Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK- Pogoń Szczecin, 19 września, 20:30

strona 2/3

19 września 2014, 21:26 / piątek
Bramka ze spalonego ale i tak nic to nie zmienia.
19 września 2014, 21:30 / piątek
michu218 wyluzuj... Pogoń jest zgrana i ma Robaka...u nas z tym problem. Brakuje playmakera. Zobaczymy co dalej. Bougadisa bym się nie czepiał. Potrzebuje zagrania z Janickim. Przyjdzie z czasem. Trzeba siły ognia z przodu.
19 września 2014, 21:34 / piątek
no to czekamy na genialne zmiany trenera.. gorzej nie bedzie..
19 września 2014, 21:36 / piątek
bart32 to powiedz mi ile może się zgrywać zespół żeby widać było że gra znacznie lepiej ? bo na razie minęły 2 miesiące i nic nie widać
19 września 2014, 21:41 / piątek
Co dziś robi Colak to po prostu tragedia.
19 września 2014, 21:52 / piątek
CANAL+. coś wie.
Wraca Bobo na stanowisko tr.....a,hehe
19 września 2014, 22:10 / piątek
Pogoń sama chce zremisować tylko my nie chcemy
19 września 2014, 22:16 / piątek
Panowie, nie ma co sie oszukiwac, z taka gra max 10 miejsce...
Padaka.
19 września 2014, 22:17 / piątek
aż strach pomyśleć co będzie w Stalowej Woli w najbliższą środę
19 września 2014, 22:20 / piątek
Dzisiaj nie mogłem pójść na meczyk i jak widzę nie mam czego żałować. Jak widać nie da się zbudować zespołu metodą rewolucji, tylko ewolucji. Plusem jest to, że nie wierzę, że po porażce z Pogonią zarząd zatrzyma Machado, bo jak widać zespół leci w dół tabeli.
19 września 2014, 22:20 / piątek
Ludzie tu się nie ma co spuszczać oni po prostu nie potrafią grać i tyle.

Akcja popisowa Lechii co mecz : Bramkarz wykopuje piłkę na napastnika którego obstawiają 4-ej obrońcy zabierają mu piłkę i piłka wraca w całą gromadę piłkarzy w pole karne Lechii. Coś cudownego.
19 września 2014, 22:22 / piątek
Qurwa bieda na maks!!!! Tego nie idzie ogladac!!!! Ten Trela to jest frajer nie Keeper! Machado won!!!
19 września 2014, 22:23 / piątek
To było żenujące. Miała być walka o mistrza a będzie walka o utrzymanie.
19 września 2014, 22:24 / piątek
Zoltar, najważniejsze jest zdrowie, co tam mecz ;D
A tak na poważnie to myślę, że brak nowego trenera wynika tylko z tego, że brak jest ciekawych kandydatów. Mi się marzy Urban, ale póki trenuje Osasunę to nie do wzięcia
19 września 2014, 22:25 / piątek
Dalsze trzymanie Maczety na stanowisku trenera będzie można uznać za działanie na szkodę klubu. Trzeba być naprawdę niepoprawnym optymistą żeby wierzyć, że on tu cokolwiek może zmienić. Można gadać, że Robak zdobył bramkę ze spalonego i przegraliśmy, ale nikt nie zabronił nam tych bramek zdobywać.

Jak zawsze na poziomie zaprezentowali się tylko kibice.
19 września 2014, 22:26 / piątek
frajer ktory zostawil machado po ostatnim meczu niech wypierdala razem z ta ciota
19 września 2014, 22:30 / piątek
faktem jest, że ostatnie 3 mecze winniśmy przegrać, z Ruchem i Bełchatowem wyniki uratowane w końcówkach, dzisiaj już się nie udało. No niestety Pan Machado do zwolnienia w trybie natychmiastowym. Tu w trybie pilnym potrzebny nowy sternik.
19 września 2014, 22:34 / piątek
Zwolniony to on powinien byc 3 kolejki temu.
19 września 2014, 22:36 / piątek
Kurwa każdy jeden może poza Wiśnia który starał się walczyć, powinien dostać liścia w pysk, nie wspominając o Machado który powinien dostać zwyczajny wpierdol. Kurwa tego się nie da oglądać, żaden z nich nie potrafi celnie podać, cofają się do swojej bramki, bawia się, kurwa co to ma być ! To jest Lechia tu trzeba zapierdalac !! Człowiek wpada w furie będąc po za granicami kraju, aż żal braci którzy stoją tam i wkladaja cale serducho w doping. Mam też prośbę do Lwow Polnocy żeby z tych puszek na oprawę wydać choć ciut na walizkę dla machado. Paranoja kurwa z taka gra to w stalowej woli dostana wpierdol, jeden robak który wkreca ich w ziemie i banda debili ze Szczecina, robią z nimi co chcą. Poziom jaki prezentują wkłady, na dzień dzisiejszy to B-klasa, chociaż tam czasami trafiają się przynajmniej ładne mecze.
19 września 2014, 22:43 / piątek
Nóż się w kieszeni otwiera. Nie ma zespołu. Nie ma trenera.

Machado musi wypierdalać. Na jego miejsce ktoś, kto weźmie gwiazdki za mordy, bo inaczej po rundzie zasadniczej obudzimy się w grupie spadkowej...
19 września 2014, 22:56 / piątek
Czy wygrywasz czy nie, machado idź pakuj się..
19 września 2014, 22:56 / piątek
Gwiazdki, gwiazdeczki dobrze powiedziane, i jeszcze rada dla ludzi od marketingu w naszym klubie, rozdajcie te vouchery wszystkim chętnym w Gdańsku, proponuje rozdawać koło krewetki, na długiej i w Galerii tak co by Boldi też mógł dostać, bo niedługo pikniki nawet za darmo nie przyjdą oglądać tej padaki.
19 września 2014, 22:59 / piątek
Wyjebali juz wuefiste???
19 września 2014, 23:06 / piątek
dzisiejszy mecz to kompletna kompromitacja
zero drużyny i atrapa trenera
19 września 2014, 23:07 / piątek
mimo kupionego biletu ogladałem mecz w tv (choroba i gorączka) i powiem tak dziś naJGORSI GRACZE lECHII TO Borysiuk i Łukasik mnóstwo strat w środku pola nic nie grali do przodu a z tyłu takie babole że aż strach ,my gramy tylko długą piłę na skrzydła ewentualnie na samotnego Colaka.bramka ze spalonego fakt ale Trela ta bramka to jest szmata.

Oto moje zestawienie na najbliższy mecz
Bramkarz czas odpocząc Treli kazdy inny
Mozdzeń Grek Janicki Lekovic
defesywna pomoc Pietrowski
Maki Wiśnia Vranjes/Nazario Grzelczak
Colak
19 września 2014, 23:09 / piątek
A jednak BOBO wraca hehe
19 września 2014, 23:10 / piątek
Proponuję zatrudnić kolejnych 20 zawodników w większości anonimowych którzy nie grali w swoich klubach i to najlepiej w jeden dzień na trenera tym razem panią Zosię sprzątaczkę.
Ciekawy jestem ile z tych gwiazd jutro zagra w rezerwach kosztem naszej młodzieży w tej rundzie rezerwy jeszcze nie wygrały jak były wspomagane spadami z ekstraklasy takie to gwiazdy.
19 września 2014, 23:15 / piątek
Co do meczu to trudno się nawet wypowiadać z ludzi w biało-zielonych strojach to może Makuszewski i Wiśniewski (tylko w pierwszej połowie) wyglądali jakby kiedyś wcześniej widzieli taki okrągły przedmiot który przyszło im kopać. Reszta wyglądała jakby znalazła się na boisku przez przypadek, np Nazario miał wziąć udział w zawodach szybowcowych a Borysiuk miał przeczytać dzieciom w przedszkolu jakąś bajkę. Maczado to kompromitacja naszego klubu i zarządu który go zatrudnił każdy dzień obecności jego w klubie przybliża nas do degradacji a nie do pucharów.
19 września 2014, 23:18 / piątek
Słowa tego nie oddadzą. Dawno nie byłem na tak słabym meczu. Plus że chyba gorzej już być nie może i że dni Machado muszą już chyba być policzone.
19 września 2014, 23:20 / piątek
Edwin proszę zrób abordaż tej drużyny i zajmij miejsce tego głąba na ławce trenerskiej.
19 września 2014, 23:22 / piątek
"Dzisiaj nie mogłem pójść na meczyk i jak widzę nie mam czego żałować."

Miałbyś czego żałować gdybyś był kibicem Lechii, a nie kibicem wyniku.
19 września 2014, 23:25 / piątek
Grucha - Bobo przy Machado to Master of Ceremony
19 września 2014, 23:29 / piątek
Trener Lechii Gdańsk Joaquim Machado na pomeczowej konferencji prasowej.

- Ciężko mowić po takim meczu gdy po pierwszej połowie mielismy 3-4 sytuacje do strzelenia gola, a mimo to przegraliśmy. Jeżeli nie wykorzystuje się 100 procentowych sytuacji to w końcu traci się bramkę i przegrywa mecz. Mielismy grę pod kontrolą do momentu straty gola. Dwie dobre sytuacje stworzyliśmy sobie także w drugiej połowie meczu, ale strzały piłkarzy Lechii często blokowali zawodnicy Pogoni. Przy grze z takim zaangażowaniem powinniśmy byli zremisować, a może nawet wygrać dzisiejsze spotkanie.

o jakim meczu on mowi?? wytlumaczy mi ktos??
19 września 2014, 23:31 / piątek
Tak smutno to wyglądało. Paramecz paradrużyny paratrenera (niestety muszę przyznać). Jeszcze ta nieudana akcja przy sektorze gości. Mam nadzieję że nikt za bardzo nie ucierpiał z rąk ochrony.

Nowy sponsor chyba się trochę podłamał, na pierwszym meczu taki obciach. No ale chłopaki za karę mogą teraz cekolować budynki klubu :)
19 września 2014, 23:55 / piątek
Przepraszam obiecałem ze 3 mecze wytrzymam z Machado na ławce, sorry ale kurwa po 1 meczu wiem dobrze ze sie nie mogłem mylić. Machado to taka portugalska wersja Koali i tyle. Niby gorzej nie moze być, a jednak należy zaczać sie ogladac na wyniki Korony i Zawiszy jesli taki człowiek bedzie tzw trenerem Lechii. Myslę ze ten mecz wyczerpał dokumentnie temat i niech mi juz zaden paproch nie pierdoli ze trzeba dać czas. Czas na co? Na dalszą degregoladę?
Prawda jest taka ze obecnie w Lechii w piłkę grają tylko zawodnicy którzy ubierali zaszczytne barwy w poprzednich sezonach. Reszta to szrot, kurwa jaka jakosc?
Dzis bezwzględnie najgorsi byli Łukasik z Borysiukiem (żal bo po nich spodziewałem sie choć przyzwoitosci w grze). Nie istniał środek pola, reszta też grała jak paralitycy.
Wiem ze ci ludzie moga grac choć trochę lepiej, ale do tego trzeba TRENERA!!!
Żal ze tak rozpierdolono Lechię, która zajęła 4 miejsce, żal ze miałem rację wątpiąc w ten cały cyrk, który nam zgotowali Mandziara, Piekario, Jusko i reszta forinerów.

Nie ma na co czekać, tylko błagam, zakontraktujcie trenera, a nie jakies nie wiadomo co.
Racja ze Bobo lepiej by sobie poradził z tą stajnią Augiasza. Wolałbym jego niz nastepne No Name z zagranicy. Przynajmniej na ten moment.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIĘ LECHIO!
20 września 2014, 00:00 / sobota
Einherjer, a niech się dzieje....
Bobo na trenera !
I to całkiem poważnie bez hehehe i hahaha
20 września 2014, 00:01 / sobota
co mowil mynarz do pseudograjkow na koniec? bo nie bylo slychac za bardzo na prostej...
20 września 2014, 00:05 / sobota
Grucha ja zawsze z Tobą, a w tej sytuacji co nam grozi? Gorzej nie będzie :)
20 września 2014, 00:05 / sobota
Jeśli twoim przedsięwzięciem będzie restauracja, to zadbaj o wystrój, ładne kelnerki, wykwintną zastawę, marketing ale k… nie zapomnij o dobrym kucharzu. Ten cały Franz Joseph to nie zadbał należycie o właściwą logistykę. Nie zapewnił trenera ( ponoć typowany Niemiec zwyczajnie mu odmówił ) i wszystkie plany biznesowe , plany mocarstwowe, wezmą zwyczajnie w łeb. Pisałem wcześniej, że obawiam się w tym meczu grania przeciw trenerowi i być może do tego już doszło. W zasadzie to teraz powinniśmy wziąć w obronę … Machado, bo jakby nie było na boisku grali piłkarze i o ile odpowiedzialność za nędzną taktykę, niedobrany skład, nietrafione zmiany przypisać powinniśmy trenerowi, to jednak za dziadostwo na murawie odpowiadają piłkarze. Pfe, zachowali się nieprofesjonalnie ale w końcu i ich dopadł kryzys wiary. My już wcześniej postawiliśmy krzyżyk na Maczecie, oni coś tam próbowali kleić, aby walczyć o to podium. Zawiódł nas i piłkarzy pewnie też zarząd, bo oni wiele zrobili, aby mecz z Ruchem był ostatnim naszym blamażem a tu agonia będzie przedłużana. Tylko po co ? Nie ma następcy ? Może uda się znaleźć zastępstwo na te kilka tygodni. Nie wiem na ile nasi byli trenerzy Bobo czy Kafar są skonfliktowani z Klubem ale jeśli wszystko jest o.k. mogliby przejąć prowadzenie zespołu, aby piłkarze nie musieli robić z siebie pośmiewiska. Jeśli będą tak grać, jak dzisiaj, to co tydzień po dwóch najgorszych do rezerw.
Dzisiaj w zasadzie Wiśni i Makiemu nie można zarzucić chęci do gry, nieźle pokazał się wg mnie Czolak ale jak zespół źle gra, to napastnika i tak nie będzie widać.
20 września 2014, 00:25 / sobota
niech mi ktoś wytłumaczy, bo jakoś przestałem kompletnie kleić portugalską myśl trenerską... jak "trener" mógł wpaść na genialny pomysł zrobienia z Makuszewskiego lewoskrzydłowego (mało mamy kurwa takich co mogliby tam biegać ?) w pierwszej połowie i w zasadzie wyłączenie go z gry ? dlaczego Pietrowski, nominalnie defensywny pomocnik zapierdala na prawej obronie, kiedy mamy choćby Możdżenia ? dlaczego nominalny napastnik, Kevin F. zapierdala jako prawoskrzydłowy na miejscu jednego z lepszych prawoskrzydłowych ligi ? gdzie zaginął Aleksic ? dlaczego jak ogląda się grę naszego zespołu, to odnosi się wrażenie, że w zespole nikt nie wie co ma grać, jak ma grać, dobrze, że chociaż wie w którą stronę (choć to też nie zawsze) ?

najwyższy-kurwa-czas posadzić na ławce trenera. przez duże T. pana od wuefu należy jak najprędzej odesłać do domu !
20 września 2014, 00:37 / sobota
Ja tez nie moge pojac dlaczego Frisenburger gra na skrzydle podobno jest lowca bramek,Borysiuk kopie sie w czolo ,nasza nowa dziesiatka Nazario cos tam lezy 35 razy,jedynym zawodnikiem ktory robil roznice na plus byl Maku.
20 września 2014, 00:39 / sobota
wlasnie kurwa gdzie Aleksic, gdzie ta nedza Kacajev ? Machado wez rozbieg i pierdolnij baranka o sciane.. Zielinski, Skorza czy Machado ni chuja to ta sama mysl pizdowatego szkolenia.. TO JUZ RUMAK MIALBY WIECEJ JAJ i poszedl na gre 2 napastnikami niz ten oszolom.

Dobranoc.
20 września 2014, 00:40 / sobota
Ja tez nie moge pojac dlaczego Frisenburger gra na skrzydle podobno jest lowca bramek,Borysiuk kopie sie w czolo ,nasza nowa dziesiatka Nazario cos tam lezy 35 razy,jedynym zawodnikiem ktory robil roznice na plus byl Maku.
20 września 2014, 00:43 / sobota
Takich kilka uwag..

1. MACHADO WYPIERDALAJ KURWA MAĆ.
2. Najlepsze w tym trenerze jest to, ż epokazuje, że nie jest figurantem. On ma wpływ na skład, na grę itp.
3. To jest najgorszy trener Lechii od Zielińskiego. I to Zieliński przy nim to jest kurwa Mourinho.

4. No jak kurwwa można powiedzieć takie słowa po tak spierdolonym meczu. NO KURWA JAK !!!
"Joaquim Machado zadowolony ze stylu gry Lechii. "Idziemy w dobrym kierunku""

5. Nie śpiewajcie, "co wy robicie" - bo i tak stali jak pizdy i większość nic nie rozumiała". Tu zostaje tylko gestykulacja.
6. Przyjechała jakaś pogoń i robili nas na boisku jak dzieci. A ta kurwa szmata pierdolona z kraju ronaldo, dalej kurwa ma czelność pierdolić takie coś.. NO KURWAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Ps. Pogoń to NAJSŁABSZA ekipa, która u nas była z dopingiem. Przez cały mecz zrozumiałem pojedyncze słowa. Oprócz Poznania ostatnio - ale oni mieli bojkot - nie widziałem tak słabego dopingu przyjezdnych w Gdańsku.

I to jeszcze prawie polecieli na flagi hehe, i to przez jakieś dzieci.
20 września 2014, 00:52 / sobota
No dobra, od jutra czekam na nowego treneiro, nie widzę innej opcji.

Na dobranoc: nie wiem czy widzieliscie ile wg telebimu było nas na stadionie?
Otóż: 121 000 !!!
Myśle ze ten rekord na długo pozostanie w pamięci, podobnie jak pomeczowa wypowiedź Machado. Stanisław Lem....

TYLKO LECHIA!
20 września 2014, 00:55 / sobota
Makuszewskiego to chyba wychwala się za to, że strzleił wazne bramki :) SYMULANT. Ciągle pada na ryj, jęczy - a nie zrobił NIC ciekawego już nawet nie pamiętam od kiedy.. Ale co tam, na FB jest aktywny:)

Ten dzisiejszy wynik to jest skandal. Opierdolić im karnie po 60% pensji przez pól roku!

Ps. w sumei nie wyni, co samo to - jak bardzo mieli wyjebane dziś w dobry wynik dla Lechii.
ps2. przepraszam za błędy, pijany jestem
20 września 2014, 00:59 / sobota
bani napisał: 20 września 2014, 00:01 / sobota

"co mowil mynarz do pseudograjkow na koniec? bo nie bylo slychac za bardzo na prostej..."

Jeśli takie rzeczy Cię interesują to przychodź na młyn. A tak przy okazji, coś dopingowaliście na prostej? " bo nie bylo slychac za bardzo na" zielonej..

pozdrawiam i zdrowia życzę
20 września 2014, 01:00 / sobota
Ps3. Jak powiedziałem po bełchatowie, że Colaka niedługo potraktujecie jak Buvala.. prawie mnie tu zjedli ;) a więc.. pogadamy za 3-4-5 meczy ;)
20 września 2014, 01:10 / sobota
Boldi, szybko wytrzeźwiałeś....

Pamiętam, że wiele lat temu w 7 klasie chwaliłem się, że pijany jestem...

WUEFISTA WON !!! TRELA TEŻ !!!!
20 września 2014, 01:27 / sobota
...leżącego się nie kopie..., mam nadzieje, ze Bobo z arki to żart
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.452