Gdańsk: piątek, 30 października 2020
FORUM
Podstrony:

Tomasz Hajto musi odejść !

strona 2/2

14 października 2014, 22:21 / wtorek
Do tej pory starałem się być obiektywnym w stosunku do Hajty, ale po dzisiejszym komentarzu naszych orłów ten facet ma nieźle zjebane pod sufitem.
14 października 2014, 22:39 / wtorek
uffff dzieki Darek Krawczyk!! dzieki ze Hajto nie został trenerem Lechii!!! z takim minimalistą zacząłbym tęsknić za Jackiem Koalą Zielińskim.

TYLKO LECHIA!
15 października 2014, 09:25 / środa
Wczorajszy komentarz przemytnika:
"Trzeba grać z wątroby, z serca i ... zabezpieczać się od tyłu".

Wiadomo... on to wie.
15 października 2014, 09:38 / środa
76 minuta, strzelamy na 2:2, a on gada ze musimy uszanowac ten remis. Ręce opadają.
16 października 2014, 10:46 / czwartek
odnośnik

Pan Fajko w RetroKozaku.
16 października 2014, 11:26 / czwartek
No rzesz KURWA MAĆ od momentu tematu hajty w Lechii promocja tego osobnika niebywała .Hajto komentator ,hajto w zeszlo ,hajto wywiady az sie boje otworzyć lodówkę lub klapę od kibla bo wyskoczy hajto i laskę zrobi.
16 października 2014, 11:49 / czwartek
stylowy wąs ! ciekawe iloma trząś ?

odnośnik
16 października 2014, 12:08 / czwartek
dariusz m może się czuć smutny, że temat tomka h w Lechii ucichł
odnośnik
10 listopada 2014, 23:14 / poniedziałek
(...)
W Gdańsku wciąż jednak głośno mówiło się o zatrudnieniu Hajty. Samego trenera raz po raz zapewniano, że niedługo przejmie zespół. Ostatecznie okazało się, że sprzeciw dla tego szkoleniowca jest zbyt duży i w końcowym rozrachunku ta kandydatura upadła.

- Jest mi przykro w zaistniałej sytuacji. Dostałem ofertę pracy, pan Roger Wittmann podał mi rękę i życzył powodzenia. Ustaliliśmy nawet mikrocykl treningowy oraz personalia sztabu szkoleniowego. Miałem już spotkać się z zespołem, ale nagle wybuchła awantura o moją kandydaturę i o brak komunikacji między zarządem i właścicielami. Jest mi przykro, przez sześć tygodni nie mogłem się nawet bronić, bo szanowałem osoby, z którymi się umawiałem. Odmówiłem także dwóm klubom pracy, bo miałem zapewnienie, że będę trenerem Lechii - mówi specjalnie dla trojmiasto.sport.pl Tomasz Hajto. - Szanuję kibiców Lechii i historię tego klubu. Chciałem przyjść i pomóc w odniesieniu sukcesu, a nie przeszkodzić. Jako piłkarz wielokrotnie udowadniałem, że za klub, w którym gram, jestem w stanie umierać. Tak samo bym zrobił w Gdańsku jako trener. Mogę jednak iść tylko tam, gdzie mnie chcą i we mnie wierzą. Całe moje życie to piłka, od 25 lat związany jestem z piłką nożną, może jako trener nie mam dużego doświadczenia, ale dzisiaj bazuję przede wszystkim, oprócz tego, że skończyłem wszystkie obowiązkowe kursy i posiadam licencje UEFA PRO, na doświadczeniu, gdzie miałem możliwość zetknięcia się z najlepszymi na świecie piłkarzami i trenerami.

- Życzę Lechii powodzenia w budowaniu wielkiego klubu i będę te losy uważnie śledził. Wierzę, że kolejne decyzje będą podejmowane trafnie. Nie mogę pozwolić sobie na dalsze trwanie takiego stanu. Te sześć tygodni kosztowało bardzo dużo zdrowia mnie i całą moją rodzinę. Byłem oceniany przez ludzi, którzy mnie nie znają i przez wielu wręcz dyskryminowany jako trener i jako Polak. Szanuję ludzi, którzy zbudowali Lechię, bo dla tego klubu z ogromną tradycją miejsce w polskiej piłce zawsze będzie. Szanuję też prezydenta miasta, który się martwi o los Lechii. Nie chcę być jednak marionetką w walce o władzę.

- Ja tylko dostałem propozycję pracy i podano mi rękę, jednak teraz muszę się bronić, a nie stać z boku i przysłuchiwać się niewybrednym komentarzom. Zapewniam, że będziemy mnie oceniać za 15 lat, czy byłem dobrym czy złym trenerem. Chciałem przyjść pomóc, a nie przeszkodzić. Apeluję także, aby nie oceniać kogoś z perspektywy tego, co się słyszało, bo inteligentni i mądrzy ludzie wydają sądy dopiero, jak kogoś poznają.

- Będę trzymał kciuki za Lechię w tym mieście, z tak pięknym stadionem zasługuje, aby być trzecią siłą w lidze. Nie wyobrażam sobie jednak póki co takiej współpracy, bo dziś przyjście do Lechii oznaczałoby wielką niewiadomą. Szkoda jednak piłkarzy w tej drużynie, bo drzemie w nich olbrzymi potencjał, a ich właściwe miejsce w tabeli przyciągnęłoby tłumy na trybuny, bo Gdańsk i cały region jest głodny piłki na wysokim poziomie. Trzymam kciuki i wierzę, że ta sytuacja szybko się zmieni i uspokoi. Życzę zarządowi oraz ludziom oddanym Lechii Gdańsk powodzenia.

gw
11 listopada 2014, 00:34 / wtorek
Polecam dość długie przemyślenia Koltonia na temat sytuacji w Lechii Gdansk.Na polsatspotr.pl jest artykul do przeczytania.Przepraszam ze nie wklejam problemy techniczne.
11 listopada 2014, 00:45 / wtorek
11 listopada 2014, 00:55 / wtorek
Nic nowego, poza tym ,ze Wernze nie jest właścicielem:D. Wpychania Hajty ciąg dalszy. Groteską to zalatywać zaczyna i bym się nawet śmiał, tylko jakoś to nie bawi...
11 listopada 2014, 06:50 / wtorek
11 listopada 2014, 07:36 / wtorek
Czytając to wszystko, obsada trenera wydaje się najmniejszym problemem.
11 listopada 2014, 08:24 / wtorek
Mandziara przedstawiał Franza Josefa W. jako własciciela, teraz On sam mówi w Kickerze ze nie jest włascicielem, tylko jego syn.

To tylko jedna "drobnostka".

Niech mi juz nikt nie pierdoli ze to są profesjonalisci, tylko trzeba czasu itp.

Panuje totalny zamęt, w tej zasłonie dymnej, tanie cwaniaczki robią geszefty i jesli Miasto, Lotos, PZPN i mniejszosciowi nie walną piescią w stół to się nie opamiętają i nie bedzie dobrze.

TYLKO LECHIA!
11 listopada 2014, 09:40 / wtorek
Profesjonalistami to oni sa nawet bardzo dobrymi ale w robieniu walkow oraz syfu w klubie
11 listopada 2014, 12:58 / wtorek
11 listopada 2014, 17:23 / wtorek
Hajto kolejną ofiarą bałaganu w Lechii.
odnośnik
11 listopada 2014, 21:02 / wtorek
ten kto to pisał wgl. się nie przygotował
"Dziś na jaw wyszło, że główne zdanie w sprawie zatrudnienia Hajty mieli nie kibice, a… sponsorzy, a także przedstawiciele miasta. „Gianni” wyznał, że spotkał się z niemieckimi inwestorami klubu, doszedł z nimi do porozumienia, oni poprosili go wówczas nawet o przedstawienie planu na funkcjonowanie drużyny, czyli mówiąc krótko: zatrudnienie go w Gdańsku było tylko formalnością"
przecież od razu było wiadomo, że Krawczyk i sponsorzy się sprzeciwili
11 listopada 2014, 21:30 / wtorek
Hajto to jest kmiot jednak. Wydaje mu sie, ze jak potencjalny pracodawca zapyta sie go podczas rozmowy kwalifikacyjnej o jego wizje zespolu, pomysl na gre et cetera, to juz jest zatrudniony... Przeciez to standardowy zestaw pytan... a jak na koniec jeszcze reke poda na pozegnanie, to znaczy, ze sprawa klepnieta i JESTEM TRENEREM. Hehe, niezle sie usmialem czytajac co pan Tomasz mial do powiedzenia. Jesli on tak na powaznie rozumuje, to nie chce widziec go jako trenera! Chociaz, zaraz, zaraz, moze to jest wlasnie sposob na to by przemowic do rozumu naszych podlamamnych grajkow, koniec koncow dogadali by sie jak pilkarz z pilkarzem ;)
11 listopada 2014, 21:48 / wtorek
odnośnik

... polski piłkarz, co poleciał na testy do Szkocji, na koniec pokazali mu drzwi i powiedzieli: – We wish you all the best! („życzymy ci wszystkiego najlepszego”).

A ten od razu złapał za telefon, dzwoni do Polski i podniecony krzyczy do kumpla: – Stary, powiedzieli mi, że jestem tutaj najlepszy!

Wyjaśniło się kogo dotyczyła ta anegdota
14 listopada 2014, 17:54 / piątek
Hajto znowu komentuje kadrę. Bądźcie czujni i dawajcie perełki :)
14 listopada 2014, 17:57 / piątek
Gadam sam ze sobą...

"Mila ma inklinację do gry kombinacyjnej"

Zaczyna się dobrze :)
17 listopada 2014, 00:09 / poniedziałek
Gianni podpadł nie tylko nam
odnośnik
Żadna to jednak pociecha.
15 grudnia 2014, 21:55 / poniedziałek
hehehe...

Tomasz Hajto podjął się trudnego zadania utrzymania GKS-u Tychy w pierwszej lidze. By tak się stało, musi mieć też narzędzia do pracy - zażyczył m.in. sobie laptopów dla sztabu trenerskiego, telewizorów czy samochodów służbowych.

- To co w wielu klubach jest normą, dla nas jednak dotąd nie było. Między innymi dlatego musimy przełknąć gorzką pigułkę w postaci słabych wyników pierwszej drużyny. Laptopy to w przypadku sztabu szkoleniowego przecież norma. Każdy mecz, każdy trening, wymaga analizy. Podobnie jest z telewizorami. Trenerzy muszą mieć przecież możliwość, żeby pokazać piłkarzom ich błędy lub utrwalać w nich dobre zagrania. Telewizory będą dwa - w siedzibie klubu oraz w kompleksie sportowym na osiedlu A. Rozpoczęliśmy też rozmowy z dealerami samochodowymi na temat służbowych aut. Dyrektor Adamski będzie przemierzał całą Polskę w poszukiwaniu graczy dla GKS-u. Samochód będzie jego codziennym narzędziem pracy. Tak więc w oczekiwaniach nowego sztabu szkoleniowego nie dostrzegam żadnych fanaberii. Nie demonizujmy - mówi Sowa.
16 grudnia 2014, 01:06 / wtorek
"Kto gra grubo, wygrać musi."

A ja już nawet wiem co tam Adamski będzie woził tym samochodem dla "kołcza"... kwestia tylko po ile za sztangę. ;-)
6 czerwca 2015, 18:00 / sobota
No i Hajto spierdolił Tychy z ligi, mimo że Flota się wycofala, mimo że zrobili z Adamsem porządek według własnego uznania zimą, ściągając kogo chcieli. A tak Mati Borek i inni wafle Hajty płakali jak nikt tego gamonia w Gdańsku nie chciał.
6 czerwca 2015, 22:57 / sobota
Lepiej chyba żeby Tychy się utrzymały. Teraz Hajto będzie do wzięcia i znowu Borek będzie go nam lansował :D
6 czerwca 2015, 23:59 / sobota
Hajto chyba po takim spektakularnym spuszczeniu jednego z bogatszych klubów I ligi, gdzie miał tak naprawdę wolną rękę w doborze kadry, zawodników którzy rozegrali po 200 meczów w E-klasie, chyba na długo wypadnie z obiegu i trudno przypuszczać, żeby ktokolwiek(Borek), gdziekolwiek go wciskał.
20 lipca 2015, 19:05 / poniedziałek
Dziś doszły mnie słuchy ( potwierdzone info nie telefoniczne ;), że piątkowy mecz Naszych Braci z Krakowa komentował pan fajeczka. Co więcej, Eurosport ma na stałe korzystać z jego usług. To nie wszystko- są plany, że będą transmisje na żywo prowadzone ponoć z murawy boiska.
Spełni się zatem marzenie pana Tomka, by liznąć piłki pierwszoligowej; tak blisko ławki.
Jak dodatkowo trafi na Nasz mecz, chyba z tej radości, swój szaliczek w kratkę zamieni na ten wyjątkowy wieczór, na Naszego pasiaka.
Czemu odświeżam temat- bo krew mnie do dziś zalewa, że był w ogóle pomysł zatrudnić tego gościa i w perspektywie wymiany Brzęczka ( bo prędzej czy później do tego dojdzie ) niech nikt nawet nie przymierza podobnych person na to stanowisko.

Jeden argument, który każdy z Nas zna- fajki mielibyśmy po taniości.
20 lipca 2015, 19:57 / poniedziałek
Dzisiejszy mecz eklapy w Eurowschódsport też komentował morderca z Chrysler'a.
20 lipca 2015, 20:08 / poniedziałek
Mam nadzieję że za 2 kolejki dołączy do niego inny były reprezentant Polski...
20 lipca 2015, 22:33 / poniedziałek
olisadebe ;) ?
24 lipca 2015, 18:14 / piątek
10 minut.
Tyle wytrzymałem relacji meczu na Eurosporcie 2, komentowanej przez Pana fajeczkę. Ten bystrzak ma czelność wypowiadać się na temat przegranych meczów pucharowych przez polskie drużyny; że słabo i bez przyszłości.
Tomuś, a wyprostuj mi to, bo tak mówią na mieście, prawda to, że spuściłeś klub z nowiutkim stadionem na drugiej ligi? Czy to jakieś plotki?
Chyba musi być strasznie tani, że takich "ekspertów" biorą do budki komentatorskiej.
24 lipca 2015, 18:38 / piątek
powinni wziąć Strejlała bo wczoraj przyjemnie mi się go słuchało
24 lipca 2015, 19:32 / piątek
ZABORY *

na c.uj... to słuchasz..?

aby jakieś gówn.... tekst napisać

ale błyszczysz....

najważniejsze aby zabłyszczeć na forum
24 lipca 2015, 20:01 / piątek
"zabłyszczeć" na forum to właśnie udało się Tobie powyższym wpisem. Wielu innym przed Tobą udało się zabłysnąć.
24 lipca 2015, 20:51 / piątek
HA HA HA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031