Gdańsk: sobota, 21 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 5/12

29 lipca 2015, 20:07 / środa
Czemu nikt nie chce napisać, że to piekarski ustala skład od kiedy pojawił się w Klubie?
Ktoś się czegoś boi?
Dość, k urwa dość, patrzenia na to jak następne hieny doją z Lechii ile się da.
Piekarski, chu ju bierz tego Markowicza(to jest zmiennik dla Leko?) czy jak mu tam i spierdalaj jak najdalej, po drodze nie zapomnij o Łukasiku(mimo tego że to "za dobry zawodnik żeby siedział na ławce")
Mandziara- przesłonił nam wszystkim oczy słodkim pierdzeniem, zapomnieliśmy co pozostawiał w klubach w których był.
Kamyczek do ogródka Lwów.
Trans "mieliście być strażnikami zostaliście sprzedawczykami". Strzał w kolano? Czy przypadkiem nie jesteście mniejszościowymi?
Nie warto pojechać od razu z nazwiskami- mało było takich akcji?
Powiedzieć od razu że Sarnowski to sprzedajna dziwka. Drugi pan na S. jak chce zarobić to niech pilnuje interesów piekarni i hotelu a nie piredoli glupoty o sprzedaży akcji. Czemu ludzie nie mają o tym wiedzieć?

P.S.
Mój dzieciak zaraził się Lechią. Chcieliśmy jechać na trening w spokoju zdobyć parę autografów- jednak dowiedziałem się, że treningi pierwszej drużyny "są utajnione"
Nosz ku rwa śmiech na sali.
Oczywiście odtajniłem te parę treningów i zdobyliśmy te parę podpisów od szczerych, pozytywnie nastawionych do życia piłkarzy.
Nie po nich trzeba jechać, po trenerze też nie(nie jego wina że niedoświadczony)
Problem tkwi u góry, gdzie prawdziwych Lechistów już brak.

Z Lechią od 1983r
AVE!!
29 lipca 2015, 20:22 / środa
umówmy się że zgadzam się prawie ze wszystkim a piekarskiego jebałem od początku gdy usłyszałem o wspaniałym transferze za 700 tyś ale to nie o to tu chodzi.. osobiście jestem pewien że gdyby przyszedł do klubu ktoś z charyzmą, osiągami na koncie to takie pizdy pokroju łukasika nagle obudziłyby się i zaczęły coś grać. taki Smuda nawet, można wiele mu zarzucić ale posłuch w szatni miał, na okresach przygotowawczych jego grajki srali z bólu i właśnie kogoś takiego potrzebujemy.. tutaj nie jest potrzebny ktoś kto przybija na treningach piątki zawodnikom tylko ktoś kto bedzie ich rozstawiał po kątach i nakreślał kto jest panem a kto tylko wykonawcą.

jeśli jest możliwość to proszę edytować wątek i zmienić temat na..

MANDZIARA, PIEKARSKI, JUŻWIAK - WYPIERDALAC
29 lipca 2015, 20:28 / środa
Na łukasika nie pomoże nawet i mourinho dopóki on wie, że w Klubie jest piekarski i skład w szatni ustala od niego. Chuj z tym, że gość jest całkowicie nieprzygotowany do sezonu i mniej więcej od 12 min jest spocony i oddycha tak jak prosię przed świniobiciem
30 lipca 2015, 15:24 / czwartek
Dirk Willers złożył rezygnację

odnośnik
30 lipca 2015, 15:44 / czwartek
Coś zaczyna się dziać. Człowiek Josefa opuszcza pokład. Powszechnie wiadomo kiedy "szczury opuszczają okręt" (to tylko powiedzenie, bez personalnych skojarzeń proszę).
30 lipca 2015, 16:04 / czwartek
Willers odszedł z powodów rodzinnych.Smiech na sali,Moniz tez odchodził z powodów rodzinnych,Kuchar również przypuszczam,że jutro tak około 23 Brzęczek też odejdzie z powodów rodzinnych.
1 sierpnia 2015, 02:21 / sobota
Obym się mylił, ale wygląda to wszystko na to jakby panowie (po za Jusko, który być może rozkmnił system) wątkotytularni zainwestowali swoje pieniądze w fundusz u Wernze i ten zainwestował te właśnie pieniądze, (może nawet liczone w wartości posiadanych graczy) w nasz klub. Dokooptowali bereta i jego Qcośtam i teraz decydują, kto gra, a kto nie, czyli spośród kogo melepeta ma wybór. Taka sytuacja musi odbijać się na drużynie.

Nie chce uchodzić za bekse, ale obyśmy nie musieli się upominać o zespół rezerw...
1 sierpnia 2015, 08:56 / sobota
Zawsze to szybciej z III-do ekstraklapy niż z a-klasy.
1 sierpnia 2015, 09:19 / sobota
@mrmac czego się spodziewać jak przedłuża się długie kontrakty dwóch zawodników do maksymalnych 5 lat i przypadkiem są oni ze stajni Piekario. Nie zdziwię się kiedy Mandziarowaci zawiną się z końcem tego sezonu. Dopóki można ciągnąć kasę, ustalać skład i trenejro jest dyspozycyjny i wystawia ludzi z ich stajni bez względu na formę to będą tutaj tkwić. Do kiedy ten kabaret będzie trwał?
1 sierpnia 2015, 09:26 / sobota
No jeśli chodzi o wczorajszy skład to chyba był optymalny -no morze poza Milą za którego powinien grac Wiśnia.Ale jesli jeszcze raz zobaczę Łukasika zamiast Borysiuka to nie ręczę za siebie.
1 sierpnia 2015, 11:10 / sobota
Przeczytałem na jednym z portali komentarz bardzo interesujący :

Bardzo złe rzeczy dzieją się w klubie. Plotki o tym, że Lechia będzie klubem do prania pieniędzy przeradzają się w fakty. Pan Piekarski i Mandziara to jest mafia. Wszystko to co się dzieje od początku zaczyna się układać w całość. Kilka dni temu wyszło na jaw, że przedłużone zostały kontrakty z Makuszewskim i Borysiukiem do 2020 roku. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że mieli ważne kontrakty do 2018 roku. I o co chodzi ?Ano o to iż pan Piekarski zgarnia prowizje od każdego nowo podpisanego kontraktu, a tym dzieli się zapewne z Panem Mandziarą. Coraz więcej dochodzi głosów, że pensje są niewypłacane lub z dużym opóźnieniem. Dlaczego ? Dlatego, że Mandziara i Piekarski wydrenowali już większość zakładanego budżetu na transfery piłkarzy, których agentem jest właśnie Piekarski. Kwoty transferów, odstępnych, wynagrodzeń miesięczncyh piłkarzy są jak wiadomo ogromne. Kto z Państwa wie, że konsorcjum niemieckie, które przejeło Lechie doprowadziło do bankructwa belgijski zasłużony klub Beerschot Antwerpia ? Kto z państwa wie, że Dariusz Wdowczyk to wielki przyjaciel z czasów w pracy w Legi Marka Jóźwiaka i Mariusza Piekarskiego ? Kto z Państwa wie, że za największymi niewypałami transferowymi w Legii stoi Pan Piekarski i Jóźwiak ? Manu, Bruno Mezenga, Marijan Antolović czy Alejandro Cabral. To właśnie tych piłkarzy za ciężkie pieniądze dwójka tych Panów ściągneła do Legii, mamiąc przy tym nieświadomych i nie znających się na piłce ówczesnych właścicieli Legii firmi ITI Jana Wejcherta i Mariusza Waltera ? Ci zawodnicy nie mieli być wzmocnieniami, a drogimi transferami.
Po 3 meczach ekstraklasy zostaje zwolniony trener. Absurd jakiego jeszcze nie było. Ok drużyna gra fatalnie, ale takie rzeczy załatwia się przed sezonem, okresem przygotowawczym itd. Co ma teraz zdziałać nowy trener, cudów nie będzie i kolejny sezon w plecy.
Wszyscy zachłysneliśmy się bogactwem Pana Wernze transferami piłkarzy z nazwiskiami. To był nasz błąd. Wszystko to począwszy od przejęcia klubu miało na celu przeżucanie pieniędzy, a nie budowanie wielkiego klubu. Nic takiego nawet nie było w planach. Lwy Północy lub inni z większymi wpływami musicie zacząć działać, publicznie ujawnić i udowodnić przestępstwa wyżej wymienionych Panów, ponieważ tak wielki klub jak Lechia jest okradany i niszczony na naszych oczach.
1 sierpnia 2015, 11:27 / sobota
To co Wdowiec w kolejce do objęcia stołka? No to się wpisuje idealnie w to towarzystwo....i jeśli by doszło do czegoś takiego to pewnie kontrakt na pięć lat:)
1 sierpnia 2015, 11:48 / sobota
Najlepsze kasztany są na placu "pigal" a komentarze na pudelku
4 sierpnia 2015, 17:03 / wtorek
Zabierajcie swoje rzeczy i wypad z Gdańska i Lechii. Niedość ,że odpuściliście Colaka i nie robicie żadnych transferów normalnych i mydlicie wszystkim oczy ,że jest wspaniale.To jeszcze zamykacie wyspę klubową w Auchan.Jak chcecie przyciągać na trybuny kibiców kiedy zamykacie jedną z kluczowych wysp w markecie(za oficjalną stroną).Tam waliło sporo ludzi z okolicznych terenów nie wszyscy chcą się zapuszczać bliżej Gdańska lub kupować w necie bilet.Więc myślcie co robicie bo jeszcze jedna kropla przeleje czarę goryczy!!!
4 sierpnia 2015, 17:11 / wtorek
Pudelek RULEZ !!! JA pierdol....
4 sierpnia 2015, 17:53 / wtorek
Nieco a propos.

odnośnik
4 sierpnia 2015, 18:11 / wtorek
Duchu błagam, litości .....
4 sierpnia 2015, 18:13 / wtorek
Ale co konkretnie?
4 sierpnia 2015, 18:19 / wtorek
a to, że gdzie "oni" wszyscy byli kilka miesięcy temu ? Teraz kurwa łatwo jest ...
4 sierpnia 2015, 18:31 / wtorek
Najlepsze jest to, że wygramy parę meczów i się skończy ta nawałnica medialna, a Brzęczek stanie się bohaterem,
4 sierpnia 2015, 18:41 / wtorek
A potem znowu przepierdolimy kilka meczów i tak na zawsze zostaniemy średniakiem...
4 sierpnia 2015, 18:59 / wtorek
Lechia nigdy nie była piłkarsko czołowym klubem w Polsce. Chodziło mi o to jak zmienne są media i nastroje... w październiku/listopadzie było podobne zamieszanie po wtopionej jesieni. Na wiosnę zaczęliśmy coś wygrywać i już wszyscy o pucharach pisali.
4 sierpnia 2015, 19:18 / wtorek
Oczywiste jest to że cała negatywna atmosfera bierze się z fatalnej gry i wyników. Tak samo było jesienią po wywaleniu maczety, przypomnijcie sobie. Mandziara powinien zdawać sobie z tego sprawę i zatrudnić trenera, który z tą ekipą byłby w trójce. Brzęczek nie jest trenerem, a nazywanie go tym tytułem stanowi obrazę dla wielu ludzi wykonujących ten zawód.
4 sierpnia 2015, 21:29 / wtorek
Coraz bliżej jestem przekonania że razem ze zmianą trenera przydałby się zmiana prezesa.Jak jeszcze zabrałby ze sobą szefa skautingu i trenera bramkarzy -Lechia wreszcie była by Lechią-tą na którą wszyscy czekamy...
4 sierpnia 2015, 23:11 / wtorek
może mi ktoś wytłumaczy co to za akcja z Lekovicem , bo ni ch..ja nie kumam.,,

a my swoje
5 sierpnia 2015, 08:40 / środa
Akcja jest taka, żebyś dał piątaka...

Hajs menadżerski musi się zgadzać, inni mają grać i co zrobisz zarządowi?
5 sierpnia 2015, 09:51 / środa
W tytule powinno się dodać jeszcze Agniesie, aby w pakiecie z nimi wypierdalała.
5 sierpnia 2015, 11:01 / środa
.. i Bereta do kompletu.

Już nawet w Rumunii piszą że jesteśmy "Legia Gdańsk".
5 sierpnia 2015, 11:37 / środa
Zapominacie o jednej rzeczy " Brak Lotosu "
kład większe pieniądze niż wam się wydaje.
5 sierpnia 2015, 11:47 / środa
Klad? Moze chodzilo o quada?
5 sierpnia 2015, 11:52 / środa
ej nie przesadzajcie co wam zrobiły quady ?
Jutro ktoś każe wypier....ać serkom danio :/
5 sierpnia 2015, 11:57 / środa
Quad to dobra zabawka, a danio jest smaczny, watpie ze ktos bedzie chcial sie tego pozbyc.
Pozdrawiam.
5 sierpnia 2015, 13:16 / środa
Już? Wszyscy wyśmiali błędy językowe kolegi? Jakoś nikt nie zauważył przesłania tego posta. do kiedy Lechia ma umowę z Lotosem? Ano do czerwca 2016, i najprawdopodobniej umowa sponsorska nie zostanie przedłużona. A w maju przyszłego roku obudzimy się z ręką w nocniku. Nasz zarząd się zawinie po wydojeniu kasy na tyle ile się da, a My podzielimy los Łks, Widzewa czy innego groclinu w-wa.
5 sierpnia 2015, 14:42 / środa
W Lotosie wg mnie wszyscy decydenci myślą co będzie po wyborach a nie czy przedłużyć umowę z Lechią (zresztą już jest chyba decyzja dawno że nie przedłużą bo się przerzucili na reprezentację) :) Lechia się nie musi martwić bo ma kibiców z obu głównych ugrupowań hehe. Jak będą dobre wyniki to sponsorzy się znajdą bezproblemowo moim zdaniem i tyle.
5 sierpnia 2015, 15:11 / środa
Lotos nie przedłuży umowy z Lechią to jest raczej pewne chyba, że do końca obecnej umowy zmieni się właściciel i zarząd w Lechii, bo niestety z obecnym zarządem jest Lotosowi nie po drodze.
Co do projektu Biało Zielona Przyszłość z Lotosem będzie kontynuowany, ale pod inną nazwą
5 sierpnia 2015, 15:13 / środa
albo kopacze się obudzą (bo potencjał jest) będziemy w pierwszej trójce, pelne trybuny i sponsorzy będą walić drzwiami i oknami.
5 sierpnia 2015, 18:10 / środa
jasne...
5 sierpnia 2015, 19:12 / środa
Mandziara pokaż że zależy ci na poważnej piłce w Gdańsku, wywal przydupasa i nieudacznika Brzeczka a zatrudnij kogokolwiek mającego pojęcie o trenerce. Nie znam zespołu ktory cokolwiek osiagnął bez trenera, no może Chelsea jak ją trenował Grant ale to tylko wyjątek potwierdzający regulę.
Jeżeli Brzeczek pozostaje u nas to znaczy że nie zależy ci na budowaniu zespołu na trójkę tylko na załatwianiu własnych interesów!!!!
5 sierpnia 2015, 19:32 / środa
Dopóki mendziara będzie w klubie nie będzie sponsorów. Lotos chciał wyłożyć 12mln Energa 8mln a dziadek pendzel 20mln. Ale nie przyjechał na spotkanie ze sponsorami....ciekawe czemu.
5 sierpnia 2015, 19:55 / środa
nigdzie nie odejde
6 sierpnia 2015, 00:21 / czwartek
Nie to żebym tłumaczył nasz zarząd albo nie cieszył się ze ktoś kogoś wydymał ale to ze my nie zapłaciliśmy za Milowego jest naganne ale i cała ta liga gra jak gra:
odnośnik
7 sierpnia 2015, 06:31 / piątek
Już kiedyś (dawno dosyć) na tym forum pisałem, że Ma(e)ndziara jest jak Wałęsa... kto go słucha i mu wierzy, ten sam sobie szkodzi.

Jedna z tych chujowych sytuacji, gdzie "a nie mówiłem" nie przynosi ani odrobiny satysfakcji.
10 sierpnia 2015, 14:35 / poniedziałek
juzwiak ty zaklamana kurwo co geba wyciera podlogi.. kazdy ma szanse wrocic do skladu ?

"Wszystko było normalnie do czasu, kiedy klub przeniósl mnie do drugiej druzyny i powiedzieli mi że juz mnie nie potrzebują." - Lekovic

W tym wypadku jasnym jest ze na sile mandziara z piekarskim starają się forsować pewny plac gry dla warzywniaka a jak wiemy ON JEST CIENKI.. niby sprowadzili typa co ma z warzywniakiem rywalizowac ale umowmy sie ze jest on cienki nawet na b klase.. tylko czekac jak warzyniak polamie sobie kulosy a zarzad z gamoniem mandziara na czele bedzie na szybko szukal kogos na lewa obrone.. no ale w obwodzie jest nasza nowa gwiazda która przyszła zamiast Lekovica..

mówię wam, kasa, układ.. Lekovic bez powiązań = nie da się zarobić w żaden sposób na nim.. a tak forsować warzywnego i wpadnie trochę grosza za wpuszczanie go :-)
15 sierpnia 2015, 01:48 / sobota
Nawiązując do dyskusji na ten temat, ale w innym wątku warto pamiętać, że wycofywujący się ze wspólpracy z Lechią mandziary Lotos i drastyczne podniesienie czynszu za stadion mogłoby pseudowłaścicielom dać do myślenia.
15 sierpnia 2015, 07:50 / sobota
Puste trybuny też by zabolały.
15 sierpnia 2015, 10:18 / sobota
odnośnik

Warte przeczytania i zastanowienia . Smutek.
O sytuacji naszych Juniorow.
15 sierpnia 2015, 10:33 / sobota
Nie zdziwie sie jak przed koncem okna transferowego Lekovic wyladuje u Probierza w Jadze, a po roku/dwoch pojdzie dalej w swiat tym razem za duzy hajs dla babajagi
15 sierpnia 2015, 10:44 / sobota
Panowie, krótko. W trakcie poszukiwań informacji do tekstu pozyskałem trzy informacje, które zapewne nikogo nie zdziwią, ale wiele wyjaśnią.

1. Trzy dni przed usunięciem do rezerw Leko otrzymał od Piekarskiego propozycję współpracy managerskiej. Odrzucił ją.

2. Dwa dni przed podpisaniem nowego kontraktu, Stojan otrzymał od Piekarskiego propozycję współpracy managerskiej. Przyjął.

3. W chwili obecnej Piekarski usiłuje pozyskać Buksę. Oferuje mu w zamian nowy, 50% wyższy kontrakt w Lechii. Co dziwne, bo twierdzi, że nie ma w Lechii nic do gadania ;) W każdym razie póki co Buksik się waha, bo to dość ogarnięty chłopak, ale jeśli pęknie, to za kilka dni się dowiemy o jego nowym kontrakcie. I będziemy mieli dowód na rozkradanie klubu.
15 sierpnia 2015, 11:01 / sobota
wygląda na to że nas sen o wielkiej Lechii powoli dobiega końca, tylko czekać jak to wszystko pierdolnie a gówno wypłynie.. szczury jak wiadomo będą uciekać pierwsze z tonącego okrętu. Z tego naprawdę nie dałoby rady nakreślić jakiejś sprawy karnej o defraudacje lub coś innego ?
15 sierpnia 2015, 11:22 / sobota
@Duch: "I będziemy mieli dowód na rozkradanie klubu."

"Dowód" to jedno, a wykorzystanie tej wiedzy to zupełnie inna para kaloszy. Chyba tylko akcjonariusze mogliby coś zrobić. My nie mamy bezpośredniego wpływu na zarząd, co nie oznacza, że nie mamy pośredniego. Zawsze możemy "zagłosować" nogami, wywierając presję. Choć serce by krwawiło.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025