Gdańsk: środa, 16 sierpnia 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 11/11

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

28 lipca 2017, 16:12 / piątek
Byłoby naprawdę całkiem zręcznie i z odrobiną klasy, gdyby ktoś w klubie potraktował
(płacących za bilety) kibiców i (pracujących w pocie czoła) dziennikarzy nieco bardziej serio i raczył powiedzieć wprost co się dzieje i jakie są najbliższe plany. W Lechii wprawdzie zachowują pełen profesjonalizm przynajmniej w zakresie tego, że transfery lubią ciszę, ale zespół przygotowywał się do sezonu w jakimś tam składzie i dzisiejsza nagła wyprzedaż wygląda mega niepokojąco
28 lipca 2017, 16:55 / piątek
Olo jak nie wiadomo o co chodzi to o kase chodzi ...
28 lipca 2017, 21:18 / piątek
Doskonale wiem, że chodzi o kasę.

Tak oglądając ten mecz zastanawia mnie fatalna komunikacja ze strony klubu. Archaiczna komunikacja, utrwalająca stan całkowitego braku zaufania, ściema za ściemą. Komunikacja bazująca na bezczelnym wykorzystaniu przywiązania kibiców do barw klubowych, bo gdyby to nie była relacja klub - kibic, tylko relacja: dostawca - klient, to klienci już dawno od takiego dostawcy by uciekli.

Przykłady: Czemu klub wprowadzając takie podwyżki cen karnetów komunikuje wzrost kosztów obsługi stadionu a nie komunikuje: potrzebujemy więcej kasy, bo sytuacja finansowa mocno się pogorszyła? Czemu klub w przededniu sprzedania Mario Malocy mówi o jakiejś jego kontuzji kamuflując informację, która i tak jest nieunikniona. Czemu prezes opowiada komuś że szuka jakichś wzmocnień na co trener reaguje na konferencji prasowej lekkim zaskoczeniem i odsyła do prezesa dając do zrozumienia, że nic mu o tym nie wiadomo? Co pomyślimy o dzisiejszej deklaracji trenera Nowaka, że Krasić jest kontuzjowany jeśli dowiemy się we wtorek, że został sprzedamy?

Mega słabe.
28 lipca 2017, 21:21 / piątek
Przesledz historie naszego prezia to chyba Cie to nie powinno dziwic.
28 lipca 2017, 21:23 / piątek
nie wiem czemu niektórzy się dziwią

Mandziara nigdy nic dobrego i trwałego nie zbudował

to hochsztapler
28 lipca 2017, 21:48 / piątek
Panowie, ja się nie dziwię :) i naprawdę wiem z kim mamy do czynienia :) Zresztą z premedytacją piszę w tym wątku.

Nie dziwię się (ze względu na personalia), ale mimo wszystko (w dzisiejszych czasach)
mnie to zastanawia.

Bo poza zażenowaniem, najważniejsze wnioski są takie, że jeśli ktoś tak komunikuje się z odbiorcą swojego "produktu" to nie ma żadnej pewności, czy tych samych metod nie używa w komunikacji z właścicielem klubu lub piłkarzami. A to dyskwalifikuje możliwość współpracy z potencjalnymi innymi, nowymi sponsorami. Żadna poważna firma, która dba o komunikację z otoczeniem, nie pozwoli sobie na nawiązanie współpracy z takim dziadostwem.
29 lipca 2017, 18:14 / sobota
Tak sobie pomyślałem co by się działo gdyby właścicielem był Kuchar: spotkania, Lwy Północy, akcjonariusze mniejszościowi.
A teraz cisza spokój.

Nie mówię żeby podali na ile Lechia zasłużona, ale to co obiecali czyli za ile kupili :D
29 lipca 2017, 18:16 / sobota
Zasłużona jest miało być zadłużona
9 sierpnia 2017, 22:02 / środa
Mialo byc tak pieknie, wielka Lechia przed ktora beda pasac byle legly ale znowu do koryta dorwaly sie kurwy, zdefraudowaly ile sie dalo, zadluzyly na ile sie dalo po czym zaczeli sprzedawac wszystko co nie jest przymocowane do scian. Mandziara ty kurwo jebana oby jakies abw cie dojebalo i zebys poznal jakiegos kibica Lechii w pudle, kaleki mile. Lukasiki, trener ktory szczeka jak mu mandziara powie, kurwy bez honoru i ambicji, wypierdalac
10 sierpnia 2017, 16:44 / czwartek
Z pucharu znowu odpadamy,
wkurwieni kibice opony przebijają,
niebawem z ekstraklasy spadamy,
podczas gdy śledzie super puchar odbierają!

Czarne chmury nad Gdańskiem się gromadzą,
niemiecko-polski dług powiększają,
resztkę nadziei kibicom uprowadzą,
Lechię na drobne rozmieniają!

Wyjebali kuchara i niemca przytulili,
wyniki znowu nikogo nie zadowalają,
w klubowej kasie szybko pustkę zobaczyli,
powoli wszyscy z Lechi spierdalają!

Kto naszą Lechię utrzyma,
nie możemy tylko biadolić,
kto kuchara klątwe powstrzyma,
wiem tylko jedno - Mandziarę trzeba wypierdolić!
10 sierpnia 2017, 17:10 / czwartek
Z pucharu znowu odpadamy,
wkurwieni kibice opony przebijają,
niebawem z ekstraklasy spadamy,
podczas gdy śledzie super puchar odbierają!

Czarne chmury nad Gdańskiem się gromadzą,
niemiecko-polski dług powiększają,
resztkę nadziei kibicom uprowadzą,
Lechię na drobne rozmieniają!

Wyjebali kuchara i niemca przytulili,
wyniki znowu nikogo nie zadowalają,
w klubowej kasie szybko pustkę zobaczyli,
powoli wszyscy z Lechi spierdalają!

Kto naszą Lechię utrzyma,
nie możemy tylko biadolić,
kto kuchara klątwe powstrzyma,
wiem tylko jedno - Mandziarę trzeba wypierdolić!
10 sierpnia 2017, 17:45 / czwartek
ile razy będziesz wklejał ten dziecięcy wierszyk?

to forum Kibiców Lechii, a nie kącik poezji kabaretowej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011