Gdańsk: czwartek, 9 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:


Tomasz Unton musi odejść

strona 2/2

11 listopada 2014, 09:16 / wtorek
To ja mam pytanie czemu po meczu w Warszawie nikt nie założył wątku że Tomasz Unton musi odejść tylko 3 dni temu ?Bo co ? gra była ładna dla oka i wtedy było cacy a teraz jest źle to jest fuj fuj .Kurwa jak ja czytam komentarze wszystkich tych płaczków to krew zalewa nie podoba się styl drużyny,wyniki czy kolor opaski Vranjesa to strzel Focha i nie oglądaj do chuja to że panuje słabsza forma drużyny to zdarza się najlepszym biorę przykład Borussi Dortmund ,Manchesteru United , Liverpoolu czy Interu .Tam też uważacie że obecni trenerzy chujowo ustawiają taktycznie drużyny zmiany itp ?Przecież tam grają zawodnicy z najwyższej półki wręcz wirtuozi Piłkarscy .
Myślę ze gdyby z któregoś wymienionych klubów miał zostać zwolniony trener i przeszedł by do Lechii to zapewne nie jeden z płaczków tak szybko ręki spod kordły
by nie wyciągnął.Jakiś czas temu był wywiad z Maćkiem Makuszewskim gdzie dał mniej wiecej zarys jak wygląda w szatni , że porobiły się grupy a obcokrajowcy to są spokojni i zajmują się tylko sobą .Wg mnie tu jest pies pogrzebany i nad tym klub powinien popracować by poprawić stosunki nie tylko na boisku ale poza szatnią czy treningami.
A wracając do Untona to do końca nikt znas nie wie czy poza nim nikt inny nie macza palaców w wyborze składu .Każdy z nas powinien się uzbroić w cierpliwość i dać mu szanse do dwóch trzech meczy po przerwie zimowej .
11 listopada 2014, 10:15 / wtorek
"Do trzech meczy po przerwie zimowej"???

Oczywiście!!!! dać mu szansę!!!!! To może w przyszłym sezonie drużyna zacznie punktować ale w pierwszej lidze....

No k... mać!!!!! Ludzie!!!! Ja się dziwię, że ten pajac sam jeszcze nie zrezygnował!!! Nie zrobił tego bo nie ma jaj i bierze kase za pierwszego.... W dodatku wyskrobuje gringle z dupy pietrowskiego!!!!

Pare tych meczy pokazało jakim jest trenerem.... Wyjebać go !!!!!!!!!!!!!
11 listopada 2014, 10:22 / wtorek
Rafi sam sobie odpowiedziałeś dlaczego Unton powinien odejść. Zbomilizowanie szatni to jeden z głównych zadań trenera. Unton tego nie potrafi, nie jest żadnym autorytetem, nie ma żadnego pojęcia nie tylko o warsztacie trenerskim ale także o zarządzaniu ludźmi. Najgorsze jest jednak w tym wszystkim to że ma on wyobrażenie o sobie dokładnie odwrotne, o czym dał kilkukrotnie znać w swoich wypowiedziach. Zawodnicy to profesjonaliści, ale mogę sobie wyobrazić że ciężko im traktować opiekuna Untona poważnie, tym bardziej że już w momencie nominacji było wiadomo że będzie on "opiekunem" tylko do końca roku.
Podsumowując to niestety zmierzamy do spektakularnej katastrofy, zaś szanse jaką mieliśmy zatrudniając Kociana została zmarnowana przez Mandziarę, gdyż trudno sobie wyobrazić aby taki trener był niedługo dostępny na rynku. Katastrofa z Maczetą nic Mandziary nie nauczyła niestety, może wskazywać to na działanie celowe w celu rozpierdolenia klubu.
11 listopada 2014, 11:12 / wtorek
carpaccio napisałeś "Zbomilizowanie szatni to jeden z głównych zadań trenera"
dobrze to wtedy ja zapytam tak 24 października na konferencji oznajmiono ze do końca roku TRENERAMI nie TRENEREM został duet Tomasz Unton i Maciej Kalkowski no chyba że to ta sama osoba Jeśli chcesz obwiniać to całość bo nie sądzę że Unton na treningach pracuje z graczami z pola i bramkarzami oraz zajmuje się przygotowaniem kondycyjnym
piłkarzy .A co Powiesz na temat Borussi Dortmund Gdzie mogę się założyć że ich sztab szkoleniowy wciągną by nasz nosem , gdZie w zeszłym roku czy dwa sezony wcześniej kloppa ogłaszano jedym z najlepszych trenerów na świecie już nagle przestał umieć zmbolizować zawodników ?Nie sądzę po prostu to nasze wkłady do koszulek w chuja walą i myslami są już chuj wie gdzie , a zapierdalają wtedy kiedy im zaczyna rów się palić i taka prawda
11 listopada 2014, 11:58 / wtorek
Porównywanieaktualnej gry Dortmundu do tego co prezentuje Nasz zespół to jest jednak spore nadużycie.
11 listopada 2014, 12:04 / wtorek
W sumie to kolega kompletnie nie trafił z przykładami, bo Liverpool, MU, Inter i Borussia grają zdecydowanie poniżej oczekiwań.
11 listopada 2014, 12:07 / wtorek
A jednak zwracam honor, pokręciłem akapity. Edycja postów...
11 listopada 2014, 13:01 / wtorek
W Lechii tak jak zresztą w większości klubów i reprezentacji w Polsce nie ma tzw. ciągłości pracy trenerskiej. W Niemczech trenerem reprezentacji był Helmut Schoen (starsi kibice pamiętają), po nim stanowisko trenera kadry dostał Jupp Derwall, który był jego asystentem, potem schedę przejęli ich wychowankowie, Beckenbauer,Vogts, asystent Derwalla - Ribbeck, Veller, Klinsmann i teraz jest jego asystent Löw. Nie twierdzę, że taki model zda egzamin w Polsce ale coś w tym jest skoro Niemcy od lat nie schodzą poniżej minimum, które dla naszej reprezentacji i klubów jest nieosiągalne nawet w marzeniach. A jedno zwycięstwo to jeszcze nie ... wiosna jak w porzekadle o jaskółkach. Bardzo zle sie stało (ale to nie wina trenerów), ze po zakończonym sezonie pratycznie rozwalono zespół. Deleu,Madera,Tuszyński należą do najlepszych graczy w nowych zespołach. A Lechia ma to co chcieli właściciele: piękny stadion i wiernych kibiców.
14 listopada 2014, 22:20 / piątek
Kevin Friesenbichler strzelił 2 gole wygranym meczu młodzieżówki Austri 4-2 z Czechami . Może wreszcie czas żeby Unton na niego w pełni postawił !!!!!!
14 listopada 2014, 22:38 / piątek
Sytuacja w tabeli może nie jest ciekawa ale uważam że nie ma co uprawiać czarnowidztwa. Untona na razie nie ma co oceniać, bo na to za wcześnie. Tak jak ktoś napisał wyżej że u nas nie ma ciągłości trenerów. A szkoda bo na pewno przyniosłoby to dobre rezultaty. Zobaczymy co zrobią władze Lechii zimą, czy trener będzie zmieniony czy nie. Na pewno potrzebny jest trener z dużym doświadczeniem a Unton takiego nie ma. Pożyjemy zobaczymy. Utrzymać się powinniśmy.
15 listopada 2014, 00:10 / sobota
Unton nie ma papierow,ma tylko pozwolenie na trenerke do konca roku bo byl asem maczety takze odejdzie napewno.Ciekawe czy jego potencjalny nastepca juz oglada mecze Lechii.
17 listopada 2014, 11:50 / poniedziałek
Kuba Staszkiewicz ‏@QbaStaszkiewicz 4 min.4 minuty temu

Zmiana trenera w Lechii. Tomasza Untona zastąpi Jerzy Brzęczek
17 listopada 2014, 11:51 / poniedziałek
bez urazy ale ja nie widzę z tym trenerem walki o "3" no chyba że od tyłu.. niemiec oraz jego pachołki wypierdalać
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.232