Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Jerzy Brzeczek trenerem Lechii!

strona 1/2

17 listopada 2014, 12:15 / poniedziałek
Dzis o 15-tej oficjalne przedstawienie nowego trenera Lechii, niejakiego Jurka Brzeczka. Sam nie wiem co o tym myslec powiem szczerze. Mam tylko nadzieje, ze jako slazak z krwi i kosci, wezmie on naszych grajkow za pysk!
17 listopada 2014, 12:22 / poniedziałek
17 listopada 2014, 12:34 / poniedziałek
Juskowiak ściągnął kolegę z Barcelony z 92r.
17 listopada 2014, 12:46 / poniedziałek
Osiągnięcia : Raków Częstochowa :)
17 listopada 2014, 12:49 / poniedziałek
Dajcie spokoj, wezmy sobie jeszcze kilku trenerow zeby mogli sobie wpisac Lechie w CV. Nie widze roznicy pomiedzy Brzeczkiem a Untonem i na boisku pewnie tez jej nie zobacze.
17 listopada 2014, 12:52 / poniedziałek
kolejny "doswiadczony" trener ;/
to sa jakies jaja
17 listopada 2014, 13:00 / poniedziałek
wernze.. wypierdalaj z klakierami.. szanse można dać ale ni chuja brzęczek niema papierów na odbudowę Lechii.. kolejne przegrane dobiją nas a potem będzie już za późno na zmiany i ratowanie sezonu. Dramatem jest to że do meczu 6 dni a oni wrzucają kolejnego szkoleniowca.. nie mogli od razu zrobić tego po koronie ? Rozumiem że Unton jest słaby ale z jagą to on w tym momencie powinien trenować.. i kto będzie asystentem Brzęczka ? Może Juskowiak ?
17 listopada 2014, 13:02 / poniedziałek
Jak sprowadzi swojego siostrzenca z BVB (w formie) to moze dostanie od nas kredyt zaufania na dobry początek ;)
17 listopada 2014, 13:05 / poniedziałek
Na chuj nam ten Brzęczek
17 listopada 2014, 13:05 / poniedziałek
Myślałem ,że już mnie nic nie zdziwi, a tu Jurek Brzęczek z Rakowa :) Jeszcze mniej doświadczony niż Unton , ale za to ćwierć wieku temu grał na olimpiadzie :)
17 listopada 2014, 13:13 / poniedziałek
Będziemy mieli emocje.. w walce o utrzymanie!! trzecia siła jak odwrócić tabelę a oni brzęczka biorą, załamka
17 listopada 2014, 13:14 / poniedziałek
Ja wprawdzie też zachwycony nie jestem i raczej pokazuje to mocne zaciskanie pasa, ale w takich warunkach też trzeba sobie radzić. Więc spokojnie, Brzęczek to przynajmniej trener, który poprowadził te kilka lat drużynę w II lidze. Każdy kiedyś musiał jakoś zaczynać. Taki Hajto od razu do Jagiellonii na głęboką wodę i kilka miesięcy w CV. Rocznikowo Brzęczek podobnie do Skorży i Ojrzyńskiego więc ma jeszcze czas na sukcesy - o ile się nadaje.

Liczę na jego "przywództwo". Brzęczek jako piłkarz może kariery poza Polską i medalem IO nie zrobił, ale jednak lider środka pola, często kapitan, no i .... ślązak. Mam nadzieję, że będzie miał więcej pokory niż Unton, bo papiery na pewno już dziś ma lepsze.
17 listopada 2014, 13:20 / poniedziałek
Nie żebym skakał z radości ale może dalibyście poprowadzić mu pierwszy trening, i rozegrać pierwsze mecze zanim weźmiecie go na widły?
17 listopada 2014, 13:20 / poniedziałek
to po chuj pierdolili o pierwszej 3 skoro niema kasy na trenera.. zwozili tirami wkłady do klubu to kurwa ponoć kasa była a teraz niby zaciskanie pasa ? To ja myślałem że my szukamy szkoleniowca z zagranicy, na forum ludzi odrzucali Fornaliki, Skorżę a nawet Ojrzyńskiego a tutaj wychodzi że nawet Garcia z piasta byłby lepszym wyborem niż brzęczek po układzie.. no ale kasa na Lukasika była (tak szczerze to po co go braliśmy skoro już mieliśmy Pietrowskiego i Borysiuka ?)
17 listopada 2014, 13:21 / poniedziałek
edwinsopot
Do naszych paraolimpijczyków pasuje jak ulał ;)
Ja pierdole co to ma być ?
17 listopada 2014, 13:23 / poniedziałek
@buziek

nie uwazasz ze zarty sie skonczyly i niema juz czasu na wiecej eksperymentow ? wszyscy pierdola ze jest potem ta runda mistrzowska i tam sie wszystko wyrowna ale moze by tak sobie szybciej zapewnic to utrzymanie i nie martwic sie o palpitacje serca na koniec sezonu ?
17 listopada 2014, 13:34 / poniedziałek
Ktoś powie ( jak napisano w PS ) że kto by do Nas nie przyszedł poprowadzić zajęć z WF, zawsze gdańscy kibole będą kręcić nosem.Ktoś jest zdania,że nawet sam czarodziej z Monachium miałby problem z obecnymi wkładami LG. Inny znów jest oceni,że każdy- podobnie jak Brzęczek czy Hajto- musi kiedyś zacząć.
Ale do ku... nędzy czemu to się musi dziać w Lechii? Niech się tam te menadżery i dyrektory cieszą,że w tym sezonie jest z kim walczyć o spadek. Wkłady osucha do kolekcji z Kielcami i Chorzowem będą okupować doły zapewne do samego lata,więc derby w sezonie 2015/2016 Nam na szczęście nie grożą.
Jednym słowem- igrają z Nami na granicy.Linia po której balansują decyzyjni w klubie jest równie cienka jak tył stringów...
17 listopada 2014, 13:34 / poniedziałek
@Czas walki: skoro na mistrza nei mamy już szans, to w inny sposób trzeba zapewnić emocje..... ;-)
17 listopada 2014, 13:42 / poniedziałek
Sternicy Klubu traca kontakt z rzeczywistoscia. Sam fakt rozwazania kandydatur Hajty czy Michniewicza obraza. Najpierw Ikarus z wkladami, potem Isaura z szukaniem trenera, na koncu Brzeczek? i za miesiac czy dwa mi sie Blaszczykowski obrazi na Gdansk jak mu wujka posuna.
Nie jest latwo (i nigdy nie bylo) byc kibicem Lechi Gdansk, mialem ostatnio nadzieje, ze bedzie ciut latwiej ale mi przeszlo:) A my swoje....

"Konsekwencją zwolnienia trenera Jerzego Brzęczka jest rezygnacja Jakuba Błaszczykowski z bycia ambasadorem Rakowa.
Brzęczek i Błaszczykowski to bliska rodzina. Razem prowadzą również w Opolu biznes. Gdy tylko działacze Rakowa poinformowali, że zwalniają trenera Brzęczka, Kuba Błaszczykowski zakomunikował, że nie będzie już dalej ambasadorem częstochowskiego klubu.
- Tak, rzeczywiście Kuba poinformował nas, że rezygnuje z bycia ambasadorem naszego klubu - potwierdza prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk. - To konsekwencja tego, że trenerem przestał być Jurek Brzęczek.
Nie wiadomo, jak teraz będzie układać się współpraca między Rakowem a Borussią Dortmund, której piłkarzem jest Błaszczykowski. To dzięki Kubie podpisano umowę o współpracy. Drużyna Rakowa gościła też w Dortmundzie i zobaczyła mecz Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Na staże do Niemiec wyjeżdżali trenerzy Rakowa.
Kuba Błaszczykowski był też gwiazdą corocznej "Piłkarskiej Gwiazdki" i dzięki temu przyciągał kibiców i innych zawodników. Czy fakt, że przestał być ambasadorem Rakowa, wpłynie na atrakcyjność imprezy? Odpowiedź kibice poznają podczas organizacji najbliższej "PG"."
17 listopada 2014, 13:44 / poniedziałek
Będzie dobrze.
Byle dali mu popracować do wiosny (a nie, że wynik 2 meczów będzie decydujący) i oby zimą ktoś tę zbieraninę dobrze przygotował fizycznie.
17 listopada 2014, 13:45 / poniedziałek
Widac, ze zatrudniajac dobrego trenera nie da sie skrecic lewej kasy. Dlatego sciagnieto 1242351 drewniakow i kilku osobom kasa sie zgadza.
A ze trenera nie ma? Chuj ich to obchodzi
17 listopada 2014, 13:54 / poniedziałek
Kolejny nieudacznik bez doświadczenia. To dywersyjna polityka ukierunkowana na doprowadzenie do spadku. Innego wytłumaczenia nie znajduję.
17 listopada 2014, 13:57 / poniedziałek
Szanowni, dajcie już spokój z narzekaniem. Chłop jeszcze nie zaczął a Wy już marudzicie. Ja mam też wiele obaw, ale niech rozegra kilka meczów. Każdy gdzieś kiedyś zaczynał.
17 listopada 2014, 14:00 / poniedziałek
Przepraszam on nie jest z Rakowa, na Raków był za słaby i został wyrzucony. Przez chwile myślałem ,że to 1 kwietnia, ale wyglądam za okno i jednak to nie żart
17 listopada 2014, 14:14 / poniedziałek
Ot, cała Lechia... szło przywyknąć przez te lata... albo kupa śmiechu, albo zawał serca.
Wspaniale jest być Lechistą... co nas nie zabije, to nas wzmocni.
I tak nieprzerwanie przez kilkadziesiąt lat.
17 listopada 2014, 14:14 / poniedziałek
@yeahbaka
"Widac, ze zatrudniajac dobrego trenera nie da sie skrecic lewej kasy. Dlatego sciagnieto 1242351 drewniakow i kilku osobom kasa sie zgadza."

Wyjaśnij mi jak ma wyglądać proces "kręcenia lewej kasy" który tu wzmiankujesz

@Czas Walki
Żarty się skończyły? Było o tym myśleć w 2008 roku gdy oddawano wszystko Kucharowi. Teraz każdy kogo było stać na wykupienie Kuchara może sobie z nas żartować do woli.

Zaś jeśli chodzi o pana Brzęczka to ja zanim się o nim wypowiem poczekam najpierw do 16, gdy skończy się konferencja, a potem do lutego gdy zaczną się przygotowania. Dopiero wtedy się o nim wypowiem

@Edwin
Nie został z Rakowa zwolniony za wyniki tylko za to że nie zgodził się na wykorzystanie swojego nazwiska przez sponsora
17 listopada 2014, 14:23 / poniedziałek
Masz buziek cierpliwość , za którą Cię niezmiennie podziwiam. Uczciwie liczyłem się z Untonem do końca roku i czekałem na konkret. Oczywiście żadne nazwisko nie daje gwarancji, ale jednak jedne większe inne mniejsze. Brzęczek jest pod tym względem na samym dole. Może masz racje ,że nie został zwolniony za wyniki , ale te też miał marne (chociaż zaznaczam ,że nie znam obecnych realiów Rakowa). Nie widzę najmniejszych powodów do optymizmu w związku z akurat tym wyborem.
17 listopada 2014, 14:26 / poniedziałek
Niestety to wygląda jak kolejny trener na 2-3 miesiące. Piłkarze będą go zlewać, bo zaraz i tak przyjdzie kto inny. I w kwietniu wątek o nowym trenerze ponownie nabierze kilku stron.
17 listopada 2014, 14:32 / poniedziałek
Teraz widać że zarząd nie szuka porządnego trenaer a jedyne fguranta ktory będzie robil co mu kaza , żaden trener z nazwiskiem nie przyjdzie do klubu aby być marionetka . Z planw budowy wielkiej Lechii zstal tylko gruz .
17 listopada 2014, 14:42 / poniedziałek
A to ci niespodzianka. Ja nie mam zamiaru ma starcie miaszac go z blotem. Wszyscy pamietaja Barcelone 92. Jurek byl mozgiem tej druzyny. Ale malo ludzi pamieta ze potem przez dobrych kilka lat byl najlepszym pomocnikiem ligi austryjackiej. Pamietam ze tamtejsze pismaki nieraz nazywaly go (oczywiscie na wyrost) kaiserem środka pola:) Hajty nie chcialem, ale Brzeczkowi trzeba dac szanse i wkoncu wykazac sie odrobiną cierpliwosci. Moze Rakow to 2 liga, ale wole takie wdrozenie w zawod trenera niz krotki epizod hajty w jadze.
17 listopada 2014, 14:44 / poniedziałek
Sprawdziłem sobie sytuację Rakowa za Brzęczka i dziś. Ogólnie teza ,że był za słaby na Raków da się obronić. Za jego kadencji każdorazowo była dolna połowa tabeli , dziś jest 7-dmy z 6pkt straty do lidera. Kompletnie nie rozumiem tego pomysłu
17 listopada 2014, 14:58 / poniedziałek
Był fatalny trener Maczeta, który rozwalił drużynę mającą walczyć o puchary.
Potem był jeszcze gorszy Unton, który spadł ze środka tabeli w okolice strefy spadkowej.
A teraz Brzęczek którego jedynym punktem CV jest ogrywanie dzieci na podwórkach w Częstochowie. Pytanie tylko kiedy Lechia ogłasza upadłość i czy zaczynamy od A Klasy w przyszłym sezonie czy za 2 sezony.
17 listopada 2014, 15:08 / poniedziałek
juz oficjalnie odnośnik
17 listopada 2014, 15:11 / poniedziałek
Hahaha. Kolejny koleś Mandziary...pamiętacie ten numer, że niby do Wisły Kraków ściagnął Kubę Błaszczykowskiego Mandziara? pamiętacie ile kasy chciał za niby pośrednictwo wyrwać? Poszukajcie w necie. To jest patologia ta Lechia...Adaś musi mieć kontorlę i już...aha Jurek to wujo Kuby a Adaś to kolega Jurka...kumacie teraz? Zamiast znaleźć klasowego trenera, z jajami abt mu ucho i oko Adasia w postaci Sławeczka nie podrzucała kartki z nazwiskami to kolesia się ściąga...
17 listopada 2014, 15:11 / poniedziałek
Dziwny pomysł. Brzęczek ma w ogóle licencję, która go uprawnia do pracy w ekstraklasie?
17 listopada 2014, 15:11 / poniedziałek
Jak obiecywano 60 mln budżetu to wszyscy uwierzyli i tego oczekiwali?
Jak miała być pierwsza trójka to też wszyscy od razu uwierzyli? Ze składem z zawodników, którzy w przeciętnych klubach europejskich nie dali rady zagrzać miejsca?

Właśnie mieliśmy wybory samorządowe. Wielu wybiera tylko ideologię a nie program, bo mało kto wierzy w wyborcze obietnice. A jeszcze więcej nie idzie w ogóle bo nie wybiera ani ideologii ani obietnic.

Brzęczek.
Po prostu nadal będzie przeciętnie, każdy wynik powyżej 9 miejsca będzie dla mnie OK. Jeśli główny właściciel będzie chciał czegoś więcej to sam przemyśli sprawę, w końcu otaczają go ludzie, którzy znają się ponoć na piłce :) Wierzę, że Brzęczek pokaże solidność, która w połączeniu z niezłym jak na polską ligę zestawem zawodników da efekt. 8 miejsce, 6 miejsce, 4 miejsce. Bez różnicy. Osobiście uważam, że Brzęczek to i tak lepiej niż Unton: bez papierów, doświadczenia, wyników. Brzęczek ma chociaż jakieś papiery.

A na Ligę Mistrzów nie liczyłem, jak kiedyś nadejdzie to mnie przyjemnie zaskoczy.
17 listopada 2014, 15:19 / poniedziałek
z tego co znalazlem to brzeczek ma licencje uefa a czyli na prowadzenie klubu z 2 ligi
17 listopada 2014, 15:21 / poniedziałek
Brzęczek - ponadprzeciętny piłkarz przed laty ( w polskich realiach oczywiście ), kreowany bez powodzenia na lidera pierwszej reprezentacji.
Jako trener - przeciętny, tak jak Raków, który kiedyś prowadził. Jestem rozczarowany kolejną zmianą na to samo. Kafarski albo młody Kaczmarek wróć!
17 listopada 2014, 15:25 / poniedziałek
Brzeczek jest kursantem UEFA PRO...więc nie ma problemu...więc pewnie o to chodziło, że już teraz go klepnęli jako wersję oszczędnościową..bo Unton i tak nie mógłby się załapać na kurs bo musi się skonczyć obecna edycja. Czyli znowu koleś Mandziary...jak odpali to go zostawią a jak nie to pewnie też bo po co dobry trener w w grupie spadkowej Ekstraklasy...
17 listopada 2014, 15:31 / poniedziałek
wg informacji jakie można znaleźć w necie Brzęczek jest w trakcie kursu UEFA PRO w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej.
Na tym samym kursie jest Tomasz Borkowski, Mariusz Pawlak i ... mi.in Mariusz Rumak
17 listopada 2014, 15:42 / poniedziałek
absolutnie nic nie przemawia za tym ze z brzeczkiem drużyna zacznie nagle wygrywać i to nie w jednym meczu bo tu już trzeba wygrywać co 2 mecz.. szczerze nie wierzę że dotrwa do wiosny.. ciekawi mnie tylko co kierowało matołami z góry że wzięli trenera nonejma aby ratował klub o takiej renomie.. to tak jakby machado został zatrudniony przez Real Madryt..
17 listopada 2014, 16:34 / poniedziałek
Odpowiedź jest prosta kolesiostwo i toeże będzie zwykłą marionetka
17 listopada 2014, 16:39 / poniedziałek
Ale to tez nie jest takie pewne, w interesie tych ciot powinno byc trzymanie sie stolka jak najdluzej a przy ewentualnej wpadce z brzeczkiem juz poleca pewnie glowy takich mandziar, wiec w ich interesie powinna tez byc dobra gra Lechii zeby jak najdluzej doic w Gdańsku.
17 listopada 2014, 17:06 / poniedziałek
Te obce bydlo siedzace przy korycie, nie majace z Gdanskiem i z Lechia nic do czynienia, mysli, ze bawia sie z klubem jak GKS Belchatow. Gora za dwa lata nie bedzie tu od nich nikogo. Odejda z pelnymi kieszeniami zostawiajac u nas gruzy. Ja pierdole, czy My tego nie widzimy? Im nie chodzi o Lechie, tylko o trzepanie mamony na nasze koszty. Kto zostanie? Jak zwykle My i akcjomniejszowciowcy. Czyli Lechia.
17 listopada 2014, 17:08 / poniedziałek
Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Taka sama niewiadoma jak z Untonem, z tym ze Brzęczek nie zna zespołu.
Zostały 4 mecze do konca, ciekawe czy go zwolnią jak wygra jeden mecz a trzy przegra?

TYLKO LECHIA!
17 listopada 2014, 17:28 / poniedziałek
ale kurwa mać popelina... z deszczu pod rynnę, jak nie faja, śledź to inny papudrak bez doświadczenia, wniosek z tego jest tylko jeden, nie ma planu na PROJEKT WIELKA LECHIA, nie ma sianka, jest plan na napompowanie balona i wielkie BUUUMMM, a później derby z rybiogłowymi, bo prędzej my spadniemy niż te szmaty awansują...
kurwa koncertowo zjebali jesień i wszystko zwalą na nas, że nam się wuefiści nie podobali, kurwa mać BRZĘCZEK LECHIA MA GRAĆ...
17 listopada 2014, 17:59 / poniedziałek
Do wszystkich ,którzy mają gorące głowy.Po zakończeniu sezonu czyli po 4 meczach przeczytajcie swoje wpisy.Sami zobaczycie ilu z Was nie nadaje się na proroków.Mój typ to 1 pkt ,ja też nie jestem magiem ,dlatego grubo oj grubo się pomyliłem. Do zobaczenia w niedzielę .STS Lechia -JAGA 1
17 listopada 2014, 18:09 / poniedziałek
odnośnik Byli piłkarze Brzęczka dla 2x45.info: Kumaty trener, nie daje sobie w kaszę dmuchać. Poradzi sobie w Lechii
17 listopada 2014, 18:19 / poniedziałek
Nie ma co sie dziwic rozczarowaniu ludzi. Zespół dostaje baty, wymiana trenera z jednego amatora na amatora z II ligi, który szału tam nie zrobił. Ciężko o optymizm.

Owszem istnieje mała szansa ze przy Brzęczku ten zespół zatrybi, podobnie istniała sznasa ze bedzie to przy Untonie, ale szczerze mówiąc tą nominacją "profesjonaliści" z klubu jakoś nie zwiększyli procentowo szansy na progres.

TYLKO LECHIA!
17 listopada 2014, 18:25 / poniedziałek
Aha! jeszcze jedno. Jesli juz został trenerem to jak każdemu trzeba dać szanse.
Zobaczymy po 19 kolejce czy coś drgnęło w drużynie.

TYLKO LECHIA!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441