Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Quim Machado musi odejść!!!

strona 14/15

21 września 2014, 18:54 / niedziela
Sitek umowy podpisuje Juskowiak a placi Lechia.Wiec wszystko jest gites tenteges;-)
21 września 2014, 18:57 / niedziela
Jeżeli zwolnienie trenera przełoży się na 2 tys ludzi na mecz więcej to się powinno zbilansować.
21 września 2014, 18:57 / niedziela
Pewnie skńczy się Hajtą.
Po Machado każdy jest lepszy moim zdaniem.
Hajto chociaż opierdoli porządnie nierobów.
Kubicki raczej może spać spokojnie w Grudziądzu.
21 września 2014, 18:59 / niedziela
Kubicki to ten zamieszany w afere korupcyjna co spierdolil daleko haj za sianem i wciskal wlasnego synka do druzyny ? Rozumiem, ze zrobil kiedys z Lechia wynik ale trener z niego jak z Ulatowskiego czy Michniewicza.
Hajto to by byla popierdolka swoich niemieckich kolegow i dalej w skladzie bysmy widzieli takie asy jak Fischen cos tam, Trela i inni.
Smutny Waldemar robil wyniki ze slabym kadrowo Ruchem a w reprze dal konkretnie dupy, mimo wszystko z tych trzech muszkieterow bylby chyba najbardziej odpowiedni skoro mamy wybierac miedzy takim gownem.
Inna sprawa, ze zaden z nich sie do Lechii obecnie nie nadaje a trenerem zostanie i tak ten, ktory bedzie wystawial tych ktorych mu menago podsuna byle opchnac.
21 września 2014, 19:01 / niedziela
W końcu ! Tylko niech teraz nawet 3 kolejki prowadzi zespół ktoś z klubu, i niech przemysla nowy wybór. Pozdrawiam.
21 września 2014, 19:02 / niedziela
Byle nie Hajto! Szału z tymi kandydatami nie ma, ale oprócz Hajty ryzyka ze będzie gorzej tez nie
21 września 2014, 19:03 / niedziela
Jak tak piszesz Edwin to będzie Hajto.
21 września 2014, 19:05 / niedziela
Nie było szoku i Maczado poleciał w weekend tak jak myślałem. Mamy młodych zawodników tu potrzebny jest trener z warsztatem który ich odpowiednio poprowadzi, ideałem byłby tu ktoś w stylu Moniza. Nie widzę w tej roli Hajty ani Kubickiego. Fornalik od biedy z tej trójki najlepszy. Zresztą od Maczety każdy będzie lepszy, nawet Ulatowski.
21 września 2014, 19:08 / niedziela
Z tej trójki to chyba fornalik najlepszy, choć osobiście najlepszy byłby treneiro z zagranicy ale z CV conajmniej takim jak Moniz. Huub Stevens też może być;)
21 września 2014, 19:10 / niedziela
podobno Fornalik i Hajto się liczą
21 września 2014, 19:10 / niedziela
Dzis moze byc jeszcze lepiej! Polska wygra z Brazylia!

Edwin na trenera! (bez szydery)
21 września 2014, 19:11 / niedziela
w/w propozycje zakrawaja na zart...

ale w sumie co to za roznica, i tak trener nie decyduje u nas o skladzie/transferach a w okienku zimowym znowu wmienia polowe skladu.
21 września 2014, 19:12 / niedziela
Świetna wiadomość. Póki co idę to uświęcić jakimś dobrym obiadkiem i kilkoma browarami.
Resztę napiszę jak wrócę wieczorkiem albo jutro z fabryki.

Sayonara nauczycielu zastępczy!
21 września 2014, 19:13 / niedziela
jesli trenerem ma zostac pizda fornalik to wole hajto przynajmniej bedzie beka!
21 września 2014, 19:15 / niedziela
Co wam z tym Hajto nie pasuje? Zrobił przyzwoity wynik z Jagą, jak na pierwszą robotę można powiedzieć, że się sprawdził. Pewnie, to nie jest żaden wybitny trener, ale czy można to powiedzieć o Fornaliku i Kubickim? Każdy z nich na jakimś etapie kariery trenerskiej się poważnie skompromitował, czego nie można o Hajcie. Ja i tak bym wolał trenera zagranicznego (bo tacy zwykle mają większy posłuch u polskich zawodników, nie wiedzieć czemu), ale jak się nie ma co się lubi... Obojętnie kto zostanie nowym szkoleniowcem, trzeba go wspierać a nie jebać od momentu zatrudnienia, bo to nikomu nie pomaga.
Co do "marionetki"... Moniz chciał sprowadzić jakiegoś Brazylijczyka - inwalidę i zostawić Deleu. I co, Lechia by ich zakontraktowała a 5 minut później Monizowi by wypadły ważne rodzinne sprawy w Monachium. Trener (nieważne jaki) ma bardzo ograniczoną wiedzę na temat zawodników - zna tylko tych, których prowadził i tych, przeciwko którym grał. Póki co niestety w Lechii nie ma siatki skautingu, ale i tak Juskowiak ma duży wybór.
Ktoś może powiedzieć, że dotychczasowe transfery się nie sprawdziły - ja tylko zauważę, że zawodnicy, którzy są w Lechii już dłuższy czas za Machado byli w zdecydowanie niższej formie niż wcześniej. Bardzo prawdopodobne jest więc, że ci nowi też grają znacznie poniżej możliwości.
21 września 2014, 19:17 / niedziela
Ja też jestem manipulowany przez Piekarskiego i Mandziarę bo chodzę na mecze.Juskowiak kupił mi bilet.I tak mógłbym do usranej śmierci.MU przegrał kolejny mecz i sprzątaczka pracuje dalej.25 09 2014 wychodzi FIFA 2015 co niektórzy powinni ją sobie kupić
21 września 2014, 19:18 / niedziela
@Vend za Maczado każdy zawodnik (poza Wiśniewskim) grał na nie więcej niż 10% możliwości. Nie przesadzam, zobaczcie choćby Lekovica, Sadajewa, Janickiego. Wystarczy że przyjdzie ktoś kto z nich wyciągnie 50% to powinniśmy być w trójce.
21 września 2014, 19:23 / niedziela
Vend, u Nas kredyt zaufania to może dostać z tych trzech typowanych- Kubicki.
Hajto, jak już ma wyjść z cienia żelu i szmuglowania fajek niech wpierw obejmie Lesie, zrobi w czterech meczach wynik, podejdzie po meczu pod Zieloną, podziękować za doping, wtedy można mówić,że swój chłop.
Na razie to on kiedyś tam na Białorusi próbował coś działać. Zwracam uwagę na słowo "coś".
My już tego "coś" od bałaganu z Probierzem chyba mamy wystarczająco.Borek z Kołtoniem już sobie podśmiechujki robią z Nas.
A nie po to tułaliśmy się po kartofliskach, nie po to jesteśmy z tym klubem na dobre i na złe,by robiono na Naszych oczach i za Naszą kasę jakiś trudny do nazwania syf.
21 września 2014, 19:24 / niedziela
Hajto to chodzącą kompromitacja. Z drugiej strony będą tańsze fajki i cyrk jakich malo. Na pasach trzeba będzie, tylko uwazac
21 września 2014, 19:27 / niedziela
Lepiej późno niż wcale... A to było bardzo późno...

Z tej dwójki to myślę, że jednak smutny Waldemar byłby lepszy... Choć i on szału nie ma. Kubickiego uważam jako wymysł dziennikarzy...

Ciekawe co się w ostatnim stało z ostatnim obrońcą nieudacznika parochem... Był tu t-t i kazał mu wypierdalać ?
21 września 2014, 19:33 / niedziela
Ciekawostka, zawsze jak odchodzili z Lechii zawodnicy to klub im życzył wszystkiego najlepszego w dalszej karierze, ba nawet jak porzucił nas Moniz to zamieszczono taki tekst. odnośnik
Teraz komunikat jest bardzo suchy, co oznacza że rozstanie nastąpiło w złej atmosferze, oczywiście poszło o kasę.
21 września 2014, 19:35 / niedziela
Ponoć jak Hajto zostanie trenerem to marketing ruszy na dobre, w szkołach maja do voucherów dawać odblaskowe opaski żeby dzieci mogły bezpiecznie przyjść na mecz, dla dorosłych do biletów na mecz maja dawać paczkę fajek plus w przerwie ma się odbywać losowanie na wygranie całego wagonu !! Negocjacje pomoc trwają póki co jest mala rozbieżność, Hajto chce żeby paczkę fajek dawano od 13 roku życia a zarząd preferuje od 18. Zobaczymy czy się dogadają. Pozostaje czekać.
21 września 2014, 19:36 / niedziela
Machado wyglad ma moze pizdowaty ale potrafil zadbać o siebie.Będzie brał pensje do 30 czerwca 2016 roku!Kurwa majstersztyk tylko czemu nie potrafil tak na boisku?
21 września 2014, 19:44 / niedziela
Z tego co czytałem to ma zagwarantowaną kasę do końca sezonu a nie kontraktu. No chyba, że dogadali się na opcję za porozumieniem stron + jakaś kwota na odchodne.
21 września 2014, 19:49 / niedziela
Za portalem trójmiasto.pl:
"W niedzielę po południu Lechia Gdańsk poinformowała o zwolnieniu Joaquima Machado. Jeszcze w sobotę nie było na to zgody ze strony większościowego akcjonariusza klubu. Chodziło m.in. o względy finansowe. Kontrakt Portugalczyka jest tak skonstruowany, że jeśli szkoleniowiec nie przystanie na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, klub będzie musiał my wypłacić pełne wynagrodzenie do końca angażu, a ten został podpisany do 30 czerwca 2016 roku!"
Teraz nie dziwi mnie ten jego stoicki spokój i okrzyki hej! hej!gośc wiedział ze na jakis czas nie musi sie martwic o nowa robotę bo nawet jak go wyrzuca to beda dalej bulic pensje.
21 września 2014, 19:51 / niedziela
kurwa czemu lechia musi placic 3 trenerom siano naraz ? KTO TU KURWA JEST PRAWNIKIEM ??
21 września 2014, 19:57 / niedziela
"Kontrakt Portugalczyka jest tak skonstruowany, że jeśli szkoleniowiec nie przystanie na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, klub będzie musiał my wypłacić pełne wynagrodzenie do końca angażu, a ten został podpisany do 30 czerwca 2016 roku!"

Nie wiemy jak został rozwiązany.
Może rozwiązali za porozumieniem stron.
Może warto poczekać z "kurwami" do wyjaśnienia.
21 września 2014, 20:02 / niedziela
Zabory - ja na to patrzę inaczej - ktokolwiek zostanie trenerem będzie częścią Lechii i trzeba mu życzyć jak najlepszych wyników. Czy to będzie Kubicki, Hajto czy brat bliźniak Machado.
21 września 2014, 20:05 / niedziela
Zgodnie z komunikatem został zwolniony z funkcji trenera a nie że został rozwiązany kontrakt. Gdyby został rozwiązany to musiałby dostać jakieś odstępne albo coś innego opisanego w kontrakcie na tę okoliczność. Jeżeli kontrakt jest dalej ważny to powinien zabraniać Maczadowi podejmować pracę gdzie indziej do jego końca a jeżeli podejmie to oddaje kasę, no i powinien być tu na stałe do dyspozycji klubu do końca kontraktu (czyli jeżeli to info o 2016 jest prawdą to jeszcze trochę czasu mu zostało). Nie wiem czy trener, który myśli o karierze zdecydowałby się na nicnierobienie przez prawie dwa lata skoro teoretycznie gdzie indziej mógłby zarobić więcej no i doskonalić warsztat(hehe).
Czyli rozumiejąc komunikat literalnie został zwolniony z funkcji trenera a kontrakt trwa.
21 września 2014, 20:10 / niedziela
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!
DAREK KUBICKI !!!!!!

i potem znowu runda wokol stadionu jak awansujemy do europejskich pucharow
21 września 2014, 20:14 / niedziela
Jak dla mnie Darek Kubicki.. Ale pod warunkiem że będzie miał różowe koszule...
21 września 2014, 20:17 / niedziela
Edwin niestety, ale nie poprę Cię w kwestii Twojego przejęcia pierwszej drużyny wobec deklaracji o tym ze asystentem zrobisz Kalkowskiego....
21 września 2014, 20:18 / niedziela
nareszcie...
21 września 2014, 20:20 / niedziela
Jeżeli ściągneliśmy gościa, który jako trener nic nie osiągnął, w lidze Węgierskiej został wyjebany po 7 kolejkach i nie potrafimy skonstruować umowy tak, żeby móc go wypierdolić z marną odprawą za wyniki to totalna porażka. Rozumiem, że może on by się nie zgodził ale to była pierwsza praca gdzie miał szansę na puchary... Chyba, że ktoś ma interes w takim działaniu
21 września 2014, 20:25 / niedziela
Słuszne spostrzeżenie hime - ja osobiscie nie wierzę zeby ta kasa szła z kieszeni Wernze.Za umowy odpowiada chyba Juskowiak?A placi chyba Lechia?Wiec jak widac profesjonalizm i interes klubu pełna gebą.
21 września 2014, 20:33 / niedziela
DG - nie załamuj mnie. Myślisz że Wernze nic do tego jak Lechia wydaje pieniądze i że się nie wk..wia na ewentualne tracenie kasy ?
21 września 2014, 20:36 / niedziela
Klo

A co jest nie tak z Kalkowskim?
21 września 2014, 20:37 / niedziela
to teraz przydałby się Felix Magath :)
21 września 2014, 20:43 / niedziela
Tak Wernze kocha Lechie i nie spi po nocach z powodu jej słabych wynikow.
21 września 2014, 20:44 / niedziela
To tak jak ja

TYLKO LECHIA!
21 września 2014, 20:48 / niedziela
I ja. W porządku jednak ten niemiaszek
21 września 2014, 20:51 / niedziela
Gutt gutt Edwin i Cygnus:-)
21 września 2014, 20:58 / niedziela
"und" zamiast "i" :)
Alles gutt
21 września 2014, 21:04 / niedziela
Gut to chyba przez jedno t. Zresztą nieważne, teraz wyciągać Kociana z Ruchu albo Fornalika i jest dobrze.
21 września 2014, 21:09 / niedziela
DG - Wernze zapewne śpi dobrze bo Lechia to ewentualnie niewielka strata będzie dla niego ale dymany raczej być nie lubi.

Eivander - jaki Kocian ? Ile on meczy wygrał ostatnio weź mi powiedz. I dziś przegrał u siebie z drużyną z którą Maczeta wygrał na wyjeździe.
21 września 2014, 21:11 / niedziela
Przepraszam, Maczeta zremisował z Bełchatowem.
21 września 2014, 21:12 / niedziela
Nie lubie sie czepiać szczegółów, ale o ile pamietam to Machado w Bełchatowie został uratowany przez Grzelczaka, który strzelił gola na ....remis
21 września 2014, 21:16 / niedziela
Chyba napisałem poniżej że się pomyliłem. Co się czepiasz :)
21 września 2014, 21:17 / niedziela
No właśnie nie lubi byc dymany stary lis i zgodził sie na taki zapis w kontrakcie Machado?Chyba ze ma juz demencję i nie wie co podpisuje jego dyrektor sportowy.
Jesli to prawda to Juskowiak powinien byc wyjebany na zbity pysk za działanie na szkode klubu.Lekko licząc jakies ponad milion złociszy.
21 września 2014, 21:18 / niedziela
Chyba widzisz ze mamy wpisy minuta po minucie, wiec nie mogłem widziec twojej poprawki, wiec sie nie czepiaj ze sie czepiam.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.321