Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Nowy trener 2014-2015

strona 11/23

26 września 2014, 01:04 / piątek
Dodatkowo. To prawda , ze mają "media" sportowe na własne usługi. Jednak oni wszyscy to grupa kilkunastu cwaniaczkow, nas jest kilkuset , a licząc szerzej kilkanaście tysięcy i każdy ma swoje możliwości i kontakty. Dodatkowo jako całość jesteśmy kibicami Lechii i bez nas choćby się zesrali nic nie zrobią. Nie ma kogo się bać, Lechia to my i pora walczyć o swoje i wymagać! Dobranoc
26 września 2014, 01:12 / piątek
Na chwile obecna sprawy zaszly bardzo daleko. Teraz juz nie chodzi o wybor trenera. Teraz jest walka o prawo do decyzji w klubie.

Na nasze szczescie jest w koncu prezes klubu, ktory potrafi zadbac o interesy Lechii. Nie martwi sie czy bedzie mial swoje stanowisko jeszcze przez kilka miesiecy. Skoro mowi otwarcie, ze liczy sie z odwolaniem, to proponuje zagrac pokerowa zagrywke - SPRAWDZAM.

Prosze wypowiedziec Mandziarze prawo do reprezentowania klubu.

Prokurent byl ustanowiony przez poprzedni sklad osobowy zarzadu. Darek Krawczyk nie podpisal sie pod ustanowieniem obecnego prokurenta - Mandziary. Moze ten pomysl z prokurentem mu sie nie podoba. Moze teraz wyrazic swoje zdanie.

Jakie moga byc konsekwencje odwolania prokurenta Mandziary? Odwolanie zarzadu jest mozliwe ale to nie takie proste. Moze to zrobic tylko rada nadzorcza albo walne zgromadzenie. Wnioskujacy musieliby wytlumaczyc dlaczego taka decyzja ma byc podjeta.

Co mozemy wygrac? Sprawdzimy czy Mandziara jest napewno takim zaufanym czlowiekiem pana J Wernze za jakiego sie podaje. Niech D.Krawczyk spotka sie z p Wernze i porozmawiaja o dzialaniach Mandziary. Mysle ze p Wernze by sie zdziwil kilkoma faktami z dzialalnosci klubu.
26 września 2014, 01:26 / piątek
Darka ruszą to się zdziwią i nie mowie tu tylko o kwestii kibiców :), będzie dobrze
26 września 2014, 05:38 / piątek
Na niecałkiem trzeżwo... z dosyć sporym zdziwieniem po przeczytaniu tego wątku:

(jedno zdanie gwoli wyjaśnienia... byłem stanowczym zwolennikiem dyscyplinarnego wypierdolenia na bruk nauczyciela zastępczego - nie dlatego, że nie miał wyników - trzeba dać czas komuś, kto na niego zasługuje - ale dlatego, że ta niedojebana melepeta z Portugalii nie była godna projektu 'Wielka Lechia' i reprezentowania tego, co ten klub zawsze znaczył, znaczy i znaczyć będzie - rozmijanie się pomiedzy pustymi obietnicami w wywiadach a późniejszymi tłumaczeniami dyskwalifikowało tego półgłówka z automatu)

Do rzeczy.

Hajto Tomasz. Ktoś wspomniał, że są wśród nas mordercy, przemytnicy itd. OK, ale jeśli płacisz alimenty... to je płacisz! Pokutujesz za trzymanie swojego 'potwora' na zbyt krótkiej smyczy, prawda?
Może się przydarzyć (zwłaszcza na kibicowskim szlaku) że w wyniku takiej lub innej sytuacji ktoś straci życie.
Ale dopóki jesteś świadom tego co zrobiłeś i zdecydujesz się odpierdolić swoje (zwłaszcza "na sztywno" i "z chujem w ścianie") i wyskoczysz po wszystkim jak człowiek... to chyba robi jakąś różnicę z przypadkiem celebryty, który unika odpowiedzialności tylko ze względu na to że tym celebrytą jest, nie? Zwłaszcza kiedy później żałuje najbardziej "fajek"... toż to kurwa świadczy co nieco o tym ścierwie, nie?

Zaskakujące jak wielu w tym temacie "oldskulowych typów", niby kumatych... a tak naprawdę z żenującą argumentacją obrońcy pseudo-szmuglera (przypominam, że typ zarabiał krocie, a kupował tanie cygarety... jeszcze mało, żeby zrozumieć co to za kolo?).

Ja nie tasuję się tu z listą życzeń potencjalnych trenerów... każdy dostanie ode mnie na początku kredyt zaufania... ale tylko każdy kto na ten kredyt zasługuje.

Żadnych ociekających olejem tłustych śledziuchów (którzy Bóg jeden raczy wiedzieć czemu są wybierani na 'ekspertów' do meczów Lechii, mimo iż jawnie w ich wypowiedziach słychać jaki kompleks mają w stosunku do tego miasta i tego klubu)!

Żadnych kolesiów pseudodziennikarzyn, którzy (swój?) zawód uprawiają po jakiś wynalazkach typu Twitter gdzie można napisać wszystko i zawsze bez dbania o taki 'szczegół' dotyczący dziennikarstwa jak sprawdzenie źródła!

Ktoś pytał czy jest dowód na to, że "sprawdzony" trener i tak nie zawiedzie i trzeba mu i tak będzie płacić do końca kontraktu?
To ja na to mówię: stwórzmy precedens! Sprawdźmy czy taki trener jak Fink/Steevens/ba! nawet Beenhaker nie odmieni drużyny pokazując swój warsztat!
Lepiej płacić kasę takiemu fajfusowi jak ten ostatni z Portugalii?
Nie sądzę.

Kwestia tylko w tym, który szanujacy się trener zdecyduje się na przyjęcie posady w klubie, gdzie dzieją się takie cyrki jak obecnie w Lechii?

PS: jedno zdanie do Darka Krawczyka... pokazałeś frajerom co znaczą zasady! Gruby szacun człowieku! Rób swoje z podniesionym czołem. Pizdy zawsze będą szczekać (zwłaszcza w internecie gdzie jest się 'nieco' anonimowym), a u ludzi zawsze bedziesz miał respekt z taką postawą.
Frajerstwo nie zrozumie.
26 września 2014, 07:20 / piątek
mati6901
25 września 2014, 22:56 / czwartek
Cygnus Twoja trojka jest bez sensu,Fornalik-mieka faja,Bobo lekkie treningi i totalny luz jak mowil kiedys Madera lub Wisnia nie pamietam dokladnie a Moniz jest ponoc za drogi zreszta sam sie wypisal z Lechii

Małpowanie przy linii bocznej nie swiadczy o tym czy ktos ma jaja czy jest miekką fają. Jesli tak jest to zatrudnijmy jakies ADHD, albo Hogana. To ze Smutny Waldek nie sprawdził sie jako selekcjoner w niczym mi nie przeszkadza, bo jakos wiedziałem to wczesnie ze jest trenerem typowo klubowym.
Moniz czy sie wypisał czy go wypisali, tego nie wiemy.
A Bobo jest miejscowy orientuje sie w klubie i nie raz juz sprzątał po innych.

Dla mnie bez sensu jest brać debiutanta lub jakiegoś trenera który bedzie najpierw sprawdzał na mapie gdzie leży Gdańsk .
Napisz swoje typy skoro te są bez sensu.
Tak jak pisał barni łatwo krytykować gorzej bronić własnych argumentów.

TYLKO LECHIA!
26 września 2014, 08:02 / piątek
Po tym całym zawirowaniu raczej jest pewne, że jednak Hajty nie będzie. Gdyby jednak miał być, trzeba będzie przemyśleć sprawę bojkotu.
Ja bym widział jako asystenta Wałdocha, a jako pierwszego trenera: z Polaków - SuperWaldka, z zagranicznych - Moniza, ewentualnie dobrego niemieckiego trenera ze znanym nazwiskiem i dużym doświadczeniem.
Hajto nie wchodzi w rachubę z wielu względów, a z jednego zwłaszcza - to niekompetentny półamator, bez warsztatu, bez doświadczenia, bez sukcesów, celebryta medialny. Zawiódł jako trener w Jagiellonii. Lechia to nie miejsce na eksperymenty i "ogrywanie" adeptów trenerki.
Najgorsze byłoby, gdyby zakontraktowano znowu przejściowego trenera na 3 kolejki jak Ulatowskiego, bo oznaczałoby to zmarnowany czas i dalszy regres. Ta runda i tak jest pod względem wyników stracona i trzeba ją poświecić na tworzenie nowej jakości, to czas na poznanie zawodników przez nowego trenera, odpowiednią selekcję i zgranie. Tak naprawdę trzeba końcówkę tej rundy traktować jak okres przygotowawczy i cudów od zespołu i nowego trenera nie oczekiwać, a po zimie piąć się w górę tabeli już mając poukładany zespól. Dlatego już teraz potrzeby jest trener docelowy, dobry, sprawdzony fachowiec.
26 września 2014, 09:21 / piątek
"Superwaldek" hehehe
26 września 2014, 09:42 / piątek
Skoro Legia ma Berga to może udało by się ściągnąć Ole Gunnara Solskjæra?????
26 września 2014, 09:49 / piątek
moze zamiast "hehehe"

"Niech kazdy mądrala przedstawi moze swoje kandydatury tak dla zabawy bo krytykowac to kazdy potrafi ale zeby przedstawic cos konstruktywnego to juz za ciezko."
26 września 2014, 10:05 / piątek
Zupełnie na trzeźwo podpisuję się pod postem SS.
1945% poparcia Bracie.
26 września 2014, 10:18 / piątek
Wiec sprawa jest takaJuskowik nie chce Hajty, zarzad chce Moniza,Juskowiak juz tez chce Moniza
Ale Moniz nie chce Juskowiaka
26 września 2014, 10:26 / piątek
A Wanda nie chciała niemca.
26 września 2014, 10:27 / piątek
Cygnus ja swoje typy dawałem, i nie widzę sensu pisać tego po 10 razy.
I tak nikt nikogo do swojego zdania nie przekona.

ps. Co raz głośniej słychać, że to nie Juskowiak był "złem" dla Moniza, tylko Mandziara. Ponoć w czasie treningów wchodził na boisko, i zmieniał tryb ćwiczeń - co poskutkowało wojną z Monizem.
26 września 2014, 10:32 / piątek
Za trójmiasto:

odnośnik

cyt: " Pamiętajmy bowiem, że władze klubu stoją także na straży podpisanych przez Lechię umów sponsorskich. Grupa Lotos, która jest sponsorem strategicznym, ma mieć zagwarantowany zapis, że nie ma z jej strony zgody na zatrudnianie w klubie osób, które mogły szkodzić wizerunkowi."

Hajto został skazany w zawieszeniu prawomocnym wyrokiem sądu tak więc nie ma w ogóle jego tematu.
26 września 2014, 10:45 / piątek
Kacper Suchecki ‏@ka_suchecki 36 min.

Juskowiak nie chce Hajty. Zarzad chce Moniza. Juskowiak chce Moniza? Moniz nie chce Juskowiaka. Acha
26 września 2014, 10:46 / piątek
Bolid, ty jesteś niesamowity. Mandziara wchodził na boisko podczas treningów? Czy byleś chociaż na jednym treningu? Ja pierdykam, co niektórzy mają w głowach...
26 września 2014, 10:48 / piątek
To są dorośli ludzie czy jakieś dzieci? Jeśli wg. Juskowiaka Moniz to najlepszy kandydat na trenera to powinien z nim pogadać i wyjaśnić nieporozumienia. Jeśli nie chce tego zrobić to znaczy, że nie zależy mu na wynikach Lechii i powinien złożyć dymisję.
26 września 2014, 10:50 / piątek
LG PODL bardzo ważna kwestia - to z dyrektorem sportowym trener najwięcej współpracuje i odwrotnie. Między nimi musi być chemia, rzekłbym więcej - od jakości tej współpracy zależą w głównej mierze wyniki sportowe!!!
Więc albo jesteśmy profesjonalistami, potrafimy iść na kompromisy ale kiedy trzeba wygrywa logiczna argumentacja i chowamy prywatne animozje albo bawimy się w prywatny folwark. Jusko to inteligenty facet, chętnie bym go zobaczył w niedzielny CF, bo mam sporo wątpliwości....
26 września 2014, 10:57 / piątek
aha, czyli skład trenerowi można ustalać odgórnie, ale na boisko wejść już nie.
26 września 2014, 11:15 / piątek
Jak dzieci
napic sie wodeczki, wygarnac co lezy na sercu , dac po ryju
wyciagnac reke na zgodze i jedziemy dalej
26 września 2014, 11:30 / piątek
Jest mocna koalicja Darek-jusko jeden i drugi maja to samo zdanie na wiele tematów( nie na darmo podobno były puszczane przecieki o wyjebaniu juska który wielu przeszkadzał i był sojusznikiem Darka (szczególnie panu M.tak ze jest chwilowy impas i zobaczymy co dalej wkrótce)).
Co do pseudo dziennikarzy typu stano ,borek (chociaż akurat jego trochę lubiłem w przeciwieństwie do hipokryty ,gwiazdki -pizdki stano lansującego się gdzie sir da ze swoim wymuszonym luzem) To i ich hipokryzja sięga himalajów pisząc ze kibice nic nie mają do powiedzenia. To do kurwy nędzy dla kogo jest ta piłka na huj wydaje sie miliny na stadiony o coraz większej pojemności po co kluby walczą o frekwencje?? Dzięki komu jest KASA dzięki tym kibicią przed telewizorami i na stadionie i dzięki nim oni mają michę i to niezła i robotę .Bo inaczej niech to kółko wzajemnej adoracji robi lige dla siebie i sobie ustawia trenerów grajków i siada i ogląda no i niech sama za to płaci !! Zresztą to nie tylko kibice Lechii nie chcą jakiegoś trenera z rożnych powodów na świecie takich przypadków było od zajebania i każdy to rozumiał !! Na koniec niestety niektórych z Was rozczaruje ale dla loczka Moniza lubiącego młodych chłopaków wprowadzać do szatni i znikać po angielsku dorabiając po czasie do swojego zniknięcia ideologie mówię stanowcze NIE!! Panowie nie dajmy z siebie robić idiotów za facetem który poprowadził Lechię w paru kolejkach ( i chwała mu za to i pamięć !!)Nie płaszczmy się przed gostkiem który zapomniał się pożegnać z klasa . Naprawdę na świecie i w Polsce nie ma jucz trenerów i tylko jeden jedyny Moniz się ostał co zbawi Lechię(zupełnie INNĄ Lechię niż tą którą wtedy prowadził)?? Stawiając jeszcze WARUNKI aby tu wrócił???No trochę honoru i ambicji powinniśmy mieć .
26 września 2014, 11:39 / piątek
Wyjatkowo zgadzam sie z tym co jest powyzej napisane. Szczegolnie w kwestii Moniza.
26 września 2014, 12:00 / piątek
A ja sie nie zgadzam. Malo jest w historii przypadkow powrotu zawodnikow ktorzy odeszli w nienajlepszej atmosferze? Potrzebujemy szybkiej odbudowy zespolu. Moniz w ubieglym sezonie pokazal ze potrafi to zrobic. Czy wolicie ryzykowac z hajto albo innym maczdo-podobnym wynalazkiem?
26 września 2014, 12:01 / piątek
No wlasnie.. Jusko i Krawczyk duzo maja wspolnych zdan, a problemem jest tutaj Mandziara. Ale jak widac, wiekszosc sobie zdanie wyrobila na wpisach dziennikarzyn.
26 września 2014, 12:05 / piątek
Aby było jasne. Jesli Moniz stawiałby jakies niestandartowe warunki to takze nie widziałbym go na ławce Lechii. Racja! są na tym świecie inni trenerzy. Niestety my prawdy nie znamy i lepiej jak nie bedziemy dorabiac sobie do tego teorii. Nie wiemy dlaczego odszedł i co chiałby aby wrócić.

TYLKO LECHIA!
26 września 2014, 12:09 / piątek
Uczciwie mówiąc kandydatura Moniza tez mnie nie zachwyca. Jak malo kiedy zgadzam się z misiem
26 września 2014, 12:09 / piątek
carpaccio aby była jasność ŻADEN hajto!!!!Ale zapewnisz mnie ze tym razem Moniz tez ich odbuduje bo jeżeli jesteś na 100 % pewny to ja odpuszczam . Ale takiej pewności nie ma i być nie może,(vide jego wyniki w Niemczech. Nikt mi nie powie ze miał tam złe warunki!!)
26 września 2014, 12:15 / piątek
Chyba śnię...nagle Jusko przyjacielem Krawca, a co za tym idzie kibiców (czy też kibicią jakby napisał misiu). Tylko patrzeć jak dostanie gwiazdę na T29, co za błyskotliwa teoria.

Pyrze zaczęła się dupa palić i wykonał akrobatyczną woltę. Miejmy nadzieję, że to będzie salto mortale i zostanie z niego mortadela.
26 września 2014, 12:16 / piątek
A jaki trener da nam gwarancje ze po jego przyjsciu, bedziemy wygrywac jak za dotknieciem rozdzki.
Zaden trener nie da nam takiej gwarancji.
26 września 2014, 12:18 / piątek
Dobry trener z nazwiskiem to pojdzie do HSV albo TSV my jestesmy na poziomie niemieckiej ligi regionalnej i tam mozemy szukac van Eckow albo sciagac jakis ramoli maczadowych z emerytury. Dlatego uwazam ze Moniz to trener z gornej polki jak na polska lige nawet jezeli nie poszlo mu w TSV. Jego odejscie latem mi sie nie podobalo ale jezeli jego przyjscie ma poprawic gre to chce go z powrotem. Nie widze innej realnej opcji. Jak przyjdzie i ogarnie zespol to mysle ze kazdy zapomni o jego odejsciu. Gwarancji ze bedzie wlasciwa osoba nie ma i nigdy nie bedzie nawet jakby przyszedl Steevens.
26 września 2014, 12:24 / piątek
Dżihad - a co ma do tej dyskusji fifa ? Bo nie rozumiem ? A może to Ty nie rozumiesz moich postów ? Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś wiedział ze co do Darka i jego decyzji, mam takie samo zdanie jak i Ty, dlatego zadałem pytania Pilsnerowi, na które póki co nie dostałem odpowiedzi.Uważasz ze forum to dobre miejsce na spiny do braci po szalu ? I nie wpierdalam się tylko przypomniałem Ci ze każdy z Nas jest kibicem Lechii, i zamiast "wojować" niczym na kibice.net, powinniśmy trzymać sie razem, tym bardziej skoro jest zagrożenie że w naszym klubie może stać sie coś złego.
26 września 2014, 12:27 / piątek
Boldi - specjalnie prześledziłem cały bogaty wątek i twoje wypowiedzi. Oprócz kilkunastu negowań w stylu ostatniego "SuperWaldek hehehe" znalazłem tylko jeden twój wpis.
"Tak dla Moniza, ale zadnego BLAGANIA! Albo chce miec robote albo i nie.
a kontakt MUSI byc tak skonstruowany, ze tym razem nie ma prawa tak zrezygnowac"

Huuba Stevensa i Thorstena Finka pomijam, bo to postacie z Księżyca.

..czyli w jednym sie zgadzamy. Ale innych Twoich typów jakos nie zauważyłem, sorry.

TYLKO LECHIA!
26 września 2014, 12:30 / piątek
Hektopaskal jusko mnie ani ziębi ani parzy ale jeżeli jest po słusznej stronie to akurat dla mnie ok.i to nie żadna teoria ale rzeczywistość. dzięki za zwrócenie uwagi na literówkę czasami to się zdarza
26 września 2014, 12:50 / piątek
No tak mniej emocji, więcej argumentów , dyskusja weszła na wyższy poziom. Tym nie mniej co do faktów to chyba mamy problem ustalić, czy Moniz zrobił nas w ch... czy został wyru... . Niestety jest tu więcej domysłów niż faktów a domysły przesłaniają nasze nastawienie do gościa - jako takiego, bo to, że wyciągnął nas na 4-te miejsce i poprawił grę,tak że Legła bez pomocy sędziego nie była w stanie wiele zrobić a Zdech po prostu zdechł na PGE Arenie, jest niekwestionowane.
Mi tam "Loczek" obmacujący się z jakimś innym Cyganem w zasięgu kamer i wzroku innych osób też nie podoba się jako człowiek jednak co do opuszczenia klubu dostrzegam zły obraz wywołany postawą menagos Piekarskiego i Mandziary. Sytuacja, która powstała w klubie po zmianie właściciela , zmusiła Moniza do opuszczenia klubu . A miał naprawdę dobre 'entre' . Powiem więcej, każdy normalny człowiek zrobiłby to samo a to, że jest trochę impulsywny, było widać po jego zachowaniu z wprowadzaniem do szatni tego 'przyjaciela'. Ponieważ domniemam, że jest to człowiek honoru i nie jest głupi, na pewno nie wróci do nas, jeżeli nie zanikną przyczyny, dla których odszedł. Gdyby tak się stało, to oznaczałoby dla nas, że patologii będzie mniej i z tego bym się cieszył najbardziej. Bo, czy mu się uda wejść drugi raz do tej samej rzeki, tego oczywiście nie wiem. Niestety jego porażka w TSV obniży mu z automatu szacunek u piłkarzy i byłoby mu już trochę trudniej. Gdyby wrócił zamknąłby usta tym, co wciskają mu, że odszedł dla kasy. Nie podejmując pracy otrzymywałby pewnie wyższą pensję u dotychczasowego pracodawcy.
Co do Jusko i jego sztamy z Darkiem Krawczykiem. Czy Jusko jest jakimś menago, że kreuje ten burdel ze sprowadzaniem szrotu ? Mógł sobie spokojnie życ z celebryckiej kasy, relacjonować spotkania piłkarskie etc. a jednak wziął się za robotę. Chce doprowadzić do czegoś unikalnego w polskiej lidze i jeżeli dostrzegł w Krawcu swego sprzymierzeńca, to wielka chwała mu za to. Może z tego się jeszcze urodzi jakaś korzyść. Wierzę, że tak a menagos niech zrozumieją, że tylko przy sensownym prowadzeniu klubu będą w stanie zaspokoić oczekiwania swych klientów a tym samym skłonić innych piłkarzy do zawierania nowych umów. Póki co to ich piłkarze, na ich zgubę a naszą irytację, dołuja katastrofalnie .
26 września 2014, 13:39 / piątek
Nic nie mam do Juska, ale ktos w klubie musi odpowiadac za podpisywanie kontraktow i sprowadzanie pilkarzy. Formalnie jest to chyba dyrektor sportowy, czyli on - nie wiem jak sie to ma do obowiazkow prokurenta Mandziary, ale jesli ktos wchodzilby w moje kompetencje, to albo grzecznie poprosilbym o nie wpierdalanie sie w nie swoje sprawy, albo grzecznie podziekowalbym za wspolprace i nie firmowalbym tego dalej swoim nazwiskiem. Mam nadzieje, ze Jusko i Krawczyk wspolpracuja i przyniesie to korzysci klubowi. Nigdy nie jest za pozno do przyznania sie do popelnionych bledow, lub sprostowania niejasnosci wynikajacych z nieprzejzystych ukladow jakie porobily sie w klubie.

Na ten czas, jaki teraz przyszedl my - jako kibice - musimy dac PELNE poparcie i zaufanie naszemu Prezesowi i czekac co wyniknie z tych przepychanek.

Moj typ na trenera: jednak Moniz - wydaje mi sie, ze ta grupa graczy, ktora pozostala z zeszlego sezonu moglaby zarazic pozostalych i jakos bysmy sie do zimy pozbierali... Jest jeszcze przerwa na repre..? No i ciekway jestem kompetencji tych nowych trenerow od przygotowania fizycznego, co powinno juz niedlugo sie okazac. Na moj gust Szutowicz byl mlody, na dorobku (czyt. rozwojowy), chyba wyciagal konsekwencje ze swoich bledow z poprzednich sezonow (element istotny jak pokazal przyklad nieudacznika Machado), no i byl nasz...
26 września 2014, 13:41 / piątek
"Sytuacja, która powstała w klubie po zmianie właściciela , zmusiła Moniza do opuszczenia klubu ."
Przepraszam bardzo, ale ktory właściciel ściągał Moniza? Kuchar?
26 września 2014, 14:28 / piątek
Będą jaja jak koncepcja się zmieni i trzeba będzie ściągnąć z powrotem tych piłkarzy, których oddaliśmy praktycznie za darmo.
26 września 2014, 14:47 / piątek
Jeszcze coś takiego znalazłem:

Przemysław Zych @PrzemZych

Lechię Gdańsk mógł budowac sabotażysta albo menedżer. Nie ma innej opcji. To widac z daleka.

Zatem jedynym sensownym rozwiązaniem jest odwołanie pełnomocnictwa prokurentowi - inaczej będziemy tkwili w tym bagnie po wsze czasy.
26 września 2014, 15:34 / piątek
a ja cos takiego
moze nie zwiazanie z trenerem ale interesujace

Kacper Suchecki @ka_suchecki · 3 godz.

Planowany budżet Lechii to ok. 40 mln zł
26 września 2014, 15:56 / piątek
Jusko juz pare miesiecy temu mowil ze budzet to ponad 40 baniek
26 września 2014, 16:04 / piątek
Jakbym mial strzelac, to tez bym podał taki budżet. Ot, taki news.
26 września 2014, 16:07 / piątek
poproch, strzel zatem kto zostanie trenerem.
26 września 2014, 16:09 / piątek
Ok:) chcialbym Nowaka z Waldochem, ale obstawiam ze wroci Moniz.
26 września 2014, 16:20 / piątek
Właściciel ma prawo powołać trenera i stawia na Tomasza Hajto. Zarząd klubu jednym głosem wyrażonym przez p.o. prezesa Dariusza Krawczyka nie wyraża zgody i nie rezygnuje z zatrudnienia Ricardo Moniza. Kto zostanie trenerem Lechii Gdańsk - to pytanie pozostaje aktualne od niedzieli, kiedy posadę stracił Joacquim Machado.
Sytuacja w Lechii zakrawa na skandal, przypomina kabaret i dramatycznie rokuje w perspektywie niedzielnego meczu z Zabrzu z Górnikiem. W ciągu najbliższych godzin Rada Nadzorcza prawdopodobnie zwoła walne zgromadzenie akcjonariuszy, Jest ono potrzebne do zatwierdzenia budżetu, skądinąd bardzo przyzwoitego, bo opiewającego na ponad 40 mln zł. Przy okazji można odwołać zarząd. Prezes Dariusz Krawczyk, pełniący obowiązki prezesa , uważa taki scenariusz za bardzo prawdopodobny.

Decydujące może być stanowisko Grupy Lotos. Reprezentująca koncern w Radzie nadzorczej Lechii - w randze wiceprzewodniczącej - Jowita Twardowska w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim eksponowała kwestie wizerunkowe: "Interesuje nas fakt, czy wizerunek danego trenera negatywnie nie wpisał się w historię, ponieważ wówczas nie chcemy, aby było to łączone z Grupą Lotos". To dosyć jednoznaczny sprzeciw wobec kandydatury Tomasza Hajto, który swego czasu, grając w Niemczech, handlował przemycanymi papierosami.

Walka o władzę trwa, Lechia przegrywa, a kibice rozważają bojkot meczu z Cracovią 4 października na PGE Arenie.
26 września 2014, 16:34 / piątek
Tak z ciekawości. Czy duet Kalkowski/Unton może formalnie poprowadzić drużynę w niedzielę? Pytam, bo nie wiem czy jak nie wezmą trenera do niedzieli z UEFA Pro to się walkowerem nie skończy.
26 września 2014, 16:47 / piątek
Spokojnie mogą prowadzić:)
26 września 2014, 16:56 / piątek
Mogą. Od zwolnienia trenera przez 10 dni prowadzić może asystent bądź II trener. Nawet bez licencji.
26 września 2014, 16:57 / piątek
"Walka o władzę trwa, Lechia przegrywa, a kibice rozważają bojkot meczu z Cracovią 4 października na PGE Arenie."
Bojkot meczu? raczej Bojkot Mandziary i innych szarych eminencji

TYLKO LECHIA!
26 września 2014, 17:16 / piątek
Darek Krawczyk miał być pewnie tylko listkiem figowym zarządu i robić to, co inni uznają za słuszne. Nam kibicom to jednak nie odowiada. Moniz raczej nie wróci, bo pozycja Mandziary jest chyba zbyt silna, aby relegować go z Klubu. Co do Hajty, to wygląda na to, że Lotos zrozumiał szybko, iż jest to sprawa delikatnej materii i lepiej w takie g… z własnej woli nie wchodzić. Trzeba będzie sięgnąc po innych kandydatów. Co do cytowanych tu i ówdzie pismaków, to niech się w d.. pocałują ze swoimi sensacjami i przyrównywaniem do kabaretu. Kabaretem jest zatrudnianie trenera z powodu, że jest obecnie wolny i gotowy do pobierania dużyc pieniędzy . Sprawa jest poważna a nas nie stać jest na to, aby jeszcze raz wdepnać w …. To bardzo poważna sprawa i wymaga zastanowienia . A co do meczu z Górnikiem, to bym nie wystawił żadnego piłkarza z meczu o PP. Niech ochłoną .
26 września 2014, 19:04 / piątek
Nie wierzę w konflikt Moniza z Juskowiakiem, bo wtedy po co Jusko miałby nie chcieć Hajty?
1 ..... 9 10 11 12 13 ..... 23
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.514