Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 12/20

10 września 2017, 20:53 / niedziela
Kurwa prezes naucz sie mowic po polsku....ciezko sie go slucha...
10 września 2017, 20:58 / niedziela
Miota się strasznie ten cep, nie potrafi pewnie odpowiedzieć na pytania...
10 września 2017, 21:00 / niedziela
Pierdoli trzy po trzy.Dziennikarze z nim jadą.
10 września 2017, 21:05 / niedziela
Jąka się i nie wie jak wytłumaczyć. Prezes, który nie umie się wysłowić i uargumentować swojej wypowiedzi. Jadą z nim jak ze szmatą. Kiedyś pisałem o jego TOP5 i tutaj dostał pociśnięte od dziennikarzyn.
10 września 2017, 21:06 / niedziela
Widać róźnice gdzie w Cafe Futbol klepali się po pleckach Borek zadawał wygodne pytania, a w C+ kawa na ławe i jazda z mendziarą
10 września 2017, 21:08 / niedziela
poziom polszczyzny a'la Smuda

top 5 i jąkanie mandziary
10 września 2017, 21:12 / niedziela
Jadą z nim jak gang Rocco z jakąś szlorą.
Tylko co to da skoro wszystkim decyzyjnym taki układ odpowiada?
10 września 2017, 21:18 / niedziela
Ładnie go maglują, chłop unika odpowiedzi, pierdoli trzy po trzy. Punktują pięknie wszystkie nasze bolączki i nie ma na to żadnych kontrargumetów właściwie.
10 września 2017, 21:27 / niedziela
Grubo z nim pojechali pytając o Kuciaka.
Nie ma się co dziwić, że tylko tyle punktów mają jak nie płacą.
10 września 2017, 21:47 / niedziela
Dobrze go maglowali. Niestety powiedzial tylko tyle ile chcial powiedziec. Zabraklo mi pytania o tego nowego sponsora.
10 września 2017, 22:54 / niedziela
Bardzo słaby występ prezesa. I nie chodzi tu wcale o polszczyznę, bo to zwykłe czepialstwo. W żaden sposób nie uspokoił ani nie wlał nadziei w serca kibiców. Wręcz przeciwnie jeszcze bardziej zraził ich do siebie jak i ogólnej sytuacji w klubie.

Top 5, likwidacja rezerw, obcięcie środków na Akademię, realnie każe myśleć, że facet jest tu tylko po to, aby wypłacać sobie i swoim "derektorom" pięciocyfrowe pensje.
10 września 2017, 23:16 / niedziela
Prezes to wizytówka klubu i jego wypowiedzi rzutuja na wizerunek na zewnatrz.Trzeba miec elokwencję i trzymac poziom.Ten typ samym wygladem szkodzi naszej Lechii nie wspominając o poziomie wysławiania sie. Pytanie Mili zaprawione wazeliną az mdliło.
Generalnie zaklamane bydlę o mentalnosci Cygana.
10 września 2017, 23:26 / niedziela
wymaganie dobrego wysławiania się to czepialstwo ja pierdole schodzimy na psy...
10 września 2017, 23:37 / niedziela
Nie ma chyba obowiązku uczestniczenia w tym programie wszystkich prezesów.Żal było słuchać tej mendy.Śmiał się wszystkim w twarz mając we łbie swoje cele.
Pomijając poważnych prowadzących taki Mielcarski nie krył zazenowania .
Wstyd
11 września 2017, 00:00 / poniedziałek
jak to napisano na twitterze

"Występ prezesa LG pana Mandziary w Lidze+ Extra odpowiada pozycji Lechii w tabeli ekstraklasy."

niestety smutna prawda
11 września 2017, 08:46 / poniedziałek
Nie każdy ma FB, dla tych co mają polecam wczorajszą reakcję Rafała Janickiego na występ Mandziary w tv. Profil Rafała i ostatni wpis.
Zamieszczam również screenshot odnośnik
Zobaczcie ilu byłych Lechistów polubiło ten wpis. Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że piłkarze po prostu buntują się przeciw zarządowi.
11 września 2017, 10:15 / poniedziałek
Zarabiają tyle w miesiąc co normalny człowiek rok, a niektórzy w dwa. Nie mają się buntować, a zapierdalać, jak się nie podoba wypierdalać do stoczni. Razem z Mandziarą.
11 września 2017, 10:19 / poniedziałek
Mandziara tak samo jak Nowak dobry jest w chlaniu a nie prowadzeniu drużyny czy zarządzaniu. Jak taki człowiek zarządza klubem to mamy potem 20 mln straty rocznie. Jak długo tych dwóch ludzi odpowiada za Lechię to zmierzamy w kierunku Zawiszy.
11 września 2017, 12:24 / poniedziałek
Aparycja i intelekt na poziomie kombajnisty z kołchozu .To był jakiś bełkot , nie odpowiedział merytorycznie na żadne pytanie ba on kurwa nie wie co to jest środek lokomocji . A szpila którą mu wbił Mielcar o transfer Błaszcza spłynęła po nim jak po kaczce. Miałem wrażenie że Smokowski i Twarowski hamowali się żeby go nie zaorać totalnie.A na koniec zerwał się i spierdolił jakby dostał sraczki.
11 września 2017, 13:05 / poniedziałek
Powiem TAK:
Zapłacę za bilet Lechia - Jagiellonia 5 zł w szczytnym celu by pomóc ludziom w tragedii jaka maiła miejsce na pomorzu.
LECZ NA MECZU SIĘ NIE POJAWIĘ BY MANDZIARA WIDZIAŁ MÓJ SPRZECIW za to co wyprawia z moim ukochanym klubem.
11 września 2017, 15:16 / poniedziałek
odnośnik

Kombajnista z Kołchozu. dobrze to ująłeś piknikjanusz.
11 września 2017, 16:43 / poniedziałek
100larz - masz wielkie serce, piątaka wydać na potrzebujących to trzeba mieć gest.
Na mój gust wogóle możesz przestać sobie zaprzątać głowę Lechią i skupić się na Mandziarze.
12 września 2017, 13:29 / wtorek
Do emeryt:
Przekazałem rower dla dzieci by miały czym dojeżdżać do szkoły. Mam nadzieje że masz większe serce niż Ja i przekażesz te nędzne 5 zł które było metaforą.
Co do Mandziary powinien dostać solidnego kopa w dupę za to co wyprawia z naszym klubem.
12 września 2017, 13:49 / wtorek
W wywiadzie powiedział o podwyższeniu kapitału (rolowanie akcjonariatu mniejszościowego): "Na pewno z nimi się porozumiemy" = czyli 100%, czyli albo kłamie albo czegoś nie wiemy jeszcze. Mam nadzieję, że strażnicy pieczęci pokażą drzwi prezesowi - tutaj nie ma miejsca na zakulisową sprzedaż!
p.s. kiedy spotkanie z zarządem?
27 września 2017, 22:54 / środa
Mila, Nowak- tych dwóch to 2,5 miliona rocznie, a jakby doliczyć kilku podobnych to pewnie wyszłaby z 10 baniek.
Dyzma się dziś wstydzi, został przebity razy kilka.
Swoją drogą to jest fenomen , bo zwykle ludzi którzy są skłonni rozdawać miliony za nic zamyka się w psychiatrykach albo nigdy takiej możliwości nie mieli, a my to możemy na żywo obserwować."Szczęściarze"! Komedie nie mają już racji bytu, jakieś Dyzmy, piłkarskie pokery to jest piard przy rzeczywistosci.
13 października 2017, 11:35 / piątek
Wywiad z królem transferów i legionistą na zawsze , k. jego mać...
odnośnik
13 października 2017, 13:39 / piątek
Ta menda idealnie pasuje do do innej mendy czyli swojego szefa.W dupe jebani legioniści.Jak ma byc normalnie w Lechii? Inni celebryci jak Bieniuk kolega rersortowego dziennikarza Kraśki tez nie lepsi.Zrobili sobie zerowisko z naszej Lechii i tak pasożytują...
19 października 2017, 02:44 / czwartek
Strażnicy Pieczęci jak podają media otrzymali kolejną ofertę od większościowego udziałowca. 30 srebrników czyli 15 tyś. zysku na sprzedaży akcji. Zarząd to nierząd, dno dna. Chcą kupić sobie coś co nie jest na sprzedaż. Panie prezesie idź pan na rynek i kup sobie po kilogramie honoru, przyzwoitości, prawdy i szacunku.
19 października 2017, 15:02 / czwartek
oby żaden z mniejszościowych się nie złamał...
31 października 2017, 23:00 / wtorek
Do tematu należy dodać koniecznie dyrektorka Nowaka.
Mandziara i Nowak musza odejsc, od tego trzeba zaczac.
1 listopada 2017, 10:14 / środa
Patrzac bez emocji. Tak czysto biznesowo. Jestes sobie niemieckim inwestorem. Wywaliles grube banki na klub w Polsce. Wynikow nie ma. Talenty sie nie produkuja. Zarabiac mozna tylko na transferch, ale to nie wychodzi w Polsce, bo wiecej nie trafiasz niz trafiasz nie majac szkolenia i kasy na transfery-pewniaki. Model biznesowy nie dziala. Prezes klubu zbudowal chory budzet (pensje!!!). Klub jest na stracie. Szukaja kolejnego inwestora. Dlaczego nie ma zmian w zarzadzie? Dlaczego nie probuja czegos nowego tylko ida w zaparte? To nie ma sensu po prostu.

PS. Jak mozna w ogole w 38 mln., niezbyt zamoznym kraju (nie stac nas na Neymara) uznac, ze najlepszym pomyslem na zbudowanie duzego klubu sa transfery zagraniczne (tych mamy najwiecej)i wysoka srednia wieku w druzynie? Myslalem, ze tylko Lesnodorski moze dojsc do takich wnioskow. W Polsce, w ktorej pilka nozna jest najbardziej popularnym sportem i w ktorej mozna miec szkolke o jakiej np. Chorwaci moga tylko pomarzyc - czysta statystyka 4 miliony mieszkancow...
1 listopada 2017, 12:22 / środa
Nie wiem czy to właściwy wątek, ale jeśli tytułowa sitwa nadal będzie zarządzać naszym klubem to chyba trzeba będzie to rozważać również, mianowicie:
W przypadku bankructwa klubu, lub innych spraw pozasportowych, kto decyduje do której ligi spada klub? Czy OZPN ma na to wpływ? Pytam, bo pamiętam jużkilka takich sytuacji, że zaczynano z wyższego pułapu niż A-klasa. Mam na myśli obie drużyny z Łodzi.
1 listopada 2017, 12:28 / środa
My Też chcieliśmy startować wyżej, ale nie było zgody.
1 listopada 2017, 14:17 / środa
Po bankructwie Lechia mogła by grać w 3 lidze zamiast rezerw,Ale nie mamy już rezerw bo Menda-dziara kazał je zlikwidować (oszczędności?). Na dzień dzisiejszy zaczynamy od nowa A klasa.
Głóg Lechii rośnie a Mendziara zaczyna kombinować by tylnymi drzwiami się wycofać bez konsekwencji.
"Od 1 listopada zarząd Lechii Gdańsk SA będzie pracował w dwuosobowym składzie - Adam Mandziara w roli prezesa oraz Kazimierz Konieczny w roli członka zarządu. O tym, czy skład zarządu zostanie powiększony o jeszcze jedną osobę, co dopuszcza statut spółki, zdecyduje najbliższe posiedzenie rady nadzorczej."

Jak dla mnie ro temu panu trzeba wytłumaczyć to w i inny prostszy sposób. Na zasadzie kija i marchewki .
1 listopada 2017, 17:08 / środa
Tak się zastanawiam jaki moglibyśmy mieć realny wpływ na zmiany w zarządzie? Słynna taczka po "prezesa" z resztą sitwy? Dlaczego ktoś kto zainwestował grube pieniądze w klub, sam osiągając sukcesy biznesowe, zakładam że musi być wystarczająco inteligenty i nie widzi tego co się dzieje? Przepłaceni piłkarze, brak rezerw, rosnący dług, słabe zarządzanie, w większości błędne transfery, niechęć kibiców wobec władz klubu itd. Dlaczego nic z tym nie robi? Czy musimy wziąć sprawy w swoje ręce i uświadomić co tu się dzieje? W jaki realny skuteczny sposób.
1 listopada 2017, 17:21 / środa
Naiwność nie zna granic. Dlaczego? Bo jest stadion za grube miliony. Zainwestował? Raczej ukradł. Co dalej? A-klasa, jak dalej będziemy to tolerować to zadłużenie zrobi się za wysokie, by ktokolwiek sensowny się Lechią zainteresował.
Wykradną ile się da i tyle z lat odbudowy, historia po raz kolejny zatoczy koło. Moje zdanie i mam nadzieję że się mylę, chociaż szanse marne.
Jak wspominam nawet 3lige na T29 i te wiochy i ten entuzjazm... Lechia nigdy nie zginie!
1 listopada 2017, 18:12 / środa
Nie zginie dopóki my jesteśmy, bo Lechia to My.
Jak rozumiem, po "nieudanym projekcie w Gdańsku" można by startować nawet od 3 / 4 ligi, wg. widzimi się pana Michalskiego, tak? No to powinniśmy znaleźć kilku ochotników, którzy teraz pakują sobie kieszenie klubowymi pieniędzmi... dodać Wiśnie, Bączka i kilku młodych + OSP i jazda! Ujebać Mandziarę w projekt i tyle w temacie
1 listopada 2017, 20:31 / środa
odnośnik

Należy powiązać te rzeczy. Advance Sport - Wernze
1 listopada 2017, 21:40 / środa
Kurwy kombinują z następnym klubem. Sytuacja ta sama. Wyciągają ile się da zadłużając. Zaraz mogą dostać następny przelew w c+ i spłacić swoje pieniądze i wszyscy będą w dupie poza nimi.
1 listopada 2017, 22:32 / środa
Żadna sensacja - to ze jest pralnia to wiadomo od dawna.Kiedy pisalismy o tym bylismy nazywani placzkami.Gdzie sa ci ówcześni mądrale?Zwlaszcza jeden byl bardzo przekumaty ale juz sie nie udziela na forum...tak sie konczy chęc sukcesu za wszelka cenę i brak rozsadku.Wpuscilismy zlodzieja do wlasnego domu i teraz nie wiemy jak sie go pozbyć...
2 listopada 2017, 00:28 / czwartek
odnośnik
Co jak co, ale z tym wywiadem Jóźwiaka ciężko się nie zgodzić (no może poza tym czerwcem).
My jesteśmy za wolni, przewidywalni. Graliśmy dobrze gdy był Peszko i Haraslin, oni potrafili pociągnąć do przodu, minąć obrońcę i powalczyć o piłkę.
Teraz symbolem naszej gry jest Flavio przepuszczający piłkę, gdzie nawet nie jest w stanie odkleić się od obrońy. Drugi to przechadzający się po boisku Wawrzyniak, który w końcu zmienił korki.
Rok temu pisałem, że Flavio nie może grać z Marco.
Potrzebujemy szybkości, także teraz nadzieja w Olivierze, bo jemu chociaż się chce.
A w zimie dwa transfery, szybki napastnik i skrzydłowy, tylko nie z rezerw Benfiki.
2 listopada 2017, 07:59 / czwartek
"...Rok temu pisałem, że Flavio nie może grać z Marco..."
Tak z czystej ciekawości - gdzie to pisałeś rok temu?
2 listopada 2017, 08:29 / czwartek
Jak to dobrze że są na świecie tak mądrzy ludzie jak Pan Jóźwiak Marek. Jego złote myśli wydrukowałem sobie sto razy i wytapetowałem nimi pokój. Proszę Panie Marku o udzielanie większej ilości wywiadów, gdyż do wytapetowania mam resztę mieszkania. Ma pan oczywistą rację że przegraliśmy przez brak Peszki. Z nim w składzie Augustyn, Nunes i Wawrzyniak nie byliby pachołkami treningowymi dla zawodników Korony, Kuciak by nie nojerował, Lewandowski nie asystował przeciwnikom, Lukasik może by zaliczył nawet jakieś odbiory, Wolski nie trafiłby w słupek a do bramki. Zawodnicy Korony nie strzeliliby nam 5 bramek ale pięć samobójów co w połączeniu z pięcioma golami Peszki po asystach Sławka dałoby nam wygraną 10-0. Sorry, jeszcze ten gol Wolskiego a więc 11-0.
Ronaldo z Messim nie śpią po nocach, bo nasłuchują informacji z Polski, czy Sławomir Peszko jest zdrowy i zdolny do gry. Wiedzą że gdy to nastąpi to ich hegemonia w zdobywaniu Złotej Piłki zostanie zakończona.
2 listopada 2017, 15:01 / czwartek
Czy to w ogóle jest możliwe że kilku cweli może zniszczyc taki klub jak Lechia?,przecież pracują w Lechii prawdziwi Lechiści dlaczego nikt z nich nic nie mówi otwarcie o tym co sie dzieje?czy już tylko kasa sie liczy ?
2 listopada 2017, 21:43 / czwartek
Nie tu, racja nie pisałem, ale powtarzałem znajomym :)
Jeżeli chodzi o formację obronną to pamiętam jak wszyscy jechali po Malocy, nie wspominając jak Janicki grał jeszcze na prawej obronie.
Nie wiem czy następcy są aż tak słabi, Nalepa wydawał mi się dobrym transferem, czy faktycznie oni nie nadają się do gry 3 obrońców i tu Jóźwiak ma racje.
Jedynie z Zagłebiem wygraliśmy które gra....również 3.
Na drukarkę trzeba wyjść 4 z tyłu i powrócić do systemu 4-2-3-1.
Przynajmniej tak bym zrobił w Fife ;D
Kto dzisiaj grał FUT17 ze mną i uciekł? Jest tu seba_lap?
2 listopada 2017, 22:06 / czwartek
ufo, Ty naprawdę jest taki zjebany, czy tylko grasz takiego?
2 listopada 2017, 22:18 / czwartek
Masz jakieś argumenty czy tylko tak pierdolić od czapy potrafisz?
2 listopada 2017, 22:30 / czwartek
Krótko tu jesteś, ale takich wynalazków jak Ty było tu sporo...

Znasz może kody do FIFY?
2 listopada 2017, 22:45 / czwartek
Hahaha
2 listopada 2017, 23:38 / czwartek
Zauważyłeś co było na końcu tego zdania. Ironia.
Mam dystans do tego co piszę, ponieważ mam świadomość, że się nie kształciłem w tym kierunku.
Jednak czasami patrząc na to co się dzieje na boisku, to noż w kieszeni mi się otwiera.
Doktoryzują sie nad 3-2-2-3, a potem dostają 5 bramek.
Widać gołym okiem że goście po prostu nie ogarniają, 3 drewnianych obrońców, bez szybkości, gdzie dostają jedną piłkę za plecy i jest gol.
My takiej piłki nie jesteśmy w stanie zagrać, ponieważ nie ma kto do niej dobiec.
Marco nie potrafi sobie poradzić ze środkowym, to co dopiero Flavio z szybszym bocznym obrońcą. Wolski się frustruje, bo jemu ta pozycja pasuje jak świni siodło.
Jeżeli Jóźwiak faktycznie szuka tak jak na pisał, to dobra wiadomość, tylko że mam pewne obawy czy na końcu wezmą tych co szukają, czy tych co będą.
Bo ja mam wrażenie, że u nas transfery robi się nie pod potrzeby, tylko kto wsiądzie do autobusu, wymóg to w miarę młody, a w cv fajnie jak ma Benfikę B.
Bez wcześniejszej, analizy, czy choćby obserwacji jego 2 meczów.
1 ..... 10 11 12 13 14 ..... 20
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.479