Gdańsk: sobota, 17 listopada 2018
FORUM
Podstrony:

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 14/15

8 maja 2018, 07:33 / wtorek
Olo gda: jeśli od 4 miesięcy nie dostają pensji to ostatni raz dostali w styczniu za grudzień, wie. Nie dostali za 4 dla mnie wychodzi na to samo :-)
8 maja 2018, 07:35 / wtorek
Więc nie dostali...
8 maja 2018, 12:22 / wtorek
Wywiad ze mendziarą.
Rozmowa z Adamem Mandziarą, prezesem Lechii Gdańsk, o sytuacji biało-zielonych w tabeli Lotto Ekstraklasy i zaległościach wobec piłkarzy.

Co Pan sądzi o postawie Lechii w meczu z Bruk-Betem Termaliką i sytuacji w tabeli Lotto Ekstraklasy?
Cytując słowa trenera z ostatniej konferencji pomeczowej - “myślę, że zaangażowanie było na wysokim poziomie, na takim, na jaki nas stać. Nie uważam, żebyśmy podeszli bez zaangażowania.” Razem wygrywamy. Razem również przegrywamy. Absolutnie wiemy, że w tym meczu nie stanęliśmy do końca na wysokości zadania. Teraz jednak to nie jest czas na rozpamiętywanie tego, co było. Najważniejszym celem jest teraz skupienie się na kolejnym meczu. Walka będzie toczyła się do ostatniego gwizdka.

Czy obawia się Pan degradacji do I ligi i jaki ma plan na taką ewentualność?
Jak spojrzy się na tabelę, trzeba brać pod uwagę wszystkie możliwe opcje. Jesteśmy świadomi powagi sytuacji, w której jesteśmy. W tym momencie naszym priorytetem wspólnie z drużyną jest walka o utrzymanie. Naszym jedynym celem jest pozostanie w ekstraklasie. Nie chowamy głowy w piasek. Raz jeszcze podkreślając słowa trenera Stokowca, walczymy do ostatniego meczu.

Ile dziś wynoszą zaległości płacowe wobec zawodników?
Każdy klub rozlicza się z piłkarzami zgodnie z ustalonym harmonogramem wypłat. Lechia pod tym kątem nie różni się od innych ekstraklasowych zespołów. W związku z tym wszystkie wynagrodzenia są wypłacane według harmonogramu ustalonego z radą drużyny. Żeby uniknąć dalszych spekulacji - wszystkie kryteria finansowe zgodne z wymogami Polskiego Związku Piłki Nożnej zostały spełnione, a co się z tym wiąże - zobowiązania finansowe zostały uregulowane.
Link.
odnośnik
8 maja 2018, 12:40 / wtorek
Ciekawe co powie jak nam zabraknie jednego punktu do utrzymania...
8 maja 2018, 13:17 / wtorek
,,zaangażowanie było na wysokim poziomie''.
Żebyś ty kurwo mowe stracił za te słowa!
8 maja 2018, 13:27 / wtorek
“myślę, że zaangażowanie było na wysokim poziomie, na takim, na jaki nas stać"
Powinno sie zwrocic uwage na te slowa. Widocznie na wiecej ich nie stac jesli mowa o zaangazowaniu.
8 maja 2018, 13:30 / wtorek
Nie uwierzę nigdy,żeby styknelo tylko na pół godziny.
8 maja 2018, 14:50 / wtorek
Typowy Mandziara.
Na pierwsze pytanie odpowiada cytatem Stokowca.
Na drugie mówi nie na temat.
Na trzecie odpowiada tak że nic z tego nie wynika.
8 maja 2018, 14:57 / wtorek
A kiedy idzie po schodach, to nie wiadomo czy wchodzi czy schodzi...
8 maja 2018, 16:19 / wtorek
Tylko skoro od 4 miechów nie ma hajsu, to dlaczego nikt, łącznie z "panem piłkarzem" co chce do warszawy, nie rozwiązuje kontraktów z winy klub? To jest po prostu archiwum-x. Padaka na boisku, padaka w gabinetach i wszystko gra, oprócz piłki
8 maja 2018, 22:17 / wtorek
@kuntakinte:
bo są w tak słabej formie, że trudno im będzie teraz znaleźć sensowny klub z sensownym kontraktem. Lepiej wegetować i czekać na dobry hajs, nawet z 3 miesięcznym opóźnieniem.

To też dobrze obrazuje sytuację: odnośnik
8 maja 2018, 22:25 / wtorek
@Matti
to nie to samo
różnica między "od 4 miechów", czy "za ostatnie 4 miechy" jest taka, że z doniesień medialnych można było wywnioskować, że przed derbami i ostatnim meczem z TBB piłkarze dostali jakieś wypłaty (zaległe, najczęściej za okres 3 miesiące wstecz) a sformułowanie "od czterech miechów nie dostali kasy" oznaczałoby, że te doniesienia medialne są nieprawdziwe.
Tak więc wypłaty są, ale permanentnie poślizgiem, który wg wywiadów udzielonych przez prezesa mają odzwierciedlenie w jakims harmongramie (?) i być może nie doprowadzą d drastycznych sankcji ze strony PZPN.
9 maja 2018, 09:00 / środa
ogólnie z tego co napisał jeden z tłiterowiczów, mający dostęp do wielu informacji ze swiata futbolu, przed termalicą spłacono średnio 1/3 pensji z tego roku. czyli pilnowanie terminów na poziomie expert. Szkoda, że inne kwestie leżą i kwiczą. Zaczekajmy na koniec sezonu
12 maja 2018, 20:56 / sobota
Ponieważ emocje związane z utrzymaniem opadły, przyszedł czas na to aby podczas meczu z Sandecją wyrazić Mandziarze nasze szczere i dobitne podziękowania za jego dotychczasowe dokonania w roli prezesa...
14 maja 2018, 10:01 / poniedziałek
Utrzymaliśmy się. Wie ktoś czy Prezes ma w związku z tym zamiar coś grajkom zapłacić?
14 maja 2018, 10:10 / poniedziałek
za 3-miesiące? tak by nie rozwiązali kontraktu?
14 maja 2018, 11:32 / poniedziałek
Harmonogram spłat jest ustalany z radą drużyny, tj.: Sebastian Mila, Sławomir Peszko, Milos Krasic, Kuba Wawrzyniak i Flavio Paxio (tak było w 2017r. , o ile nic się nie zmieniło).

To od nich w głównej mierze zależy (Mila i Wawrzyniak - są na razie tylko do czerwca) czy piłkarze mogą rozwiązać kontrakt z winy kluby: na miejscu Kuby,Mili i Sławka postawił bym sprawę jasno - nie mają nic do stracenia, chyba, że młodzi wejdą na ich miejsce i pokażą kto tu ma jaja. Nie płacisz - pismo do klubu i jesteście wolnymi graczami:

Uchwała z dnia 27 marca 2015 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej
„Minimalne wymagania dla standardowych kontraktów zawodników w sektorze zawodowej piłki nożnej”

odnośnik

Reasumując - żadne ugody z preziem, tylko oficjalka, a jak będzie podskakiwał to już go komisja dyscyplinarna utemperuje (niestety ze szkodą dla samego klubu).
Każdy sposób będzie dobry byle się go pozbyć raz na zawsze.
21 maja 2018, 10:51 / poniedziałek
Dramat, na spokojnie się już na to nie chce patrzeć. Początkiem mydlenia oczu i wyjebki był zaciąg szrotu i pożegnanie Probierza. Pytań i argumentów przez ten czas nazbierało się niezliczenie wiele.
- Wielkie niedbalstwo w zaciąganiu chłamu w początkowym okresie tak naprawdę przełożyło się tylko na grube portfele współpracujących menago.
- Wielkie niedbalstwo w postaci oddania perspektywicznych graczy i trenera, którzy to w późniejszym czasie robili lepsze wyniki niż prezio.
- Wynalazki trenerskie typu Machado, von Heesen, Owen, analitycy czy trenerzy przygotowania. Przypadkiem nie Owen rozwalił dość dobrze funkcjonującą drużynę Nowaka?
- Co nam dało wprowadzenie Sellera czy New Balance? Przełożyło się sprzedaż spółki/zyski ?
- Nieracjonalna polityka finansowa spółki podważana praktycznie za każdym razem przy przyznawaniu licencji.
- Nieracjonalna polityka transferowa pokazuje tylko brak podstawowych procesów w tym: zatrudniania, przedłużania i rozwiązywania kontraktów zawodników i trenerów (przypomniało mi się nawet, jak rozwiązali kontrakt z Probierzem i wypłacili mu cały kontrakt, a ten w ciągu dwóch tygodni znalazł zatrudnienie w Jadze)
- Kogo Mandziara wprowadził do spółki zwiększając jej dochody?
- Z kim nie porozmawiać kto współpracował z klubem to zawsze ten sam tekst - na zapłatę zaczekasz.
- Przez ostatnie lata jakich zawodników wprowadziliśmy ze szkółki piłkarskiej/rezerw/juniorów? Ile ich było? No tak nie ma przecież rezerw.
- Buractwo wizerunkowe prezia M. ( m.in. Canal+, Twitter)
- ogłaszają odejście Sławczewa, a trener wypowiada się, że chcą zatrzymać go w drużynie.

Dla mnie jedyny sukces to podtrzymanie wyników ze śledziami przy czym należy przyjąć, że to oni sami najczęściej się wywracali w derbach.
Zarządzanie klubem przypomina naukę podstaw zarządzania organizacją. Rozumiem, że prezio jest w stanie ciągnąć kilka tematów na raz( jak każdy), ale przy całej spółce nie jest w stanie. Wiąże się to z tym jaki sposób zarządzania przyjął i jakich ludzi do współpracy dobrał.
Przykładów poprawnego działania organizacyjnego szukać daleko nie trzeba - PZPN. To nie Boniek nad wszystkim czuwa lecz odpowiednio dobrani współpracownicy.
Perspektywa klubu mimo ogłaszanego budżetu jest po prostu niejasna, słaba, bez określonego celu i strategii. Brak wiarygodnych podstaw wskazujących na wiarygodność zarządzających. Określić to można jako permanentne gaszenie pożarów. Sytuacja z mniejszościowymi, publikacje w tej sprawie pokazują, że nie jest zainteresowany, aby iść w tym samym kierunku i działać dla dobra klubu. Tutaj przejawiają się tylko potrzeby prywatnych interesów i zysku.
Skoro już taki Mila jest/był w klubie czemu go dalej nie wykorzysta? Mila nie jest tandetą i burakiem, nie sprawdził się w Lechii, ale do spraw piłkarsko-organizacyjnych mógłby go wykorzystać. Na pewno ma na dzień dzisiejszy większą wartość w środowisku piłki nożnej niż może się wydawać po ostatniej jego grze.
Gdzie jest zaplecze tej drużyny? w rezerwach Koeln czy Lizbonie?
Kiedyś myślałem, że prezio ma taki skuteczny sposób zarządzania na krawędzi chaosu lecz to jest po prostu zwykła, słaba, amatorka.
Historia działalności tego Pana w naszym kraju jest znana. Szkoda, że trafił się Lechii.

Pozdrawiam.
21 maja 2018, 11:17 / poniedziałek
Z tym ogłoszeniem odejścia m.in Sławczewa to tani chwyt PR-owy Mandziary żeby mówiło się w mediach że Lechia obniża koszty. Kiedyś podobnie zrobił mówiąc że Lechia otrzyma 5 mln euro od jakiś tam banków m.in. ze sprzedaży Stolarskiego i z dofinansowania właściciela. Media napisały że Lechia otrzymała dużo kasy (i w domyśle że jest dobrze zarządzana). O tym że ani jeden eurocent nie wpłynął potem do kasy już nikt nie napisze.
22 maja 2018, 16:16 / wtorek
Adaś się wygadał ze srebrnikami? :)
22 maja 2018, 16:24 / wtorek
trójmiasto.pl

Czy jest podpisana umowa o współpracy między klubem a stowarzyszeniem kibiców?

Wszystkie zakresy umowy pomiędzy Lechią Gdańsk S.A. a Stowarzyszeniem Lwy Północy zostały ustalone z przedstawicielem Lwów: Piotrem Zejerem i przez zarząd Lechii zostały zaakceptowane.

Całkowita kwota umowy, wspierającej działania stowarzyszenia, została ustalona na poziomie 400 tysięcy złotych za ostatni sezon.

Nie rozumiemy absolutnie, dlaczego Piotr Zejer do tego czasu blokuje finalne zawarcie umowy.
22 maja 2018, 17:47 / wtorek
bardzo smutne...
22 maja 2018, 19:21 / wtorek
Co jest smutne ?!

To, że poprzednie 3 letnie porozumienie opiewało na kwotę 150 tyś z czego 150 tyś zostało wydane na dofinansowanie biletów wyjazdowych a dodatkowo 120 tyś z kieszeni LP na kary ?

Czy to, że umowa skończyła się w lipcu 2017 roku i nie chcieliśmy podpisać nowej z uwagi kilka ważniejszych kwestii ?

Czy też może to, że nowa kwota zawierała wg wyliczeń klubu - dofinansowanie biletów, kary i pensje pracowników klubu, którzy przez zarząd uważani są za kibiców ?
23 maja 2018, 16:54 / środa
Jak donosi serwis GOL24.pl do Lechii miałby przyjść 23 letni Kubicki defensywny pomocnik, który w zeszłym sezonie oraz za kadencji Piotra Stokowca grzał ławę, menadżerem tego piłkarza jest nikt inny jak Mariusz Piekarski.
23 maja 2018, 16:58 / środa
To pokazuje że Rudy jest niestety kolejną marionetką i ma gówno do gadania.
23 maja 2018, 17:43 / środa
#mmkk

Ja nie wiem ile razy jeszcze LP muszą coś udowadniać.

https://web.facebook.com/permalink.php?story_fbid= 1995382313836196&id=146511915389921

Dalej jesteście zapatrzeni w tego kłamcę jak w jakąś laurkę!!!!
Przykładów już było wiele choćby z ostatniego spotkania z zarządem:
- wszystkie papiery mamy ok nie będzie żadnych ujemnych punktów i co znowu było minus 1 punkt.
- Nowak i Mandziara: W przerwie meczu z Legią był prezes w szatni i zachęcał do grania o zwycięstwo.
Piłkarze: Był prezes i mowił ze w Białymstoku jest korzystny dla nas wynik więc grajmy na remis.
-Prezes w lidze+: Janicki chciał odejsc zmienić otoczenie a co Kazek na fb czy innym tweetrze!!!!

Ile kurwa jeszcze trzeba dawać dowodów że ten człowiek to kłamca i oszust. I zaczyna rozumieć ze krzesło zaczyna się palić więc będzie się chwytał wszelkich sposobów w tym mówienie półprawdy w mediach żeby wybielić swoja osobę. Co było przed walnym?? Czemu rewident podpisał kwity za rok rachunkowy w marcu czy kwietniu skoro powinno być to zrobione w na koniec grudnia??? A na propagandowej oficjalnej nasze finanse sa ok.

Bardzo smutne ze tacy ludzie jak ty lykają wszystko jak pelikany!!!!!!
23 maja 2018, 18:31 / środa
kacper-BKS,
Grzal lawe? A mozg ci grzeje?

Za 90minut.pl (rok, kraj, klub, mecze, bramki)
2015/16 Polska Zagłębie Lubin 28 4
2016/17 Polska Zagłębie Lubin 34 1
2017/18 Polska Zagłębie Lubin 26 1
Za Transfer Market w tym roku 2566 w 4 meczach PP (360) i 26 E (2206). Rzeczywiscie wklad... Rozumiem, ze nie lubisz Piekarskiego, ale wez nie pierdol glupot, OK? Kubicki to ciekawy zawodnik i z pewnoscia stanowilby wzmocnienie. Przy okazji wzglednie mlody i Polak.

Ale...

"Dokładnie 470 tysięcy złotych; tyle ekwiwalentu za wyszkolenie musiałby zapłacić klub ekstraklasy, gdyby chciał pozyskać pomocnika KGHM Zagłębia Jarosława Kubickiego."
zrodlo: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto- ekstraklasa/kghm-zaglebie-lubin/jaroslaw-kubicki-w alczy-o-nowa-umowe-z-zaglebiem-lubin/8c5wzk8
23 maja 2018, 20:58 / środa
Ja mam propozycje dla Pana M i dla rozwiązania problemów klubu.
Nowe akcje za 100-300zł za jedną akcję dla kibiców którzy wykupią dług i staną się współwłaścicielami Lechii.
Wówczas długu nie będzie a klub będzie mógł się rozwijać.Takie rozdrobnienie akcjonariuszy zabezpieczy wszystkie strony.
Może piszę głupoty ale coś trzeba zrobić by kolega m nie mógł więcej kombinować.
23 maja 2018, 23:01 / środa
#zarzadlg #zygas70

Pelikany zostawmy w spokoju, bo to sympatyczne stworzenia i nie aspiruję do porównywania się z nimi.

O tym ze Mandziara nie posiada zdolności honorowej i że jakiekolwiek umowy z nim nie przystoją poważnym ludziom jestem przekonany od wielu lat, zanim na nasze nieszczęście pojawił się on w Lechii (wystarczyło mi śledzić wydarzenia piłkarskie sprzed kilku lat)

Z tego względu ze smutkiem przyjmowałem dość powściągliwe reakcje ze strony Stowarzyszenia na kłamliwe i bulwersujące zwykłych, szarych kibiców wypowiedzi i działania Mandziary oraz sam fakt istnienia umowy. Mój brak zrozumienia potęgowały brzmiące dość protekcjonalnie wypowiedzi przedstawicieli Stowarzyszenia na forum (w stylu 'jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, my wiemy ale nie powiemy')

Z tym większą radością przyjąłem rewelacyjną oprawę na meczu z Sandecją oraz ostatnie świadczenie za które bardzo dziękuję :)
23 maja 2018, 23:49 / środa
#mmkk czego od nas oczekiwałeś, po raz kolejny przypominania że do roku 2017 razem przez 6 lat obowiązywało porozumienie ?
Pamiętasz jaka była geneza jego podpisania ?
Nie ma znaczenia tu poziom kumatości.

Od początku powstania LP przyjęliśmy zasadę, że media są ostatnim sposobem komunikacji. Jak dobrze wiesz na pewne rzeczy można porozmawiać podczas spotkań z kibicami, na stadionie lub wyjazdach - jest wiele takich okazji.
Jednak nie jesteśmy frajerami i czasem przychodzi moment na inną formę działania - zanim to nastąpi trzeba spróbować różnych wariantów. Owe warianty nie mają zbyt wiele wspólnego z knuciem, po prostu niektóre rzeczy wymagają spokoju.

Ja osobiście rzygam tłumaczeniem po 1000 razy na czym to porozumienie polegało.
Niestety internet spowodował, że teraz anonimowo można wiele rzeczy napisać.
Później jak się spotka delikwenta w 4-oczy to zaczynają się tłumaczyć, że byli zdenerwowani, że nie chcieli, że przepraszają.
Zrozum też jedną rzeczy, ktoś napisze bzdurę po czym stado lemingów powiela to samo. Później pierdolenie w pracy, w sklepie, na ulicy że pewnie coś jest na rzeczy bo tyle osób o tym pisze.

Wybacz, ale stwierdzenie, że nic lub mało pisaliśmy więc coś było na rzeczy wskazuje jedynie na wątły tok rozumowania.

Jestem gotów podjąć każdą merytoryczną rozmowę, ale nie na zasadzie - myślałem, bo nic nie pisaliście. Są spotkania LP, będą spotkania kibiców, zacznie się sezon w przerwie można podejść pod gniazdo lub przed/po meczu umówić się pubie.
Szanujmy się!!!
23 maja 2018, 23:55 / środa
Przymorze dobrze mówi. Taki model udziałowców ma np Barcelona, której właścicielami są kibice. Oczywiście Barcelona ma mnóstwo sponsorów, którzy ładują pieniądze, ale jeśli chodzi o sprawy właścicielskie to moim zdaniem takie rozwiązanie miałoby sens. Możnaby wtedy robić głosowania na Walnym przez internet i pomimo rozdrobnionego akcjonariatu mysle że działałoby to wszystko efektywnie.
24 maja 2018, 00:27 / czwartek
@zyga dalekio mi tu do jakiś inklinacji spiskowych , ale w dobie walki o chociaż namiastkę transpartności w klubie to pograł jak z dzieciakami. Jaki był problem podać do oficjalnej informacji chociażby przez stronę LP jak to wygląda i jaka jest propozycja klubu wcześniej niż zrobił to prezio? I na co idzie kasa? W ogóle by nie było o czym gadać
24 maja 2018, 07:05 / czwartek
@zyga Niestety stare zdrowe zasady nie obwieszczania wszelkich informacji w mediach, w dzisiejszych czasach działają przeciwko LP. Rozumiem tą alergię, na ten nurt popłuczyn zwanych mediami społecznościowymi, ale dziś każdego milczącego mozna łatwo oblac wiadrem pomyj tak jak uczynił to Adam M.
Ludzie niestety są już nauczeni czerpania informacji ( ale też kłamstw półprawd) w innych dziedzinach życia, czytają tylko nagłówki, hasła i sami sobie dopowiadają sobie resztę. Dlatego, aby dotrzeć do szerszego gremium, niestety, ale trzeba być aktywnym w szeroko pojętym necie.
PS. Ja oczywiscie, wierze Wam, bo to Wy macie Lechię w sercu, a prezes Ryszard Ochódzki ma co najwyżej ojro. i słowa prawdy nie powiedział.

TYLKO LECHIA!
24 maja 2018, 09:12 / czwartek
@zyga

Ja jestem człowiekiem starej daty i w pewnym stopniu się z Tobą zgadzam - dla mnie osobiście słowo jest droższe od pieniędzy..

Dlaczego tylko w pewnym stopniu ?
Niestety czasy się zmieniły, czy tego chcemy czy nie - pogoń za sensacją wygrywa z poczuciem odpowiedzialności i dobrego smaku (vide ostatnia akcja smarkatego kretyna z weszlo z Peszką). Z tego względu warto jest informować jak najszersze grono jaka jest prawda, nawet jeśli czynimy to ze staromodną niechęcią.
W przeciwnym razie grono lemingów się powiększa (pewnie przeglądasz czasem ich komentarze na np.trojmiasto.pl) i nie jestem pewien czy ich ignorowanie (poprzez brak ogólnej informacji) na dłuższą metę jest dobre..

Może ważniejszym argumentem jest to, że w obecnych czasach brak publicznej informacji tylko wspiera małych ludzi bez honoru - dla Mandziary Wasze oświadczenie jest dyskomfortem, bo będzie musiał się do tego odnieść oficjalnie - oczywiście znowu usłyszymy śliskie kłamstwa, ale przynajmniej prowokujemy go do oficjalnych kłamliwych wypowiedzi. Może to niewiele, ale zmusza go do opuszczenia na chwilę swojej obleśnej strefy komfortu...

Dziekuję za rzeczową dyskusję
24 maja 2018, 10:50 / czwartek
Drodzy Bracia po szalu,nie tracmy wiarę w Lwy Północy.
Tak,jak Zyga pisał,macie wątpliwości,podejdź jeden z drugim na meczu lub spotkaniu i zapytajcie-nikt w morde nie da.

Teraz do Braci Emigrantów:proszę do mnie nie dzwonić.
Wszystko,co robią Lwy Północy,robią dla dobra Lechii.
Pozdrawiam.
24 maja 2018, 11:58 / czwartek
O zapisach umowy mówiliśmy już x razy, nie będę się powtarzał. Pierwsze gówno, które wypłynęło to kary za piro. Wtedy się ludzie srali, że klub płaci za wybryki kibiców.
Tłumaczyliśmy co i jak, klub milczał i dalej gówno latało w powietrzu.
Oprócz naszych deklaracji potrzebna jest też z drugiej strony minimum aktywności (czasem) i analizy tego co się dzieje.
Temat porozumienia uważam za zamknięty.

@Edwin ty na poważnie ?
Mieliśmy pisać o treści rozmów za każdym razem ?!?!?!
Po tygodniu byś nie wiedział na czym stanęło.

Przestałem mieć poczucie winy za coś czego nie zrobiłem, bo komuś w klubie się wydawało, że tak powinno być.
Każdy krok analizowaliśmy po 10 razy zastanawiając się co by zrobić żeby było dobrze - nie nadążysz. Wg mnie trzeba od tego odejść, bo to co można było zrobić się zadziało, nawet gdyby ktoś twierdził inaczej.
Nie jesteśmy dziećmi do bicia z kompleksem niższości, bo stary nam wmawiał przez całe życie, że się do niczego nie nadajemy.

Moim zdaniem (podkreślam - moim zdaniem) popełniliśmy jeden błąd, ale o tym na spotkaniu - wkrótce.
24 maja 2018, 12:26 / czwartek
Ja osobiście doceniam to, że udało się Wam mimo narastającego wkurwu doprowadzić do spokojnego dokończenia sezonu bez akcji w klimacie gliwicko-poznańskim. I moim zdaniem trzeba ile można wyjaśnić sobie z właścicielem przed sezonem bo potem tylko pismaki z tego portalu co krzywdzi Peszkę :) mają z tego zabawę a na postawę piłkarzy też to wpływa nie najlepiej. Mam nadzieję, że Mandziara też to zrozumiał po tym sezonie.

I niekoniecznie oczekuję notatki z każdego spotkania jak niektórzy:D Róbcie swoje biorąc może poprawkę na to, co się stało w sezonie co już minął (czyli z jeszcze mniejszym zaufaniem do drugiej strony). Co nas nie zabiło to nas wzmacnia. A w tym sezonie na przekór wszystkim przeżyliśmy i lekcja zapamiętana.
24 maja 2018, 12:56 / czwartek
@Zyga. Nie robię sobie jaj ani trochę. Celowo to poruszyłem.Ja nie mam wątpliwości w kwestii intencji czy dlaczego takie ani inne decyzję (jak nie rozumiem to pytam) Oczywiście wiem , że M. rzucił tanią pożywkę dla tłumu , ale bagatelizowanie tego też nie jest rozwiązaniem. Jesteś zbyt inteligentny by z tego nie zdawać sobie sprawy.
Z resztą inaczej po co oświadczenie Wasze?
Masz dużo większą wiedzę ode mnie , dlatego nie zamierzam się mądrować bo sam rozwiązania sensownego nie widzę , może za mało wiem , a może za głupi jestem.
Tak czy siak wiadomo życzę powodzenia.

ps. sam kiedyś należałem do LP , znam tam sporo ludzi i rzucanie takich haseł ,(a dla pospolitego Kowalskiego znaczy . pozwolili mi na wały za 400k) nawet przez tak często mijającą się z prawdą osobę... Z drugiej strony może i faktycznie mieć to w dupie i robić swoje , mając wiedzę ,że od drugiej strony spodziewać można się wszystkiego.
24 maja 2018, 14:38 / czwartek
"Z resztą inaczej po co oświadczenie Wasze?"

Jest wiele powodów, a najważniejszy to stopień manipulacji.
Dla mnie jego słowa to powiedzenie, że LP nie chce siana mimo tego,że daję.
Dla innych - pewnie nie podpisali, bo chcą więcej, wcześniej nic się nie działo więc negocjowali, negocjacje się posrały, więc pojawił się trans.

Stąd oświadczenie i podanie, jak to wygląda od kuchni.
Manipulacja ma to do siebie, że osoba manipulowania o tym nie wie.
24 maja 2018, 16:58 / czwartek
Dla mnie to przekaz ‚są umoczeni we wszystko, więc o co im teraz chodzi’ - typowo bolszewickie działanie ( dla młodszych którzy nie pamiętają tych czasów)...
24 maja 2018, 17:02 / czwartek
No i bardzo dobrze ze temat poruszony bo jest o wiele jaśniej , mi to niepotrzebne bo swoje wiem , ale na pewno nie zaszkodzi . Zwłaszcza , ze dokładnie w ten sposób interpretuje te wypowiedz po transparencie i jej cel. Mi się tylko czasem wydaje , ze zbyt dużym uproszczeniem jest myślenie , ze skoro dla Ciebie czy grupy zaangażowanej mocno w Lechię coś jest oczywiste to jest oczywiste dla wszystkich. Wiadomo , ze stadion to stadion i ogarnia grupa , ale w tej sytuacji jaka jest szerokie poparcie ma znaczenie i takie zagrywki trzeba jasno i zrozumiałe dla wszystkich ogarniac . Po Twoim ostatnim wpisie , tylko tuman nie skuma , a tymi się faktycznie nie ma sensu przejmować
24 maja 2018, 20:06 / czwartek
Celnie ujęte ,że myślenie iż coś jest oczywiste dla wąskiej grupy jest oczywiste dla wielu. Niemniej Mandziarze to bym nawet nie uwierzył jakby we wtorek twierdził,że jest wtorek bo uznałbym,że i tak coś knuje.Zero zaufania do niego ,do swoich,do LP trzeba mieć zaufanie nawet jak się czegoś nie wie,nie rozumie.Nawet więcej ,trzeba Ich wspierać i szlus.Ja nie muszę wiedzieć ,ważne,że Oni wiedzą i mi wystarcza.
Prezes (tfu) to kłamca zawodowy ,to taka bakteria ciężkiej choroby,dopóty on tu będzie dobrze nie ma szans być.
Gra na skłócenie więc nie wolno dać się podzielić.No ale ja tam skromny żuczek jestem i mam g... do gadania. :)
24 maja 2018, 20:40 / czwartek
zygas70
23 maja 2018, 23:49 / środa
"Od początku powstania LP przyjęliśmy zasadę, że media są ostatnim sposobem komunikacji. Jak dobrze wiesz na pewne rzeczy można porozmawiać podczas spotkań z kibicami, na stadionie lub wyjazdach - jest wiele takich okazji."

Jak to, jak Mendziara atakuje w mediach ( Trójmiasto.pl ) to trzeba kontratakować też w mediach a nie pod budką z piwem. Także dobrze że pojawił się też artykuł na ww portalu z oświadczeniem.
Divide et impera - Dziel i rządź, tu Mendziara wypowiedział wojnę informacyjną rzucając kalumnie o 400 tys by wprowadzić podział i niesnaski ( szczególnie wśród mniej bystrych i tych co mniej się interesują )
O wojnie informacyjnej więcej dr Rafał Brzeski odnośnik
24 maja 2018, 21:54 / czwartek
oświadczenia, tłumaczenia ..... chodzi o zaufanie...czy można ufač władzom klubu, które są mało transparentne -wg mnie nie, czy można ufać ludziom którzy są z klubem na zawsze ? na pewno bliżej mi do tej opcji. układ w którym kibice byliby udziałowcami byłby optymalny. Jeśli kibice nie beda razem do nasza kochana dojna Lechia pozostanie dojną Lechią. ktoś tu dał info o tym które kluby grały w pucharach i wychodzi na to że jesteśmy i bedziemy na razie kopciuszkiem i pralnią w rękach menadżerów
24 maja 2018, 22:49 / czwartek
Weźcie mi przypomnijcie czy nie trafili się tacy "Lechiści" , którzy opylili swoje akcje Kucharowi ? Myślisz jeden z drugim, że problemem będzie skupienie akcji od kibiców w razie czego i koncentracja w jednym ręku ? Albo dla niepoznaki w kilku ale głosujących wspólnie na walnym ? Zwłaszcza że jak spółka nie jest na giełdzie to nie ma obowiązku informowania o przekaczaniu progów posiadania, całego tego cyrku z wezwaniami itp. Teraz przynajmniej akcje mniejszościowe są wiadomo w czyim ręku.
25 maja 2018, 18:04 / piątek
Moim skromnym. Lwy Północy bliżej pierwszy raz poznałem na wyjeździe na Polonię. To są ludzie bezcenni i żaden mandziara tego nie zmieni. Choć podejrzewam, że byłoby to mu na rękę. Wam Panowie trzeba mocno podziękować za to co robicie dla Lechii i jej kibiców. Pozdro dla sralucha i tych którzy jechali w pierwszym do wawy. Mandziara wypierdalaj!
26 maja 2018, 10:46 / sobota
głównodowodzący klubem to pasuje mi jak ulał do takiego wzorcowego ziomka-bajkopisarza, którego każdy nas miał w dzieciństwie. Czy to na podwórku czy w szkole. Wiecie, co to on nie zrobił, czego to nie widział. Zawsze chciał imponować i być w centrum uwagi. A to miał super peceta, na którego zapraszał, a później udawał, że go nie ma w domu. A to wujek zza odry przysyłał mu marki niemieckie i mógł sobie wszystko kupić, a i tak zawsze sępił i wyjadał czipsy czy wypijał większość ptysia ze szklanej butelki. I taki ziomek wchodził w takie historie, opowiastki, że po jakimś czasie fikcja mieszała mu się z rzeczywistością.
21 czerwca 2018, 19:18 / czwartek
Panie Mandziara.
Informuję Pana że jeżeli usłyszę w mediach informację o zaległościach Klubu (któremu kibicuje) którym Pan kieruje wobec pracowników skieruję sprawę do sądu i oskarżę Pana o narażenie dobrego imienia mojego ukochanego klubu .
Jeśli te informację się potwierdzą to tak zrobię.
Dość tej żenady i amatorki czas zabrać się do roboty a nie nakładać makarony na uszy kibicom -których uważa pan za debili .
Czas zakończyć mydlenie oczu.
21 czerwca 2018, 22:26 / czwartek
Niech to w końcu pierdolnie i zakończy się era frajera raz na zawsze nawet jeśli mielibyśmy zaczynać z rezerwami od 4 ligi. Ta sytuacja przypomina AmberGold piramida finansowa i tyle.A najgorsza jest ta zmowa milczenia nie ma żadnego odważnego który obnażyłby to całe gówno przez jakiś przeciek do prasy czy jakiś inny sposób .W rankingu na najmniej transparentny klub świata nikt nam nie podskoczy.Tak naprawdę ja już nawet nie kumam kto jest właścicielem mojego Klubu któremu kibicuję 40 lat .Czy to jest Józef czy jego syn czy prezes Benfici czy von Hessen (też się mówiło że ma jakieś udziały)czy Mandziara który pożycza hajs od Kuchara kurwa jakaś schiza normalnie.
22 czerwca 2018, 14:17 / piątek
Z tym podaniem do sądu to bym uważał.
Chuj wie,czyj sedzia rozpatrywał by tę sprawę-,,ich",czy ,,nasz"?
Jeśli ich,to dupa blada.Przypna Adasiowi jakąś pomrocznosc jasną i wyjdzie suchą nogą z tego bagna.Jesli nasz....no właśnie kurwa,ktory to nasz?!
Same kurwy i złodzieje!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026