Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Zawisza - LECHIA, piątek, 22.08, g.18:00

strona 1/6

18 sierpnia 2014, 16:41 / poniedziałek
No dobra. Rycerz jest cokolwiek zardzewiały. Więc co by się nie działo, MUSIMY zdobyć trzy punkty.
18 sierpnia 2014, 16:45 / poniedziałek
Zawisza w beznadziejnej formie, więc ten mecz trzeba wygrać. Podobno mają zwolnić Paixao jak z nami nie wygrają.
18 sierpnia 2014, 16:48 / poniedziałek
Za dużo tych Paixao w Polsce.
18 sierpnia 2014, 17:11 / poniedziałek
pasjonujące starcie dwóch piłkarskich szrotów
18 sierpnia 2014, 17:26 / poniedziałek
Mam nadzieję że zagramy w takim składzie i wygramy:

============= Bąk===========

Możdżeń Janicki Valente Lekovic

Makuszewski Borysiuk Kacajew Pawłowski

============Vranjes==========

============Aleksić===========
18 sierpnia 2014, 17:38 / poniedziałek
Dobry skład tylko za Velente tego greka z rezerw
18 sierpnia 2014, 17:49 / poniedziałek
prawie taki jak ostatnio.
18 sierpnia 2014, 17:55 / poniedziałek
bardzo dobry skład ale tego greka dałbym zamiast Janickiego.. bo coś ostatnio cieniuje
18 sierpnia 2014, 17:58 / poniedziałek
Ta zajebisty skład, tylko Kacajev na stopera, a co tam!?
18 sierpnia 2014, 18:01 / poniedziałek
To "prawie" to Aleksic na szpicy i długo wyczekiwany przez wszystkich Kacajew.
Co do Janickiego może ostatni mecz słabszy ale Valente i tak się gorzej prezentuje,
nie pamiętam czy Dźwigała nie grywał na środku obrony a to też jakieś rozwiązanie
pod warunkiem że trener nie będzie ślepo stawiał na swojego pupila Valente
18 sierpnia 2014, 18:07 / poniedziałek
Janicki i Valente out, a na obrone Dzwigala i Grek. To ile bledow ta dwójka zrobila juz w obronie wystarczy.trzeba dać szanse innym.
18 sierpnia 2014, 18:08 / poniedziałek
A ja na przekór większości
Bąk
Pietrowski Valente Grek Lekovic
Makuszewski Borysiuk Kacajew Grzelczak
Vranjes
Aleksic

Pietrowski trochę naciogany ale Mozdzen tez robi błędy po których padają bramki więc wybieram swojego a Grzelczak bo jest o 3 klasy lepszy w obronie niż Pawłowski
18 sierpnia 2014, 18:19 / poniedziałek
Dla mnie Bączek na bramie i Grek za Valente. Myślę, że jak się zgrają z Janickim to może być jedna z najlepszych par stoperów w lidze. Ale to trochę czasu wymaga. Resztę to łatwo przewidzieć. Aleksic na szpicy. Ma chłopak coś do udowodnienia.
18 sierpnia 2014, 18:20 / poniedziałek
Ja bym został przy Możdżeniu na prawej nie pamiętam żeby ewidentnie zawalił przy bramce a jeśli Pietrowski to tylko na defensywnym z Borysiukiem.
Trochę żeśmy odpłynęli z tym ustalaniem składu, to co kto dzwoni do Maczety? :)
18 sierpnia 2014, 18:25 / poniedziałek
Ja daje jeszcze 2-3 mecze do ewentualnych ocen. Dla mnie to kwestia czasu az wejdziemy ma wlasciwe tory. Zobaczycie, jeszcze bedziemy konkretnie golic frajerow ;)
18 sierpnia 2014, 18:44 / poniedziałek
Mamy chyba trenera bez jaj i tyle.
Można wystawić prawie 2-równorzędne składy - a gra ciągle 14-toma.
18 sierpnia 2014, 19:24 / poniedziałek
Ja tak jak kolega wyżej uważam, że na oceny, zwalnianie trenera itd. jest jeszcze za wcześnie. I dalej jestem nastawiony optymistycznie do tego sezonu. Wystarczy wyciągnąć wnioski z tego początku, bo kilka "połówek" było bardzo dobrych, kilka słabych i trochę szwankuje skuteczność. A w piątek w Bydgoszczy spokojne 2:0 dla nas będzie.
18 sierpnia 2014, 19:27 / poniedziałek
A skład, który bym wystawił: Bąk - Możdżeń, Janicki, Valente, Leković - Borysiuk - Makuszewski, Kacajew, Vranjes, Pawłowski - Aleksić
18 sierpnia 2014, 21:28 / poniedziałek
Rozumiem że Makiego widzisz na defensywnym? a Kacajew na skrzydło?
Każdy ma inną koncepcję ale to już wygląda trochę dziwnie, zwłaszcza że mamy taką szeroką kadrę
18 sierpnia 2014, 21:33 / poniedziałek
Tak naprawdę zaczęliśmy przegrywać od momentu, gdy wypadł Wiśniewski, a za rozgrywanie wziął się Vranjes. To pół żartem.

Wypróbowałbym wariant z jednym defensywnym pomocnikiem, Borysiukiem. Przed nim Vranjes i Kacajew, po bokach Makuszewski z Pawłowskim, a na szpicy Aleksić.
18 sierpnia 2014, 22:13 / poniedziałek
"Zawisza w beznadziejnej formie.." niestety u nas ta forma jest podobna, a właściwie jej nie ma.
Dlatego obstawiam remis. Jednak....:
Liczę, na to, ze zobaczę zdeterminowanych piłkarzy, którzy bedą chcieli udowodnić nam, ze nie są nażelowanymi metroseksualnymi Kenami, a są prawdziwymi wojownikami niczym nasi rugbisci.
Liczę też, ze trener w końcu wyciągnie ręce z kieszeni i przeklinając po polsku przy linii bocznej pogna zespół do ofensywy.
Liczę także na to, ze Osuch od soboty bedzie szukał nowego trenera.

Przeliczę sie?

TYLKO LECHIA!
18 sierpnia 2014, 22:17 / poniedziałek
To ja proponuje taki skład zespołu:
Bramkarz
Bartosz Kaniecki

Obrońca
Nikola Leković
Christopher Clark Oualembo
Jarosław Bieniuk
Rafał Janicki

Pomocnik
Maciej Makuszewski
Wojciech Zyska
Paweł Dawidowicz
Piotr Wiśniewski

Napastnik
Przemysław Frankowski
Patryk Tuszyński

+ zmiany Zmiany

27. Minuta
Schodzi Wojciech Zyska (Pomocnik)
Wchodzi Marcin Pietrowski (Pomocnik)

76. Minuta
Schodzi Maciej Makuszewski (Pomocnik)
Wchodzi Adam Pazio (Pomocnik)

88. Minuta
Schodzi Piotr Wiśniewski (Pomocnik)
Wchodzi Zaur Sadajew (Napastnik)

I o wynik byłbym spokojny, a z obecną zbieraniną (jeszcze nie zespołem) może być ciężko.
18 sierpnia 2014, 22:22 / poniedziałek
Picknik po co zdejmować Zyskę w 27 minucie? Moze od poczatku Magister?

A tak na poważnie (i z pamieci) to chyba skład z meczu inauguracyjnego rundy wiosennej, przegranego 2:3, z Pogonią?

TYLKO LECHIA!
18 sierpnia 2014, 22:25 / poniedziałek
@Artman614 Nie, Makiego widzę tam gdzie zawsze - na prawym skrzydle. Na defensywnym pomocniku widzę Borysiuka, nie trzeba grać zawsze dwójką defenswnych pomocników. Vranjes niech gra z przodu z Kacajewem.
18 sierpnia 2014, 22:26 / poniedziałek
Ja osobiście chciałbym taki skład

Trela/Bąk - wszystko jedno.
Możdżeń Janicki Valente Leković
Makuszewski Borysiuk Pawłowski
Kacajew Vranjes
Aleksić

Myślę, że takie ustawienie było by w tym momencie najlepsze.. No i najbardziej ofensywne.
18 sierpnia 2014, 22:38 / poniedziałek
Trela - Nikola, Janicki, Dzwigala, Mozdzen - Grzelczak, BOrysiuk, Lukasik, Makuszewski - Aleksic, Pawłowski
18 sierpnia 2014, 22:45 / poniedziałek
.....................................Bąk
.........Możdżeń.... Dźwigała.....Bougadis......Leković
.........................Łukasik/Borysiuk
Makuszewski.....Kacajew..........Vranjes.......Mal basić
.................................Aleksić....
Taki skład na Zawiszę a normalnie to tak:
....................................Bąk........... .............
Możdżeń.........Dźwigała......Bougadis.....Leković
...........................Borysiuk/Łukasik....... ......
Makuszewski.........Kacajew.......Vranjes.......Ma lbasić
..................Sadajew...................Aleksi ć
Prawa strona będzie polsko-rosyjska, a lewa serbsko- bośniacka
18 sierpnia 2014, 22:48 / poniedziałek
w tym drugim przypadku będziemy grać w 12 :)
18 sierpnia 2014, 23:19 / poniedziałek
1945bks, nie wiem jak Ciebie ale mnie uczono że w piłkę nożną gra się po 11 a w tym Twoim drugim zestawieniu widzę 12.
18 sierpnia 2014, 23:43 / poniedziałek
Czepiacie się, zrobiliśmy najwięcej transferów to i dodatkowe miejsce na boisku nam się należy, bo gdzie niby mamy wszystkich pomieścić żeby żaden się nie fochował?

Dobry skład, brawo !
19 sierpnia 2014, 01:37 / wtorek
sory Dźwigały miało nie być
19 sierpnia 2014, 12:48 / wtorek
Bączek na Twitterze:

Mateusz Bąk ‏@baczek83x1 1 min.
Dramat. Miałem bronić w Piątek z Zawiszą to wybity palec na rozgrzewce przed Wisłą okazał się złamany :( Karma is a bitch !!!

No to miało być pięknie, a tu lipa.
19 sierpnia 2014, 12:51 / wtorek
Bardzo dobrze, niech sztab czyta to forum to lepiej na tym wyjdzie drużyna. A Bąka szkoda bo mysle ze chciałby się pokazac z jak najlepszej strony w bramce.
19 sierpnia 2014, 13:40 / wtorek
............................Trela/Bąk (niestety uraz)
.....................Janicki...... Valetne........ Grek
Możdżeń...................Borysiuk................ .......Leković
.................Vranjes......................Pawł owski/Wiśnia
.......................Kacajew.....Sadajev/Aleksić
19 sierpnia 2014, 14:00 / wtorek
Nasz nowy nabytek na lewa strone Miranda odnośnik , moze warto jemu sie przyjrzeć w kontekście słabszej dyspozycji Lekovica ?
19 sierpnia 2014, 14:23 / wtorek
============= Trela===========

Możdżeń =Janicki= Bougatis =Lekovic

Makuszewski= Borysiuk =Łukasik =Malbasic

============Vranjes==========

============Pawłowski===========
19 sierpnia 2014, 14:53 / wtorek
Panowie, z całym szacunkiem, ale odpuście sobie te schematy w stylu Gmocha z myślnikami i kreskami, bo większego sensu to nie ma. Tak samo nie sądzę, by Machado szybko wyleciał. Skoro Juskowiak na niego postawił to Portugalczyk powinien spędzić tutaj czas przynajmniej do końca sezonu. Chyba, że sytuacja zrobi się naprawdę gówniana (w co jednak wciąż optymistycznie wątpię i wierzę, że jednak wiedzą co robią).
19 sierpnia 2014, 15:08 / wtorek
Baczek zlamany palec jednak ma,a nie wybity wiec z Zawisza nie zagra
19 sierpnia 2014, 15:31 / wtorek
W tym meczu okaże się, który trener jest bardziej lubiany w zespole. Oba zespoły grają piach i mecz można wygrać zwykłym zaangażowaniem - pytanie, którym zawodnikom będzie się bardziej chciało ... Efekty pracy "iberyjskich" trenerów w naszej lidze jakoś nie porywają... Trochę się dziwie, że skoro Niemiec ma tyle do gadania w naszym klubie to nie postarał się o trenera z Niemiec czy z Holandii - szczególnie holenderski system szkolenia byłby ciekawy w naszej lidze ...
Wracając do meczu - liczę, że zobaczę dobrą grę zespołu i jakiś pomysł na akcje - wtedy przyjmę nawet skromne 1-0 dla Lechii :)
19 sierpnia 2014, 16:29 / wtorek
portfel, bo Juskowiak też ma sporo do powiedzenia, dlatego jest Portugalczyk.
19 sierpnia 2014, 16:37 / wtorek
Koledzy, pamiętajcie w jakich warunkach doszło do zmiany trenera. Tu nie było czasu na negocjacje i takie tam zabawy. Poza tym jakie macie propozycje personalne z Niemiec albo Holandii tak od ręki (dostępnych od zaraz) ?
19 sierpnia 2014, 19:45 / wtorek
919191 - ja nawet nie znam nazwisk zawodników z kadry Holandii a co dopiero ich trenerów :) bardziej mi chodzi o sposób szkolenia holenderskich piłkarzy, inwestowanie w szkółki itp. Mając kilka akademii - stworzenie wspólnego systemu szkolenia nastawionego na technikę i kolejno wprowadzanie aspektów taktycznych powodujących, że młodzi zawodnicy szybko zaczynają trenować w ustawieniach używanych w 1 zespole. Nastawienie na uniwersalność zawodników, zrównoważenie ataku i obrony itp. Zawsze z tym mi się kojarzyli holenderscy piłkarze. Tak samo kojarzę mecze holenderskich zespołów dlatego zakładam, że solidny holenderski trener (którego oczywiście teraz nie znam) mógłby coś takiego wprowadzić w Gdańsku.
Zresztą jeśli się nie mylę Moniz był "wyznawcą" Holendra Wielea Coervera - szkółki tej metody już powstają w Polsce- nawet zawodowi zawodnicy korzystają z zajęć takich grup - tutaj szczegóły tego szkolenia: odnośnik
19 sierpnia 2014, 19:51 / wtorek
warto poczytać FAQ na ich stronie - kilka ciekawych informacji można znaleźć
19 sierpnia 2014, 19:56 / wtorek
------------------ Trela---------------- (skoda Bąka zdecydowanie)
Możdzeń----Janicki---Valente---Lekovic
------------Borysiuk----Vranjes------------
Makuszewski-----Kacajew--------Malbasic
-----------------Colak--------------

rez. Aleksic, Pawlowski, Dzwigala, Lukasik, Podleśny, Weis

I 3 pkt nasze.
Pozdtawiam
19 sierpnia 2014, 20:36 / wtorek
Vranjes jako defensywny pomocnik ? chlopie chyba meczow Lechii nie ogladasz...
Od poczatku sezonu byl wystawiany przez Maczete na defensywnym i nie wiedzial co ma robic, byl totalnie zagubiony. Dopiero jak Wisnia zlapal kontuzje i Vranjes zaczal grac na swojej nominalnej pozycji czyli ofensywnym pomocniku to byl najlepszy w dwoch meczach na boisku.
19 sierpnia 2014, 20:51 / wtorek
Aż roi się od trenerów. Każdy ma pomysł na Lechię. To może i ja powiem swój. Marzy mi się Lechią z tożsamością, taką z lat 60,70. Kiedy to po meczu zawodnicy z kibicami chodzili na "piwko" i każdy znał piłkarzy od chłopaka, który bądź kopał z nami piłkę na boisku szkolnym bądź razem chodzili na dziewczyny. Tak to była Lechia i chociaż grała w II czy nawet III lidze na stadionie było po 12, 15 tys kibiców. Mecz był świętem bo tam na boisku przy Traugutta gdzie nie było ławek a krawężniki betonowe i siadało się na gazecie biegali nasi chłopcy, nasi sąsiedzi lub naszych sąsiadów dzieci. To była Lechia i łza w oku się kręci. Wiem,teraz jest komercja i liczy się jedno słowo kasa. Ale czy naprawdę trzeba sprowadzać taki zagraniczny szrot, który nie wnosi żadnej jakości do naszej i tak słabiutkiej ekstraklasy a ruguje się ostatnich prawdziwych Lechistów ( wychowanków). Ilu ich odeszło w ciągu ostatnich 2-3 lat? Wielu, za wielu. Czy Łukasik jest dużo lepszy od Frankowskiego?Czy Kacprzycki musi kopać piłkę w Wiśle Płock? Ot tak przytoczyłem dwa pierwsze z brzegu nazwiska bo wszystkich nie sposób wymienić. I co zyskała Lechia? Nic! Na 15 możliwych do zdobycia pkt. zdobyła 7 i to z kim. Piast (15 po 5 meczach), Podbeskidzie ( 11 ) i Jaga ( 9 ). Wszystkie drużyny są za Lechią. Z kim przegrali z tradycyjnie z Wisłą i Lechem. Dobrze, że nie graliśmy z Bełchatowem, Górnikiem czy Legią bo to było dopiero pośmiewisko jak Lechia miałaby 1 pkt. A kto gra z prawdziwych Lechistów w tych meczach? Jeden Pietrowski (Bąk ma kontuzję). Krytykowany przez wszystkich Pietrowski od pierwszej minuty grał w meczach, w których Lechia zdobyła 7 pkt. Już słyszę tych malkontentów, że Jedi to czy tamto. Ale wolę jak skiksuje na boisku ktoś kto ma rodowód Lechisty bądź się z nią utożsamia a nie jakiś ławkowicz z Portugalii czy Bałkanów. Lechia ma pecha na niej drużyny się odbudowują.Oby tak się nie stało w piątek. Stawiam na 2:0 dla .... od ponad 60 lat na Lechię.
19 sierpnia 2014, 21:13 / wtorek
Boze... Mamy taki pontencjal ofensywny ze az sie prosi gra z 2 napadziorami jezeli tyle bramek tracimy to chyba oczywiste ze najlepsza obrona jest atak.Bardzo chcialbym zobaczyc sklad podobny to tego.

Bak/Trela
Mozdzen - Janicki - Lekovic
Borysiuk - Weis
Makuszewski - Kacajew/Vranjes - Pawlowski
Aleksic - Sadajev/Colak
19 sierpnia 2014, 21:31 / wtorek
Maciej - no cóż, ciężko sie nie zgodzić z Tobą, ja do tych Lechistów w Lechii dopisałbym jeszcze Wiśnię (Starogard zawsze był Gdański i Biało-Zielony). I to chyba wszystko (Łazaja oddali do Bytowa), a Jusko tak pierdolił o zwiazku z regionem, tożsamości, widocznie to był przedostatni, 121 punkt w jego harmonogramie.

Teraz trzeba bedzie się uczyć niemieckiego, aby poprosić o autograf czy zdjęcie z piłkarzem Lechii. Globalizacja kurwa mać

TYLKO LECHIA!
19 sierpnia 2014, 21:34 / wtorek
Dla przypomnienia/informacji (dla tych wszystkich wpisujących w tym wątku Zaura w ataku):
Zaur musi jeszcze pauzować w tym meczu i dodatkowo obecnie nie jest zawodnikiem pierwszego zespołu wiec nie może być brany pod uwagę na mecz z Zawiszą.

Załóżcie sobie nowy temat pt: "Ustawienia składu moich marzeń" czy coś podobnego i nie zaśmiecajcie tego wpisami OT!
20 sierpnia 2014, 11:29 / środa
Jeżeli wylecą na boisko jak Spartacus i jego banda na rzymian to będą 3pkt inaczej remis albo klasyka gatunku 0 i kamieni kupa
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024