Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Numery zawodników.

strona 1/1

1

7 lipca 2014, 20:52 / poniedziałek
Młody bramkarz Damian Podleśny będzie występował z numerem 77. Z kolei Tiago Valente wybrał „6”, z którą w poprzednich sezonach występował kapitan Lechii Jarosław Bieniuk. Grek Mavroudis Bougaidis z kolei zdecydował się na nr 13.
Dwie zmiany zajdą również wśród dotychczasowych zawodników. Bartosz Kaniecki nr 12 postanowił zamienić na 28. Z kolei Nikola Leković nie będzie grał już z 3, a z nr 33.

Wtf? A kto będzie miał 3 i 5?

Skoro Bougadis ma 13 to gdzie Zyska? JUż się go nieoficjalnie pozbyli?

źródło: odnośnik
7 lipca 2014, 21:01 / poniedziałek
Najlepiej jeszcze załóż temat z numerami podeszwy każdego z grajków.
7 lipca 2014, 21:08 / poniedziałek
Z 3 zagra Pęczak, a z 5 Piątek. Karol Piątek, podobno wykupili go z Bytovii za 800 tys ojro plus Zyska do Bytovii. Taką mam koncepcję.

TYLKO LECHIA!
7 lipca 2014, 21:08 / poniedziałek
Jak ci e to interesuje to se załóż.
7 lipca 2014, 21:17 / poniedziałek
Pęki tylko z czwórką :)
7 lipca 2014, 21:26 / poniedziałek
Piątek o ile pamietam grał z 6 :), a z 3 Mysona (w tych czasach). Bardziej chodziło mi o charakternych graczy. :)

TYLKO LECHIA!
7 lipca 2014, 21:39 / poniedziałek
I Pan powiedział: Wpierw wyjąć musisz świętą Zawleczkę, potem masz zliczyć
do trzech, nie mniej, nie więcej. Trzy ma być liczbą, do której liczyć masz i
liczbą tą ma być trzy. Do czterech nie wolno ci liczyć, ani do dwóch. Masz
tylko policzyć do trzech. Pięć jest wykluczone. Gdy liczba trzy jako trzecia w
kolejności osiągnięta zostanie, wówczas rzucić masz Święty Granat Ręczny z
Antiochii w kierunku wroga, co naigrawał się z ciebie w polu widzenia twego, a
wówczas on kitę odwali. Amen.
7 lipca 2014, 23:08 / poniedziałek
Są tacy, którzy przychodzą zobaczyć tylko te numery... świetny pomysł, kontynuacja pożądana.

szalom
7 lipca 2014, 23:16 / poniedziałek
Zwrot "z kolei" - 3 razy w 5 kolejnych (!) zdaniach, brawo dla oficjalnej, w Kolejorzu (gdyby istniał) to może było by to na miejscu.
Wątek równie ciekawy co rozwojowy, proszę o info telefoniczne gdy pojawi się nowy wpis.
I żeby nie było burdelu prooponuje od razu ustalić kto założy wątek "Numery zawodników II".
7 lipca 2014, 23:31 / poniedziałek
Hm ale serio...kto zagra z numerami 3 i 5 ? Mamy powazny problem. A co jezeli nas nie dopuszcza do rozgrywek ?! Wiem! Sciagnac Andriuskeviciusa i K.Baka!

:)
8 lipca 2014, 06:59 / wtorek
Ja pierdolę widzę, że ciężko tu założyć temat, żeby się na szyderę nie narazić... ;-)
8 lipca 2014, 07:15 / wtorek
Czekam jeszcze na temat o numerach kodów pocztowych do naszych wkładów.

Intrygującym tematem są jeszcze numery szafek naszych ulubieńców. Mam nadzieję że autor tego tematy zrobi następne.
8 lipca 2014, 11:03 / wtorek
Matti, dla jednych ciężko, inni wątki zakładają nie zderzając się z szyderą. Wniosek?

Brakujące numery 3 i 5 to jeszcze nic, bowiem zdaje się, że nie mamy nikogo z numerem 1. To dopiero szok, jak żyć?
8 lipca 2014, 11:25 / wtorek
A maskotka z jakim numerem bedzie sobie chadzac w nowym sezonie???

Moze z 1 :)
8 lipca 2014, 12:56 / wtorek
Jprl. nic na tym forum napisać nie można, bo każdy idiota musi się wyśmiewać, jak kogoś nie interesuje temat to niech nie pisze i sprawa załatwiona. Dla mnie osobiście jest ciekawe dlaczego Leković zmienił numer z 3 na 33
8 lipca 2014, 13:12 / wtorek
I dlaczego zmienił? Fascynujący temat, a wy się czepiacie
8 lipca 2014, 13:21 / wtorek
Być może zmiana nr z 3 na 33 spowodowana jest chęcią zapamiętania numery kierunkowego do Bielska Białej ?

Czyżby transfer ?
8 lipca 2014, 13:22 / wtorek
Lekovic, już w ubiegłym sezonie marzył o numerze 33, tylko był chłopina za mizerny i tylko mu się 3 mieściła. Całą jesień i zimę pracował nad plecami na siłowni i proszę już wchodzi 33.

Niech to będzie dla wszystkich przyklad, że marzenia są po to, żeby je realizować...
8 lipca 2014, 13:30 / wtorek
I wszystko jasne. I po co była ta szydera?Pawix jakieś jeszcze pytania w tej kwestii czy zamykamy temat?
8 lipca 2014, 13:57 / wtorek
Pawix4 skoro uwazasz wszystkich wysmiewajacych sie z tematu tego watku za idiotow to wez sie gleboko zastanow kim musi byc gosc ktory zaklada tego typu watki.
8 lipca 2014, 14:12 / wtorek
Jak komuś się nie podoba to niech tego nie czyta, jak chcecie aby na arenie byli kibice jak nawet na forum potraficie kogoś zniechęcić do kibicowania.
8 lipca 2014, 14:28 / wtorek
Pawix, Tobie naprawdę zdarza się kibicować siedząc na forum ??? Co np sobie śpiewałeś zakładając ten wątek ? A może to szkocja była ?
8 lipca 2014, 14:34 / wtorek
pawix4 naprawdę taka zwykła szydera zniechęciła ciebie do Lechii ?
8 lipca 2014, 14:45 / wtorek
Może źle się wyraziłem, zniechęca mnie do wchodzenia na forum i udzielania się
8 lipca 2014, 14:49 / wtorek
Takie uroki tego forum, i albo sie dostosujesz do jakze zajebistej specyfiki tego miejsca, albo...musisz zalatwic kod do fify co spowoduje zaprzestanie jakiejkolwiek szydery ze strony ''upierdliwych'' uzytkownikow ;)
8 lipca 2014, 14:49 / wtorek
pawix4
Naprawdę uważasz że na forum zaglądają kibice piłki kopanej - zaznaczam piłki i po przeczytaniu paru durnych tematów odpuszczą sobie pójście na mecz ?
Pomyśl trochę, bo po Twoich wpisach ciężko czasem o to Cię posądzać.
8 lipca 2014, 15:05 / wtorek
NIe mówię o sobie, ale na pewno są tacy kibice.
8 lipca 2014, 16:20 / wtorek
Lepiej mądrze milczeć niż głupio gadać/pisać.
Ot i cała specyfika forum, no może jeszcze specyficzne poczucie humoru, wymagające troche dystansu do siebie. Dlatego dużo narcyzów szybko zaczynać być martwymi nickami.
Także, życzę trochę dystansu do siebie.

TYLKO LECHIA!
8 lipca 2014, 18:13 / wtorek
Ależ mnie ten temat zachęcił do forumowania! Fiu fiu!
8 lipca 2014, 18:31 / wtorek
Ajwaj, smutne to czasy, gdzie stawia się na ilość, ale nie przechodzi to w żadną jakość...

żeby nie cadykować - ja rozumiem, że komuś sie może bursztynek nie podobać (naprzykład, mnie się nie podobuje), ja rozumiem, ze komuś się mogą transfery nie podobać (czego zdaje się nie rozumuje wielu), ja rozumiem że komuś się mogą nie podobać właściele, czy całe otoczki byznesów, trener, stjułardzi, mecze w poniedziałki czy dostawca strojów (no, bez przesadyzmu)... ale że komuś się nie podubuje recepcja braci forumowey i to na tyle, żeby się zniechęcić do klubu? O, panie... :))) to w takiej razie, tem kibicom - jeśli można te osobniki tak nazwać - "krziż na drogie i im czas", bo tu już nie chodzi o dzielenie się na "tych, co na Juventusie", "A-klasowych kombatantów" i "reszte co sie potem doczepiła", a zwyczajnie o to, że Lechia to nie są, za przeproszeniem, rurki z kremem na Długiej (dają je tam jeszcze?), i ten pan mógłby, się zdaje, podzielać te opinie:
odnośnik
:)

szalom
8 lipca 2014, 18:52 / wtorek
W imieniu swoim oraz mojej rodziny chcialbym serdecznie przeprosic zalozyciela tego watku za moj idiotyczny wpis. Dostalem info telefoniczne ze Lekovicia wkurwialo mieszkanie nr 3 na parterze i przeprowadzil sie pod nr 33. Stad rowniez zmiana numeru koszulki.
8 lipca 2014, 19:25 / wtorek
Demon dzierżyć będzie miecz o dziewięciu ostrzach.
Dziewięciu! Nie dwóch, nie trzech, nie trzydziestu trzech, a dziewięciu!...którymi pogromi wszystkich nędznych grzeszników! Takich, jak ty, tam!
8 lipca 2014, 19:57 / wtorek
Piszcie dalej. Już nie mogę się doczekać, żeby mieć to w dupie.
8 lipca 2014, 20:32 / wtorek
Ech kolega pawix4 wywołał wspomnienia Thomasa13 i niezapomniany kod do fify?
Moze to jakas jego rodzina bo styl nawet podobny chociaz do Thomasa mu daleko...;-)
9 lipca 2014, 01:00 / środa
Terrence "Rzeźnik", który pokazał Szwedom, że "prawdziwych wikingów już nie ma"... :-)

Rebe... ale te rurki nigdy nie były koszierne! Jakże to tak, trefne wcinać? Aj-waj!
9 lipca 2014, 07:06 / środa
LGPG: na tym forum jest zakładanych o wiele więcej durnych tematów niż ten, ale zgadzam się, że trzeba mieć dystans do siebie. Z drugiej strony szydzić też trzeba umieć i czytanie po raz kolejny wpisów typu: "OK" czy kod do fify staje się po prostu nudne. Mądrze napisał Cygnus: lepiej czasami zamilczeć...
9 lipca 2014, 07:42 / środa
Matti:

Czytanie o kodzie do fify nudne???
Ja po dzis dzien jak czytam forum i ktos poszydzi kodem do fify zawsze usmiecham sie od ucha do ucha i nie uwazam to za nudne.

Zaraz potem przychodzi refleksja nie ma co szydzic z ludzi.

A chwilke pozniej przypominam sobie kolejny temat Thomasa13: Przepraszam za zakladanie glupich tematow i znowu micha sie cieszy.

I ten caly Pawix to taki Thomas13 ale w 2014r. Stad moim zdaniem zasluzona szydera.
9 lipca 2014, 08:19 / środa
To jest najlepszy wątek od dawien dawna na forum. Człowiek wstaje patrzy i znów ma dobry humor od rana. Pawix czekam na kolejne z niecierpliwoscią
9 lipca 2014, 08:21 / środa
kolega od wątku zawsze może się pocieszyć tym, że nie jest Brazylijczykiem, bo oni to mają dziś ciężki dzień :D
9 lipca 2014, 10:23 / środa
dla porządku:

Numer - Nazwisko Imię (pozycja)
1 - Trela Dariusz (bramkarz)
2 - Janicki Rafał (obrońca)
4 - Stolarski Paweł (obrońca)
6 - Valente Tiago (obrońca)
7 - Aleksić Danijel (napastnik)
8 - Łukasik Daniel (pomocnik)
9 - Grzelczak Piotr (napastnik)
10 - Frankowski Przemysław (pomocnik)
11 - Makuszewski Maciej (pomocnik)
13 - Bougaidis Mavroudis (obrońca)
14 - Wiśniewski Piotr (pomocnik)
15 - Dźwigała Adam (pomocnik)
16 - Borysiuk Ariel (pomocnik)
17 - Pietrowski Marcin (pomocnik)
18 - Buksa Adam (napastnik)
19 - Pawłowski Bartłomiej (pomocnik)
21 - Vranjes Stojan (pomocnik)
24 - Bąk Mateusz (bramkarz)
28 - Kaniecki Bartosz (bramkarz)
29 - Łazaj Kacper (napastnik)
31 - Kamiński Przemysław (obrońca)
33 - Leković Nikola (obrońca)
34 - Powszuk Bernard (obrońca)
40 - Rosa Kacper (bramkarz)
66 - Ribeiro Diogo (napastnik)
77 - Podleśny Damian (bramkarz)
95 - Sadajew Zaur (napastnik)
99 - Kacajew Adłan (pomocnik)
9 lipca 2014, 11:10 / środa
Matti gusta, guściki ;)

Pawix od początku jedzie po bandzie...pamiętny post z linkiem do zdjęcia z jego dysku twardego wygrał w przedbiegach :)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.271