeczeńskim temperamencie to było morze spokoju.
1 czerwca 2014, 23:04 / niedziela
Tak się zastanawiałem kiedy Lechia wygrała ligowy mecz w Zabrzu. Moja pamięć sięga lat 80-tych do porażek gdzie gole strzelali Komornicki, Cyroń, Iwan....
Więc sprawdziłem.
1954.

Wielkie brawa za to czwarte miejsce!
2 czerwca 2014, 08:00 / poniedziałek
Nasz Czeczeński wojownik w każdym meczu dostaje żółtą kartkę.
We wczorajszym dostał 6 w sezonie, a poza tym ma jedną czerwoną, co skutkowało 2 meczami przerwy oraz jeden mecz przerwy za 4 żółte.
Razem mógł wystąpić w 16 meczach - u Probierza wchodził z ławki (6 meczów u starego trenera, 10 u Moniza zawsze w podstawowym)
Podsumowując na 10 meczów u Moniza - 6 żółtych i 1 czerwona, 3 mecze przerwy :)
Prawdziwy walczak.
2 czerwca 2014, 10:08 / poniedziałek
Pretensje za 5 meczów zakazu - kary za kilka rac kierujcie do Ekstraklasy SA, bo ta organizacja wydała tak absurdalne orzeczenie. Notabene Lechia jest akcjonariuszem w spółce Ekstraklasa, więc ma pośredni wpływ na jej irracjonalne decyzje.
Rzeczywiście, tego typu pytanie od niejeżdżących na wyjazdy chyba mają tylko sprowokować tych najwierniejszych - skłonnych do poświęcenia czasu i pieniędzy.
2 czerwca 2014, 10:45 / poniedziałek
"A swoją drogą, czy ktoś starszy i bardziej doświadczony pamięta taką sytuację, żebyśmy mieli cztery karne w dwoch meczach?"

Fajnie mieć karne i niby to coś niezwykłego, ale za faul w polu karnym jest karny, kropka. Mnie to wcale nie dziwi, bo jeśli drużyna atakuje i tworzy aferę z przodu, to z tej afery nieraz coś wyniknie.
Bardziej bolą nasze straty w meczu z Legią, gdzie tamci nie powinni byli strzelić gola i zostaliśmy orżnięci z punktu za co najmniej remis. Z Wisłą również powinniśmy byli wygrać, po karnym za faul na Sadajewie (o ile uznać za słuszne karne za nastrzeloną rękę dla obu drużyn), ale jak widać łapanka nie kwalifikuje się jako faul. Wyprzedzilibyśmy Ruch. Jak dla mnie, Lechia zajęła trzecie miejsce w tych rozgrywkach.

A co do wczorajszego meczu, to jak zwykle znowu mocno w środku. No i omg... ta ostatnia kontra, w której Maciek Makuszewski był faulowany! Nie pamiętam, żeby Lechia kiedykolwiek tak wychodziła z kontrą, w takim tempie! Koniec meczu a oni pędzą aż wiatr gwiżdże, dynamika, organizacja... Co za przerzut do Makuszewskiego. Taką grą szybko poprawimy jeszcze frekwencję na PGE.
2 czerwca 2014, 13:30 / poniedziałek
jak nie dogadamy się z Terekiem w sprawie duetu Z+M to mnie cholera weźmie.wczoraj z trybun gra obu wyglądała zajebiście.
2 czerwca 2014, 20:17 / poniedziałek
Późno bo późno, ale szczerze. Dziękuję zarządowi, dyrektorowi sportowemu, trenerowi i piłkarzom za trud włożony w rundę dodatkową. Pokazaliście, że jesteście wielcy. Dziękuję i oby w przyszłym sezonie było pudło! :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.196