Gdańsk: wtorek, 29 września 2020
FORUM
Podstrony:

Jagiellonia Białystok - LECHIA, 19.07 g. 18

strona 3/6

19 lipca 2014, 18:49 / sobota
Pięknie to zrobił. A szczerze to od dawna uważałam, że on powinien odejść. Nie mam nic przeciwko temu, by odszczekiwać to co tydzień.
19 lipca 2014, 18:51 / sobota
Najlepsza akcja była jak przyjebał Arce z dystansu.
19 lipca 2014, 18:52 / sobota
Tym wszystkim którzy tak sie onanizowali przy kontrakcie kolejnych nowych piłkarzy i odpalaniu tych którzy zajeli 4 miejsce w lidze, dedykuje I połowę tego meczu. Gdzie tak jakość?
Oczywiscie Wisnia won, Deleu won, w ogóle wszyscy won , moze tylko Baczek niech zostanie...

Chuj, na razie piach ale mimo wszystko licze ze nowe gwiazdy coś pokaża.

TYLKO LECHIA!
19 lipca 2014, 18:52 / sobota
Potwierdza się że Vranjes to najważniejszy piłkarz drużyny, dziś tragiczny w pierwszej połowie i nie ma gry. Walczą jedynie Janicki, Wiśnia i Sadajew. Pawłowski jeżeli ma honor powinien za ten występ swoje wynagrodzenie przekazać na jakiś cel dobroczynny.
19 lipca 2014, 18:53 / sobota
Z ocenami gry trzeba się powstrzymać do końca meczu, ale jedno jest pewne na pełnej kurwie to Nasi grajkowie nie grają...:) ,wszyscy zagrali na stojąco, dobrze, że Wiśni wyszedł strzał, może w drugiej zaczną grać bardziej ambitnie i coś jeszcze wpadnie do sieci Białorusi..
19 lipca 2014, 18:55 / sobota
Coś musi być w Wiśni, że pomimo tylu lat wciąż gra w pierwszej "11". Jaga będzie wypompowana i to my przejmujemy inicjatywę w II połowie.
przegrać można po walce.. ale nie kurwa z probierzem i tuszyńskim aka "utrę nosa Lechii"
Valente byl do zdjecia w 10 minucie.
Nic nie widac z gry za Moniza. Nie ma wysokiego presingu, za duze odstepy miedzy formacjami.
Wisnia walczy (pozdrawiam wyrzucajacych Go)

Zaczalem od tego sezonu obstawiac mecze. Moje over 2.5 wyplacilo sie, ale nie o taki wynik mi chodzilo.

Jest druga polowa i gol do szatni. Walczyc kurwa!!!.
19 lipca 2014, 18:57 / sobota
Pawłowski po dzisiejszym występie powinien otrzymać solidnego liścia w ryja. Tu jest Lechia i tu się zapierdala. Jak komuś się nie chce grać, to niech spierdala.
19 lipca 2014, 19:00 / sobota
Pawłowski oddaj moje punkty w fantasy lidze!.. Tak jak mówi Makuszewski muszą pogadać, Machado ich właśnie opierdala.. zaczyna się druga połowa więc chcę widzieć strzały na bramkę, niby ofensywna drużyna a tłamszą ich odpady z Lechii!
19 lipca 2014, 19:01 / sobota
Jeżeli siądą na nich od początku drugiej połowy to ten mecz jest do wygrania. Przegrać można ale po walce a nie człapaniu.
19 lipca 2014, 19:02 / sobota
Nie martwcie sie nie odpala ci to kupia nowych.Kurwa mialo byc tak pięknie....wywiady miały być...Piotrek pokazał lechijny charakter to wszystko.
Pawłowski jak ktos napisał liscia na ryj bo chyba nie wie w jakim klubie gra.
19 lipca 2014, 19:05 / sobota
D.G, a widzisz, że są tu i tacy co nawet nie wiedzą za kim są?:)
19 lipca 2014, 19:06 / sobota
Prawda świeta prawda;-)
19 lipca 2014, 19:10 / sobota
jak temu komentatorowi podobają się cochones jasińskiego to niech bierze z połykiem!
19 lipca 2014, 19:10 / sobota
trzeba szybko wyrównać, a to jest możliwe
19 lipca 2014, 19:20 / sobota
trzeba to otwarcie powiedzieć.. dawno Vranjes nie grał tak słabo..
19 lipca 2014, 19:26 / sobota
Zaur Sadajew.
Sadaev jak Ronaldinho
2;2!!!!!! DObre mialem przeczucie hahaha
Ja nie mogę, super Sadayev:)!!!!
19 lipca 2014, 19:27 / sobota
JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN!!
19 lipca 2014, 19:27 / sobota
Teraz o zwycięstwo!
19 lipca 2014, 19:28 / sobota
Tak jak pisałem, tylko spokojnie.
19 lipca 2014, 19:29 / sobota
Zwróciłem uwagę na dwa szczegóły podsumowujące czy to jest drużyna, zespół.

1. Awantura na boisku - do walki rusza Czeczen, Wiśnia i Makuch.....
2. Bramka na 2:2 - gratulują sobie Czeczen, Wiśnia i Makuch.....

A gdzie są w tych momentach nowi????.....

Przypadek?
19 lipca 2014, 19:31 / sobota
Prawda, nie - to nowy zespół. Ty gdy pojawiałeś się w nowym środowisku od razu miałeś doskonały kontakt z każdym?
19 lipca 2014, 19:31 / sobota
Może wstydzą się swojej postawy w tym meczu ? I boją się że ich Sadajev zajebie ?
19 lipca 2014, 19:34 / sobota
Jeśli w tak trudnym meczu uda sie wyciągnąć na 3:2 to bedzie dowód na to ze rodzi sie charakter drużyny. Vranjes moze miec w kolejnych meczach problem, wszak czekają Kacajew, Możdzen ( moim zdaniem zastąpi Pietrowskiego) i jest jeszcze ex legionista :)
19 lipca 2014, 19:35 / sobota
No jeżeli w ryj biją kolegów to wiedziałem gdzie być
19 lipca 2014, 19:36 / sobota
Trener rób zmiany przy tym upale trzeba wprowadzić nowych zawodników. Trzeba troche pobiegać Jaga nie ma sił.
19 lipca 2014, 19:39 / sobota
Grzelczak niewidoczny do przodu.
19 lipca 2014, 19:47 / sobota
coś w tej drużynie drzemie ale trzeba czasu. Druga połowa zupełnie inna Jaga nie istnieje - może spuchli? Dowalić trzecią brame i można wracać do domu.
19 lipca 2014, 19:47 / sobota
Jakby teraz nie połamał się o swoje nogi to miałby asyste do Janickiego. Nie mamy lewego skrzydłowego.
19 lipca 2014, 19:51 / sobota
koniec 2-2
19 lipca 2014, 19:53 / sobota
Nie tego oczekiwaliśmy. Ale jestem dobrej wiary.
19 lipca 2014, 19:54 / sobota
szkoda remisu, no ale trudno...

na plus Sadajev - technika.. graliśmy niestety bez napastnika bo Sadajev nie szukał strzałów a podań do napastnika którego de facto nie było
Wiśnia i mimo wszystko według mnie dobry mecz Borysiuka..
Lukasik - grał krótko ale szukał gry.. bardzo dobrze się zaprezentował, te podania..

na minus

Pawłowski, Valente - dramat
Vranjes - pozycja chyba mu nie leży, słaby występ
Makuszewski.. liczyłem na więcej
19 lipca 2014, 19:55 / sobota
2:2 I trzeba się zastanowić, co zrobić w środku pola. Niezła zmiana Łukasika, Vranjes dziś zagrał bardzo słaby mecz, Pawłowski bez komentarza. Valente bardzo niepewny, Trela również. Na plus zdecydowanie Sadajew i Wiśnia za gola. Ale jako zespół wyglądaliśmy bardzo słabo, ten atak pozycyjny nie funkcjonował, tak naprawdę byliśmy zależni w drugiej połowie tylko od Sadajewa. Machado ma dużo do roboty i ma pole do popisu, bo transfery dostał jakich nie miał żaden trener w tym kraju.

Na plus też fakt, że zagraliśmy bardzo słaby mecz, ale byliśmy bliżej zwycięstwa.
Najważniejsze że nie przegrali. Bałem się kompromitacji. Pokazali że jak chcą to potrafią. Potencjał jest spory. Mam nadzieję że już za tydzień zobaczymy to na co czekaliśmy. Zero z tyłu i przynajmniej trzy z przodu.
Do meczu z poznaniakami powinniśmy już mieć "drużynę".
Zdjęcie Pawłowskiego bylo raczej symboliczne bo cala druzyna grala slabo. Tym bardziej ze Grzelczak nic ciekawego nie pokazal. Rownie dobrze Makuszewski moglby zejsc. Nie ma co sie go czepiac. Maja nauczke. W piatek na mecz!!!
19 lipca 2014, 19:56 / sobota
Łukasik następny mecz od pierwszej minuty, Pawłowski bez komentarza, Trela niech sobie odpuści - słoma z butów, Valente - co on tu robi?
19 lipca 2014, 19:57 / sobota
Pierwsze śliwki robaczywki. Ale nie jest źle bo widać że mamy piłkarzy, w paru sytuacjach brakło jeszcze zrozumienia i automatyzmu ale to przyjdzie z czasem. Więc teraz 3 pkt. na góralach u siebie i będzie dobrze
19 lipca 2014, 19:57 / sobota
I dokładnie to jest to, czego mi brakowało - Moim zdaniem Sadajew powinien grać w duecie z typowym snajperem, takim jak Brożek. Może warto byłoby postawić na Buksę albo Aleksicia?
19 lipca 2014, 20:01 / sobota
akcja meczu to zdecydowanie "tuszynski miziajacy za freda janickiego i te uśmieszki"
19 lipca 2014, 20:05 / sobota
Tak sobie mysle, że raz to początek sezonu, dwa - totalnie nowy zespół, wiec remisu negatywnie nie odbieram. Meczu niestety nie oglądałem (urlop), ale piszecie że dramatycznie zagrał Pawlowski, pamiętacie początki Makuszewskiego i Sadajewa?? Też kolorowo nie było. W odwodzie mamy bdb pomocników i Możdżenia który być moze juz w kolejnej kolejce zastąpi Pietrowskiego. Martwi Valente, piszecie że nic wielkiego nie pokazał i to martwi. Poza tym zobaczcie jak wypadły nasze zespoły w europejskich pucharach, niby zgrane ekipy a zagrały piach.. to co oczekiwać od naszych grajków..
19 lipca 2014, 20:07 / sobota
w drugiej połowie jak Lechia siadła na jagieloni to cała drużyna probierza w polu karnym autobus ustawiła.. taki presing był i to na plus :)
19 lipca 2014, 20:08 / sobota
Na plus w przekroju calego meczu Sadajew, Borysiuk, Janicki i Wiśnia. Reszta słabo. Najgorzej oczywiscie Pawłowski no ale dorównywał mu też Vranjes
19 lipca 2014, 20:10 / sobota
Najlepszy dziś był zSadajew bo chociaż sporo razy źle zagrywał to był bardzo aktywny a w tym meczu właśnie trzeba było najbardziej zaangażowania i biegania.
Jaga zagrała bardzo agresywnie w I połowie czym nas kompletnie zaskoczyła ale za to w drugiej nie mieli zupełnie sił.
Oprócz niedyspozycji Vranjesa największym bolem była duża nerwowość w obronie. Trela bardzo niepewny, Valente się ogarnął w drugiej połowie, w pierwszej koszmar. Pietrowski do spółki z Trelą zawalił gola. Lekovic w pierwszej połowie go nie poznawałem, w drugiej już grał dobrze.
Dobrze zagrał Borysiuk, Wiśnia i Łukasik jak wszedł coś tam pokazał. Maku coś próbował ale widać było że to nie jego dzień nic mu nie wychodziło. O Pawłowskim już pisałem, jest młody miejmy nadzieję że się ogarnie.
Pisałem już kiedyś że najważniejszy w Lechii jest Vranjes, jak dziś grał słabo to było zero płynności w grze, zła współpraca między formacjami i praktycznie żadnych sytuacji mimo że w drugiej połowie piłka nie schodziła z połowy Jagi.
19 lipca 2014, 20:13 / sobota
Co to bedzie jak naszym Czeczeńcom posty się pokończą?;) Dopiero ZAur da czadu
19 lipca 2014, 20:17 / sobota
nie wydaje wam się że gdyby w polu karnym czekał taki Buksa, Aleksić to przebywanie Sadajeva na boisku miałoby większy sens.. teraz jest marnowany pewien jego potencjał.. bo ile on dziś akcji wrzucał lewym i prawym bokiem jagi, identyczne akcje.. drybluje > zakręca obrońcą, jeszcze raz zakręca i wrzutka a tam nikogo.. z tego padł samobój ale widzę więcej możliwości jeśli postawi się tam kogoś kto ma na celu kopnąć tą piłkę w bramkę przeciwnika :)
19 lipca 2014, 20:20 / sobota
Czas walki: dokładnie to o czym piszesz, wrzuta a tam nikogo żeby przejąć lub strzelić
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.348