Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Legia- LECHIA 17.10.2014 godz. 20.30

strona 2/4

17 października 2014, 21:44 / piątek
jak na razie można powiedzieć do Untona - brawo Panie Trenerze
17 października 2014, 21:46 / piątek
Aimar co ty cpiesz?
17 października 2014, 21:46 / piątek
nazario dostał jakąś szpryce w przerwie ekstra gra
17 października 2014, 21:51 / piątek
Drugą połowę zacząłęm oglądać ze sporym opóźnieniem, ale z tego co gadają komentatorzy canal plus, Lechijka musiała poległą pocisnąć trochę... A teraz brameczkę poproszę panie Colak!
17 października 2014, 21:52 / piątek
myślałem że nigdy tego nie powiem ale valente dziś gra dobrze a nawet bardzo dobrze
17 października 2014, 21:54 / piątek
kolejny bardzo solidny mecz Janickiego ...
17 października 2014, 21:56 / piątek
oby naszym starczyło powietrza ...
17 października 2014, 21:57 / piątek
Janicki oskarowy wystep poki co, Nazario wrecz zajebiscie, Lukasik swietnie, Vranjes b. dobrze, Colak nie tak skuteczny ale i tak napadzior co sie zowie. Maki nie ma lekkiego zycia. nasz najlepszy mecz w sezonie!
17 października 2014, 22:00 / piątek
teraz co to możdżeń gramy na remis
17 października 2014, 22:02 / piątek
niekoniecznie - Możdżeń sam mówi że lubi grać w pomocy
17 października 2014, 22:04 / piątek
Kurwa, nie ma się co pierdolić, trzeba to wygrać! Jazda z kurwami
17 października 2014, 22:08 / piątek
Przed meczem remis brałbym w ciemno. Będzie mocne rozczarowanie jak tego nie wygramy.
Widać, że przerwa na reprezentację została dobrze wykorzystana.
17 października 2014, 22:09 / piątek
już dawno nie widziałem naszej lechi tak grającej
17 października 2014, 22:11 / piątek
jak widać każdy dzień z maczado był dniem straconym ...
17 października 2014, 22:11 / piątek
"lechi" powiadasz?
17 października 2014, 22:13 / piątek
misiu67 - Lechia z dużej litery ...
17 października 2014, 22:18 / piątek
1 dla legły. Szkoda, byliśmy blisko dużego sukcesu. Może chociaż remis jeszcze.
17 października 2014, 22:19 / piątek
Mecz podobny do Polska - Niemcy. Goście cisną cały mecz z dużą ilością strzałów i akcji podbramkowych, a gospodarze jakoś strzelają bramkę z niczego i wygrywają mecz... ehh
17 października 2014, 22:20 / piątek
WIELKIE BRAWA dla całej drużyny, 20 strzałów szkoda że nic nie wpadło. Dla mnie Łukasik i Janicki najlepsi na placu.Szkoda pechowej przegranej.
17 października 2014, 22:21 / piątek
Bramka ze spalonego , Sedzia liniowy chyba zamknął oczy podczas wykonywania tego rzutu wolnego , ewidentnie kilku zawodników stało na spalonym , ale cóż , gdzie legia nie moze...
17 października 2014, 22:21 / piątek
Z takimi paralitykami przegrać, ja pierdolę. Jeszcze Gil cwel oczywiście spalonego nie widział, a już ostatnia sytuacja meczu to majstersztyk w wykonaniu tego pedała.
17 października 2014, 22:21 / piątek
Jak się nie wykorzystuje 200% sytuacji to nie da się wygrać. Legia gol ze spalonego.
17 października 2014, 22:22 / piątek
Celownik Vranjesa do poprawy. Unton raczej po tym meczu zyska. Teraz czekamy na punkty, a nie samą dobrą grę.
17 października 2014, 22:22 / piątek
Znowu bramka dla "warszafki" ze spalonego.
17 października 2014, 22:23 / piątek
Pechowa przegrana. Najlepszy i najrowniejszy mecz Lechii w tym sezonie.
17 października 2014, 22:23 / piątek
gil pieprzony drukarz
17 października 2014, 22:24 / piątek
mecz przegrany - ale powiem przekornie - tak dobrej Lechii dawno nie widziałem. Dać czas Untonowi i Kalce, wstrzymać się z krytyką i będzie dobrze. Dzisiaj Lechia zagrała bardzo dobry mecz a przegrać z L na wyjeździe to żaden wstyd.
Bąk - solidnie
Janicki - super
Valente- bardzo dobrze
Pietrowski - solidnie
Lekovic - wsio ok ale dośrodkowania słabe
Łukasik - bardzo ok
Borysiu - bardzo ok
Makuszewski - bardzo ok
Nazaorio - 2 połowa bardzo dobrze - ale mógł cos strzelić
Stojan - także bardzo ok
Colak - jak Nazario - powinien być jakiś gol ...
przy bramce wszyscy stanęli jakby myśleli, że jest spalony - trudno - wstydu nie ma, gramy dalej
17 października 2014, 22:26 / piątek
Po raz kolejny przegraliśmy jak frajerzy.Mecze, które powinniśmy wygrać przegrywamy. Tak niestety na pudło nie wskoczymy.Mamy dwóch słabych bramkarzy i aktualnie nikogo, kto by coś strzelił. Już z Cracovią było kiepsko ze skutecznością ale dzisiaj to przeszli samych siebie. Obrońcy grali w miarę aż ktoś jak zwykle spiepszył.
17 października 2014, 22:27 / piątek
Lechia zagrała całkiem dobry mecz. Myśle że remis byłby sprawiedliwy. W sumie nie ma się za bardzo do kogo przyczepić a raczej pochwalić. Mam tylko pretensje że od 80min Lechia jakby zaczęła czekać na koniec. Brawo trenerzy. W meczu z Legią u siebie jak nie będzie jakiegoś trzęsienia ziemi możemy spokojnie myśleć o zwycięstwie.
17 października 2014, 22:27 / piątek
Mecz a raczej gra Lechii w 2 połowie taka jaką większość z Nas życzyłaby sobie zawsze, nieporównywalny skok jakościowy w porównaniu z wuefistą Maczetą...
Brawo Lechia, pomimo przegranej nie ma co lamentować....Super gra
TYLKO BKS
17 października 2014, 22:28 / piątek
Żaden obronca nic nie zawalil, sędzia powinien odgwizdać spalonego co najmniej 2 metrowego. Na powtórce było dobrze widać że Sa był na spalonym.
17 października 2014, 22:29 / piątek
Znowu nas okradli z punktów i znowu z Legią. Gil nie pozwala wejść na boisko Colakowi po zmianie koszulki, drugi raz go wygania. Nie pozwala rożnego wykonać żeby tylko nie daj Boże coś nie wpadło. Przy każdej sytuacji kontaktowej gwiżdże dla Legiuni .W ogóle cały czas gwiżdże. Ale raz się wypier..lił o naszego i prawie zgubił narzędzie pracy. Chuj, to jest ten jeden z meczów z Legią który przegrywamy w sezonie. Ważne, aby wygrać trzeci. Dobrze Nazario w II połowie, szkoda że zmiany tak późno może by wyglądało nieco inaczej. Ale drużyna pokazała, że potrafią. Ze Śląskiem tylko zwycięstwo.
17 października 2014, 22:29 / piątek
Najgorszy piłkarz Lechii niestety Możdżeń po jego wejściu nic nie dał drużynie + jego frajerski faul rzut wolny i pada bramka .
17 października 2014, 22:30 / piątek
Znowu 2 nierówne połowy, a może tak miało być? Wiedzą, że nie są w stanie grać na maxa przez 90 min. więc przetrzymali pierwszą połowę i ruszyli po przerwie- przynajmniej tak to wyglądało. Szkoda, bo w drugiej połowie powinni tych cwelków zrównać z ziemią. Nazario fajnie podawał, ale przy strzałach brakło zimnej głowy. Możdżeń- nieporozumienie. Dobrze Łukasik i Borysiuk, także Janicki. Bąk miał furę szczęścia, przy każdej jego interwencji miałem serce w gardle. Reszta jak na swoje możliwości poprawnie.
17 października 2014, 22:35 / piątek
BANDA FRAJEROW a nie pilkarze, co za patalachy

dziekuje dobranoc
17 października 2014, 22:39 / piątek
rozumiem krytykę po porażce, ale najlepsze kluby też czasem przegrywają - jak wszystkie mecze Lechia zagra tak jak dziś, to naszą ligę wciągną nosem. Przy bramce był spalony, nasi nie wykorzystali kilku akcji - wszystko ok - ale serio bardzo dobry mecz Lechii :). Dać czas trenerom i liczę, że będzie dobrze
17 października 2014, 22:39 / piątek
Menda, ja też tak myślę o Legii, dodałbym jeszcze ulubieńcy sędziów.
17 października 2014, 22:40 / piątek
Nikt nas nie okradł, nie ma się co cieszyć że zagraliśmy dobre spotkanie. Skuteczność kompletnie do dupy, 21 strzałów na bramkę i ZERO goli. Rywal nie istniał w drugiej połowie ale zdobył bramkę (pomijam okoliczności) a nasi gracze pudłowali setki i tu tkwi sedno sprawy. Na plus niewątpliwie należy zapisać, że nasi gracze na tle rywala wyglądali o niebo lepiej pod względem kondycyjnym. Na minus oprócz skuteczności jednak bardzo niepewna gra Bąka (choć akurat bramki tym razem nie zawalił).
17 października 2014, 22:41 / piątek
Brawo Lechia najlepszy meczyk jaki dotychczac grali
ale to legia ...wiec sedzia musial uznac spalonego
17 października 2014, 22:44 / piątek
Legia PZPN Warszawa. Tyle i kurwa tyle!
Pierdolona druzynka z pierdolonej warszawki, gdzie kurwa wszyscy ronia co moga, zeby ta pierdolona patalajnia szla dalej!!

Pierdoleni drukarze, legia to jest ta sama polka co arka. To samo!!
Pierdoleni drukarze, raz trafili na przepisy, ktorych uefa nie ustawia jak pzpn pod te szmaty z warszawy i podniosl sie lament. Jebac te drukarki.

Ps Sa zawodnikiem meczu? Hahahah
17 października 2014, 22:45 / piątek
919191

Nie pozwolił wejść Colakowi, bo takie są przepisy. Jeśli zawodnik schodzi z boiska z własnej woli, bez kontuzji, to wejść może dopiero podczas przerwy w grze.

Ja tam jestem dumny z chłopaków. Przegrana pechowa i niesprawiedliwa, ale i zapewne naciągana, bo to faktycznie wyglądało, jak spalony.

Wszyscy piłkarze spoko. Bąk popełnił dwa błędy, ale bez konsekwencji. Przy bramce nie miał nic do powiedzenia.

Najsłabiej Pietrowski, ale i tak zupełnie spoko. Nazario mnie zaszokował. Do dziś myślałem, że to szrot. A jednak nie. On się jeszcze rozstrzela i będziemy mieli z niego pożytek. Myślę, że on jest lepszy niż Ricardinho czy Kosecki. Wiele dobrań, strzałów, dryblingów, naprawdę ekstra.

Nie rozumiem tylko jednego: dlaczego Unton nie wprowadził szybciej Kevina i Grzelczaka. Myślę, że pod koniec chciał już bronić wyniku i to się zemściło.
17 października 2014, 22:48 / piątek
Menda wypierdalaj, ty kurwo jebana.
17 października 2014, 22:49 / piątek
Przegrali, bo są słabi i nie potrafią strzelić gola oddając 21 strzałów.

Potrzebny jest trener z jajami, który zacznie stawiać na ofensywę i w każdym meczu będzie wychodził z dwoma napastnikami.
17 października 2014, 22:50 / piątek
Duch to kim jesteś ty, słoiku?
17 października 2014, 22:52 / piątek
A ty co? Jego adwokat? Czy kochaś?
17 października 2014, 22:58 / piątek
Menda to czy Prawda ?
17 października 2014, 23:02 / piątek
Kolejny raz sedziowanie na Ległej skandaliczne, wszystko gwizdane dla nich, każdy wątpliwy rzut wolny. Za to ich ewidentnych wejść łokciami nie widział. Gol po ewidentnym spalonym. Brawo pzpn powinniście razem z ległą dostawać medale za miszczostwo.
Szkoda naszych sytuacji bo ległą była bardzo słaba i do ogrania dziś. Myślę że mieliśmy trochę za duży respekt w 1 połowie. Bąk tradycyjnie kilkukrotnie łapie powietrze, czy on nigdy się nie nauczy wychodzić do stałych fragmentów.
17 października 2014, 23:02 / piątek
Dla mnie jesteś zwykłym frajerem, który w każdym wątku ma coś do powiedzenia. Jesteś przemądrzały bo mieszkasz w cwelowni. Na meczu nie byłeś bo po słoiczki przyjechałeś. Bez odbioru frajerni i cwelowni.
17 października 2014, 23:08 / piątek
Nie byłem dziś na meczu, faktycznie. Jestem w szpitalu, na chirurgii szczękowej. Ale z ciebie to przecież ultrawyjazdowicz i na pewno jesteś w Warszawie. To wpadaj na Lindleya, pogadamy sobie. Tylko zabierz swojego chłopaka mendę. Jak was będzie dwóch, to będę miał mniejsze wyrzuty sumienia.

BTW, tylko zwykła kurwa drwi z chłopaków na emigracji. Przyjeżdżaj tutaj, albo wypierdalaj.
17 października 2014, 23:12 / piątek
Nazario z taką techniką wciąga tą ligę nosem. Będzie z niego pożytek. Lechia powinna grać 4-4-2. Możliwe że na Legii nie chcieli tak grać, ale ze Śląskiem już muszą. Vranjes nie ma dobrze ustawionego celownika. Dostał piłkę na głowe, sam na środku pola karnego, przez nikogo nie atakowany a on nawet w bramkę nie trafia. Kevin od początku meczu z Colakiem i będzie dobrze. Dziś powinien być remis bo tak to wyglądało z przebiegu meczu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.446