Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 17.08 g.18:00

strona 2/6

17 sierpnia 2014, 18:51 / niedziela
oj chyba Machado czyta nasze forum nim ustawi skład.. za dużo trafień prosto z naszego zaplecza forumowego.. faktycznie edwina mogli brać + 10 asystentów dobrać z Lechia.gda.pl :)
17 sierpnia 2014, 18:51 / niedziela
Kurwa, czemu nikt nie powiedział Vranjesowi, że Grzelczakowi tylko na woleja się podaje !!
17 sierpnia 2014, 18:52 / niedziela
Grzelczak odpierdala jakis sabotaz. Wszystkie grozne akcje ida jego strona a on stoi i sie patrzy. W ataku jak widac tez sporo daje co pieknie skwitowal usmiechem Vranjes po cudownym pierdolnieciu Grzelczaka 10 metrow nad bramka w sytuacji 100%.
17 sierpnia 2014, 18:53 / niedziela
Co Wy wygadujecie? Lechia gra dobrą piłkę. Na początku Wisła nas zdominowała, ale bez przesady. Przetrzymaliśmy ich i teraz to my nadajemy ton. Łukasik gra zupełnie dobrze. I widać, że Lekovic zyskał konkurenta, bo zapierdala, aż miło. Popełnia błedy, ale walczy. No i z przodu nieźle się prezentuje.

Mam jednak wrażenie, że karny naciągany. Maki z pewnością pomógł nieco sędziemu. Mam nadzieję, że zapakujemy jeszcze jedną, czy dwie, żeby nie pozostał niesmak.
17 sierpnia 2014, 18:54 / niedziela
Maki też schrzanił kontrę
17 sierpnia 2014, 18:55 / niedziela
Grzelczak jest do zmiany pierwszy, dajcie numer do maczety ,esa trzeba wyslac
17 sierpnia 2014, 18:56 / niedziela
Duch Lekovic popelnia bledy bo Grzelczak w obronie mu kompletnie nie pomaga i biedak musi sam bronic lewa strone.
Karny ewidentny, Maku wyprzedzil Dudke , ze Dudka nigdy madrym pilkarzem nie byl to sie dal zrobic w bambuko.
17 sierpnia 2014, 19:00 / niedziela
Na razie Bym wstrzymał euforię Pawłowskim bo gra z takim samym skutkiem jak Zaur czyli zero celnego strzału na bramkę .Ogólnie 1 połowa przewaga Wisły my robimy kontry ale trzeba powiedzieć że mamy spore szczęście i niezawodnego Vranjesa w karnych. Dla mnie do 55 minuty gramy bez zmiany potem Aleksic za Pawłowskiego , Kacajew za Łukasika i Piętro za Grzelu i powinno być dobrze.
17 sierpnia 2014, 19:01 / niedziela
Karny z dupy, ale Maki wyczuł moment i sędzia miał prawo gwizdnąć.
17 sierpnia 2014, 19:02 / niedziela
Pawłowski do zmiany na Aleksica. Lekovic popelnia dużo bledow. Ale zobaczymy jak będzie do końca.
17 sierpnia 2014, 19:03 / niedziela
Brożek odjazd jak Sadajew w zeszłym meczu, gdzie kurwa czerwo??!!
17 sierpnia 2014, 19:04 / niedziela
Dla mnie Pawłowski to nie jest rozwiązanie na 9. Fakty są takie, że Aleksić sam o sobie mówi jako o cofniętym napastniku, Sadajew też takim jest, o Ribeiro na ten moment nic nie wiemy, Buksa nie gwarantuje odpowiedniej jakości. Juskowiak musi chyba poszukać napastnika.
17 sierpnia 2014, 19:08 / niedziela
Właśnie dlatego nie ogarniacie. To co ,ze Pawłowski nie strzela. Rozprowadza kontry i wiąże trzech obrońców Wisły! Pomoc trzeba wzmocnić!
17 sierpnia 2014, 19:09 / niedziela
no i dupa 1;1
17 sierpnia 2014, 19:10 / niedziela
To samo robił Sadajew w poprzednim sezonie.
17 sierpnia 2014, 19:11 / niedziela
Ale obrona Częstochowy
17 sierpnia 2014, 19:12 / niedziela
Pomijając świetne wejście na przebój Sadloka to przy tej sytuacji elementarny błąd Treli, któy zamiast kryć krótszego słupka zszedł z linii strzału odsłaniając całą bramkę... Także już chyba limity zaufania i błędów zostały wyczerpane także Bączek z Zawiszą na bramke.
17 sierpnia 2014, 19:12 / niedziela
Nie mogę na tego Trelę patrzeć, przypomina mi Sobańskiego kiedyś. A Machado zamiast grać normalnie, to murowanie i kontry zenua.
17 sierpnia 2014, 19:13 / niedziela
Nie wyobrazam sobie, zeby pikniki w Gdansku jechaly po Wisle podczas bojkotu. Ps. Przegramy to.
17 sierpnia 2014, 19:14 / niedziela
Pawłowski bardzo często w dobrej sytuacji na podanie zagrywa w obrońce, tak jak przed chwilą. Ciągle wiele mu brakuje do jego dobrej formy.
17 sierpnia 2014, 19:14 / niedziela
Dajcie numer Maczety :D. Znów nie reaguje !
17 sierpnia 2014, 19:15 / niedziela
zaczynamy zjazd w dol tabeli.
17 sierpnia 2014, 19:15 / niedziela
2-1 w plecy nic nie gra w 2 połowie pomoc i atak
17 sierpnia 2014, 19:15 / niedziela
Trener obrońca robi swoje nie ma co....
17 sierpnia 2014, 19:15 / niedziela
Ta... zdarzylem napisac, ze przegramy to.
17 sierpnia 2014, 19:16 / niedziela
Kurwa!!! Z takim trenerem to zawsze chuj będzie!
17 sierpnia 2014, 19:16 / niedziela
Wykrakałem..
17 sierpnia 2014, 19:16 / niedziela
Lechia nie wyszla z szatni na 2gą połowę! Gdzie jest trenet, się pytam??!!
17 sierpnia 2014, 19:17 / niedziela
Niestety w obronie wygląda to beznadziejnie. Praktycznie każdy daje się ogrywać. W środku pola gra nienajgorzej zmęczony Łukasik, a Borysiuk zupełnie słaby występ. Z przodu brakuje jednak kogoś takiego jak Sadajew, kto by utrzymał tą grę w ataku. Może i jest nienormalny, ale dawał dużo więcej na swojej pozycji niż Pawłowski. Maczeta teraz musi coś zmienić, bo jak na ten moment wygląda to kiepsko, z przodu i z tyłu.
17 sierpnia 2014, 19:18 / niedziela
Qurwa mać nie da rady tego oglądać...z emerytowaną Wisłą zostajemy zniszczeni...obrona cały mecz-brawo trener
17 sierpnia 2014, 19:19 / niedziela
Jakby to powiedział Janusz W. Gramy kurwa bez bramkarza.
17 sierpnia 2014, 19:19 / niedziela
Znowu Grzelczak marnuję kontrę. Ewidentnie do zmiany
17 sierpnia 2014, 19:20 / niedziela
Jestem przekonany, że niestety cały ten projekt z Machetą nie pojedzie, piłkarze są nieźli, więc pewnie do ósemki wejdziemy spokojnie, ale z taką kurwa taktyką, aa idź pan w chuj.
17 sierpnia 2014, 19:21 / niedziela
Trener do wyjebania już teraz zanim nam czołówka tabeli odjedzie, bo nie będzie niczego...
Jak ktoś napisał wcześniej - nie potrafi zmobilizować drużyny na II połowę. Podobnie jak z Amicą nie istniejemy...
17 sierpnia 2014, 19:22 / niedziela
Trener do zmiany! I na co on czeka?!? Dawac zmiany na atak!
17 sierpnia 2014, 19:22 / niedziela
Machado wypierdalaj, Janicki totalny zjazd formy.. Trela wymiana na Bączka bo widać brakuje charyzmy a zaczyna się żelowowanie i cwaniactwo.. GDZIE JEST KURWA ALEKSIC ?? GDZIE TE KACAJEVY RIBEIRY ?
17 sierpnia 2014, 19:22 / niedziela
Jakieś zmiany, coś? Czy do 89 minuty gramy tak jak graliśmy do tej pory? Panie trenerze?
17 sierpnia 2014, 19:23 / niedziela
Trela wbrew temu co mówicie uratował nam dupę już po raz 3 w tym meczu, a przy drugim golu nie miał nic do powiedzenia. Za to kolejna akcja Wisły poszła po stracie Pawłowskiego.
17 sierpnia 2014, 19:24 / niedziela
Drugi Ulatowski
17 sierpnia 2014, 19:25 / niedziela
Chyba Kafarski w najgorszym wydaniu...
17 sierpnia 2014, 19:25 / niedziela
Kolejny słaby mecz Lechii. W obronie kiepsko w ataku seryjnie żle rozgrywane kontry. Drużyna jest w rozsypce, nie wiedzą co grać. Widać już rękę Machado - zupełny brak schematów i kiepska selekcja. Mamy fajnych defensywnych pomocników, ale gra dwójką nie przekłada się na rozbijanie wysoko ataków. Ci którzy wysyłają Sadajewa do Rosji, mają nie po kolei w głowie. Widać jego brak. To rola trenera żeby chłopak pomyslał zanim zrobi coś głupiego, ale trener jak widać nie panuję i tutaj nad sytuacją. Gramy bez napastnika a mamy podobno talent na ławce. Poza tym Grzelczak jest walczakiem, ale też bardzo przeciętnym zawodnikiem, zupełnie bez jakości i nie zmienią tego fuksiarskie woleje jak się prowadzi piłkę i nie widzi co się dzieje dookoła. Jeslia mamy kilkanaście transferów a Grzelu jest w pierwszym składzie to znaczy, że albo transfery do dupy, albo trener dupa. Mnie się składa na to drugie.
17 sierpnia 2014, 19:26 / niedziela
Niestety widać to po raz kolejny (oceniam po WSZYSTKICH jego meczach) że Machado jest za krótki na ten projekt. Dziecko we mgle. Wuefista nie trener. Dzisiejsze spotkanie absolutnie mnie w tym utwierdza. I nie chodzi tu absolutnie o wyniki ale o całą resztę.

Czym szybciej wyleci tym lepiej.
17 sierpnia 2014, 19:26 / niedziela
Gramy tragedię Trela gra jak gra ale 2 setki juz wybronił obrona pozostawiona sama sobie bez pomocy a Pawłowski zgodnie z planem znikł z boiska i go nie widać
17 sierpnia 2014, 19:29 / niedziela
Niestety, ale zaczynam się zgadzać z krytykami Maczety. Dziś jego drużyna nawet nie dała argumentu żeby go bronić. Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony trenera. Może i Lechia jest nowym zespołem, ale w tej drużynie brak czegokolwiek. Maczeta nic tutaj nie poukładał.
17 sierpnia 2014, 19:30 / niedziela
TRA - GE - DIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/choć pierdolona wisełka nic nie pokazuje, tyle transwerów - żenada :)sprzedali do Wielkiej Jagiellonii Pana Tuszyńskiego i ten wjebał frajerom 2 brameczki :) beczka. :)
17 sierpnia 2014, 19:31 / niedziela
Jedziemy w dol tabeli. Moga sobie narobic jeszcze z 10 transferow, nic to nie da. Czekam na kolejnych obroncow na boisku.
17 sierpnia 2014, 19:31 / niedziela
Wypierdalaj do siebie Białorusinie.
17 sierpnia 2014, 19:33 / niedziela
Musi troll odregować kolejny wpierdol od Legii :)
17 sierpnia 2014, 19:33 / niedziela
TRA - GE - DIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/choć pierdolona wisełka nic nie pokazuje, tyle transwerów - żenada :)sprzedali do Wielkiej Jagiellonii Pana Tuszyńskiego i ten wjebał frajerom 2 brameczki :) beczka. :)
opierdol mi konika cwelu :)
17 sierpnia 2014, 19:33 / niedziela
Jest i Aleksic! Jazda!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029