Gdańsk: środa, 26 lipca 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 4/10

22 lipca 2015, 14:44 / środa
crach czyli jak ktos komu zaufaleś Cie dyma i robi w chuja a nie masz nikogo na jego zastępstwo to.....pozwalasz sie dalej dymać?Wizerunek klubu to świetość zwlaszcza w dzisiejszych czasach a ten frajer go naraza na szwank.Chłopie nie ogarniasz tego?Nie chodzi o to czy bysmy wygrali czy przegrali jak piszesz.Słąsk twierdzi, ze nie placimy a media to rozdmuchują.Pseudoprezes twierdzi, ze nic na ten temat nie wie.No to kto ma kurwa wiedzieć - sprzątaczka w klubie?Jesli jest kompetentnym prezesem to powinien szybko zdementować lub okreslić kiedy klub ureguluje zaległości.
22 lipca 2015, 15:06 / środa
Od czerwca mam wrażenie ze wszyscy w klubie wyjechali na długie wakacje, a klucze zostawiono sprzataczce. Ta przychodzi na odkurzanie raz w tygodniu ze swoim 4-letnim wnuczkiem, którego sadza przy panelu sterowniczym Klubu Lechia,aby sie pobawił , no i ten pstryka to i tamto, czasem wyleje na przyciski soczek, navi key upierdoli czekoladą itd.
A tak na poważnie, to skoro tak naprawdę nie jesteśmy wstanie wskazać dokładnie wszystkich włascicieli akcji Lechii to tym bardziej nie bedziemy wstanie zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi....
Bez transparentności ni chuja

TYLKO LECHIA!
22 lipca 2015, 15:12 / środa
D.G. pewne rzeczy trzeba robic z głową. Weź mi napisz jak sobie wyobrażasz wypierdolenie Mandziary i i wujka Wernze. Mandziary sobie jeszcze wyobrażam - przychodzi Josef i mówi spadaj. Ale jak zastąpić Josefa ? Co do Śląska to jest to dla mnie kolejny przykład, że kasa ponad wszystko i w miłości i interesach nie ma przyjaciół. Weź mi przypomnij kim był prezes Śląska zanim został prezesem tamże ? Jeżeli nie zapłaciliśmy za Milę to jest ileś tam sposobów innych od publicznego narzekania żeby tę sprawę załatwić (zwłaszcza pomiędzy akurat tymi dwoma klubai i to w sprawie akurat tego piłkarza). Aczkolwiek śmiesznie i strasznie by było, jakby Śląsk wysłał do Lechii komornika.
22 lipca 2015, 15:51 / środa
Crach - a to powiadasz, że pracownicy Śląska i Lechii też mają jakąś zgodę/przyjaźń?
22 lipca 2015, 15:53 / środa
Cygnus-X postawił prawidłową diagnozę. BRAK TRANSPRENTNOŚCI! To jest główna przyczyna tego całego zamieszania. Ja nie czuje się "robiony w chuja" jak niektórzy tutaj, tylko raczej ignorowany. A ignorwać kibiców, to piłować gałąź na której się siedzi. Zresztą mówiłem to w czerwcu Bieniukowi i Jóźwiakowi. Jak widać nie wzięli sobie moich słów do serca
22 lipca 2015, 16:15 / środa
Einherjer - moim zdaniem obecny prezes Śląska ma jakiś żal do Lechii i gryzie rękę , która go karmiła i dzięki której jest tam, gdzie jest. Jeżeli pracownicy Śląska mają rację co do Mili to moglby sprawę załatwić w białych rękawiczkach metodami formalno-prawnymi a nie puszczać przecieki do prasy.

frgament artykułu z moim ulubionym słówkiem "podobno"

"Lechia od razu wyłożyła kilkaset tysięcy złotych, a następne kwoty miały być przekazywane przez cały rok. Ostatnia transza na konto Śląska
powinna zostać przelana w grudniu. Okazuje się, że gdańszczanie w tej chwili zalegają z wypłatą dwóch rat (termin przelewów był wyznaczony
na kwiecień i czerwiec), w sumie około 250 tysięcy złotych. Wrocławianie podobno wysyłali do Gdańska listy z pytaniem o powody zwłoki, ale
nie doczekali się na jakąkolwiek odpowiedź. Dlatego chcą, by w tej sprawie interweniował PZPN, w szczególności Komisja Licencyjna, która
kontroluje politykę finansową wszystkich klubów.
– Takie sprawy pod kątem licencji na grę w ekstraklasie będziemy weryfikować wiosną przyszłego roku. Ale w grudniu wszystkie długi muszą
być wyzerowane, a najpóźniej w pierwszym kwartale przyszłego roku. To jest warunek, by uzyskać zgodę na występy w kolejnych rozgrywkach
– informuje szef Komisji Licencyjnej Krzysztof Sachs. I dodaje: – Żyjemy w takich czasach, że prawie każdy płaci z opóźnieniem, więc nie
łudźmy się, że ekstraklasa będzie szczęśliwą wyspą. Natomiast ważne jest to, aby przynajmniej raz w roku wszystkie było uregulowane i tego
oczywiście pilnujemy."
22 lipca 2015, 16:18 / środa
kiko-7 jasne brak transparentnosci.W chuja nas nie robia tylko nie o wszystkim mówią.A raczej nie mowia nic bo maja nas w dupie..Bieniuk i Beret to figuranci i kolejni na liscie do wyplat.
crach nie wiedziałem, ze zarządy i prezesi Lechii i Śląska sa w głebokiej przyjażni.Wobec tego faktycznie powinni nam umorzyc zaległości a nie bezczelnie domagać sie kasy.Tacy przyjaciele materialisci:-)
22 lipca 2015, 16:31 / środa
d.g. Jak kasa się należy to się należy i sprawa wyjaśniona być musi zgodnie z ustaleniami. i nikt się nie każe prezesom przyjaźnić. Ale po co od razu biegać do pismaków. Komu to służy oprócz ewentualnie przezesów i managerów którzy chcieliby swojej premii? Czy Tobie by sie podobało jakby ktoś z Lechii zachował sie podobnie np. wobec Wisły gdyby zaistniała podobna sytuacja?
25 lipca 2015, 21:37 / sobota
Geniusze w klubie zapomnieli że piłka nożna polega na strzelaniu doli . A gole strzelają napastnicy . A po odejściu z klubu Colaka , Grzelczaka i Friesenbichlera nie w klubie napastnika z prawdziwego zdarzenia . I teraz zamiast na zero z tyłu gramy na zero z przodu . No geniusze , geniusze , geniusze .
25 lipca 2015, 21:45 / sobota
Na strzelaniu Goli , tam wyżej powinno być . Literówka .
25 lipca 2015, 22:39 / sobota
O P. Mandziara przegrali-znowu.A czemu -nie ma napastnika? o kurrcze zapomnieliście kupić .Podobnie jak rozgrywającego skrzydłowego (co Grzelczaka też już nie ma) ?
A co tam damy radę na wiosnę znów zabraknie jednej bramki do szczęścia.
Przecież mamy Łukasika za kilka baniek.Seba -zajechany jak nigdy świeżość -przyjdzie na wiosnę 2020.
Juve w środę Pogoń w Piątek -o kurcze dadzą radę? tak co to za problem.
LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK.
25 lipca 2015, 22:48 / sobota
gdyby brzęczek miał jaja to odpuściłby mecz z juve i wystawił na niego rezerwy rezerw (to byłby ewenement na skalę światową.. klub wręcz błagający o takiego przeciwnika koniec końców odpuszcza mecz).. zdobyć trochę świeżości podstawową "18" i w piątek grać o życie Lechii jak i posadę brzęczka.. tylko czy on nie leci przypadkiem w poniedziałek ?
26 lipca 2015, 00:09 / niedziela
Oby...
I nie opchodzi mnie kto wyjdzie z Juve ,ale jak zagraja nastepny mecz o punkty....
26 lipca 2015, 00:12 / niedziela
"obchodzi" przepraszam za blad
26 lipca 2015, 00:38 / niedziela
Ale z Juve gramy o wyjście z grupy czy o honor?
26 lipca 2015, 02:08 / niedziela
baraże o darmowy przejazd na Kole na jarmarku no i o uśmiech poklepanie po pleckach przez prezesa Adasia ;)
28 lipca 2015, 14:57 / wtorek
Coraz wyraźniej widać, że ostatnie działania obecnego zarządu to jawny sabotaż.
Wyczyścili kasę klubową i teraz dążą do konfrontacji by mieć powód aby się zwinąć.
Zwykłe "wypierdalać' już nie wystarczy. Może czas by się tym zajął prokurator?
Ech, a przez chwilę myślałem że będzie lepiej/normalniej.
28 lipca 2015, 15:40 / wtorek
Ludzie ogarnijcie się. Jak coś wiesz to że tak się wyrażę donieś do prokuratury bo to Twój obywatelski obowiązek. Weź mi powiedz ile było w kasie Lechii jak odchodził Kuchar oraz czy są chętni aby odkupić pakiet Lechii od większościowego akcjonariusza i wpompować w ten klub miliony ? Jakoś nie słyszałem żeby się kolejki ustawiały.

Dwa przegrane mecze i tyle bluzgów i hejtu. Czy to jest jakaś zorganizowana akcja? Do lidera tracimy raptem 6 punktów (po podziale 3) i mamy jeszcze 28 (+7 po podziale) meczów żeby to nadrobić :)
28 lipca 2015, 15:43 / wtorek
a jakie widzisz przesłanki że będzie lepiej crash ? Atmosfera zjebana, grają pizdy pokroju łukasika a ludzi którzy naprawdę godnie się prowadzą i coś sobą reprezentują pokroju Lekovica odsyła się do rezerw.. chociaż przydałby się zespołowi.. skoro klub jest taki kurwa czysty to czemu niema oficjalnego stanowiska w sprawie machado, kasy za mile czy informacji że brak kasy na wypłaty ?
28 lipca 2015, 15:48 / wtorek
Zarzad odsyla do rezerw.
Nie mamy juz trenera , nawet marionetki?
28 lipca 2015, 15:48 / wtorek
O braku kasy na wypłaty to coraz glosniej sie robi. Mnie doszly sluchy ze wypłat w tym miesiącu jeszzcze nie bylo. Stojan zaległą podobna ma już druga jeszcze chwilkę i będzie mogl wystapic o rozwiazanie kontraktu. A to nie bedzie tak jak w Wisle ze ktos tam zostanie z sentymentu.
28 lipca 2015, 15:50 / wtorek
Mi nie chodzi o to, żeby wypierdolić wszyskich bo wtedy nie będzie niczego :) Wywalić zarząd albo trenera jest łatwo - pytanie kogo szanowne towarzystwo proponuje w zamian na tych stołkach (o zmianie właściciela nie piszę bo to inna gra jest) i jaka kolejność wypierdalania (poza tym tytuł wątku nieaktualny, Juskowiak już chyba wypierdolony :)). Czy najpierw Mandziara ma wypierdolić Brzęczka czy Wernze Mandziare a Brzęczka wypierdoli nowy prezio (kimkolwiek by nie był).
28 lipca 2015, 15:52 / wtorek
no to jak kasy nie ma na wypłaty to i tak grają wedle powiedzenia jaka płaca taka praca a i atmosfera c..jowa ale o tym już pisałem ze tak jest ale nikt mi nie powiedział ze to brak eci-peci ma na to wplyw.
28 lipca 2015, 15:53 / wtorek
@crach pare dni temu pojawileś sie na tym forum jako nieoficjalny rzecznik zarządu.Wiec napisz mi konkretnie ile obecnie pieniedzy jest w kasie Lechii?
Bo ja wiem na pewno, ze nasz dług sie powieksza i jest o wiele wiekszy niz za Kuchara.Dlaczego zarząd( kurwa zarzad!) pozbywa sie najlepszego i jedynego w tej chwili na poziomie lewego obrońcy a zostawia goscia, ktory zawala nam mecze?
O marketingu sie nie wypowiadam bo kazdy widzi jak jest.Oprócz Ciebie chłopie, napisz jakie pozytywy i realne przeslanki widzisz w pracy trenera,prezesa Mandziary, pani Agnieszki z marketingu etc.
28 lipca 2015, 15:54 / wtorek
Niech wypierdalają alfabetycznie, jeśli jest problem z ustaleniem kto wpierw. Każdy, kto nie oficjalnie, ale rano przed lustrem doskonale wie, że szkodzi Lechii.
Ten płacz jak mówi się nie tylko na forum ale również wśród braci w robocie czy na osiedlu- to takie dmuchanie na zimne, bo jak historia pokazuje, potem trzeba bo takich baranach kilka dobrych lat sprzątać.
28 lipca 2015, 15:56 / wtorek
Niech miasto bierze te resztki i budować od podstaw... było jak było ale miasto jak na swoje możliwości naprawdę wspierało ten klub i nie mylić tego z miłością do tej czy innej partii.. bo z miastem zasady współpracy były klarowne i przejrzyste a teraz to najlepiej o nic nie pytać bo tajne lub nikt nic nie wie
28 lipca 2015, 16:10 / wtorek
Józek jest właścicielem wiem ze czasu mało ale może jakiś transparencik jutro na meczu po niemiecku niech będzie nawet grzeczny typu : Joseph, was passiert mit Lechia ?????....Józek na pewno jutro będzie na Vipowskich trybunach wiec parę trudnych pytań może mandziarze zadać heheheh a temu drugiemu raczej będzie nie miło...
28 lipca 2015, 16:14 / wtorek
d.g ja nie jestem rzecznikiem zarządu. Jestem w miarę cierpliwym człowiekiem który nie popuszcza w gacie po dwóch przegranych meczach a nawet jakbym popuszczał to bym się tym nie chwalił publicznie. Plotek (typu niewypłacalność Lechii) nie komentuję. Zapytaj kogoś z akcjonariuszy - powinni mieć dostęp do bilansu itp. Poza tym chyba walne było , absolutorium dla zarządu te sprawy. Lechia nie jest spółką giełdową i nie musi mieć takiej jawności jak np Ruch i prezentować raporty publicznie (do obejrzenia tu odnośnik ) ale wg mnie dział finansowy nie ma prawa odmowić udziałowcowi bieżącej informacji o sytuacji w kasie. Podrzucić Ci listę mniejszościowych czy sam znajdziesz :) ? Poza tym chyba tak źle nie jest bo udziały w Lechii to ostatnio chodliwy towar a bankruta nikt by nie kupował chyba.
28 lipca 2015, 16:33 / wtorek
Może nie jesteś, ale pieprzysz jak niedorzecznik zarządu... więc co za różnica?
Pytania i rady dla d.g. iście w jego stylu.
28 lipca 2015, 16:38 / wtorek
Przede wszystkim nie po dwoch a pieciu przegranych z rzędu(łacznie z poprzednia rundą).Teksty o popuszczaniu mozesz sobie gosciu odpuscić,Z Lechia jestem juz 4 dekadę i to nie jest placz tylko zasadna obawa o nasza Lechię.Wyniesiona z wieloletnich złych doswiadczeń z różnej masci inwestorami, działaczami i sponsorami.Lechia zawsze na tym wychodziła żle a wrecz tragicznie.I to Twoje pierdolenie kto za Mandziare czy Brzęczka jakby byli jakimis zbawcami.Ludzie zarządzajacy obecnie Lechia sa niekonsekwentni, traktuja klub jako projekt.Czy klub z wieloletnia historia, rzesza oddanych kibicow z tysiąćletniego miasta to jest miejsce na jakies pierdolone dowiadczenia?Na przyuczanie do zawodu dyletanta, który nawet piłkarzem był srednim a papierów na trenerke po prostu nie ma?I te kolejne zaciagi kopaczy z którymi potem nie wiedza co zrobic.Sam piszesz, ze Lechia nie jest na giełdzie więc argument o atrakcyjności akcji o kant dupy rozbic.Akcje w rekach mniejszościowych sa po to by uchronic własnie klub przed takimi typami jak Mandziara.I na koniec - wole płakac i marudzić przed faktem niz po.
28 lipca 2015, 16:53 / wtorek
d.g. weź poczytaj wątek o sprzedawaniu akcji przez mniejszościowych i potem komentuj moje uwagi. To że spółki nie ma na giełdzie nie znaczy, że nie można handlować jej akcjami. Mój przekaz jest taki, że jak się chce kogoś wypierdolić to powinno się miec pomysł co potem. Na razie Ty go nie przedstawiłeś. I nie mam nic wspólnego z zarządem Lechii.
28 lipca 2015, 17:10 / wtorek
Jednak pierdolisz faktycznie jak niedorzecznik.Ja mam miec pomysł?Jedyny, który mi sie teraz nasunął spontanicznie to....wypierdalaj z naszego forum prowokatorze.
Bez odbioru.
28 lipca 2015, 17:10 / wtorek
Pomysł jest prosty i nie jest nowy.
1. Zatrudnić TRENERA nie marionetkę, czy kandydata na trenera.
2. Trener buduje druzyne, on ustala skład na mecz.
3. Trener zgłasza zapotrzebowanie na konkretne pozycje i zatwierdza ewentualnych kandydatów.
4. Trener dobiera sobie sztab szkoleniowy.
5. Reszta eminecji NIE WPIERDALA SIĘ w kwestie sportowe.

Taki jest ogólny plan. Zamiast słowo Trener mozesz wpisać sobie nazwisko. To kwestia do dyskusji.

TYLKO LECHIA!
28 lipca 2015, 17:13 / wtorek
Jest jeden problem.Mianowicie zarząd zatrudnia osobę na stanowisko trenerskie,więc z łatwością mogą sobie znaleźć takiego turboogórka pokroju Brzęczka i praktykować Muppet Show.
28 lipca 2015, 18:20 / wtorek
Dlatego trzeba potraktować powaznie pkt 1. Zatrudnić TRENERA, a nie osobe na stanowisko trenera.

TYLKO LECHIA!
28 lipca 2015, 19:13 / wtorek
Za 90 minut (jeden z komentarzy):

"Jak Lekovic podpisze kontrakt menadżerski z Piekarskim to też będzie grać."

"Valente, Kazlauskas i Lekovic nie chcieli rozwiązać umów, a Podleśny odwrotnie nie chce podpisać do 2018r. Pewne info! "
28 lipca 2015, 20:09 / wtorek
Aimar - dzięki za ten wpis.
Wielcy menago robią sobie biznesy w naszej Lechii.
28 lipca 2015, 21:29 / wtorek
takie buty...
egzekutywa rządzi...treneiro to tylko figurant
k! ...mać! starym polskim zwyczajem powinny pojawić się taczki
28 lipca 2015, 21:43 / wtorek
d.g 4 dekady z Lechią i jeszcze się nie nauczyłeś ,że trzeba być cierpliwym.Jeżeli u ciebie ze zdrowiem wszystko w porządku to doczekasz szampana pod Neptunem.Pozdrawiam
29 lipca 2015, 01:42 / środa
Rozwiazac kontrakt z Lekovicem?!To kiepski zart. Paranoja jakas. J.bane towarzystwo wzajemnej adoracji.
Co na to nasz treneiro?? Mialem go za kogos lepszego,.Myslalem ,ze nazwisko do czegos zobowiazuje ,nawet jesli nie ma sie umiejetnosci ale to tylko marionetka jak widac......
29 lipca 2015, 10:50 / środa
Żeby tylko nie zdążyli wyjebać Lekovicia do spotkania otwartego, to są jakieś jaja co oni sobą prezentują. Ten nowy frędzel przedstawiany jako lewy obrońca jest podobno
fatalny na maxa - zrobili pralnie siana i wpychają nam jakieś podejrzane transfery. W poprzednim roku zrobili to jawnie wpieprzając 20 nieudaczników, teraz rozkładają to na całe okienko, pudrują gówno żeby lepiej wyglądało.

To o zaległych wypłatach to prawda.
29 lipca 2015, 10:58 / środa
Natomiast w sprawie Lekovicia i Podleśnego była to decyzja zarządu, która nie była konsultowana, a zostałą mi po prostu przekazana. - Brzęczek

uu nasz rzecznik przyleciał w chuja i zapomniał ustalić wspólną wersje z trenerem ? A może trener jest już tak wkurwiony, wie że jest odpalony i zaczyna pokazywać że nie wszystko było takie jak chciał?
29 lipca 2015, 11:26 / środa
No to widać ze i Brzeczek ma juz dość tego krętactwa zarządu. Atmosfera robi sie gęsta i zanosi sie na burzę z pirunami.
Swoją drogą zwróciliscie na sposób działania tzw zarządu?
Puszcza sie informację (np wykupujemy Colaka, wypożyczamy Podlesnego, Pawłowskiego itd) wszyscy przyjmują to do wiadomosci, uznają za pewnik i wtedy nastepują jakieś zakurtynowe targi, machlojki i koniec końców pojawia sie zupelnie inna rzeczywistość. Colak wykupiony, ale przez Hoffenheim, Pawłowski w koszulce PBB wraca do Gdańska, a Podleśny z Chojnic trafia do rezerw.
Niby takie zwroty akcji sie zdarzają, jednak u nas zbyt często. Czy taki styl działania godzi w dobre imię Lechii? Według mnie, tak.

TYLKO LECHIA!
29 lipca 2015, 11:51 / środa
smutno to wszystko wygląda , absurdalne działania zarządu, kłamstwa, przekłamania i niedomówienia czają się na każdym rogu
Brzęczek dzisiaj na konferencji wyglądał jak mumia, w piątek bardzo ważny mecz (pierdolić ten dzisiejszy sparing) ; kolejna porażka może skutkować dymisją obecnego trenera; tylko jaki szanujący się trener przyjdzie pracować jako atrapa przy akompaniamencie nierządu menadżerskiego
29 lipca 2015, 12:27 / środa
Problem z tym, że Brzęczkowi porażki są, przynajmniej częściowo, na rękę. Sam nie może odejść, bo straci kontrakt, więc muszą go wywalić a to jedynie za złe wyniki sportowe. Dlatego siedzi cicho. Nie wyobrażam sobie, że jest inaczej, i ma coś do powiedzenia przy tych kadrowych ruchach jakie obserwujemy (obym się mylił) - inną kwestią jest lojalność wobec piłkarzy, kibiców. Tutaj uważam, że jest wszystko ok - ale on nie jest od budowania atmosfery w szatni tylko od taktyki. A tu mu skład rozpierdolili tydzień przed sezonem. Bądź tu mądry.
29 lipca 2015, 12:41 / środa
Tiago Valente, Donatas Kazlauskas, Nikola Leković przesunięci do drużyny rezerw, bo nie zgodzili się na rozwiązanie kontraktów. Z kolei Damian Podleśny nie zgodził się na przedłużenie umowy, to też do rezerw. Marković został zatrudniony wbrew woli Brzęczyszczykiewicza i prawdopodobnie niedługo nastąpi zmiana trenera. Podobno ma być to Janek U. tylko czy da się on manipulować Beretom i Mandziarom?
29 lipca 2015, 12:49 / środa
Zmiana trenera moim zdaniem nic nie pomoże.
Klepiemy blacharkę jak silnik jest do dupy.
Probierz - źle, maczeta - źle, Brzęczek - źle
Najłatwiej jest wymienić trenera, ale wpierdalać dalej się będą i podsuwać grajków z dupy.
Zaraz ktoś powie, że dlaczego nie zrezygnuje skoro mu narzucają.
OK a co jeżeli dali chuja warte słowo, że tego nie będą robić po czym zaczęłi a gość nie chce odchodzić jak złodziej w nocy ?
Przekornie napiszę, że właśnie teraz trzeba wspierać trenera, będzie przerwa między rundami to sam odejdzie jak biały człowiek
29 lipca 2015, 13:05 / środa
To, że "wpierdalać dalej się będą i podsuwać grajków z dupy" to jest pewne jak amen w pacierzu. Powiem więcej, będzie to za zgodą nowego trenera, ktokolwiek nim będzie. Taki będzie układ.
Możemy się z tym zgadzać lub nie, ale nikt z naszym zdaniem liczył się nie będzie. Według zarządu mamy to przyjąć do wiadomości i siedzieć cicho. A najlepiej to wynieść się z "zielonej", którą zapełnią wycieczkami zakładowymi z oflagowaniem "Niech żyje nam prezes klubu".
Kibicom kopanej będzie wsio ryba co dzieje się w klubie jeżeli nowy trener zrobi jakiś wynik.
29 lipca 2015, 13:14 / środa
Jak będzie wynik to chyba nikomu to nie będzie przeszkadzać.Trzeba tylko wykonawców a tych nie ma.
Zrozumienie tego że wynik da im więcej kasy będzie znamienne.
29 lipca 2015, 13:19 / środa
Czyli od kilku dobrych lat trwa status quo w klubie. Przenosiny na PGE Arenę tylko go umocniły. Kibice niewiele mają do gadania, z małymi wyjątkami vide Hajto. Pozostaje ciągle nadzieja na lepszą grę i 3 punkty w piątek bo co nam pozostało...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010