Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 3/20

21 grudnia 2014, 20:47 / niedziela
Gadania
Tez mam bardzo niska opinie o nim.Jego prezesura to uznanie faktów.Lepszy on i niemiaszek, czy Kuchar?Oddanie klubu w ich ręce juz się odbyło rok temu.(lepszej opcji nie było)I juz nic nie poradzimy. Lecz teraz sukces, czy upadek to będzie jego zasługa. W końcu jest ktoś komu będzie można bić brawo lub psy wieszać. I to moje marzenie by robić to pierwsze.

Mężczyznę poznaje się po tym jak kończy,nie jak zaczyna
MANDZIARA miej JAJA......
21 grudnia 2014, 22:54 / niedziela
Rysiu Robakiewicz juz odpalony ,nie spodobał sie madziarze bo nie wstawiał jego zawodników a robił wyniki:)Rysiu miałeś jaja dziękujemy:)
21 grudnia 2014, 23:29 / niedziela
marioviking,nie ty będziesz mnie kultury uczyl.Będę pisal,co będę chciał i żadna cipa z tego forum mi nie zabroni.Panial?!
21 grudnia 2014, 23:49 / niedziela
Czarny
Ja, Cie nie chce kultury uczyc.Mam dzieci od tego .
Kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie tutaj i pewnie jest wielu madrzejszych od Ciebie i ode mnie
Ale czlowieku miej godnosc i trzymaj pewien poziom
21 grudnia 2014, 23:55 / niedziela
lechia75
Skad te wiesci?
Jesli to prawda to dalej zle sie dzieje.....
21 grudnia 2014, 23:59 / niedziela
Poziom,czego?
Tego forum?
Już dawno to forum nie przypomina Lechijnego.

Lechia,piszemy wielka litera,nawet,jeśli ktoś ma tak zjebany nick.
22 grudnia 2014, 00:12 / poniedziałek
Czarny68
Jesli Ci nie odpowiada poziom tego forum to daj sobie na wstrzymanie.
Po co dyskutowac z ludzmi ktorzy nie dorastaja Ci intelektem...
22 grudnia 2014, 06:51 / poniedziałek
mariowiking:
idź kurwa na dorsze jak nie masz śledzi pod ręką, a nie wkurwiasz starszyznę....
22 grudnia 2014, 09:12 / poniedziałek
He,he,he naprawde dobre.
i skonczmy na tym ,bo odbiegamy od tematu
26 grudnia 2014, 01:23 / piątek
Uwaga! Do końca roku zostało 5 dni, a my.nie mamy dyrektora sportowego. Zaraz otwiera się okienko transferowe. Kto ma wszystko załatwiać? ?? Błazinski, czy Kowalska?
26 grudnia 2014, 07:46 / piątek
marioviking: Nie pierdol Czarnemu o kulturze i opuszczaniu tego forum, jakie - kurwa - masz do tego prawo?!
To forum zjeżdża jeśli chodzi o poziom merytoryczny. No, ale trudno.

I na koniec jedno hasełko dla Ciebie dotyczące i Kibiców Lechii i kultury:

"Kulturalni kibice,
Sędzia huj!"

Pozdro dla niekumatych
29 grudnia 2014, 22:15 / poniedziałek
2 stycznia 2015, 16:51 / piątek
z przegladadu sportowego

Do udziału w nim zaproszono trzy kluby ekstraklasy - Lechię Gdańsk, Piasta Gliwice oraz Pogoń Szczecin, pierwszoligową Flotę Świnoujście, pełniącego rolę gospodarza czwartoligowego Gryfa Słupsk, a także zespoły wystawiane przez stajnie menedżerskie. Swoją drużynę skompletowała Fabryka Futbolu, a także Mariusz Piekarski. I w tych teamach nie zabraknie zawodników znanych z boisk ekstraklasy.

Awizowany jest udział m.in. Macieja Gostomskiego, Huberta Wołąkiewicza, Dariusza Formelli, Bartłomieja Pawłowskiego, Karola Linettego czy Pawła Buzały (Fabryka Futbolu) oraz Konrada Jałochy, Daniela Łukasika, Ariela Borysiuka, Jakuba Wawrzyniaka i Macieja Makuszewskiego (Piekarski Team).

pawłowska, łukasik, borysiuk, makuszewska wypiedalac z Lechii jak zagracie przeciwko Lechii
5 stycznia 2015, 14:55 / poniedziałek
WM: A jeżeli chodzi o Joaquima Machado. Andrzej Juskowiak mówi, że nie miał z tym nic wspólnego. Pan w innych mediach mówił, że Machado, to nie Pana pomysł, tylko właśnie Juskowiaka.
AM: Było tak, że Andrzej Juskowiak poleciał do Portugalii na rozmowy z trenerem Machado. Juskowiak był zdania, że Machado jest dobrym trenerem i że trzeba go zatrudnić.
WM: Czyli znał go?
AM: Znał go absolutnie. Specjalnie poleciał do Portugalii na rozmowy z Machado. On także sondował rynek portugalski, bo zna go najlepiej. Wydaje mi się, że nie powinien się z tego wypierać.

A więc frajer z portugali będzie teraz latał niczym lotka tenisowa między mandziara i juskowiakiem bo nikt się nie przyzna do jego zatrudnienia.. myślę że machado przyszedł z dworca, wszedł do klubu, przypadkiem trafił do sekretariatu gdzie leżał kontrakt inblanco który własnoręcznie podpisał wpisując w pozycji posada trener.

WM: Zapytam też o kwestie tożsamości. Czy wy, poza oczywiście kwestią biznesu, który tutaj robicie, utożsamiacie się z Gdańskiem, klubem. To nie jest Pana pierwsza historia w tej randze, bo pamiętamy także przygodę z Wisłą Kraków. Po co Panu ta Lechia skoro wygrał Pan trzy miliony złotych z krakowskim klubem w sądzie?
AM: Wygrałem trzy miliony złotych, ale są jeszcze dwa, trzy procesy w toku.
WM: Będzie miał Pan więcej?
AM: Będzie troszeczkę więcej. Lechia to klub z tradycjami i warto w to inwestować.

pierdolony, widać bardzo lubi się bawić w sądzie gdzie goli równo.. oby tylko potem Lechia nie była na miejscu Wisły z tymi dwoma trzema procesami w toku..
5 stycznia 2015, 22:31 / poniedziałek
Jeszcze trochę i bedzie temat, nie, kto znalazł Machado, ale temat kto go zwolnił?! ;)
Wuefista robi teraz dobry wynik u siebie. Dla mnie po prostu był to trener NIE DLA LECHII W TYM MOMENCIE i tyle. Latem spieprzono sprawę na wszystkich sportowych frontach, takze w temacie sztabu szkoleniowego.

TYLKO LECHIA!
13 stycznia 2015, 23:24 / wtorek
Porównując wypowiedzi mandziary z Radia Gdańsk i tymi, które padły w rozmowie z Sucheckim widać, że Pan Suchecki pięknie i jakże elokwentnie podrasował umiejętności wypowiadania się obecnego prezesa Lechii :) i to oczywiście nie jest już pierwszy raz, kiedy Kacper służy swoim talentem słowotwórczym panu mandziarze ale powiało nowością w jednym z pytań, w którym Pan Suchecki jest pewien o tym, że transfery zawodników ze stajni Piekarskiego są najlepsze ( Kacajew, Sadajew, Jagiełło, Stolarski...- tych chętnie Mario Piekario zapomina i red. Suchecki )
co do Machado, się cholera Panowie przerzucają tematem ale jeszcze za chwil parę mandziara dojrzy do tego, że przecież on był przeciw jego zwolnieniu.
Jaki on jest mądry i uczony marketingowo i na pewno ukończył zarządzanie (czy ktoś wie jakie on w ogóle szkoły pokończył ?) - z resztą czym on w Klubie musi zarządzać skoro jest taki ład korporacyjny.... wiecznie nikogo nie ma, nie ma osób, które są decyzyjne. Pozostaje i tak nadal kwestia jaką rolę obecnie pełni Blałaziński po tym jak stracił stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej Lechii.
jak dla mnie to mandziara jest zwykłym arogantem marketingowym aby nie walczyć o najlepszego sponsora jakim jest Lotos w polskiej Ekstraklasie, Lotos nie jest inwestorem, który chce zarabiać na handlowaniu zawodnikami, tylko finansuje pewien byt Lechii; zapłacone rachunki, kary finansowe i wynagrodzenia dla naszych gwiazdorów, a co jest najważniejsze to kasa zawsze była na czas co jest ewenementem jak na polskie standardy. Lotos wymaga jedynie od nas mądrego wydawania tych pieniędzy i moim zdaniem akurat to panu mandziarze nie odpowiada. W kolejnym już wywiadzie mandziara deprecjonuje znaczenie Lotosu dla Klubu.
14 stycznia 2015, 00:48 / środa
Wg moich informacji. Współpraca z Lotosem nigdy nie polegała na płaceniu na pierwszą drużynę, transfery itp. Lotos od zawsze ma swój projekt (Biało Zielona Przyszłość) i na nią wkłada kasę i ogólnie na szkolenie młodzieży. Z pierwszą drużyna ma wspólne tylko logo na koszulkach.
14 stycznia 2015, 10:40 / środa
Uwaga, link do sport.pl. Chciałem zrobić przedruk, ale jakiś forumowy geniusz wymyślił sobie ograniczenie do 5 tysięcy znaków i ni chuja nie da się tego normalnie zrobić. Musiałbym 5 postów stworzyć.

Zatem kto chce, ten przeczyta. Jest to wywiad z Mandziarą. Dość ciekawy.

odnośnik
14 stycznia 2015, 10:49 / środa
Który to wywiad jest już w wątku "Lechia w mediach"
14 stycznia 2015, 10:51 / środa
Tak, prawda. Przegapiłem. Tak to jest, jak się wątki pokrywają tematami.
14 stycznia 2015, 12:21 / środa
"Przegapiłem" - tak to jest jak forum przegląda się wybiórczo. Nauczka na przyszłość.

Aby było w temacie - nadal złotousty mEndziara mnie nie przekonuje.
Facet dość długo siedzi w piłce, a wykonuje ruchy transferowe jak dyletant. Widmo zarobienia kasy przesłoniło dobro drużyny i klubu. W tym okienku trochę się ogarnął. Zobaczymy co przyszłość przyniesie.
14 stycznia 2015, 13:50 / środa
Byku
to, że artykulik jest podrasowany to swoją drogą, ale Twoje podsumowanie transferów jest mocno naciągane...

Jagiello-wypoż.
Sadajev-dobry grajek,chora głowa(a na to wpływu Piekarz nie ma)
Kacajev-dziwnym trafem większość zawodników wypowiadało się o nim w samych superlatywach, słyszałem parę głosów, że nasz najlepszy obecnie zawodnik), nie dostał nawet minuty kurwa!
Stolarski-melodia przyszłości, ale przecież jak nie zaliczył 8 asyst w rundzie jesiennej to już dla Ciebie chujowy transfer.
14 stycznia 2015, 14:48 / środa
Swoją drogą z tym Kacajewem to- dziwna sprawa.Wielu go chwaliło że dobry że wymiata a nie dostał szansy-dlaczego.
14 stycznia 2015, 14:49 / środa
Bo nie był w stanie podjąć treningów w pełnym obciążeniu
14 stycznia 2015, 14:59 / środa
Czyli drugi Kolankow ?taki trochę.
14 stycznia 2015, 17:04 / środa
buziek
brednie, trenował normalnie tylko co chwile dostawał zjazdy psychiczne w postaci ciągłego odpalania lub wpuszczania po 1-2 treningach pierdolców w postaci Malbasicia i innych miernot.Chłop nie trenował z pełnym obciążeniem, a siedział na ławce rezerwowych...?bez jaj
14 stycznia 2015, 17:09 / środa
Nie, nie trenował normalnie. Najpierw miał podrażnioną skórę na stopach, potem miał problemy mięśniowe, a na koniec odpuszczał treningi zgłaszając problemy żołądkowe. W pełnym obciążeniu trenował przez 5 tygodni spośród całego półrocza, a na ławce był 3(4?) razy
18 lipca 2015, 16:29 / sobota
Panie mandziara, moze by tak zalozyc konto na forum i opowiedziec jakim cudem w klubie juz niema Kevina i Colaka.. a no i "odpadu" Grzelczaka?
20 lipca 2015, 20:50 / poniedziałek
Choć Joaquim Machado od prawie roku nie jest trenerem Lechii Gdańsk, to wciąż nie może doprosić się o zaległe pieniądze z tytułu przedwczesnego rozwiązania kontraktu. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska chodzi o ok. 90 tysięcy euro, a sprawa trafiła już do Sądu Arbitrażowego FIFA.

49-letni szkoleniowiec rozpoczął pracę w Gdańsku 16 czerwca 2014 roku. Zastąpił na tym stanowisku Ricardo Moniza, który opuścił Lechię, by prowadzić TSV Monachium. Portugalczyk poprowadził gdańszczan w 9. ligowych meczach. Drużyna pod jego wodzą spisywała się bardzo przeciętnie i zdobyła w tym czasie jedynie 12 punktów.

21 września Machado pożegnał się z posadą, a na jego miejsce działacze powierzyli funkcję trenera Tomaszowi Untonowi.

"W niedzielę zapadła decyzja o zwolnieniu z funkcji trenera Lechii Gdańsk Joaquima Machado. Wraz z nim ze sztabu szkoleniowego odchodzi także asystent Tiago Oliveira. Najbliższy trening piłkarzy Biało-Zielonych poprowadzą dotychczasowy asystent I trenera Tomasz Unton i trener drużyny rezerw Maciej Kalkowski" - taki komunikat można było przeczytać na stronie Lechii Gdańsk po porażce z Pogonią Szczecin.

Już wtedy informowaliśmy o dziwnych ruchach gdańskich działaczy. Machado przez dłuższy czas nie otrzymał bowiem wypowiedzenia z pracy, co w efekcie oznaczało, że nadal jest trenerem Lechii. W kuluarach można było natomiast usłyszeć, że w klubie nie ma pieniędzy na spłatę zobowiązań wobec portugalskiego szkoleniowca.

Od tego czasu minął już prawie rok. 49-letni szkoleniowiec zdążył w międzyczasie wywalczyć z CD Tondela awans do portugalskiej ekstraklasy. Był to największy sukces w 82-letniej historii klubu. Później związał się umową z Vitorią Setubal. Do dziś nie doczekał się jednak od Lechii zaległych pieniędzy z tytułu rozwiązania kontraktu, a sprawę skierował do Sądu Arbitrażowego FIFA.

- To prawda, że wciąż nie dostałem pieniędzy od Lechii i skierowałem sprawę do FIFA. Nie chcę jednak na razie nic więcej mówić. Czekam na rozwój wypadków - przyznał w rozmowie z Wirtualną Polską były szkoleniowiec Lechii Gdańsk Joaquim Machado.

Sprawa jest o tyle dziwna, że jak udało nam się dowiedzieć chodzi o ok. 90 tysięcy euro. W Gdańsku nie kryją zaskoczenia całym zamieszaniem i przekonują, że do klubu nie trafiło na razie żadne pismo z FIFA.

- Nie posiadam żadnej wiedzy na temat zaległości finansowych wobec Joaquima Machado - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską rzecznik Lechii Kacper Suchecki i dodaje - Jeżeli sprawa została skierowana do FIFA, to czekamy na kontakt ze strony federacji. Na razie jest to tylko wersja jednej strony i ciężko jest mi się na ten temat wypowiadać.

Sprawa powinna rozstrzygnąć się w najbliższych miesiącach.

co tam mandziarka, kontrakt podpisales wiec plac ze swoich lamusie
20 lipca 2015, 20:57 / poniedziałek
Teraz z FIFA lepiej nie korespondować, zwłaszcza o kasie :)
20 lipca 2015, 21:50 / poniedziałek
Uprzejmie chciałbym poinformować, że umowy firmuje Lechia.

Może będę nudny, ale zadam pytanie sprzed roku "jaką kasę zainwestowali właściciele Lechii"?
21 lipca 2015, 10:58 / wtorek
Trochę o tym, że zarząd nas robi w chuja. Bezpieczny link do lechia.net

odnośnik
21 lipca 2015, 11:31 / wtorek
skurwysyny jebiące nasz klub, mandziara wez wypierdalaj ;/
21 lipca 2015, 11:52 / wtorek
Marcus Denero
Autor pisze, że kibica nie da się oszukać... Cały tekst świadczy o tym jak prosto się da. Odpowiedź na wszystkie pytania z tego felietonu jest jedna - NIE MA KASY. Klubowe kasy świecą pustką. Nie ma kasy na pensje dla piłkarzy ( niech któryś z szanownych dziennikarzy raczy to sprawdzić ), nie ma kasy na szkolenie młodzieży ( stąd odpalenie APLG - miało być za darmo a już chodzą ploty, że będą tylko dofinansowania - jakość kosztuje ), nie ma kasy na faktury bieżące a więc i nie ma kasy na wzmocnienia. Ważniejszym pytaniem od tego dlaczego nikogo nie kupiono jest to dlaczego leci się w kulki ze sponsorem takim jak LOTOS ??? Akcje marketingowe ??? Buhahahha - proszę niech klub przedstawi bilans tych słynnych ""#bijemyfrekwencje" - okaże się, że na żadnym z tych meczów Lechia nie zarobiła prawie wcale - wychwalany pod niebiosa przez Mandziarę dział marketingu nie wiele potrafi. Marketing to sztuka SPRZEDANIA produktu - oni póki co zajmują się PR - czyli sztuką manipulacji. Przykład ? Proszę niech klub ujawni ostatnią umowę z Cekolem - jakie to są pieniądze ? I czy na pewno całość umowy została wypłacona w środkach pieniężnych ? Niech klub rozliczy akcję Szkolne Mistrzostwa z Lechią Gdańsk - ile kosztowało postawienie kilku fotokomórek ( kto podpisał te umowy ? ) i ile korzyści to przyniosło klubowi ? Otóż drodzy kibice - jesteście robieni w konia od dawna - tylko daliście sobie zamydlić oczy pozłacanym papierem w jaki opakowano to przedsięwzięcie. Klub prowadzony jest przez ludzi którym w innym klubie wolano zapłacić duże odszkodowania ( chociaż sprawa jeszcze w trakcie ) żeby tylko odeszli, ludzi który wszędzie gdzie się pojawią zostawiają długi ( prywatne i służbowe ), ludzi ściśle związanych ze środowiskiem menadżerskim ( domagajcie się ujawnienia ile Lechia wydała w ostatnich latach na prowizje menadżerskie - dwóch Traore sie za to sprowadzi ). Z klubu usuwani są systematycznie ludzie którzy sprzeciwiają się takiemu zarządzaniu - ludzie związani z Lechią od dawna, dla których Lechia to coś więcej niż maszynka do robienia kasy. W zamian za nich trafiają: ludzie z długami, nałogami ( hazard, alko ) i podejrzaną przeszłością ( korupcja ) - ludzie oczywiście mający głośne nazwiska ale będący łatwi w manipulowaniu. Pomyślcie sami. Złóżcie fakty do kupy i nie dajcie się nabierać na darmowe specjale i fajerwerki na parkingu - zanim będzie za późno...

to co panowie, dobieramy kolejna transze z funduszu ? chuj tam ze ta kasa bedzie wirtualna..
21 lipca 2015, 11:57 / wtorek
Nie da się. Można robić wałki i kibic nie ma na to wpływu. Ale oszukać się go nie da, bo kibic jest świadom problemu.
21 lipca 2015, 12:01 / wtorek
No cóż raz już to przeżyliśmy .Trzeba stworzyć sytuację aby zaczęli patrzeć na nas inaczej.
Drużyna rezerw powinna być utrzymywana przez miasto tak by w razie czego startować od 3-ligi nie od a-klasy.
21 lipca 2015, 12:16 / wtorek
Niech im się nawet nie śni ( w magistracie, zarządzie czy gdzie tam jeszcze ) ,że w razie "W", znów będziemy zbierać do puchy na stroje czy picie dla zawodników.
My Lechię wyciągnęliśmy z piłkarskiego szmba i Ona tam już nie wróci; jedynie rządzący mogą tam zostać wykopani Naszymi butami
22 lipca 2015, 10:05 / środa
Siara Panie Mandziara.
Nie wie Pan co sie w Pańskim klubie dzieje ?
Wszystkie media piszą o Lechii jako o klubie który nie płaci w terminie za zawodników
(Pawłowski Mila kto jeszcze A PAN MÓWI ŻE NIC O TYM NIE WIE ?

NIE ŻYCZĘ SOBIE TEGO P. MANDZIARA
CZY PAŃSKI SZEF O TYM WIE.
NIECH PAN UWAŻA BO MY PATRZYMY I ZACZYNAMY MYŚLEĆ
22 lipca 2015, 11:11 / środa
kiedyś napisałem o tym gościu (Mandziara) " Szara eminencja naszej piłki" on taki był jest i będzie
22 lipca 2015, 11:59 / środa
Juz pisalem, ze kto wierzy temu osobnikowi sam sobie szkodzii.W kazdym klubie gdzie sie pojawiał byly klopoty,afery i niesnaski.Byli wśrod nas tacy co sie oburzali gdy krytykowano Mandziarę.Gdzie jestescie Panowie?Kibice od podstaw budowali na nowo wizerunek klubu a takie przybłędy jak on go niszczą.Gdyby to była nieprawda to powinien zdementowac stanowczo a tak wycieraja sobie gębę naszą Lechią.
22 lipca 2015, 12:28 / środa
Przepraszam ale czy Lechia już spadła albo na to się zanosi bo jesteśmy w dole drugiej ósemki ? Wystarczyła porażka z Cracovią i już szukanie winnych. Nadmieniam, że w 1 kolejce ubiegłego sezonu Zawisza wygrał z Koroną 2:0 a GKS Bełchatów 0:1 z Legią . I urwa jakieś wnoski się Wam nasuwają ? :)

Najciekawsze jest to, że jakby Mila i Buksa wykorzystali swoje okazje w zesżły piątek to by nie było tego całego p..lenia. Zaznaczam że nic mnie nie łączy z obecnym ani byłym zarządem Lechii jakby ktoś mnie o to podejrzewał.
22 lipca 2015, 12:51 / środa
szkoda że cię nie martwią wszystkie te podejrzane działania koło Lechii.. no ale skoro taki adwokat mandziar jesteś to powiedz mi gdzie wykupiony Colak, czemu odszedł Grzelczak.. i po chuj w pierwszym składzie gra kaleka Łukasik.

Czekam
22 lipca 2015, 13:11 / środa
On ma bardzo dużo racji.
W szeregach biało-zielonej braci nastąpił wszechobecny płacz. I to tylko dlatego, że pękł balonik, który sami sobie pompowaliście, bo tu już ligi prawie nie trzeba było grać - skoro mistrzem i tak będzie Lechia. Dostaliście kubeł zimnej wody i tyle.

Czemu odszedł wieczny rezerwowy ? Odszedł, bo nie grał. Raz w czas końcówki spotkań. Czasem coś wpadło w okno, pozostałe 90% w okna.. Panu Bogu.
Za niego przyszedł Mak, i to źle? Jeden z najlepszych skrzydłowych "młodego" pokolenia. Szybko zapomnicie o Grzelczaku.

Czemu w 1 składzie gra Łukasik.. Przepraszam bardzo, a ile razy on wyszedł w 1 składzie ? co mecz? co tydzien? Wyszedł z przymusu, zapewne w Poznaniu nie powącha już murawy. A jak do optymalnej formy dojdzie Maloca, to już wgl przepadnie. Już nie wspominając o tym, jak wróci Gerson..

Dlaczego nikt nie ma o piątek pretensji do wielkiego kapitana, który z 4 metrów głową nie trafia w światło bramki ? Przecież to była meczowa sytuacja, i likwidator wszelkiego płaczu. Niestety.. Przepłaciliśmy za Milę, i teraz będziemy odczuwali tego skutki przez pare lat.
22 lipca 2015, 13:12 / środa
Kolego CzasWalki, nie jestem niczyim adwokatem. Stwierdzam jedynie, że za wcześnie niektórzy domagają się krwi. Bo czy taka dsykusja toczyłaby się gdybyśmy wygrali z Cracovią ? Z Colakiem nie wiem o co chodzi to fakt. Ale na tym szacownym forumie większość z chęcią by się go pozbyła (takie miałem wrażenie) więc w czym problem? Ostatnio z rozczuleniem przeczytałem wpis mniej więcej "Pietrowski jaki był taki był ale był NASZ" :) - znaczy co ? Ma wrócić ? Grzelczak - no strzelił gola w przegranym meczu rezerw Jagielloni. Nie wiem czy Probierz wziął go na Cypr. Zobaczymy i ocenimy za jakiś czas. Co do działań akcjonariuszy mniejszościowych - nie wnikam w to bo nie było mnie przy tym jak się nimi stawali. Ale generalnie potępiam proceder kupczenia akcjami, które ktoś nabył w de facto innym celu i byłbym zniesmaczony gdyby okazało się, że ktoś wykorzystał je do zarobku nie dając prawa pierwokupu innym mniejszościowym o sztywniejszym kręgosłupie moralnym.

Poza tym myślisz że Pani Andreasik i jej team prezesów byliby lepsi niż team Josefa ? No i skoro wywalić Mandziarę to kto na jego miejsce? Ewentualnie kto na miejsce Josefa ? Biznesmeni typu Leśniodorski i Mioduski ?

Proponuję oszczędzać energię i wykorzystać ją za kilka tygodni jeżeli faktycznie sprawy będą szły w złym kierunku. Na razie nie płakać i nie marudzić.
22 lipca 2015, 13:13 / środa
a ty się dopiero zorientowałes że przepłaciliśmy za Mile? KAżdy nam to mówił
22 lipca 2015, 13:34 / środa
Zjeba za Nick za 3,2,1..
22 lipca 2015, 13:35 / środa
najpierw to wypadałoby Mile spłacić a wtedy ewentualnie podyskutujemy czy przepłaciliśmy
22 lipca 2015, 13:54 / środa
Na miejsce Grzelczaka nie przyszedł Mak tylko jakiś Haraslin. Uważam takie posunięcie za spory błąd, bo po co nam jakiś gówniarz skoro mieliśmy dobrego, ogranego zawodnika? Mak ma być konkurencją dla beznadziejnego makuszewskiego.

Bez powodu płaczu nie ma. Na ostatnie pięć ligowych meczów przejebaliśmy cztery, a jeden zremisowaliśmy. Drużyna od początku przejęcia ją przez "trenera" brzęczka gra słabo. Ciułali punkty, ale w fatalnym stylu. Oni wychodzą na boisko i przez 90 minut nie wiedzą co mają robić. Czasem 10 metrów z piłką przebiegnie makuszewski, raz na jakiś czas szybciej zagra Mila i to wszystko. Zero ładu, zero składu. Zarząd po sezonie powinien grzecznie podziękować za pracę "trenerowi" brzęczkowi i zacząć szukać trenera przez wielkie T. Niestety brzęczek jest im na rękę, bo nie wpierdala się w politykę transferową, a i pewnie nawet skład ustala za niego ktoś z "góry". Przecież dla mandziary taki "trener" to skarb.

Do tego dochodzą jakieś niejasne sprawy związane z Colakiem czy teraz Milą. Ale oczywiście, lepiej poczekać kilka tygodni/miesięcy na rozwój sytuacji i dopiero później obudzić się z ręką w nocniku...
22 lipca 2015, 14:24 / środa
@lechiagdanska

2 dni na forum i już mędrkuje i po drugie Lechia piszemy zawsze z wielkiej litery.
Trzeba czekać na jakieś spotkanie z obecnym zarządem i kibicami, żeby parę spraw się wyjaśniło.
22 lipca 2015, 14:31 / środa
Że niby co?
Że Mak to jest piłkarz przez duże P a Grzelczak już nie?
To jest ten sam piłkarski szrot co Piotrek i co Pawłowski i co obiekt wszystkich westchnień Makuszewski.Każdy z nich jest tak samo kaleczny i nadaje się tylko góra na polską ekstraklasę.Tylko że jeden ma super pociągnięcie z woleja,drugi jest jeździec bez głowy,trzeci ma brata bliźniaka a czwarty był na rocznej wycieczce w Hiszpanii.Piłkarsko można między nimi postawić znak równości...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027