Gdańsk: środa, 20 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 12/12

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

10 września 2017, 20:53 / niedziela
Kurwa prezes naucz sie mowic po polsku....ciezko sie go slucha...
10 września 2017, 20:58 / niedziela
Miota się strasznie ten cep, nie potrafi pewnie odpowiedzieć na pytania...
10 września 2017, 21:00 / niedziela
Pierdoli trzy po trzy.Dziennikarze z nim jadą.
10 września 2017, 21:05 / niedziela
Jąka się i nie wie jak wytłumaczyć. Prezes, który nie umie się wysłowić i uargumentować swojej wypowiedzi. Jadą z nim jak ze szmatą. Kiedyś pisałem o jego TOP5 i tutaj dostał pociśnięte od dziennikarzyn.
10 września 2017, 21:06 / niedziela
Widać róźnice gdzie w Cafe Futbol klepali się po pleckach Borek zadawał wygodne pytania, a w C+ kawa na ławe i jazda z mendziarą
10 września 2017, 21:08 / niedziela
poziom polszczyzny a'la Smuda

top 5 i jąkanie mandziary
10 września 2017, 21:12 / niedziela
Jadą z nim jak gang Rocco z jakąś szlorą.
Tylko co to da skoro wszystkim decyzyjnym taki układ odpowiada?
10 września 2017, 21:18 / niedziela
Ładnie go maglują, chłop unika odpowiedzi, pierdoli trzy po trzy. Punktują pięknie wszystkie nasze bolączki i nie ma na to żadnych kontrargumetów właściwie.
10 września 2017, 21:27 / niedziela
Grubo z nim pojechali pytając o Kuciaka.
Nie ma się co dziwić, że tylko tyle punktów mają jak nie płacą.
10 września 2017, 21:47 / niedziela
Dobrze go maglowali. Niestety powiedzial tylko tyle ile chcial powiedziec. Zabraklo mi pytania o tego nowego sponsora.
10 września 2017, 22:54 / niedziela
Bardzo słaby występ prezesa. I nie chodzi tu wcale o polszczyznę, bo to zwykłe czepialstwo. W żaden sposób nie uspokoił ani nie wlał nadziei w serca kibiców. Wręcz przeciwnie jeszcze bardziej zraził ich do siebie jak i ogólnej sytuacji w klubie.

Top 5, likwidacja rezerw, obcięcie środków na Akademię, realnie każe myśleć, że facet jest tu tylko po to, aby wypłacać sobie i swoim "derektorom" pięciocyfrowe pensje.
10 września 2017, 23:16 / niedziela
Prezes to wizytówka klubu i jego wypowiedzi rzutuja na wizerunek na zewnatrz.Trzeba miec elokwencję i trzymac poziom.Ten typ samym wygladem szkodzi naszej Lechii nie wspominając o poziomie wysławiania sie. Pytanie Mili zaprawione wazeliną az mdliło.
Generalnie zaklamane bydlę o mentalnosci Cygana.
10 września 2017, 23:26 / niedziela
wymaganie dobrego wysławiania się to czepialstwo ja pierdole schodzimy na psy...
10 września 2017, 23:37 / niedziela
Nie ma chyba obowiązku uczestniczenia w tym programie wszystkich prezesów.Żal było słuchać tej mendy.Śmiał się wszystkim w twarz mając we łbie swoje cele.
Pomijając poważnych prowadzących taki Mielcarski nie krył zazenowania .
Wstyd
11 września 2017, 00:00 / poniedziałek
jak to napisano na twitterze

"Występ prezesa LG pana Mandziary w Lidze+ Extra odpowiada pozycji Lechii w tabeli ekstraklasy."

niestety smutna prawda
11 września 2017, 08:46 / poniedziałek
Nie każdy ma FB, dla tych co mają polecam wczorajszą reakcję Rafała Janickiego na występ Mandziary w tv. Profil Rafała i ostatni wpis.
Zamieszczam również screenshot https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_wfrH4hhP 2k8CcjTQwOJxJeHVijUAQDfU.jpg
Zobaczcie ilu byłych Lechistów polubiło ten wpis. Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że piłkarze po prostu buntują się przeciw zarządowi.
11 września 2017, 10:15 / poniedziałek
Zarabiają tyle w miesiąc co normalny człowiek rok, a niektórzy w dwa. Nie mają się buntować, a zapierdalać, jak się nie podoba wypierdalać do stoczni. Razem z Mandziarą.
11 września 2017, 10:19 / poniedziałek
Mandziara tak samo jak Nowak dobry jest w chlaniu a nie prowadzeniu drużyny czy zarządzaniu. Jak taki człowiek zarządza klubem to mamy potem 20 mln straty rocznie. Jak długo tych dwóch ludzi odpowiada za Lechię to zmierzamy w kierunku Zawiszy.
11 września 2017, 12:24 / poniedziałek
Aparycja i intelekt na poziomie kombajnisty z kołchozu .To był jakiś bełkot , nie odpowiedział merytorycznie na żadne pytanie ba on kurwa nie wie co to jest środek lokomocji . A szpila którą mu wbił Mielcar o transfer Błaszcza spłynęła po nim jak po kaczce. Miałem wrażenie że Smokowski i Twarowski hamowali się żeby go nie zaorać totalnie.A na koniec zerwał się i spierdolił jakby dostał sraczki.
11 września 2017, 13:05 / poniedziałek
Powiem TAK:
Zapłacę za bilet Lechia - Jagiellonia 5 zł w szczytnym celu by pomóc ludziom w tragedii jaka maiła miejsce na pomorzu.
LECZ NA MECZU SIĘ NIE POJAWIĘ BY MANDZIARA WIDZIAŁ MÓJ SPRZECIW za to co wyprawia z moim ukochanym klubem.
11 września 2017, 15:16 / poniedziałek
https://mobile.twitter.com/SkubiAS/status/90695215 7030699010/video/1

Kombajnista z Kołchozu. dobrze to ująłeś piknikjanusz.
11 września 2017, 16:43 / poniedziałek
100larz - masz wielkie serce, piątaka wydać na potrzebujących to trzeba mieć gest.
Na mój gust wogóle możesz przestać sobie zaprzątać głowę Lechią i skupić się na Mandziarze.
12 września 2017, 13:29 / wtorek
Do emeryt:
Przekazałem rower dla dzieci by miały czym dojeżdżać do szkoły. Mam nadzieje że masz większe serce niż Ja i przekażesz te nędzne 5 zł które było metaforą.
Co do Mandziary powinien dostać solidnego kopa w dupę za to co wyprawia z naszym klubem.
12 września 2017, 13:49 / wtorek
W wywiadzie powiedział o podwyższeniu kapitału (rolowanie akcjonariatu mniejszościowego): "Na pewno z nimi się porozumiemy" = czyli 100%, czyli albo kłamie albo czegoś nie wiemy jeszcze. Mam nadzieję, że strażnicy pieczęci pokażą drzwi prezesowi - tutaj nie ma miejsca na zakulisową sprzedaż!
p.s. kiedy spotkanie z zarządem?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010