Gdańsk: niedziela, 23 września 2018
FORUM
Podstrony:

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 15/15

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

22 czerwca 2018, 14:22 / piątek
Trzeba ich podać do Amnesty International, że Walduś "Frotka" Kiepski nie ma za co żyć, głoduje i - osłabiony - nie może tak mocno kochać Lechii jakby chciał!
22 czerwca 2018, 14:48 / piątek
@Czarny68
Sędzia jaki by nie był to i tak firma Józia (ETL) prawnikami stoi, więc nie da Adasiowi krzywdy zrobić.
18 sierpnia 2018, 18:45 / sobota
Jeszcze raz zamieszczam wywiad z Simeonem Sławczewem. Szacunek za półroczną grę bez wypłaty i za lalkę ;)
Jak duże były w Lechii zaległości płacowe? odnośnik

-W pewnym momencie sięgnęły pięciu miesięcy. Ale mogę powiedzieć o sobie, że akurat ja nigdy nie miałem problemu, by zapomnieć o pieniądzach, gdy gram. Nigdy nie rozmawiałem z prezesem, z dyrektorem sportowym o pieniądzach, zawsze grałem na sto procent. Ale kiedy wszyscy dookoła pytają „kiedy wreszcie nam zapłacą”, gdy dostajesz obietnice bez pokrycia, niektórzy myślą już tylko o tym. Ja starałem to sobie tłumaczyć, że może Lechia ma chwilowe problemy, że może winne są banki, że może za moment problemy znikną. Mam nadzieję, że wkrótce ich już nie będzie. Bardzo lubię stadion, atmosferę, kibiców – oni nie zasługują, by takie złe rzeczy działy się w ich klubie.

Poślizgi w wypłatach były jedynym wewnętrznym problemem?

-Tak, narzekać mogliśmy tylko na to. Jeśli chodzi o warunki do treningów, ich organizację – wszystko było w porządku. Tylko te wypłaty…

Lechia wciąż zalega ci z pieniędzmi, czy jesteście na zero?

-Jeszcze nie, wciąż nie dostałem wszystkiego.
19 sierpnia 2018, 13:30 / niedziela
Mandziara tylko nie spierdol tego co teraz masz.Płać na bieżąco a na tym zyskasz bo mamy kilku ciekawych zawodników .Wzmocnić zimą kadrę 2 poważnymi zawodnikami tak aby latem zagrać ew w el LE. Nie wyprzedawać tylko pozbyć się z 4-5 zawodników niemieszczących się w kadrze i kolejnych zatrudnić max 2 latem przyszłego roku.Nie zrobić błędów legły i swoich z zeszłego roku z zaległościami.Po ew udanej przygodzie zrobić dalsze kroki.
19 sierpnia 2018, 13:33 / niedziela
Najlepszy krok jaki może ta kurwa zrobić to wypierdalać. Kłamca pierdolony.
19 sierpnia 2018, 13:34 / niedziela
Przymorze dobrze mówisz, ale czy taki Wojtkowiak i Krasic co są chyba jako jedyni do odstrzału chcieliby rozwiązać kontrakt szybciej i zwolnić miejsce na liście płac?
Krasic jak widać podzieli los Mili i będzie grał w rezerwach o końca kontraktu...
19 sierpnia 2018, 14:55 / niedziela
Ja tam nie wiem może menda nie umie negocjować.Jeśli zatrudnia się zawodnika po 30 to trzeba wpisać klauzule że można skrócić kontrakt w dwie strony np o połowę.Ja tam się nie znam na branży piłkarskiej znam swoją .Każda się cechuje jakimiś przyjętymi zasadami.
Prezes miał pełne gacie w pewnym momencie.Mam nadzieję że dostał lekcję pokory i dodatkowo nie popełni błędów legły -a będzie dobrze.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.291