Gdańsk: poniedziałek, 30 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

Quim Machado musi odejść!!!

strona 13/15

20 września 2014, 20:07 / sobota
91 - No i? Moze jakiś wniosek? A z Pyrzowic co bedzie latać od maja?
Fanem Ojrzyńskiego nie jestem, ale można miec pewność ze jego zespoły mają charakter, z mizerii robi walczaków, czasem im nie starcza umiejetności, czasem sie kopią w czoło, ale choć grają, przysłowiowa krew na butach. Także nie podskakuj z radości ze ktoś tam przegrał drugi raz z rzędu, bo na własnym podwórku panuje taki bajzel ze lepiej sie tym zająć niż pocieszać ze innym coś nie wyszło.

TYLKO LECHIA!
20 września 2014, 20:23 / sobota
Cygnus, będą do nas na weekendy dojeżdżać na mecze z rezerw Sportingu :) Gdzieś mam robienie przez Ojrzyńskiego walczaków, którzy potem w dupę dostają. W ogóle chodzi mi o takie przymierzanie do Lechii trenera, któremu wyszły trzy mecze co tu jest częste na tym forumie. Do wczoraj do 20.45 uważałem, że Maczety nie należy usuwać, potem stopniowo szala się przechylała w drugą stronę i dziś uważam, że powinien zniknąć. Ale nie ma się co napalać na jakiegoś konkretnego trenera tylko dlatego, że mu się udało rozegrać kilka dobrych meczów.
20 września 2014, 21:07 / sobota
jako stara gwardia: z mojej skromnej strony : Projekt o nazwie LG nie wypalił. Skupić się na ściąganiu polskich zawodników i szkoleniu młodych Polaków, resztę odpalić. Wiśniewski i Grzelczak w tej chwili są najlepsi (Shock) i+Makuszewski. Janicki=pizda nie kapitan i grajek: ale możecie się ze mną nie zgodzić, przecież idzie nowe :) Reszta dno. To świadczy o zerowym poziomie nowych zawodników. ONI Nie będą "umierać" za LG bo to nie jest ich klub! T29 RZĄDZI!!
Ale co ja tam wiem :) ... z LG od Juventusu to się naoglądałem przez parę sezonów. Przyznam że koniec Naszej WALECZNEJ LG był wraz z wyprowadzeniem się z Traugutta.. smutne.. Pozdro Czarny 69. Ja już w PL:)Wybaczcie bracia po szalu, ale nie akceptuje braku zaangażowania, woli walki do upadłego oraz olewania białozielonych barw, a i marionetki na ławce trenerskiej. Było mi grane na różnych poziomach , z Królem, Wałdochem (Stoczniowiec) Michalskim (Stoczniowiec) , Kugielem,Paszulewiczem, Jakubowskim,Kubsik ,etc. Walka zawsze ponad wszystko!
20 września 2014, 21:18 / sobota
trzeba wyjebac machado w poniedzialek i modlic sie o efekt nowej miotly z legia bo inaczej nas rozpierdola 2-cyfrowo!
20 września 2014, 21:30 / sobota
Janicki gra dobrze. Będzie grał jeszcze lepiej jak przestanie być kapitanem bo to wg mnie troche wiąże mu nogi. Mimo wszystko za młody jest na to.
20 września 2014, 21:32 / sobota
prawda, chociaz ostatnio po faulu na Wisniewskim przez Dabrowskiego widzialem juz u niego ten pazur kiedy doskoczyl do mordy tego gamonia.. tak ma walczyc kapitan.. moze za malo bylo wchodzenia lokciami ale jest postep!
20 września 2014, 22:48 / sobota
A moim kandydatem na trenera jest Kalka, fragment jego wypowiedzi po dzisiejszym meczu rezerw, wiadomo, że wynik dupy nie urwał:

"Do przerwy nasz zniszczyli, nie dojechaliśmy na mecz. Cieszę się, że w przerwie ta szatnia odżyła. Tam było po polsku, angielsku i po rosyjsku. Wszystkie języki świata. Chłopcy się pobudzili i fajnie, że w drugiej połowie pokazali troszkę charakteru oraz to co powinni pokazać w pierwszej połowie czyli zawodostwo. Oni muszą zrozumieć jedno. Tu jest biało-zielona koszulka i tu trzeba gonić"

I takie musi być podejście do najemników do gry w Lechii. A maczeta niech spierdala do rezerw.
20 września 2014, 22:55 / sobota
Ciekawe kto po rosyjsku mówił w przerwie w naszej szatni. Chyba że nie chodzi o wczorajszy mecz.
20 września 2014, 22:58 / sobota
Biorę Kalkę na asystenta, niech ogarnia treningi i inne pierdoły. Mentalność ma odpowiednią
21 września 2014, 08:13 / niedziela
Każdy dzień obecności portugalskiej p*zdy to straty w formie, psychice i przygotowaniu zawodników których nie da się nadrobić!!!!
Każdy miesiąc jej obecności w klubie to kolosalne straty finansowe - spadek frekwencji, spadek wartości zawodników, spadek prestiżu klubu, który staje się pośmiewiskiem, brak szans na wynik sportowy itp. Szacuję że miesięczna obecność tej kurwy kosztuje nasz klub 1,5-2 mln złotych!!!
Panie Mandziara zastanów się i działaj!!!
21 września 2014, 08:38 / niedziela
po kompromitacji w stalowej woli i wpierdolu w zabrzu może go wypierdolą

tak aby u nas na meczu z żydami był już nowy trener i starał sie uratować resztki tego spierdolonego na własne życzenie sezonu...
21 września 2014, 10:10 / niedziela
po rosyjsku, to chyba tylko Kacajew?
21 września 2014, 11:00 / niedziela
Ale on w ogóle był w składzie na piątek?
21 września 2014, 11:13 / niedziela
Kolejny dzień i cisza. Wciąż czekam na wyjebanie tej kurwy portugalskiej!
Bo sam to no się nie podda nigdy. Połowa rundy już się poszła jebać.
21 września 2014, 11:30 / niedziela
Poczekajmy do jutra nikt go w weekend nie wywali.
21 września 2014, 11:55 / niedziela
Trener Machado zostaje w Lechii
Większościowy akcjonariusz przeciw zwolnieniu
odnośnik
21 września 2014, 11:57 / niedziela
Boję się, że pomęczymy się z nim jeszcze tydzień, pojutrze wyjeżdząją do Stalowej Woli, nie wiem czy będą wracać do Gdańska. Stawka wysoka, Moczado ma szansę odpaść z PP i zgubić punkty w Zabrzu aby zakończyć z przytupem.
21 września 2014, 13:23 / niedziela
919191 - chodzi o mecz rezerw ;) Wszystko masz napisane czarno na białym :)
21 września 2014, 13:39 / niedziela
A to z Pogonią nie grały rezerwy :) ? Dzięki ,nie doczytałem z tych nerw.
21 września 2014, 15:02 / niedziela
Leković, Jaanicki i Vranjes za Probierza grali lepiej. Ja się zastanawiam co ten typek wie o Lechii, czy oglądał mecze? Czy wie kto i jak długo grał? Jak wybierał kapitana to chyba wyliczankę robił . Typek liczył na to, że się wypromuje w Lechii i pójdzie do jakiejś Korony czy Zawiszy, ale się przeliczył.
21 września 2014, 17:30 / niedziela
no i poleciał Machado.
21 września 2014, 17:33 / niedziela
"Kuba Staszkiewicz ‏@QbaStaszkiewicz 3 min.

Trenerski topór ścina dziś głowy w Trójmieście. Dariusz Dźwigała opuszcza Arkę. Joaquim Machado opuszcza Lechię"

prawda li to ?
21 września 2014, 17:37 / niedziela
Nareszcie! Takiej niedorajdy jeszcze nie było
21 września 2014, 17:37 / niedziela
jeżeli to prawda, to mieliśmy chujowy początek weekendu, ale całkiem niezłe zakończenie ;-)
21 września 2014, 17:38 / niedziela
Oferuję swoją pomoc w pakowaniu walizek.
Niech ktoś przetłumaczy po Portugalsku.
21 września 2014, 17:41 / niedziela
eu oferecer assistência em malas de embalagem. foda-se!

:Mateusz Borek ‏@BorekMati 3 min.

Przygoda trenerska Machado w Lechii dobiegła konca!"
21 września 2014, 17:45 / niedziela
Na szczęście to prawda:D
21 września 2014, 17:47 / niedziela
Machado widziany na Zaroslaku z walizkami

odnośnik
21 września 2014, 17:47 / niedziela
Machado!
Co?
Hajto!

Kto zakłada temat?
21 września 2014, 17:50 / niedziela
myslalem ze ten dzien nigdy nie nastapi
piekna niedziela:)
21 września 2014, 17:50 / niedziela
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!
21 września 2014, 17:51 / niedziela
Kuba Staszkiewicz podaje, że następcą zostanie Polak.
21 września 2014, 17:55 / niedziela
Ryszard?
21 września 2014, 18:04 / niedziela
Niektórzy już szaleją ze szczęścia https://www.youtube.com/watch?v=WpObsl9QGow
21 września 2014, 18:05 / niedziela
Ryszard ?

Chyba ...Stachurski...
21 września 2014, 18:06 / niedziela
Oficjalnie:
W niedzielę zapadła decyzja o zwolnieniu z funkcji trenera Lechii Gdańsk Joaquima Machado. Wraz z nim ze sztabu szkoleniowego odchodzi także asystent Tiago Oliveira.

Najbliższy trening piłkarzy Biało-Zielonych poprowadzą dotychczasowy asystent I trenera Tomasz Unton i trener drużyny rezerw Maciej Kalkowski.

Teraz pytanie kto w zamian?
21 września 2014, 18:06 / niedziela
Edwin coś nie pisze. Może negocjuje kontrakt :)
21 września 2014, 18:14 / niedziela
ufff może w końcu sie coś ruszy. Obyśmy nie musieli sie długo zastanawiać "Kim jest ten facet?!", kiedy poznamy nazwisko trenera Lechii., a nastepnie "Dlaczego on?!"

Nie wiem jak wam, ale mi obsada trenerska na nablizszy mecz nawet sie podoba. Wiecej tam Lechii niż w I składzie ;) baaa nawet 100% Lechia.

TYLKO LECHIA!
21 września 2014, 18:19 / niedziela
a zapowiadało się że weekend na straty - a tu proszę jaka dobra wiadomość :)
21 września 2014, 18:32 / niedziela
Nareszcie!
21 września 2014, 18:41 / niedziela
"Kacper Suchecki ‏@ka_suchecki 2 min.

Polski trener, nie podjeto jeszcze decyzji. Kandydaci: Hajto, Fornalik i Kubicki"
21 września 2014, 18:43 / niedziela
To tak, jesli Hajto to juskowiak moze wypierdalac, jesli fornalik to juskowiak moze wypierdalac.. jak Kubicki to moze zostac

DAREK POCISNIJ TE KALEKI W SZATNI!
21 września 2014, 18:48 / niedziela
"Niezależnie od rozczarowujących wyników Lechii pod wodzą Machado, problem stanowił zapis w kontrakcie Portugalczyka. Umowa nawet w obliczu zwolnienia, gwarantowała mu wypłaty do końca sezonu, gdyby nie zgodził się na jej rozwiązanie za porozumieniem stron."

Dobre umowy podpisuje LG z trenerami, nie ma co.
21 września 2014, 18:48 / niedziela
Czemu nie Lenczyk (dorobiłby do emerytury) albo Kasperczak (Mali by prowadził przy okazji :)), daliby radę jeszcze chyba. Pan H i Pan F to raczej nieporozumienie.
21 września 2014, 18:52 / niedziela
Bedzie Hajto!!!
21 września 2014, 18:52 / niedziela
Hajto ma najwieksze szanse bo dobrze mowi po niemiecku:-)
Tak powaznie to nie wierzę zeby Kubicki zostawił Olimpie i objął ten cudzoziemski zaciąg.Z Machado powinno poleciec jeszcze kilku kopaczy oraz Pinokio pyra Juskowiak.No ale to niemozliwe przy panu prokurencie Mandziarze...
21 września 2014, 18:53 / niedziela
Co wy tak z tym Kubickim? Oczywiście, wielki szacunek dla niego za to, co zrobił dla Lechii, ale od tamtego czasu wsławił się głównie tym, że wszędzie ciągnął za sobą syna-beztalencie. Może jeszcze Dawidowskiego i Kowalczyka do ataku?
21 września 2014, 18:54 / niedziela
Czyżby Wałdoch.........a może Hajto.
Świetna wiadomość, szkoda tylko, że ktoś (kto?) dał doopy i zezwolił na taki zapis w umowie, by taki portugalski leszcz brał kasę nawet po zwolnieniu!

Z tej w/w trójki to tylko Darek Kubicki. Facet zrobił przy Traugutta kawał dobrej roboty.

P.S. - zdecydowane NIE dla Hajty.
Wydaje mi się, że trenerem może zostać jedynie ktoś kto zgodzi się na rolę marionetki, tak jak to było w przypadku Machado. Hajto i Kubicki jakoś mi do tego scenariusza nie pasują.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020