Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Spotkanie otwarte z przedstawicielami klubu i drużyny

strona 1/2

6 listopada 2014, 23:27 / czwartek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza na spotkanie otwarte z władzami Klubu – przedstawicielami Zarządu, prokurentem Adamem Madziarą i przewodniczącym Rady Nadzorczej Maciejem Bałazińskim, a także Radą Drużyny oraz trenerem Lechii Tomaszem Untonem.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na stadionie PGE Arena, w środę (12.11.2014) o godzinie 18:00. Na spotkaniu każdy kibic będzie mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Zapraszamy
7 listopada 2014, 07:48 / piątek
To wazne spotkanie. Mam nadzieje ze przyjdzie duzo ludzi. Zwlaszcza tych, ktorzy sa aktywni na tym forum. Jest szansa na uzyskanie odpowiedzi w wielu kwestiach tu poruszanych.
Dzieki za zorganizowanie tego.
7 listopada 2014, 09:12 / piątek
Jakiś czas temu była informacja że szykuje się takie spotkanie. Dzięki za słowność, bo już myślałem że sprawa się rozmyła.
7 listopada 2014, 09:22 / piątek
a w której części stadionu jest ta sala, tj. z której strony się wchodzi?
7 listopada 2014, 10:15 / piątek
Od sekretariatu
7 listopada 2014, 11:04 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 listopada 2014, 14:42 / piątek
paproch, ale komu dziękujesz za słowność ?

Ciekawe czy przyjdą jak zwykle te same osoby?
Pewnie tak a później znów będzie pierdolenie, że ja nie wiedziałem, że nikt nie przyszedł do mnie do domu i nie powiedział mi jaka jest sytuacja w Lechii.
Po ostatnim wywiadzie rzeka może być ciekawa dyskusja ;)
Przecież oni są spoko tylko Krawczyk i Waśkiewicz wszystko spartolili.

Może będzie też mati ćwierkacz, żeby od razu z korytarza pchnąć info na gorąco.
No nic, nie ma co bić piany tylko być
7 listopada 2014, 15:26 / piątek
Wronowicki: jakieś 2 miesiące temu, przy okazji tematu rozmow Lwów Północy z ludzmi z klubu, podano informację, że będzie organizowane "spotkanie otwarte z wszystkimi wlasciwymi ludzmi z klubu". Potem bylo spotkanie z prezem Krawczykiem. A potem cisza. Az do teraz. Juz rozumiesz:)
7 listopada 2014, 15:48 / piątek
paproch - widzę, że Ty dalej nie rozumiesz pytania a taki jesteś kumaty w każdym niemalże temacie, które pojawia się na tym forum.
To doprecyzuję, skoro masz problemy z konstrukcją logiczną tego pytania:
dziękujesz LP, że pamiętały o spotkaniu czy panom z klubu, że łaskawie się zgodzili na spotkanie?
Nie wiem co chciałeś osiągnąć tym wpisem, poza po raz kolejny zwróceniem na siebie uwagi.
Jeżeli chciałeś podziękować Bałazińskiemu to kup mu na spotkanie karmelowe ptasie mleczko, podobno hit ostatnich dni w gimnazjach.
7 listopada 2014, 20:24 / piątek
Byłem na takim spotkaniu na Traugutta (bez przedstawicieli Zarządu) jeszcze za Kuchara. Nic z tego nie wynikało a Kuchar i tak zrobił to co chciał i pomimo zapowiedzi odzyskania 2 mln zł jak do dzisiaj jest głucha cisza. Czy z tego środowego coś wyniknie? Nie wiem ale i tak się wybiorę bo Lechia jest na pierwszym miejscu.
7 listopada 2014, 20:41 / piątek
Wrona, jak zazwyczaj masz rację to przypierdalasz się teraz do parcha czy paprocha o byle gówno. Jak byś przeczytał ze zrozumieniem to dziękował Lwom za słowność, że takie spotkanie się odbędzie.
7 listopada 2014, 21:42 / piątek
To właściwy temat, żeby zebrać w jednym miejscu pytania, które można na spotkaniu skierować do Klubu i być może uzyskać bezpośrednio odpowiedź.

1. Kiedy Lechia będzie na tyle wzmocniona, żeby realnie można było myśleć o pudle na koniec sezonu, może o mistrzostwie?
8 listopada 2014, 07:50 / sobota
Sitek, masz na myśli ławkę trenerską? Bo według mnie skład to mamy drugi lub trzeci w lidze.
8 listopada 2014, 10:43 / sobota
Chodzi mi o Lechię generalnie - właściwi i oddani celowi ludzie w strukturach, ławka, zespół, wzmocnienia, finanse, spokój - jaką wizję mają władze naszego Klubu.
Np. czy celujemy w majstra w kolejnych 3 latach czy gramy dla gry.
8 listopada 2014, 11:04 / sobota
Ja mam tylko jedno pytanie :

JAK DŁUGO JESZCZE BĘDĄ W NASZYM KLUBIE LUDZIE ODPOWIEDZIALNI ZA KILKANAŚCIE NIEUDANYCH TRANSFERÓW DOKONANYCH PRZED TĄ RUNDĄ ?
8 listopada 2014, 19:56 / sobota
Dziwne, bo wg mnie większość z tych transferów jest jednak udana. Nazario, Colak, Kevin, Ariel, Lukasik, Maku, Vranjes to nie są dobre transfery?
8 listopada 2014, 20:04 / sobota
Uważam podobnie, co Duch. Nie w transferach jest problem. Problem jest w tym, że Machado spierdolił kompletnie to, co miał do spierdolenia, a Unton nie jest kimś, kto jest w stanie to naprawić.
8 listopada 2014, 20:52 / sobota
duch...91 i Eivander - podsumowali wszystko - to nie w zawodnikach jest problem ... to także nie Unton jest problemem, błędy są popełniane przez gorę od czerwca - słaby trener, kontrakty w trakcie sezonu, 20 nowych grajków, zachwiane proporcje miejscowi - przyjezdni, zmiany w składzie sztabu w trakcie rundy, zmiany w zarządzie, wymiana ludzi "obsługujących" drużynę - tylko kibice ci sami .... i T29 :)
8 listopada 2014, 20:57 / sobota
No tak przeciez to ambitni ludzie,dzisiaj wlozyli tyle serca w grę no ale nie wyszlo.To ten wredny Maczado Bąk i Pietrowski.Reszta to wirtuozi futbolu tylko im nie wychodzi.
8 listopada 2014, 21:02 / sobota
Zgadza się. Unton i Maczeta nie są winni. Winę ponoszą ci co zatrudniają takich nieudaczników.
8 listopada 2014, 21:09 / sobota
d.g. - serio nikt mi nie powie, że tylu zawodników gra taką chu.nię przypadkowo ... naprawdę grają słabo i trzeba mieć prawdziwy talent, żeby tylu zawodników zepsuć w jedną rundę :) gdyby kilku było pod formą to rozumiem ale, żeby nikt nie potrafił kopnąć piłki prosto - to mało spotykane zjawisko :) no chyba że wydarzyło się to jak w filmie space jam :)
8 listopada 2014, 21:20 / sobota
Podobno piłkarze po paru treningach szybko oceniają, czy trener wie co robi czy nie. A czytając wypowiedzi Untona i obserwując jego zespół mam wrażenie, że zdanie mają już o nim wyrobione i nie jest pozytywne.
8 listopada 2014, 21:33 / sobota
No to niech piłkarze wybiora sobie trenera:-).A mnie chodzi nie o umiejetności tylko zaangazowanie i szacunek dla kibicow, dla barw.Wy sie jaracie nazwiskami a oni sie kurwa smieją.T o mowisz uznali, ze Unton to cienias i nie beda grali, poki nie zatrudnią trenera na miare ich talentu i ambicji?Moze casting oglosić i Borysiuki,Łukasiki i Możdzenie wybiora sobie trenera?
8 listopada 2014, 21:48 / sobota
dg nie masz racji, w obecnych czasach nie da się zrobić drużyny bez trenera, to było możliwe w czasach Kazia Górskiego ale nie teraz, kiedy poziom jest wyrównany i liczą się szczegóły. Są za to liczne przypadki zrobienia drużyny bez dobrych zawodników ale dzięki warsztatowi i charyzmie dobrego trenera, który potrafi dobrze zmobilizować i ustawić skład który ma.
9 listopada 2014, 16:00 / niedziela
d.g. dobrze wiem, do czego pijesz. Też byłem zdziwiony momentami tym, jak często odstawialiśmy nogę. Ale to jest mniej więcej tak samo, jakbyś pracował w jakimś zespole w firmie, gdzie twój szef jest osobą kompletnie niekompetentną. Brakuje tego, co było za Moniza. Wtedy była wiara w siebie i walka, dlatego mimo wszystko żałuje, że Moniz tu nie chce przyjść. Myślę, że odbudowałby Pawłowskiego, Możdżenia czy Łukasika i naprawił gównianą atmosferę wokół szatni.
9 listopada 2014, 17:24 / niedziela
Panie trenerze napisze teraz swoje pytanie i dam panu trzy dni na zastanowienie się nad odpowiedzią. Chociaż zaznacze ,że po dniu wczorajszym uważam ze ,jeżeli ma pan honor i uważa się za Lechistę to na tym spotkaniu juz pana być nie powinno, a na pewno nie w roli trenera.
Bylem przekonany ,ze Lechia wysoko ogra beznadziejną Koronę. Niestety ,tylko do momentu gdy na forum pojawił się skład z Borysiukiem, Pietrowskim Łukasikiem w srodku i Vraniesem na skrzydle. Już wtedy napisałem ,że Pan zwariował, a przekonanie o zwycięstwie mocno stopnialo. Uważam , ze jest pan w 100% odpowiedzialny za wczorajszy wynik. Skutkiem tego będą ogromne straty zarówno wizerunkowe jak i finansowe.

Czy po takiej kompromitacji pana jako trenera ,jako osoby bezpośrednio odpowiedzialnej za wyniki Wielkiej Lechii uważa Pan , ze zasługuje na jakiekolwiek prawo do rehabilitacji?
10 listopada 2014, 11:45 / poniedziałek
Moje subiektywne podsumowanie transferów z letniego okienka :

Aleksić - mega porażka
Borysiuk - porażka
Baugdadis - albo porażka albo mega porażka
Nazario - +/- cieżko powiedzieć , zaczął dopiero grać , potencjał ma
Buksa - nie wiem kto to jest
Colak - transfer na +
Hoffman - on jest w naszym klubie ?
Riberio - pojawił się i znikł
Dźwigała - +/- moga być z niego ludzie
Friesenbichler - na + ale mało gra nie wiedzieć czemu
Miranda - na mecze rezerw nie chodze wiec nie wiem jak gra
Kacajew - skrajna porażka
Łukasik - I akt tragedii
Malbašić - II akt tragedii
Valente _ III akt tragedii
Możdżeń - +/- mało gra
Pawłowski - +/- cieżko jednoznacznie stwiedzić
Podleśny - nie znam
Rudnilson - podobno wzmocnienie ale rezerw
Trala - przegrał ostatnio rywalizacje ze słabym Bąkiem , to wystarczy za komentarz .

Na 20 transferów : 2 dobre transfery , 4 rokujące i 14 nieudanych . Więc niech mi nikt tu nie mówi że to wina trenera/trenerów . Można sie pomylić przy jednym czy 2 transferach , ktoś tam może się niezaaklimatyzować itd . Ale 14 to jest cała seria a to nie jest przypadek !!!!
10 listopada 2014, 11:53 / poniedziałek
heheh dobre to wyżej :D
10 listopada 2014, 12:15 / poniedziałek
diakomo
Pawłowski - +/- cieżko jednoznacznie stwiedzić a Łukasik tragedia a Borysiuk porażka?

Czym Ciebie blondynka tak zafascynowała?- bo na pewno nie grą...
10 listopada 2014, 14:54 / poniedziałek
diakomo dobrze ze zaznaczyłeś ze to twoje subiektywne oceny ....bo chyba co innego pobieramy jak oglądamy mecze ,,pozdro
10 listopada 2014, 15:50 / poniedziałek
Niestety nie będzie mnie na zebraniu ale bym zadał pytania

1.Do Untona-czemu wpuszcza uparcie Bąka w bramie czy też musi po układach koleżeńskich rozegrać jakąś ilość minut,żeby kontrakt się przedłużył.

2.Do Bąka (wielkiego Lechisty ) miej swój honor i powiedz,że jesteś na razie ręcznikiem( nie obrażając ręczników może lepiej ścierką kuchenną) i żeby nie wystawiali Cię do 11-ki bo wszystko zawalasz najwyżej do 3 ligowych rezerw.

Niech broni Trela bo na pewno nie popełni większych wtop niż Bąk a na rezerwę któryś młody Rosa,Podleśny.

Bez bramkarza daleko nie zajedziemy a obrona powoli się konsoliduje .
10 listopada 2014, 15:54 / poniedziałek
Najwazniejsza to jest sytuacja finansowa klubu czyli ile wydano na pilkarzy, ile zamierzaja wydac w przerwie zimowej oraz jak to sie na chwile obecna bilansuje (czy Lechia nie bedzie miala problemu z licencja od pzpn), ile faktycznie poszlo na Lukasika + ile dla piekaro.
10 listopada 2014, 16:01 / poniedziałek
Największe dwie porażki to Maczeta i Unton. Co do transferów to sama ich ilość była dużym błędem, wiadomo że w kadrze mającej 35 zawodników będzie chujowa atmosfera i nie da się zbudować zespołu. Jeszcze jedno, jeżeli z tych transferów wybierzemy powiedzmy 8 najgorszych - dajmy na to Hoffman, Miranda, Malbasic, Kacajev, Podleśny, Buksa, Pawłowski i Rudnilson to postawię tezę że byłyby one z większą korzyścią dla zespołu niż te 22 co były dokonane. Wiem że wielu się nie zgodzi, ale to że kadra byłaby mniejsza i bardziej skonsolidowana a każdy by dostawał więcej szans byłoby ogromną korzyścią, według mnie większą niż pójście na ilość.
10 listopada 2014, 19:36 / poniedziałek
Suchecki ćwierka, że Orlen zamiast lotosu
10 listopada 2014, 21:26 / poniedziałek
Żeby powiedzieć Matiemu w twarz że jest "ścierką kuchenną, by nie obrażać ręczników" to trzeba mieć jaja zamiast pizdy...

... ale niestety nie bedziesz mógł byc na zebraniu, nie?

"Lechiści"... ich mać!
11 listopada 2014, 01:54 / wtorek
Stara Szkola... Nic dodac nic ujac.

Sztefla, jak masz jaja to przyjdziesz na spotkanie i merytorycznie zapytasz czemu Mateusz jest w gorszej formie?

Generalnie wkurwia mnie juz jechanie po Baczku! Cala druzyna nie gra, nasze posprowadzane gwiazdki graja piach jak oldboje, a wy sie przypierdalacie do Baczka?

To juz nikt nie pamieta, ze mial dwie kontuzje na poczatku sezonu? A i tak wygryzl cichego i bezbarwnego Trele?

Jak juz przestajecie szanowac Lechistow, to przestajecie szanowac samych siebie!
11 listopada 2014, 02:06 / wtorek
Wygryzł? Raczej dostał miejsce w składzie za zasługi...
11 listopada 2014, 02:45 / wtorek
Jaja sobie robisz. Co ma szacunek do obiektywnej oceny formy? Sztefla przegiąl zdecydowanie. To nie zmienia w żaden sposób faktu ,ze Mateusz nic nie broni. Też chciałbym go widzieć miedzy słupkami, ale za zasługi to się leży na... Szacunek ,szacunkiem, forma, formą
11 listopada 2014, 18:17 / wtorek
edwinsopot --nic dodać nic ująć 100/100% popieram
11 listopada 2014, 20:42 / wtorek
a skad wiecie czy Baczek na treningu nie prezentuje sie lepiej od Treli? i dlatego stoi na bramce bo poprostu jest w najlepszej dyspozycji z dostepnych bramkarzy?

Każdy wszechwiedzący trenejro na forum a tezy niepoparte niczym ( ledwo kilka osob ogląda rezerwy z forum a treningów praktycznie nikt) , a pierdolenie na Matiego takich tekstów zakrawa o kpine .

Dramat.
11 listopada 2014, 21:49 / wtorek
Masz racje istnieje możliwość ,ze Mateusz jest w najwyższej formie spośród bramkarzy i to oznacza kolejny dramat.
12 listopada 2014, 11:33 / środa
Niestety trzeba pracować,żeby oglądać tą patologię i już długo wcześniej napisałem,że nie będę ze względu na pracę.Odnośnie bramkarzy to na początku sezonu był wykonany sabotaż z odsunięciem Słabika (wcześniej Gładysia) i wzięcie jakiegoś lumpa ze sraxy.Najlepiej widać co Słabik w zeszłym sezonie z Bąkiem robił a
co ten lump nie wiadomo z jakimi kwalifikacjami robi z Naszymi bramkarzami
12 listopada 2014, 18:40 / środa
jak pisałem, że coś z tym Skórskim nie gra to napisano, że treningi są takie same jak u Słabika
12 listopada 2014, 18:50 / środa
Nowy bramkarz to priorytet !!!Bąk miał tylko pół dobrego sezonu w całej swojej karierze ,a to stanowczo za mało by grać regularnie w drużynie Lechii.Kontuzja z przed sezonu potwierdziła tylko moje obawy ,że to nie bezie juz ten sam Bączek z tamtego sezonu:(
ale to tylko moje skromne zdanie....
12 listopada 2014, 18:56 / środa
Nowy bramkarz to priorytet !!!Bąk miał tylko pół dobrego sezonu w całej swojej karierze ,a to stanowczo za mało by grać regularnie w drużynie Lechii.Kontuzja z przed sezonu potwierdziła tylko moje obawy ,że to nie bezie juz ten sam Bączek z tamtego sezonu:(
ale to tylko moje skromne zdanie....
12 listopada 2014, 19:34 / środa
Z tym pół sezonu to się akurat trochę chłopie rozpędziłeś... rozumiem, że to pisane zapewne pod wpływem emocji, ale bez przesady. Do mających w domu ołtarzyk Bączka nie należę, ale trzeba być obiektywnym. W przypadku bramkarzy to nie jest potrzebny nowy bramkarz, a raczej nowy trener bramkarzy, bo forma obu naszych "gwiazd" jest daleka od choćby zadowalającej. Skoro domagaliśmy się wypierdolenia Machado jako trenera zawodników z pola to chyba wypada też wymóc pożegnanie się i z tym parodystą trenerskiego rzemiosła bramkarskiego.
12 listopada 2014, 20:44 / środa
rozpędziłem?To kiedy Bąk grał na wysokim poziomie ,tylko nie wymieniaj mi pierwszej ligi ani lig poniżej;)
12 listopada 2014, 20:53 / środa
W zeszłym sezonie Bąk grał bardzo dobrze. dajcie już spokój z tym tematem albo zmieńcie wątek. Co tam na spotkaniu. Madziara wyjechał taczką?
12 listopada 2014, 21:02 / środa
"Bąk miał tylko pół dobrego sezonu w całej swojej karierze"

Mówiłeś o dobrej połowie sezonu w CAŁEJ KARIERZE, a teraz blokujesz jakiekolwiek kontrargumenty mówiąc, że mam nie wspominać o 1 lidze i niższych. Albo mówimy o całości kariery w Lechii, albo o tym co Tobie wygodniej byleby uniemożliwić podważanie Twoich bujnych teorii, dlatego też zdecyduj się, czy mówimy o połowie sezonu w całej karierze od A-klasy do Ekstraklasy albo o samej Ekstraklasie.

Podkreślam również jeszcze raz, że nie jestem wyznawcą Bączkowego fanatyzmu i dla mnie ma zawsze bronić najlepszy, lecz nie znaczy to, że nie mam szacunku dla tego co Bączek osiągnął z Lechią, bo tej pięknej historii nikt mu nie odbierze.

Nie można prowadzić dyskusji z kimś kto jeszcze przed wymianą argumentów uniemożliwia na nie odpowiedź.

Co do przedłużenia kontraktu z Bączkiem to odnoszę wrażenie, że jednak ktoś nieźle zabalował, bo w tym sezonie nie daje on kompletnie żadnych argumentów by ten kontrakt przedłużyć, a wygląda to bardziej jako zabieg załagodzenia "zdenerwowania" kibiców wynikami i stylem gry drużyny.
12 listopada 2014, 21:51 / środa
Kacper Suchecki na ćwierkaczu :A na dzisiejszym spotkaniu z kibicami wielkie nic. Poziom dyskusji ze strony pytajacych nie najwyzszych lotów
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022