Gdańsk: piątek, 30 października 2020
FORUM
Podstrony:

Quim Machado musi odejść!!!

strona 6/15

1 września 2014, 14:50 / poniedziałek
Marvin - Machado jest z przypadku bo Moniz sp..lił z pokładu nagle i niespodziewanie z powdów (hehe) rodzinnych. Wg mnie takiej opcji nikt w Lechii nie brał pod uwagę. Musieli kogoś wziąć to wzięli Topora. No i jakoś się ostał. Nie wiadomo dlaczego bo w sumie w lato czas był , żeby kogoś znaleźć innego. Moniza niektórzy pamiętają bo taki ładny był, zagraniczny. Miał kręcone włoski, opaleniznę, modny płaszczyk i przyjaciela z Budapesztu, któremu chciał pokazać drużynę po meczu. No i miał efektowny początek po probierzowej beznadzieji. Na niektórych ta magia działa do dziś. Tak samo byłby wspominany Probierz gdyby uciekł za granicę po meczach z Barceloną i początku zeszłego sezonu kiedy byliśmy liderem. Normalnie k..wa miszczem trenerstwa by był - no ale reszta sezonu i PP pokazały jego prawdziwe umiejętności. To jest taki sam mechanizm psychologiczny jak u tych, co twierdzą że za komuny to było lepiej, była praca, było tanio, wszyscy mieli po równo, czy się stało czy się leżało, itd. Złe wspomnienia wypieramy, zostają dobre :)

Moniz kilka meczów wygrał ( z czego ten z górnikiem to nie powinien być brany pod uwagę bo był o nic), jeden ważny przegrał, do 8 weszliśmy dzięki Balajowi.

Gdybając - gdyby Sadajew nie faulował moglibyśmy wygrać z Amicą i następnie z Wisłą, gdyby Wiśnia nie miał kontuzji to nie wiadomo jak by wyglądał wczorajszy mecz etc. etc. albo jakby grał Lekovic. Dlaczego zmiennicy nie grają? Wczoraj po przykładzie Dźwigały widać było dlaczego. Bo są k..wa słabsi i tyle. Średniacy z klubów niemieckich wchodzą po kilkunastu godzinach treningu z drużyną i strzelają bramki. Wychowankowie - mają problemy żeby wygrać w III lidze. To też wina Machado ?

Ja po prostu jestem cierpliwy i nie oczekuję, że od razu będziemy miażdżyć wszystkich bo to się źle z reguły kończy. Nie wiem jakie były ustalenia z Machado i jakie miał konkretne cele. Jeżeli ich nie realizuje to do widzenia jak najbardziej. Ale argumenty że styl ch..owy to słabe są. Wszyscy chcieliby zajebistych grajków i trenera ale kto chciałby podwyżki cen za bilety żeby ich utrzymać?

A na koniec można zostać mistrzem a i tak jakaś panienka się myli w papierach i cały misterny plan na przyszłość w p...zdu :)
1 września 2014, 15:02 / poniedziałek
Faktem jest, że taką ilość piłkarzy może być trudno zgrać każdemu trenerowi, ale:
1. to już 7 mecz pod wodzą Machado i jest coraz gorzej.
2. Taktyka bez głowy. (Laga do przodu i może Maku albo inny pilkę do goni). Nie konstruujemy akcji od bramki jak za Moniza, mimo że w naszych szeregach nie ma już Madery, który etatowo wywalał piłkę byle gdzie.
3. Ewidentny problem z komunikacją z zespołem.
4. Zmiany jak i zestawienie składu czasem nielogiczne (mecz na styku a on desygnuje 18 letniego Dzwigałe na pozycje na której wcześnie nie grał... (tych przykładów jest dużo więcej).
5. Facet nie ma jaj. W polskiej lidze nie sprawdzają się trenerzy intelektualiści tylko ryczący wariaci. Piłkarzy trzeba zmobilizować po męsku.
DLATEGO MACHADO... DO WIDZENIA!
1 września 2014, 15:06 / poniedziałek
Tymczasem na Twitterze coraz głośniej, że jeżeli Machado poleci to zastąpić go może... Hajto.
1 września 2014, 15:07 / poniedziałek
wg dziennikarza Eurosportu jeżeli zwolnią Machado to w grę wchodzi Hajto lub trener z Austrii. Tylko nie Hajto!
1 września 2014, 15:07 / poniedziałek
Podane dalej przez Tomasz Galiński
Krzysztof Srogosz ‏@srogi 25 min.
Jeśli z Lechii zwolnią w poniedziałek Joaquima Machado to jego następcą będzie Tomasz Hajto albo trener z Austrii.
Warszawa
1 września 2014, 15:10 / poniedziałek
Hajto zdania nie umie poprawnie złożyć, a miałby trenerem być? O kurwa...
1 września 2014, 15:10 / poniedziałek
Paradox masz 100% racji.
Nie ma sensu się jednak wysilac ,bo to jest oczywiste dla wszystkich postronnych kibiców. Osoby broniące Machado mają staż na forum krótszy niż on za sterami Lechii. Przypadek :)?
Spośród kibiców nie widać nikogo kto by uważał nadal ,ze jest sens trzymania dyrygenta.
1 września 2014, 15:11 / poniedziałek
Sadajewa też broniłeś 919191 jak niepodległości Czeczenii niemalże i co? I chuj mu w brodę, niech teraz zbiera kartki w Amice.

Teraz jest ostatni dogodny moment na znalezienie trenera, bo ten co jest to podawaczem piłek mógłby być. Nie jest na pewno trenerem na miarę naszej Lechijki. Nie chce mi się wierzyć, że nasi zarządcy nie dostrzegają tego. Ja też jestem cierpliwy, ale gdy widzę jakieś postępy, powolny rozwój, jakieś oznaki by móc liczyć na coś potem. W sytuacji, gdy Machado ma zespół od trzech miesięcy niemal (wiodące postaci, szkielet drużyny) i widać tylko REGRES - on po prostu musi zostać zwolniony, inaczej zacznę sądzić, że jego przełożony jest ślepcem, albo lubi chłopców i ten mu właśnie dobrze robi loda.
1 września 2014, 15:12 / poniedziałek
Jakby co to ja chcę założyć wątek "Tomasz Hajto musi odejść" albo "Trener z Austrii musi odejść".
1 września 2014, 15:12 / poniedziałek
Obiektywnie stwierdzając, jeżeli teraz Machado wyleci, to Juskowiak przyzna się przed nami wszystkimi do dużego błędu. Pytanie, czy on też nie powinien w tej sytuacji odejść, bo to od początku do końca jego trener.
1 września 2014, 15:13 / poniedziałek
lub Mandziary, w sumie to tego nie wiadomo.
1 września 2014, 15:15 / poniedziałek
To nie trener tylko figurant. Wpychaja mu codziennie nowych pilkarzy, i sie koles pogubil.
Po 15tej mialo sie wyjasnic jego sytuacja, i cisza...
1 września 2014, 15:16 / poniedziałek
Mandziara może załatwić posadę Hajcie. Wystarczy poczytać jak Hajto wyraża się o Mandziarze odnośnik do tego środowisko niemieckie go zna
1 września 2014, 15:16 / poniedziałek
I co, Juskowiak jest pierwszym dyrektorem, który zatrudnił trenera, który sobie nie poradził? Błagam.

Hajto to fajna opcja. Po nudnym Machado byłoby przynajmniej zabawnie.
1 września 2014, 15:18 / poniedziałek
Jeśli ktoś poważnie traktuje Hajtę to cały wątek jest wkręcony i szkoda naszego czasu. Toż to gamoń, lanser i przemytnik. Dajcie już spokój.
1 września 2014, 15:19 / poniedziałek
Machado zwolniony, po 16-ej może być info o nowym trenerze
1 września 2014, 15:19 / poniedziałek
Za TT Machado out!! Za godz ma byc podane do wiadomosci kto przejmuje nasza kolonie
1 września 2014, 15:20 / poniedziałek
mam nadzieję, że tajemniczy Austriak zna angielski...hehe
1 września 2014, 15:21 / poniedziałek
Hajto to był by smutny żart i sabotaż... Trzeba było poczekać jeszcze kolejkę II bundesligi i wrócił by holender!
1 września 2014, 15:22 / poniedziałek
no to źródełko miałem dobre hehehhehe
1 września 2014, 15:23 / poniedziałek
A.C.A.B. zbieraj na protezę ręki.
1 września 2014, 15:24 / poniedziałek
A Stanowski ma radoche ze was połechtał.
1 września 2014, 15:24 / poniedziałek
A.C.A.B dobrze ze lewa a nie prawa:) ciezko sie przyzwyczaic :)
1 września 2014, 15:30 / poniedziałek
Nowy trener powinien juz miec za soba udana przygode w pucharach, jak nie LM to przynajmniej LE.
1 września 2014, 15:31 / poniedziałek
No dobra to chyba czas ogłosić konkurs na egzekutora tej ręki?

Zgłaszajcie kandydatury.
1 września 2014, 15:32 / poniedziałek
Kuba Staszkiewicz pisze jednak, że "Jeśli chodzi o trenera Lechii, to wygląda na to, że Quim Machado nadal w grze"
1 września 2014, 15:33 / poniedziałek
EDWIN tępym nożem albo Stara Szkoła struna od gitary żeby trochę bolało heheheh
1 września 2014, 15:34 / poniedziałek
Spokojnie, poczekajcie na oficjalne info.
1 września 2014, 15:35 / poniedziałek
Pamiętam jak w tym meczu odnośnik śpiewaliśmy "Hajto kutasie, zabiłeś babkę na pasie" i teraz ma on zostać naszym trenerem? Piękna historia.
1 września 2014, 15:35 / poniedziałek
Ale polewka leci ze dajecie sie tak wpuszczac jak dzieci.
1 września 2014, 15:40 / poniedziałek
Wyglada na to, ze zachowam reke.
1 września 2014, 15:47 / poniedziałek
Oby te ćwierkacze się nie myliły i jednak Maczeta poleci. Fajnie gdyby akurat teraz ktoś nowy przyszedł w tej przerwie między reprą.
1 września 2014, 16:06 / poniedziałek
(@QbaStaszkiewicz)
Jeśli chodzi o trenera Lechii, to wygląda na to, że Quim Machado nadal w grze
1 września 2014, 16:18 / poniedziałek
Załóżmy się na flaszkę dla A.C.A.B aby go znieczulic
1 września 2014, 16:19 / poniedziałek
To zła wiadomość.
1 września 2014, 16:21 / poniedziałek
Machado zostaje bo zgodził sie na obniżenie zarobków i to ze Mandziara z Piekarsim beda ustalać skład.
Za chwile info, ze nie było żadnego tematu zmiany trenera, który ma pełne poparcie włascicieli i wierzą ze jego praca wkrótce przyniesie lepsze efekty.

Tak obstawiam

TYLKO LECHIA!
1 września 2014, 16:22 / poniedziałek
Dawać Hajto , ma jaja poukłada chłopaków nie będzie opierdalania się , zna niemiecki więc dogada się z połową składu , ma doświadczenie na zachodzie i charyzmę!

Lepiej on niż Maczado , będzie weselej przynajmniej :)
1 września 2014, 16:25 / poniedziałek
Można by spróbować jego

Przemysław Bator ‏@przemekbator 37 min.

To nie jest żaden przeciek, ale ja bym dał szansę w Gdańsku Wałdochowi.
Rozwiń

Przemysław Bator ‏@przemekbator 38 min.

Lechia wyjątkowo efektownie zamknęłaby okno transferowe, ściągając nowego trenera.
1 września 2014, 16:50 / poniedziałek
919191 - Trochę Cię nie rozumiem, już w poprzednich postach napisałem Ci o co mi chodziło, nie jestem wielkim obrońcą Moniza mam na niego wyjebane, chciałbym tylko żeby Machado już tu nie pracował. Prosiłem Cię żebyś podał mi argumenty "za" Machado, nie podałeś ani jednego, nie wytłumaczyłeś jego tragicznych decyzji i błędów. Zmiennicy są słabi ok, tylko powiedz mi jaki był sens płacenia za Dźwigałę, Kacajeva i resztę zawodników skoro nie nadają się do gry w Lechii. Podam Ci przykład Lechia zrywa kontrakt np. z Buzałą, płacąc mu pewnie karę za przedwczesne zerwanie kontraktu, mało tego płaci za wypożyczenie Kacajeva który i tak nie gra ani minuty, widzisz w tym sens ? Co za różnica kto siedzi na ławce ? Następne pytanie. Skoro zmiennicy nie grają bo są słabi, to dlaczego Machado wyraził zgodę na ich transfer ? Po co niektórzy z nich są na testach ? Kończąc temat bo i tak się pewnie nie dogadamy, Machado zapewne zostanie w Lechii na troszkę dłużej niż bym tego chciał, a wtedy przekonamy się kto ma racje, szkoda że ucierpi na tym Lechia. Pozdrawiam.
1 września 2014, 17:14 / poniedziałek
DB też o tym pisze :
Joaquim Machado może stracić pracę w Lechii Gdańsk

Lechia pod wodzą Machado zdobyła 11 punktów w siedmiu meczach i zajmuje siódme miejsce w tabeli piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. To wynik ledwie przeciętny. Do tego dochodzi słaba gra zespołu, błędy szkoleniowca w ustawieniu drużyny, doborze wyjściowego składu i reagowania podczas meczu. Portugalski szkoleniowiec nie udowodnił, że potrafi zrobić z Lechii zespół walczący o czołowe miejsca w lidze i wydaje się, że zadanie go przerosło. Zarząd nie ma jeszcze kandydata na nowego trenera biało-zielonych, a na razie dyskusja toczy się, czy Machado powinien dostać jeszcze szansę czy już należy się z nim rozstać.

Czytaj więcej: odnośnik
1 września 2014, 17:40 / poniedziałek
Marvin - bardzo trafne spostrzeżenia i pytania. Na jedno Ci mogę odpowiedzieć, a w zasadzie skorygować. Machado ma g.... do gadania w sprawie transferów, ale z kolei po co wypożyczenia "podgrzewaczy ławek i wkładów do koszulek treningowych"?
Tego też nie rozumiem, no można to jakoś wytłumaczyć: za takie wypożyczenia też ktoś zgarnie prowizje...
Prawda jest taka ze z tym trenerem cudów nie bedzie, moze złapie jakąś serię i wtoczy sie na jakiś czas do czołówki, ale nie wierzę, ze z tym trenerem zobaczymy Wielką Lechię Naszych Marzeń.

TYLKO LECHIA!
1 września 2014, 17:49 / poniedziałek
Sluchy chodza, ze chca wywalic Machado bo jest idealny do tego moment (przerwa, zgrupowanie ) ale nie maja powaznego kandydata na zmiennika.
1 września 2014, 17:58 / poniedziałek
Ja tez o tym slyszalem. Są przecieki z forum klubowego ze Machado jest do zwolnienia:)
1 września 2014, 18:09 / poniedziałek
za PS
"Na szczescie na forum Machado ma swoich zwolenników, którzy "merytorycznymi" argumentami torpedują tych, którym nie podoba sie porywająca gra chłopców Machado i charaktrystyczny styl jaki trener wypracował po 7 meczach w TME."

TYLKO LECHIA!
1 września 2014, 18:10 / poniedziałek
Thorsten Fink jest bez klubu. Miał epizod w HSV. Ma doświadczenie i pewnie ogarnąłby ten chaos. Dawać go i będzie gites
1 września 2014, 18:30 / poniedziałek
Cygnus: co do merytorycznych argumentow to nie bede sie powtarzal. Wystarczy poczytac forum wstecz
P.S.: nie jestem zwolennikiem Machado. Nie znam machado ani jego metod szkoleniowych bo nie uczestniczylem w jego zajeciach, tak samo jak i ci ktorzy najglosniej krzycza zeby go zwolnic. Jedyne co mowie od samego poczatku to, ze na rozliczenia przyjdzie czas, ale nie na samym poczatku drogi. Nie mam zamiaru beczec jak wiekszosc i daje temu wyraz na forum. Dzisiejsza burza w szklance wody to byla kompromitacja. Nie wolno dawac sie tak podpuszczac!
1 września 2014, 18:32 / poniedziałek
Vend, jeżeli bierzesz trenera do takiego projektu jak ten w Gdańsku, to nie wybierasz go na zasadzie "a chuj, wezmę, najwyżej wyrzucę po 7 kolejkach", tylko dajesz mu dużo czasu. A że Machado na ten moment sprawia wrażenie, jakby kompletnie nie miał pomysłu na zespół, a w klubie najchętniej by go wyrzucili, to znaczy, że Juskowiak spartaczył sprawę z tym wyborem. Co bardzo obciąża jego konto jako dyrektora sportowego. Naprawić to może tak naprawdę tylko w ten sposób, jeżeli znajdzie sensownego następce ( zakładając, że Machado już teraz wyleci ).
1 września 2014, 18:41 / poniedziałek
Cygnus - pewnie i jest jak mówisz że Machado ma ch*j do gadania w kwestii transferów ale to tylko jeden z dowodów że nie mamy trenera a to właśnie próbuję wytłumaczyć 919191. No i zastanawiam się nad jedną sprawą, skoro w-fista nie ma nic do gadania to kto podejmuję decyzję o losie zawodników którzy przyjeżdżają na testy ?
1 września 2014, 18:44 / poniedziałek
Ktoś akurat ogląda Orange Sport? Przed chwilą Andrzej Grajewski powiedział, że Machado ma teraz dwa tygodnie luzu i jak po przerwie na reprezentuje w trzech kolejnych meczach poprawi styl to ma spokój do grudnia. Przed jego wypowiedzią prowadzący powiedział a teraz Pan Andrzej, który przed programem rozmawiał z Andrzejem Juskowiakiem.Oczywiście zawsze może to być blef czy zagranie prowadzącego jednak chyba dużo w tej wypowiedzi jest prawdy. Czyli jeśli Machado po przerwie na reprezentacje będzie wtopa z Bełchatowem to możemy już go nie zobaczyć, szkoda tylko że aż tyle czasu zmarnował.
1 września 2014, 18:54 / poniedziałek
@paproch
1)Jak dla mnie to na poziomie ekstraklasy trenera ocenia się po tym jak gra jego drużyna i jakie czyni postępy ,a nie poprzez uczestnictwo w treningach. Tu niech się wypowiadają zawodnicy a nie my.
My widzimy i oceniany efekty tej pracy lub jak w wypadku Machado ich brak

2)Nie oceniać na poczatku? To idąc tym tropem dlaczego wywalono Sadajeva, przecież tez była szansa ze zaraz mu się ułoży w głowie a bramki zacznie strzelać hurtowo. Marna szansa? Na pewno większa niż ze odpali 47letni Portugalczyk bez żadnego trenerskiego sukcesu. Nie masz argumentów niestety żadnych.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.417