Gdańsk: piątek, 17 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

Nowy trener Lechii Gdańsk sezon 2014.2015

strona 3/4

9 czerwca 2014, 22:37 / poniedziałek
buziek chcesz żebym kurwa zawału dostał?

dowcipniś :D
9 czerwca 2014, 22:55 / poniedziałek
Kto to nie będzie, przy obecnych możliwościach ma pracować za wikt i opirunek , a konkretna kasa dopiero za podium lub PP. Starczy pseudo naciagaczy z intelektem trzy razy poniżej przeciętnej krajowej. Inaczej biorę te fuche , a na asystenta poprosze wybranych kibiców i do noszenia pachołków trenera Kafarskiego. Nie mam cienia wątpliwości , ze podium jest nasze. Celem mistrz
9 czerwca 2014, 23:01 / poniedziałek
odnośnik

a może tego trenera Jusko załatwi będąc w Portugali?
10 czerwca 2014, 08:48 / wtorek
Jest nowy trener, uważam że to niezły wybór, gratulacje!

odnośnik
10 czerwca 2014, 09:06 / wtorek
Cale szczescie Skorza zostal trenerem Zawiszy.
10 czerwca 2014, 11:35 / wtorek
Ha, ha a więc jednak. To do roboty :)
10 czerwca 2014, 13:06 / wtorek
Jesteś zawsze naszym faworytem na to eksponowane, ale jakże odpowiedzialne stanowisko.
10 czerwca 2014, 13:14 / wtorek
Taaa. Najpierw Ci będą słodzić, a potem założą temat "Edwinsopot musi odejść!"
10 czerwca 2014, 13:57 / wtorek
Ja dalej optuje za trenerem z zagranicy :)
10 czerwca 2014, 16:00 / wtorek
Kandydat na trenera: Marco Pezzaiuoli
Jeśli Lechia zdecyduje się na zatrudnienie trenera z zagranicy, jej wybór może paść na Pezzaiuoliego. 46-letni Niemiec przez wiele lat związany był z zespołem Karlsruher S.C., gdzie był jednym z asystentów Joachima Loewa, obecnie selekcjonera reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów. Od 2007 r. był opiekunem młodzieżowych kadr Niemiec (od U-15 do U-18), a w 2010 znalazł zatrudnienie w TSG 1899 Hoffenheim, gdzie był asystentem Ralfa Rangnicka. Na początku 2011 r. objął samodzielnie funkcję pierwszego szkoleniowca Hoffenheim, z której został zwolniony po 18 spotkaniach.
Jak dla mnie to super.
10 czerwca 2014, 17:49 / wtorek
syn włoskiego restauratora i Holenderki. Prowadzona przez niego reprezentacja Niemiec U 17 zdobyła w 2009 roku Mistrzostwo Europy. Hoffenheim to symbol niemieckiego kopciuszka, pracowali tam ludzie, co chcieli coś udowodnić światu a przynajmniej NIemcom, że futbol w tym kraju to nie tylko Bayern, Hamburger CV czy FC Koeln .
10 czerwca 2014, 18:34 / wtorek
Skorża nie podejmie pracy w Zawiszy bo ma inną ofertę, ciekawe czy u nas?
10 czerwca 2014, 19:44 / wtorek
Dalej piszę że Skorża nie chce zdradzać szczegółów ale nie prowadzi rozmów z żadnym klubem z Polski
10 czerwca 2014, 19:50 / wtorek
To znaczy tyle samo jak to że podano że Moniz odszedł z przyczyn osobistych.
10 czerwca 2014, 20:08 / wtorek
Jeśli z Polski to tylko Pasieka ;)
10 czerwca 2014, 20:23 / wtorek
Skorza ponoć podejmie pracę na wschodzie
11 czerwca 2014, 10:52 / środa
Nie rozumiem tego, że wszyscy się jarają Skorżą.

Facet był za słaby na pracę w Legii. A my go mamy ściągać do siebie? W przyszłym sezonie mamy być przed Legią. Przynajmniej deklaratywnie. I żadnych Skorżów, Fornalików czy nawet Urbanów u steru ja osobiście sobie nie wyobrażam.
11 czerwca 2014, 10:55 / środa
A tak poza tym, to Skorża jest miekką pizdą. Tu się prawie popłakał.

odnośnik
11 czerwca 2014, 11:18 / środa
Duchu, gdyby Skorża wrócił do ekstraklasy byłby trenerem ze zdecydowanie najlepszym CV. Asystent mundialowej reprezentacji, 3x Puchar Polski, dwukrotne mistrzostwo z Wisłą ( pierwsze po jej bardzo słabym sezonie w praktycznie nie zmienionym składzie ), awans z Legią do 1/16 LE. Ja akurat również jestem za trenerem zagranicznym, który stawiałby na grę ofensywną jak Moniz, ale Skorża to mimo wszystko nie jest ogórek.
11 czerwca 2014, 11:37 / środa
Do końca tygodnia Lechia ogłosi nazwisko nowego trenera. Prawdopodobnie szkoleniowiec z zagranicy

przeglad sportowy
11 czerwca 2014, 11:56 / środa
Eivander

Taak. Podobnie, jak Lenczyk, czy Smuda. Wygrać coś w polskiej lidze naprawde nie jest trudno.

Ale skoro rozpoczęliśmy linię holenderską i w dodatku jesteśmy bogaci to może tego człowieka? Wiem, wiem. Odpada, bo kolor skóry się nie zgadza:D

odnośnik
11 czerwca 2014, 12:34 / środa
Lenczyk i Smuda trochę dłużej pracują w lidze niż Skorża, a i tak dorobek mają mniejszy, chociaż w przypadku Smudy można by się spierać, był trenerem w lidze mistrzów i też awansował do 1/16 LE.
12 czerwca 2014, 22:40 / czwartek
Ciekawe czy do zakończenia mistrzostw w klubie pojawi się nowy trener. Bo mam takie wrażenie że teraz wszyscy mają wakacje od rodzimego futbolu i myślami są w Brazylii.
12 czerwca 2014, 22:46 / czwartek
raczej nowego trenera poznamy w ciągu tygodnia, bo zaczną się treningi
12 czerwca 2014, 23:09 / czwartek
Juskowiak przed podroza do Portugalii mówił, że do piątku będzie wszystko wiadomo. Ale to info od henia, czytal DB
14 czerwca 2014, 10:58 / sobota
Ten nowy trener to chybą będzie z innej galaktyki i jeszcze pewnie troche czasu zejdzie zanim do nas przyleci .
14 czerwca 2014, 11:11 / sobota
Masz rację.. Weźmy Michniewicza, jest pod ręką i będzie natychmiast..
14 czerwca 2014, 11:29 / sobota
odnośnik To czekamy do poniedziałku.
14 czerwca 2014, 11:32 / sobota
Po prostu trudno im znaleźć w miarę dobrego trenera, który zgodzi sie na to ze nie bedzie miał nic do powiedzenia przy transferach. Oczywiscie osoby pokroju Bobo czy Czesia M. na pewno by sie zgodziły na taki układ, ale oni nie gwarantują odpowidniego poziomu. Dlatego długo to trwa.

TYLKO LECHIA!
14 czerwca 2014, 13:18 / sobota
W zasadzie to moglibyśmy grać bez trenera . Wystarczyło by tylko żeby piłkarze czytali to forum i już by wiedzieli jak grać . Jak przyjdzie trener to będziemy mieli jednego eksparta a jak by trenera nie było to piłkarze mogli by korzystać z porad setki ekspertów i to za darmo , bo na tym forum każdy jest ekspertem ;-).
14 czerwca 2014, 13:58 / sobota
Cygnus, nie do końca jest tak jak mówisz, że trener nie ma nic do powiedzenia. A co do właśnie tego, w pełni zgadzam się z tym felietonem, napisanym zresztą na przykładzie Moniza.
odnośnik
14 czerwca 2014, 18:39 / sobota
Stanowski co do Lechii rzadko się myli odnośnik
14 czerwca 2014, 22:13 / sobota
Eivander - ja twierdze ze szukają trenera, który nie bedzie miał zapędów menedzerskich, nie twierdze ze to źle ani dobrze. W zasadzie ważny jest układ, jesli to wszystkim pasuje a zespół zyskuje jest OK. Większość jeszcze pamieta Darka Kubickiego i to jak pociagnał Lechię do extraklasy, jednak jak sie zabrał za transfery to juz nie bardzo wygladało (Cacic, Radovanović). Inna sprawa ze został zdjęty z trenera tuż przed sezonem, ale wątpię zeby Cacic pod jego trenerką osiągnąl coś wiecej. Za Kafara było podobnie, kompletna amatorka przy rozpoznaniu rynku, nawet taki Traore ledwo przeszedł 4:3.

ps. Ćwierkają ze trener bedzie z Portugalii, zobaczymy jaki

TYLKO LECHIA!
15 czerwca 2014, 12:00 / niedziela
Jose Mourinho
15 czerwca 2014, 13:15 / niedziela
Z twittera, co sie zgadza z informacjami Stanowskiego:

Kuba Staszkiewicz ‏@QbaStaszkiewicz 5 min.
Portugalczyk Joaquim "Quim" Machado Gonçalves to główny kandydat na trenera Lechii Gdańsk. Być może jeszcze dziś podpisze kontrakt z klubem
15 czerwca 2014, 13:40 / niedziela
Wynikowego szału to nie miał. Jednak Moniz samymi statystykami wyglądał lepiej.
15 czerwca 2014, 13:42 / niedziela
Trochę mnie martwi, że facet nie prowadził żadnego klubu w najwyższej klasie rozgrywek, Moniz jakieś doświadczenie z I ligi austriackiej czy węgierskiej jednak miał. Nie mniej chyba wiedzą co robią.
15 czerwca 2014, 13:47 / niedziela
No CV to on ma tragiczne, ale w sumie żaden szanujący się trener nie przyjdzie do klubu, gdzie za sznurki pociągają menedżerowie piłkarscy.
15 czerwca 2014, 14:05 / niedziela
W sezonie 2010/2011 awansował z Feirense do portugalskiej ekstraklasy. W następnym sezonie został zwolniony po 25 meczach, bo drużyna zdobyła w nich zaledwie 17 punktów. Co ciekawe, miał wtedy w składzie Bediego Buvala, który strzelił 5 goli i zaliczył 4 asysty w 16 meczach ;).
15 czerwca 2014, 14:13 / niedziela
Żart ku*wa?
15 czerwca 2014, 14:18 / niedziela
2 liga portugalska??????? 7 miejsce ??????????? serio ja rozumiem, gdyby to był jedno lub dwu sezonowy epizod ale on nic większego nie osiągnął... nam trzeba trzeba trenera z doświadczeniem, a takich jak on to mamy w naszej lidze
15 czerwca 2014, 15:13 / niedziela
Facet jeszcze nie zdążył kontraktu podpisać, a już jest gówniany. Dajmy mu może trochę czasu. Ci co rządzą Lechią to nie ogórki, znają się na rzeczy. Jak po tych transferach nie osiągnie celu to będziemy wiedzieli, że się nie nadaje. Berg z Legii też nie miał żadnego CV, a jakoś mistrz Polski się po niego zgłosił. Poczekajmy.
15 czerwca 2014, 17:18 / niedziela
Czy niektórzy mają problem z mobilizowaniem do pracy komórek mózgowych? Tak jak w przypadku transferów tak i z trenerem (ktokolwiek to będzie) wszystko jest dokładnie przemyślane. W innych wątkach pisałem podobnie- przecież po to pewni ludzie inwestują żeby później osiągać zyski. A jak robić zyski? Dobra gra, dobre grajki. Nie sądzę, że ktoś wybierając takiego człowieka na kołcza robi sabotaż.
Z Moniza też wiele pociskało, a Probierz pod niebiosa wynosiło.
Jest określony plan i ma być wprowadzany w zycie
15 czerwca 2014, 22:18 / niedziela
Edwin na trenera a nie jakiś nieudacznik z Portugalii !
15 czerwca 2014, 23:25 / niedziela
O mojej porażce z tym Portugalczykiem zadecydowały względy formalne. Trenerzy ligowi spodziewając się serii klęsk z Lechia prowadzona przez kibica postawili veto.
Portugalczyka się nie boja i oby się mylili
16 czerwca 2014, 10:42 / poniedziałek
16 czerwca 2014, 10:42 / poniedziałek
Na wp piszą o tym Machado

odnośnik
16 czerwca 2014, 11:38 / poniedziałek
O nim ktoś pisał ale nie będzie u nas trenerem
odnośnik
16 czerwca 2014, 17:16 / poniedziałek
odnośnik

Już oficjalnie.
16 czerwca 2014, 17:32 / poniedziałek
No nic, trzeba dać szansę. Trochę martwi, że ponoć "lubi"defensywny styl gry- czyli całkowicie odwrotnie niż Moniz.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250