Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Ekstraklasa sezon 2014-2015

strona 14/27

5 listopada 2014, 13:38 / środa
mamy Colaka, Kevina którego uważam za talent równy Colakowi, do tego będącego w formie Czychowskiego który powinien dostać szanse w ekstraklasie oraz młodego Buksę...myśle, że kolejny napastnik nie jest nam potrzebny, ważniejsze są inne pozycje np prawa obrona
5 listopada 2014, 15:15 / środa
Na żadnej pozycji nikt nie jest potrzebny, nawet na prawej obronie, wystarczy tylko odpalić Możdżenia
5 listopada 2014, 16:01 / środa
Z PS odnośnie licencji na przyszły sezon:

W stosunku do Lechii Gdańsk – Komisja postanowiła objąć Klub nadzorem finansowym w związku ze znaczącymi odchyleniami od prognozy finansowej przedłożonej w procesie licencyjnym. Jednocześnie w przypadku Lechii Gdańsk Komisja postanowiła odroczyć zakończenia postępowania wyjaśniającego do następnego posiedzenia.
5 listopada 2014, 16:07 / środa
Bal na Titanicu?
5 listopada 2014, 19:59 / środa
Dwóch piłkarzy na wylocie z Legii, Manchester United zainteresowany młodym piłkarzem Pogoni oraz ostre słowa Radosława Osucha w kierunku zawodników z Bydgoszczy

odnośnik
9 listopada 2014, 17:07 / niedziela
gdzie ta wielka białoruś?? :))) Ruch - Białorusini 4-1
9 listopada 2014, 17:10 / niedziela
No to Ruch zbliża się do nas na 6 pkt. Zawisza przegrywa 1:2 i raczej zostanie z 7 punktami.
9 listopada 2014, 17:12 / niedziela
5:2 - niezła jazda w Chorzowie.
9 listopada 2014, 18:49 / niedziela
Nieźle to sobie Kocjan z Legią póki co pogrywa...
9 listopada 2014, 18:58 / niedziela
Jak Pogoń to wygra to będziemy mieć 6 pkt straty do pierwszej ósemki.
9 listopada 2014, 20:08 / niedziela
kolego M.M
powoli oglądajmy się lepiej na Zawiszę i Ruch-to jest nasz poziom i nasza liga...
14 listopada 2014, 16:19 / piątek
Były bramkarz Juventusu na testach w Krakowie, bokserskie zmagania graczy Podbeskidzia na treningu, pierwsze ruchy kadrowe Zawiszy Bydgoszcz oraz nowa umowa czołowego prawego obrońcy ligi.

odnośnik
19 listopada 2014, 18:33 / środa
Legia gotowa sprzedać reprezentanta Polski, lider greckiej ligi zainteresowany obrońcą Górnika, Starzyński może trafić do Meksyku, Lewczuk nic nie wie o zainteresowaniu Zawiszy, Podpora Korony z powodu kontuzji opuści rundę wiosenną.

odnośnik
19 listopada 2014, 19:36 / środa
odnośnik

Czasem sobie zadaję paskudne pytanie, ile będzie musiała mu Lechia zapłacić.
19 listopada 2014, 19:46 / środa
Wiesz, ktoś ze strony Wisły podpisał kontrakt z taka prowizją. Można mieć różne zdanie o Madziarze, nawet paskudne, ale umów powinno się dotrzymywać.
19 listopada 2014, 19:49 / środa
Dokładnie -chodzi o transfer Kosowskiego-obiecali mu takie siano jako prowizję i podpisali się pod umową to powinni zapłacić.
19 listopada 2014, 20:20 / środa
Weźcie wyjebecie stąd tego kodziego całego. To białostocka kurwa...
19 listopada 2014, 20:33 / środa
Ten caly Kodzi po prostu reklamuje jakas strone.przyznaje powinno się go natychmiast wyjebac
19 listopada 2014, 20:51 / środa
To raz. A dwa to białostocka kurwa, co wpienia mnie jeszcze bardziej :)
21 listopada 2014, 20:04 / piątek
Robi site gorąco a nawet bardzo Ruch wygrywa ze Śląskiem i ma na chwile obecną już tylk 3 pkt straty
30 listopada 2014, 18:54 / niedziela
Pogoń prowadzi ze Śląskiem 1:0. Jak nic się nie zmieni to nasza strata do pierwszej ósemki wyniesie 8 pkt.
30 listopada 2014, 19:08 / niedziela
O pierwszej ósemce po wczorajszej zenadzie można już zapomnieć
3 grudnia 2014, 20:38 / środa
Robak wznowił treningi, trzech piłkarzy na wylocie z Jagiellonii, Wisła zagięła parol na słowackiego pomocnika, Michał Janota może zastąpić Sebastiana Milę w Śląsku

odnośnik
14 grudnia 2014, 20:00 / niedziela
Łęczna wygrała z Legią 3:1 i zimę spędzimy na 13 miejscu. Nie tak miało być...
14 grudnia 2014, 20:31 / niedziela
leżymy kwiczymy i robimy pod siebie
14 grudnia 2014, 20:56 / niedziela
Tak jest tragicznie mamy 11(6) punktów do podium, 17(9) do lidera. Nie ma co patrzeć za siebie, tylko wziąć się za siebie wygrać przynajmniej 7-8 meczów z pozostałych 11 i grać o wszystko w rundzie dodatkowej.

Płacze, jęki, złorzeczenia raczej nikomu nie pomogą
14 grudnia 2014, 20:59 / niedziela
wygrać 7,8 meczy z 11 ? Żeby to było takie proste.. ale zapewne masz jakiś pomysł żeby nagle wkłady zaczęły lepiej podawać, szybciej biegać oraz celniej strzelać.. na pierwszy plan rzuca się tragiczna statystyka stałych fragmentów gry.. kiedy doczekamy się w tym klubie kogoś kto faktycznie potrafi coś zrobić z wolnego lub prosto dośrodkować z rzutu rożnego ?
14 grudnia 2014, 21:03 / niedziela
Owszem mam: wzmocnić linię defensywną, zakontraktować porządnego playmakere, pozwolić trenerowi w spokoju solidnie przepracować okres przygotowawczy z drużyną i poukładać ich taktycznie.
14 grudnia 2014, 21:07 / niedziela
Sporo do poprawy, myślisz że czasu im starczy ? Teraz urlopy, wkłady mogą świętować udaną rundę.. generalnie Brzęczek powinien wszystkich (którzy nie zostaną wypierdoleni) zebrać i od jutra zapierdalać z nimi żeby się zgrywali, formacje lepiej rozumiały.. i żeby nie było pierdolenia że komuś się nie chce zostawać po treningu i trenować wolne lub inne elementy rzemiosła piłkarskiego.
14 grudnia 2014, 21:08 / niedziela
buziek
mi się wydaje że większość drużyn o wiele lepiej od nas poukładanych nie ma zamiaru już od lutego wszystkiego przegrywać aby wprowadzić "Wielką "Lechię na podium
14 grudnia 2014, 21:11 / niedziela
A mi się wydaje że terminarz mamy taki że wygranie 7 meczów nie powinno być wielkim problemem - jeśli drużyna wreszcie będzie stanowić drużynę.
14 grudnia 2014, 21:35 / niedziela
wnioskujesz że nie będzie problemem bo?
14 grudnia 2014, 21:54 / niedziela
Bo nie mamy tak słabych zawodników jakby wskazywała na to tabela. Jeśli szatnia zostanie poukładana w ten czy inny sposób(a jak słyszałem Brzęczek ostro się za to bierze) to drużyna powinna zacząć funkcjonować.
No i dodajmy do tego że inne drużyny naszej ligi kopanej mają znacznie poważniejsze problemy niż my

*problemy
Wisła(d) - bliska bankructwa, będzie musiała się wyprzedać w najbliższym okienku by mieć nadzieję na otrzymanie licencji
Zawisza(d) - drużyna która już spadła i nie ma najmniejszych szans na wyjście z marazmu(chyba że Osuch ustąpi)
Ruch(w) - całkiem niezła drużyna, problem w tym że brak tam i kasy i świeżości
GKS(d) - W zimie na 99% stracą się braci Mak(koniec kontraktu w grudniu 2015) - ostatnie chwile by zarobić poważne pieniądze
Pogoń(w) - nie dotyczy
Górnik Zabrze(d) - sytuacja podobna jak w Wiśle
Cracovia(w) - Najsłabsza(w mojej opinii) kadrowo drużyna, zaraz za Zawiszą. Dodatkowo zupełnie nie rozumiejąca się z trenerem
Legia(d) - nie dotyczy
Śląsk(w) - nie dotyczy
Górnik Łęczna - nie dotyczy
Korona - sytuacja podobna jak w Cracovii
14 grudnia 2014, 22:08 / niedziela
Buziek może pograjmy w takim razie bez tabeli co?Jak ona nic nie znaczy.Niech spadki i awanse będą następstwem twoich decyzji.

Piłkarze pokazują przez całą rundę jacy oni są dobrzy.
14 grudnia 2014, 22:15 / niedziela
A dlaczego mielibyśmy grać bez tabeli? I co obecna tabela ma do spadków lub awansów?

Tabela jest ważna tylko w jednym momencie - w ostatniej kolejce rundy zasadniczej i dogrywkowej.
Taka tam zabawa dla Ciebie - odszukaj sobie tabelę dla okresu od 2010-07-01 do 2010-09-27, a potem sprawdź tabelę końcową dla tego sezonu
14 grudnia 2014, 22:20 / niedziela
Bo piszesz że nie jesteśmy tak słabi jak pokazuje tabela-masz jakąś jednostkę miar którą można mierzyć naszą potęgę i według niej stwierdzić że jesteśmy lepsi od 12 drużyn naszej ekstraklasy?
Np Nazario jest lepszy od jakiegoś pomocnika Pogoni czy Jagi bo?
Bo ty tak powiedziałeś?
14 grudnia 2014, 22:35 / niedziela
Nie nie mam żadnej jednostki miar - ty taką posiadasz?
Chcesz dalej prowadzić dyskusję na tak niskim poziomie - prowadź beze mnie, ja swoje napisałem. Ty masz do wyboru jedną z dwóch dróg:
-płakać na forum(tym czy innym) jak jest źle
-dopingować by było lepiej
-odwrócić się od Lechii

I to w zasadzie wszystkie Twoje(jak i moje) możliwości do wyboru. Ja swojego wyboru dokonałem i zostałem z opcją środkową. Tyle ode mnie i bez odbioru
14 grudnia 2014, 22:41 / niedziela
@gregory tabela jest ważna dopiero w 30 i 37 kolejce, bo dopiero wtedy ona o czymkolwiek decyduje, na te chwile tabela to czyste cyferki i zabawka dla fanów-statystyków rodem z 90minut.pl.
14 grudnia 2014, 22:47 / niedziela
*trzech dróg
14 grudnia 2014, 22:48 / niedziela
Simek
Jest o tyle ważna że pokazuje co osiągneliśmy po 19 kolejkach>
Postawisz koło nas pierwszą 3 i powiesz że w całej rundzie graliśmy do nich podobnie?
Przecież to jest kpina.
14 grudnia 2014, 23:00 / niedziela
Poza tym nie wiedziałem że ten kto na tej stronie nie zgadza się z propagandą sukcesu z automatu dostaje łatke rozmówcy który trzyma niski poziom dyskusji.
Coś jak nie zgadzanie się z ideologią Gazety Wyborczej...
14 grudnia 2014, 23:01 / niedziela
To w Zatoce Sztuki to byly oficjalne mikołajki naszych czy spotkanie pożegnalne? Kopacze na zdjeciu z instagramu wyglądają na zadowolonych.
31 grudnia 2014, 16:57 / środa
Korona z problemami....

odnośnik
7 stycznia 2015, 13:57 / środa
Nasze statystyki (za Ekstrastats):

odnośnik

odnośnik
8 stycznia 2015, 19:42 / czwartek
Artykuł o największej chorobie polskiej piłki, czyli o prezesach klubów.
odnośnik
8 stycznia 2015, 21:26 / czwartek
Dobra wypierdalaj reklamować swoją stronkę gdzie indziej, dziękuję
8 stycznia 2015, 21:43 / czwartek
Wyrazy współczucia dla wszystkich w domu. Naprawdę, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.
9 stycznia 2015, 18:01 / piątek
Dziękuję za pozdrowienia a teraz już wypierdalaj. To że masz nick z moim ukochanym klubem w nazwie nie znaczy że możesz spamować swoją zjebaną stronką.

Tutaj jesteś OnlyLegia777 więc grzecznie zawiń się z tego forum, a jeśli się mylę i chcesz to jakoś wyjaśnić to jestem dostępny non stop na terenie trójmiasta.
odnośnik
9 stycznia 2015, 18:19 / piątek
only legia?
co za złamas krawaciarski
9 stycznia 2015, 19:24 / piątek
...zjebanej stronki, która - dodajmy - jest nieudolną, mocno uczniacką podpierdolką z "weszły" i z "zczuba"

nie żebym jakoś się angażował w obronę praw intelektualnych, niemniej wiadomo że kto się na chujozie wzoruje, ten, no cóż

szalom
1 ..... 12 13 14 15 16 ..... 27
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.459