Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 16/20

4 września 2022, 23:49 / niedziela
Tak sobie myślę, może powinniśmy przeprosić adasia? Biedny tak się przejął tym hejtem... Pewnie cały weekend nie spał... Gdzies chyba zmieścimy flagę PDW Mendziara czy nie? :-)
5 września 2022, 09:00 / poniedziałek
#misiu67
Ma być info w najbliższym czasie
5 września 2022, 11:58 / poniedziałek
Acha....kamień spadł mi z serca uspokoiłes mnie...zdaje się że do końca sierpnia miało być info...ale co tam czas leci szybko pewnie niedługo to za jakieś 3,-4 miesiące.,..może za pół roku...albo w 1 lidze....co to za różnica ......
5 września 2022, 12:32 / poniedziałek
A jesteś pewien, że to miał byś sierpień tego roku?
5 września 2022, 13:02 / poniedziałek
no nie...fakt...
5 września 2022, 13:51 / poniedziałek
Kurski nowym prezesem ;) ?
5 września 2022, 14:08 / poniedziałek
Padłbym ze śmiechu
5 września 2022, 15:40 / poniedziałek
Kto tym razem będzie właścicielem Lechii?
Co nas czeka? Magiczne TRIO opuszcza ląd gdańskiej ziemii. Komu Pan Józek sprzeda nasz klub.
5 września 2022, 20:52 / poniedziałek
Komukolwiek by nie sprzedał to i tak niczym nie ryzykujemy. Gorzej nie będzie, a przynajmniej tego sobie nie wyobrażam. Czasem naprawdę niewiele trzeba, by wróciła nadzieja na normalność, a chyba wszyscy tego oczekujemy. Na chwałę Wielkiej Lechii Gdańsk! Lechii naszych marzeń. I jeden, wielki chuj w dupę złodziejom, cwaniakom grabiącym nasz klub!
6 września 2022, 10:48 / wtorek
- Pracownicy, którzy mieli swoje kompetencje do wykonywania i byli w różnych działach, często musieli być też na usługi prywatne - albo trzeba było pojechać np. do innego miasta i odebrać żonę czy prezesa z lotniska, ale też przewijały się przez biura faktury za loty odrzutowcem. I to nie są faktury najmniejsze. Boli mnie to, że z drugiej strony oszczędzano na bardzo podstawowych rzeczach. Brakowało na dodatkowy etat w takim i innym dziale, a oczekiwano cudów. Zaniedbano relacje z kibicami i PR - kontynuował.
Jest taka spółka Lechia Gdańsk, której prezesem jest Paweł Żelem, natomiast mamy pełno innych powiązanych spółek. Lechia Travel, Klinika Sportowa Lechia Gdańsk - pierwsze słyszę - Lechia Gdańsk Management, Lechia Rights Management, Lechia Camp, Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk. Często pracownicy niekoniecznie podpisywali umowy bezpośrednio z Lechią, a często z podmiotami trochę innymi, ale nie bezpośrednio z Lechią Gdańsk SA. W zeszłym roku część pracowników była wzywana do Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego, żeby składać zeznania, bo coś tam się nie zgadzało
6 września 2022, 10:51 / wtorek
Fragment z "magazynu ekstraklasy"
6 września 2022, 11:23 / wtorek
odnośnik
Nitka z podsumowaniem zarzutów Błażeja Łukaszewskiego w stosunku do Adama Mandziary:
- Zerowe wsparcie w stosunku do pracowników niższego szczebla
- Brak ludzi do pracy, np. dziale prasowym i marketingu. Jedna osoba wykonywała pracę 4 osób - gdy sobie nie radziła była zwalniana
- Pracownicy tracili motywację do pracy, w której potrafili siedzieć 7 dni w tygodniu, głupio im było wziąć urlop
- Rezygnacja z drużyny rezerw
- Loty odrzutowcem za pieniądze klubowe
- Pracownicy klubu robili za szofera Mandziary i jego żony
- Piłkarze i pracownicy niekoniecznie podpisywali umowy z Lechią, a przez inne spółki, a jest ich wiele (Lechia Gdańsk SA, Lechia Travel, Klinika Sportowa Lechia Gdańsk, Lechia Gdańsk Management, Lechia Rights Management, Lechia Camp, Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk)
- Zaniedbanie relacji z kibicami, PR
- Mandziara po nieudanych meczach pisał agresywne smsy po niemiecku do piłkarzy
- Zero myślenia o rozwoju akademii, drugiej drużyny, budowy infrastruktury
- Dużo nietrafionych transferów na wysokich kontraktach
- Spychologia, bardzo rzadko pojawiał się w klubie
- Dwulicowość
- Odwołanie w ostatniej chwili obozu przygotowawczego, który został już opłacony
- Trenerzy musieli chodzić w imieniu drużyny do prezesa prosić o uregulowanie pensji.
6 września 2022, 11:50 / wtorek
I tak okradali nasza Lechię...że zacytuję: ..."I nikt nic nie widział, nie wiedział?
A pan coś widział? Nnnooo nieeee...To proszę dla pana... Nie, nie trzeba. Jak ja mówię to trzeba."
7 września 2022, 12:50 / środa
Fragment z oficjalnej
" Niestety sytuacja sportowa zawirowania w zarządzie i w otoczeniu klubu a także wydarzenia na trybunach w tym procesie nam nie pomagają "...
To odnośnie procesu sprzedaży
Nóż kurwa mać!!! Zaraz pójdę się chyba biczować
7 września 2022, 12:51 / środa
No i tyle w sprawie sprzedaży Lechii....kontrahentów brak.....
7 września 2022, 13:32 / środa
Mnie najbardziej ujął fragment :
"Reasumując przebieg negocjacji, muszę przyznać, że nie jesteśmy tak daleko jak byśmy chcieli".
Ha! Jak nie, jak tak? Jesteśmy w czarnej dupie a ten jeszcze próbuje drążyć.
Jak to powiedział Borek?...Mandziara się zmęczył... od paru miesięcy ma miesiąc miodowy, siedzi na wysepce i się chłop przepracowuje?
7 września 2022, 13:46 / środa
"Do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedniej propozycji, którą można z czystym sumieniem przyjąć."

Czyli żadnej generalnie nie było. Takiej która satysfakcjonowało by finansowo.
7 września 2022, 15:18 / środa
No i jest info Mandziary, że trzeba czekać.
Myśli sobie człowiek ze gorzej już być nie może. A tutaj dno się załamuje.
7 września 2022, 15:21 / środa
Przecież ta kurwa w życiu słowa prawdy nie powiedziała...
7 września 2022, 15:25 / środa
Myśląc negatywnie.
Przed upadkiem szczury uciekają, aby nie być odpowiedzialne.
Oby nie miały racji osoby na tym forum mówiące o ponownej odbudowie klubu.
7 września 2022, 15:35 / środa
8 lat trwa ten wątek i jeszcze potrwa.
7 września 2022, 16:02 / środa
Żadnych konkretnych propozycji nie było...menda łże jak zawsze.
Niby odchodzi a dalej będzie doił Lechię ile się da. Jesteśmy w czarnej dupie i na razie nie widać światełka w tunelu. Nikt poważny nie zechce robić interesu z takim typem, chyba ze taka sama menda jak on.
7 września 2022, 16:37 / środa
A. Mandziara:
"Reasumując przebieg negocjacji, muszę przyznać, że nie jesteśmy tak daleko jak byśmy chcieli. Lechię Gdańsk planujemy sprzedać komuś, kto będzie w stanie zabezpieczyć dalszy rozwój klubu.
Do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedniej propozycji, którą można z czystym sumieniem przyjąć. Niestety sytuacja sportowa, zawirowania w zarządzie i w otoczeniu klubu, a także wydarzenia na trybunach, w tym procesie nam nie pomagają.
Z naszej strony, w proces sprzedaży, został zaangażowany międzynarodowy zespół wyspecjalizowanych prawników i ekspertów finansowych. Ten zespół specjalistów weryfikuje wiarygodność zainteresowanych kontrahentów i pilnuje zabezpieczenia interesów klubu.
Ostateczną decyzje o sprzedaży klubu podejmuje pan Franz-Josef Wernze wraz z żoną, C. Malzkorn, czyli osobisty prawnik pana Wernze i ja.
Chciałbym zastrzec, że nie działamy pod presją czasu i nie będziemy podejmować pochopnych ruchów.
Lechia jest dzisiaj finansowo w bardzo stabilnej sytuacji. Polemika w tej sprawie, ze strony pojedynczych mniejszościowych akcjonariuszy, jest absolutnie nie na miejscu.
Do dnia sprzedaży spółki Lechii Gdańsk gwarantujemy wsparcie ze strony głównego właściciela i aktualna sytuacja sprzedaży nie ma wpływu na bieżące działanie spółki."
7 września 2022, 17:01 / środa
Trojmiasto.pl

Przypomnijmy, że o sprzedaży pakietu decyduje niemiecka firma Advancesport AG, posiadacz 98,9 procent głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Lechia Gdańsk SA. Kontroluje je poprzez spółkę Lechia Rights Management sp. z o.o, której jest 100-procentowym udziałowcem.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że prezesem Lechia Rights Management sp. z o.o jest... Mandziara, który de facto zapowiedział odejście ze stanowiska przewodniczącego Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk. To ma nastąpić podczas posiedzenia, które zaplanowano na 12 września.

odnośnik
7 września 2022, 17:24 / środa
Krawczyk mówił że Mandziara chce za Lechię około 100 milionów.
7 września 2022, 18:08 / środa
Bo to jest wszystko nasza wina!
Robimy burdy,nie chodzimy na mecze i nie ma przez to chętnych.
Żebyś ty kurwo po wodzie chodził i pić prosił!
7 września 2022, 18:26 / środa
Chciałem być cicho Ale już nie wytrzymałem
Radek Michalski...ty kurwo też wiesz co!!
To może było inne rozdanie Wcześniejsze Ale i w tym uczestniczyłeś
I dalej byś chciał
Doiłeś naszą Lechię Przypomnieć ? Cacic , Sazankovs....Prowizje rzedu ponad 100 tys za każdego kalekę się zgodziły?
Jeszcze chciałeś w to wpierdolić naszego ortopedę P...
Dobrze wiesz że jego opinie w każdym możliwym aspekcie były na nie
Pomimo tego , pomimo czerwonych pól w każdym mozliwym miejscu na nodze , ...jest ok
Takie hieny też trzeba rozliczyć
Przepraszam Coś we mnie pękło
Wiem że czasy przed...ale już nie mogłem
7 września 2022, 21:36 / środa
W zasadzie każdy kto ma Lechię w sercu wiedział dobrze ze największym rakiem niszczącym klub od środka to jest Adaś M. i każdy wiedział, ze jak bedzie odchodził to zostawi po sobie spaloną ziemię. Dziś wygląda na to, ze powoli nadchodzi ten moment.
Dziwny czas ,ze człowiek , któy przez 7 lat udzielił mniej wywiadów niż teraz przez tydzień, wybrał sobie aktualnie moment na łzawe oświadczenia.
K.... tak wzruszyłem się losem biednego umęczonego prezesa, który tyrał za trzech dla dobra klubu, a teraz banda zawistników go oczernia....
Ja pier.... w tym zawieszeniu pozostaniemy na długo, kasy w klubie bedzie coraz mniej, osuwamy się w dół, bez szans na postęp do czasu, aż coś pierdolnie. Tyle można wywnioskować z tych oświadczeń.
Żadnej sprzedaży nie bedzie, bo to ze chcą sprzedać nic nie znaczy. Na razie wystawili cene zaporową i szukają "szejków", a liczba odwiedzin nas stronie allegro to 0.

TYLKO LECHIA!
7 września 2022, 22:12 / środa
100 baniek ....hehehehehhe....a jaki majątek trwały jest w tych 100 bańkach.....??????
7 września 2022, 22:18 / środa
30 baniek długu :)
8 września 2022, 08:56 / czwartek
Gdybym był gangsterem to bym wydał wyrok na Adasia.
Pedał zajebany !
8 września 2022, 13:00 / czwartek
Znalezione na trójmiasto.pl, nic dodać,nic ująć, sama prawda:
Najpierw uciekł Zejer, bo niby nie może dogadać się z Żelemem.
Teraz Menda odchodzi 12 września, a LP robią spotkanie otwarte dla wszystkich 15.09 po paru latach.
Przecież to wszystko jest z góry zaplanowane.
Menda przestał płacić chłopakom co miesięczne wypłaty, które by dogadywane przez Zejera, dlatego go tam wsadzili i zmusili siłą akcjonariuszy mniejszościowych do konwersji akcji.
Teraz wszystko spadnie na Zelema, dlatego na Mende nie ma transparentu.
Menda, Żelem, Zejer, LP i wierchuszka hools - won na zawsze
8 września 2022, 14:59 / czwartek
MJLG1945, sama prawda powiadasz? A wiesz jakie są relacje między LP a Adasiem i jego banda ch...? Wiesz ile robił/i Zyga i jakie ma możliwości? Masz pojęcie co próbował robić Piotr?
Czy zarejestrowałeś się 04.09 tylko po to, żeby pierd... kocopoły.
Taki gieroj jesteś zza monitora, to przyjdź na spotkanie otwarte i zadaj nurtujące cie pytania. Włos ci klapku z głowy nie spadnie.
A jak nie masz odwagi, to klasycznie.... wypierd...j!
8 września 2022, 15:41 / czwartek
100 baniek nawet jeżeli to obejmuje spłatę wszystkich zobowiązań Wernze i Mandziary to dla mnie fantastyka. Dla porównania niedoszły inwestor Wisły Ly Vanna miał ją nabyć za 12 mln.
8 września 2022, 15:56 / czwartek
w mediach podawali że wisła miała 81 mln długu
8 września 2022, 16:36 / czwartek
Keanoo - to wytłumacz mi jedno.
Dlaczego LP robi spotkanie dopero po 3 latach, jak juz się wyszystko wali i pali.
Dlaczego gniazdowi mieli zakaz pozdrowień dla Mandziary i nie było na niego żadnych transparentów i do tej pory nie ma.
Tylko mi nie pisz Waszych stałych dydrymałów, żeby przyjść na spotkanie to się dowiesz, albo pod gniazdo na meczu, bo te Wasze stare spiewki, sa już żenujące.
8 września 2022, 17:46 / czwartek
Borek zna Mandziarę(kogo on nie zna?).Nowy dom na Majorce.Lechia idzie na dno.Kasa zrobiona.Kogo obchodza kibice,tradycja?Czy ktos jest w stanie przejrzec wszystkie transakcje,wplywy,straty?Czy "mala Sycylia" nie pozwoli?A zresztą,za mało wiem.Dziwne to wszystko.
9 września 2022, 00:03 / piątek
@Mj

Wszystko miałeś napisane, wystarczy umieć czytać. Potrafisz?

"każdy jest frajerem kto tańczy w takt muzyki puszczanej przez mandziarową bandę."

Trafione w sedno. Aspekty, w których się różniłem z Z (ale chyba się już nie róznie). to własnie "mandziarowa banda".
Prezes niemowa, sławek "nie trzeba wzmocnien" czy pozniej też trener "wszystko moja wina" to nie są ludzie z którymi można coś zrobić. Mało tego to są słupy/dupochrony właściciela, nie są żadnym partnerem do rozmowy a już na pewno do występowania wobec nich w roli petenta. Należy odwrócić rolę i to nie powinno podlegać dyskusji, jeżeli własciciel chce ich trzymać w klubie (jego prawo) to na jakiś niszowych stołkach, niech mu pilnują siana (oczywiste prawo właściciela) w innych elementach już swoje kwalifikacje pokazali:
1)lidera mamy? mamy
2)wizerunkowa katastrofa? klub mem
3)transfery? graty
Inny temat to A.M
Tu widzę tylko dwie opcje:
1)wojna i wylanie dziecka (Lechii) z kąpielą, znów od zera ze skloconym środowiskiem i w innych czasach- to już można być pewnym ,że kolejne tysiące Lechistów mistrzostwa nie doczekają, na pocieszenie Mandziara wtopi swoje siano. Proste do realizacji wystarczy każdy mecz przerywać itd itp
2)budowanie Lechii samemu nie z Mandziarą ,a mimo Mandziarze, usunięcie polubowne lub siłowe wszystkich jego przydupasów/szkodników, zbudowanie tożsamości Lechii jako naszego klubu, nowi sponsorzy, wpływy dodatkowe z biletów (wszystko w `Lechie- mam nadzieję ,że Czarny wtedy i Ty byś wrócił na mecze u siebie? :)`) Mandziary zysk: rośnie wartośc klubu i jego szanse na odzyskanie siana (tu kwota musi być jasno podana i zabezpieczona prawnie, dostanie siano wypie...) nasz zysk chyba oczywisty.
Kto się tego podejmie?
Są chętni proszę? jeżeli nie to plan jest, warunkiem jest 100% wsparcie wszystkich, jeden cel, jeden plan, JEDNOŚĆ!
Inaczej pozostaje smęcenie jak to jest chujowo, jakie chujowe LP itd. Naprawdę? Lepiej się poddac niż podjąć rękawice na własnych zasadach?
9 września 2022, 11:18 / piątek
@edwinsopot Ale właśnie problem jest w tym, że od kilku lat tak próbujemy robić, by budować Lechię "mimo Mandziary". Ale on nie myśli o takich zyskach jak Ty piszesz, tylko na szybkiej chochsztaplerce, więc jakie mamy skutki tego "budowania"? Wszyscy jeszcze bardziej uwikłani w jego machloje.
9 września 2022, 12:04 / piątek
Keanoo - i co nie potrafisz odpowiedzieć na trudne pytania, nabrałeś wody w usta.
Czyli wychodzi na to, że jesteś zwykłym frajerem do szczania.
9 września 2022, 14:14 / piątek
Edwin. Do kogo apelujesz o jedność? Do zielonej? No to może ma to sens. Bo jak szerzej to szczerze wątpię aby to się udało. Zwłaszcza w roku wyborczym. Ale jak do zielonej to próbuj. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Ale frekwencja na innych trybunach nie wzrośnie dopóki swoich rozgrywek i wewnętrznych i ideologicznych i bzinesowych nie wyniesiecie poza stadion. I będziecie je załatwiać bez barw klubowych na sobie. Weź Edwin zrób zrzutkę na badania opinii społecznej w GDN z kilkoma pytaniami : Co to są Lwy Północy? Jak oceniasz kibiców Lechii Gdańsk? Kto to jest Żelem? i jakieś inne. Ja Ci wpłacę. W innym wątku Ci pisałem - tu nie przejdzie styl lat 80-90. Będzie pusto na trybunach, będzie pusto w kasie, będzie pusto w kolejce inwestorów. I będzie Mandziara. On nie jest miękką fają, jaką był Kuchar. Będzie do wtedy, kiedy wyjście mu się nie opłaci.
9 września 2022, 17:19 / piątek
Ok to po kolei. Zaznaczę, że wypowiadam swoje zdanie i nie wiem do końca czy Zyga i LP mają analogiczne, jeżeli nie to sam chętnie poznam różnice
@savitalitius @drugi (kolega nie zapamiętałem nicku a pisze w tel)
Do teraz było z Mandziarą, a w zasadzie to Mandziara robił co chiał, czy sam czy za pośrednictwem prezesa niemowy czy jakiejś innej Pani, robił Mandziara. Widzę to tak Mandziara jest włascicielem i nadal nim będzie do czasu gdy:
1.nie znajdzie ktoś z kwotą 70-100milionów
2.Lechia nie upadnie
Mandziara ze swoim ludzmi sam realizuje opcje nr2, dlatego moim zdaniem twarde stanowisko i przejęcie realnej władzy i odpowiedzialności za Lechie, a niech on sobie wyznacza ludzi do kontroli by mu się zgadzało $. Trzeba wyje... tzn podziękować wszelkim nieudacznikom wprowadzić szeroki w swoim zakresie plan naprawczy obejmujący niemal wszystkie aspekty funkcjonowania klubu. WIZJE którą kupi i Pan Mandziara i Pani sprzątaczka i Pan trener i Pan piłkarz i Pani z marketingu i Kibic z żółtej i Kibol z zielonej. W tym aspekcie myślę o JEDNOŚĆI
Nie muszę robić żadnych ankiet i badań jestem z wykształcenia socjologiem i wiem doskonalę jaki jest odbiór stowarzyszenia. Jestem też kibicem, dla niektórych kibiców kibolem a dla niektórych kiboli kibicem, wydaję mi się, że potrafię uwzględnić tok rozumowania wszystkich stron.
Silna, transparentna Lechia z WIZJĄ , POMYSŁEM na najbliższe trzy lata, REALIZOWANYM OD ZARAZ i RAZEM. Tak to widzę, a że dla kogoś to utopia... o każdym swoim pomyśle tak słyszałem a każdy został zrealizowany. Pozdrawiam
10 września 2022, 10:49 / sobota
Edwin. Żeby mieć jakikolwiek odbiór Stowarzyszenia to musisz mieć wiedzę, że taki twór istnieje. A z tego sobie sprawę zdają nieliczni. Zresztą jego działalność jest nastawiona na określoną grupę kibiców, w której jak rozumiem nie ma jedności do której nawołujesz. Dla mnie Lwy Północy nigdy nie były, nie są i nie będą w obecnym kształcie stowarzyszeniem WSZYSTKICH kibiców Lechii. Co do Twoich pomysłów to nie wiem na czym ma polegać REALNE przejęcie władzy w Klubie. Jak chcesz go zmusić do wpisania takich a nie innych ludzi do KRS jako Zarządu. I co to niby mają być za ludzie? Ci których wskażesz Ty z Zygasem? I może Animagiem? Lepiej nie pisać takich rzeczy, bo jeszcze ktoś uwierzy, że to wykonalne. Że zielona wymusi takie zmiany? Tu tylko pusty śmiech mnie ogarnia. Nie chcę analizować tego, co się dzieje na tej trybunie. Jak już napisałem nie mój cyrk. Ale proponuję przypomnieć sobie historię najnowszą u byłej przyjacióki z Krakowa, klubu z Chorzowa i nieodgległej Bydgoszczy. Zacznj Edwin porządek od podwórka, z którym się tak identyfikujesz. O resztę kibiców się nie martw, oni chodzą na mecze bo chcieliby miło spędzić czas a nie być tłem dla jakichś rozgrywek ideologiczno-biznesowych kilku panów. To nie są barany do strzyżenia. Krótkoterminowo frekwencję może to poprawić dobra gra, docelowo jak ma być 15 000 + na każdym meczu zmiany szersze, mające przynieść to, o czym piszesz (w kontekście jedności). Ale to się tak nie da, że jedni się cofną, a drudzy będą dalej robić swoje jak wcześniej. Łączy nas Lechia, ale inne sprawy dzielą bardziej niestety.
10 września 2022, 12:58 / sobota
1) wole ludzi przekonywać do argumentów niż do czegos zmuszać, to trwalsze rozwiązanie
2)mówisz personalnie o mnie zygasie animagu i to jeszcze w odniesieniu do rekinów bez ości. To już pokazuje ze nie masz pojęcia o czym gadasz. Ale jak już temat poruszasz to się zainteresuj jakie kompletencje, osiągnięcia, wiedzę i umiejętności oraz co robią poza Lechia maja osoby które wymieniasz a potem skonfrontuj z urodzonym prezesem niemową i innym pracownikami Pana Adama. Możesz się bardzo mocno zdziwić
3)moim zdaniem oczywiście lepiej się porozumieć z A.M tylko z nim jest sens rozmowy, ale jeżeli nie to zapewne się znów zdziwisz co mogą kibice i trudno jeżeli to ma wyglądać tak jak wyglada to...
4)pan A.M już pokazał ze ani on ani jego pracownicy żadnej wizji nie mają, na teraz klub sam zmierza w stronę samozaorania, nie widzę po jego stronie wielkiego ryzyka, a potencjalnych zysków mnóstwo
5)stowarzyszenie jest z reguły dla tych najbardziej zainteresowanych a nie dla ludzi których jedyna aktywnością jest krytyka wszystkiego i to najlepiej zza monitora, bo tak łatwo i bezpiecznie
6)kim Ty w ogóle jestes?jedziesz personalnie, zestawiasz niby niechcący z jakimiś skurwialymi przykładami, co mnie na przykład obraza, wiec albo się przedstaw albo staropolskie
10 września 2022, 16:07 / sobota
edwinsopot, ludzie są sfrustrowani bo w Lechii dzieje się źle i wielu z nas nie ma pojęcia co można zrobić by to naprawić. Ty, z tego co piszesz, masz jakiś plan na ogarnięcie tego burdelu więc każdy chciałby się dowiedzieć jak konkretnie pozbyć się tego sk....a Adasia z klubu. A stowarzyszenie zawsze było postrzegane jako przedstawiciel i zarazem głos kibiców i brak otwartej krytyki dla działań Mendy budzi duże zdziwienie...
10 września 2022, 16:46 / sobota
Oczywiscie, że mam plan. też oczywiste ,że mogę tu napisać same ogólniki przynajmniej na dziś. Nigdy nikogo nie krytykuje gdy nie widzę lepszych rozwiązań. Jego zarys przedstawiłem w klubie, jedynej osobie której tam ufam i którą znam kilkanaście lat. Mowa o początku sierpnia, dziś trzeba sporo uaktualnień ale sedno bez zmian, da się to zrobić.
Temat się rozbił wtedy gdyż Zyga chciał bym plan skonkretyzował i przedstawił na zarządzie czyli do oceny min Panu Żelemowi. Nie wypaliło przeze mnie. Po prostu nie widzę możliwosći występowania w roli petenta wobec człowieka którego bym we własnej firmie nie zatrudnił w roli ciecia. W pierwszej chwili nawet brałem takie rozwiązanie pod uwagę ale wraz z upływem czasu i kolejnymi kompromitującymi klub (i samych siebie)działaniami zarządu, odpuściłem. Nie mam żadnej motywacji finansowej i nie będę robił z siebie debila i firmował własnym nazwiskiem gdy jakiś skrajnie niekompetenty człowiek będzie miał możliwość wszystko zniweczyć na zasadzie nie bo nie. Dlaczego nie ma jazdy z A.M ? Bo nie ma opcji B (co ważne w tej chwili). Mój plan jest taki by z Lechii zrobić klub transparentny i dobrze zarządzany z jasnymi celami, mianowicie mistrzostwem Polski w ciagu trzech lat (wtedy i nowy własciciel z innej pólki się znajdzie) Nie dam gwarancji, że będzie mistrz bo to sport, ale chodzi o to by obrać jasny kierunek, by każda kolejna decyzja była zarówno uwarunkowana w realiach finansowych jak i podporządkowana celowi sportowemu, by każde działanie było zrozumiałe dla kibiców, by stworzyć/odtworzyć modę na bycie kibicem LECHII i bycie piłkarzem Lechii ,itd , itp (jak w pierwszym zdaniu) W poniedziałek według mnie rozstrzygną się losy klubu, obecny schemat moim prywatnym zdaniem się wyczerpał. Dodam tylko, że wkurw i troska nie upoważnia do pewnych zachowań
10 września 2022, 16:54 / sobota
To prawda,nie wszystko można tłumaczyć nerwami. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam.
10 września 2022, 17:52 / sobota
Edwin,
Zgadzam się z Twoim podejściem, jest tylko jedno ale...zakładasz ze AM odda władze w klubie. W to nie wierzę. Niestety jemu nie można zaufać. Przyklad. Konwersja długu miała pomóc w finansowaniu klubu. Efet. Zmarginalizowano mniejszościowych a extra finansowania, oprócz zabiegów w księgach finansowych nie widać. Przekręt. Nikt poważny nie wsiądzie na fotel prezesa jeśli RN może go po 3 miesiącach odwołać, bo może. Coś się nie spodoba i fru. Zobacz kto siedzi w RN.
Bierność przez ostatnie 3 lata pewnych środowisk też nie wystawi najlepszego świadectwa. Żeby była jasność, nie marydzę zwracam tylko uwagę na pewne pkt.
Sorry za ew. błędy pisze z telefonu
10 września 2022, 17:56 / sobota
Edwin, jedno wielkie LOL na to, co piszesz. Prawie się kawą oplułem. Jeden pan z drugim panem w zarządzie nie może się dogadać a Ty chcesz być emerytowanym zbawcą Lechii o którym zielona będzie śpiewać pieśni dziękczynne. Masz plan, ale tak tajny, że chyba sam go nie znasz. A poważnie to raczej ten numer nie przejdzie ani za Mandziary ani innego właściciela, żeby trybuny (w takim stanie jakie są) decydowały kto będzie rządził klubem. I powiem Ci, że za chwilę Ty usłyszysz, żebyś wypierdalał. Nie ode mnie, bo jak napisałem, bawisz mnie swoją mitomanią. Żyj dalej w swoim świecie. Dla mnie pewien etap Lechii skończył się na początku meczu z Akademiją, a nowy się dopiero zaczyna. Jak zwykle jest chaos na początku ale coś z niego wyjdzie mam nadzieję. Z nowym rozdaniem, na trybunach też. Daj na mszę Wąsowiczowi, może coś zaradzi wczesniej :D. No rozjebałeś mnie z tym Planem Edwina ...LOL, znowu sobie przypomniałem ....i rechoczę...Dzięki, łatwiej mi się znosi wynik z Wrocławia.
10 września 2022, 18:13 / sobota
Ja dobrze słyszałem, że jutro w canal+ Mendziara będzie ?
1 ..... 14 15 16 17 18 ..... 20
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.518