Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK- Pogoń Szczecin, 19 września, 20:30

strona 1/3

15 września 2014, 09:31 / poniedziałek
To co widać gołym okiem to to iż potrzeba więcej doświadczenia i sprytu na boisku.
Moim zdaniem stara gwardia powinna wejść do gry w wiekszej liczbie. Mój skład na mecz z Pogonią.

Bąk - koniecznie! jeśli zdrowy..
Możdzeń - Janicki -Bougatis - Leković
Borysiuk
Maki - Vranjes- Wiśnia-Grzelczak
Colak

rez. Pawłowski , podleśny , Dzwigała, KEVIn, łukasik
15 września 2014, 09:33 / poniedziałek
Kolejny denny remis się zapowiada.
15 września 2014, 12:13 / poniedziałek
Mi się nawet nie chce o tym meczu gadać. Dopóki jest maczeta i ta przeciętność to nic sie nie chce. Wuefista out!
15 września 2014, 12:29 / poniedziałek
Zwycięstwo to obowiązek!
15 września 2014, 13:39 / poniedziałek
czy pan Wdowczyk dalej strzyże u fryzjera?

:-)
15 września 2014, 14:07 / poniedziałek
W 100% zgadzam się z propozycją składu Trevora..
16 września 2014, 01:14 / wtorek
corey i trevor?
odnośnik
16 września 2014, 08:23 / wtorek
Przyznam szczerze, ze przy takim trenerze i stylu gry trenowanych przez niego piłkarzy nie chce mi sie pisać coś sensownego przed meczem. Jak każdy Lechista pragnę zwycięstwa po efektownym meczu, ale jakoś rozum podpowiada ze bedzie kaszana. Być moze przyzwoity poczatek, moze wpadnie gol, potem Pogoń przywali jakiś stały fragment gry (wiadomo czy to sie kończy) lub Robak zakręci naszymi "obrońcami" i strzeli Treli między nogami. Potem desperackie próby podgonienia wyniku. Tak przynajmniej podpowiadają scenariusze ostatnich meczów.
Typ: remis bramkowy, a na trybunach 10-12 tys.

TYLKO LECHIA!
16 września 2014, 09:16 / wtorek
Mój typ 4:1
16 września 2014, 09:26 / wtorek
kuntakinte :))

Następne 3 mecze: Pogoń, Górnik, Cracovia. Powinno być co najmniej 7 pkt, a będzie 4 założymy się ? ;-)
17 września 2014, 15:59 / środa
będzie 9 pktów i ja się nie zakładam :) a Pawłowski strzeli co najmniej jedną bramkę.
18 września 2014, 19:07 / czwartek
Podbijam temat.

Jutro musza byc 3pkt.

Czy wygrywasz czy nie....
18 września 2014, 19:18 / czwartek
A jak tam Bączek? Zagra jutro? Może odmieni los gry?
18 września 2014, 20:06 / czwartek
Bąka chyba nie będzie, zakładam też że Maczado da sobie chwilowo spokój z Pietrowskim po ostatnich meczach, gdzie grał jako tyczka slalomowa:
Trela - Możdżeń, Janicki, Grek, Lekovic, Łukasik, Vranjes, Grzelu, Wiśniewski, Maku, Colak
18 września 2014, 20:30 / czwartek
Jest już Wisnia, czyli ktoś, w czyje zaangażowanie nie mamy prawa wątpić. To PLUS.
Jeśli jednak nasi piłkarze pracują nad zwolnieniem balastu, to może być kicha. Z Ruchem skórę nam uratował Grzelczak , który wszedł jednak dość niespodziewanie. Teraz maśli trenerowi ale meczu sam z Wiśnią czy Janickim, bo Magister chociaż nie przeszedłby obok meczu jako obrońca stanowiłby tylko wsparcie dla wywrotowców, nie da rady wygrać. Może to nadmiar mojej wyobraźni zatem oby wszyscy nasi piłkarze zagrali na miarę swoich umiejętności, to na Pogoń powinno wystarczyć. Inna sprawa, że każdy zdobyty punkt może przedłużyć zarzynanie Lechii przez trenera bez pomysłu. No ale w końcu to nasz Klub, więc do boju, do boju , do boju Lechia Gdańsk !!! Każde zwycięstwo na naszą chwałę tym bardziej, że z Pogonią ostatnio licho nam szło. No i nie można ucieszyć tego stada baranów upstrzonych na żółto-niebiesko.
18 września 2014, 21:23 / czwartek
Z tego co mi wiadomo:
Obrona bez zmian, możliwa wymiana Vranjesa na Borysa, Wisnia za Malbasicia, ale to Kevin wędruje na skrzydło, a Wisnia będzie grał podwieszonego za Colakiem.
18 września 2014, 21:55 / czwartek
Lille1
To stado maleje w zastraszającym tempie więc nie ma co się nimi zajmować na tym forum. Po chuj ludziom przypominać o jakimś najbardziej zakłamanym i skurwionym klubiku z wioski na północ od Sopotu. Wystarczy luknąć na tabelę 2 ligi i od razu uśmiech pojawia się na twarzy. A miało być tak pięknie -Rysiu, puchary, Liga Mistrzów itd ... A co jest każdy widzi - słup arena i czerwona latarnia no i Rysiu ...
A już w temacie t czekam na wiatr co rozgoni ... innej opcji nie ma !
19 września 2014, 09:07 / piątek
zawsze zostaje im tenis ;)
19 września 2014, 10:30 / piątek
Ultras Lechia Gdańsk

Dla każdej osoby wrzucającej dzisiaj do puszki minimum 5 zł przygotowaliśmy skromny upominek

Liczymy na WASZE wsparcie!!!
19 września 2014, 12:57 / piątek
Chciałbym by zagrali tak.

Trela(Bąk)
Możdzen, Janicki, Grek, Lekowic
Borysiuk
Maki Vranies Pawłowski
Wiśnia
Colak

W teorii defensywnie bo to niby 4-5-1. W praktyce w ofensywie siła jest. Wiśnia z Colakiem z przodu. Silne skrzydła i wspomagający ze środka Vranies oraz boczni obrońcy potrafiący włączyć się do gry z przodu. Borysiuk powinien odpowiadać za zabezpieczenie defensywy.
Przy takim zestawieniu byłbym spokojny o 3pkt. Przy kombinacjach z Fritzlem na boku oraz Pietrowskim na prawej marnie to widzę.
19 września 2014, 13:13 / piątek
oczywiście znaleźć wiadomość na temat 18tki meczowej owiana tajemnicą , zaczynam podejrzewać że to Jusko do spółki z Mandziarą i Piekarem losują Machado ekipę meczową a że tylu jest w kadrze to sami się motają nad wyborem a każdy rywal myśli że to zagranie taktyczne.
19 września 2014, 13:13 / piątek
Edwin, wyjątkowo się z Tobą zgadzam. Pytanie kto dzwoni do Maczety ze składem Ty czy ja ? Bo ja słabo z niemieckim, tylko bym potrafił " Herr Maczeta das ist ajn skład na Pogoń :)
19 września 2014, 13:47 / piątek
Znowu rudy posędziuje odnośnik
19 września 2014, 13:49 / piątek
Edwin
Niestety Cię zmartwie, bo sklad będzie taki jak napisalem wyżej.Potwierdziło się też, że Borys za Stojana.Swoją drogą zastanawiam się czemu każdy na siłę wciska w swoje złote składy Vranjesa?Potencjał chłop ma, ale obecna forma pozwala mu jedynie pierdolnac w aut, co zresztą często czynił z GKS-em.
19 września 2014, 13:50 / piątek
Z tego co pamiętam, to jeszcze za Probierza przestano podawać informacje o kadrze na mecz.
19 września 2014, 14:00 / piątek
To nie są to dobre informacje. Zwłaszcza Mozdzen jest po prostu lepszy od Pietrowskiego.
Co do Vraniesa to sam się zastanawialem. Pytanie kto za niego?
Granie w środku dwoma tak podobnymi piłkarzami jak Łukasik i Borysiuk...hmmm. Chyba bym spróbował Aleksica i to jedyna zmiana jaką mógłbym zaakceptować. Ewentualnie właśnie Łukasik za Borysiuka.
Pawłowski tez dotąd nie zachwyca, jednak widać u niego ogromny potencjał i on odpali szybciej lub później. Im więcej będzie grac tym szybciej to nastąpi.
Nie wiem po czym Maczeta wnioskuje ,ze Fritzl się sprawdzi na boku pomocy?
Dzięki za info, u bookow program ostrozniej dużo.
19 września 2014, 14:16 / piątek
Jest w czym wybierac! ale podobno te transfery to porazka:)
19 września 2014, 14:30 / piątek
Tylko potem nie miej do mnie pretensji jak u buka za mało wygrasz.Maczeta czyta forum i moze zauważyć wyciek i w ostatniej chwili zaskoczy paprykarzy magistrem na stoperze :)

Grając dwoma defensywnymi wcale nie musimy tracić na sile ofensywnej co doskonale pokazała pierwsza połowa z Lechem.Łukasik z Borysiukiem bardzo dobrze się uzupełniali i ewidentnie dzięki tej dwójce przewazalismy w srodku pola.Dajmy im zagrać kilka meczów razem, a jestem przekonany, że będziemy mieli z nich dużo pożytku.
19 września 2014, 14:46 / piątek
No jest w czym wybierać. To dlaczego na prawej obronie ma grac Pietrowski ,który wszystkie przyzwoite mecze zagrał jako defensywny pomocnik?! Dlaczego na boku nominalny napastnik Fritzl skoro jest Pawłowski ewentualnie Grzelczak?
Co do Borysiuka z Lukasikiem? Ok jestem skory się zgodzić , ze w meczu z przeciwnikiem jak Pogoń ,która ma w środku Murawskiego taka wzmocniona defensywnie druga linia może się sprawdzić, tyle czy nasz AS trenerki w razie potrzeby zareaguje i wpusci w miejsce któregoś z nich Aleksica lub Vraniesa? Kurde ,wierze w zwycięstwo byle ten Maciek z klanu na ławce znowu czegoś nie odjebał. A Piettrowski i Fritzl na tych pozycjach to spore ryzyko.
Marzy mi się dziś pewne 4:0 ,by Lechia wreszcie zaskoczyła by pokazała składane i przemyślane akcje, ale ... Maczeta...
19 września 2014, 15:19 / piątek
Przyśpiewka na dziś.

Machaaaado ouuuutttttt, MAchado ouuuuuuuuuuttttttttttttttt.
19 września 2014, 15:28 / piątek
Zgadzam sie z toba. Tylu ciekawych pilkarzy wymieniles w swoim wpisie.
19 września 2014, 15:58 / piątek
Tylko że oprócz Colaka żadnego nie można nazwać bohaterem poprzednich meczów. Natomiast Wiśnie czy Grzelczaka już tak. Pora na pokazanie tej jakości.
TYLKO LECHIA!
19 września 2014, 17:53 / piątek
Tak sobie jeszcze wymyśliłem takie zestawienie na mecz:

Trela
Możdzeń - Janicki -Bougatis - Leković
Borysiuk
Maki - Łukasik - Wiśniewski-Grzelczak
Colak

I co wy na to?;)
19 września 2014, 18:00 / piątek
sam nie wierze że to co piszę ale jeśli dziś nie zagra Grzelczak to będzie kurwa sabotaż!!!
19 września 2014, 18:55 / piątek
Niestety Forza ostatnio miał dobre info na temat składu wiec i tym razem pewnie jest podobnie. Moim skromnym zdaniem, Pietrowskiego powinien zastąpić Mozdzen(co raz bardziej nie rozumiem decyzji o wyjebaniu Deleu,jak muszę oglądać tego zawodnika..) a Kevina, Grzelczak(powinni mu dać szanse skoro uratował im dupe). Stawiam niestety na porażkę 0-1 bądź remis 0-0,1-1, mam jednak nadzieje ze się mylę. Pozdro z emigracji.
19 września 2014, 19:26 / piątek
12. Dariusz Trela - 17. Marcin Pietrowski, 2. Rafał Janicki, 13. Mavroudis Bougaidis, 33. Nikola Leković - 11. Maciej Makuszewski, 16. Ariel Borysiuk, 8. Daniel Łukasik, 29. Kevin Friesenbichler, 14. Piotr Wiśniewski - 20. Antonio Colak

Piątka dla kolegi za przeprowadzone rozpoznanie :).
19 września 2014, 19:38 / piątek
Myślałem że dane mi będzie odpocząć od oglądania Pietrowskiego po ostatnich dwóch fatalnych występach. Mam nadzieję że lewy skrzydłowy Pogoni to jakiś leszcz i nie będzie się znęcał nad Marcinem. Co do Kevina to nie mogę się oprzeć wrażeniu że jest wystawiany na siłę. W Bełchatowie na lewym skrzydle grał słabo. Wolałbym zamiast niego Grzela/Pawłowskiego a Kevina w 65 minucie za Colaka lub jeżeli wynik niekorzystny na drugiego napastnika.
19 września 2014, 20:19 / piątek
Zapodajcie jakiś stream. Ja dzisiaj na gościnnych występach w ... Szczecinie ;)
19 września 2014, 21:01 / piątek
odnośnik U mnie niestety zacina. Grają słabo.
19 września 2014, 21:04 / piątek
grają tak słabo że nawet stream słabo chodzi
19 września 2014, 21:09 / piątek
Zainstalujcie sobie sopcasta i problem z zacinaniem rozwiązany.

PS. Maczeta wypierdalaj.
19 września 2014, 21:10 / piątek
Robak i już w dupę 0:1... Zupełnie mnie to nie dziwi.
19 września 2014, 21:11 / piątek
przegrywamy 0:1 tylko dlatego że Pogoń też gra słabo gdyby byli w lepszej formie to spokojnie by nas 4:0 pokonali.Myślałem że gorszego meczu niż w Bełchatowie nie będzie ale biję się w pierś bo pomyliłem się dzisiaj nasza obrona przechodzi sama siebie i kompletnie nie istnieję
19 września 2014, 21:14 / piątek
Bougaidis to przechodzi samego siebie ten mecz jest komiczny jak po nim nie wywalą Machado to znaczy że zarząd chce zmierzać w kierunku 1 ligi
19 września 2014, 21:14 / piątek
Joachim Machado musi odejsc!
19 września 2014, 21:20 / piątek
Nigdy nie spadnie...!
19 września 2014, 21:21 / piątek
jeszcze troche i kibice zaczna skandowac juskowiak wypierdalaj... lepiej ratuj sie i wymien ta pizde na lawce na kogos kompetentnego... kevin na skrzydle o kurwa mac
19 września 2014, 21:22 / piątek
Z tym trenerem to nawet Legia by spadła z meczu na mecz jest coraz gorzej już nawet ślepiec powinien to dostrzec, gramy coraz większą padakę
19 września 2014, 21:24 / piątek
Czekam na mecz gdzie genialny Machado ustawi Trelę w ataku a w bramce będzie stał Makuszewski. Kevin jest napastnikiem ale do niego widać to nie dociera
19 września 2014, 21:26 / piątek
co to k .. wa jest tu jest Lechia sie zapierdala trenerio wypad na Marsa
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.565