Gdańsk: środa, 20 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechiści w reprezentacji

strona 5/5

29 sierpnia 2017, 17:56 / wtorek
Tam jest lepsza atmosfera dla Waldusia i towarzystwo.W towarzystwie Lisa na pewno odpali.Moze nawet sciagnie kolege z boiska Tomasza do Lechii?Wszystko to byc może bo Mila to szara eminencja u Mandziary i wszystko może.Oczywiscie oprócz grania w piłke dla Lechii.
29 sierpnia 2017, 17:59 / wtorek
I jeszcze jedno- Mila czy Peszko(choć sie stara na boisku)to nie sa Lechisci tylko piłkarze w barwach Lechii.Lechistów juz i na razie nie ma(oprócz Wisni w sztabie szkoleniowym)i długo nie bedzie.Więc nazywajmy sprawy po imieniu.
29 sierpnia 2017, 18:10 / wtorek
Że jest szarą eminencją u Mandziary to pół biedy. Mnie niedobrze się robi że jego nazwisko wymienia się razem z Wiśniewskim i Bąkiem. Sebastian kosztował nas 6 milionów kosztów a najlepiej co mu wychodzi to unikanie gry. Fakt że kibice skandują nazwisko piłkarza, który więcej czasu niż w koszulce Lechii spędził na marszach KOD jest ewenementem na skalę światową.
29 sierpnia 2017, 19:46 / wtorek
cooer to idź i im powiedz żeby przestali skandować bo ci to przeszkadza i po sprawie...
30 sierpnia 2017, 13:18 / środa
Nie tyle że mi przeszkadza co jest to niezrozumiałe. Jeżeli dla Ciebie jest normalne że koleś zadłużył klub na 6 milionów a kibice jeszcze skandują jego nazwisko, to również Ciebie nie rozumiem, chyba że podasz konkretne argumenty.
30 sierpnia 2017, 14:40 / środa
odnośnik

kolejny kontuzja ?
1 września 2017, 21:43 / piątek
no i jak tu już ktoś napisał Peszkina nie ma i w piiizzzduuuu !!!!!!!
1 września 2017, 22:48 / piątek
dzisiaj mogliśmy zobaczyć jak wyglądałaby gra reprezentacji gdyby trenerem był Piotr Nowak :)
2 września 2017, 00:14 / sobota
Dziś Polacy mogli poczuć się jak kibice Lechii po meczu z Sandecją. Nawet gorzej bo my coś graliśmy w drugiej polowie a gwiazdy nie. Bez Peszkina to nie drużyna :D
2 września 2017, 23:57 / sobota
Nic sie nie stalo. Mila napisal, ze mial wkalkulowana porazke z Dania, bo jaka kadra wygrywa wszystko? Ot takie podejscie :/
3 września 2017, 14:12 / niedziela
@Steig
Też zdążyłem zauważyć, że zdecydowanie widać brak Sławka :D
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.207