Gdańsk: wtorek, 23 maja 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 10/10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

10 lutego 2017, 14:54 / piątek
Zrozum człowieku że tu nie chodzi o uwielbienie.Kuchar nic dla Lechii nie zrobił tylko zarobił i poszedł zostawiając Lechię zadłużoną i na końcu zabrał Frankowskiego na białoruś.
Piekarski -ja go nie bronie ale i nie oceniam bo za mało danych.Lubić go też nie lubię bo go nie znam i jest mi obojętny.

A Ciasteczka są do d....y i tak bo tak i koniec tematu tak po prostu bez dowodów.
10 lutego 2017, 18:21 / piątek
Przymorze Stare - powiedz mi chłopie szczerze czy sądzisz , ze wciskanie Lukasika do Lechii za 800 000 pln jest Ok ? Powiedz mi czy renegocjacja kontraktów ważnych jeszcze 3 lata i pobranie prowizji rownież jest spoko ? Daj mi dowody ze jesteśmy 3 banki do przodu dzięki Piekarowi to odszczekam wszystko co na gościa powiedziałem. Ave Lechia
10 lutego 2017, 18:41 / piątek
Wy naprawde nie wiecie po co przedłużano z 3 do 5 lat kontrakty zawodnikom, którzy na dniach odchodzą?

TYLKO LECHIA!
10 lutego 2017, 18:56 / piątek
Słuchaj ja jestem drobnym przedsiębiorcą od prawie tylu lat co masz Ty.Jestem handlowcem .Jedni mówią wciskanie inni że to oferta.A ktoś zmusza do zakupu ?No Nie Jeden deal wychodzi inny nie handel to ryzyko szczególnie w branży piłkarskiej. Łukasik nie wyszedł bo nie wypalił jak wcześniej Poźniak i np Sazankow. Inni wypalili i było git. Pokaż mi klub w którym wszystkie transfery wychodzą zawsze nawet Barca i Real mają wtopy. Poza tym w Lechii jest taka ławka że nie dziwie się że Łukasik się nie załapał do 18 .Skoro Piekarz jak mówisz wcisnął i wziął prowizję to Mandziara musiał się zgodzić a więc trzeba mieć do Prezesa Lechii pretensje.Powiesz że to kumple -tak w tej branży wszyscy się znają.Ale ostatnio coś chłodno na linii Piekarz-Lechia.Widać że się przestali kumplować czy jak.Nie wiem kto jest u nas ze stajni Piekarza ale trzeba było by to globalnie przeanalizować a nie tylko na podstawie Łukasika.Na Makuszewskim Lechia nie straci Na Borysiuku nie straciła na Vranies-ie też nie .Kto tam jest jeszcze u nas lub był z jego stajni ?Ale to tak na prawdę nasze domysły nie mamy wyliczeń więc możemy se wystawić palec na wiatr i opowiadać z której strony wieje. Poza tym to nie nasza kasa i jeśli Niemiec się na to zgadza to jego sprawa-nic nam do tego.Naszą rolą jest kibicowanie.
10 lutego 2017, 19:00 / piątek
Przymorze,

tylko, że tu nie ma mowy o normalnym "handlu", tu nie ma "win win":) . Tu wygrywa opalony i .... ktoś jeszcze... Nie klub. Skoro jesteś w handlu to powinieneś wiedzieć, że zmowa cenowa jest zabroniona i można pójść siedzieć....A tu jest trochę taki odpowiednik...
10 lutego 2017, 23:25 / piątek
Po pierwsze - to "Piekarz" był głównym inicjatorem sprowadzenia Wrenze do Lechii - i to jest fakt.
Po drugie - to dzięki niemu przyszli tu pierwsi piłkarze z nazwiskami, co dziś stawia Lechię jednym z 3 najatrakcyjniejszych klubów w Ekstraklasie - i to jest fakt.
Po trzecie - nie wcisnął Lechii żadnego szrotu - i to też jest fakt.
Po czwarte piłka to biznes, w którym Lechia dzięki min. Piekarskiemu w dzisiejszej rzeczywistości może funkcjonować na wysokim poziomie.

Może pomnika bym mu nie postawił, bo nie jest lechistą i nie robił tego z pobudek emocjonalnych, ale jestem zadowolony, że za swój biznesowy cel wziął Lechię, a nie Łódź, Szczecin czy inna Gdynię.
11 lutego 2017, 12:19 / sobota
W programie Stan futbolu Mioduski powiedział że Legia zakupiła Borysiuka z Lechii za 1.3 mln euro w zeszłym roku.Czy ktoś o tym wiedział
Czy to zawodnik Piekarza ?
11 lutego 2017, 12:31 / sobota
Wałęsa mówi że nie jest Bolkiem
2 marca 2017, 22:21 / czwartek
W jutrzejszym Przeglądzie: szef wszystkich szefów, czyli prawdziwa historia Adama Mandziary.
Dla miłośników AM i nie tylko ;)
22 kwietnia 2017, 14:10 / sobota
Jak to było z tą likwidacją rezerw? Mieli się skupić na CLJ? Właśnie widać jak się skupiają :) wiem, że tak naprawdę miarą szkolenia młodzieży nie są tytuły, tylko ilość graczy wprowadzona do składu, ale z tym też jest bardzo mizernie.
28 kwietnia 2017, 19:24 / piątek
Przecież wiadomo że chodziło o kasę. Kessel nie gra bo musi wykazać się ale nie na treningu. No to gdzie się wykaże? Za Kuchara była jazda ale bez problemów licencje teraz za każdym razem Lechia na cenzurowanym. Czemu brak reakcji. Kumam.
10 maja 2017, 18:28 / środa
Mandziara rzecze : (jakiś) ETL-GRUPPE miała 800 mln EURO obrotu dlatego Lechia żebra 4 mln ZŁOTYCH od miasta Gdańska aby przeżyć. Zawodnicy nie opłaceni. Fajnie jest.
10 maja 2017, 18:45 / środa
bzdury..
10 maja 2017, 18:57 / środa
misiu67: hahaha
10 maja 2017, 19:09 / środa
gedania jak chcesz to wierz..nie wszystko kto jakiś dziennikarzyna nie wiadomo z kąt i kto to naskrobie to jest to prawda super objawiona i tylko on ma dostęp to tajnych źródeł z których wynika jak powyżej..pozdro
10 maja 2017, 19:12 / środa
Niech Mandziara poda do sadu za nieprawdziwe informacje godzace w dobre imię klubu i jego wiarygodność.Bo na razie to mętne sa jego tłumaczenia...i obstawiam ze nie poda.
10 maja 2017, 22:03 / środa
Podała to Gazeta Wyborcza, a jak wiadomo: GóWno czytasz, gówno wiesz
11 maja 2017, 11:39 / czwartek
Ale pasztet P.Mandziara-wstyd.
11 maja 2017, 12:15 / czwartek
Wstyd - to jedno. Jak tu motywować piłkarzy ? Trudno wymagać tez od nich full- zaangażowania, dobrze że u nas starają się, aby kibice wyszli ze stadionu po meczu zadowoleni. Poza tym, jak to utrudnia zakontraktowanie nowych piłkarzy. Po prostu amatorka - prowizorka a nie sny o potędze. Teraz wiemy, dlaczego w planach było 5-te miejsce. Po pierwsze oszczędności na wyjazdach do Kazachstanu, zamiecenie sprawy "pod dywan" a po zakoczeniu sezonu 0 premii dla piłkarzy, bo nie było awansu do LE. Po wygranej szparki można grać o 4-te a właściwie zagrano już w Krakowie o 4-te miejsce. Widocznie piłkarze uznali, że lepiej będzie walczyć o pudło i zmusić władze klubu do wystąpienia o licencję europejską a przy okazji wywołać aferę, aby sprawa wyszła na jaw. Smutne to. Nie wytrzymujemy bilansu finansowego - taki kolos na glinianych nogach i wprawdzie pieniądze same nie grają ale bez nich silnego klubu też się nie zbuduje. No może teraz pikarze będą chcieli "wywinąć numer" zarządowi i wygrać MP. Dostaną lepsze oferty z innych klubów i hajda w las... :-(
11 maja 2017, 13:21 / czwartek
ty Stano co ty piszesz, zastanów się? ty myślisz że piłkarze o braku pieniędzy dowiedzieli się z gazety tfu wyborczej? przecież są na bieżąco z bossami, są zatory płatnicze, ale jak dostajesz 100 koła za luty w maju to zwiążesz koniec z końcem, czy nie? Mamy grajków którzy z niejednego pieca chleb jedli i parę groszy mają odłożonych: Wawrzyn, Roger, Miłosz, Peszko, Borys, Kuciak, Dyzio, bracia Xero, Kuśwa itd. o nich się nie bój, z głodu nie zejdą.
Są zmotywowani nic się nie bój, chcą osiągnąć sukces. A pieniądze prędzej czy później dostaną.
11 maja 2017, 14:48 / czwartek
To nie chodzi o to czy umierają czy nie. Dlaczego rok po roku musi być jakieś szambo odnośnie wypłat, nieuregulowanych spraw itd? O ile sytuacja z Flavio to raczej granie na nerwach byłemu prezesowi Śląska o tyle inne zamieszania są najzwyczajniej dziwne.
11 maja 2017, 14:59 / czwartek
nie bronie Mandziary ale jak ktoś prowadził kiedykolwiek jakiś własny biznes to wie co to znaczy płynność finansowa...a jeżeli chodzi o piłkę to ostatnio pisał o tym Miodulski jak to po milionach z LM legła jest bez grosza...
11 maja 2017, 16:15 / czwartek
Sorry @misiu, ale płynność finansową traci się w momencie opóźnienia wpływów za sprzedane usługi czy produkty. Klub piłkarski funkcjonuje na zupełnie innych zasadach.

Jedyne bieżące wpływy są z dnia meczowego. W miesiącu gramy dwa u siebie, co i tak nie pokrywa miesięcznej wypłaty dla zawodników, o innych kosztach miesięcznej działalności nie wspominając. A należy pamiętać, że gramy tylko przez 9 m-cy. Trzy kolejne to same koszty.

Zastrzyki większej gotówki (transze) zdarzają się parę razy w roku (TV, EX, Miasto, sprzedaż kopaczy, jakieś granty od sponsorów). I nimi trzeba rozsądnie gospodarować, czego najwidoczniej nasi włodarze nie są nauczeni. Stworzyli kosztowny Dom Spokojnej Starości z przepłacanymi kopaczami.

I tytułowe - WYPIERDALAĆ - będzie cisnęło się na usta dopóki to się nie zmieni... bez wzglądu kto będzie rządził w klubie.
11 maja 2017, 16:20 / czwartek
nie zgodzę się z Tobą co do tego planowania..masz pewność ze nigdzie nie było poślizgów??.. wystarczy miesiąc poślizgu i dupa a takie sprawy się zdarzają...i miasto potrafi płacić na raty ....
11 maja 2017, 16:45 / czwartek
To jest bezczelne żeby wspominać o 800 mln euro w momencie kiedy nasz Klub został, chociażby niesłusznie, wymieniony w kontekście problemów z otrzymaniem licencji (I nie stało się to po raz pierwszy). Pamiętam czasy kiedy kasa klubu była pusta i na zimowe miesiące przerwy trzeba było pożyczać pieniądze na przetrwanie (nawet firma z Gdyni pożyczała). Mimo tego, nie była wymieniana nazwa naszego Klubu w tematach związanych z licencją.
11 maja 2017, 16:54 / czwartek
Dlatego napisałem o transzach. które mają to do siebie, że wpływają co jakiś czas. Ale termin ich wpływu zapisany jest w umowach i znany zainteresowanym stronom. Dlatego klub wie, kiedy i w jakiej wysokości może spodziewać się przelewu.
Nie wierzę, że TV, EX czy Miasto mają kilkumiesięczne obsuwy rzutujące na finanse klubu. A należy pamiętać, że jesteśmy pod nadzorem finansowym od dłuższego czasu.
11 maja 2017, 17:32 / czwartek
oki pewnie macie racje aż tak nie znam się na temacie...
11 maja 2017, 17:41 / czwartek
Einherjer podobno w grę wchodzi sprawozdanie finansowe za ub.rok obrachunkowy (nie mylić z kalendarzowym) a w zasadzie jego brak (w tym kontekście - brak fizycznie lub brak ujawnienia)?
Termin upłynął 31.12.2016r. a walnego w tej sprawie jak nie było tak nie ma.... .
Czasem zaglądają tu ludzie lepiej poinformowani a wydaje mi się, że w tej sprawie wszyscy nabrali wody w usta... Zmowa milczenia?
11 maja 2017, 18:43 / czwartek
To jak to ksiegowego nie ma w Lechii który by zrobił sprawdzanie? Na sporządzenie sprawozdania i jego zatwierzenie jest termin ustawowy który upływa po 6 miesiącach od ukończenia roku obrotowego.
11 maja 2017, 23:25 / czwartek
Co to jest EX?
12 maja 2017, 00:11 / piątek
EX - ekstradycja!
To jest przy porwaniach samolotu...jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać z powrotem właśnie na zadadzie tej starej tradycji...to stara tradycja, jeszcze od początków lotnictwa- ekstradycja!
Miś wiecznie żywy ;)
15 maja 2017, 21:13 / poniedziałek
trojmiasto.pl
odnośnik

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła nałożyć na Lechię Gdańsk nadzór finansowych oraz sankcję regulaminową w postaci obowiązku zapłaty 100 tysięcy złotych. To kara za niedostarczenie w wymaganym terminie kopii ugód zawartych z innymi klubami w celu odroczenia terminu zapłaty wymagalnych należności transferowych. Ponadto zaznaczono: "notoryczne opóźnienie się klubu z dostarczaniem dokumentów dotyczących newralgicznego zagadnienia procesu licencyjnego zasługuje na szczególne napiętnowanie".
15 maja 2017, 22:32 / poniedziałek
Mnie to rozpierdalają osoby pokroju Jakuba Staszkiewicza (choć w sumie nie powinni, bo "dziennikarze chuj wam w twarze"). Ale wspomniany kuba mienił i mieni się kibicem Lechii, na wyjazdy na nizszych ligach jeździł (z zarządem, bo z zarządem ale jeździł), przyjaźnił się z wieloma szanowanymi kibicami Lechii (cześć z nich już w sektorze Niebo), a teraz świeci swoją gębą mówiąc, że wszystkie należności są uregulowane.... w dniu w którym komisja nakłada karę.

Aż tak się sprzedałeś? A no tak, przecież pracowałeś w fakcie.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.356