Gdańsk: poniedziałek, 30 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

Quim Machado musi odejść!!!

strona 15/15

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

21 września 2014, 21:31 / niedziela
919191, Bełchatów jest całkiem dobrze poukładaną w obronie drużyną i ciężko się z nimi gra, my z nimi powinniśmy przegrać. A co do samego Kociana, to wystarczy zobaczyć co zrobił w Ruchu w tamtym sezonie, albo w tym sezonie w pucharach. Metalist to wcale nie są ogórki ( Tranbzonspor miał problemy ) a oni i tak całkiem nieźle dawali rade do dogrywki drugiego meczu, grając ciągle w tym samym składzie. Kocian bardzo szybko by poukładał ten zespół, tak jak to zrobił w Ruchu na samym początku.
21 września 2014, 21:43 / niedziela
Eivander, czy wg Ciebie trener, który potrafi przesunąć drużynę powiedzmy z 16 miejsca na 8 w ciągu 1 rundy równie łatwo przesunie drużynę z 9 na 1 ? Niby tyle samo miejsc ale różnica chyba jest. Kocian jest dobry na miejsca 8-16 wg mnie i tyle. W pucharach miał szczęście i Surmę tak jak Maczado Grzelczaka w Bełchatowie.
21 września 2014, 21:47 / niedziela
Według Ciebie Maczeta był dobry;). Kościan to by była dobra opcja, ale ma ważny kontrakt, wiec nierealne, a gdyby zostawił swoja drużynę dla kasy to takiego łapsa nie chce
21 września 2014, 21:58 / niedziela
Chwila moment, Ruch przecież skończył tamten sezon nie na 8 miejscu, a na 3. I to w naprawdę dobrym stylu, jego Ruch wszyscy chwalili. Facet wyeliminował dwa lepsze kluby od swojego, a przy odrobinie szczęścia wyrzuciłby 3, a warto spojrzeć jakim to wszystko składem.

Edwin, nie upraszczałbym tak, że dla kasy. Przede wszystkim byłby to dla niego awans sportowy. Pewnie nikt takiej opcji nie rozważa (a i nie sądzę żeby sam Kocian odszedł z Ruchu ), ale dla mnie to by się sprawdziło.
21 września 2014, 22:01 / niedziela
A moze my wezmiemy Kociana a Fornalik wroci tam gdzie jego talent eksplodował czyli do ruchu ? Generalnie mam mieszane uczucia co do naszej kadry bo taki Smuda zespoly dobrze prowadzi a w kadrze nie potrafil tego poukladac, to samo bylo z fornalikiem czy teraz nawalka.. w ostatnich 20 latach chyba tylko Engel sie sprawdzil jako trener kadry..
21 września 2014, 22:11 / niedziela
Przestańcie marzyć o Kocianie, nie dość, że spłacamy Machado to jeszcze trzeba by było wykupić Kociana z ruchu kolejna kasa, a po drugiego wątpliwa rzecz, żeby Kocian chciał się ruszać z ruchu, bo wszyscy sobie go cenią.
21 września 2014, 22:16 / niedziela
Edwin jesli chodzi o mnie to z Kalkowskim jest dość mocno nie takodnośnik
2000/2001
2001/2002
2003/2004
21 września 2014, 22:17 / niedziela
Nie będzie asystentem, ni chuja!
21 września 2014, 22:18 / niedziela
No ale jak wyglądała druga runda Ruchu ? Po zasadniczej mieli 50 pkt a my 40 . Skończyło się, że mieli 34 pkt a my 32 a wiadomo jak wyglądał ich mecz z Legiunią.
21 września 2014, 22:24 / niedziela
Klo, masz artykuł sprzed wielu lat z tej strony, jeszcze z czasów niższych lig.

odnośnik

I skończ pierdolić na Kalkę.
21 września 2014, 22:46 / niedziela
Jednak arka to arka. Nie wszystko można kasą czy sytuacja wytłumaczyć, asystentem nie zostanie. Beka bo zapomnialem o tym jego strzale we własna stopę.
21 września 2014, 22:52 / niedziela
Edwin, kto pierwszy bez grzechu niech rzuci kamieniem. A Ty nie popełniłeś w życiu jakiegoś błędu, który może być Ci tu wytknięty zwłaszcza przez przeciwników linkowania do pewnego portalu pewnej gazety ?
21 września 2014, 22:55 / niedziela
Nie. Nie mam powodów się wstydzić. To tak jakby Kalkka wszedł do szatni Arki w bialo-zielonych barwach sprzedał parę plaskaczow ,skroil barwy i wyszedł z podniesiona głowa. Niestety tak nie bylo
21 września 2014, 22:56 / niedziela
Edwin, Kalka to 100% Lechista, z mega dużymi zasługami dla tego klubu, miał swój udział w jego powrocie do elity. Popełnił błąd i sam się do tego przyznaje. Ja osobiście uważam, że wciąż powinien być trenerem rezerw, jeżeli się sprawdzi tutaj i w innym klubie, chętnie go zobaczę kiedyś jako pierwszego trenera w pierwszej Lechii.

Aha i brawa dla mistrzów świata :)
21 września 2014, 23:09 / niedziela
Edwin, czyli Ty byłeś Wallenrodem, Klossem, i Sztyrlicem w jednym :) A jak Arce szło za czasów Kalki tamże ? Może też był tajnym agentem sabotażystą :)
21 września 2014, 23:16 / niedziela
He,he. Nie wiem ,nie interesuje się losem tego czegoś za Sopotem. Jednak skoro za to przeprasza to chyba niestety był pełnoprawnym sledziem, jak "Lechista"Kaczmarek. Nie jestem za tym by go teraz za to w jakiś sposób karać ,ale dla mnie to dyskwalifikacja .Każdy żyje i ocenia według własnych kryteriów. We wspomnianym przez Ciebie pismie a raczej substytucie papieru toaletowego mój teksty były czytane masowo, pewnie bez problemu mógłbym liczyć w krótkiej perspetywie na kasę gdybym trzymał redakcyjną linie. Zamiar tego wokale zostać sobą i w przeciwieństwie do Kalki nie ma czego żałować i czego siewstydzic, a my mamy Pokoleń Lechii Gdańsk zamiast Redewki
21 września 2014, 23:16 / niedziela
Wielkie podziękowania dla zarządu Klubu za to posunięcie. To na pewno była bardzo trudna decyzja. My kibice wiemy już po paru symptomach,że z tej mąki chleba nie będzie ale zarząd musi wiele spraw uwzględnić: zobowiązania finansowe, opcja zastępcza , dopięcie budżetu, znalezienie lepszego trenera. Niestety sprawy zaszły za daleko, gorszego nie będzie, co nie oznacza, że następcą może być każdy. Tak to też nie jest. Życzę powodzenia przy wyborze. Piłkarze natomiast muszą teraz zrobić wszystko, co w ich mocy,aby pokazać, że to było dobre posunięcie i swoim zaangazowaniem i lepszą grą udowodnić, że zaiste drzemią w nich niebanalne możliwości, których ten trener po prostu nie umiał wykorzystać.
21 września 2014, 23:18 / niedziela
Przepraszam za błędy w wypowiedzi, ten słownik w tablecie to porażka kompletna :). Może ktos wie jak się tego pozbyć :D?
21 września 2014, 23:38 / niedziela
W Lechii pojawił sie pomysł powrotu Moniza, ale remis w Monachium poprawil jego sytuacje i po temacie. Ryszarda bardzo chcieliby pilkarze;)
21 września 2014, 23:56 / niedziela
Edwin mam to samo z tym pierdolonym słownikiem.. Nie da się tego wyłączyć?

Co do Moniza.. Nawet nie zartujcie, nierealne.
22 września 2014, 02:08 / poniedziałek
"Machado znalazł się w Lechii z rekomendacji wiceprezesa gdańskiego klubu Andrzeja Juskowiaka, który wyjątkowo zachwalał ten wybór. Portugalczyk miał być zdecydowanie najlepszym ze wszystkich kandydatów.

"Ten człowiek jest świetnie przygotowany do realizacji naszego projektu. To szkoleniowiec, który chce dużo osiągnąć, ma mentalność zwycięzcy i nie interesują go półśrodki. Pod względem merytorycznym prezentuje najwyższym poziom, bo w Portugalii nie jest łatwo ukończyć kursy trenerskie. Machado jest na fali wznoszącej i podejrzewam, że za chwilę dostałby propozycję od takiego klubu, że na pewno nie byłoby nas na niego stać. Wierzymy, że będzie się rozwijał w Lechii i walczył z nią o najwyższe cele" – deklarował w czerwcu Juskowiak."

Jak to czas wszystko weryfikuje
22 września 2014, 08:21 / poniedziałek
Teraz czas na dymisje Ruskowiaka za ~15 nietrafionych transferów i nieudaną próbę zrobienie trenera z pana od WF-u.
22 września 2014, 11:20 / poniedziałek
"w portugali nie jest latwo ukonczyc kursy trenerskie"

pamietacie niedawny mecz Polski z Brazylia w siate i sedziego prosto z pierwszej lini alah akbaru ? niby sedzia z papierami a jednak tak jakby mial sentex pod ta koszulka bo o sedziowaniu nie wiedzial za wiele..

odnośnik
22 września 2014, 16:59 / poniedziałek
Brawo dla Zarządu, że go wreszcie zwolnili
Każdy mecz tego gościa jako trenera Lechii to minus 1000 ludzi na PGE.
Minimalista broniący 1:0 z Podbeskidziem, kiepski trener nie potrafiący ze znakomitych, najlepszych od dawien dawna w historii Lechii piłkarzy zrobić drużyny.

Przegrywamy mecz z Pogonią dyrygowaną przez trenera - byłego korupcjonistę, który czego jak czego ale szacunku od piłkarzy chyba nie może się spodziewać. A tu tymczasem okazuje się, że nasz ma jeszcze mniej szacunku i posłuchu...

Juskowiak się co do Machado po prostu pomylił, ale dobrze, że Jusko w ogóle szuka trenera o takich cechach. Właśnie kogoś takiego potrzeba w Lechii.
Osobiście widziałbym u nas Rumaka - najgłupsze, co Lech mógł zrobić, to zwolnić tego trenera. To byłby super transfer, a nie Możdżeń, którego nikt w Lechu nie lubił, którego nam podrzucili bo psuł atmosferę w szatni i psuje ją pewnie teraz u nas.

Tak, wiem, że Rumak ma pracę, ale mimo wszystko byłoby miło.
30 września 2014, 11:08 / wtorek
odnośnik

bardzo dobry artykuł o byłym trenerze w wywiadzie z Markiem Szutowiczem.
30 września 2014, 11:21 / wtorek
jeszcze wyciągnąłbym konkretny tekst z linku powyżej.

Da się zauważyć, że każdy zawodnik łapie konkretny "zjazd".

- Janicki, Grzelczak, Wiśniewski. Przecież "Wiśnia" złapał kontuzję i był to uraz mięśniowy. Skąd takie kontuzje się biorą? Z powodu złego przygotowania do sezonu.

Piotr w rozmowie z nami przyznał otwarcie, że kontuzji nabawił się dlatego, że nie otrzymał wystarczająco mocnych obciążeń.

- No bo tak to się musiało skończyć. Mogę powiedzieć, że np. Piotrek Grzelczak musi bardzo ciężko pracować. Zawsze z Jarkiem Bieniukiem śmialiśmy się, że z niektórymi trzeba jak z konikiem, na lonży, spokojnie, a Grzelu musi dostać kilkukrotnie cięższe treningi. On tego potrzebuje, jego organizm tego wymaga. Trenując z takim obciążeniem Piotrek jest w stanie grać na miarę swoich możliwości. Dzisiaj go jednak nie ma. To nie jest przypadek. Z tymi piłkarzami można było osiągnąć dużo lepszy wynik.
4 stycznia 2015, 18:52 / niedziela
Tondela (tr. Quim Machado, ex-Lechia) pokonała 1:0 Olhanense (tr. Jorge Paixao, ex-Zawisza) i została liderem portugalskiej Segunda Liga.
15 lipca 2015, 23:43 / środa
odnośnik
kurde, chyba w klubie przypomnieli se, że ma ważny kontrakt i ściągnęli go z powrotem (ten pomiędzy Żukiem, a Woźniakiem)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.281