Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Strony do oglądania meczy online na żywo

strona 1/1

24 października 2014, 14:20 / piątek
Siema, pytanko na jakich stronkach oglądacie mecze na żywo online, z dobrą kopią i jakością obrazu i dźwięku? Ja generalnie korzystam z linków na meczyki.pl lub soccer-live.pl , czasami na weeb.tv - lecz na tej ostatniej nie zawsze są linki na żywo do wybranych kanałów. Podajcie też linki do stron odpłatnych, gdzie warto zapłacić w zamian za dobry stream bez przycinania itp. Czasami kupuje pakiet na stronie premium.futbolhd.pl - ale często mimo relacji premium i tak transmisja się przycina i nie ma różnicy między zwykłą transmisją a płatną. Myślę, że temat się przyda, bo wiele osób korzysta z tego typu stronek. Dzięki i a my swoje!
24 października 2014, 17:26 / piątek
wykup sobie weeb.tv premium i zawsze bedziesz miał transmisje w dobrej jakości. Zanim canal+ dał dostęp online dla abonentów zawsze używałem weeb.tv bedąc poza domem.
24 października 2014, 18:00 / piątek
Tak jak pisałem wyżej, na weeb nie zawsze są linki np. do canal+ sport w danej chwili, przykładowo ostatnio chciałem oglądać jakiś mecz, który miał być za 20 min i na weeb nie było linka z transmisją do niego (leciał na canal+ właśnie). Szukam więc alternatywy dla tej stronki
24 października 2014, 18:21 / piątek
Od jakiegoś czasu tego nie używam i jestem mocno zdziwiony tym co piszesz. Kiedyś nie było takich problemów z C+. Inne stacje pojawiały się i znikały, ale mało mnie to interesowało, jednak wszystkie C+'y zawsze były.
25 października 2014, 00:42 / sobota
livetv.sx/pl/allupcomingsports/1/
25 października 2014, 00:50 / sobota
Goldvod.tv Już parę razy polecalem ale póki co nic lepszego nie spotkałem. Płatne nie wiele i dostęp praktycznie do wszystkich popularnych kanałów kodowanych.
10 listopada 2016, 19:35 / czwartek
Polecam odnośnik
7 stycznia 2020, 18:50 / wtorek
Odkopię temat, bo natknąłem się ostatnio na transmisje sportowe na stronach legalnych bukmacherów i muszę przyznać że oglądanie meczów w ten sposób jest mało popularną, ale całkiem ciekawą opcją bo transmisje są bardzo dobrej jakości, bez żadnych zakłóceń, a co najważniejsze mecze transmitowane są bezpłatnie i legalnie. Różne firmy bukmacherskie transmitują różne ligi (muszą nabyć odpowiednie prawa), ale wyróżnia się na tym polu Fortuna, bo znaleźć możemy tam transmisje nawet z polskiej Ekstraklasy. Poza tym takie ligi jak niemiecka Bundesliga, hiszpańska La Liga czy włoska Serie A to standard u wielu bukmacherów. Jedyny problem jest taki że np. w Fortunie żeby móc oglądać mecze to trzeba mieć jakieś pieniądze na swoim koncie gracza oraz wnieść kupon w ciągu ostatnich 24 godzin, więc jeśli kogoś nie interesuje obstawianie zakładów to faktycznie dostępu do transmisji nie otrzyma. No ale nie wszędzie tak jest i np. w Etoto wystarczy się zarejestrować i dostęp do transmisji jest od razu dostępny, bez robienia żadnych wpłat ani obstawiania. Na stronie odnośnik znajdziecie info jak to dokładnie wygląda w przypadku poszczególnych bukmacherów, ale ten sposób oglądania meczów na żywo jest na pewno ciekawą opcją.
9 lipca 2021, 13:47 / piątek
Zgadzam się z kolegą wyżej, na stronach bukmacherskich można na spokojnie obejrzeć transmisję na żywo z meczu, jeśli się akurat nie ma dostępu w tv. Nie ma konieczności obstawiania i wydawania pieniędzy. Ale jeśli ktoś lubi większą dawkę emocji to można obstawić. Ja akurat sprawdzam najpierw na <a href="odnośniktypowanie"> meczy</a> na tej stronie, na co się opłaca i potem coś obstawiam.
28 listopada 2022, 14:22 / poniedziałek
Największe zainteresowanie graczy odnośnik wywołują promocje, bonusy na start i inne nagrody dla nowych i stałych klientów. Recenzje dostępne na naszym portalu, zawierają dokładne analizy pakietów promocyjnych, jakie posiadają w swojej ofercie legalni bukmacherzy, żeby już na samym początku wyjaśnić czytelnikom, co mogą zdobyć po założeniu profilu.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023