Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 17.08 g.18:00

strona 4/6

17 sierpnia 2014, 20:08 / niedziela
Już jest źle, bo leżymy nawet na poziomie selekcji. Mamy skład na 4-4-2 zakładając grę Sadajewa a ciągle gramy jednym z przodu. Dla odmiany dzisiaj graliśmy bez napastnika z szalejącym Pawłowskim:-) A jak się zaczęło robić słabo to mieliśmy dwóch napastników i dwóch defensywnych pomocników i jakoś się nie kleiło o dziwo:-)
Jak oni wynaleźli tego Machado?
W Polsce sprawdzi się tylko trener z Niemiec, Włoch, Holandii i ewentualnie ktoś ze Skandynawii. My gramy fizyczny futbol bez specjalnego błysku technicznego i tu potrzebne są schematy i taktyka a wymienione państwa bardzo na niej bazują. Portugalska lub Hiszpańska fantazja nie dla nas...
17 sierpnia 2014, 20:08 / niedziela
Oj, ależ zajebało znów gównem w tym temacie, to pewnie z tej "pizerni"...

Szkoda tylko że nie ma kto spłukać

szalom
17 sierpnia 2014, 20:09 / niedziela
Żeby nie było że płaczę. Ale uważam że mamy najgorszy zespół od powrotu do ekstraklasy. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, mamy najgorszy zespół a nie zawodników. Trenera bym nie zwalniał bo nie ma trenera który zrobi z tego zbiegowiska zespół w mniej niż pół roku. Wisła była dziś tym czym my jeszcze długo nie będziemy. A najgorsze że ci wszyscy dziennikarze i trenerzy niedojeby mieli rację choć ameryki nie odkryli :"tak drużyny się nie buduje".
Czekamy.
17 sierpnia 2014, 20:10 / niedziela
Ten turysta na naszej ławce rezerwowych (nie zaryzykuje stwierdzenia ze to trener) jest czystym poj#bem i kretynem, drużyna po jego rozmowach w szatni wychodzi w jeszcze gorszym stanie niż zanim weszła, a jeszcze te bajeczne zmiany mmm....pycha. Wyje#bać natychmiast.
17 sierpnia 2014, 20:12 / niedziela
w Bydgoszczy zgodnie ze zwyczajem zetka przełamie się na Lechii i pożegnamy się z Qimem . Przyjdzie nowy trener i zacznie budowę Lechii od nowa.
I po 9 kolejkach będziemy mieli 10 pkt i zacznie się polowanie na czarownice i duży ruch między pierwszą a drugą drużyną a dalej to Josef nie wytrzyma i w zimie będzie wielka wyprz...
17 sierpnia 2014, 20:12 / niedziela
protokolant_syj no zajebało z gdańskiej picerni :) choć fajne tam dziewuszki przychodzą z akademików, bo nie z gdańska jakąs patola :) przychodzą na konika ze starego wrzeszcza :)
17 sierpnia 2014, 20:16 / niedziela
Uwierz mi, że przegrana z Zawiszą nie zwolni Machado.
17 sierpnia 2014, 20:17 / niedziela
Jasne niemiecki, duński , skandynawski . Z Zawiszą jestem ja i będzie wielu z Was glupio. W ciemno na zwycięstwo możecie stawiać.

Ps.milicjant z bialorusi to prawdziwy ewenement , a my placimy na takich podatki....
17 sierpnia 2014, 20:18 / niedziela
Wydaje mi sie ze oprócz problemów z samym trenerem dochodzą jego problemy z komunikacją z zespołem. On nie zna angielskiego tylko niemiecki wiec siłą rzeczy jest bariera językowa. Poza tym mam wrażenie że sami zawodnicy trochę mogą być zdezorientowani poczynaniami trenera i jak dla mnie brakuje klimatu w drużynie i poczucia celu..
17 sierpnia 2014, 20:18 / niedziela
1. TRENER jego dzisiejsze zmiany pyszne, szczególnie wychudzonego Buksę wstawić między Głowackiego i Dudkę , brawo!
2. DOPING nie zagłębiam się w szczegóły tego tematu bo mi się nie chcę ale fajnie Wisła protestowała, zero dopingu;) U nas jak przyjadą to zawsze mega spinka, doping lepszy dla nich, słowem piknik. A dzisiaj... przepychanki na boisku, gwizdy, w 2. połowie ani razu nie słyszałem kibicowania LG. Brawo!
3. SĘDZIA gil czy jak mu tam. Czerwona kartka dla Głowackiego ewidentna.
4. KAZEK WĘGRZYN w c+ komentuje mecze swojego klubu i jak ma nie wk...ć, 2. etat w dziale marketingu Wisły
dziękuję, dobranoc!
17 sierpnia 2014, 20:19 / niedziela
Mam nadzieję, że do bramki wskoczy Bączek bo Trela nic nie broni, najprostszy strzał wypluwa przed siebie albo nogami broni. Borysiuk niewidoczny, Buksa to nawet piłki nie dotyka drugi mecz z rzędu.
Na plus Vranjes, Lekovic, Maki i Aleksić.
Najsłabszy nasz treneiro, zmiany mistrzowskie.
17 sierpnia 2014, 20:19 / niedziela
jeszcze 5 punktow do strefy spadkowej nie jest zle .
17 sierpnia 2014, 20:22 / niedziela
Dobra już 2 wpadło do picerni PRL świętujemy wygraną WISŁY z lechujką :)
17 sierpnia 2014, 20:22 / niedziela
To jest ten trener, który przy tak dynamicznym rynku byłby nieosiągalny dla nas za kilka miesięcy?

Ten typ to gówno typu Kafarski, Ulatowski czy Janas. Pisałem to tydzień temu, piszę to teraz i będę to pisał po kilku najbliższych meczach zanim go nie wypierdolą. A to, że go wypierdolą jest niemal pewne. Chociaż powinien i polecieć też Ruskowiak za te jego wszystkie nieudane transfery (Ribeiro, Stolarski, Buksa, Trela, Kacajew, Valente, Dźwigała oraz pewnie Miranda z Malbasiciem).

Miało być zajebiście, a jest chujnia. Za Machado lepiej nie będzie.
17 sierpnia 2014, 20:23 / niedziela
Parowo z bialorusi pogadaj jeszcze.... Zaraz to my się posmiejejmy :)
17 sierpnia 2014, 20:23 / niedziela
Co do trybun Wisły, to mam dokładnie te same spostrzeżenia. Nie obchodzi mnie protest itp, nie wyobrażam sobie, żeby w Gdańsku był taki bojkot i na trybunach wyłamujące się pikniki bluzgają po Wiśle. I nie jest to już pierwszy raz, ale Wisła przyjedzie do Gdańska i znowu będzie doping dla nich cudowny.

O węgrzynie w tv nie ma się co wypowiadać, bo to kretyn. Zwykły kretyn.
17 sierpnia 2014, 20:24 / niedziela
"Miało być zajebiście, a jest chujnia. Za Machado lepiej nie będzie."
dzienki BOGU :) A Pan Michał z innej Wielkiej Firmie :)
17 sierpnia 2014, 20:26 / niedziela
ad edwinsopot - to żaden milicjant, tylko jak widać jeden z wielu słóji ze sljedzjami, który żeby zasmakować cywilizacji podążył z dzikich ostępów na północ, ale przynajmniej się śmieć zdemaskował mniej więcej (a szkoda, akurat za tydzień byłbym na Białorusi, może przynajmniej uda się - jak na bezpośrednie żydzisko przystało - zapytać jego mamełe, czy wie że jego tatełe ją z nim zdradzał)

szalom
17 sierpnia 2014, 20:27 / niedziela
trzecia siła w lidze hehehehhehehe
no bez jaj
17 sierpnia 2014, 20:28 / niedziela
Czy w tej drużynie jest TRENER !? Dlaczego piłkarze stoją a nie biegają co jest ? Nie widzę kompletnie jakiegoś pomysłu na grę a to jest wina trenera ! Mamy taką długą ławkę, tylu dobrych piłkarzy a trafiliśmy trenera który nie potrafi tego poukładać na boisku! Za Munieza była słabsza paka a chodzili jak w zegarku!
17 sierpnia 2014, 20:32 / niedziela
Coś czuję, że po meczu z bydgoskim Zawiszą kolejne 25 tysięcy ludzi na meczu w Gdańsku nie pęknie baaardzo długo.
17 sierpnia 2014, 20:32 / niedziela
Ktoś go rozkminił. To milicjant z Białorusi mieszkający w naszym miescie. Ciekawe co na to przełożeni tego szczurka:)? W sumie recenzje swoim godną wystawia :D
17 sierpnia 2014, 20:35 / niedziela
Wypowiedż Janickiego po meczu:"nie da sie wygrać na stojąco" nie napawa optymizmem.Nie ma zespołu, kazdy chuj na swój strój - tak wyglada gra Lechii na dzisiaj.Myslami jakby byli :"kiedy mnie sprzedadza za granicę" i odpierdalaja pańszczyznę.Tu przydałby się ktoś w stylu Smudy - juz pisałem w innym watku - Wisła w tym mecZu chciała nas zjeść i widac bylo charakter trenera i jego drużyny.
U nas pizda na ławce i pizdeczki na boisku.
17 sierpnia 2014, 20:37 / niedziela
Powtarza sie scenariusz z poprzedniego meczu.po pierwszej niezlej polowie, druga jest beznadziejna. Trener absolutnie nie ma pojęcia jak ustawic drużynę. Aleksic znacznie lepszy niż Sadajev. Środka obrony brak, a Lekovic zapomnial jak sie gra.
17 sierpnia 2014, 20:39 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2014, 20:39 / niedziela
A na jakiej podstawie Aleksic lepszy od Sadajeva? Bo raz doszedł do sytuacji w której pol godziny do strzału sie składał?!
17 sierpnia 2014, 20:41 / niedziela
No więc tak... tez jestem wkurwiony po tym meczu ale... przypomnijmy sobie gdzie bylismy po kilku kolejkach w tamtym sezonie? Lider! Probierz byl chwalony, gra byla ciekawa i zaraz wszystko jeblo..bylismy chlopcami do bicia...niestety az przyszedl nowy trener bo tak bysmy nawet w 8 nie byli. Teraz wszystko sie pozmienialo, jest kompletnie NOWA SZATNIA i jezeli ktos twierdzil ze to tak zajebiscie od poczatku bedzie to niech sie puknie w glowe. Bardzo ciezko z takiej ''zbieraniny'' zrobic prawdziwy zespol i efekty macie na tacy. Nie ma tego czegos jeszcze w naszej druzynie.Kiedys jak Wisle wykupil Ciupiał to tak samo bylo... nakupowal kilkunastu graczy i dostawali po dupach konkretnie a w drugiej polowie sezonu juz rozpierdalali wszystkich. Nie mowie ze tak i u nas bedzie ale jest przyklad jak bylo. Zawodnikow mamy z duzymi mozliwosciami i umiejetnosciami tylko musza byc ekipa, zgraną paką a reszta przyjdzie... Ta druzyna bedzie grala swoje tylko to jest KWESTIA czasu... tylko wlasnie, nie wiadomo ile? Jednak mysle ze predzej czy pozniej tak sie stanie. Teraz sprawa trenera.. hmm jak mowilem nie jest latwo kazdemu trenerowi z takiej budowy zrobic ekipe. Jednak dawalem mu i jeszcze daje troche czasu bo na prawde jest za wczesnie... jednak martwią mnie reakcje boiskowe ''Maczety'' i zmiany. Jakos na razie nie idzie mu ta ukladanka. Daj boże niech przyjdzie jakis konkretny napadzior bo tego brakuje autentycznie. Ja jeszcze troche sie zbroje w cierpliwosc i bede bacznie obserwowal Machado choc juz nerwowka sie pojawia niestety....
17 sierpnia 2014, 20:41 / niedziela
Boj się piesku , bo masz powody...
17 sierpnia 2014, 20:44 / niedziela
ad edwinsopot - właściwie, jedno się z drugim nie wyklucza... niemniej raczej poprostu jest z natury kurwą i z wyboru gównem, a tego drugiego nie ma co ruszać - przynajmniej na forum (zwłaszcza że tylko tu się może uzewnętrznić), a tak to może juz dziś zacznie się częściej oglądać za siebie, szczególnie że może niedługo będzie częściej oglądać się za siebie :)

szalom
17 sierpnia 2014, 20:44 / niedziela
He,he :)
17 sierpnia 2014, 20:45 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2014, 20:47 / niedziela
Dodam jeszcze ze ja będę wyciagal wnioski dopiero po 2 nastepnych meczach. Dlaczego? bo one musza byc w 100 % wygrane... jezeli nie beda, to pokze wiele.
Co do trybun na Reymonta. Zadawalem sobie pytanie... WTF? Ciagle gwizdy na naszych, smiechy przy zepsutych akcjach, co chwile krzyczenie ''jeszcze jeden''. Rozumiem ze prawdziwych fanatykow nie bylo, zorganizowanego dopingu rowniez ale nawet pikniki powinny wiedziec jak sie zachowac. Ale niestety u nas w meczach Lechia-Wisla zawsze Wisla ma doping prawie jak u siebie..
17 sierpnia 2014, 20:48 / niedziela
drobna korekta, bo mi stłukło powtórzeniem - ...a już napewno w rejonie polibudy :)

szalom
17 sierpnia 2014, 20:48 / niedziela
Panowie konkurs. Na pewno ktoś potrafi dotrzeć skąd ta prostytutka nadaje :)
17 sierpnia 2014, 20:52 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2014, 20:57 / niedziela
macie problem z bialorusinem... widac jak na dloni, ze ma kompleks Wielkiej Lechii, kompleks urodzenia w Polsce B, a chcialby w Wielkim Gdansku. No i chuja chcialby miec wielkiego, a ma malutkiego dlatego o burdelach pisze, bo tylko tam za siano kurwa mu mowi jakiego to on ma wielkiego.
17 sierpnia 2014, 20:58 / niedziela
"Jednak w początkowej fazie drugiej połowy nie byliśmy odpowiednio skoncentrowani i gospodarze odnotowali trafienie" . No kuźwa to kto ma motywować i namawiać do koncentracji piłkarzy ??? kierowca autokaru ? to tylko świadczy o tym że trener nie potrafi dotrzeć do piłkarzy bo to nie pierwszy raz kiedy w drugiej połowie dajemy ciała.
17 sierpnia 2014, 21:04 / niedziela
Kasuj kurwa :) i to już betonie :) szybko:)
17 sierpnia 2014, 21:09 / niedziela
Obok bialorusina teraz sznurek leży , to ostatnie podrygi. Białorusin ostatnie pytanie czemu tu a nie na milicyjnym albo bialoruskim? Szkoda ciebie ...chociaż nie bardzo :D
17 sierpnia 2014, 21:10 / niedziela
widocznie u nich nic sie nie dzieje
17 sierpnia 2014, 21:11 / niedziela
to że sobie ubzduraliście że jestem BIAŁORUSINEM to ok :) POLICJANTEM też ok :)
najlepsze jest to że was kilku znam a wy mnie nie :)
17 sierpnia 2014, 21:11 / niedziela
Maczeta ma zdobyć te 1.5 pkt w Bydgoszczy, a jak nie to zapakować i wysłać poleconym do którejś tam ligi portugalskiej skąd go przywieziono.

Dajcie IP tego gagatka z Białorusi. Zrobimy wizytę w jego rewirze, zgwałcimy wszystkich domowników, a jemu położymy jaja na czole.
17 sierpnia 2014, 21:12 / niedziela
Ta kurwa i tak w życiu słowa prawdy pewnie nie napisała - więc pewnie i w Rugbusiu nie siedzi... ale kto wie, a wystarczyłby na taką kurrwę jeden mod więcej podejrzewam :)

szalom
17 sierpnia 2014, 21:14 / niedziela
Olsen a jutro tylko się potknę i masz w pizdę za groźby
17 sierpnia 2014, 21:15 / niedziela
Może ktoś napisać czy Aleksić po wejściu pokazał cokolwiek co napawało by optymizmem ? Musiałem pilnie wyjść i nie widziałem jego występu
17 sierpnia 2014, 21:17 / niedziela
Czas Walki tak pokazal. Raz zbyt dlugo zwlekal strzalem przez co w ostatniej chwili zostal zablokowany a z drugiej strony przypierdolil ladnie z lewej z daleka tuz obok bramki. Jak dla mnie gosc ma papiery na granie, calkeim inny typ zawodnika od Sadajewa, ktory napastnikiem nie jest.
17 sierpnia 2014, 21:18 / niedziela
To się potykaj i wybij sobie wszystkie zęby.

Co do meczu to powiedzieliście wszystko - brak trenera, czasami się zastanawiam czy mój "ulubieniec" Kafar nie byłby lepszy.
17 sierpnia 2014, 21:18 / niedziela
Ha,ha smrodek sie wystraszył :)
17 sierpnia 2014, 21:18 / niedziela
Aleksic - dobry strzal z dystansku, blisko slupka, jakby weszlo bylby miod malina.
17 sierpnia 2014, 21:19 / niedziela
czas walki
a pokaz mi kogos kto zagral na plus w tym meczu???
na stojaco sie meczu nie wygra.
ktos podal na TT ze lukasik narzeka na taktyke naszego THE ONE trenejro
to chyba o czym swiadczy ze pilkarze tez maja go gleboko w pizdzie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.564