Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Piekarski, Mandziara, Jóżwiak - Wypierdalac!

strona 6/20

15 sierpnia 2015, 13:35 / sobota
Jeżeli Buksa skusi się na propozycje Piekarskiego to nie ze względów finansowych pochodzi z bardzo zamożnej rodziny.
Ewentualnie mogą go skusić gwarancje obietnic rozwoju sportowego w Lechii ale i w tym wypadku nie potrzebuje do tego Piekarskiego ponieważ rodzice znają Madziare.
15 sierpnia 2015, 14:00 / sobota
zdaje się ze jest coś takiego jak" podejrzenie popełnienia przestępstwa"--i to może każdy zgłosić na prokuraturę oczywiście musi to być odpowiednio opisane na podstawie nawet faktów,sytuacji czy zdarzeń a nie poparte twardymi dowodami --no ale ja tu nie będę się mądrzył morze jest jakiś prawnik i to wyjaśni...pozdro
15 sierpnia 2015, 14:13 / sobota
Takie sprawy zalatwia się w lesie,nie na milicji.
15 sierpnia 2015, 14:46 / sobota
Wlasnie prawnik powyzej to wyjaśnił....
pozdro ziomek!
15 sierpnia 2015, 17:51 / sobota
Możeby jakiś list do Wernze'go wystosować ws wychowankow, kontraktow itp. Moze nie jest swiadomy co w Klubie sie dzieje.
15 sierpnia 2015, 18:15 / sobota
a może jest w pełni świadomy tego co sie dzieje w klubie? w koncu jak sie ma tyle kancelarii i pomaga sie ludzim optymalizowa podatki i w wielu innych kwestiach, to raczej chyba nie jest az tak ciemno w jego kumaniu sytuacji
15 sierpnia 2015, 18:19 / sobota
Jedno mnie zastanawia i tego nie rozumiem. Bierność Wernze, wobec takiego robienia niepotrzebnych kosztów. Jak Adam M. to tłumaczy germańcom, bo przecież nie mamy sponsorów z Kataru i pieniądze od miejskich spółek czy Lotosu to tylko ułamek (jakaś cześć) budżetu. Ktoś musi pokryć rosnące koszty (podwyższanie gaży obecnym graczom).
Jedno jest pewne, trzeba reagować a Czarny ma najlepszy pomysł na sposób reakcji.
Z takimi pasożytami trzeba radykalnie.

TYLKO LECHIA!
15 sierpnia 2015, 19:47 / sobota
Nie chce mi się wierzyć w bierność niemca. Jakby był głupi to by nie doszedł do tego co ma
15 sierpnia 2015, 19:49 / sobota
Co nie zmienia faktu, że można by wystosować list otwarty. Wtedy, że tak powiem, postawimy Niemca pod ścianą. Bo on będzie wiedział, że my wszyscy wiemy.
15 sierpnia 2015, 20:06 / sobota
Można a nawet trzeba
15 sierpnia 2015, 20:09 / sobota
Co by sie nie działo zawsze zostaną przy Lechii tysiące fanów. A ilu by było przy sukcesie ? miliony :)
15 sierpnia 2015, 20:31 / sobota
Nie byłbym tego taki pewien. Ja chodzę na mecze dla piłkarzy, barw ale nie dla zarządu. I ostatnio mam dylematy moralne jakich kurwa wcześniej nie miałem przy jedynie słusznych wyborach rodzinnych/ pogodowych w dniu meczu.

Słowa Józefa : "Wernze dodał również, że siłą gdańskiej drużyny mają być w dalszym ciągu młodzi, perspektywiczni zawodnicy" co przeczy aktualnej polityce zarządu bo się naszych młodych pozbyli za czapkę gruszek.

Ja bym pisał do ETL bezpośrednio do Herr Jozeph :)
15 sierpnia 2015, 22:05 / sobota
Na dobry początek potrzebna jest dobra frekwencja na środowym spotkaniu z przedstawicielami klubu. Pamiętacie o nim?
I kilka osób które bez skrupułów potrafią dosadnie ale merytorycznie wygarnąć to i owo (co wbrew pozorom nie jest takie łatwe). Na ostatnim spotkaniu kilka osób ładnie punktowało Mandziare i resztę, tyle tylko że przydałaby się (nie wiem czy to możliwe) jakaś moderacja, czyli np po konkretnym pytaniu/zarzucie w ich stronę - czas na ich odpowiedź, bo ostatnio jak parę konkretnych słów usłyszeli to aż im kopary opadły. Tyle tylko że sie te słowa rozmyły bo kilka innych osób zaczęło dodawać coś od siebie. W ten sposób cwaniaki nie odpowiedzieli na kilka istotnych kwestii. A wiadomo, dużo osób i "gorąca" momentami atmosfera - to nieuniknione.
16 sierpnia 2015, 00:33 / niedziela
Wranze to finansista - a jak myślą finansiści co innego mówią a co innego myślą, a żydowska kieszeń trzyma wy myślicie po co on kupił Lechię by na niej zarobić.
W-fista jest tylko statystą ma ustalać taktykę, mandziara podpisał takie umowy z menadżerami, że wujek musiał sie w ostatnim meczu tłumaczyć dlaczego Mili nie wstawił. Boją się tam ci co jak stracą w Lechii posadę nie znajdą już lepszego zarobku, Juskowiak wiedział ż ei tak zaraz dostanie nową ofertę pracy.
Leković się postawił i zarząd odrazu go wyjebał do rezerw nawet bez zgody WFisty, Dzwigała był w ostatnim meczu tak zesrany, że nie wytrzymał presji, chłopak chciał dobrze ale nie po jego myśli szło i niestety do rezerw odesłany.
16 sierpnia 2015, 01:11 / niedziela
A może jest tak, że menadżerkowie zrobili sobie lokatę swoich finansów w ETL wernzego, a ten dobrodusznie utworzył dla nich fundusz, który to zakupił nasz klub. Byłby on więc właścicielem jedynie pośrednio, a nazwisk udziałowców nie podawałby do wiadomości, bo chyba nawet nie musi...
16 sierpnia 2015, 05:23 / niedziela
Czy ktoś z Was naprawdę wierzy, że Cesarz Franciszek Józef nie wie, co się wyprawia w Lechii?
Że nie jest świadomy jakie przekręty się robi?
Powiem więcej... to finansista jest... więc bierze działkę i to zapewne niemałą od tych prowizji menedżerskich (jaki inny powód widzi tu ktokolwiek przy całym wale z Colakiem?).

Czas chyba najwyższy, by "Jaśnie Pana muchy obesrały"!

Ja co prawda do kraju nie za bardzo mogę, ale w Niemczech też są lasy... jakby trzeba było jakiś 'depozyt' w 'Banku Ziemskim' zrobić dla dobra Lechijki...
16 sierpnia 2015, 08:43 / niedziela
Gdzieś pisali że Wernze jest tylko figurantem i tak to wygląda. Jego miejsce w zarządzie jest nieobsadzone od kiedy nie ma tego figuranta Wilersa. Jak kolega wyżej napisał jego głównym zadaniem jest firmowanie tego przedsięwziecia i zgarnianie prowizji. W momencie jak okaże się że jest na tyle źle że nic z tego nie będzie to Wernze oficjalnie się z tego wycofa z odpowiednim wyprzedzeniem, tak żeby nie szargać sobie reputacji.
Co do losu wychowanków to jest to tylko pusty frazes dla kibiców, który właściciele klubów im rzucają na całym świecie. Zwłaszcza w "naszym" modelu biznesu to zawodnik ma jak najczęściej zmieniać klub i generować prowizje, więc nikomu na myśl nie przychodzi opierać klub na wychowankach.
16 sierpnia 2015, 16:31 / niedziela
Wernze teraz bawi sie w wesolym autobusie i swietuje awans victorii koeln w pucharze niemiec , mysle ze ma nas w dupie.
18 sierpnia 2015, 21:41 / wtorek
fragment wywiadu z byłym pilkarzem Legii Tomaszem Jarzebowski dla legia.com
-------
Mówiąc, że trzymasz się daleko od Legii, miałem na myśli fakt, że nawet nie przychodzisz na stadion. Czujesz się tu niekomfortowo?

- Byłem na jednym meczu, na Spartaku. Po pierwsze, od czterech lat nie mieszkam w Warszawie, a w weekendy na ogół gram swoje mecze. Inna sprawa, że faktycznie mam pewną zadrę do ludzi, którzy tu pracowali. Mam pretensje, że nie dano mi prawdziwej szansy. W 2010 roku, gdy kończyła się runda wiosenna, miałem zapis o przedłużeniu kontraktu po rozegraniu 900 minut w całej rundzie. Marek Jóźwiak miał jednak swój pomysł na drużynę. Postanowił posprowadzać swoich ludzi.

Biznes?

- Myślę, że tak. Ze mnie nie byłoby pieniędzy. Podobnie jak ze Smolińskiego, Mięciela czy Szali. Wtedy wszyscy razem byliśmy na wylocie. Podobnie jak Radović czy Komorowski. Z tego grona w drużynie zostali tylko „Rado” i „Komor”. Potem udowodnili, że potrafią grać w piłkę. Ze mną mogło być podobnie, nikt jednak nie chciał mi zaufać. Nie oszukujmy się – to nie względy sportowe zadecydowały, że część chłopaków musiała odejść. Mam więc ten żal, gdzieś tam w środku to siedzi, że tak mnie mój klub potraktował. Kontrakt miałem do końca czerwca i mogłem jechać na obóz do Grodziska Wielkopolskiego. Mieliśmy wtedy nowego trenera, ale nawet nie miałem szansy pokazać się trenerowi Skorży. Czułem, że kilka osób mnie po prostu w klubie nie chciało. Biznes chyba liczył się trochę bardziej niż człowiek.
29 sierpnia 2015, 19:08 / sobota
powiem wam tak od siebie że piekarski może jest kurwą, cwelem i pizdą ale łeb na karku to on też ma.. najpierw wciska do Gdańska za 300 czy 400 tyś euro Łukasika który powiedzmy sobie szczerze nie jest warty nawet 100,000 zł by po roku zakręcić się koło Vranjesa a potem wytrasferować go do Leglej w ramach rozliczenia długu między klubami.. ale ja się pytam jakiego długu.. kasa została wszak zmarnowana..

a tutaj focia, spotkanie z kibicami, piekarski nie jest agentem vranjesa ? HEHE, siur

odnośnik
29 sierpnia 2015, 19:22 / sobota
Piotr Wanke ‏@PiotrWanke 1 godz.1 godzinę temu
@sportmar_mario Piekarski to rak zjadajacy Lechie. Prowizja od Lechii za przedluzenie i teraz od Legii buahah. RAK.

Mariusz Piekarski ‏@sportmar_mario 7 min.7 minut temu
@PiotrWanke ja pracuje dla piłkarzy i trzeba być przyglupem żeby tego nie rozumieć taka rola agenta a hejt jest częścią tego zawodu

partyzant76 ‏@partyzant76 3 godz.3 godziny temu
@sportmar_mario podkradasz nam piłkarzy a ściągasz szrot.Lechia Ci tego nie zapomni.

Mariusz Piekarski ‏@sportmar_mario 3 godz.3 godziny temu

@partyzant76 jaki szrot? Maki, Lukasik ,Gerson ,Borysiuk. ..

Marcin ‏@kologd78 3 godz.3 godziny temu
@sportmar_mario widac jaki szeot po miejscu w tabeli!!!!Zostaw juz pan Lechie w spokoju patrzac co robicie to bedziemy grac ale w A klasie

Mariusz Piekarski ‏@sportmar_mario 3 godz.3 godziny temu
@kologd78 faktycznie przez lata Lechia walczyła o mistrza jakoś mi to umknęło teraz co roku walczy o puchary wiec szaaa zakompleksiency

MarcinMurawski ‏@murawski_marcin 2 godz.2 godziny temu Pomorskie, Polska
@sportmar_mario zakompleksiency...rzekł twitterowy Jorge Mendes...@kologd78

Mariusz Piekarski ‏@sportmar_mario 2 godz.2 godziny temu
@murawski_marcin @kologd78 czasy lat 80 juz minęły nie trzeba już być ciągle w opozycji mamy juz 2015

MarcinMurawski ‏@murawski_marcin 2 godz.2 godziny temu Pomorskie, Polska
@sportmar_mario raz za,raz przeciw...ale przeciwko oszustom zawsze! @kologd78
29 sierpnia 2015, 19:30 / sobota
"Mariusz Piekarski ‏@sportmar_mario 3 godz.3 godziny temu
@kologd78 faktycznie przez lata Lechia walczyła o mistrza jakoś mi to umknęło teraz co roku walczy o puchary wiec szaaa zakompleksiency"

Co za jebany skurwysyn !!
29 sierpnia 2015, 19:34 / sobota
Piekarski ty skończona szmato wypierdalaj z tego klubu. Żal patrzeć co się dzieje w Lechii, serce mówi że koniec jest blisko a raczej nowy początek..
29 sierpnia 2015, 19:35 / sobota
olać tego opalonego pizdusia :/
oby kiedyś udławił się kasą

moderator mógłby zmienić tytuł wątku, Juskowiak to już przeszłość zamierzchła, natomiast brakuje "zasłużonego" działacza Bereta Jóżwiaka
29 sierpnia 2015, 19:35 / sobota
zrobil w Gdańsku swoje prywatne eldorado, co mu się dziwić.. stoi za nim zawsze wierna ręka prezesa

Gramy o Puchary!

11 Lechia Gdańsk 7 7 9–9
29 sierpnia 2015, 19:36 / sobota
O rety!! Piekarski wyśmiewa Lechię na Twitterze. Trzeba w trybie natychmiastowym, albo jeszcze szybciej zwołać spotkanie z zarządem, a na nim zażądać, żeby zawiesili wszystkich piłkarzy ze stajni Piekarskiego. ALBO BOJKOT!!!!!!!!
29 sierpnia 2015, 19:39 / sobota
musialbys poczytac jego wypowiedzi, masz mu lizac jaja bo zanim przyszedl to Lechia walczyla o utrzymanie a teraz rok w rok gra o puchary. przekaz jest jasny. masz sie cieszyc i czekac na sukces ktorego on jest gwarantem
29 sierpnia 2015, 19:42 / sobota
Szkoda klubu. Piekario i Mandziara wspólnie spędzają wolny czas, więc te gadki, że nie wiedział, że Mandziara reprezentuje Stojana to między bajki włożyć trzeba. Przecież musi się podpisać na umowie jakby co. Zresztą szemrane towarzystwo wie jak wydrenować klub. Czekam na kolejne transfery i przedłużenia. Ciekaw jestem ile już Lechia jest winna Piekario prowizji. Ciekawe kto to zapłaci bo wygląda, że zaczęła grać muzyka na Titanicu a banda Mandziary się zawija. Piekario kłamać to możesz łaski w klubach nocnych. Wiemy swoje. Rozpierdolicie ten klub, napchacie kieszenie kasą i wydmuszkę zechcecie komuś wcisnąć. Takiego kabaretu jeszcze nie widziałem aby przedłużyć umowę z zawodnikiem na pięć lat i potem oddać za darmo za dlug innego osiołka ze stajni Piekario. On zrobił deal życia na Lechii. Mandziara też pewnie z długów lada moment wyjdzie i z klubu też odejdzie. Tego golasa to nawet za te ewentualne nieprawidłowości nie będzie można ściągnąć bo podobno na siebie nic nie ma. Jaja jak berety.
29 sierpnia 2015, 19:43 / sobota
Tak na marginesie czy ktoś zrozumiał choć jedno słowo z tego co kręcił Balaziński na spotkaniu:

Bałaziński po chwili wyjaśnił kibicom, dlaczego przedłuża się kontrakty na takich zasadach.

- Według przepisów FIFA każdy kontrakt ma dwa okresy: chroniony i niechroniony. Pierwsze trzy lata w kontrakcie pięcioletnim są okresem chronionym. Jeżeli zawodnik odejdzie, "oleje" klub, to zostanie zdyskwalifikowany, w kraju i za granicą. Po pierwszych trzech latach zaczyna się okres niechroniony. To oznacza, że jeśli zawodnik nas "oleje", zerwie kontrakt i pójdzie gdzie indziej, wówczas nie można go zdyskwalifikować. Można żądać odszkodowania przed sądem. Jakiego? Tego nikt nie wie - obszernie wytłumaczył Bałaziński.
29 sierpnia 2015, 19:51 / sobota
cooer @ Balaziński mówił o Prawie Webstera.

odnośnik
29 sierpnia 2015, 19:52 / sobota
Ja tam nie wiem co się przedłuża i komu, może jakiś nos rośnie. Ogólnie to ja dziękuję za takie akcje i rzucanie na pożarcie lwom "suchych leszczy". Jak widać po akcji z "zarobkiem" na Colaku mamy kolejną ciekawą sytuację. Jakie długi wobec Legii? Kur... mać to w lombard biorą piłkarzy? Odnośnie wpisów piekarskiego na tłiterze to niestety tym razem nie odniosą skutku, on będzie doił ile wlezie, w koncu musi splacic czartery grosickiego i innych takich.

jestem juz dosc stary ale az placze jak widze co robia z Naszym Klubem.
29 sierpnia 2015, 20:00 / sobota
Bałaziński mija się z prawdą. Chodzi mu pewnie o prawo Webstera ale ma zastosowanie tylko przy umowach pięcioletnich. Przy załóżmy dwu, trzyletnich nie ma zastosowania. Zawodnik musi wypełnić umowę do końca. Przy pięcioletniej może po trzech latach odejść jeśli klub zapłaci za te dwa lata równowartość jego zarobków. Tylko, że musi zmienić federację. Zastanówcie się więc kto tu zrobił deal:) ewidentnie zawodnicy i Piekario. Klub stracił bo mógł przedłużyć kontrakt choćby za rok na kolejne dwa lat. Wykorzystali jak mogli. Poza tym Stojan ukończył 28 lat więc i tak za dwa lata na podstawie tej nowej umowy mógłby odejść na prawie Webstera. Kolo Bałaziński zrobił Lwy w trąbę.
29 sierpnia 2015, 20:02 / sobota
z tej mąki chleba nie będzie.. bojkot to tylko kwestia czasu ciekawe tylko czy nie będzie za późno na takie działanie
29 sierpnia 2015, 20:40 / sobota
Bojkot to nic nie da. Z tym właścicielem i sposobem Zarządzania klubem skończymy od nowa w b klasie ( obym nie był złym prorokiem). Jedyny plus to znowu T29
29 sierpnia 2015, 20:46 / sobota
A moim zdaniem na odwrót, stadion powinien być pełny na Koronie i przez cały mecz powinniśmy "dopingować" zarząd bardzo ładnie 😊 Kilka ładnych transparentow też by sie przydalo.
29 sierpnia 2015, 20:46 / sobota
bojkot byłby sygnałem że pewni ludzie nie liczą się ze zdaniem kibiców. legla swoja dluga walke z iti wygrala, Wisla swoja z Bednarzem rowniez. Niemiec moze wymieni figurantow na innych ale przynajmniej w jakims stopniu odetnie obecne swinie od koryta.. oczywiscie i to mozna obejsc ale nie chce wierzyc ze swiat jest az tak plugawy ;/
29 sierpnia 2015, 20:48 / sobota
Powoli mendziary zwijają majdan.
Za chwilę okaże się, że odchodzą również Borysiuk, Makuszewski, Gerson, Haraslin, może Budziłek, Mak, Pawłowski i ktokolwiek inny, na którym można przytulić parę groszy.
W klubie pozostaną niewiele warci dziadkowie oraz wypożyczona młodzież i juniorzy.
Klub spróbują upchać Miastu lub komukolwiek, aby wyciągnąć dodatkowo parę groszy.
Nam prawdopodobnie pozostanie "powtórka z rozrywki". Może PZPN się zlituje i pozwoli nam zacząć od IV ligi.
29 sierpnia 2015, 20:49 / sobota
niejaki piekarski dosadnie wyrazil sie co sadzi o Lechii swoimi wpisami. Nic "lepszego" nie mogl pokazac w tym czasie. To pokazuje dokladnie jak to ma dzialac i to ze mają najwazniejsze osoby w du... i nawet nie mowa tutaj o zielonej ale o tych ludziach ktorzy przychodza ze swoimi dzieciakami
29 sierpnia 2015, 20:54 / sobota
"Za późno" to jest od kiedy kuchar kupił chjenka i zabrał to na co pracowały pokolenia kibiców.Teraz jedynie co możemy zrobić to piękna śmierć poprzez zniszczenie klubu, paląc za sobą ziemie na lata.
niestety ale wszystko moim zdaniem do tego zmierza...

Mam nadzieje że wszystkie Bioszoki , santinie i inne bezzębne wojtki zdają sobie z tego sprawę ujadając na forum czy w innych miejscach anonimowo jak szczury.
Potem te same cioty będą płakać że "Lwy" zniszczyły klub bo przecież było tak fajnie grać z Legią ,a teraz na wiochy trzeba jeździć .Co ja mówię przecież decyzyjni są kupieni przez zarząd i spotkania reżyserują bo siano zarabiają na tym. No i nie ma rac bo agnieszka W. załatwiła to z ultrasami. A najlepiej to bojkot bo obiecali napastnika, a nie kupili .

Internetowe anonimowe cioty nie rozumieją powagi sytuacji i rozgrywanych partii szachów bo dla nich gdyby Lechia cudem awansowała do Pucharów w poprzednim sezonie temat by zmienili na Piekarski ,Mandziara zrobimy wam laskę.

Dzięki Bogu Lechia to nie tylko internetowi fanatycy z nad klawiatury i jak będzie podjęta decyzja to jest komu ginąć za ten klub.
29 sierpnia 2015, 21:24 / sobota
Mozna juzsmialo zakladac nowy watek na forum
A Klasa sezon 2016-17
aejaoooooo
29 sierpnia 2015, 21:31 / sobota
To tak naprawdę pokazuje tylko, że kibice gówno mogą. Kuchar działał na szkodę klubu i co mogli zrobić kibice? GÓWNO. Mogli sobie jedynie popatrzeć jak jeden człowiek rujnuje klub. Co mogą zrobić teraz? GÓWNO. Można sobie straszyć bojkotem, można wywieszać śmieszne transparenty, ale jeżeli mandziara czy inny piekarski będzie chciał zarobić sobie kosztem klubu to zrobi to i nikt mu w tym nie przeszkodzi.

A ty droga dżihadystko skoro nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem to też jesteś anonimowym, internetowym szczurem.
29 sierpnia 2015, 22:00 / sobota
Pierwszy wpis po wielu latach....
Panowie spokojnie, piekarski zwija majdan to raczej same plusy. Oprócz Gersona reczta transferów to porażka. Ja nie będę płakał ani po lukasiku ani po makim.
Osobiście uważam, ze najlepsze lata naszej kibicowskiej braci to odbudowa Naszego ukochanego Klubu. Toruń, Włocławek, Lublin czy nawet Janikowo, nic tak nie jednoczyło jak te wyjazdy. Jeżeli taki scenariusz sie powtórzy to płakać nie będę. Jasne ze lepiej grać w ekstraklasie niż w niższych ligach ale.... Właśnie jest to małe ale. Zawsze byliśmy razem.
Pozdrawiam wszystkich na emigracji
M
29 sierpnia 2015, 22:03 / sobota
Zapomniałem dodać...

LECHIA TO MY !!!
29 sierpnia 2015, 22:13 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 sierpnia 2015, 22:22 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 sierpnia 2015, 22:22 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 sierpnia 2015, 22:35 / sobota
O widzę cenzura choć nic złego nie pisali heheheh
29 sierpnia 2015, 22:38 / sobota
No przynajmniej uczciwie
29 sierpnia 2015, 22:40 / sobota
Cukier spokojnie bo jeszcze Twój wpis usunął :) pytanie z mojej strony spokojne.
29 sierpnia 2015, 23:34 / sobota
odnośnik

Odnośnie tematu kto jest menago Stojana...
Mario wypierdalaj!
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 20
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.554