Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

FL liga Lechia.gda.pl

strona 11/11

15 grudnia 2014, 23:44 / poniedziałek
Także i ja dziękuję wszystkim za świetną zabawę oraz gratuluję zwycięzcom.
Również proszę nr 1 o kontakt na: sklepzaspa@wp.pl

PS Amber Johannes.
16 grudnia 2014, 00:46 / wtorek
Jesteśmy tu sami swoi, więc zakładam, że ściemy nie będzie. Przyznać się, który zaliczył najwyższy wynik pojedynczej kolejki? Bo sześciopaczek czeka.

Edwinie i reszto, do rozważenia jedna rzecz. Co Wy na to, bo od kolejnej rundy opłacić drobne wpisowe? Np 10 zeta. Albo nawet 5. Z jednej strony zagwarantuje to bardzo solidną pulę nagród, której wystarczy, by obdzielić całą pierwszą dziesiątkę. Z drugiej, wyeliminuje graczy, którzy założyli drużynę i nigdy więcej się w grze nie zalogowali. Łatwo to ocenić, skoro niektórzy wciąż mają w kadrze Mateusza maka, który wyleciał z kontuzją w okolicach trzeciej kolejki. Jest to o tyle ważne, że tacy zawodnicy bardzo zaniżają naszą średnią.

W innych ligach, w których gram, zasada jest taka: wpisowe jest dobrowolne, z tym założeniem, że jeśli nie wpłaciłeś, to nie jesteś beneficjentem. U nas można by zrobić podobnie. Bo umówmy się, że dyszkę, to chyba każdy może wpłacić. I tu nie chodzi o hazard, czy zabawę dla pieniędzy, a jedynie o poniesienie emocji.
16 grudnia 2014, 01:20 / wtorek
Liga dla kibiców Lechii z naszego forum i to będzie chyba jedyne słuszne kryterium zapisów. Osobiście nie mam nic przeciwko ,żeby dla chętnych było wpisowe i tylko oni byli ewentualnymi beneficjentami wygranych. Z zastrzeżeniem ,że to nie warunek uczestnictwa. No i to kwestia do ogólnego rozważenia. Nową edycję mogę też ogarniać , ale jak chce ktoś inny to nie mam nic przeciwko. Dziękuje za udział i za wspólną zabawę. Pozdrawiam
16 grudnia 2014, 01:36 / wtorek
Oczywiście. Dokładnie tak, jak piszesz. Każdy wybiera, jak gra.
16 grudnia 2014, 01:44 / wtorek
ps. Ciechan :)
16 grudnia 2014, 09:22 / wtorek
pierwszy raz wziąłem udział w tej zabawie i zająłem 28 miejsce, myślę że to chyba bardzo dobry wynik, około 6 czy 7 kolejki przegapiłem zmiany w składzie i transfery i spadłem z pierwszej dziesiątki w okolice czwartej, później już ciężko było dogonić najlepszych ;)
a czuje że mogło być lepiej hehhe
podro KMWTW
16 grudnia 2014, 18:02 / wtorek
Ja z racji tego ze obecnie mieszkam w UK nie odbiore piwka ale jakby co to Ciechan:).Ogolnie jestem zadowolony ze swojego 7 miejsca ale wiem ze moglo byc lepiej:)
18 grudnia 2014, 08:38 / czwartek
Gra fajna, ale by rzeczywiście powalczyć to co tydzień poświęcić trzeba na nią sporo czasu, mi co piątek schodziła na to czasem nawet godzina i z tego powodu musiałem odpuścić po 12 kolejce. Trochę było żal, bo po 10 kolejkach byłem 3, a po 11 kolejkach nawet na 2 miejscu, co prawda z olbrzymią stratą do lidera i niewielką przewagą nad kilkoma graczami za mną, ale jednak był wicelider i to pomimo słabego początku (niedoczytanie części zasad i brak transferów).
Mój najlepszy wynik w pojedynczej kolejce to 61 punktów.

Gratulacje dla najlepszych.
20 grudnia 2014, 23:49 / sobota
Pytanie do Was co do drugiej edycji. Gra będzie darmowa tak czy tak. Czy chcecie by była dobrowolna opcja gry na drobne siano i tym samym stworzenie dla wpłacających puli nagród.
Jeżeli chcecie to przedstawię propozycje jak by to mogło wyglądać.
Dla chętnych wpłata po 20 zl w tytule przelewu nazwa drużyny oraz informacja na forum ,że gra w opcji z kasą. Kto się zadeklaruje ,a nie wpłaci jest wyrzucany z gry.
Nagrody:

5% puli dla zwycięzcy ligi (niezależnie czy wpłacał)
3% dla zwycięzcy pucharu(niezależnie czy wpłacał)
Dla wpłacających (będzie osobny kod do ligi by widzieć cały czas klasyfikacje):
45% dla najlepszego z wpłacających
20% dla drugiego
10% dla trzeciego
7% dla czwartego
5% dla piątego
3% dla szóstego
2% dla siódmego
1% dla ósmego

Tak do rozważenia, bo to trzeba zrobić z wyprzedzeniem by sytuacja była jasna i klarowna, więc od Was zależy jak chcecie grać. Przy 50os w drugiej opcji gramy o 1000zl ,więc coś tam by się uzbierało :)
20 grudnia 2014, 23:55 / sobota
ps. i zapomniałem :). Osoby ,które zajęły miejsce 2 LG Morena oraz 3 Lechia Przywidz proszone są o kontakt na amyswoje2011@wp.pl
21 grudnia 2014, 08:54 / niedziela
ja moge grac ze zrzutka 20 pln
23 grudnia 2014, 11:52 / wtorek
Edwin, trochę skomplikowane. Wg mnie powinna obowiązywać jedna główna zasada. Wpłacasz kasę - wygrywasz kasę. Nie wpłacasz - nie wygrywasz. Przy nazwie swej drużyny wszyscy, którzy wpłacają dopisują np "x". Więc Twoja drużyna nazywałaby się Lechia Edwina X. I będzie jasne, kto wpłacił, a kto nie.

Podział do uzgodnienia. Proponuję nagrody dla pierwszej dziesiątki + dla zwycięzcy pucharu.

I powinniśmy też w tej rundzie powalczyć o to, by nasza liga podskoczyła nieco w kwalifikacji. By tak się stało, należy przyjmować tylko tych, którzy faktycznie chcą grać.
23 grudnia 2014, 12:56 / wtorek
Co do najwyższego pojedynczego wyniku, to liczy się chyba tylko 12 kolejka, bo wtedy padły najwyższe wyniki. Wydaje mi się, że mój Jaguar z 92 pktami wygrał chociaż w tej jednej klasyfikacji :) Podobnie jak napisał false, u mnie tak samo, pod koniec roku zabrakło czasu na grę, stąd brak zmian i zjazd w lidze, ale sama zabawa przednia. Wiosną wrócę silniejszy!
23 grudnia 2014, 14:11 / wtorek
Nie ma opcji by X przy drużynie był opcją decydującą. Potem ogarniać kto wpłacił kto nie wpłacił... Małe bo małe ale to jednak pieniądze więc ma być mega przejrzyście przynajmniej jeżeli ja mam to ogarniać. Będą dwa kody do gry, jeden dla wszystkich z forum jak teraz i to będzie gra główna , dodatkowo kto chce wezmie udział w płatnej i będzie widział ile gra os ,które ma miejsce itd. Przed startem zostanie podana też pula. Przystąpienie do ligi płatnej po wpłaceniu kasy , a nie ,że ktoś się zapisze ,a potem zapomni wpłacić. Co do pozostałych kwestii i czy ktoś oleje grę w trakcie czy miejsca w klasyfikacji ligi to osobiście mnie to mało interesuje, prywatna kwestia każdej osoby.
Jedno co byłoby dobre to gdyby osoby z pierwszej 20-stki minionej edycji grały pod tymi samymi nazwami co dotychczas. Zobaczymy kto powtórzy wynik :) Pozdro i za półtora miesiąca zaczynamy
23 grudnia 2014, 16:09 / wtorek
Joseph

W takim razie, o ile ktoś nie wniesie sprzeciwu, sześciopak jest Twój. Nawet łatwo będzie go doręczyć, bo mój brat udziela się w Jaguarze;]

Edwin - spoko. Ty ogarniasz - Ty decydujesz.

Jeśli ktoś będzie chciał, mogę przeprowadzić nową edycję koszulkową.
23 grudnia 2014, 16:19 / wtorek
Jeżeli chodzi o nagrodę alkoholową, to z chęcią skonsumuję Ciechana :)

Piszę się też na walkę w kolejnej edycji o nagrody pieniężne.

Pozdrawiam
23 grudnia 2014, 23:38 / wtorek
zawsze miałem duszę hazardzisty więc także opcję płatną pewnie wybiorę :)
30 stycznia 2015, 22:47 / piątek
Gramy?
31 stycznia 2015, 01:15 / sobota
Gramy , gramy. Daj chwilę
31 stycznia 2015, 10:47 / sobota
Oficjalnie stronka ma ruszyć w poniedziałek
2 lutego 2015, 16:07 / poniedziałek
Już hula
2 lutego 2015, 17:26 / poniedziałek
W najbliższym czasie , max do srody ,a może szybciej odpalę naszą ligę. a wszystkie informację i zasady zostaną podane w nowym temacie. Drużyny można już robić oczywiście, tylko zostawić sobie miejsce na jedną lub dwie(dla tych co chcą grać na kasę) ligi prywatne
2 lutego 2015, 17:30 / poniedziałek
Jeśli na kasę to może przed startem i rozpoczęciem zapisów ustalmy wpisowe? Ja optuję za 20 zł i podziałem 50/30/20% dla 1/2/3
2 lutego 2015, 17:34 / poniedziałek
Ewentualnie 40/30/20 i 10 dla zdobywcy pucharu
2 lutego 2015, 17:35 / poniedziałek
20zł to sensowna kwota i o takiej była mowa od początku , ja proponowałem podział trochę inny, tak by pierwsza 10tka dostała jakieś siano, ale oczywiście tu może się każdy wypowiedzieć. Podział ,będzie podany przed startem , a sposób podziału ustalcie. Niech każdy zaintersowany wypowie się do 22 i zagramy tak jak zadecyduje większość
2 lutego 2015, 17:37 / poniedziałek
Moja propozycja

Nagrody:

5% puli dla zwycięzcy ligi darmowej (niezależnie czy wpłacał)
3% dla zwycięzcy pucharu darmowego(niezależnie czy wpłacał)
Dla wpłacających (będzie osobny kod do ligi by widzieć cały czas klasyfikacje):
45% dla najlepszego z wpłacających
20% dla drugiego
10% dla trzeciego
7% dla czwartego
5% dla piątego
3% dla szóstego
2% dla siódmego
1% dla ósmego
2 lutego 2015, 17:48 / poniedziałek
Zwycięzca normalnej FL dostanie nagrodę sponsorowaną przeze mnie podobnie całe podium. Nie wiem jeszcze jakie to będą zestawy ale jakieś będą napewno
2 lutego 2015, 17:54 / poniedziałek
Wymyśl buziek do wieczora co to by miało być to podam wszystkie informację w poście otwierającym całą ligę
2 lutego 2015, 19:40 / poniedziałek
Wieczór to już mamy ale dobra
1. Karnet na rundę jesienną(sektory WV)
2. Szal "Warchoły Lechistanu"
3. Bilet na mecz ze Śląskiem lub Wisłą - Jeśli wygrany będzie miał karnet to zamiana na bilety na dwa najbliższe mecze PP w Gdańsku
2 lutego 2015, 22:29 / poniedziałek
Nie wiem czy jest sens 1% to juz tak jak pisal Buziek wolalbym zeby byla jakas nagroda za zdobycie pucharu i nagrody dla miejsc np 1-5
1 ..... 9 10 11
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.414