Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Nowy trener 2014-2015

strona 6/23

24 września 2014, 20:01 / środa
@919191
To teraz wyobraź sobie taką sytuację:
Za Machado przychodzi kolejny nieudacznik, którego zwalniają po kilku miesiącach, potem jeszcze następny. Zespół gra słabo, może jakoś tam się udało wczołgać go grupy mistrzowskiej, ale o podium można zapomnieć. Na koniec sezonu zwalniają i tego trzeciego "trenera". Czy klub stracił kasę tylko na kontrakty dla tych 3 panów? Nie, wszyscy zawodnicy (25 ludzi!) stracili na wartości, ba, większości pewnie nie da się sprzedać w ogóle. Jeśli głównym źródłem dochodów klubu ma być sprzedaż zawodników, to nie można sobie pozwolić na loterię przy wyborze trenera.
Jeszcze rok temu było inaczej, bo w sumie było bez różnicy czy trenował będzie Bobo, Probierz, Janas czy Machujado - spadek i tak nam nie groził, a na miejsce w pucharach zwyczajnie nie mieliśmy jakości. Teraz kasa została zainwestowana i nawet nie chcę myśleć o tym co się może stać, jak ten cały "projekt" nie wypali.
24 września 2014, 20:02 / środa
Samo zło- ja ogarniam mechanizm ale dziwi mnie bierność głównego inwestora jeżeli jest tak jak mówisz. Zresztą do obecnego zarządu chyba nie ma się co czepiać a to, że jest nowy to może właśnie efekt nerwów Franza Josefa. Bo on raczej nie jest Józkiem Wojciechowskim albo Cupiałem. Ja może bym się podniecał, gdyby Lechia była SA, notowana na giełdzie i miałbym akcje, obecnie tak nie przeżywam bo mam słaby wpływ na decyzje zarządu/właściciela. Mniej więcej taki jak na pogodę.
24 września 2014, 20:08 / środa
919191: a może jesteś którymś z menago, że tak zawzięcie bronisz tego układu, a los Lechii jest Ci obojętny? Bo widzisz akcji Lechii nie posiadam, ale jest coś uważam więcej kibicuję Lechii i chcę żeby Lechia przeżyła ten układ w ekstraklasie.
24 września 2014, 20:10 / środa
919191, mylisz się, Kociana brałbym na miejscu Lechii od razu i zawsze to będę powtarzał, nawet jeśli Ruch odpadł w PP i gra słabo w lidze.

Lechii nie stać na Moniza, bo HSV i TSV nie przebijemy, a facet sobie pewnie dobrze liczy teraz pieniądze, taka prawda, nie widzę tu nic w tragedii ( Ten gość z twittera strasznie mnie irytuję swoimi wpisami niektórymi tak swoją drogą ).

Ciekawe jak czuje się Juskowiak, który wyraźnie się dowiedział, że ludzie woleliby Moniza niż jego w tym klubie. Mam wrażenie, że w Lechii dawno nie było tak toksycznej atmosfery.
24 września 2014, 20:10 / środa
Wien, ze jest już nowy watek ponizej, ale wpisze to tutaj... W pelni sie zgadzam z tymi, ktorzy mowia, ze za 21 transferow i chujowego trenera powinien beknac Jusko. Teraz niech zarzad wynajdzie dobrego trenera - nawet i takiego co bedzie mobbowac pilkarzy, ostatnio opierdalali sie mega za duzo. Jak dla mnie może byc Moniz, albo Fritz. Hajto na bazar fajki sprzedawac!

Tylko Lechia!
24 września 2014, 20:12 / środa
Mrmac, pomysł ze sprowadzeniem tylu zawodników wcale nie należał do Juskowiaka.
24 września 2014, 20:12 / środa
to czytac co Borek pisze na TT!!!
Mateusz Borek ‏@BorekMati 1 godz.

Tomasz Hajto otrzymał od właścicieli Lechii propozycje objęcia posady asystenta , nie pracującego w trenerce od 2011 roku, Uwe Rapoldera.
24 września 2014, 20:19 / środa
Mateusz Borek ‏@BorekMati 5 min.
Sytuacja bardzo dynamiczna w Ludwigshafen. Hajto bardzo bliski objęcia Lechii.
A to już kurwa nie jest nawet śmieszne ...
24 września 2014, 20:19 / środa
Sytuacja bardzo dynamiczna w Ludwigshafen. Hajto bardzo bliski objęcia Lechii.
24 września 2014, 20:20 / środa
odnośnik

56-letni Niemiec Uwe Rapolder będzie nowym trenerem Lechii Gdańsk. Propozycję asystowania mu otrzymał dzisiaj w Niemczech Tomasz Hajto.

Po odejściu z Jagiellonii Białystok Tomasz Hajto jest bez pracy.

Uwe Rapolder to były niemiecki piłkarz, który grał m.in. w SC Freiburg.

Rapolder trenował Arminię Bielefeld, FC Koeln, a ostatnio, przed trzema laty Karlsruher SC.

Informację o tym, że Tomasz Hajto dostał propozycję pełnienia funkcji asystenta Rapoldera opublikował na Twitterze red. Mateusz Borek z Polsatu Sport.

Największym sukcesem trenerskim Rapolfera było zajęcie z Arminią Bielefeld drugiego miejsca w 2. Bundeslidze przed 10 laty.
24 września 2014, 20:24 / środa
Możezna zaczac spiewac " to juz jest koniec i z Lechii nie ma juz nic, czeka nas spadek mozemy isc" i tyle po wielkiej Lechii i po pucharach .
24 września 2014, 20:26 / środa
Vend - ale jaki trener da Ci gwarancję że będzie sukces ? Piłkarza można w jakimś stopniu zweryfikować, zmierzyć mu czas na 100 m, jak daleko i celnie kopnie w pełnym biegu albo co innego. Ale trener ? Zawsze trochę kupowanie kota w worku.

Słodowy - a skąd Borek to wie ? Jak od Hajty to potwierdza to moją teorię, że ten koleś się nie nadaje na trenera Lechii bo za bardzo kłapie paszczą na prawo i lewo.

Gedania- nie rozumiem tego co piszesz, ja też nie mam akcji, jakby Lechia była na giełdzie to bym kupił, mam za to karnet na ten sezon jak i moja rodzina więc trochę w Lechię zainwestowałem pośrednio z góry:) . Nie jestem manago ani w zarządzie ani w układzie, mam za miękkie serce :)
24 września 2014, 20:30 / środa
919191 nie od dzis wiadomo ze Borek i Hajto to kumple.
Wiec pewnie od niego ma te info,, ale tu co godz sie zmienia temat trenera w Lechii, ze lepiej poczekac na oficjalne info.
Tu potrzeba dobrego trenera z jajami , a nie jakies Hajty czy inne wynalazki.

dzis o 21:15 na Orange sport bede mowic o Lechii warto posluchac co gruby pierdoli
24 września 2014, 20:34 / środa
91 - nikt nie zagwarantuje ci sukcesu, podobnie jak dobry wynik na 100m nie da ci odpowiedzi ze dany piłkarz sie sprawdzi w twoim zespole. Ale jest kilku trenerów w tej lidze którzy nie zagwarantują sukcesu ale jakis minimalny poziom i owszem. Np taki Franz Smuda, Skorża i takze Smutny Waldek. Można ich lubić lub nie, ale nigdy poniżej jakiegoś poziomu nie spadli, przynajmniej w piłce klubowej. I takiego osobnika nam w tej chwili potrzeba, może byc i obcojęzyczny ale z podobnym warsztatem.

TYLKO LECHIA!
24 września 2014, 20:37 / środa
919191 - oczywiście, dlatego pisałem o tym, że lepszy trener to większa szansa na dobre wyniki, a nie ich gwarancja. Nie ma pewności, że np. taki Steevens dałby nam puchary - ale szansa na dobre wyniki pod jego wodzą jest znacznie większa niż np. w przypadku Kubickiego czy jakiegoś Rapoldera.
24 września 2014, 20:40 / środa
a z drugiej strony wszyscy oceniaja trenera a nic o nim nie wiedzą.

Moniz tez byl zagadka a przez pare kolejek pokazał sie jako gosc z jajami.

Moze rutyna z bardziej nowoczesnym podejściem do piłki zdała by egzamin w Lechii. Zwłaszcza ,że Hajto w twarz nie da sobie dmuchać i nikt nie zaprzeczy ,że to mocny charakter a taki na ławce trenerskiej plus doświadczony taktyk jest Nam teraz potrzebny.

Mam wrazenie ,że sa dwie opcje Rapolder albo Moniz z tym ,że w obu przypadkach asystentem ma byc Hajto obie o stokroc lepsze od Maczado.
24 września 2014, 20:40 / środa
Gruby mnie mało interesuje, może Hajtę bo mają podobne przygody życiowe (Paweł Z. w 2004) :

Samochód wypożyczony na nazwisko Pawła Z. rozjechał motocyklistę pod
Olsztynem. Czy siedzial za kierownica dyzurny komentator ligi polskiej,
dziennikarz 'Wyborczej' Pawel Z. ?

sport.onet.pl/931545,wiadomosci.html

Smaczku dodaje fakt ze samochod ten widziano wczesniej na parkingu osrodka,
gdzie odbywaly sie zawody wedkarskie aktorow. A ze 'rybka lubi plywac' ...
Nic dziwnego ze kierowca zbiegl z miejsca wypadku... (pewnie wytrzezwiec...)

I dalej (przypominam że to było w 2004 !!!!):

Dziennikarz spowodował wypadek i uciekł

Spowodowanie wypadku i ucieczkę - takie zarzuty postawiła prokuratura
warszawskiemu dziennikarzowi, 43-letniemu Pawłowi Z.

Prokuratura zdecydowała też, że dziennikarz wpłaci poręczenie majątkowe i
zostanie objęty policyjnym dozorem.

W ubiegły wtorek na drodze nr 51 z Olsztyna do Olsztynka Paweł Z. potrącił
motocyklistę. Do wypadku doszło przy zjeździe do rządowego ośrodka w Łańsku.

Dziennikarz, który jechał terenową toyotą wymusił pierwszeństwo. Później uciekł
z miejsca wypadku. Ciężko ranny motocyklista trafił do szpitala. Terenową
toyotę policja znalazła nazajutrz, porzuconą w lesie. Samochód był wypożyczony
i dzięki temu można było ustalić, kto nim kierował. Przez dwa dni policjantom
nie udało się skontaktować z dziennikarzem. Zjawił się w komendzie dopiero w
miniony piątek, w towarzystwie adwokata.

Dziennikarzowi grozi 4,5 roku więzienia.

Dla mnie to pijak i degenerat. Tak będzie wyglądał Stanowski za 10 lat.
24 września 2014, 20:48 / środa
Wygląda na to, że wersja z wuefistą figurantem nadal aktualna. Uwe Rapolder i Gianni Hajto. Kabaret...naprawdę nie ma lepszych kandydatów? Co się dzieje w tym klubie. Juskowiak nie ma nic do gadania. Rządzi Mandziara i tyle.
24 września 2014, 20:53 / środa
Zanosi się na kolejny spierd*lony sezon, a miało być tak pięknie... jeśli zatrudnią tych dwóch piździelców to będzie to jawne działanie na szkodę klubu.
24 września 2014, 20:54 / środa
No to gramy o utrzymanie ligi , bo słaby ale wierny trener = degrendolada piłkarzy a co za tym idzie kiepski wynik sportowy , za moment pewnie będzie brak kasy bo spadek widzą to realny a nie wirtualny dodatek dla stabilizacji klubu a te 7-8 tys.wiernych kibiców Pewnie nie wystarczy skoro kuchar już mówił że by budżet się kręcił na poziomie 14-16 tys. w zależności jakie to będą bilety a przecież teraz wydatki pensji mamy jeszcze większe.
a teraz a propo trenera bo przecież o nim wątek jak nie stać nas na Moniza to jesteśmy w czarnej dupie, bo dobry trener nawet mniej znany nie przyjdzie trenować za drobne.
24 września 2014, 20:55 / środa
Nie wolno się poddawać. Jeszcze nic straconego, za wyjątkiem PP oczywiście.
24 września 2014, 20:55 / środa
No to minimum 2 godz Borek nie zapoda info na twiterze, bo zajęty komentowaniem meczu Wisły.
24 września 2014, 20:59 / środa
nasze wkłady powinny dobrze dostać wpierdol - sportowy. Wysłać do rezerw na 3 -4 mecze potem ławka i od razu każdy z nich pokazał by jak się gra w piłkę. Do tego w kontrakcie powinien być zapis, że po odesłaniu do rezerw 25 % pensji. Każdy z nich by zapieprzał na treningu a na meczu walczył na maxa.
Bo oni mają w dupie Lechię liczy się tylko kasa.

Co do trenera to w Polsce jest ich kilkuset z licencją na prowadzenie naszej kopanej a poza granicami kilka tysięcy. I czy przyjdzie ten lub tamten to i tak będzie znów założony temat ..........musi odejść :)
24 września 2014, 21:12 / środa
zagraniczni inwestorzy myśleli, że nasza liga jest tak słaba, że rezerwowi z zachodu pykną wszystkich bez trenera - a tu proszę polska myśl trenerska się obroniła ... a tak na poważnie, wyraźnie widać, że klub nie był gotowy na szukanie nowego trenera, a przerwa na kadrę została zmarnowana bezpowrotnie ... głupie pomysły mieszają się z jeszcze głupszymi - emeryci stawiani są obok Hajty. Robotę może stracić Juskowiak, który z tego towarzystwa wydawał się najrozsądniejszy, klub odpada z PP grając z zawodnikami żyjącymi ze stypendiów... przykre
24 września 2014, 21:30 / środa
Mniejsza o to kto nasprowadzal - Jusko jako dyrektor sportowy podpisywal i firmowal poziom sportowy wkladow, na ktorych ktos zarabia niezla page hajsu. Na ten moment wiekszosc letniego zaciagu podpada pod poziom wkladow, chyba ze to wuefista ich do tego poziomu sciagnal (bardzo prawdopodbne rowniez). Nota bene zatrudnienie tego ostatniego to zbrodnia przeciwko Lechii i ten kto jego umowe podpisywal - powinien dostac pozadny wpierdol!

Ja aktualnego informacje praowe traktuje jako gre zarzadu i zbijanie kontraktu... Pewnie maja kilku kandydatow i negocjuja intensywnie... Przecieki maja swoje zadanie w tej grze
24 września 2014, 22:08 / środa
Osiągnęliśmy dzisiaj dno i mam nadzieję, że w Zabrzu nie poszukamy jeszcze następnego.

Polityka transferowa na początku zachwycała, później patrząc na kluby z jakich ściągamy zawodników (nie ważne, że głęboka rezerwa) byłem coraz większym optymistą a jak jeszcze przeczytałem trochę deklaracji to myślałem, że większość klubów wciągniemy nosem, później gdzieś tak mniej więcej przy 15 transferze byłem zdziwiony a każdy kolejny transfer można określić często powtarzanym na facebooku stwierdzeniem "dzień bez transferu jest dniem straconym". Wtedy nawet przez myśl mi nie przeszło, że dostaniemy wpierdol w meczu ze Stalą. Po tych transferach byłem pewien, że w takim meczu wyjdzie LECHIA II i pierdolnie najmniej 4:0.

W mojej opinii (po dwóch ostatnich meczach) powinniśmy oddać znaczną część piłkarzy z wypożyczenia i starać się zbudować coś z węższego grona. Uważam tak dlatego, iż nawet jak nam jakiś piłkarz "odpali" to nas nie będzie stać, żeby go wykupić - nas nie stać na porządnego trenera...

Zmierzam głównie do tego, że byłem pewien iż w chwili gdy przyjdzie nowy trener wprowadzi jakieś swoje porządki zrealizuje swoją wizję wyjściowego składu (a kto jak kto ale ten duet powinien mieć jakieś swoje przemyślenia na temat pierwszej drużyny) to wygramy i to w dobrym stylu - tymbardziej, że trafił nam się idealny rywal na przełamanie. Tymczasem dostajemy piłkarski wpierdol.... Teraz wiemy, że Machado był zły ale piłkarze też są źli i nie mówcie, że to ta trenerska pizda to zrobiła bo nie da się zaliczyć aż tak wielkiego zjazdu w takim czasie. Można było zjechać na tyle, żeby przegrać z Pogonią w słabym stylu ale nie żeby przegrać ze STALĄ !
24 września 2014, 22:23 / środa
Dobra panowie koniec 6 stron tematu. Na powrocie loczek moniz i w tym momencie pewnie pojda zmiany w zarzadzie bo wiadomo jak sie dzialo w pewnych elementach. jak mawia ferdek sa sprawy ktore nie snily sie fizjologom i tak wlasnie bedzie sie dzialo od tego momentu. Trzeba to sprzatac, malbasic na wypozyczenie do gks kowale, paru podobno przygarnia Darek Głos w Portowcu i trzeba czekac co bedzie dalej. nic innego nie pozostaje chyba ze robimy zbiorke na grube miliony w jurkach i mozemy sami dzialac

pozdrawiam
24 września 2014, 22:33 / środa
Oczywiście że Machado niczego nie popsuł, on tylko niczego nie zbudował, bo nie miał z czego. Amator z niego kiepski, ale tu fachowiec mało pomoże. Z piasku bicza nie ukręcisz. Ten niemiecki raper też niewiele zdziałać, bo cudotwórcą nie jest. Bez wartościowych transferów zimą się nie obędzie, jeżeli faktycznie zależy im na pucharach europejskich.
24 września 2014, 22:42 / środa
Ale będzie chociaż ojrodance90 na poziomie. Można dalej się spuszczać i toczyć debatę, a zrobią jak mają w głowach i się okaże tak jak miało być tylko coś się przerwało. Co prawda na żywo LM daje na twiterze za borkiem ale ... coś tutaj nie pasuje. Trzeba się szykować na powroty i odbudowę pozycji do zimy. mam nadzieję, że zimą odlecą do przodkowa i obok, a zostanie to co ma zostać
24 września 2014, 22:50 / środa
Jak my nie mieliśmy wartościowych transferów, to chyba komuś się marzą nazwiska pokroju Ronaldinho - jak na ta ligę.

Widzę, ze jutro w aptekach będzie gruba kolejka po antydepresyjne leki..

LECHIA !!!!
24 września 2014, 23:08 / środa
acab-wartościowymi transferami są kopacze z regionalnych lig niemieckich,rezerwowi z jakiś tereków i innych malag,inwalidzi z brazylijskich plaż?
pokazuje nam taka pogoń czy stalowa wola jaką jesteśmy 3 siłą ligi.
24 września 2014, 23:09 / środa
Oczywiście Boldi, ze suma potencjału poszczególnych zawodników jest na czołowe miejsca w lidze. Problemem jest otoczka. Problemem był maczeta. Stado lwów dowodzone przez barana polegnie ze stadem baranow dowodzonych przez lwa i dziś był tego przykład. Nie mowie nawet o Kalce i Untonie, chociaż skoro jeden był asystentem Maczado a drugi mając do dyspozycji te wszystkie gwiazdki wygrał jeden mecz na siedem... Chuj, ja się nigdy nie doczekam , szybciej Hajto... Rzecz w tym ,żeby te Juskowiaki i, Mandziary i inne Piekarskie się odjebaly znalazły porządnego trenera z jajami i charyzmą i daly mu kompletny spokój by to poukladal, a wierzysz ,ze to realne?
24 września 2014, 23:24 / środa
transfery mega w cjul.... oczywiscie lepiej brac wasiluka i tym podobnych panow i czekac na zloty deszcz. ludzie do grania są i nie ma co sie dzielic oplatkiem, tylko trzeba ich ogarniac. wiec rozmowa schodzi na inny temat ale jak ktos twierdzi ze to slabe grajki to chyba za duzo gral w fife na kodach
24 września 2014, 23:31 / środa
A.C.A.B Powiedz mi który transfer jest według Ciebie wartościowy ? Jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że zarówno Kalkowski jak i Unton mogli się dokładnie przyjrzeć tym zawodnikom podczas treningów I bądź II zespołu to z tej całej zbieraniny wybrali same wisienki.

"LECHIA: 24. Mateusz Bąk - 32. Mateusz Możdżeń, 2. Rafał Janicki, 15. Adam Dźwigała, 33. Nikola Leković - 19. Bartłomiej Pawłowski, 16. Ariel Borysiuk, 21. Stojan Vranjes, 14. Piotr Wiśniewski, 9. Piotr Grzelczak - 20. Antonio Colak.

W rezerwie pozostają: 12. Dariusz Trela, 8. Daniel Łukasik, 11. Maciej Makuszewski, 17. Marcin Pietrowski, 6. Tiago Valente, 99. Adłan Kacajew, 7. Danijel Aleksić."

Jak widzisz "stara" Lechia to : Bąk, Janicki, Lekovic, Vranjes, Wiśniewski, Grzelczak - 6/11 i Makuszewski, Pietrowski i Kacajew 3/7.

W pierwszym składzie z transferów definitywnych sprawdza się tylko Borysiuk (ale to jeszcze nie ten poziom z Legii)

Z tranfserów czasowych Colak.

O rezerwie się nie wypowiem pod względem przydatności bo uważam, że Trela wcale nie jest lepszy od Bączka, Łukasik póki co to cień zawodnika, Valente - słabo..., Aleksic też póki co nic nie pokazał, Kacajew to chyba czymś podpadł tej podróbie trenera i o nim wiemy tyle co powiedzą inni piłkarze,

Szczerze mówiąc wartościowych piłkarzy na ten moment kupiliśmy/wypożyczyliśmy dwóch. Zaokrąglając liczbę transferów do 20 (sam już nie wiem ile tego jest) to mamy 10 % skuteczności.
24 września 2014, 23:41 / środa
Hime to nie jest prawda.

Trela, Mozdzen, Dzwigala, Pawłowski, Borysiuk, Lukasik to piłkarze którzy juz wczesniej wybijali się na plus w tej lidze.

Myślę, ze Grek, Colak czy Fritzl tez maja odpowiedni potencjał.
Dodając do tego "starych" Lechistow to nie ma to prawa wyglądać tak jak wygląda.
Są na pewno zle przygotowani fizycznie do sezonu, mieli tragicznego trenera ,ale potencjał ludzki jest
24 września 2014, 23:54 / środa
7 zespół drugiej ligi w takim razie jest lepiej przygotowany fizycznie od nas ?

Jeżeli tak to może wymieńmy się sztabami trenerskimi, tamci chętnie do nas przyjdą.
24 września 2014, 23:59 / środa
Mysle, ze wyszloby na plus dla nas. Na pewno lepiej niż Hajto
25 września 2014, 00:02 / czwartek
I dodam tylko, że nie uważam, że nie ma potencjału w tych zawodnikach - bo jest tylko większość z nich była dobra kiedyś i przez jakiś tam czas. Wychodząc z takiego założenia (że trzeba ich odbudować) to nie ma się co spodziewać cudów w 9 kolejce bo jakby to było takie proste to by nie skończyli w Lechii tylko Lech bądź Legia zrobiła by to sama (a mają lepszych fachowców) i opierdzieliła na zachód za dwa razy lepsze pieniądze. Problem widocznie jest bardziej złożony i na efekty trzeba poczekać i być może to się uda ale jeszcze nie teraz. Tylko wtedy pojawia się pytanie czy potrzebna była zmiana trenera ?
25 września 2014, 00:08 / czwartek
Nie potrzebna, maczeta był super
25 września 2014, 00:24 / czwartek
Maczeta nie byl super ale dzisiejszy blamaz i ostatni mecz rezerw pokazal dobitnie ze nie mamy kim kompletnie grac
25 września 2014, 07:30 / czwartek
Tak, teraz okaże się ze Maczeta robił wszystko OK tylko grajki do d...
Problem w tym ze Machado nie zbudował niczego, wykopał dziury to tu, to tam i tak naprawde juz nikt nie wie gdzie miał powstać monument Wielkiej Lechii, a materiał budowlany jest rozpierdolony po całej działce. Kierownictwo budowy też nie jest bez winy, bo dali sobie, co chwilę, wcisnąc nowe materiały, które zalegały pośrednikom na magazynie. W końcu zebrało sie tego tyle ze nikt juz nie wiedział z czego budować.

Dlatego problem jest głębszy i zadna korekta ustawienia oraz motywacja w szatni nie odmieni nagle zespołu. Błędy zostały popełnione w przygotowaniu fizycznym, nie narodził sie "team spirit", teraz doszła niepewnosc spowodowana tym ze leją nas wszyscy nawet stypendyści z lasów Kotliny Sandomierskiej.

Jesli przyjdzie dobry fachowiec to może zatrzyma staczanie sie w dół, a przerwę zimową poświeci na porządny remament. Wtedy jeszcze cele pozostaną realne, a w zasadzie jeden cel, bo wczoraj jeden juz został przegrany.

Co do dyskusji o wartosci tych 20 transferów.
Warto sobie zrobić zestawienie tych 20 zawodników z dokonaniami z poprzedniego sezonu. To da do myślenia.
Zachwiana została równowaga, nie sprowadzono żadnych grajków, którzy stanowili w poprzednich zespołach mocne punkty, za to mamy 20 niespełnionych talentów. Wczesniej wyrwano z zespołu serce i........ teraz nie ma co sie dziwić. Tylko fachowiec na ławce trenerskiej mógłby poskładać to do kupy.

TYLKO LECHIA!
25 września 2014, 07:40 / czwartek
Machado SPIERDOLIŁ przygotowanie grajków do sezonu, DLATEGO i wczoraj było tak chujowo.

Taka naprawa trochę potrwa, i szczerze wątpie, że da się uratować tą rundę - ktokolwiek nie zostanie teraz trenerem.
Zbudowanie formy po totalnym kataklizmie machado POTRWA i przyswojcie sobie tą myśl.
25 września 2014, 08:41 / czwartek
ACAB , ja tam nie wiem ile czasu trzeba, żeby przygotować zespół do rozgrywek. W każdym razie jakbym ja był piłkarzem (hehehe) i czuł, że po 70 minucie ledwo się ruszam to bym po treningu nie jechał do domku przed konsolę tylko nad morze przebiec parę km po plaży. Do tego właściwa suplementacja żeby się nie wypłukać i nawet będzie się im lepiej zasypiać wieczorem. Jak się boją o nogi to można wiosłować na ergometrze, trudno tam nogę skręcić. :) Ja nie wierzę, że oni nie czują tego, że forma im siada. Jeżeli na treningach nie są w stanie się ogarnąć z powodu złego doboru zajęć to powinni coś robić we własnym zakresie. To jest w ich własnym interesie - nie mieć nadwagi, być w stanie przebiec w trakcie meczu około 9 km interwałowo i zejść z boiska o własnych siłach (chyba, że są nadzwyczajne okoliczności typu gra w osłabieniu), wyskoczyć z miejsca na trochę więcej niż 30 cm i nie bać się przepchnąć przeciwnika.
25 września 2014, 09:05 / czwartek
a Bobo na to......odnośnik
25 września 2014, 09:16 / czwartek
@irek69. Bobo to akurat ostatnia osoba która być uznawana za autorytet.
Pozdrawiam!
25 września 2014, 09:18 / czwartek
poprawiam się: Bobo to ostatnia osoba która MOŻE być uznawana za autorytet.
25 września 2014, 09:28 / czwartek
ale ma racje w tym co powiedzial, jeszcze troche i zeby splacic dlugi wynikajace z mandziar i piekarskich bedziemy zaczynac znowu od poczatku budowe Lechii.. miasto tez powinno wystosowac jakis list do tego wernza zeby wyjawil jak chce byc 3 jak jest 10
25 września 2014, 09:39 / czwartek
nie rozumiem
nie bronie Machado ale dlaczego do niego pretensje, że nie przygotował grajków, nie potrafią grać etc.
Po miesiącu zapomnieli jak się kopie piłkę ?? Jak już wcześniej napisałem wysłać do rezerw i dać 25% pensji szybko sobie przypomną, że pensja się nie zgadza i trzeba zapieprzać aby na konto wpływało. Proste ale jakże skuteczne rozwiązanie.
25 września 2014, 09:48 / czwartek
Tak, to ewidentnie jest wina przygotowania do sezonu oraz prowadzenia zespołu w trakcie.
Zawodnicy stanowiący wiosną o sile Lechii (Makuszewski, Sadajew, Vranjes, Leković, Janicki, Grzelu) są cieniami samych siebie. Warto też wspomnieć choćby o takim Borysiuku, który jeszcze na samym początku prezentował naprawdę dobrą formę, a teraz?
25 września 2014, 09:49 / czwartek
Skuteczne? Rozumiem, że możesz przytoczyć przykłady, kiedy coś takiego nastąpiło i zadziałało?

Prawda jest taka, że cała drużyna jest bez formy, bez wyjątków. Łącznie z PP rozegraliśmy w tym sezonie 10 meczów, a czy można o którymś zawodniku powiedzieć, że rozegrał więcej niż 3 dobre mecze?
Jeśli 1 grajek jest bez formy to ok, zawsze można go spróbować zmobilizować a jak to nie zadziała - ukarać. Ale jak 25 ludzi gra na max 50% możliwości to problem jest znacznie głębszy i winny jest sztab. Zresztą to, że Machado nawet się nie pożegnał z zespołem o czymś świadczy. Nie rozumiem, jak można przez 3 miesiące pracować z tą samą grupą dzień w dzień i nie czuć się w jakiś sposób z nią związanym.
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 23
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.457