Gdańsk: poniedziałek, 30 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

Quim Machado musi odejść!!!

strona 4/15

19 sierpnia 2014, 20:57 / wtorek
Przerażony wpisem kol. Sztefli proponuję zmienić tytuł wątku z "Quim Machado musi odejść!!!" na " Quim Machado musi wypierdalać " i to szybko, żeby nie było za późno.
19 sierpnia 2014, 21:06 / wtorek
Ale byłyby jaja, jakby nagle Lechia się przełamała w którejś kolejce i zaczęła jechać równo z każdym. Fajnie by się wtedy czytało ten wątek i tłumaczenia - "przy takich zawodnikach nawet sprzątaczka miałaby wyniki" :).

Oczywiście, możliwa jest wersja, że Machado jest faktycznie słaby i spieprzy wszystko. Ale na dziś najbardziej prawdopodobna jest taka, że jakoś będziemy się czołgać w dobrym kierunku. Chociaż nawet mi Maczeta podpadł już kilka razy(głównie swoimi zmianami), to jednak trzeba mu dać czas i tyle.
19 sierpnia 2014, 21:12 / wtorek
Może nieważny jest warsztat trenerski a język w jakim trener dostaje wytyczne od właściciela!!!!Napewno ogromną zaletą Machado jest płynna konwersacja z właścicielem!! a reszta ? nieważna
19 sierpnia 2014, 21:16 / wtorek
Najgorszą wadą wuefisty jest kompletna nieumiejętność organizacji gry zespołu. Pod tym względem może się równać z póżnym Kafarskim albo Ulatowskim a brakuje mu nawet do Kaczmarka czy Probierza. Jak to powinno wyglądać książkowo to zademonstrował Moniz, gdzie dominowaliśmy w każdym prawie meczu i traciliśmy mało bramek. Teraz w pięciu meczach dobrze zagraliśmy tylko w pierwszej połowie meczu z Lechem. Do księgi Guinessa niewątpliwie nalezy zgłosić fakt że po takich transferach (jak na naszą Ekstraklapę) przez pięć meczów nie możemy strzelić gola z akcji (rykoszetu Wiśni po spalonym oraz lagi Janickiego z Piastem nie liczę).
20 sierpnia 2014, 13:50 / środa
20 sierpnia 2014, 21:23 / środa
Do Pana wuefisty o ile nie czyta on wypowiedzi swoich piłkarzy to kilka zebrałem:
Łukasik: Zagraliśmy źle taktycznie. Mieliśmy zbyt duże odległości w defensywie
Lekovic: Nasza obrona nie była dostatecznie spójna i graliśmy jak na podwórku. Na pewno nie może tam rządzić anarchia, jak nam się to już niestety w tym sezonie zdarzało.
Janicki: Wydaje mi się, że to był główny powód chaosu w defensywie. Od momentu strzelenia gola do końca pierwszej połowy nie wyglądaliśmy najlepiej
Możdżeń: Początek drugiej połowy wyglądał tak, jakbyśmy czekali na wyrok. Szybko straciliśmy gola, zagotowaliśmy się i poszła lawina. W drużynie brakuje lidera
20 sierpnia 2014, 23:56 / środa
wydaje się, że wuefista czyta forum i to nawet z paru sezonów wstecz.

"W środę Lechia poinformowała również, że rozwiązała kontrakt z Markiem Szutowiczem, trenerem odpowiedzialnym za przygotowanie fizyczne. Dodajmy, że z pierwszym zespołem gdańszczan pracował od 2009 roku."

źródło DB odnośnik
21 sierpnia 2014, 01:38 / czwartek
no to ktoś musiał się napracować przy tłumaczeniu
21 sierpnia 2014, 04:40 / czwartek
Ja tam jestem staroświecki bandyta, a nie koneser futbolu... w żadne FM-y w życiu nie grałem... ale nawet taki indolent taktyczny jak ja nie może ogarnąć jednej kwestii.

Z którymkolwiek grajkiem jakikolwiek dziennikarzyna nie przewija tematu Kacajewa, to słyszymy "ochy" i "achy" jakiż to wirtuoz (pomimo potencjalnej możliwości wygryzienia ze składu "przesłuchiwanego"). Wydawać by się mogło, że dopóki miał tenże "miszcz" kontuzję, to zrozumiałe było iż nie gra.

Od kilku (?) meczy jednakże widnieje ten "wunderkid" na ławce rezerwowych (znaczy jest gotowy do gry, bo który trener sadzałby na ławce "niepełnosprytnego" zawodnika?) a mimo to jesteśmy świadkami istnego "geniuszu strategicznego" gdzie przy - jakby nie patrzeć - chujowym wyniku nasz "Kołcz" w 66 minucie wpuszcza na boisko Pietrowskiego... PIETROWSKIEGO kurwa jego mać? A fenomen z Czeczenii grzeje ławę?

OK, jak wspomniałem na początku nie jestem pasjonatem piłki (gdyby interesowała mnie...itd), ale jednego "nie zniese"... jak któryś z kolegów wyżej wspomniał nasz szkoleniowiec od samego początku kadził swoimi "ofensywnymi inklinacjami".

Każdy widział jak się ma teoria "erotomana-gawędziarza" do praktyki.

I właśnie za ten pierdolony minimalizm, za to "koalskie" podejście przy całym pierdoleniu o chęci nowej tożsamości (zwłaszcza przy projekcie "Wielka Lechia") nasz sympatyczny portugalski żigolo powinien zostać dyscyplinarnie wyjebany na halę odlotów w Rębiechowie z biletem do Lizbony (w jedną stronę)!

Ulżyło mi. Dziękuję. ;-)
21 sierpnia 2014, 07:38 / czwartek
Mi coś śmierdzi zwolnienie Szutowicza wyjebaniem koali, ktoś gdzieś napisał, że Skorża na swojego zaufanego trenera od przygotowania fizycznego, z którym zawsze pracuje.
21 sierpnia 2014, 12:28 / czwartek
Ja też nie rozumiem tego, że Kacajew jeszcze nie zagrał. Nigdy go nie widziałem jak gra, ale gdy słucham opowieści to mam wrażenie, że w klubie nawet ludzie od dbania o murawe na T29 go chwalą. Wszyscy nim zachwyceni, a koleś jest jak UFO.
21 sierpnia 2014, 12:45 / czwartek
nie tylko Kacajew - cały czas mnie zastanawia - 3/4 kontuzji naszych zawodników to drobne urazy a nasi leczą się miesiącami jakby im nogi pourywało ... nie wiem czy mamy słaby sztab medyczny czy nasi zawodnicy są tacy delikatni ...
21 sierpnia 2014, 13:07 / czwartek
Nie rozumiecie sprytnej, wręcz perfidnej taktyki Machado, całego drugiego dna tej sprawy, bo to jest zaiste wyrafinowany chwyt psychiczny, którego ostrze jest skierowane w usposobienie mentalne piłkarzy rywala. Przejrzałem go na wylot, choć nie było to łatwe zadanie. Wprowadzanie Pietrowskiego do gry ma na ogromny sens, ma na celu uspokojenie, uśpienie rywali, żeby Lechia mogła zadać im w ostatniej chwili decydujący, nagły i niespodziewany śmiertelny cios. Jak piłkarze rywala widzą pojawiającego się na placu Pietrowskiego, to już sobie myślą, jest luzik, meczyk mamy wygrany, szerokie uśmiechy wykwitają na ich obliczach, a w szeregi ich wkrada się mimowolne rozprężenie. Taki sam efekt dałoby puszczenie przez Machado do gry chłopaka od podawania piłek, ale ze względów regulaminowych Machado nie może sobie oczywiście na to pozwolić. Nie doceniacie geniuszu Machado.
21 sierpnia 2014, 13:59 / czwartek
Hehe, podobny efekt daje chyba regularne ogrywanie "SUPER SNAJPERA" Buksy.
22 sierpnia 2014, 22:07 / piątek
Odprawa przed meczem Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok. Trener Machado pokazuje piłkarzom fragmenty z najgroźniejszymi akcjami rywali.
– Uważajcie na tego z 14,dobrze gra głową.
– To Adam Dźwigała, jest już u nas – odpowiadają lechiści.
– Aha. To przejdźmy dalej.
22 sierpnia 2014, 22:19 / piątek
Ariel Borysiuk @ArielBorys4 ˇ 23 min

@LukaszOlkowicz @BorekMati byłem w szatni, niestety nie tak to wyglądało.
22 sierpnia 2014, 22:49 / piątek
a gdyby tak Machado ogolił głowę i założył Saller :)
23 sierpnia 2014, 07:56 / sobota
Mysle ze nasza krytyka dotyczy głownie oceny tego w jaki sposob machado reaguje na bieżącą sytuację na boisku. Ciężko ocenić jak przygotowuje zespol, jak wyglada trening, jak potrafi przygotować zespol mentalnie. I tak sobie myślę, że aby wybrać tych 11 najlepszych to trzeba trochę porotować składem. A w tym przypadku to juz pozostają jedynie testy na żywym organiźmie czyli w trakcie meczy o stawkę. I były przebłyski dobrej gry takiej jak w 1 połowie meczu z Lechem czy też Podbeskidziem.. Czy te mecze pozwoliły miec nadzieje na ustalenie stałej 11tki? Chyba coraz bardziej tak, bo wczorajszy mecz pokazał że Aleksic i Colak to zawodnicy których warto brać pod uwagę przy ustalaniu wyjściowego składu.. Zatem niech eksperymenty skończą sie jak najszybciej wówczas mam nadzieje będziemy świadkami lepszej gry naszej Lechii
23 sierpnia 2014, 11:47 / sobota
Niby wygrany mecz, ale jaki miał pomysł Machado wystawiając Mirande i Malbasicia od początku? Goście kompletnie kondycyjnie nieprzygotowani, a i piłkarsko wyglądali fatalnie. Facet zachował się co najmniej niepoważnie. Coraz bardziej sam zaczynam mieć go dosyć i powątpiewam, że gość wie co robi.
23 sierpnia 2014, 15:12 / sobota
Bączek w swoim IBC wyzwał naszego treneiro - zobaczymy czy maczeta wpusci go jeszcze na jakis mecz ;)
31 sierpnia 2014, 16:22 / niedziela
Podbijam. Tego sie nie da ogladac : ( System KB -> Kopnij Biegnij, dorzuc na Colaka moze cos ustrzeli, zero motywacji, agresji, zaangazowania. Oni graja na wyj...anie tego osiłka. Moze im sie nie chce po niemiecku sluchac jego wypocin.
31 sierpnia 2014, 16:54 / niedziela
Nie musi odejść, on musi WYPIERDALAĆ!
31 sierpnia 2014, 17:09 / niedziela
Brawo Machado widać że mamy trenera który jest wybitnym strategiem, tak słabej Lechii nie pamiętam chyba że za czasów Rafała Ulatowskiego
31 sierpnia 2014, 17:15 / niedziela
za czasów Koali*
31 sierpnia 2014, 17:37 / niedziela
Proponowałbym nie obrażać wuefistów... ten kolo po prostu prowadzi zajęcia wychowania fizycznego w zastępstwie... niestety nie określono na jak długo.

Wszystkie trzy bramki padły po indywidualnych błyskach albo strzelających, albo dogrywających. Dobrze, że oprócz najszybszego w lidze Maku mamy też Colaka i RudegoSpichlerza czy jak mu tam. Będą z nich grajki... jeszcze żeby miał ich kto prowadzić...

Kurwa, co za pionek tu robi za trenera to szkoda gadać.
31 sierpnia 2014, 17:44 / niedziela
No właśnie, przestancie obrażać wuefistow! Wielu z nich maczeta mógłby buty czyścić!
31 sierpnia 2014, 18:01 / niedziela
jak to mowil Pan Tomaszewski..
nie mozna go zwolnic? to trzeba wyjebac go dyscyplinarnie!!!
jak dlugo jeszcze bedziemy tracili punkty, przez tego pseudo trenera??
31 sierpnia 2014, 18:18 / niedziela
Mamy dużo szczęścia, ze tego meczu nie przegraliśmy. Naszą gra przez większość to zbrodnia, absolutnie zero jakiegokolwiek pomysłu na grę. Moim zdaniem teraz się już miarka przebrała, jest czas wprowadzić nowego trenera, a pionka należy w trybie natychmiastowym wyjebać!!!
31 sierpnia 2014, 18:49 / niedziela
Bardzo chciałbym, by pan machado był tylko tymczasowym popychadłem na czas transferów (takim kimś, kto będzie siedział cicho nieważne co by się działo), a teraz znajdą profesjonalnego trenera. Mamy dwa tygodnie by nowy trener zaszczepił w drużynie myśl taktyczną, bo puki co to bramy zdobywamy dzięki indywidualnym umiejętnościom poszczególnych graczy. Fatalną grę niektórych piłkarzy w tym sezonie też należy zwalić na popychadłę (a co!), bo wiosną grali oni o wiele lepiej. Pisząc krótko: Machado wypierdalaj! Machado - vai se foder!
31 sierpnia 2014, 19:00 / niedziela
Machado dziś trafnie pochwalił Ruch za organizację gry. Rzeczywiście, gdybyśmy my mieli tak poukładaną grę z takimi zawodnikami jak mamy to byśmy ich dziś rozjechali. Najlepiej gdyby udał się do Kocjana na koreptycje. Tradycją jest że większość zawodników w meczu gra bezładnie i ciężko coś powiedzieć o ich zadaniach taktycznych. Dziś przodował w tym Aleksić. Machado musi ogarnąć przede wszystkim organizację gry obronnej. Nie łudźcie się przynajmniej do grudnia wuefista zostanie z nami. Liczę że wtedy zakontraktujemy jakiegoś trenera z prawdziwego zdarzenia, a do tego czasu będziemy na 5-6 miejscu nie tracąc kontaktu z czołówką.
31 sierpnia 2014, 19:07 / niedziela
A głowa poleciała szutowiczowi, który robił tylko rozgrzewki przez cały okres przygotowawczy i nie miał nic do powiedzenia jak za Moniza czy Probieża......."kim macha do" jest słabszy od wf istów nie ma zielonego pojecia o taktyce i motoryce, ruch grał 120 minut w czwartek większośc piłkarzy ruchu ma w nogach 14 spotkan po 90 minut i wyglądali jak Intercity przy towarowym.........kurwa trener słup i jeszcze jego asysten kurwa katastrowa.........tak rozjebać zespół który wywalczył 4 miejce ambicją i zaangażowaniem :(
31 sierpnia 2014, 19:11 / niedziela
Michał lubilem cie słuchać zanim nie zrobiles strzałki na białorus po porażce na własne życzenie z twoją drużyna. Teraz sobie odpusc :)
31 sierpnia 2014, 19:38 / niedziela
mamy w pomocy: Maka, Pawłowskiego, Borysiuka, Łukasika, Vranjesa, Pietrowskiego itp. - a dzisiaj naszej pomocy nie było ... każda piłka na środek była przechwytywana przez Ruch. Jak mając taki potencjał w środku można tak oddawać pole gry ... sorry ale nikt mi nie powie, że Machado radzi sobie z tym teamem ... po prostu to nie jest trener na ten model tworzenia zespołu ...
31 sierpnia 2014, 20:07 / niedziela
Pała nie trener!!! Krew mnie zalewa bo potencjał mamy, graczy mamy i zmienników też tylko... albo i aż wystarczy to poskładać. Stara ciota bez jaj.
31 sierpnia 2014, 20:16 / niedziela
Skoro na 100osób nie widzi w nim przyszłości 99 to może pora to okazać...!
31 sierpnia 2014, 20:25 / niedziela
Tą jedyną osoba która widzi w nim potencjał jest on sam. :)
31 sierpnia 2014, 20:30 / niedziela
Ja rozumiem, ze jest swój prezes, ze trzeba dac czas, ze się cos w przeciwieństwie do kucharowej stagnacji dzieje, ale tego anemika dłużej nie wytrzymam!!! :)
31 sierpnia 2014, 20:31 / niedziela
co okazać? Lechijko jesteśmy z Wami? Nic się nie stało? czy wygrywasz, czy nie?? TYLKO U NAS JEST COŚ TAKIEGO. Piłkarze się kompromitują, ale co tam - przecież trybuny im biją brawo:)

Czy to jeszcze Lechia??
gdzie jest przymus wyniku? gdzie są "kary" za żenującą grę?

Nieee... to nie te czasy. Teraz te pizdy się głaszcze, że nic się nie stało.
31 sierpnia 2014, 20:36 / niedziela
Boldi to cud , zostanę za to zjebany ,ale pierwszy raz się z Tobą zgadzam :)
31 sierpnia 2014, 20:50 / niedziela
Tu się nawet nie ma co zgadzać. Plują "Nam w ryj swoja grą" - pierdolone pseudogwiazdy :O a ja tu słysze, ze nic się kurwa nie stało.. czy dzięki za walkę :D haha
31 sierpnia 2014, 20:55 / niedziela
Fakt, Boldi i ja się z Tobą zgodzę... "dzięki za walkę" to było masakrycznie słabe. Chyba czas na to, żeby prowadzący doping też był trochę bardziej błyskotliwy niż ten obecny...
31 sierpnia 2014, 21:13 / niedziela
Nie ma co słać na piłkarzy, bo jak coach daje takie wskazówki i oni zgodnie z nimi postępują to wina jest śmierdziela, a nie kopaczy. Jeśli nie ma wytycznych to każdy gra jak mu się podoba i to też wina śmierdziela. Winą śmierdziela jest brak taktyki, stylu i ogólny brak zaangażowania, bo jak większość z tych piłkarzy na zachodzie trenowali z kimś kto zna się na swoim zawodzie, to ten gość ich musi śmieszyć i z tego może powodu ich poruszanie po boisku, ustawianie się i morale jest takie właśnie, a nie inne.
31 sierpnia 2014, 21:20 / niedziela
Smutne jest to, że połowa zawodników poszła po meczu do szatni. Jeszcze w poprzednim sezonie cały zespół wraz ze sztabem podchodzili do nas, a teraz taki przykry obrazek wcale się z nami nie identyfikują.
31 sierpnia 2014, 21:32 / niedziela
Dlatego ich nie ma sensu po glowach klepac ,ze jest ok, skoro nie jest. No chyba ,ze jest :D?

Poważnie to nie dajmy sie stlamsic nowej wizji , Lechia to my. Kiedyś , teraz i w przyszlosci! Od najemników mamy wymagać bo zapierdalanie to ich zasrany obowiązek. Co do gniazdowych to jak dla mnie nie nalezy patrzeć na jedną według mnie tez niwlasciwą reakcje , ale na to jak rozwinął się nasz klub pod katem kibicowskim. Jak w sile rośnie ULG .To jest tez zasługa prowadzących doping i tego tylko zwolennicy maczety nie skumają.

Ps.dziękuje za dzisiejszą oprawę, sprawiła że duma z bycia kibicem Lechii mimo ,ze to wydawalo się nierealne jeszcze wzrosla
31 sierpnia 2014, 21:46 / niedziela
Smutne jest to, że część publiki gwiżdże już w połowie meczu zamiast dopingować. Jak wygrają to podejdą jestem pewien. Poza tym deszcz padał :) Skończcie już pi..lić o zmianie trenera. Teraz Ojrzyński się marzy co? Zobaczymy jak PBB skończy. Na razie mamy 2 pkt straty do podium a z liderem już graliśmy :) Z drużyną z 4 miejsca wygraliśmy co według niektórych oznacza, że wygramy z Legią. Więc nie smęcić. Jak na awaryjnego trenera z łapanki Machado sobie radzi.
31 sierpnia 2014, 21:50 / niedziela
997

Dodaj do nicka numer do psychiatryka i tam opowiadaj kolegom jak Machado sobie radzi.
31 sierpnia 2014, 22:07 / niedziela
Edwin, we will se what time will say. Kierowanie ludzi do psychiatryka to była ulubiona metoda komunistów wobec ludzi o innych poglądach tak Ci chciałem przypomnieć w wiadomą rocznicę. Więc zrób sobie ice bucket challenge (najlepiej kilka razy) żeby ochłonąć. Czynność powtarzaj przed każdym postem. Zobaczysz o ile mniej zatwierdzisz.
31 sierpnia 2014, 22:17 / niedziela
Te spedalone gry dla celebrytów nie są dla mnie. Wylej sobie nawet na głowę wiadro sikow jak ci to pomoże dojść do wniosku ,ze maczetą to niewypal...
31 sierpnia 2014, 22:24 / niedziela
A co maja klaskać najemnikom, ze pańszczyzne odpierdalaja?Kurwa łaskawcy podejda jak wygrają?Ty kolego z 9 w nicku pojawiłes sie niedawno na forum i Twoje wypowiedzi hmm...kolegą Mandziary czy Juskowiaka jestes?Przeciez te pseudogwiazdki niby duzo lepsze od naszych wychowanków graja totalna kichę.
Niech sie cieszą,ze tylko gwiżdżą.Kiedyś przychodzili motywatorzy i tłumaczyli ręcznie,że w Lechii trzeba zapierdalać.
31 sierpnia 2014, 22:58 / niedziela
kolego 919191 podaj prosze czym cie ujal trener macheda?
bo jak dla mnie to koles nie ogarnia druzyny, i daleko z nim nie zajedziemy.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.353