Gdańsk: poniedziałek, 24 kwietnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 10/10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

10 lutego 2017, 14:54 / piątek
Zrozum człowieku że tu nie chodzi o uwielbienie.Kuchar nic dla Lechii nie zrobił tylko zarobił i poszedł zostawiając Lechię zadłużoną i na końcu zabrał Frankowskiego na białoruś.
Piekarski -ja go nie bronie ale i nie oceniam bo za mało danych.Lubić go też nie lubię bo go nie znam i jest mi obojętny.

A Ciasteczka są do d....y i tak bo tak i koniec tematu tak po prostu bez dowodów.
10 lutego 2017, 18:21 / piątek
Przymorze Stare - powiedz mi chłopie szczerze czy sądzisz , ze wciskanie Lukasika do Lechii za 800 000 pln jest Ok ? Powiedz mi czy renegocjacja kontraktów ważnych jeszcze 3 lata i pobranie prowizji rownież jest spoko ? Daj mi dowody ze jesteśmy 3 banki do przodu dzięki Piekarowi to odszczekam wszystko co na gościa powiedziałem. Ave Lechia
10 lutego 2017, 18:41 / piątek
Wy naprawde nie wiecie po co przedłużano z 3 do 5 lat kontrakty zawodnikom, którzy na dniach odchodzą?

TYLKO LECHIA!
10 lutego 2017, 18:56 / piątek
Słuchaj ja jestem drobnym przedsiębiorcą od prawie tylu lat co masz Ty.Jestem handlowcem .Jedni mówią wciskanie inni że to oferta.A ktoś zmusza do zakupu ?No Nie Jeden deal wychodzi inny nie handel to ryzyko szczególnie w branży piłkarskiej. Łukasik nie wyszedł bo nie wypalił jak wcześniej Poźniak i np Sazankow. Inni wypalili i było git. Pokaż mi klub w którym wszystkie transfery wychodzą zawsze nawet Barca i Real mają wtopy. Poza tym w Lechii jest taka ławka że nie dziwie się że Łukasik się nie załapał do 18 .Skoro Piekarz jak mówisz wcisnął i wziął prowizję to Mandziara musiał się zgodzić a więc trzeba mieć do Prezesa Lechii pretensje.Powiesz że to kumple -tak w tej branży wszyscy się znają.Ale ostatnio coś chłodno na linii Piekarz-Lechia.Widać że się przestali kumplować czy jak.Nie wiem kto jest u nas ze stajni Piekarza ale trzeba było by to globalnie przeanalizować a nie tylko na podstawie Łukasika.Na Makuszewskim Lechia nie straci Na Borysiuku nie straciła na Vranies-ie też nie .Kto tam jest jeszcze u nas lub był z jego stajni ?Ale to tak na prawdę nasze domysły nie mamy wyliczeń więc możemy se wystawić palec na wiatr i opowiadać z której strony wieje. Poza tym to nie nasza kasa i jeśli Niemiec się na to zgadza to jego sprawa-nic nam do tego.Naszą rolą jest kibicowanie.
10 lutego 2017, 19:00 / piątek
Przymorze,

tylko, że tu nie ma mowy o normalnym "handlu", tu nie ma "win win":) . Tu wygrywa opalony i .... ktoś jeszcze... Nie klub. Skoro jesteś w handlu to powinieneś wiedzieć, że zmowa cenowa jest zabroniona i można pójść siedzieć....A tu jest trochę taki odpowiednik...
10 lutego 2017, 23:25 / piątek
Po pierwsze - to "Piekarz" był głównym inicjatorem sprowadzenia Wrenze do Lechii - i to jest fakt.
Po drugie - to dzięki niemu przyszli tu pierwsi piłkarze z nazwiskami, co dziś stawia Lechię jednym z 3 najatrakcyjniejszych klubów w Ekstraklasie - i to jest fakt.
Po trzecie - nie wcisnął Lechii żadnego szrotu - i to też jest fakt.
Po czwarte piłka to biznes, w którym Lechia dzięki min. Piekarskiemu w dzisiejszej rzeczywistości może funkcjonować na wysokim poziomie.

Może pomnika bym mu nie postawił, bo nie jest lechistą i nie robił tego z pobudek emocjonalnych, ale jestem zadowolony, że za swój biznesowy cel wziął Lechię, a nie Łódź, Szczecin czy inna Gdynię.
11 lutego 2017, 12:19 / sobota
W programie Stan futbolu Mioduski powiedział że Legia zakupiła Borysiuka z Lechii za 1.3 mln euro w zeszłym roku.Czy ktoś o tym wiedział
Czy to zawodnik Piekarza ?
11 lutego 2017, 12:31 / sobota
Wałęsa mówi że nie jest Bolkiem
2 marca 2017, 22:21 / czwartek
W jutrzejszym Przeglądzie: szef wszystkich szefów, czyli prawdziwa historia Adama Mandziary.
Dla miłośników AM i nie tylko ;)
22 kwietnia 2017, 14:10 / sobota
Jak to było z tą likwidacją rezerw? Mieli się skupić na CLJ? Właśnie widać jak się skupiają :) wiem, że tak naprawdę miarą szkolenia młodzieży nie są tytuły, tylko ilość graczy wprowadzona do składu, ale z tym też jest bardzo mizernie.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010