Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski 2014-2015

strona 4/5

24 września 2014, 18:04 / środa
"piłkarze" dołożyli cegiełkę do akcji działu marketingu:
"biejemy rekord frekwecji w meczu z cracovią"

eh..
To jest właśnie skutek tego głaskania i śpiewania że nic się nie stało ...
TO JEST LECHIA - TU TRZEBA ZAPIERDALAĆ ! Gwiazdki pierdolone za dobrze mają ... KURWA !
jeszcze troche tych kar to zaczna pracowac za friko
24 września 2014, 18:06 / środa
Edwin, czy masz równo wszystkich piłkarzy dziś grających na myśli czy też są wyjątki, które mogą wrócić aeroplanem za zasługi ? Dla mnie w ogóle jest bez sensu jeżeli wracają na dwa dni.
Dziś dali d..y wszyscy (patrząc przez pryzmat wyniku, nie wiem jak było na boisku) . Wychowankowie, niewychowankowie, obcokrajowcy, sztab, zarząd, właściciel. Już nieważne czy Polakami gramy, czy obcokrajowcami, czy kapitanem jest Bączek czy Janicki - jest ch...jnia z gdzybnią i patatajnią. Idę się pomodlić. A potem napić. Bo może to moja wina gdyż założyłem ten smutny wątek.
24 września 2014, 18:06 / środa
niech grają za friko, jak "Kowalski" coś spierdoli w pracy albo się nie przykłada to zaraz po pensji lecą.
24 września 2014, 18:07 / środa
Witam.
Szukam kontaktu z Ks. Leszkiem Woźnicą w sprawie mojej Lechii. Czy ktoś zna do niego e-mail? Pilnie proszę o kontakt p.slepy76@wp.pl
Z góry dziękuje
24 września 2014, 18:08 / środa
Pojechać na Lotnisko i powiedzieć im co o nich myślimy , Ochrony za duzo nie będzie , idealna okazja :D
24 września 2014, 18:09 / środa
Nie ogladalem tego i cale szczęście, są drużyna podobno, wiec wszyscy powinni ponieść kare, może w przyszłości jak się jeden będzie opierdalal to mu drugi do gardła skoczy. Nie wiem, mam dosc
24 września 2014, 18:09 / środa
Przecież oni nie wracają dziś do Gdańska ...
24 września 2014, 18:10 / środa
Nie sadziłem że to napiszę ale co tam... obiecuję że już nigdy nie będę cieszył się z 20 transferów do Lechii w ciągu jednego okienka transferowego. Jak widać taka droga w wykonaniu polskiego ,,profesjonalnego" klubu piłkarskiego oraz światłych menażerów to niechybna katastrofa.
24 września 2014, 18:14 / środa
Żeby to wszystko teraz pojechało dalej to potrzebny jest naprawdę zajebisty trener, innego wyjścia nie ma, a znając "siłe" znajomości w Lechii to będzie to kumpel Juska....Sezon będzie wówczas stracony i albo to działacze Lechii zrozumieją albo nie ma o czym gadać i trzeba drżeć o utrzymanie:(
Gwiuazdeczki z buta do domu i zapierdalać , a jak ktoś przyuważy gwiazdeczki na mieście to odpowiednio motywować
24 września 2014, 18:16 / środa
chuj z nimi, już się nasłuchali i zapewne spłynęło to nich jak po mydle...
bracia wracają wkurwieni jeszcze bardziej niż my...
zlepek indywidualności i brak pomysłu na poprawę w wykonaniu panów zawiadujących pomysłem WIELKA LECHIA zamiast nas wynieść na szczyt ligowej tabeli zepchnie nas w niebyt... kurwa bardziej boję się o utrzymanie niż za czasów Ulata czy Janosika... ale kurwa jak to było? MY NIE MY NIE MY NIE MY NIE MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ GEDANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!
mandziarana, piekariana i juskowiaczka niech razem z Kaliszem na Grodzką jadą i chuj.
wypierdalać, oddawać Buziego i resztę, wolę wiedzieć na czym stoję niż słuchać obiecanek cacanek, to nie jest kurwa przedszkole, to jest kurwa LECHIA!!!!!
24 września 2014, 18:23 / środa
Juskowiak wypierdalaj, dzieki kurwa za te tranfsery i twoje obiecanki
na piechote ze stalowej woli zapierdalaj.!!!!
24 września 2014, 18:34 / środa
jeszcze brakuje tylko info ze Hajto zostal trenerem i mozemy spiewac o co ja widze mamy najpiekniejszy stadion w pierwszej lidze !!!
24 września 2014, 18:41 / środa
Ech, ten sezon to właściwie kopia jesieni 2011 - fatalna forma od samego początku, kompromitacja w PP, szybka zmiana trenera... oby nie skończyło się tak samo, jak wtedy.
24 września 2014, 18:48 / środa
Jutro w Fakcie duży reportaż na temat naszego meczu PP:

odnośnik
24 września 2014, 18:49 / środa
Zagrali źle i przegrali bo zupa była za słona, info z ćwierkacza. Nawet płakać mi się już nie chce.
24 września 2014, 18:55 / środa
Czekamy na wideo z bramek.. podobno Bak wtopil przy obu bramkach
24 września 2014, 19:07 / środa
Mateusz Bąk ‏@baczek83x1 22 wrz

@lapinski2307 tak mówił Moniz do mnie a propos sterowania chłopakami. 😉 "kill them , lift them up, kill them, lift them up " !!!

Ciekawe czy to dziś wdrażał :)
24 września 2014, 19:08 / środa
Podobnie jak Vend mam wrażenie deja vu roku 2011 i schyłku ery Kafara. Nie tylko porażka z ogórkami w PP, ale i wczesniejsze sprawy są podobne. Okno transferowe poświecono na supertesty i sprowadzenie całej armii zagranicznych łamag. Potem zjazd formy, brak chemii w zespole. Zespół długo nie mogł sie odnależć, sprzatanie tego syfu zajeło w zasadzie rok, bo zacząl Janas a skończył Bobo. Niestety teraz wygląda to podobnie, niestety kiedy latem marudziłem ze wywala sie 3/4 zespołu to piewcy nowej jakości prawie mnie zjedli. Pomyślałem OK, fajnie bedzie odszczekać te moje czarnowidztwo, niestety jakos nie cieszy mnie to ze miałem racje.

Trzeba naprawde liczyc na dobrego trenera, aby wyciągnął zespół z głebokiej dziury, w jaką wciągnęła nas grupa "fachowców z bożej łaski" i nie mam tu na mysli tylko poprzedni sztab trenerski

TYLKO LECHIA!
24 września 2014, 19:29 / środa
Proponuje:
WYPIERDOLIC NA ZBITY JEBANY PYSK:
Danijel Aleksić, Ariel Borysiuk, Mavroudís Bougaḯdis, Bruno Nazário, Adam Buksa , Antonio Čolak , Diego Hoffmann,, Adam Dźwigała , Kevin Friesenbichler, Henrique Miranda, Adłan Kacajew, Daniel Łukasik, Filip Malbašić, Mateusz Możdżeń, Bartłomiej Pawłowski, Damian Podleśny , Rudinilson, Tiago Valente, Dariusz Trela.

SCIAGNAC SPOWROTEM:
Krzysiu Bąk, Adaś Duda, Paweł "Buzi" Buzała, Kacper Lazaj, Wojtek Zyska, Kostrzewa.

KURWA powiem WAM szczerze: sciągnijmy spowrotem OUALEMBO!! Naprawde wole go 1000 razy od tych przebierancow niegodnych czegokolwiek.
24 września 2014, 19:33 / środa
Sciągnąc także: Maderę, Deleu, Franka, Machaja, za Tuszyńskim akurat nie tęsknię

TYLKO LECHIA!
24 września 2014, 19:34 / środa
najgorzej ze oni maja wyjebane.. w 3 lidze kompromitacja za kompromitacja mimo wzmocnien z 1 skladu, puchar ? wyjebane przeciez my mamy taka rotacje ze ziomek przychodzi z dupy i odrazu wskakuje do 1 skladu..

potrzebujemy trenera ktory ustawi kilka wyzelowanych pizd dlatego wierze w Ugu czy jak mu tam zasilonego Tomkiem Hajto.. licze ze Tomek nie bedzie sie z nimi pierdolil i pare sierpowych poleci na dzien dobry..

rozwiazac kontrakty z pizdami takimi jak lukasik + kacajev
24 września 2014, 19:37 / środa
ACAB. Powinniśmy wygrać nawet bez bramkarza...
24 września 2014, 19:50 / środa
Kurwa to już patologia! Jak Lechia ma wygrać mecz jak na starcie wmawia się wkładom że czeka ich ciężki mecz, kurwa z 2-ligowcem. To do Zabrza nie mają po co jechać tam to już wpierdol dwucyfrowy skoro obawiają się zespołu pokroju Stali Stalowa Wola ...
Nie dziwię się że Kubicki ma wyjebane na firmowanie tej zbieraniny która trzęsie dupą przed taką potęgą Galácticos jak Stalowa Wola ...
Wypierdolić wszystkich w pizdu i grać juniorami, przynajmniej serce i zdrowie zostawią na boisku za Lechię !
24 września 2014, 19:50 / środa
Krótko i na temat: ten mecz chyba wyjaśnił wszystkim, jak wygląda kwestia z "awansem do europejskich pucharów", można chyba jedynie dodać że "ostatni gasi światło"

szalom
24 września 2014, 19:52 / środa
Mateusz Bąk
- Jestem załamany i szczerze mówiąc nie wiem jak skomentować ten mecz - nie ukrywał frustracji kapitan Biało-Zielonych. - Za to spotkanie każdy zaczynając ode mnie, a kończąc na osiemnastym zawodniku powinien dostać solidnego kopa w dupę. Ile można mówić o naszym potencjale i grze o puchary jeżeli przegrywa się w pierwszej rundzie. Nie ma dla nas wytłumaczenia, nie ma co mówić o trudnym terenie czy, że Puchar rządzi się swoimi prawami. Taki wynik nie miał prawa paść i nie dziwię się ostrym słowom naszych kibiców. Bo jeśli dalej tak pójdzie to będzie to najładniejsza rzecz jaka może nas spotkać.
24 września 2014, 19:54 / środa
Ale się przynajmniej wyjaśniło, że piłkarze nie grali przeciwko Maczecie ostatnich kilku meczów tylko to po prostu norma. Generalnie już pisałem wcześniej - będzie zwalanie na starego trenera i krótki czas z nowymi szkoleniowcami.

A w ogóle podejrzewam, że kilku nie chciało się jechać do Wrocławia na 1/8.
24 września 2014, 20:26 / środa
odnośnik
Tak powinno się grać w pucharze z amatorami ... tylko kto u nas by zajebał 6 bramek plus 2 asysty ...
24 września 2014, 21:13 / środa
Za ten mecz wybatożyć wkłady i w worach pokutnych wypierdolić za mury naszego pięknego grodu. Ten mecz to jawny sabotaż ... Ta przypadkowa zbieranina nie jest godna aby zakładać barwy Lechii !! Po raz kolejny zrobili pośmiewisko z klubu, kibiców i miasta.
24 września 2014, 21:21 / środa
kur.a zmiana kontraktów na motywacyjne tylko to może pomóc ... za wpierd.l płacą klubowi za wygraną dostają kasę innego wyjścia nie widzę ...
24 września 2014, 22:23 / środa
Bramki z meczu
odnośnik
25 września 2014, 08:01 / czwartek
kto nie był może sobie pooglądać Naszych orłów....
odnośnik
25 września 2014, 09:10 / czwartek
kurwa nie dziwie sie ze te pizdy w naszych koszulkach maja tak niska samoocene jak kolejny pseudo debil unton wmawia im że taki mecz ze stalą "uczulałem ich że to będzie ciężki mecz"

Koncertowo spierdolony początek sezonu, mieć wszystko po swojej stronie i grać taki syf.. myślę że Smuda by to poukładał.. grałby co prawda 14 zawodnikami z tych 30 zjebów ale by walczyli i umierali za klub
25 września 2014, 10:08 / czwartek
Według dziennikarza stacji Orange Sport Krzysztofa Sendeckiego, lechistów poproszono o złożenie autografów na piłkach, które miały zostać rozdane publiczności podczas spotkania. Piłkarze odmówili, do czego mieli prawo. Najbardziej zdumiewające w całej tej historii były jednak ich tłumaczenia. Otóż okazało się, że podpisów nie złożą, bo "nie mogą się dekoncentrować".

odnośnik
25 września 2014, 10:11 / czwartek
Czas walki
O tym pisałem wcześniej. Jak można wmawiać wkładom grającym dwie klasy wyżej ze czeka ich ciężki mecz. To jest kurwa kpina, oni nie nie zasługują na noszenie herbu Lechii na piersi !
Walczyć biegać i się starać - a jak nie to wypierdalać !
25 września 2014, 10:23 / czwartek
przykre że doczekaliśmy się piłkarzy pizd i ciot w naszym zespole, jak można odmówić podpisania piłki dla kibiców ? Serio żaden nie podpisał ? Nawet Mateusz ? Bo się dekoncentrują ? O ile to prawda to wyjebać ich wszystkich do rezerw..
25 września 2014, 10:36 / czwartek
Podpisali PO MECZU co zostało WCZEŚNIEJ USTALONE.
Oto właśnie pierdolenie domorosłych pseudodziennikarzy.
25 września 2014, 10:40 / czwartek
Teraz powinni wpasc do szatni silnoręcy a grajki powinni pokornie podpisać piłki i wysłać kurierem na ich koszt do Stalowej Woli.

Obejrzałem skrót z bramek i jakoś ciężko mi było zauważyć te chęci u naszych piłkarzy. Biegali wolniej, agresji 0, a technicznie niczym nie odbiegali od miejscowych.

Moze ktoś z wyjazdowiczów napisze jak to wyglądało na żywo. Tak sie koncentrowali, ze zapomnieli ze mecz sie zaczął o 16.00 a nie o 17.30 ?

TYLKO LECHIA!
25 września 2014, 10:42 / czwartek
może zjadła ich trema ?
25 września 2014, 10:51 / czwartek
Ktoś tu pierdoli że Bączek zawinił z bramkami, przecież lebiegi kryją na radar jak na orlikach
25 września 2014, 10:56 / czwartek
Krótki film, ale można sobie wyrobić opinię.
Mnóstwo niedokładności i strat, przy pierwszym golu wszyscy jak barany przesuwali się za piłką i zostawili 2-3 stalowców na 5tym metrze a Leko tylko patrzył co się dzieje a był najbliżej. Przy drugim golu Janicki też niewiele zrobił. Bączek nie miał nic do powiedzenia.
Jedynie co zauważyłem to Colak próbował grać pressingiem i się wk.. że tylko on to robi.
Zero zgrania, zero współpracy, zero chęci do gry. Smutne obrazki...
25 września 2014, 11:02 / czwartek
W obronie dalej to samo, co było w ostatnich meczach. Brak agresji, przeciwnik ma dużo miejsca do rozgrywania i podania do wolnego (a jakże!) kolegi. Można zobaczyc jak padła 2 bramka. Drewniany napastnik Stalówki przyjął sobie piłkę, zastanowił sie, obrócił, aż zaskrzypiały mu stawy i strzelił. Zrobił to w tempie powtórki telewizyjnej, niestety za szybko dla naszych skoncentrowanych gwiazd, które jedynie co szybko robiły to ustawienie sie na środku do wznowienia gry.
O tym ze pierwsza bramka padła ze stałego fragmentu gry juz nie wspomne.

TYLKO LECHIA!
25 września 2014, 11:08 / czwartek
żal patrzeć na ten skrót meczu
koszmar :/
25 września 2014, 11:23 / czwartek
A to wszystko przez to że puchar rządzi się swoimi prawami i wygrywa ten kto strzeli więcej bramek ... ( słowa Untona ). A ja głupi myślałem że na tym polega gra w piłkę nożną, by strzelić więcej bramek niż przeciwnik w każdym meczu.
Kurwa czy w tym klubie wszystkim się sufit na głowę spierdolił ?
25 września 2014, 12:03 / czwartek
LGPG
a na co liczyłes w wypowiedzi wychowanka tworu z wioski rybackiej?
mamy co mamy, w tej chwili ręka w nocniku i kurwa mać brak widoków na poprawę sytuacji, jak nie będzie pierdolnięcia w stół to kurwa spadniemy z hukiem większym niż gołębie z Lubina.
25 września 2014, 13:52 / czwartek
Panowie kopacze w ramach skromnej rekompensaty powinni pokryć koszt wyjazdu kibiców do Stalowej. A Ci wszyscy którzy byli w ramach tej kasy powinni mieć kolejny wyjazd za darmo !!
Jeszcze przed meczem miałem mega wkurwa że nie dane mi było jechać, po meczu wkurw przeszedł w żal, bo przepadł fajny wyjazd towarzyski niestety nie piłkarski .
Szacun dla tych co pojechali.
1 kwietnia 2015, 22:58 / środa
To nie zart na wstepnie zaznaczam

Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań 3:1 (0:1)
1 kwietnia 2015, 23:43 / środa
Jeśli Legia lub Lech wygrają puchar i będą w pierwszej trójce ekstraklasy, to czwarte miejsce może grać w pucharach europejskich.
2 kwietnia 2015, 00:20 / czwartek
Kogo obchodzi 4 miejsce w lidze...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.253