Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Quim Machado musi odejść!!!

strona 5/15

31 sierpnia 2014, 23:06 / niedziela
Ludzie dajcie mu troche spokoju. Codziennie mu kupują jakiś zawodników to jak on ma zgrać zespół ? Mi sie wydaje że on już sam się pogubił z tym kogo ma w zespole , zresztą podobnie jak kibice . Ja jestem ciekawy czy on ma jakikolwiek wpływ na transfery bo mi sie wydaje że nie . W kadrze jest 3 Brazylijczyków + Rudninilson z Gwinei Bissau/Portugali a żaden z nich nawet na ławke się nie łapie obecnie , więc raczej ich Machado nie chciał . No i jak on ma pracować w takich warunkach ?
31 sierpnia 2014, 23:08 / niedziela
Ja również coraz bardziej jestem przeciwko Machado, ale bądźmy poważni, faktycznie dostał zespół gdzie ciągle mu wciskają nowych, dopiero 7 kolejek. Jeżeli naprawdę ten klub ma być poważny, nie można wyjebać go po 7 kolejkach i 11 punktach. Juskowiak wszystko widzi i nie zanosi się na pochopne ruchy.
31 sierpnia 2014, 23:21 / niedziela
Doli łatwej nie ma - pełna zgoda. Tyle, ze potrzebny jest człowiek z charakterem , który będzie miał w tych menagerow wyjebane. Dlatego zero tolerancji i zrozumienia dla pionka
31 sierpnia 2014, 23:22 / niedziela
Machado miał szkielet składu już od początku czerwca (Trela Janicki Valente Lekovic Makuszewski Wiśnia Vranjes Pawłowski Grzelczak Sadajew (?) Aleksic Łukasik Borysiuk), a nie widać w tej drużynie nawet namiastki stylu jakiegokolwiek, są braki fizyczne i indywidualne zrywy, które dają nam jakąś nadzieje na zwycięstwo. Jedynym argumentem na jego obronę jest fakt, że ciągle nie wiedział na czym stoi i kto mu dojdzie do składu.
1 września 2014, 00:45 / poniedziałek
Edwin:
"Dlatego ich nie ma sensu po głowach klepać ,ze jest ok, skoro nie jest."

Śmiem się nie zgodzić. Ba, twierdzę nawet iż ten jakże 'oldskulowy' sposób motywacji byłby teraz tym, co zadziałałoby dużo lepiej niż "Jesteśmy z Wami" w kierunku większości tej "drużynki" (gdzie najbardziej chyba ich interesuje okazjonalne sprawdzanie stanu konta).

Ale żeby było jasne (i w temacie)... tą "pracę u podstaw" należałoby zacząć od zastępczego nauczyciela.

PS: tym, którzy dalej nie ogarniają o co w tym wszystkim (przynajmniej mi) biega: absolutnie nie krytykuję zastępczego nauczyciela za "brak ogarnięcia nowej drużyny"... wiem, że co chwilę jest ktoś nowy etc.

Za co zatem:
- Kto mydlił oczy wszystkim "ofensywnym stylem gry" przed sezonem i nie potwierdził tego (a wręcz przeciwnie) w czasie sezonu?
- Kto wciąż robi błędy w ustawianiu zespołu, a co gorsze w zmianach (nie liczę dzisiejszego meczu)?
- Kto pierdolił farmazony o Sadajevie, że jest naszym zawodnikiem kiedy ten był już w Pyrlandii podpisywać cyrograf?

Wniosek:

- Komu plują ciągle w pysk, a ten z uśmiechem odpowiada "drobna mżawka"?

Ten kolo nie ma prawa uczestniczyć w projekcie "Wielka Lechia", bo przerasta go to o kilka klas (by pozostać przy nomenklaturze szkolnej)!
1 września 2014, 05:29 / poniedziałek
Ogólnie rzecz biorąc,to poprostu stało się męczące.
Tego nie da rady się oglądać,na trzeżwo.....pod "bańką "też
Dlaczego Pan Treneiro nie każe im biegać?
Dlaczego grają na stojąco?
1 września 2014, 05:54 / poniedziałek
P.S.
SS strasznie długi masz P.S hehe
1 września 2014, 06:03 / poniedziałek
A ha,i podstawowa zasada Naszego Forum.
Najpierw napisz ,potem czytaj hehe
Bo to ma być od serca.
1 września 2014, 08:07 / poniedziałek
Musi odejść najpóźniej po tej rundzie.Mamy do jej końca 10 kolejek.Jeśli nie zdobędzie min 18-20 pkt-to Go zmienić.
1 września 2014, 08:45 / poniedziałek
Machado odejdzie zapewne zimą jeśli strata punktowa będzie za duża. Jeśli będą w pierwszej piątce to raczej nie odejdzie.
1 września 2014, 09:02 / poniedziałek
Sporo nabroil wczoraj Pietrowski, dal sie wkrecac jak uczen ale czy to jego wina do konca? Jaki trener rzuca chlopakiem po boisku w kazdym kierunku wiedzac, ze nie podola? Sa zawodnicy w druzynie, ktorzy nawet nie zadbiutowali, a on wrzuca na debiut dwoch noname-ow prosto z samolotu i twierdzi, ze nie dali rady kondycyjnie. Nie ma zawodnika na treningu (Zaur) a on dalej twierdzi, ze ma napastnika. Nie jest w stanie ogarnac calego meczu, gramy zrywami po parenascie minut na mecz. Zadnego wypracowanego schematu. Zadnego firmowego zagrania. Wszystkie bramki to wynik indywidualnych umiejetnosci zawodnikow. Jasne jest, ze do konca rundy bedzie, moze i strata bedzie "akceptowalna" ale czy na wiosne ten geniusz trenerski sie ogranie i pokaze ukryte dotad bardzo gleboko trenerskie umiejetnosci? Watpie...
1 września 2014, 10:11 / poniedziałek
Fakt jest taki że na polską ligę nie trzeba jakiejś mega taktyki. Zagrać pressing przez cały mecz i drużyna przeciwna totalnie się gubi. Pokazał to dobitnie Moniz gdzie robiliśmy sito z Lecha w Gdańsku grając właściwie podobnym składem jak teraz a obecnie przegrywamy. Machado nie kontynuuje pracy Moniza. On nie ma pojęcia jak dobrac taktykę a ona jest naprawdę prosta. Problemem jest także wystawianie co niektórych zawodnikow. Moim zdaniem Pietrowski nie powinien grac w obronie, to jest defensywny pomocnik i tam jego miejsce. Pawłowski powinien odwiedzić rezerwy bo to co ten facet odstawia na boisku to III liga. Na orlikach juniorzy prezentują więcej inteligencji niż on. Przerażająca jest gra środkowych obroncow. Valente zupełnie nie panuje nad środkiem a Janicki mu wtoruje. Potwierdza się po raz kolejny że Janicki gra dobrze wtedy gdy ma obok siebie doświadczonego, solidnego stopera. Wygląda na to że nadal nie ma prawego obrońcy albo po prostu Możdzen jest totalnie bez formy. Z taka obroną nawet jak Colak i Friesenbichler będą się dwoic i troic meczow się nie wygra co pokazal dobitnie mecz z Ruchem. Środek pola jest totalnie pusty. Kolejny mecz Lechia przegrywa w środku pola. Dlaczego za Moniza środek pola był zagęszczony a teraz jest totalnie pusty i przeciwnik tam robi co chce? Tak nie może być. Tylko to są niestety podstawy ustawiania drużyny a to powinien robić trener. A ten porusza się jak we mgle.
1 września 2014, 10:47 / poniedziałek
"Fakt jest taki że na polską ligę nie trzeba jakiejś mega taktyki. Zagrać pressing przez cały mecz i drużyna przeciwna totalnie się gubi. Pokazał to dobitnie Moniz gdzie robiliśmy sito z Lecha w Gdańsku grając właściwie podobnym składem jak teraz a obecnie przegrywamy."

Nie, nie. Moniz stworzył z nienajlepszych piłkarzy drużynę.
Dzisiaj nie mamy drużyny, tylko same indywidualności.
W Lechii gra co najmniej 4 znakomitych piłkarzy, jak Borysiuk, jak Pawłowski, jak Maciek Makuszewski (wszyscy trzej w formie uprawniającej do gry w reprezentacji Polski), oraz jak Toni Colak a ponadto co najmniej 6 przyzwoitych - ale nie mamy z nich drużyny. Gole padają, gdy taki Colak minie kilku zawodników przeciwnika, albo Makuszewski przebiegnie sam kilkadziesiąt metrów i dobrze poda albo sam strzeli - bo w polskiej lidze mało jest ludzi zdolnych go zatrzymać. Jednak w meczach z drużynami takimi, jak Ruch - złożonymi w sumie z zawodników przeciętnych i przeterminowanych, lecz grających drużynowo - mamy problemy. Tak było z Wisłą, tak było z Ruchem i Lechem.
Jeśli nie zmienimy gry, to tak będzie dalej ze Śląskiem, z Zabrzem i może też z beniaminkami, których meczy w sumie nie widziałem, ale wątpię, żeby osiągały tak dobre wyniki przypadkiem.
Za Moniza traciliśmy niewiele bramek, dlatego, że staliśmy znakomicie w pomocy i w obronie, te dwie formacje dawały także ciśnienie do przodu. Tutaj była taktyka. Niezwykle wzrósł także czas posiadania piłki przez Lechię.
Dzisiaj jest szarpanina i chaos, poleganie na indywidualnych umiejętnościach i zrywach co ambitniejszych debiutantów, a nie grze zespołowej.

My potrzebujemy trenera, który ich wszystkich poukłada na boisku, bo jak na razie, to mamy tylko selekcjonera.
1 września 2014, 11:27 / poniedziałek
Jakbym się podniecał stylem to bym został fanem skoków narciarskich albo łyżwiarstwa figurowego. Na razie jest tak, że jeżeli będziemy punktować tak jak dotychczas to na koniec rundy zasadniczej będziemy mieli 47 punktów co w zeszłym roku dawało 4 miejsce przed podziałem- takie były przedsezonowe przewidywania. I to jest fakt a nie subiektywne odczucia. Jeżeli na koniec rundy ten współczynnik się zmieni na gorsze to dołączę do grona zawziętych krytyków Machado. Na razie nie mam powodów. Niedoszły nasz zbawca (dla niektórych) Probierz z 3 byłymi graczami Lechii jest za nami (nie muszę przypominać w jakim stanie zostawił nasz zespół Monizowi), tenże Moniz ze swoją nową drużyną w II Bundeslidze ma 2 punkty po 6 meczach. I takie są fakty a nie słodkie pierdzenie że jakby Moniz tu był to by było nie wiadomo co (może by było a może nie). Nie znam niemieckiego bo z chęcią bym poczytał co o nim piszą kibice TSV na przykład tu odnośnik . A po beznadziejnym w pewnym momencie Probierzu każdy (nawet Edwin) poprowadziłby Lechię lepiej (może nawet lepiej niż Moniz). Zobaczymy jak Machado podejdzie do Pucharu Polski i dokąd zajdzie - to też będzie jakaś podstawa do jego oceny. Na razie koledzy przestańcie go zwalniać zwłaszcza jak nie macie pomysłu na następcę.
1 września 2014, 11:37 / poniedziałek
A ja uwazam za domaganie sie odejscia trenera na tym etapie jest niepowazne, a nawet szkodliwe. Ocena pracy Machado moze nastapic najwczesniej po 1 rundzie, a tak naprawde to po calym sezonie. Dopiero wtedy mozna bedzie wymagac od trenera stworzenia prawdziwie grajacej druzyny, tak jak robi to teraz Ruch. Wczoraj Ruch pokazal ze pomimo mniejszego potencjalu są lepszą druzyna. My za to mamy lepszych pilkarzy i wiekszy potencjal, ale nie mamy jeszcze druzyny. Na to jednak potzeba czasu i nic sie na to nie poradzi. Machado dostal caly zaciag lepszych wykonawcow od tych co byli do tej pory w zespole, jednak na ulepienie z tego druzyny potrzeba czasu, i z tego bedzie rozliczany. Nerwowe ruchy tylko zaszkodzą. Do budowy czegokolwiek zawsze potrzeba troche cierpliwosci. Burzyc jest najprosciej i najszybciej. Mnie tez bolaly wczoraj oczy w 1 polowie, ale brawo dla trenera za dobra reakcje w przerwie i dla zespolu za to ze po przerwie potrafili 3 razy odrobic straty. Pozdrawiam wszystkich niecierpliwych!
1 września 2014, 11:45 / poniedziałek
tam nie ma drużyny zespołu i pewnie lidera dobitnie o tym świadczą te wywiady:

odnośnik
1 września 2014, 11:52 / poniedziałek
Paprochu, tu nie ma co burzyć, bo nic nie zostało zbudowane!

Wczorajsza druga połowa - lepsza w naszym wykonaniu (?) - spowodowana była zmęczeniem Ruchu, a nie decyzjami poganiacza. I argument, że wyciąga wnioski i jego zmainy są lepsze niż byly na początku sezonu oznacza dla mnie tylko tyle, że nasz Machado się uczy. Ja osobiście wolałbym trenera, który skupił by się na uczeniu swoich podopiecznych, a nie samego siebie.

TLG!
1 września 2014, 11:59 / poniedziałek
Ruch po kilku meczach Kuciaka już pokazywał, że są lepszą drużyną...
1 września 2014, 12:02 / poniedziałek
Są teraz dwa tygodnie. Idealny moment na zmianę , która jednak nie nastąpi. Dlaczego? Dokladnie, jak ktoś napisał nie ma co burzyć bo nic nie zostało zbudowane. Względem pierwszego meczu nie nastąpił żaden postep w grze. Nie widać jakichkolwiek schematów. Wczoraj w środku pola była dziura jakiej jeszcze nie widziałem w meczu Lechii. Prawdziwie podworkowa gra i to wykonaniu podworkowców którymi nikt nie kieruje bo i w osiedlowych meczykach były drużyny poukładane :).
Czas do końca rundy? Ok ,tyle ze zwolnienie go wtedy będzie przyznaniem się do porażki, błędem po prostu i zmarnowaniem kilku miesięcy oraz strata punktów których może potem zabraknąć.
Dalsze trzymanie go ma sens tylko w wypadku wiary ,ze jest on trenerem docelowym.
Sorry , ale jak bardzo bym nie próbował nie umiem w to uwierzyć.
1 września 2014, 12:20 / poniedziałek
Dla wielbicieli talentu Moniza statystyka jego przygody z Lechią:

Górnik Zabrze Lechia Gdańsk 2014-06-01 18:00:00 0:2 (0:0) 37. Kolejka
Lechia Gdańsk Wisła Kraków 2014-05-28 20:30:00 2:2 (0:1) 36. Kolejka
Zawisza Bydg. Lechia Gdańsk 2014-05-25 18:00:00 0:0 (0:0) 35. Kolejka
Lechia Gdańsk Lech Poznań 2014-05-16 20:30:00 2:1 (2:1) 34. Kolejka Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk 2014-05-10 18:00:00 0:2 (0:2) 33. Kolejka
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 2014-05-03 18:00:00 0:1 (0:0) 32. Kolejka
Ruch Chorzów Lechia Gdańsk 2014-04-27 18:00:00 0:0 (0:0) 31. Kolejka
Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk 2014-04-12 18:00:00 1:0 (0:0) 30. Kolejka
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 2014-04-05 15:30:00 2:1 (1:1) 29. Kolejka
Lechia Gdańsk Piast Gliwice 2014-03-29 20:30:00 3:1 (0:0) 28. Kolejka

W 10 meczach 18 punktów (1,8 pkt na mecz) , Machado w 7 meczach 11 (1,7 pkt na mecz). W pierwszych 7 meczach Moniz 13 punktów Machado 11 ( z tym że Moniz w tych 7 meczach grał 4 u siebie a Machado 4 na wyjeździe.

Naprawdę Moniz tak zajebiście wygląda na tle Machado?
1 września 2014, 12:29 / poniedziałek
tutaj bardziej chodzi o styl niż wyniki
ja osobiscie mam mieszane uczucia co do tego trenera ale jednak dal bym mu czas do konca rundy
1 września 2014, 12:35 / poniedziałek
Fajnie opracowałeś staty 919191, ale tu nie chodzi o porównania Moniza do Machado - choć w podejściu do treningów i piłkarzy u tego pierwszego było naprawdę widać ogromne zaangażowanie. Dodatkowo statystyki nie zawsze odwzorowywują realny stan. To jak zespół funkcjonował na wiosnę, a teraz to pozostawię bez komentarza. Machado był na fali wznoszącej tylko dlatego, że po "trenowaniu" ogórskich klubików w Portugalii przeszedł do nas. Mieszkamy nad morzem i wiemy jak to jest z falami... teraz już jest na fali opadającej. Nie chcę być źle odebrany, ale już Probierz by lepiej poskładał te klocki..
1 września 2014, 12:42 / poniedziałek
Mogę jeszcze dopisać, że drużyna Machado w 7 kolejkach już strzeliła tyle samo bramek co drużyna Moniza w 10 ale niestety więcej też straciła (już teraz 11 w 7 meczach a Moniz w 10 meczach 7 - więc widać potwierdzenie statystyczne obserwacji meczowych gdzie są problemy)
1 września 2014, 12:42 / poniedziałek
z tłitera

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski

Trener Lechii Machado wisi na włosku. Może dzisiaj zostać zwolniony (ale nie musi). Trwają rozmowy.
1 września 2014, 12:47 / poniedziałek
Robi się gorąco :) Właśnie też miałem wklejać wpis z twittera hehe
Kto za niego ? Fornalik ??!!
1 września 2014, 12:48 / poniedziałek
Trener...
1 września 2014, 12:48 / poniedziałek
Czesiu Michniewicz, stadion już zna.
1 września 2014, 12:51 / poniedziałek
no to chyba czas zalowyc nowy watek: "nowy trener musi odejsc !!!" ;)
1 września 2014, 12:53 / poniedziałek
GLG:
Lepszy długi PS niż trzy wpisy po trzy linijki, nie? ;-)

Poza tym to było dla mających problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

919191:
"Jakbym się podniecał stylem to bym został fanem skoków narciarskich albo łyżwiarstwa figurowego."

Twój kolejny wpis udowodnił tylko, że powinieneś nie tylko być fanem tych dwóch sportów powyżej i ich statystyk, ale również zajmować się prognostyką.

Porównywania nauczyciela zastępczego do poprzedniego "opalonego trenejro" (mimo iż za nim specjalnie nie tęsknię), a zwłaszcza gry tych dwóch drużyn nawet nie skomentuję.
1 września 2014, 12:56 / poniedziałek
Info pewne na 99%:
Jusko leci bo nie wypelnil umowy. Mial zakontraktowac 2 pelne jedenastki a wyrobil tylko 20 zawodnikow! Zostanie jak cos ustrzeli lub klub nie wliczy bramkarzy tylko zawodnikow z pola.
Info mniej pewne: (89%)
Wlasciciel zdegustowany wynikami oraz poziomem sportowym rozwaza sprzedaz klubu. Ponoc zainteresowany jest jeden z listy 100 najbogatszych polakow - Kuchar, ktory ponoc zaluje pochopnej decyzji o sprzedazy klubu.
Info malo pewne (49%). Ponoc CR7 tak na prawde chce graz z Messim w jednym klubie i rozwaza mozliwosc budowy czegos od podstaw z dala od polwyspu Iberyjskiego. Wschod jest niebezpieczny (Ukraina-Rosja) wiec szansa jest.
1 września 2014, 13:04 / poniedziałek
Michniewicz też chyba czyta forum :P

Czesław Michniewicz ‏@czesmich teraz
uspokajam to nie ja :D
1 września 2014, 13:05 / poniedziałek
Wraz z nieudolnym trenerem musi odejść nieudolny dyrektor sportowy. To wina Ruskowiaka, że nie mamy normalnego trenera, a piłkarze których kontraktujemy to jakieś cioty, bez żadnego doświadczenia i umiejętności.
1 września 2014, 13:12 / poniedziałek
tu się w ogole nie zgadzam jusko jest wg mnie ok
1 września 2014, 13:13 / poniedziałek
919191 - jak już porównujesz to porównaj też jakimi zawodnikami dysponował Moniz a jakimi Machado. Potencjał zawodników "turysty z Portugalii" jest dużo dużo wyższy, a mimo to jestem pewien że gdyby zestawić dwa zespoły, to dobrze ustawiona i zorganizowana drużyna Moniza wygrała by z obecną, która jest zwyczajnie zagubiona i nie ma pomysłu na grę. Argumenty że Machado nie wie co ma zrobić bo jest mnóstwo nowych zawodników do mnie nie przemawia, Moniz też dostał drużynę z marszu i wyglądało to o niebo lepiej.
1 września 2014, 13:15 / poniedziałek
Natomiast gdy drużynę dobrał sobie sam wygląda to jeszcze gorzej niż Lechia dzisiaj. Pozdrawiam

Wszelkie rozstrzygnięcia w ciągu najbliższych dwóch godzin, trwają rozmowy w trójkącie Juskowiak-Mandziara-Machado
1 września 2014, 13:20 / poniedziałek
Mam nadzieję, że nasi działacze monitorowali rynek trenerów i nie biorą kogokolwiek tylko dlatego, że forum huczy. Sprawa trenera jest tu poruszana już od miesiąca i mieli dwa tygodnie lekko, by zlokalizować kogoś sensownego. Na co liczę bardzo.
1 września 2014, 13:23 / poniedziałek
buziek - nie interesuje mnie co się dalej dzieje z Monizem i jego klubem, mnie interesuje co się działo/dzieje/ i będzie się działo w Lechii, a na chwilę obecną nie mamy trenera.
1 września 2014, 13:26 / poniedziałek
Tak mrmac - oni zaczynają dzień od czytania forum. Jeżeli jest tak ja myślisz to wezmą figuranta z papierami do wpisywania w protokoły a faktycznym trenerem zostanie Edwin.

StaraSzkoła - jak dla mnie to mogą strzelać farfocle, szmaty tudzież wygrywać mecze fuksem. Ważne abyśmy na koniec byli lepsi od reszty. Możemy nie grać pięknie ale skutecznie. Aczkolwiek jedno drugiego nie wyklucza ale trzeba sobie dać czas.
1 września 2014, 13:27 / poniedziałek
Skoro nie interesuje Cię co się dzieje z Monizem to po chuj odnosisz się do niego z okresu w którym miał komfort "bez presyjnego" grania? Jedyny mecz który musiał wygrać tj mecz 30 kolejki, nie wygrał i zagrał mocno asekurancko. Dziś gdy pracuje w drugim co do zamożności klubie 2-Bligi i ma presję na wynik jego drużyna nie ma ani organizacji ani wyników. Ot i cała historia z Monizem
1 września 2014, 13:28 / poniedziałek
Marvin14 - kogo proponujesz ?
1 września 2014, 13:43 / poniedziałek
buziek - odnoszę się dlatego że dziwi mnie porównanie Machado do Moniza, równie dobrze dziwiło by mnie porównanie Machado do Probierza czy innego trenera, nie wiem po co się spinasz, uważam że Machado nie jest trenerem i zdania nie zmienię. Mój post to nie były argumenty które przemawiały za Monizem, tylko minusy obecnego "opiekuna drużyny".

919191 - nie proponuję nikogo, nie jestem od podejmowania takich decyzji i nie obserwuje rynku trenerskiego ani pracy innych trenerów. Ale jestem pewien że każdy będzie mądrzejszy od Machado.

Każdy może mieć własną opinię nie kwestionuję tego, tylko moim zdaniem nie ma chociaż jednego argumentu dla którego Machado miałby zostać.
1 września 2014, 13:50 / poniedziałek
SS i Ty moja ulubiona "Stara Wygo" nie załapałeś? hehe
P.S.
Jak bym chciał napisać tyle co gadam,to nie mógłbym się zatrzymać,
i jeszcze dodatkowo bym naobrażał co poniektórych,strasznie rozwiązły "język" mam.
1 września 2014, 13:53 / poniedziałek
Marvin - to jest odważne stwierdzenie, że każdy byłby lepszy od Machado :)
Ja też nie śledzę rynku trenerskiego, wiem tylko, że Rumaka już rycerz dosiada, Skorża w Poznaniu. Może ten Paixao jeszcze nie wyjechał z Bydgoszczy i jest szansa żeby go przechwycić na lotnisku? Michniewicz zaprzeczył, Tarasiewicz niedługo do wzięcia będzie chyba albo ten z Malediwów. Może Ulatowskiego skoro każdy lepszy od Machado, albo Kafara ? Jeszcze Pasieka zostaje albo Libor Pala (będzie się go fajnie zwalniać - Niech spier..la Libor Pala !!!).

Krótko - jeżeli zwolnią Machado teraz to faktycznie amatorka rządzi klubem i trzeba zacząć się martwić.
1 września 2014, 14:00 / poniedziałek
Chyba maly blad w pisaniu zrobiles. Jak nie zwolnia, to wyjdzie amatorka.
1 września 2014, 14:08 / poniedziałek
Nie, nie zrobil. Tez tam uwazam.
Jutro zespol jedzie na zgrupowanie do gniewina. Dzisiaj zamyka sie ostatecznie kadra i nie ma w tym nic dziwnego ze trener rozmawia z dyrektorem sportowym. Stanowski specjalnie przez takie niedomowienia robi szum, a wy to lykacie jak diesle.
1 września 2014, 14:17 / poniedziałek
919191 - ok, przyznaję rację może nie każdy,pomyliłem się, ale jeśli bierzemy pod uwagę cel jaki postawiono tej drużynie przed sezonem to "trenerzy" których wymieniłeś nie powinni być w ogóle brani pod uwagę. Nie zgodzę się tylko co do tego że Machado powinien dalej być na stanowisku trenera. Podaj mi chociaż jedną dobrą jego decyzję, wytłumacz mi skąd takie zmiany na boisku, powiedz mi czy widziałeś chociaż przez chwilę jakiś styl tego zespołu, wytłumacz mi choć jedną zrozumiałą taktykę wyznaczoną przez w-fiste,wytłumacz mi po co ściągamy tylu zawodników skoro Pietrowski może zagrać nawet na bramce, wytłumacz mi czym się różnią(oprócz pozycji na boisku) Buzała,Deleu czy Pazio od Kacajewa czy Greka skoro i tak żaden z nich nie dostał nawet 10-cio minutowej szansy co za różnica kto siedzi na ławce rezerwowych. Mało tego nie uważam że tylko Machado powinien zostać wyjebany, powinien zostać wyjebany ten kto jest odpowiedzialny za to że ten człowiek jest dziś u nas, chyba że to sam właściciel tego chciał.. A i jeszcze jedno masz rację w klubie póki co rządzi amatorka pokazują to między innymi transfery np. transfer trzeciego lewego obrońcy w momencie gdy drugi nawet nie dostał dobrej szansy nie wspominając o Greku. Człowiek uczy się na błędach oby oni też się uczyli, oby nie za późno.
1 września 2014, 14:21 / poniedziałek
Jak ta pizda nie odejdzie to na meczu z Pogonia wrocimy do poziomu 11-12 tys na mecz, pikniki takiej kopaniny ogladac nie beda. Czy to sie oplaca klubowi?
1 września 2014, 14:25 / poniedziałek
hehehehe Tomasz Hajto niemiecki styl gry. obrońca a obrona najbardziej szwankuje (podobno plus ze gada po niemiecku wiec się z większością dogada i zna realia polskiej ekstraklasy )hehehehe
1 września 2014, 14:30 / poniedziałek
Nawet tak nie zartuj.
1 września 2014, 14:31 / poniedziałek
GLG: mea culpa, doczytałem, paniałem... człowiek już odgórnie zaczyna reagować na wpisy... niestety.

Trzeba wyluzować, bo jeszcze ze dwa levele takiego sarkazmu i nie wyjdziemy z tej incepcji.

PS (krótki): niech zwalniają nauczyciela zastępczego... Boldi dostanie grupę inwalidzką! ;-)
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.439