Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 17.08 g.18:00

strona 3/6

17 sierpnia 2014, 19:33 / niedziela
twoja wielka jagiellonia po raz kolejny dostala oklep bialoruskie dziecko i nic wam nie pomógł hymn LM ani Celtic Glasgow na wejściu. Ośmieszajcie się dalej sportowo i kibicowsko jak już to od dobrych kilku lat robicie na terenie całej Polski :)
17 sierpnia 2014, 19:33 / niedziela
Ile masz lat patafianie, żeby się podszywać pod innych? Pryszczaty pojeb z Białorusi.
17 sierpnia 2014, 19:33 / niedziela
I jeszcze ten kurwiszon z przyszlego spadkowicza sie znowu pojawil. Jagiellonia spadnie frajerze, zobaczymy kto sie bedzie smial ;)
17 sierpnia 2014, 19:33 / niedziela
Zmiana w Lechii bajeczna Łukasik schodzi wchodzi Pietrowski bedziemy bronic wyniku.
17 sierpnia 2014, 19:35 / niedziela
A nie zszedł Borysiuk ?
17 sierpnia 2014, 19:38 / niedziela
Borysiuk moj błąd
17 sierpnia 2014, 19:39 / niedziela
Weszli Pietrowski, Aleksic i Buksa.

Iiiiii, slupek!
17 sierpnia 2014, 19:40 / niedziela
Zszedł Makuszewski, który nie miał z kim grac, więc już go nie ma - jaja:-)
Vranjes aktywny, ale bezproduktywny, dlaczego do k***y nie gra Kacajew??
W ciemno bym go wystawił. Jaka jest różnica między zawodnikami z ligi polskiej i rosyjskiej pokazały transfery Sadajewa i Makuszewskiego.
Wchodzi drugi napastnik, ale kto ma mu dogrywać piłki jak gramy dwójką defensywnych pomocników. Miałem nie komentować pracy trenera przed końcem rundy, ale jest bardzo niedobrze. Przy całym szacunku, powinniśmy Dudkę i Głowackiego wkręcić w trawę i pyknąć Wisłę na lekko dwoma bramkami.
17 sierpnia 2014, 19:41 / niedziela
Białoruś wyjebala cweli z PP :-D wstyd. A wy betonki nie na meczu? W necie się napinacie. :-) " nowa potenga"
17 sierpnia 2014, 19:43 / niedziela
Ale ta Wisla cienka. Z tyczkami na boisku tylko 2-1. Sorry panowie aleLechia na II polowe zostala w szatni
17 sierpnia 2014, 19:44 / niedziela
Jak mnie wkur te zagrania do bramkarza. Po co to?
17 sierpnia 2014, 19:44 / niedziela
Widać że w tej drużyie drzemie naprawdę potencjał ale absolutnie nie wykorzystany. Machado jak wuefista - rzuci im piłkę i macie bawcie się. I jeszcze te zmiany... Dobrze ktoś wcześniej napisał - portugalski Ulatowski.
17 sierpnia 2014, 19:44 / niedziela
Milicyjna-białoruska szmato won, wkurwiasz prawie jak maczeta
17 sierpnia 2014, 19:45 / niedziela
A ty zdesperowana ku*wo nie masz swojego forum, że tu się udzielasz? Pewnie staje ci do środka jak ludzie po tobie jadą parówo pod celą męczona...
17 sierpnia 2014, 19:46 / niedziela
Jaki potencjał dziecko? Ile razy to napiszcie .po ilu meczach;-) tak tak brakuje zgrania :-D
17 sierpnia 2014, 19:48 / niedziela
Im wiecej po nim jedziecie odpisujecie mu tym bardziej bedzie sie udzielal , zacznijcie go ignorowac to 3-4 dni i se pojdzie na inne forum.

Co do meczu Dno , zenada juz Bobo by to lepiej poukladal
17 sierpnia 2014, 19:48 / niedziela
Ale zjebal Setkę Pawłowski
17 sierpnia 2014, 19:49 / niedziela
Po co w ogóle odpisujecie temu błaznowi? Niech sobie pisze.

Aleksić, Pawłowski i Vranjes zmarnowali taką kontrę. Noż kurwa mać....
17 sierpnia 2014, 19:49 / niedziela
Na szczęście jest pawłowski ;-) super mecz;-) bravo
Ojoj 3:1 :-D
17 sierpnia 2014, 19:49 / niedziela
Koniec meczu. Konec maczado. Do widzenia.
17 sierpnia 2014, 19:50 / niedziela
Ktos mi powie CZEMU LEWA STRONA MURU NIE SKALA TYLKO SOBIE STALA ??
17 sierpnia 2014, 19:51 / niedziela
W bramce naszej wisi ręcznik:(
17 sierpnia 2014, 19:51 / niedziela
Jako że Juskowiak (chyba że mu Wernze albo Hessen będą kazali ) nie zwolni Machado, pozostaje nam tylko czekać. Ale Machado pierwszy test w tym sezonie zdał na pałę.
17 sierpnia 2014, 19:51 / niedziela
Ta Buksa to gra?Maczeta wypierdalaj.
17 sierpnia 2014, 19:52 / niedziela
I dobrze moze szybciej zatrudnia profesjonaliste a nie pseudotrenera.
17 sierpnia 2014, 19:52 / niedziela
Miały być wielkie wzmocnienia a jest jebany kurwa piłkarski szrot
17 sierpnia 2014, 19:53 / niedziela
Nie ma drużyny, nie ma trenera. Nie będzie nawet pierwszej ósemki z taka grą.
17 sierpnia 2014, 19:53 / niedziela
Piękny mecz :-D teraz można. Wejść w dupe wiśle.;-)
17 sierpnia 2014, 19:54 / niedziela
oj widze protest podobno na wisle czy tak samo bedzie w bydgoszczy
17 sierpnia 2014, 19:54 / niedziela
Brawo Wisła z taką słabą drużyną trzeba pokazać gdzie nasze miejsce!!
Niestety lament będzie ale co można pisac po takim meczu??Chwalić ich za to,że tylko wkurwiają ludzi??
Kolego z Białorusi brawo ,masz +10 do ligi chuliganów , +10 do ortografii i jednego pokemona gratis.
Ale dawaj dalej bo lepszy humor mam jak widzę takiego netspinacza.Dajesz świadectwo Tobie i kolegom z Bstoku.
Wiem wiem połowy nie rozumiesz....
17 sierpnia 2014, 19:54 / niedziela
W tej drużynie nie ma ani jednego dobrego piłkarza , przeciętni są ale dobrego nie ma ani jednego.
Gra schematyczna , wszystko do przewidzenia zero zgrania , wszystko jest dziełem przypadku , złe wybory przy wyprowadzeniu akcji.

Kto uważa inaczej ten po prostu nie zna się na piłce i tyle.
17 sierpnia 2014, 19:55 / niedziela
KONIK PŁACZEK !!!!
17 sierpnia 2014, 19:55 / niedziela
Teksty o "znowu kurwa płaczkach wiecznie niezadowolonych" już za 3, 2, 1...

Ach, i pamiętajcie - wpisy użytkownika o nazwie "edwin sopot" śmierdzią gównem i 0-3 z Legią, w związku z czym nie należy ruszać

szalom
17 sierpnia 2014, 19:55 / niedziela
Nie szrot, to są bardzo solidni zawodnicy, którzy powinni nam dawać pewne zwycięstwa. Ale do tego samochodu trzeba kierowcy. Wszystkie prawie akcje Lechii to przypadek, potknięcia, odskakująca piłka, indywidualny rajd. Dzisiaj grała drużyna z przypadkową zbieraniną grającą bez ładu i składu. Jestem już pewny, że z Machado nie będzie wyników. On wpuszcza Buksę podczas gdy w pomocy rządzi przypadek. Po prostu jaja:-)
17 sierpnia 2014, 19:55 / niedziela
Nakupowali, naobiecywali! Trzeba się cieszyć, że to dopiero początek i można sobie pozwolić na parę wpadek, ale kurde z taką grą to do pucharów nam daleko. Złodzieje marzeń.
17 sierpnia 2014, 19:56 / niedziela
Mam tylko nadzieję że we wtorek zobaczę nagłówki w internecie "Maczeta zwolniony " tego nie idzie oglądać jak strzelamy bramkę to obrona Częstochowy zamiast dobić. Niech trener idzie uczyć w-f
17 sierpnia 2014, 19:57 / niedziela
Dobrze, że jest podział punktów i jakoś może odrobimy ten bardzo słaby początek sezonu, bo za taki uważam 7 punktów w 5 meczach.
17 sierpnia 2014, 19:57 / niedziela
ide świętować do pizerni PRL wpadać :) WISŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
17 sierpnia 2014, 19:58 / niedziela
A co mam nie płakać jak oglądam jak Lechia przegrywa i nic nie gra? To są solidni zawodnicy? Ubierz człowieku okulary, każdemu z nich piłka dziś odskakwiała na 5 metrów... Na szczęście za tydzień grają przeciwko jeszcze większemu szrotowi....
17 sierpnia 2014, 19:59 / niedziela
Dajcie mi Lechijke na dwa mecze!!!!! Dziś byłoby 15pkt!!!! Tak więcej czasu dla maczety po 10tym meczu oceniajmy...:) ok
17 sierpnia 2014, 19:59 / niedziela
sa pilkarze-nie ma druzyny. z tym trenerskim parodysta nic nie osiagniemy-to najwiekszy niewypal transferowy. sorry za brak polskich znakow.......
17 sierpnia 2014, 19:59 / niedziela
Wielka Lechia,wielkich zludzen!
17 sierpnia 2014, 20:00 / niedziela
Poki co to model: "kupic mlodych, zdolnych i niespelnionych acz glodnych - wygrac - sprzedac za miliony" nie funkcjonuje. Kogo kupili i jak oni graja (badz nie graja) to kazdy widzi.
Mnie leczy nie ten narybek (mozna z nich wiecej wycisnac) tylko treneiro z kapelusza. Tam jest chyba pies pogrzebany.... i smierdzi na dodatek.
17 sierpnia 2014, 20:00 / niedziela
Podział punktów? Ciebie on cieszy? Przypomnę, że przegraliśmy z Wisłą i Lechem, które zapewne wejdą do 8 ( o ile my wgl wejdziemy ) - więc chuja nam daje podział punktów, a wręcz krzywdzi.
17 sierpnia 2014, 20:00 / niedziela
Tak, to są solidni zawodnicy, ale beznadziejnie przygotowani taktycznie i mentalnie. Póki co zapaliło się żółte światło, ale jak stracimy punkty z beznadziejnym w tym sezonie Zawiszą to będzie źle.
17 sierpnia 2014, 20:01 / niedziela
Sprawa jest prosta. Jeżeli nie wypierdolimy Machado, to nie będzie ósemki. Po tym meczu wszystko jest jasne. Nie ma tłumaczeń o jakichś kartkach, terrorystach, czy czymś tam. Ta drużyna nie ma żadnej taktyki. Żadnego pomysłu na grę. Odstają i fizycznie i psychicznie. Machado wypierdalaj. Wyjebać te wszystkie nowości, przywrócić pedzia - Moniza i będzie walka o podium. Bo ten wuefista nie ma pojęcia, co się dokoła niego dzieje. Drużyna dostaje w pizdę, a ten wymienia defensywnego pomocnika na defensywnego pomocnika. Won!

I jeszcze do moderacji: może by tak opublikować IP tej białoruskiej kurwy? Może da się ją po tym namierzyć. Bo tu musi chyba zaistnieć solidny wpierdol. Inaczej się nie skończy. On sobie może zakładać kont do woli.
17 sierpnia 2014, 20:04 / niedziela
a wy sie jeszcze nie spuściliście że wisełka wygrała :) ?zawsze bardziej kibicowaliście im i śląskowi niż swoim :) e tam znowu w dupe wleziecie, szkoda tej wisły że z wami w zgodzie, kiedyś Wielka Jagiellonia też miałą z nimi zgodę ale wjebała miernotom :) cóż.......
Kuffel nie kozacz bo cię obsram :)
17 sierpnia 2014, 20:06 / niedziela
Najgorsze jest to, że trener zapewne zostanie z nami jeszcze bardzo długo. Dlatego też bardzo długo będziemy męczyć się meczami takimi jak dzisiaj z Wisłą.

Aleksić mógłby mieć debiut marzeń. Zwlekał ze strzałem i zablokował go Dudka. Potem już chyba Pawłowski z nim sami nie wiedzieli czy mają strzelać po tej szybkiej kontrze w samej końcówce. Te dwie sytuacje dobrze oddają, w jakim miejscu obecnie się znajdujemy.
17 sierpnia 2014, 20:06 / niedziela
Wspaniały tydzień :)kto świętuje w PRL ?
17 sierpnia 2014, 20:07 / niedziela
Maczeta to jakas miekka faja jest
Jedno wiem ze Aleksic powinien wskoczyc do 11 na dluzej i to od poczatku meczu
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.457